» »

A1 izbira jezika zvoka

A1 izbira jezika zvoka

Laki_lai k ::

Ker je na A1 nemogoče dobit ker ne mislim 20 minut in več čakat na liniji bi vprašal tukaj če bi kdo vedel pomagat. Ker sem vajen programa ORF me je zmotilo da se je kar naenkrat nehalo oddajat nemško sinhronizacijo in je le original angleški zvok. Kot najbrž veste avstrijci vse ali pa vsaj skoraj vse sinhronizirajo in do pred nekaj dnevi je bilo tako potem pa kar naenkrat ni bilo več sinhronizacije. A se da kje nastavljat ton kanala? Aja sem na paketu kombo m.
Hvala
Lp

starfotr ::

Laki_lai k ::

Ne da se izbrat zvoka. Pod jezik zvoka piše mis in to je edino ki je. Najbrž nimajo za določene serije sinhronizacije.

Zgodovina sprememb…

_Denny_ ::

Garantirano imajo čisto vse sinhronizirano v nemščino, razen mogoče kakih dokumentarcev ali informativnih oddaj z intervjuji, pa še tam imaš prilepljene nemške podnapise. Zgleda gre za težavo z A1, ker mi tu pri hiši cele dneve prek antene gledajo ORF in niti en ni tečnaril, da kaj ne bi delalo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Laki_lai k ::

_Denny_ je izjavil:

Garantirano imajo čisto vse sinhronizirano v nemščino, razen mogoče kakih dokumentarcev ali informativnih oddaj z intervjuji, pa še tam imaš prilepljene nemške podnapise. Zgleda gre za težavo z A1, ker mi tu pri hiši cele dneve prek antene gledajo ORF in niti en ni tečnaril, da kaj ne bi delalo.

To nevem. Vem pa da je naslednja serija bila normalno v nemški sinhronizaciji. To pomeni da najbrž za to sezono ni sinhronizacije.

_Denny_ ::

Katera serija to?

Sam sem tudi en izmed tistih, ki kljub znanju angleščine iz navade celo življenje gleda izključno samo nemške dube, zato sem iz dolgčasa pogledal včerajšnji in današnji spored.

Big Bang Theory, Home Improvement, Malcolm in the Middle so prevedeni v celoti (sem pred nekaj leti pogledal vse), Modern Family imam vseh 11 sezon DE duba na externem disku, za oba Gilmore Girlsa sem pa preveril na strani kjer ponavadi "nabavljam" stvari in je tudi vse prevedeno (stari 7 sezon, novi 1). Bo kar verjetno kaka težava z A1...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Laki_lai k ::

_Denny_ je izjavil:

Katera serija to?

Sam sem tudi en izmed tistih, ki kljub znanju angleščine iz navade celo življenje gleda izključno samo nemške dube, zato sem iz dolgčasa pogledal včerajšnji in današnji spored.

Big Bang Theory, Home Improvement, Malcolm in the Middle so prevedeni v celoti (sem pred nekaj leti pogledal vse), Modern Family imam vseh 11 sezon DE duba na externem disku, za oba Gilmore Girlsa sem pa preveril na strani kjer ponavadi "nabavljam" stvari in je tudi vse prevedeno (stari 7 sezon, novi 1). Bo kar verjetno kaka težava z A1...

Govora je o seriji Home Improvement.Nekaj časa je bila sinhronizirana potem en dan pa je bil original angleški jezik brez da bi kaj nastavljal in od takrat je ta serija le v angleščini. Naprimer takoj za to serijo je pa bila Modern Family ki pa je normalno bila v nemškem jeziku.

mag3 ::

Evo imaš popravljeno, sedaj je nemški zvok.

Laki_lai k ::

mag3 je izjavil:

Evo imaš popravljeno, sedaj je nemški zvok.

Če sklepaš po tem da je sedaj zvok nemški to ne pomeni nič saj je vsak dan tako torej Home Improvement je angleški ostalo pa nemško.

mag3 ::

Ne ne sklepam, sem prej popravil zvok na nemščino, preveri potem danes pri Home Improvement pa javi.

Laki_lai k ::

mag3 je izjavil:

Ne ne sklepam, sem prej popravil zvok na nemščino, preveri potem danes pri Home Improvement pa javi.

To pa je potem druga zadeva. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234568 (2316) PARTyZAN
»

Ali sinhronizacija vsebin vpliva na znanje in učenje tujega jezika?

Oddelek: Problemi človeštva
283186 (2550) Daliborg
»

Nemški filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
196464 (6050) mlamat
»

Sinhronizacija filmov v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10813655 (7225) Nesta
»

sinhroniziran film na kanalu a....fuj fej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547825 (6191) jeanmike

Več podobnih tem