» »

Testiranje cepljenih?

Testiranje cepljenih?

««
«
1 / 8
»»

Neon87 ::

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".
  • zaklenil: bluefish ()

feryz ::

Jaz bi uodločil danes. Ali pa vse zbrisal.
Janez ne bo ukazal nikoli.

Odgovor si dobil, tema se zapre.

styrian ::

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Neon87 ::

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.

Utk ::

Kaj pa če grejo na 8 žurov namesto na enega?
Mene ne moti PCT toliko, naj bo za neke stvari, čeprav za vse ni logično. Ampak ok. Moti me krivljenje necepljenih za epidemijo. Kje se naj jaz okužim in kje naj koga okužim? Pač sem se tako odločil. Zarad mene se ne širi virus.
Ne moreš necepljenih zapret v geto in jih še naprej za vse krivit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

styrian ::

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Ja seveda, če je delta različica bolj kužna.

Likalnik ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


to se jaz sprašujem že ves čas....in zaradi tega, ker se to ne izvaja ni cilj zatreti virus...ampak je cilj čisto nekaj drugega....kako čim več zaslužiti.

dokler se to ne uredi...mene tudi blizu cepiva ne bo

poleg tega...pa vedno več cepljenih zboleva...poznam jih kar nekaj in vsak teden jih je več...počakajte to zimo....bo veliko cepljenih zbolelo....

NMH ::

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Goody ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.


ne vem kako se ti ljubi ukvarjati z njimi. Saj so vseskozi eni in isti. 5-6 motenih osebkov...

Neon87 ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.


Jaz sem "potekli" P status, z nekaj tisoč protitelesi. Pa se moram kljub temu testirati, kljub temu da je pri prebolevnosti do 23krat večja imunost na ponovno okužbo.
Cepci pa se sprehajajo naokrog in obnašajo kot da so vsemogočni.
Koliko je na intenzivni prebolevnikov?

NMH ::

Neon87 je izjavil:

Koliko je na intenzivni prebolevnikov?


Tu pa tam kakšen. To pa zato, ker so med prekuževanjem UMRLI.

Neon87 ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Koliko je na intenzivni prebolevnikov?


Tu pa tam kakšen. To pa zato, ker so med prekuževanjem UMRLI.


Če je zdaj drug zlobnejši sev, če so alfo predelali, najbrž vseeno obstaja verjetnost, da jih Delta pahne na intenzivo..?
Pa jih tam praktično ni.

Cepci niste družbeno odgovorni, ker se branite na vse kriplje pred obvezni PT za vse.

c3p0 ::

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.


Številka je potegnjena iz riti, kot praktično vse ostalo glede te plandemije.

Mato989 ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Koliko je na intenzivni prebolevnikov?


Tu pa tam kakšen. To pa zato, ker so med prekuževanjem UMRLI.


Torej je v 2 letih bilo okuženih samo 5.000 ljudi? In vsi so umrli ali kako?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

NMH ::

Neon87 je izjavil:


Če je zdaj drug zlobnejši sev, če so alfo predelali, najbrž vseeno obstaja verjetnost, da jih Delta pahne na intenzivo..?
Pa jih tam praktično ni.


Če če če če če če...

PREKUŽAVENJE:
5000 mrtvih
desettisoči z dolgoročnimi posledicami

Cepci niste družbeno odgovorni, ker se branite na vse kriplje pred obvezni PT za vse.


Tisti tvoji testi so pol kurca vredni. Pa okužiš se lahko 5 minut po testu.

Sparkius ::

Spet ena nova anticepilska tema!

Neon87 ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:


Če je zdaj drug zlobnejši sev, če so alfo predelali, najbrž vseeno obstaja verjetnost, da jih Delta pahne na intenzivo..?
Pa jih tam praktično ni.


Če če če če če če...

PREKUŽAVENJE:
5000 mrtvih
desettisoči z dolgoročnimi posledicami

Cepci niste družbeno odgovorni, ker se branite na vse kriplje pred obvezni PT za vse.


Tisti tvoji testi so pol kurca vredni. Pa okužiš se lahko 5 minut po testu.


Točno, ne moreš pa se okužiti sekundo po prejemu šampona, ali pa po nekaj mesecih 8-O :D

Smrekar1 ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene


Ko bo dovolj cepljenih, da ne bomo več potrebovali bonbončka zakaj bi se šel cepit.

Nekje leta 2024-5, bi rekel. Najprej potrebujemo nov zakon o nalezljivih boleznih, ki bo omogočal pogoj "PC, T" - kam boš lahko šel samo če boš cepljen in testiran ali prebolevnik in testiran, sicer ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

FoxKnox ::

Citirano :
Kdaj mislijo začeti cepiti testirane, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali namreč moramo ves čas nositi maske in dokazovati, da smo "zdravi".
Eni se "zdravi"testirajo, drugi zdravi se pa cepijo.Vsi skupaj bomo pa prej ali slej preboleli. Če bo sreča.

3p ::

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Se ti zdi? Imaš kake podatke, ki jih drugi nimamo, ali te je le strah se iti cepit, pa si hočeš to odločitev racionalizirati?

Cepljenje deluje, žal pa ne tako dobro, kot je kazalo sprva, posebej ne kar se preprečevanja okužb tiče.
https://www.cbc.ca/news/canada/calgary/...

Delta je bolj nalezljiva. Iz razlike med hospitalizacijami cepljenih in necepljenih lahko sklepaš, kakšno bi bilo stanje v teh državah, če bi bili vsi necepljeni. Ne gre pozabiti tudi tega, da so ostali ukrepi niso enako strogi, kot so bili. Pa tudi tisti, ki so se v začetku tiščali pod odejico za televizorjem in pekli kruh in 100 kil moke shranjene v kleti, so se vaje naveličali, in se pač več družijo. Na koncu pa je naučinkovitejši ukrep to, da si zaprt nekje v svoji luknji.

Da ne omenjam dela in šolanja na daljavo. Takoj v začetku septembra smo imeli porast v generaciji šolarjev, zdaj pa največji skok v populaciji študentarije.

Testiranje cepljenih? Neposredno ukrep ne bi škodil, sploh če se zanj odločijo recimo v podjetjih. Če se za to odločijo v državi, pa zna imeti skupaj negativen vpliv, ker potem se pač preostali proticepilci "ne da se mi eh ne še" sorte sploh ne bojo šli cepit, in bomo imeli v bolnišnicah še slabše stanje.

Neon87 je izjavil:

Jaz sem "potekli" P status, z nekaj tisoč protitelesi. Pa se moram kljub temu testirati, kljub temu da je pri prebolevnosti do 23krat večja imunost na ponovno okužbo.


To je precejšnja neumnost, ja. Naj se osredotočijo, na tiste, ki so res ogroženi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

Utk ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Tedensko je sprejetih 400-500 ljudi zaradi dihal, od tega je manj kot pol pozitivnih. Zanimivo bi bilo videt kakšno je razmerje med (ne)cepljenimi med ostalimi...
V čem je problem negativne (večje) polovice? Zakaj še zarad njih ne zapremo tričetrt države?

;-) ::

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.


Od kje pa tole ? Stalno več študij se bere po spletu, da cepljeni v enaki meri raznašajo virus okoli. Dobro pa tudi če ne je vseeno.

Edina pot iz "epidemije" ki je ni je T. Testiranje celotne populacije 3x tedensko. Vse ostalo je brezvezno trajbanje teh korona neumnosti.

styrian ::

;-) je izjavil:


Od kje pa tole ? Stalno več študij se bere po spletu, da cepljeni v enaki meri raznašajo virus okoli. Dobro pa tudi če ne je vseeno.

Edina pot iz "epidemije" ki je ni je T. Testiranje celotne populacije 3x tedensko. Vse ostalo je brezvezno trajbanje teh korona neumnosti.


https://www.mercurynews.com/2021/10/14/...
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

Se strinjam da bi bilo potrebno 3x tedensko testiranje vseh, samo ne s temi zanič testi od kriptopiramidašev.

Vitez ::

Žal ne pomaga nič drugega, kot en hud lockdown. PCT se ne preverja, ali se slabo, precepljenost je nizka. Pri nas so navade balkanske, zato je edino smiselno, da nas čez zimo malo zaprejo.

Jure14 ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Utk ::

Jure14 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Ni nas strah korone, ampak neumnosti, ki jih vzganja Janša zarad korone, cepci pa to še podpirate.

kopriwa ::

Utk je izjavil:

Jure14 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Ni nas strah korone, ampak neumnosti, ki jih vzganja Janša zarad korone, cepci pa to še podpirate.

Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Utk ::

kopriwa je izjavil:


Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Retardinho, napisal sem, da ni problem v koroni, ki je imajo tudi drugje, ampak v Janši, ki ga drugje nimajo. Še enkrat sem to isto napisal, samo tokrat bolj počasi, ker vem, da si počasen.

kopriwa ::

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:


Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Retardinho, napisal sem, da ni problem v koroni, ki je imajo tudi drugje, ampak v Janši, ki ga drugje nimajo. Še enkrat sem to isto napisal, samo tokrat bolj počasi, ker vem, da si počasen.

Danes je dan ko greš na ulico, cepi se samo drva! Da ostanem na tvojem nivoju.

Vitez ::

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:


Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Retardinho, napisal sem, da ni problem v koroni, ki je imajo tudi drugje, ampak v Janši, ki ga drugje nimajo. Še enkrat sem to isto napisal, samo tokrat bolj počasi, ker vem, da si počasen.

Predvsem pa imajo drugje vbistveno manj anticepilcev.

Neon87 ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Jure14 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Ni nas strah korone, ampak neumnosti, ki jih vzganja Janša zarad korone, cepci pa to še podpirate.

Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!


Ker v državah kjer je največji odstotek cepcev ('razvitih državah'), statistike kažejo da cepljenje zgleda ni kaj prida učinkovito, sploh pa ne po denimo 6 mesecih po prejemu odmerka. Torej ali C pogoj časovno omejiti, pridobi se lahko s 3. (n-tim) odmerkom, ali pa T za vse. Če ne velja za prebolele, nima kaj veljat za cepce.

FoxKnox ::

Prekuženjr je edina pot do omejitve virusa, kjer so protitelesa, se virus ne širi.
Res bo še nekaj mrtvih in s trajnimi posledicami, za take se priporoča cepljenje, pač kakor vsak zase ve.Ampak imunost nudi edino prekuženost. Imunski sistem pač ne reagira enako na eno virusno beljakovino kot na živ virus ampak vsaka info koristi za ustvarjanje prave obrambe.
Zame so cepljeni izbrali lažjo pot do prekuženosti, necepljeni pa zaenkrat tega še ne vedo.
Btw. Sam sem P in C.
Pa sem za to ,da se prebolelim podeli trajni status imunosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Likalnik ::

a ni zanimivo to, da lansko sezono ni bilo zabeleženo niti ene okužbe za gripo?...vsa prejšna leta smo se morali vsako leto cepiti in kljub temu je bilo veliko obolelih za gripo...prejšno sezono pa nobenega....dobesedno niti enega zabeleženga.....mi lahko kdo pove za to čudežno zdravilo?....mogoče korona?....vsak z gripo je bil kar avtomatsko označen kot bolnik korone.....

styrian ::

Ljudje so nosili maske, pa se niso raznašali virusa gripe.

Utk ::

Vitez je izjavil:

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:


Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Retardinho, napisal sem, da ni problem v koroni, ki je imajo tudi drugje, ampak v Janši, ki ga drugje nimajo. Še enkrat sem to isto napisal, samo tokrat bolj počasi, ker vem, da si počasen.

Predvsem pa imajo drugje vbistveno manj anticepilcev.

V Italiji je 80% cepljenih pa ne vidim, da bi jim šlo kaj bolje. Da bo potem pa vse v redu, je mit.
Mi protestiramo, vi pa čakate, da se kralju Matjažu brada sedemkrat okoli ovije, ker potem pa "bo"...kdo je tu neumen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Vitez ::

Utk je izjavil:


Mi protestiramo, vi pa čakate, da se kralju Matjažu brada sedemkrat okoli ovije, ker potem pa "bo"...kdo je tu neumen?


Ne vem, proti čemu ti protestiraš, niti me ne zanima. Meni s ene zdi, da bi imel proti čemu protestirati, cepljen sem, PCT pogoj me ne omejuje v življenju, tudi če bi se ga doseldno izvajalo.

predi ::

Za zanesljiv test cepljene osebe, mora ta na PCR test. Cepivo vpliva na količino virusa na sluznici (zmanjša količino), torej tam kjer se jemlje vzorec za testiranje, kar hkrati pomeni manjšo kužnost.

Samo-testiranje in HAG testi, ki jih izvajajo strokovnjaki, torej avtomatsko odpadejo. Ker so to še nekako cenovno sprejemljivi testi za masovno testiranje, v primerjavi s PCR, in ob upoštevanju manjše kužnosti cepljenih, masovno testiranje cepljenih nekako ni smiselno.

Se pa strinjam, da bi se morali PCR testirati vsaj tisti z rizičnim stikom in to zastonj, ne glede na to ali so cepljeni ali ne. Če testiramo, bi lahko to vsaj počeli prav oz. na nek logičen način.

3p ::

Likalnik je izjavil:

a ni zanimivo to, da lansko sezono ni bilo zabeleženo niti ene okužbe za gripo?...vsa prejšna leta smo se morali vsako leto cepiti in kljub temu je bilo veliko obolelih za gripo...prejšno sezono pa nobenega....dobesedno niti enega zabeleženga.....mi lahko kdo pove za to čudežno zdravilo?....mogoče korona?....vsak z gripo je bil kar avtomatsko označen kot bolnik korone.....


Saj to je bilo 100x razloženo.

Kje bi jo pa dobil, če smo bili v glavnem skriti doma? R sezonske gripe je bistveno nižji kot pri covidu. Ukrepi so, recimo prepolovili, R vseh nalezljivih bolezni. Pri Covidu na vrhuncu recimo iz 2,5 na 1,5. Pri gripi pa iz, recimo 1,1 na 0,7. Pri R pod 1 pač ni epidemije.

Še avtomobilskih nesreč je bilo manj, pa ne zato, ker so nesreče tretirali kot zadetek corone pri 150km/h. Če pa ste doma pod dekcami čakali na konec.

kopriwa ::

Neon87 je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Jure14 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Ni nas strah korone, ampak neumnosti, ki jih vzganja Janša zarad korone, cepci pa to še podpirate.

Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!


Ker v državah kjer je največji odstotek cepcev ('razvitih državah'), statistike kažejo da cepljenje zgleda ni kaj prida učinkovito, sploh pa ne po denimo 6 mesecih po prejemu odmerka. Torej ali C pogoj časovno omejiti, pridobi se lahko s 3. (n-tim) odmerkom, ali pa T za vse. Če ne velja za prebolele, nima kaj veljat za cepce.

Dejstvo je, da ti nisi sposoben doumet kako zapletena je bitka proti kovidu na večih ravneh in koliko faktorjev (dobro poznanih ter manj raziskanih) vpliva na razvoj epidemije. To, da ti malo tako na prvi pogled švigniš skozi številke, ne predstaviš nobene analize temveč neke svoje neosnovane trditve dokazuje ravno to-pojma nimaš. V drugi (tvoji) temi si celo priznal, da statistika ni tvoja vrlina.

Samael ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".

Ampak saj to načeloma ni težava. Kot veš, cepljenje običajno pomeni lažji potek bolezni. Recimo temu kot gripa. Ali pa niti veš, ne kažeš simptomov in gre mimo. In tako sem cepljen jaz, pa cepljen ti ... čemu bi se ob tem manjšem tveganju, da en drugega okuživa ali celo zboliva, testirala? Aja, ti nisi cepljen? No, da ... tu pa imamo problem. Ti si problem.

Torej, če te prav razumem, bi se moral jaz testirati, bi bila na meni poleg tega se sem cepil še dodatna odgovornost, da zaščitim tebe, ker se nisi cepil? Veš kaj ... FU, cepi se pa daj mir.
Samael != Samuel

Likalnik ::

3p je izjavil:

Likalnik je izjavil:

a ni zanimivo to, da lansko sezono ni bilo zabeleženo niti ene okužbe za gripo?...vsa prejšna leta smo se morali vsako leto cepiti in kljub temu je bilo veliko obolelih za gripo...prejšno sezono pa nobenega....dobesedno niti enega zabeleženga.....mi lahko kdo pove za to čudežno zdravilo?....mogoče korona?....vsak z gripo je bil kar avtomatsko označen kot bolnik korone.....


Saj to je bilo 100x razloženo.

Kje bi jo pa dobil, če smo bili v glavnem skriti doma? R sezonske gripe je bistveno nižji kot pri covidu. Ukrepi so, recimo prepolovili, R vseh nalezljivih bolezni. Pri Covidu na vrhuncu recimo iz 2,5 na 1,5. Pri gripi pa iz, recimo 1,1 na 0,7. Pri R pod 1 pač ni epidemije.

Še avtomobilskih nesreč je bilo manj, pa ne zato, ker so nesreče tretirali kot zadetek corone pri 150km/h. Če pa ste doma pod dekcami čakali na konec.


verjamem in se zavedam, da je bila okužba gripe manjša kot pa v preteklih letih zaradi vseh teh ukrepov....ampak, da dobesedno ni bilo niti enega zabeleženega primera kateri bi zbolel za gripo pa težko verjamem....

FoxKnox ::

Izjaviti, da bi se morali cepljeni testirati, da bi s tem zaščitili zdrave necepljene, je isto kot to, da se morajo mornarji na ladji naučiti plavati zato, da lahko rešujejo neplavalce iz vode.

Neon87 ::

FoxKnox je izjavil:

Izjaviti, da bi se morali cepljeni testirati, da bi s tem zaščitili zdrave necepljene, je isto kot to, da se morajo mornarji na ladji naučiti plavati zato, da lahko rešujejo neplavalce iz vode.


Zakaj bi se potem morali testirati preboleli\necepljeni? In zakaj cepci mislijo da smo necepljeni krivi za to sranje?

feryz ::

Ideje da cepljeni kričijo, da se morajo necepljeni testirati, je še bolj absurdna. Pa kar gonijo eno in isto.

Webmojster ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Evo se zmenima .. jaz se grem testirat, če se greš ti cepit. To pa ne bi, a?

FoxKnox ::

Neon87 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Izjaviti, da bi se morali cepljeni testirati, da bi s tem zaščitili zdrave necepljene, je isto kot to, da se morajo mornarji na ladji naučiti plavati zato, da lahko rešujejo neplavalce iz vode.


Zakaj bi se potem morali testirati preboleli\necepljeni? In zakaj cepci mislijo da smo necepljeni krivi za to sranje?

Prebolelim podeliti trajni status, sem že napisal to.
Virus se dejansko širi med neprebolelimi necepljenimi in cepljenimi, vendar ne z enako intenziteto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Mato989 ::

FoxKnox je izjavil:

Neon87 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Izjaviti, da bi se morali cepljeni testirati, da bi s tem zaščitili zdrave necepljene, je isto kot to, da se morajo mornarji na ladji naučiti plavati zato, da lahko rešujejo neplavalce iz vode.


Zakaj bi se potem morali testirati preboleli\necepljeni? In zakaj cepci mislijo da smo necepljeni krivi za to sranje?

Prebolelim podeliti trajni status, sem že napisal to.


To se NA ŽALOST ne bo zgodilo... predvsem zato ker pol se jih jutri gre še 20k+ okužit iz principa... pa bi bilo strokovno to bolj prav ja kot praviš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GrX ::

Webmojster je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".


Evo se zmenima .. jaz se grem testirat, če se greš ti cepit. To pa ne bi, a?

Zakaj bi človek kaj takega počel? Naprimer, v moji starostni skupini je smrtnost nična, zato je cepljenje povsem odveč..

V družini smo vsi prebolevniki... od dedka pa vse do najmlajše članice. Res ne vidim razloga.

3p ::

Likalnik je izjavil:

verjamem in se zavedam, da je bila okužba gripe manjša kot pa v preteklih letih zaradi vseh teh ukrepov....ampak, da dobesedno ni bilo niti enega zabeleženega primera kateri bi zbolel za gripo pa težko verjamem....


Pri R pod 1 epidemije ni. Če začneš s 5 primeri, si hitro na manj kot 1.

In ja, bi rekel, da je kak primer bil. A kako misliš, da primere gripe štejejo običajno? Večino kar takole čez palec, po simptomih. Testiranja je bolj malo.

Medtem, ko so primere covida šteli le po potrjenih PCR testih, ki seveda seveda (v primeru PCR testov za covid) ne zaznavajo gripe.

arnecan1 ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".

Covid udarja necepljeni vzhod Evrope https://siol.net/novice/svet/covid-udar...

Na Danskem, Portugalskem, itd., ni takšnih problemov. In takšnih s tvojim mišljenjem je tam za vzorec. No, pa saj verjetno tu izhaja razlika med Zahodno in Vzhodno Evropo v vseh pogledih, od gospodarstva, kulture in nenazadnje cepljenja. Imajo manj "youtube strokovnjakov" in boljše življenje.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112495784 (73981) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895455 (72893) AliRes

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510300 (8525) Invictus

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941641 (31477) kamiKaZaA

Več podobnih tem