» »

Dnevno Stevilo Okuzenih

Dnevno Stevilo Okuzenih

««
21 / 23
»»

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Sicer pa, kaj ti verjameš in kaj ne me en kurc briga (kar sem ti tudi napisal v prispevku). Pač ignoriraj in pojdi dalje. Ti itak veš 100% kaj je prav in kaj ni, kajne?

Zavoham tvoj bullshit in nelogičnost v trenutku. A necepljeni ne zbolijo in se ne sestavijo nazaj? Ste nesmrtni? Antivakser si v načinu in intenzivnosti razmišljanja, ki ga obučtno primanjkuje. Posplošuješ in pričakuješ zaključke (predvidevam) ker si se pogovarjal s sosedo, ki je na presenečenje, cepljena in se slabo počuti. A bomo znanstveni članek na to napisal? Še drugič, kaj naj jebeno počnemo s tem podatkom? S katerim ga bomo primerjali? In še tretjič, da poenostavim vprašanje zate (katerega odgovor sploh ne bom iskal), koga bomo danes statistično prej srečali v bolnici na ne-covidnem oddelku, cepljenega ali necepljenega?

Antivakser tebe preganja v sanjah.

Podatki so za tiste ki so sposobni kritičnega razmišljanja in lastne raziskave.
Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?

Ali boš prekladal kamenje naprej iz enega kupa na drugega?

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Podatki so za tiste ki so sposobni kritičnega razmišljanja in lastne raziskave.
Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?

Ali boš prekladal kamenje naprej iz enega kupa na drugega?

Antivakserji kar nadaljujte z vašimi "raziskavami", ne bomo vas motili. Odgovora na vprašanje, ki poudarja tvoje nesmisle nisi dal, zato bom na tem mestu končal. Bom pa, če bo le prilika in ga zagledam, vedno izpostavil tvoj drekec.

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Podatki so za tiste ki so sposobni kritičnega razmišljanja in lastne raziskave.
Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?

Ali boš prekladal kamenje naprej iz enega kupa na drugega?

Antivakserji kar nadaljujte z vašimi "raziskavami", ne bomo vas motili. Odgovora na vprašanje, ki poudarja tvoje nesmisle nisi dal, zato bom na tem mestu končal. Bom pa, če bo le prilika in ga zagledam, vedno izpostavil tvoj drekec.

Koliko procentov je cepljenih/necepljenih na ne-kovidnih oddelkih nimam. Povedal sem zgolj to kar sem doživel in slišal od zaposlenih v kliničnem.
Ostalo (procente) se nisem hotel zlagati (v nasprotju z nekaterimi tukaj gor ki trosijo nebuloze hitreje kot moj pes drek po travi) - torej še za počasne : tega odgovora nimam. OK?

Kar se tiče mojega vprašanja - se mi je zdelo da ne bo šlo.

Model, saj veš da "stroka" ni vedno na strani "dobrega" in da farmacevti lažejo in (tudi) pobijajo ljudi v gonji za dobičkom? Link na nekatere tožbe imaš malo bolj zgoraj. Preberi. Ti odpre oči...
Takim korporacijam in "stroki" zgolj budale verjamejo na prvo besedo.

Saj ni važno. Podji prekladat kamne še naprej iz enega kupa na drugega. Medtem ko ljudje, ki so resničen problem v epidemiji, še naprej umirajo zaradi budal ki ne vidijo kje je problem, pa če jih ta trikrat v rit sune.

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Ponavljam: "In še tretjič, da poenostavim vprašanje zate (katerega odgovor sploh ne bom iskal), koga bomo danes statistično prej srečali v bolnici na ne-covidnem oddelku, cepljenega ali necepljenega?" Odgovor ti pove, da je tvoja prvotna informacija (tako kot si jo posredoval) iz bolnišnice s strani zdr. sestre popolnoma neuporabna. Whataboutizma se pa ne grem. Ker to je vse kar antivaksi znate, ko se vas samo malo stisne v kot.

Reycis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej če bi ti leta 2017 nekdo oemenil kaj bo čez 3 leta bi rekel: "to knjigo sem pa že nekje bral, nah, to se še ne bo zgodilo". Tudi cepljeni so vse manj glasni in zafrustrirani povsod, saj bodo kmalu dojeli da se tole ne bo končalo.

In potem se boš zbudil. Tisti, ki so dejansko podlegli tej masovni psihozi (ne smemo jih enačiti s skupino, ki samo gre s tokom) je zelo zelo težko zbuditi iz hipnoze. Prepričevanje neznancev na internetsih itak nima smisla, rajši pomagaj svojim bližnjim.
Diversity is our greatest strength

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Ponavljam: "In še tretjič, da poenostavim vprašanje zate (katerega odgovor sploh ne bom iskal), koga bomo danes statistično prej srečali v bolnici na ne-covidnem oddelku, cepljenega ali necepljenega?" Odgovor ti pove, da je tvoja prvotna informacija (tako kot si jo posredoval) iz bolnišnice s strani zdr. sestre popolnoma neuporabna. Whataboutizma se pa ne grem. Ker to je vse kar antivaksi znate, ko se vas samo malo stisne v kot.

Povej to sosedi. Prej zdrava kot riba zdaj nimajo pojma kaj je z njo narobe.
In pazi tole... ravno ta teden so le popustili in bo stvar zabeležena (za začetek) kot "možna posledica cepljenja". Ker nimajo pojma kaj je narobe z njo.
In kaj je bilo njej, mlademu dekletu, tega treba? Bo kdo odgovornost za te ljudi prevzel?

Tako da ta whataboutism si ti vtakni tam kamor sonce ne sije. Sploh se ne zavedate, da ste posledično sokrivi za take primere ravno zaradi tega zaslepljenega promoviranja cepljenja vsega kar leze in gre. Namesto da bi se končno kdo osredotočil na problem in ga začel reševati tam kjer le ta obstaja. Idijoti...

Ma saj sem rekel. Pojdi naprej skale prekladat.

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Ok, potrjeno si nesposoben. Over and out.

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Ok, potrjeno si nesposoben. Over and out.

Zelo domišljena in pametna replika :)

Torej je nesposobna tudi zdravnica ki bo ta primer dala naprej kot možno posledico cepiva?

Ti kar še naprej ignoriraj problem. Itak si ti in tebi podobni del le tega, samo zavedate se še ne tega dejstva.
Verjamete pač, da je to edina rešitev zadeve. Kamenček iz tle prenesi tjale. In potem nazaj.

Medtem pa zaradi takih budal in nesposobne "stroke" umirajo starejši in bolni (na katere bi se bilo potrebno osredotočiti), nekateri mladi pa zbolevajo (po naključju) ravno teden ali dva po cepljenju. Ne da rešujete problem. Še večjega delate ...

dsfsfawer235 ::

apfelstrudl je izjavil:

Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?


Ker bo s prednaucenim imunskim sistemom (pa je cisto vseeno ali zdrav 30 letnik ali nekaj tretjega), prej odpravil okuzbo pri sebi, kar pomeni, da jo bo tudi manj razsirjal (saj tiste najbolj osnovne stvari o delovanju cepiv ves, mar ne? Ker bi bilo precej zalostno, ce tule pametujes, zraven pa ne poznas osnov). Ker je 30 letnik precej vecji vektor okuzbe kot 80 letna babica, ki se komaj premika naokrog.

Torej se zdaj strinjas, da ima smisel ali bos poiskal spet nek tretji izgovor in vlekel zadevo v neskoncnost, kot smo navajeni od anticepilcev (ko dobi odgovor na eno neumnost, potegne ven drugo, potem tretjo,... dokler se vsi ne navelicajo odgovarjat).
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Ponavljam: "In še tretjič, da poenostavim vprašanje zate (katerega odgovor sploh ne bom iskal), koga bomo danes statistično prej srečali v bolnici na ne-covidnem oddelku, cepljenega ali necepljenega?" Odgovor ti pove, da je tvoja prvotna informacija (tako kot si jo posredoval) iz bolnišnice s strani zdr. sestre popolnoma neuporabna. Whataboutizma se pa ne grem. Ker to je vse kar antivaksi znate, ko se vas samo malo stisne v kot.


Statistika kot predmet na nekaterih fakultetah je eno, zgolj podatek, koliko je trenutno cepljenih na Kovid oddelkih pa drugo. To je zgolj en podatek, ki se ga lahko uporabi pri neki statistični raziskavi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

apfelstrudl ::

dsfsfawer235 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?


Ker bo s prednaucenim imunskim sistemom (pa je cisto vseeno ali zdrav 30 letnik ali nekaj tretjega), prej odpravil okuzbo pri sebi, kar pomeni, da jo bo tudi manj razsirjal (saj tiste najbolj osnovne stvari o delovanju cepiv ves, mar ne? Ker bi bilo precej zalostno, ce tule pametujes, zraven pa ne poznas osnov). Ker je 30 letnik precej vecji vektor okuzbe kot 80 letna babica, ki se komaj premika naokrog.

Torej se zdaj strinjas, da ima smisel ali bos poiskal spet nek tretji izgovor in vlekel zadevo v neskoncnost, kot smo navajeni od anticepilcev (ko dobi odgovor na eno neumnost, potegne ven drugo, potem tretjo,... dokler se vsi ne navelicajo odgovarjat).

To bi bil dober odgovor, če ne bi bilo zdaj že zdavnaj jasno da cepiva v določenih primerih naredijo štalo z imunskim sistemom (preberi malo več kot le en moj post). Pusti zdaj zgolj "smrti po cepljenju". Teh je zelo malo. Problem je da ljudje zbolevajo po cepljenju za drugimi pizdarijami.
In, kaj je bilo tega treba moji sosedi (mlada punca prej 100% zdrava)?
Ali tudi ti trdiš da zdravniki, ki so se po mesecu testov in ugibanja le odločili da zadevo prijavijo kot "verjetno povezano s cepljenjem", nimajo pojma kaj delajo?

Še enkrat. Če se starejši še sami nočejo cepiti, za koji patak boš reševal problem s tem da precepiš mulce?
Ne. Tukaj se solidarnost neha. Za koji kurac bo 30 letnik tvegal zdravje zaradi tega ker se stari nočejo cepiti? Ste vsi blentavi ali kaj?
Starejše in bolne je treba naterat in jim dopovedat, da so ONI tisti ki imajo problem, ne njihovi 15 let stari vnučki!
Vsi pametni starši imajo pa dovolj inteligence da v teh časih tudi mulcem dopovedo da ne skačejo direktno starim staršem v naročje (kar bi bilo nevarno ne glede na to ali je mali cepljen ali ne)!

Še Logarca je priznala pred kamero da umirajo v povprečju 80 letni necepljeni upokojenci. Kaj vam to nikakor ne klikne v glavah?

Še enkrat. Pa zadnjič ker se mi ne da več.
PROBLEM SE REŠUJE TAM KJER PROBLEM NASTAJA/OBSTAJA!
Vse ostalo je prekladanje skal iz enega kupa na drugega.

Utk ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Ok, potrjeno si nesposoben. Over and out.

Po tvoji logiki je najboljše cepivo proti covidu metek v čelo. 100 procentno ne boš dobil korone niti umrl od nje niti končal v bolnici zarad nje. Vse ostalo je pa nepomembno.

Ben Dover ::

Domisljiski spisi niso my thing.

dexterboy ::

kopriwa je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Nehaj že nakladat. Stari se pač nočejo cepit. Mogoče je kakšen pobral od mlajših kakšno bedarijo, v večini pa ne, so kar sami apriori proti. In ne vem zakaj jih je treba ščitit. Imajo možnost se zaščitit s cepivom ali pa izolacijo v kleti. odprimo državo, tisti, ki se ni zaščitil, ga bo pač pobralo, ostali pa živimo dalje. Sej ni tok težko.
Ni moj problem, če ne vidiš problema. Problem je in bo zasedenost bolnišnic ter posledično zdravstvenega kadra zaradi številčne obsežnosti covid obolelih. Po pomembnosti: ker se starejši in tistih srednjih let ne želijo cepiti in tudi ker se mlajši ne želijo cepiti (kar jim ne bomo tako "zamerili" kot vsem preostalim) je stanje tako kot je in sledijo zaostreni ukrepi. Pa če se postaviš na trepalnice. Kar sejemo to žanjemo, prisotnost in vpliv antivaksov nas je in bo pripeljalo, da bomo poželi še marsikaj nepričakovanega. In še enkrat, to je samo in izključno zato ker je zdravstveni sistem preobremenjen. V večini zaradi necepljenih.

Zdravstveni sistem je PREOBREMENJEN? Dej pejt raje na CT in MR glave. Pa kar privat napotnico vzemi, ker javno zdravstvo je preobremenjeno in je čakalno doba tok dolga, da te bo prej pobralo... Si lahko misliš, postal bi statistični zapis smrti zaradi korone! :))

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

apfelstrudl ::

Ben Dover je izjavil:

Domisljiski spisi niso my thing.

Gospod prepognjeni, problem je zgolj ker niso domišljijski.
Drugi problem je da vsi zasljepljenci niste sposobni sprocesirat kakršnekoli druge informacije, ki niso v liniji z informacijami "stroke" in "farmacije".
Saj to politiki vedo in na tak način vas drajsajo že od rojstva naprej. Ne zgolj za kovid. In s tem tudi prikrivajo svojo lastno nesposobnost boja proti nastali situaciji. Kaj je lepšega kot "necepljeni so krivi! Na grmado z njimi!"? :)

To so stare psihološke fore za nove bedake...

Zdaj daj pa kak pameten argument ali pa se, po tvojih besedah, ugasni.

dexterboy ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.
Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.
Če bi iztrebili vse cepljene, bi svet čez noč postal lepši, pa še manj onesnaževanja bi se povzročalo :D
Ostali bi prebolevniki in necepljeni, ker so sami izbrali naraven način borbe proti virusu.

widj3098dj32 je izjavil:

;-) je izjavil:

Jaz sem za lockdown. Kompletn. Celo leto sem se pripravljal, v kleti mam sobo s fitnes napravami in kolesom, cakam se sam tekalno, 4 tone briketov za kamin. Skrinja je polna. Če bi bil sneg grem raje na vikend da se sankamo :)
Ne, jaz sem pa za hard mode vse odpret, to kaj bi morali ze 2020 pri alfa sevu in se zadeva spuce. Tako pa samo podaljsujemo celo agonijo in pufamo miljarde. Skoraj kot da je globalni eliti to v interesu.
Elita ima samo en interes, podrediti in podjarmiti rajo ter jim dati samo toliko bombončkov, da se ne upre...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

kdo je ta elita? strah me je..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

dexterboy ::

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.
Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.
Jaz nisem nobenmu reku, naj se cepi ali ne cepi. Kdor se počuti ogrožen, se naj cepi. Statistike o cepljenju bi pa iskal tudi, če bi se cepil. Edino če ti cepivo uniči zdravo pamet, potem morda ne bi. Niti ne bi cepil otrok proti koroni, da bi s tem nekomu nekaj dokazal, še manj pa da bi sebi dokazal, da je cepljenje fajn. Zamislite si vi raje kaj boste naredili ko bojo otroci na vrsti. Je to še znanost ali je postala vera?

Znanost je postala služba na polju vere. Kar Vera zaukaže, to Znanost podkrepi in dokaže :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

botatust43 ::

za cepljencke

dexterboy ::

Ben Dover je izjavil:

kdo je ta elita? strah me je..

Tvoje možganske kapacitete tega ne omogočajo, da bi spregledal in dojel. Ostani pri 24kur in bodi srečen v svojem balončku. Ne se ploditi, da ne bi še otroci trpeli zaradi tvoje agonije...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Ben Dover ::

dexterboy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

kdo je ta elita? strah me je..

Tvoje možganske kapacitete tega ne omogočajo, da bi spregledal in dojel. Ostani pri 24kur in bodi srečen v svojem balončku. Ne se ploditi, da ne bi še otroci trpeli zaradi tvoje agonije...



jaz berem novo24 in bodi malo manj zaljiv in aroganten.

dsfsfawer235 ::

apfelstrudl je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?


Ker bo s prednaucenim imunskim sistemom (pa je cisto vseeno ali zdrav 30 letnik ali nekaj tretjega), prej odpravil okuzbo pri sebi, kar pomeni, da jo bo tudi manj razsirjal (saj tiste najbolj osnovne stvari o delovanju cepiv ves, mar ne? Ker bi bilo precej zalostno, ce tule pametujes, zraven pa ne poznas osnov). Ker je 30 letnik precej vecji vektor okuzbe kot 80 letna babica, ki se komaj premika naokrog.

Torej se zdaj strinjas, da ima smisel ali bos poiskal spet nek tretji izgovor in vlekel zadevo v neskoncnost, kot smo navajeni od anticepilcev (ko dobi odgovor na eno neumnost, potegne ven drugo, potem tretjo,... dokler se vsi ne navelicajo odgovarjat).

To bi bil dober odgovor, če ne bi bilo zdaj že zdavnaj jasno da cepiva v določenih primerih naredijo štalo z imunskim sistemom


Neumnost. Sorry, ampak antivaxerske propagande ne bom bral, ce recem, da so to lazi, je moznost, da pridem kot "zdrav 30 letnik" na ventilator vecja, kot, da sem se zmotil.

In naredil si tocno to kar sem napisal zgoraj, dobil si odgovor na eno tvojo neumnost, ven si potegnil naslednjo. Ne da se mi, pac bos moral pri sebi razcistiti.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

dsfsfawer235 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Daj ti meni direktni odgovor : Zakaj riniti "anti kovid" iglo v ramo zdravega 30 letnika ali (bog ne daj) otroka? Ajde? 1 dober razlog?


Ker bo s prednaucenim imunskim sistemom (pa je cisto vseeno ali zdrav 30 letnik ali nekaj tretjega), prej odpravil okuzbo pri sebi, kar pomeni, da jo bo tudi manj razsirjal (saj tiste najbolj osnovne stvari o delovanju cepiv ves, mar ne? Ker bi bilo precej zalostno, ce tule pametujes, zraven pa ne poznas osnov). Ker je 30 letnik precej vecji vektor okuzbe kot 80 letna babica, ki se komaj premika naokrog.

Torej se zdaj strinjas, da ima smisel ali bos poiskal spet nek tretji izgovor in vlekel zadevo v neskoncnost, kot smo navajeni od anticepilcev (ko dobi odgovor na eno neumnost, potegne ven drugo, potem tretjo,... dokler se vsi ne navelicajo odgovarjat).

To bi bil dober odgovor, če ne bi bilo zdaj že zdavnaj jasno da cepiva v določenih primerih naredijo štalo z imunskim sistemom


Neumnost. Sorry, ampak antivaxerske propagande ne bom bral, ce recem, da so to lazi, je moznost, da pridem kot "zdrav 30 letnik" na ventilator vecja, kot, da sem se zmotil.

In naredil si tocno to kar sem napisal zgoraj, dobil si odgovor na eno tvojo neumnost, ven si potegnil naslednjo. Ne da se mi, pac bos moral pri sebi razcistiti.

Kot sem prepognjenemu napisal zgoraj.

Med nami je ena velika razlika. Jaz zbiram informacije iz obeh taborov.
Vi zaslepljenci, zgolj iz enega. In tukaj je osnovni problem zakaj je komunikacija nemogoča.

Meni je jasno da kovid obstaja. Meni je jasno da je hujši kot gripa. Meni je jasno tudi to, da je najbolj nevaren za starostnike in bolane, ne pa za fit 30 letnike. In tukaj se začnemo razhajati. Ker vam je vaša preljuba "stroka" vtepla v glavo da je cepljenje vsega kar leze in gre edina rešitev (ne, ni) ste to požrli in vzeli za sveto.

Vse ostale informacije, pa apriori označite kot teorije zarote, laži in konstrukte. Ste kot konji s plašnicami na glavi.

Hja, kaj naj rečem. Good luck. Upam da se ne boste za glavo držali tako, kot se že prenekateri "cepljenec" ki je bil prej zdrav in ni imel enega samega razloga za cepljenje, drži za glavo zdaj, ko je pogruntal da je nekaj narobe z njegovim imunskim sistemom... in to po čudnem naključju so se problemi začeli ravno po cepljenju proti tej eboli... pardon, kovidu.

Kakor želiš model. Jaz te v nič ne silim (v nasprotju s tabo in tebi podobnimi).

dexterboy ::

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ja, tudi ce se vsi cepijo, določene restrikcije ostanejo. Razumni razumejo zakaj, ti pač ne.
Boš še kar žalil? S tem samo dokazuješ kako butasti se. Katere restrikcije? Bio pasport? Žurke samo za politike? Tko da smo natančni, kaj revežu ostane.
Nodi, glede na to, da ti praktično nič ni jasno, ni nobene potrebe po razlagi podrobnosti. Vemo, da si zafural svoje zivljenje, in sedaj biti nek brezvezen upornik proti zdravi pameti, ti zal ne bo nic pomagalo pri iskanju smisla zivljenja.
Kje pa se kaže tvoja uspešnost?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

D3m ::

Seveda boš podal link, kjer je podana informacija, ker kolk je meni znano za odpuščnje ni pravne osnove, zato na ljudi pritiskajo tako da jih suspendirajo.


Imaš na RTV.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

kopriwa - Kako lahko zdrav necepljen, ki se drži vseh ostalih protokolov, kar koli razširja, veste samo tisti, ki ste krepko prizadeti v glavo. Mi ne razširjamo niti viroz, niti gripe, kaj šele covid, če ostajamo po tem času zdravi, brez okužbe v času, ko te okuži že pogled na okuženega.
Cepljeni pa se obnašate, kot svinje med biseri (Hojskova izjava), gibljete se povsod, ne upoštevate nobenih priporočil, se ojemate, poljubljate, rokujete, niti slučajno ne pomislite, da bi si razkužili roke, vozički po trgovinah niso več mokri od razkužil, ne vzdržujete distance, skratka ste eno veliko govno, neodgovorne govedi, ki kužite vse okoli sebe, saj cepivo, dokazano ne varuje pred okužbo, tudi če kaj nakladanj o oh in sploh učinkih drži. Pravilno postavljen nagobčnik, dokazano preprečuje okužbe drugih, ampak vas boli qurac za druge, ste egoisti, ki ste se cepili zaradi PCT pogojev in nič drugega, vi mislite, da ste s tem svobodni.
Sicer pa tisti, ki smo do sedaj ohranili neokuženost, največ prispevamo k zdravju, zato nehajte svoja kopja usmerjati na napačno stran, raje pošljite vaša trobila na neodvisno testiranje protiteles in na poživitveni odmerek v cepilne centre, kjer naj jih cepijo naključni cepilci iz kvote cepiv za širšo populacijo in ne z naprej pripravljeno žegnano vodico!
Dobro zdravje in čim več okuženih zaradi tebe, ti želim, trobilo s Terstenjakove.

apfelstrudl - Kot kaže vas cepljenje preganja paranoja, do nas necepljenih 25h/dnevno. Toliko shizofrenije, kot se dogaja cepljenim, se v zgodovini še ni pojavljalo, celo v Hitlerjevem fašizmu se je našel kak pameten, ki je znal razmišljati tudi drugače, danes takega med cepljenimi skoraj ne najdeš.
Res je to cepivo čudžno. Pomaga sicer ne kaj dosti, v glavah pa dela čudeže.

c01-a039 - Edina rešitev, ki jo vidim jaz je, da se začnete cepljeni obnašat odgovorneje, začnite že za hudiča, upoštevat vsa navodila stroke in protokole, ki jih priporočajo in s tem pomagajte k obvladovanju širitev vseh respiratornih virusov, ki na svetu obstojajo, tudi corone.
Cepljenje ni dolgoročna rešitev, kvečjemu je del problema (cepljeni po bolnišnicah).

DexterBoy - Bravo, potrebno nas je pobit, ker je coronca prešvoh, da bi to v doglednem času naredila po agendi farmacevtov in globalistov. To je podobno cerkveni inkviziciji, agendam fašizma in še drugim pogledom zboljencev v zgodovini. Cepljeni ste problem, ker so vas na suho nategnili in vam pikica ne omogoča tistega, kar so vam vehementno obljubljali, svobodnega pohajkovanja po svetu in zaščite pred težjim obolevanjem, seveda to, da cepivo ne deluje, smo pa krivi necepljeni. Idioti, kdaj bas boste zamenjali na ploščadih in protestirali proti nategom politikov in "strokovnjakom", naših ali vaših, v zdravju barve niso pomembne.

Ben Dover - Upravičeno te je lahko strah, vendar si preneumen, da bi to dojel.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Dobro jutro, vsi cepljeni. Pisem vam iz leta 2025. Za vase in otrokovo dobro Vas prosim da ne pozabite vzeti nove doze izpopolnjene verzije cepiva. Popoldan pa boste dobili se vitaminsko osvezitveni odmerek. Prosimo vas tudi da se vedete primerno druzbenim normam saj si vi in vasi otroci ne zelite slabih socialnih tock.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

solatko je izjavil:


Cepljeni pa se obnašate, kot svinje med biseri (Hojskova izjava), gibljete se povsod, ne upoštevate nobenih priporočil, se ojemate, poljubljate, rokujete, niti slučajno ne pomislite, da bi si razkužili roke, vozički po trgovinah niso več mokri od razkužil, ne vzdržujete distance, skratka ste eno veliko govno, neodgovorne govedi, ki kužite vse okoli sebe, saj cepivo, dokazano ne varuje pred okužbo, tudi če kaj nakladanj o oh in sploh učinkih drži. Pravilno postavljen nagobčnik, dokazano preprečuje okužbe drugih, ampak vas boli qurac za druge, ste egoisti, ki ste se cepili zaradi PCT pogojev in nič drugega, vi mislite, da ste s tem svobodni.

Po mojih opažanjih je pa ravno obratno; tisti, ki smo se cepili smo se zaradi strahu pred okužbo / raznašanjem in se še vedno pazimo ter držimo ukrepov, kamorkoli gremo. Tisti, za katere virus "itak ne obstaja" in ki že od lani maske nosijo pod gobcem ter se ne držijo ukrepov, znajo pa le na ves glas jokcat glede cepiva (vse kar se virusa tiče pa prilično ignorirajo).

Kdo ima zdej prav?

apfelstrudl ::

solatko je izjavil:

kopriwa - Kako lahko zdrav necepljen, ki se drži vseh ostalih protokolov, kar koli razširja, veste samo tisti, ki ste krepko prizadeti v glavo. Mi ne razširjamo niti viroz, niti gripe, kaj šele covid, če ostajamo po tem času zdravi, brez okužbe v času, ko te okuži že pogled na okuženega.
Cepljeni pa se obnašate, kot svinje med biseri (Hojskova izjava), gibljete se povsod, ne upoštevate nobenih priporočil, se ojemate, poljubljate, rokujete, niti slučajno ne pomislite, da bi si razkužili roke, vozički po trgovinah niso več mokri od razkužil, ne vzdržujete distance, skratka ste eno veliko govno, neodgovorne govedi, ki kužite vse okoli sebe, saj cepivo, dokazano ne varuje pred okužbo, tudi če kaj nakladanj o oh in sploh učinkih drži. Pravilno postavljen nagobčnik, dokazano preprečuje okužbe drugih, ampak vas boli qurac za druge, ste egoisti, ki ste se cepili zaradi PCT pogojev in nič drugega, vi mislite, da ste s tem svobodni.
Sicer pa tisti, ki smo do sedaj ohranili neokuženost, največ prispevamo k zdravju, zato nehajte svoja kopja usmerjati na napačno stran, raje pošljite vaša trobila na neodvisno testiranje protiteles in na poživitveni odmerek v cepilne centre, kjer naj jih cepijo naključni cepilci iz kvote cepiv za širšo populacijo in ne z naprej pripravljeno žegnano vodico!
Dobro zdravje in čim več okuženih zaradi tebe, ti želim, trobilo s Terstenjakove.

apfelstrudl - Kot kaže vas cepljenje preganja paranoja, do nas necepljenih 25h/dnevno. Toliko shizofrenije, kot se dogaja cepljenim, se v zgodovini še ni pojavljalo, celo v Hitlerjevem fašizmu se je našel kak pameten, ki je znal razmišljati tudi drugače, danes takega med cepljenimi skoraj ne najdeš.
Res je to cepivo čudžno. Pomaga sicer ne kaj dosti, v glavah pa dela čudeže.

c01-a039 - Edina rešitev, ki jo vidim jaz je, da se začnete cepljeni obnašat odgovorneje, začnite že za hudiča, upoštevat vsa navodila stroke in protokole, ki jih priporočajo in s tem pomagajte k obvladovanju širitev vseh respiratornih virusov, ki na svetu obstojajo, tudi corone.
Cepljenje ni dolgoročna rešitev, kvečjemu je del problema (cepljeni po bolnišnicah).

DexterBoy - Bravo, potrebno nas je pobit, ker je coronca prešvoh, da bi to v doglednem času naredila po agendi farmacevtov in globalistov. To je podobno cerkveni inkviziciji, agendam fašizma in še drugim pogledom zboljencev v zgodovini. Cepljeni ste problem, ker so vas na suho nategnili in vam pikica ne omogoča tistega, kar so vam vehementno obljubljali, svobodnega pohajkovanja po svetu in zaščite pred težjim obolevanjem, seveda to, da cepivo ne deluje, smo pa krivi necepljeni. Idioti, kdaj bas boste zamenjali na ploščadih in protestirali proti nategom politikov in "strokovnjakom", naših ali vaših, v zdravju barve niso pomembne.

Ben Dover - Upravičeno te je lahko strah, vendar si preneumen, da bi to dojel.

Solatko, jaz nisem cepljen ;)
Daj preberi še enkrat moje prispevke in videl boš da jaz v osnovi nimam nič niti proti cepljenim, niti proti necepljenim.
Zagovarjam zgolj to, da vsak pogleda na stvar iz večih zornih kotov preden se odloči za karkoli in zagovarjam to, da cepljenje mladih zdravih ljudi nikakor nima smisla (ne iz medicinskih niti ne iz epidemioloških vidikov).

Tako da tukaj mora biti kakšen nesporazum?

PrihajaNodi ::

ripmork je izjavil:

solatko je izjavil:


Cepljeni pa se obnašate, kot svinje med biseri (Hojskova izjava), gibljete se povsod, ne upoštevate nobenih priporočil, se ojemate, poljubljate, rokujete, niti slučajno ne pomislite, da bi si razkužili roke, vozički po trgovinah niso več mokri od razkužil, ne vzdržujete distance, skratka ste eno veliko govno, neodgovorne govedi, ki kužite vse okoli sebe, saj cepivo, dokazano ne varuje pred okužbo, tudi če kaj nakladanj o oh in sploh učinkih drži. Pravilno postavljen nagobčnik, dokazano preprečuje okužbe drugih, ampak vas boli qurac za druge, ste egoisti, ki ste se cepili zaradi PCT pogojev in nič drugega, vi mislite, da ste s tem svobodni.

Po mojih opažanjih je pa ravno obratno; tisti, ki smo se cepili smo se zaradi strahu pred okužbo / raznašanjem in se še vedno pazimo ter držimo ukrepov, kamorkoli gremo. Tisti, za katere virus "itak ne obstaja" in ki že od lani maske nosijo pod gobcem ter se ne držijo ukrepov, znajo pa le na ves glas jokcat glede cepiva (vse kar se virusa tiče pa prilično ignorirajo).

Kdo ima zdej prav?


Sej je vse ok. Oprali so vam glave. Je pa zanimivo da ce je virus tako kuzen bi moralo tudi medicinsko osebje krepavat na polno. Lansko letni videji iz kovid klinik kazejo ljudi v hermeticno zaprtih sjafandrih, letos samo se navadna maska in tudi rokavic ne nosijo vec. Problem ki ga ne vidite je da se ne bo koncalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

PrihajaNodi je izjavil:

ripmork je izjavil:

solatko je izjavil:


Cepljeni pa se obnašate, kot svinje med biseri (Hojskova izjava), gibljete se povsod, ne upoštevate nobenih priporočil, se ojemate, poljubljate, rokujete, niti slučajno ne pomislite, da bi si razkužili roke, vozički po trgovinah niso več mokri od razkužil, ne vzdržujete distance, skratka ste eno veliko govno, neodgovorne govedi, ki kužite vse okoli sebe, saj cepivo, dokazano ne varuje pred okužbo, tudi če kaj nakladanj o oh in sploh učinkih drži. Pravilno postavljen nagobčnik, dokazano preprečuje okužbe drugih, ampak vas boli qurac za druge, ste egoisti, ki ste se cepili zaradi PCT pogojev in nič drugega, vi mislite, da ste s tem svobodni.

Po mojih opažanjih je pa ravno obratno; tisti, ki smo se cepili smo se zaradi strahu pred okužbo / raznašanjem in se še vedno pazimo ter držimo ukrepov, kamorkoli gremo. Tisti, za katere virus "itak ne obstaja" in ki že od lani maske nosijo pod gobcem ter se ne držijo ukrepov, znajo pa le na ves glas jokcat glede cepiva (vse kar se virusa tiče pa prilično ignorirajo).

Kdo ima zdej prav?


Sej je vse ok. Oprali so vam glave. Je pa zanimivo da ce je virus tako kuzen bi moralo tudi medicinsko osebje krepavat na polno. Lansko letni videji iz kovid klinik kazejo ljudi v hermeticno zaprtih sjafandrih, letos samo se navadna maski in tudi rokavic ne nosijo vec. Problem ki ga ne vidite je da se ne bo koncalo.


Kako se mate kej v Romuniji? Včeraj glih slišal, da tam vsake 5 minut en umre. Od virusa, ki itak ne obstaja? Dej ga no srat! Fake news, itak.
Sam nekako čudežno še vedno ignoriranje obstoja virusa in neupoštevanje ukrepov privede do polnih oddelkov v bolnicah, pa potem vse spet kaže na zapiranje... a ni bilo rečeno, da se bo narod preprosto osvobodil te "plandemije" sam oz ignoriranjem in pretvarjanjem, da virus ne obstaja?

Je v kaki državi do sedaj virus preprosto izginil, ker se ga je ignoriralo?

PrihajaNodi ::

Pa ti ves da bo Danska tudi zacela zapirati, Avstrija isto. Kaj mislis da bo konec ko se vsi pospikajo? Sicer se vedes na nivoju mulca ki je star 3 leta in uzaljen ampak ok tudi tebe se caka palica
Kako bo virus izginil ce imajo podjetja ze sklenjene pogodbe za 10 letno izdelavo cepiv. Makes sense?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

ripmork - Če bi bila tvoja razmišljanja pravilna, oziroma vsaj približek logike, necepljenih nebi bilo več, bili bi samo preboleli in cepljeni. Nas je pa necepljenih, neobolelih kar veliko in mi smo trn v peti agendi covid. Do 1.marca 2025, naj bi bili po tej agendi vsi cepljeni, nekateri velikokrat, necepljeni pa pokojni.
Potem se začne selekcija po kateri naj bi ostalo še pol človeštva (to ni javni podatek iz agende), poslušnega, vodljivega in nezahtevnega (tudi to ni javni podatek). Problemi nastajajo, ker se pametni nočejo cepit, saj so stranski učinki cepiv, začeli kazati svoj namen prehitro (napaka pri izdelovalcih ali pa ima pri farmacevtih še kdo, vsaj malo vesti in je bila napaka namerna. Tega ne bomo nikoli izvedeli)
V prihodnje pričakujem, da bo vedno več nasprotnikov dodatnih, poživitvenih cepljenj, ker delo še ni dokončano.
Niso pomembni mrtvi, pomembno je, da se cepijo vsi živeči, za upornike bomo pa uredili Dachau, Auschvich in podobne tabore.
Kje si videl izjavo, da virusa ni? Zblojenec, ni pa to kuga, saj je umrljivost, zaradi okužbe, na nivoju vsakoletne gripe, pljučnic in nižja od SARS-a, ki razsaja v bolnišnicah.

apfelstrudl - Ker nisem prisoten pri vsakme novem postu, odgovarjam množici in lahko tisti del odgovora, ki te moti, smatraš za napako, bistvena je vsebina, ki pa drži, tudi, če je namenjena drugemu. Sorry, pač napaka.

PrihajaNodi - Zakaj širiš neresnice, na Danskem so vsi svobodni, vse je odprto, nimajo skoraj več okuženih, cepljenih pa po bolnicah sploh ni - fakenews antiwaxerjev, levičarjev in komunajzerjev.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Zanimivo da teme se niso zaprli...prav tako bi zelel da se vkljuci v temo imagodei.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Griffin R500 ::

https://www.bitchute.com/video/OYelurAI...
Cepljeni greste počasi po njenih stopinjah, nekateri prej, drugi kasneje.

Lep dan necepljenim.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

PrihajaNodi ::

Griffin R500 je izjavil:

https://www.bitchute.com/video/OYelurAI...
Cepljeni greste počasi po njenih stopinjah, nekateri prej, drugi kasneje.

Lep dan necepljenim.

Kaj lepis to antivax propagando?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

Griffin R500 - Nehaj širiti fakenews!!!!!!!!:))
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

DAJTE SE NODIJU PNG

#PRAVICA

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

COVID 19 INVASION

https://www.imdb.com/title/tt11990460/

Holivud ne počiva.
Streljaj necepljene odpadnike, saj oni širijo deadly virus.
Bedni časi, še bolj bedni filmi, hehe.
Verjamem pa, da bo ta "umetnija" polepšala večer, mnogim tukaj zbranim. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A res kdo misli da se bodo ukrepi - bio pasporti kdaj odstranili? https://www.24ur.com/novice/korona/v-av...


Nakladanje novinarjev in delanje preplaha. Včeraj sem bil namreč cel dan v Avstriji. V vseh trgovinah in gostilnah so vsi, ki imajo PCT, brez mask, tisti brez PCT, pa morajo nositi FPP2 maske. Edina izjema so trgovine s hrano, kjer je FPP2 obvezna za vse. Pa nikjer te nihče ne vpraša ali imaš ali nimaš PCT. Ve se pa, da je kazen astronomska, če te dobijo brez PCT, pa da si v štacuni brez maske.

PrihajaNodi je izjavil:

Si predstavljas da ti otroka sprogramirajo ob rojstvu da bo samo clovek ki bo pritiskal gumbke v liftu, kot v krasnem novem svetu? Smo dalec od tega?


Predvidevam, da še nisi bil v Južni Koreji?
Tam se namreč dogaja točno to. Otroke se že od majhnega testira. In nekdo, ki mu prsti "laufajo" ter je zelo spreten z njimi, ne bo nikoli direktor. Ker so tisti prsti v industriji veliko bolj pomembni, kot govorjenje direktorja. Seveda je temu primerna tudi plača, ker je delavec sposoben.


Vidite da imamo lahko konstruktivno debato. Si zelimo severne koreje? Ne v severni koreji nisem bil, tako da ne poznam situacije. Ce bi vedel da bodo ukrepe odstranili ni problem v cepljenju. Vprasanje kdaj? Koliko doz?


Če bi ti bil vsaj pismen, bi videl, da sem pisal o južni sosedi Severne Koreje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Saj je vseeno juzna ali s. Koreja


Poglejte spodnji video narejen leta 90
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Južna Koreja je sekret. Ne vem, če kaj manj umazan, kot tisti na severu.

Massacra ::

Strašno strašno!!!

Pacient je zbolel doma z splošnim slabim počutjem ob virusni okužbi. Dokazali so mu okužbo SARS-Cov-2 iz brisa nosno-žrelnega prostora. Doma ni prejemal nobene terapije. Razen Paracetamola mu niso priporočili drugega zdravljenja. Ko se mu je stanje dodatno poslabševalo je bil sprejet v bolnišnico Izola, kjer je dobil podporo dihanja. Nikjer ni omenjeno, da bi dobil kakršnokoli drugo terapijo.

Premeščen je bil na Golnik, kjer je bil intubiran, mehansko ventiliran, dobil je kortikosteroidno terapijo (metilprednizolon) in tocimizumab. Kljub terapiji s 100% kisikom se mu je stanje poslabšalo (saturacija krvi s kisikom 84%), je bil premeščen iz Golnika na Klinični center.

Ob sprejemu v KC je bil pacient že negativen na SARS-Cov-2 virus, so pa ugotovljali bakterijsko pljučnico in trombembolijo, pa tudi poškodbo pljuč zaradi agresivne mehanske ventilacije. Laboratorijski izvidi kažejo na dekompenzirano srce ali stanje po miokardnem infarktu. Žal so večtirno antibiotično terapijo, kot tudi antikoagulantno terapijo, uvedli prepozno. Zaradi bakterijske pljučnice in okužbe krvi z bakterijami je prišel v stanje septičnega šoka. Bakterije, ki so vstopile v telo preko katetrov, so bile značilne bolnišnične okužbe.

Strašno strašno :((

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Včeraj in danes opažam veliko zapisov tipa Reševanje obolelih in helikopterski prevozi med bolnišnicami na spin112:
https://spin3.sos112.si/javno/pregled

V večini teh je omenjena nenadoma obolela oseba. Gre tukaj za infarkte, morebiti povezane z boleznijo covid-19 (ali bolezen ali posledice cepljenja)? Nekaj je omenjenih tudi helikopterskih premestitev iz ene bolnišnice v drugo...verjetno zaradi poslabšanja stanj (verjetno zaradi česarkoli).

Ali sem slučajno naletel na slučajno dva slaba dneva, ali pa je to običajno toliko teh zapisov (priznam, ne spremljam redno, samo takrat, ko slišim kakšne helikopterje oz. reševalna vozila).

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ti ves da bo Danska tudi zacela zapirati, Avstrija isto. Kaj mislis da bo konec ko se vsi pospikajo? Sicer se vedes na nivoju mulca ki je star 3 leta in uzaljen ampak ok tudi tebe se caka palica
Kako bo virus izginil ce imajo podjetja ze sklenjene pogodbe za 10 letno izdelavo cepiv. Makes sense?


Kok je men znano, se bo Avstrija znesla striktno nad necepljenimi. In sicer ne bojo smeli več na kafe.

Kar ni niti malo čudno, Imajo pestro zgodovino, Slikar, Fritzl....LOL::D:))

Seveda še ni konec za cepljene.

Čista logika je da se bodo najprej prekužili necepljeni.........

Potem ostanejo še cepljeni, da bo kar bo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Reycis ::

Moj insider iz kliničnega pravi:
-Velike kadrovske težave - predvsem sestre. Zaradi preobremenitev so imeli precej odpovedi. Začetniki zaradi neizkušenosti niso primerni za covid oddelke, stari zaradi ogroženosti tudi ne. Veliko je premešanja in posojanja, ne-covid oddelki (npr. ortopedija) zelo trpijo.
-Postelje so polno zasedene, predvsem respiratorne bolezni, covid, in vse živo poleg covida. Ogromno premeščanja pacientov.
-Med hospitaliziranimi sicer je nezanemarljivo cepljenih na intenzivni pa zelo prevladujejo necepljeni. Predvsem zelo stari necepljeni.
-Hospitalizacij zaradi cepljenja (ali suma na cepljenje) je dokaj malo, starostna struktura pa je podobna kot pri covidu - prevladujejo zelo stari.
-Med osebjem nekako prevladuje mnenje, da je vzrok za abnormalne obremenitve hitro zvišana življenska doba ljudi.
Diversity is our greatest strength

Telbanc ::

Reycis je izjavil:

Moj insider iz kliničnega pravi:
-Velike kadrovske težave - predvsem sestre. Zaradi preobremenitev so imeli precej odpovedi. Začetniki zaradi neizkušenosti niso primerni za covid oddelke, stari zaradi ogroženosti tudi ne. Veliko je premešanja in posojanja, ne-covid oddelki (npr. ortopedija) zelo trpijo.
-Postelje so polno zasedene, predvsem respiratorne bolezni, covid, in vse živo poleg covida. Ogromno premeščanja pacientov.
-Med hospitaliziranimi sicer je nezanemarljivo cepljenih na intenzivni pa zelo prevladujejo necepljeni. Predvsem zelo stari necepljeni.
-Hospitalizacij zaradi cepljenja (ali suma na cepljenje) je dokaj malo, starostna struktura pa je podobna kot pri covidu - prevladujejo zelo stari.
-Med osebjem nekako prevladuje mnenje, da je vzrok za abnormalne obremenitve hitro zvišana življenska doba ljudi.


Moje mnenje je, da so preobremenjeni, ker jih je v zadnjem letu skor več v Hoferju in Lidlu kot v UKC, pri tem mislim na medicinske sestre. Ki so odšle.

Lah bi zaposlili dodatne sestre in te ki so ble dodatno plačali, ampak ne.

Kdo bo prevzel dogovornost? Aja, noben ne vidi strokovne napake.

https://n1info.si/novice/slovenija/zask...

https://siol.net/novice/slovenija/stevi...

"Številne odpovedi v UKC: od začetka epidemije 600 zaposlenih manj"

In zaj en trosi nuboloze, "Med osebjem nekako prevladuje mnenje, da je vzrok za abnormalne obremenitve hitro zvišana življenska doba ljudi"...

https://www.rtvslo.si/zdravje/medicinsk...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/medicinsk...

"V ljubljanskem UKC-ju je bilo med epidemijo 280 odpovedi, od tega samo letos skoraj 100. "Veliko medicinskih sester je odšlo tudi v Hofer. Tudi v Lidl. V trgovine, za blagajno. In ko smo jih vprašali, ampak vendarle, a je to lažje - ja, je lažje," je ponazorila glavna sestra sestra Zdenka Mrak.""

Problem se torej vleče že nekaj časa, kje je zaj una opevana solidarnost.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

s1m0n ::

Runnagain je izjavil:

Včeraj in danes opažam veliko zapisov tipa Reševanje obolelih in helikopterski prevozi med bolnišnicami na spin112:
https://spin3.sos112.si/javno/pregled

V večini teh je omenjena nenadoma obolela oseba. Gre tukaj za infarkte, morebiti povezane z boleznijo covid-19 (ali bolezen ali posledice cepljenja)? Nekaj je omenjenih tudi helikopterskih premestitev iz ene bolnišnice v drugo...verjetno zaradi poslabšanja stanj (verjetno zaradi česarkoli).

Ali sem slučajno naletel na slučajno dva slaba dneva, ali pa je to običajno toliko teh zapisov (priznam, ne spremljam redno, samo takrat, ko slišim kakšne helikopterje oz. reševalna vozila).


Pri obeh primerih na našem koncu je bilo dodano, da gre za sum na covid in, da naj bodo gasilci pozorni...
««
21 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456620 (44925) D3m

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510299 (8524) Invictus

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722219967 (199052) Conini

Več podobnih tem