» »

Netflix

Netflix

««
24 / 24
»
»»

Badwolff ::

darck je izjavil:

a to res drži,da je za Ameriški trg netflix po ceni 2 dolarja,ker to sem zasledil sedaj na tem spodnjem video posnetku ko je govora o Google chromecast 4K. Bom točno povedal ob katerem času pove koliko stane evo on 5:42 to pove



darck ::

Ah potem je še dražje kot pri nas kaj potem bluzi on bosanc o 2 dolarjih.

bedarija ::

n/a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

Tidule ::

Vprasanje ce ni tam govoril o kaksnem strosku vpn, ce hoces dobit ameriske vsebine.

darck ::

Ampak ta Netflix je res lopovski saj so mi vseeno trgali naročnino čeprav sem prekinil membership

ZveeZ ::

darck je izjavil:

Ampak ta Netflix je res lopovski saj so mi vseeno trgali naročnino čeprav sem prekinil membership

Upam da placujes preko paypala:)

Magic1 ::

Podobno se mi je zgodilo pri Spotify, ko sem se hotel odjavit. Sem kliknil odjavo pa sem mislil, da je to to. V bistvu pa je bilo potrbno še kar nekaj klikov v nadaljevanju, da se je odjava res zgodila. Zdaj imam preprosto blokirano kartico in mi vse zavrne, v kolikor ne aktiviram.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

damirj79 ::

Ko na Netflixu prekines, ti piše kdaj bo veljala ukinitev. Cca en mesec traja, tako da en mesec zagotovo še plačaš.

ZveeZ ::

damirj79 je izjavil:

Ko na Netflixu prekines, ti piše kdaj bo veljala ukinitev. Cca en mesec traja, tako da en mesec zagotovo še plačaš.

Res?
A potemtakem ni bolje zgolj blokirati transakcije netflixu in naj sami prekinejo zaradi neplacila?;)

damirj79 ::

To se vsak sam odloči.. jaz sem samo napisal pogoje, ki si jih sprejel, ko si se naročil.

ZveeZ ::

Priznam, da jih za nflix nisem niti preletel.

darck ::

Ma sej ne moreš verjet zadnjič,ko sem pritisnil na cancel membership sploh me ni preusmerilo na naprej na tisti vprašalnik zakaj preklinjaš in tudi obvestila na e-mail nisem dobil. Sedaj sem vse to opravil in imam zapisano,da imam do 24.6. še odprt račun za gledanje.

Badwolff ::

Ma to se niste sposobni odjavit od enga streaming servisa?

Sam sem nekaj časa mal swapal med njimi, par mesecev en, par mesecev drug. Nikoli nobenih težav in skritih podaljševanj.

DamijanD ::

Očitno je netflix tudi v Sloveniji začel s preprečevanjem sheranja

Magic1 ::

Jaz sem ugotovil, da sheranja niti ne rabim. Imam vsak mesec drug servis in tako imam malo bolj raznoliko vsebino. Zdaj pa že par mesecev nimam nič, ker je več akcije zunaj.
Jeseni pa lahko nadaljujem rotacijo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Matevz96 ::

DamijanD je izjavil:

Očitno je netflix tudi v Sloveniji začel s preprečevanjem sheranja


Pa so kaj naredili? Ker ti maili o preprečevanju sheranja so leteli že v preteklosti.
#hooldthedoor

DamijanD ::

Jp na TVju je bil "confirm household", na prenosnih napravah je pa normalno delovalo.

Kodrnusa ::

Tudi pri meni danes obvestilo. Sej gledalo se ni nekaj veliko, tako da bye bye Netflix, hello torenti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

PacificBlue ::

Izgubil bom tri podnajemnike:'(

Kodrnusa ::

blackpirat ::

Kaj pa če zadeve ne potrdiš? Mene je tudi včeraj spraševal o household in sem enostavno kliknil "not now" kaj če nihče tega ne potrdi ne bo težav? Torej nihče ne na eni, ne na drugi lokaciji.
"I do not argue with people, I correct them"

PINki ::

Verjetno blokada dokler ne potrdiš.

mag3 ::

blackpirat je izjavil:

Kaj pa če zadeve ne potrdiš? Mene je tudi včeraj spraševal o household in sem enostavno kliknil "not now" kaj če nihče tega ne potrdi ne bo težav? Torej nihče ne na eni, ne na drugi lokaciji.


Pri meni je pisalo, da če ne izberem householda, da ga bodo sami dodelili.

blackpirat ::

mag3 je izjavil:

blackpirat je izjavil:

Kaj pa če zadeve ne potrdiš? Mene je tudi včeraj spraševal o household in sem enostavno kliknil "not now" kaj če nihče tega ne potrdi ne bo težav? Torej nihče ne na eni, ne na drugi lokaciji.


Pri meni je pisalo, da če ne izberem householda, da ga bodo sami dodelili.


Ja so ga sami dodeli, ni bilo druge kot kreirati nov račun oz. novo naročnino...
"I do not argue with people, I correct them"

Scorpy84 ::

Pa sej si naredite vpn, jaz se nic nisem dobil.

krepki ::

Kje ste pa dobili to sporočilo na mail ali se pojavi na tv,ker jaz zaenkrat nisem dobil nič in ravno danes se je z mojim računom vpisala hčerka na drugem naslovu brez problema res pa,da je bila vpisana že prej sam na drugem tvju.

blackpirat ::

Obvestilo sem prejel na TV na mojem naslovu.
Najprej sem izbral opcijo "NOT NOW" in s tem nisem določil mojega "HouseHolda" čez 3 dni pa je Netflix ali zahteval potrditev, da je to moj HouseHold (preko potrditvenega e-naslova) ali pa da si ustvarim račun.
Ker nisem želel "naročniku" karkoli pošiljati sem si pač uredil lastnem dostop do Neflixa... :)
"I do not argue with people, I correct them"

Ganon ::

Netflix se bo zaklal v želji po višjem dobičku. V Ameriki in VB so enostavno ukinili "basic plan" in ponudili dve izbiri. Ali greš na polovico dražji paket ali pa na tistega z oglasi. :))

ZveeZ ::

Jaz sem sel iz shareanega premium na basic 720p do konca turisticne sezone.
S septembrom dobijo turisti hbomax in stremio.

klemenSLO ::

Jst sem se zaenkrat znašel tako, da ko dam 'send mail' za potrditev housholda ta prileti na mail tistega ki je lastnik računa. Le-ta pa je naredil preusmeritev maila na moj mail. Tako lahko v nekaj sekundah potrdim. Ni idealno dela pa.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

bedarija ::

Ganon je izjavil:

Netflix se bo zaklal v želji po višjem dobičku. V Ameriki in VB so enostavno ukinili "basic plan" in ponudili dve izbiri. Ali greš na polovico dražji paket ali pa na tistega z oglasi. :))


6 milijonov novih uporabnikov
https://theconversation.com/netflix-is-...

mrTwelveTrees ::

Kako je zdaj s tem, Netflix gleda na IP ali kako (če uporabljaš več časa storitev na dveh telefonih, različni IP)

Sprašujem za mobilno povezavo, kjer se IP menja.

d4vid ::

Saj doma se priklopiš na wifi s telefonom, pa je to to. Lahko uporabljaš na različnih lokacijah, ampak vsake tolko moraš prikopit napravo na "domač" naslov, da pač dokažeš, da je res tvoja naprava in ne sharanje. Čeprav, če sharaš kolegu, se pač on ustavi vsake tolko na kavici, odpre netflix na tvojen wifiju in je problem rešen, lol.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mrTwelveTrees ::

Ja nimajo vsi wifi, preko optike, xDsl ali kabelske.
Eni imajo samo mobilne podatke.

D-PaX ::

Zgleda bo imel Netflix v ponudbi še igre.
https://www.flatpanelshd.com/news.php?s...
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

mitko25 ::

Mogoče pa le dočakamo slovenske podnapise?

Vir:https://tehnozvezdje.si/skupina-a1-in-n...

D-PaX ::

zavajanje: Mednarodna telekomunikacijska skupina A1 Telekom Austria in ponudnik storitve pretočnega videa Netflix sta podpisala večletno pogodbo o vključitvi istoimenskega pretočnika v pakete operaterjev A1. Slovenija pride na vrsto pomladi prihodnje leto.

A1 za Slovenijo imajo Srbi preko in ne Avstrijci.
Paxy

Badwolff ::

Ojoj...
in?

marcus86 ::

Pozdravljeni imam eno vprašanje, če kdo morda ve kje je problem.
Kupil sem evolveO Multimeda Box C4 in me zanima zakaj v netflixu ne delujejo ukazi gor, dol, levo, desno? Premikaš se lahko samo, če aktiviraš miško, ki je pa zelo nepraktična. Je to normalno delovanje? Na daljincu zazna samo glas in play, pavza. Npr v youtube deluje vse ok. Televiziji je Sony.

Hvala

gregyk ::

marcus86 je izjavil:

Pozdravljeni imam eno vprašanje, če kdo morda ve kje je problem.
Kupil sem evolveO Multimeda Box C4 in me zanima zakaj v netflixu ne delujejo ukazi gor, dol, levo, desno? Premikaš se lahko samo, če aktiviraš miško, ki je pa zelo nepraktična. Je to normalno delovanje? Na daljincu zazna samo glas in play, pavza. Npr v youtube deluje vse ok. Televiziji je Sony.

Hvala


Najbrž ker imaš naloženo verzijo Netflix-a za Android in na za Android TV - najbrž ima box naložen Android za mobilne naprave in ne Android TV.

Vrni ga in kupi: https://www.mimovrste.com/predvajalniki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

klekej ::

Je kdo uspešno rešil težavo z deljenjem in householdom?

ReRMh ::

1x mesečno s tv/wifi v plačnikovo omrežje preko vpn ne dela?

PARTyZAN ::

Dela.

klekej ::

ReRMh je izjavil:

1x mesečno s tv/wifi v plačnikovo omrežje preko vpn ne dela?


Kako pa to izpeljemo? Imetnik racuna in householda je na drugem koncu drzave.

PARTyZAN ::

Imetnik računa postavi VPN strežnik ti se pa na TVju prijaviš z VPN odjemalcem. Če imaš AndroidTV je v tržnici z aplikacijami na voljo recimo OpenVPN ali Wireguard.
Dovolj je, da se na TVju enkrat prijaviš preko VPN povezave, potem pa nekaj časa dela tudi brez (več mesecev po mojih izkušnjah).
««
24 / 24
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211318 (548) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131865 (3530) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115407 (6938) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814720 (2835) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594943 (71496) Tr0n

Več podobnih tem