» »

PCT - ponarejanje ter preverjanje

PCT - ponarejanje ter preverjanje

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:



Ker se trenutno ne svetuje tretjega odmerka za tiste, ki so znotraj 6 mesecev od drugega odmerka. Ko se bo svetovalo za trnutni polozaj (starost/odmik od zadnjega cepljenja) tretji odmerek, se bojo sli vsi normalni cepit (vsi v druzini, ki se jim glede na starost svetuje cepljenje so se ze sli cepit s tretjim odmerkom). Anticepilcem pa tako ali tako nihce ne more izdati nadomestka pameti "na recept".


Kolk je men znano, se tretji odmerek, daje če je potrebno in ne šele po 6 mesecih, kar bo verjetno vejalo za navadno rajo. Prej ali slej.

Tko da bi blo zanimivo vedet kaj se zaj dogaja v Dosih, če je res vse tako kot mora bit. Ker smo v ćetrtem valu. Zaj ne bi smelo nič se zamujat.


Tocno tako, ko/ce je potrebno. In na tocno to se caka.


Mislim, da bi blo dobro, da kak novinar preveri stanje v DOS ih. Kaj meniš? Na unem grafu, je razvidno, da morana spet kosi starejše.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

c01-a039 - Še vedno pogrešam podatek letošnjih covid smrti, brez lanskih. Za gripo tudi niso seštevali let pri reklamiranju vsakoletnega cepljenja.

Telbanc - Zaradi možnih okužb, ne smejo v DSO-je, zaposleni ne smejo dajati izjav, vodstva in ministrstvo pa pravita da je vse b.p..

Tudi po covid bolnicah se novinarji ne smejo sprehajati, razen takrat, ko osebje pripravi ordinacije v skladu z navodili vodstva. S pacienti ne smejo debatirat.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Še vedno pogrešam podatek letošnjih covid smrti, brez lanskih. Za gripo tudi niso seštevali let pri reklamiranju vsakoletnega cepljenja.

Telbanc - Zaradi možnih okužb, ne smejo v DSO-je, zaposleni ne smejo dajati izjav, vodstva in ministrstvo pa pravita da je vse b.p..

Tudi po covid bolnicah se novinarji ne smejo sprehajati, razen takrat, ko osebje pripravi ordinacije v skladu z navodili vodstva. S pacienti ne smejo debatirat.


Kot sem ze veckrat povedal, civilizacija deluje na premisi, da vsakdo opravi svoje delo za katerega je usposobljen.

Zato bom zaupal strokovnjakom, ne pa bedakom iz interneta.

Tvoja odlocitev je pac drugacna. Ne se cepit. Pa globoko dihaj, ko gres na javne lokacije s ponarejenim PCT potrdilom.

Ce ne zaleze, dihaj globje in hodi na vec lokacij. Thumbs up 4 u.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Avstrija načrtuje zaostritev za vse necepljene, lockdown za necepljene ob določenem zasedanju postelj v bolnišnicah. Kmalu tudi pri nas.
https://siol.net/novice/svet/avstrija-n...

ripmork ::

solatko je izjavil:

ripmork - Med nič vedeti in ne vedeti vseh ozadij, je velika razlika, ki strokovnjaku pomaga k pravilni ali zmotni razlagi. Marsikaj v zgodovini je bilo spremenjeno, ko so prišli na dan vsi podatki (DDT,..). Nič ne veva midva, oziroma veva veliko manj, kot strokovnjaki, znanstveniki,... zato poslušava njih, ko pa imajo različna mnenja, se odločaš sam, kdo ima več informacij. Tako izgleda, saj se ne operira z argumenti, kot je med znanstveniki navada, ampak se vsa drugačna mnenja proglasi za fakenews. Tako bi radi necepljeni delali pa nam ne pustite in nam vsiljujete svojo agendo. Kdo je karkoli ugotavljal, Beovička, Krek, Logarjeva,... ?

Kot sem že omenil; velikost vzorca je vse. Če 95% zdravnikov in zdravstvene stroke po celem svetu poziva k cepljenju, potem je zame situacija zelo preprosta. Mnenje Kreka, Beovičeve, Logarjeve je samo eno od mnogih. Velika večina slovenskih zdravikov je cepljenih, kaj ti to pove? Antivaxxerji pa tistih preostalih 5% skeptikov vzamejo in jih napihnejo na 50%, da se lahko spuščajo v debato v stilu "strokovnjaki imajo različna mnenja". tehnično gledano imajo, a večinsko mnenje je zelo jasno.
Nihče ne ve kaj bo čez 5 let, a vsaj zaenkrat v realnosti ni podpore za "fastforward" pa "replay" funkcijo; ukrepat je treba tukaj in zdaj. Cepiva imajo potencialno bistveno manj neželenih učinkov kot tombola z virusom (tudi mlajši oboleli pristajajo na intenzivni negi). Pa cepljenje še vedno ni obvezno, btw.

Kar se fakenews-a tiče je pa jasno, katera stran ga producira. Laži in podtikanja, zavajanja antivaxxerjev se dnevno razkrivajo. Od slovenske dohtarce, ki je v preiskavi priznala svoje nakladanje o prisotnosti kovin v cepivih, do širjenja laži o tem, kako so na Danskem "umaknili ukrepe zaradi protestov" (dlje časa živeči slovenec tam demantiral zadevo kot navaden fakenews), ipd...

Miki N ::

FoxKnox je izjavil:

Avstrija načrtuje zaostritev za vse necepljene, lockdown za necepljene ob določenem zasedanju postelj v bolnišnicah. Kmalu tudi pri nas.
https://siol.net/novice/svet/avstrija-n...


Ja in? Pri nas bo edina razlika, da bomo tukaj imeli temo "PC - ponarejanje in preverjanje". In še bolj tečnega Polovičarja. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

FoxKnox je izjavil:

Avstrija načrtuje zaostritev za vse necepljene, lockdown za necepljene ob določenem zasedanju postelj v bolnišnicah. Kmalu tudi pri nas.
https://siol.net/novice/svet/avstrija-n...


Pri nas bo vseled dost nižjega standarda kot v Avstriji to pomenilo, da bo folk še bolj hotel biti prekužen in bo vrh epidemije še bolj zdivjal.

No do spomladi bomo mi vsi prekuženi al pa na britofu, vi pa boste čakali na 4 poživitveni odmerek. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

l0g1t3ch ::

Če boste do pomladi vsi prekuženi ali pa na britofu (upam da slednje), potem ne bo potrebe po poživitvenih odmerkih ;)

Telbanc ::

l0g1t3ch je izjavil:

Če boste do pomladi vsi prekuženi ali pa na britofu (upam da slednje), potem ne bo potrebe po poživitvenih odmerkih ;)


Bo k drgač bojo 2x cepljeni v naši družbi, v družbi antiwaks. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

Jaz tudi mislim, da bodo postavili mejo 9 mesecev za 2 odmerka in da bo na koncu večina ljudi kr antivax, ker se ne bodo z boosterji cepili.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Miki N ::

l0g1t3ch je izjavil:

Če boste do pomladi vsi prekuženi ali pa na britofu (upam da slednje), potem ne bo potrebe po poživitvenih odmerkih ;)


Eni po vseh tem času še vedno upate, da je vse skupaj nekako razumno zastavljeno za "skupno dobro". :)) To je šibka točka wannabe tehnokratov (med rajo), enostavno ne morejo verjeti, da je lahko v človeške posle vpletena... človeška narava.

Ovčke je treba preverjati, ali so še "za stvar" - poživilci so idealen test - pač ideja je da se vzpostavi neka rutina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Jaz tudi mislim, da bodo postavili mejo 9 mesecev za 2 odmerka in da bo na koncu večina ljudi kr antivax, ker se ne bodo z boosterji cepili.


Ja scenarij bo tak...najprej bojo privili do amena antivakse z PCR testi in delnim lockdownom. :)):D:)8-) Kao intenzivna polna do roba. U tej fazi bojo cepljene ovčke že zmerej "svete krave indijske"...in se nam bojo smejal prizanesljivo.

Potem za tem, ko bojo dali antivakse za zgled, in bojo 2x cepljeni videli kaj jih čaka, če ne bojo kooperativni, bojo v nekem določenem času izgubili "licenco". Če ne bojo šli še enkat na iglo. :D

Sam če pol folku ne bo poču film...:D:D

Vemo mi, zakaj se Počivalšek nasmiha, ko pravi, da gospodarstva ne bomo ustavljali. :)):D:)8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

WizzardOfOZ ::

Ne bo jim počil film. So vsi skupaj ovce, vzrejene za zakol in se tako tudi obnašajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Miki N ::

Film bo počil, ko bo zmanjkalo krme - nič prej. Kalorije in dopamin - dokler je tega v koritu, je ovčka okej skoraj z vsako zlorabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

Film bo počil, ko bo zmanjkalo krme - nič prej. Kalorije in dopamin - dokler je tega v koritu, je ovčka okej skoraj z vsako zlorabo.


Zadnjič je blo precej blizu. Ko je bil Hojs z mamo na operativi. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

AllStarc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

solatko je izjavil:

c01-a039 - Še vedno pogrešam podatek letošnjih covid smrti, brez lanskih. Za gripo tudi niso seštevali let pri reklamiranju vsakoletnega cepljenja.

Telbanc - Zaradi možnih okužb, ne smejo v DSO-je, zaposleni ne smejo dajati izjav, vodstva in ministrstvo pa pravita da je vse b.p..

Tudi po covid bolnicah se novinarji ne smejo sprehajati, razen takrat, ko osebje pripravi ordinacije v skladu z navodili vodstva. S pacienti ne smejo debatirat.


Kot sem ze veckrat povedal, civilizacija deluje na premisi, da vsakdo opravi svoje delo za katerega je usposobljen.

Zato bom zaupal strokovnjakom, ne pa bedakom iz interneta.


Tvoja odlocitev je pac drugacna. Ne se cepit. Pa globoko dihaj, ko gres na javne lokacije s ponarejenim PCT potrdilom.

Ce ne zaleze, dihaj globje in hodi na vec lokacij. Thumbs up 4 u.


Problem na javnih lokacijah je lahko samo nekdo, ki ni bil stestiran. Le kdo bi lahko to bil? Verjetno tvoj IQ tega ni sposoben sprocesirati.

WizzardOfOZ ::

AllStarc je izjavil:

Problem na javnih lokacijah je lahko samo nekdo, ki ni bil stestiran. Le kdo bi lahko to bil?


To so lahko samo vsi necepljeni in cepljeni, glede na to, da te cepivo ne zaščiti pred okužbo. Prebolevniki so izvzeti, ker oni so že preboleli in sedaj nimajo več problemov z okužbo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

AllStarc ::

necepljeni so testirani. Govorim o netestiranih.

Telbanc ::

AllStarc je izjavil:

necepljeni so testirani. Govorim o netestiranih.


Itak da je jasno, da zaj cepljeni okužujejo necepljenje z blagoslovom vlade. Da bo čimprej polna intenzivna, da bojo lah pol sadistično udarli po necepljjenih.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FoxKnox ::

Do spomladi bo antivax populacija popolnoma izginila. Večina se bo naravno prekužila preko zime, z redkimi tragičnimi izjemami, ostale bodo " prisilno pocepili" z ukrepi, ki se pripravljajo cilno za to populacijo.
Spomladi se svet vrača v "normalo".

Telbanc ::

FoxKnox je izjavil:

Do spomladi bo antivax populacija popolnoma izginila. Večina se bo naravno prekužila preko zime, z redkimi tragičnimi izjemami, ostale bodo " prisilno pocepili" z ukrepi, ki se pripravljajo cilno za to populacijo.
Spomladi se svet vrača v "normalo".


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Kaj pa bi, poleg ukrepov, v teh razmerah najbolj vplivalo na upočasnitev širjenja virusa? "Tisto, kar bo epidemijo v mesecu, dveh bistveno upočasnilo, je izredno veliko število prebolevnikov, ki jih generiramo vsak dan, zdaj je ta številka 2000 dnevno, pa še kakšna dva nepotrjena sta na vsakega potrjenega, govorimo torej o od 6000 do 7000 ljudeh dnevno, kar v enem mesecu prinese kar 200.000 ljudi. Seveda, na žalost jih bo zelo veliko prišlo tudi v bolnišnico, po drugi strani pa bodo ti prebolevniki prispevali k temu, da se bo epidemija začela proti koncu leta zelo umirjati," je še pojasnil Cizelj."

Za novo leto bo že konc. Torej mamo še 60 dni. Kak teden več. Takrat bo ostalo v Sloveniji le še max. 50.000 - 100.000 ljudi ki bojo dovzetni za korono od tega jih bo lep del preživel brez posledic.

Evidentno je, da je treba nekak preživet te dva meseca. Bo prav zanimivo, spremljat ukrepe vlade, do kje bojo šli.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Miki N ::

Pozabljate na nove seve in poživilčke. Tudi ti bodo "prostovoljni" - če boste hoteli švrkati okrog, seveda. PCT ne gre nikamor, končno je to svetovno gledano infrastruktura v katero je bilo investirano ogromno političnega prestiža - ni variante, da se zavrže iz nekih objektivnih razlogov. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

solatko ::

c01-a039 - Kako bi bil svet dolgočasen, če bi vsi razmišljali enako, se oblačili enako, na mig nekoga obstali in čakali an mig, da gremo lahko naprej,.. Pri 67-ih in več kot 60 letnem ukvarjanju z daljnovzhodno disciplino, sem pač drugačnih pogledov na znanost in "znanost". Seveda zaupam znanstvenikov ampak ne prvemu ali najbolj glasnemu.
Glede na to, da sem v življenju prebolel nekaj grip, viroz, tudi pljučnico, brez kakršnih koli problemov, verjamem, da me tudi en covid ne bo položil, če se motim, pač fak, sem se zajebal. Do danes nobene svoje odločitve nisem obžaloval, če bom to, bo pač moja odločitev in se bom po toliko letih, preživetih srečno in uspešno, tako na poslovnem, še bolj pa na družinskem področju, s tega sveta, brez obžalovanja umaknil. Morda bi ob 10%-ni smrtnosti virusa razmišljal drugače, ob teh procentih in dejstvu, da "zdravim" virus ne škoduje kaj dosti pa menim, da ga bom, če se okužim, preživel tako lahko, kot sem vse gripe in pljučnico (40 let nazaj).
Največ problemov mi je do sedaj naredil nek trebušni virus, zaradi katerega sem bil kakšnih 10x več na WC-ju, kot sem po navadi. V dveh dneh je minilo.
Ko je zdravnica gledala moj karton (isti od leta 1969), je bilo vse skupaj na enem listu. Sem kadilec, jem vse, pijem samo ob posebnih priložnostih, če nimam v planu kakšne vožnje, živce imam kot konj, glavobole (ob gripah) rešujem z akapresuro, sedaj pa naj bi se odločil, po mnenju "strokovnjakov" za vnos nečesa, kar niti sprobano še ni (potekajo pač testiranja na ovcah), zato, da bi me morda pred nečem zaščitilo.
Strokovnjaki, do katerih mnenj sem prišel na različne načine, so okoli cepiv skeptični in meni je, ko pogledam statistiko, to dovolj. Cepljen sem proti vsem otroškim boleznim in tudi sin je dal skozi celotno cepljenje v otoški dobi, tako, da nisem načeloma proti cepljenju, vendar za tisto, za kar me prepričajo, da je dejansko nevarno in cepiva v uporabi že dolgo in so resnično preizkušena.
Nikakor pa nisem za PRISILNO-PROSTOVOLJNO cepljenje proti čemurkoli. Z vsem tem cepilskim cirkusom, me samo vedno bolj prepričujejo, da je nekaj neznanega zadaj. Strokovnjakov ob slovenski vladi, ne smatram za relevantne govornike, še manj dr.Twitkota.
Skandinavce so pač prepričali znanstveniki ene strani, ravno tako z pomanjkljivimi informacijami, ki jih je na vse mogoče načine pridobila druga, močno cenzurirana stran, ki prav tako nima vseh relevantnih podatkov niti o samem virusu, niti o dejstvu cepiv. So pa po drugih državah vsaj toliko normalni, da priznajo število protiteles v krvi.
Zakaj si tako nehuman, da komurkoli privoščiš smrt, kaj je zate življenje res črno-belo, da ni niti malo sivih odtenkov vmes. Glede na življenje po bolj vzhodnjaški filozofiji, poizkušam biti racionalen, dober, pravičen in nekonflikten, tudi na zmerjanja nekaterih na tem forumu, odgovajam v normalnem tonu, ampak se nikakor ne morem znebiti pacientov, ki mi kljub dobroti, hočejo slabo. Živim tako, da vsaj zavestno ne ogrožam drugih, počnem samo tisto, kar si želim, da bi drugi počeli meni, nisem veren, vendar vseeno verujem v dobro. Z ženo sva 50 let živela v slogi, harmoniji in sreči in to je zame čisto dovolj, da imam občutek polnega življenja do sedaj. Od junija na žalost nadaljujem sam, vendar še vedno poln energije, ki sem si jo nabral v teh letih. Morda je del tega, da se nočem cepit tudi v tem, da me je zaradi bolezni zapustil moj dragulj, ampak to je vseeno še ne košček v mozaiku moje odločitve. Sin je prebolel covid, vendar so ga prisilili fašisti, da se je šel cepit, kljub večjemu številu antitels, po enem letu, kot njegov sodelavec tri mesece po drugem cepljenju.
Če bo imel kakšne probleme, vam obljubljam, da bo to nekdo krepko plačal, upam, da se mi ne bojo spravili še na 11 let starega vnuka.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Prebereš solatkojovo pravljico in lahko noč...ahahaaaah in to je na dnevnem redu...grem še malo preletet temo, kjer je najjači šofer širom sveta

solatko ::

Dimnik - Imaš težave in si se odločil, da argumentirano nastopiš na S-T, z enovrstičnimi stavki, saj bogi, drugega nisi sposoben. Le tako naprej, sendvič in pingo dobiš, priden.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Solatko, s takimi čičoti, se mi ne da spuščati v debate, sploh s tabo, ki misliš, da si oh in ah najpametnejši..lahko noč

fordin ::

V intervjuju, link spodaj, si lahko pogledate gosta, ki trenutno zivi v Franciji. Povedal je, da se je v Franciji zarad korona ukrepov ustvaril nov paralelni svet. Oziroma sta istocasno potekala dva paralelna sveta. En svet, ki je uraden in spostuje francoske uradne ukrepe proti koroni. Pa na drugi strani en cisto drug paralelni svet, doloceni deli mest, kjer so lastniki trgovin v glavnem priseljenci, ki ne priznavajo in ne izvajajo ukrepov.

V praksi so bile manjse privat trgovine zaprte. Ljudje so lahko kupovali le v trgovskih centrih ampak le ce si imel tiste korona dovolilnce. Resilo jih je to, da v franciji ze desetletja obstajajo stevilne trgovine in lokali, ki so last priseljencev in ki ocitno vecinoma ne priznavajo in ne upostevajo korona ukrepov. Tako lastniki ocitno dovolijo gostom prit v lokale brez pct ali pa korona dovolilnic. Tukaj je link za video, je pa v srbskem jeziku

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Solatko, s takimi čičoti, se mi ne da spuščati v debate, sploh s tabo, ki misliš, da si oh in ah najpametnejši..lahko noč

Res ne vem zakaj se potem sploh oglašaš?
Daj raje premisli prej, preden sploh odgovarjaš še enemu malo manj staremu čičotu.
Si pač žaljiv "lajajoči pes", ki ga še vsak "cucek" poščije.

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Solatko, s takimi čičoti, se mi ne da spuščati v debate, sploh s tabo, ki misliš, da si oh in ah najpametnejši..lahko noč

Res ne vem zakaj se potem sploh oglašaš?
Daj raje premisli prej, preden sploh odgovarjaš še enemu malo manj staremu čičotu.
Si pač žaljiv "lajajoči pes", ki ga še vsak "cucek" poščije.


Ooo lažnivec in čistilec oken v bolnišnici, si se spet oglasil po nepotrebnem...
Kaj tvoji testirani cepljeni, so še namagneteni? Daj malo še laži in nakladaj, kako naj kdo debatira s takim lažnivcem....

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Kako bi bil svet dolgočasen, če bi vsi razmišljali enako, se oblačili enako, na mig nekoga obstali in čakali an mig, da gremo lahko naprej,.. Pri 67-ih in več kot 60 letnem ukvarjanju z daljnovzhodno disciplino, sem pač drugačnih pogledov na znanost in "znanost". Seveda zaupam znanstvenikov ampak ne prvemu ali najbolj glasnemu.
Glede na to, da sem v življenju prebolel nekaj grip, viroz, tudi pljučnico, brez kakršnih koli problemov, verjamem, da me tudi en covid ne bo položil, če se motim, pač fak, sem se zajebal. Do danes nobene svoje odločitve nisem obžaloval, če bom to, bo pač moja odločitev in se bom po toliko letih, preživetih srečno in uspešno, tako na poslovnem, še bolj pa na družinskem področju, s tega sveta, brez obžalovanja umaknil. Morda bi ob 10%-ni smrtnosti virusa razmišljal drugače, ob teh procentih in dejstvu, da "zdravim" virus ne škoduje kaj dosti pa menim, da ga bom, če se okužim, preživel tako lahko, kot sem vse gripe in pljučnico (40 let nazaj).
Največ problemov mi je do sedaj naredil nek trebušni virus, zaradi katerega sem bil kakšnih 10x več na WC-ju, kot sem po navadi. V dveh dneh je minilo.
Ko je zdravnica gledala moj karton (isti od leta 1969), je bilo vse skupaj na enem listu. Sem kadilec, jem vse, pijem samo ob posebnih priložnostih, če nimam v planu kakšne vožnje, živce imam kot konj, glavobole (ob gripah) rešujem z akapresuro, sedaj pa naj bi se odločil, po mnenju "strokovnjakov" za vnos nečesa, kar niti sprobano še ni (potekajo pač testiranja na ovcah), zato, da bi me morda pred nečem zaščitilo.
Strokovnjaki, do katerih mnenj sem prišel na različne načine, so okoli cepiv skeptični in meni je, ko pogledam statistiko, to dovolj. Cepljen sem proti vsem otroškim boleznim in tudi sin je dal skozi celotno cepljenje v otoški dobi, tako, da nisem načeloma proti cepljenju, vendar za tisto, za kar me prepričajo, da je dejansko nevarno in cepiva v uporabi že dolgo in so resnično preizkušena.
Nikakor pa nisem za PRISILNO-PROSTOVOLJNO cepljenje proti čemurkoli. Z vsem tem cepilskim cirkusom, me samo vedno bolj prepričujejo, da je nekaj neznanega zadaj. Strokovnjakov ob slovenski vladi, ne smatram za relevantne govornike, še manj dr.Twitkota.
Skandinavce so pač prepričali znanstveniki ene strani, ravno tako z pomanjkljivimi informacijami, ki jih je na vse mogoče načine pridobila druga, močno cenzurirana stran, ki prav tako nima vseh relevantnih podatkov niti o samem virusu, niti o dejstvu cepiv. So pa po drugih državah vsaj toliko normalni, da priznajo število protiteles v krvi.
Zakaj si tako nehuman, da komurkoli privoščiš smrt, kaj je zate življenje res črno-belo, da ni niti malo sivih odtenkov vmes. Glede na življenje po bolj vzhodnjaški filozofiji, poizkušam biti racionalen, dober, pravičen in nekonflikten, tudi na zmerjanja nekaterih na tem forumu, odgovajam v normalnem tonu, ampak se nikakor ne morem znebiti pacientov, ki mi kljub dobroti, hočejo slabo. Živim tako, da vsaj zavestno ne ogrožam drugih, počnem samo tisto, kar si želim, da bi drugi počeli meni, nisem veren, vendar vseeno verujem v dobro. Z ženo sva 50 let živela v slogi, harmoniji in sreči in to je zame čisto dovolj, da imam občutek polnega življenja do sedaj. Od junija na žalost nadaljujem sam, vendar še vedno poln energije, ki sem si jo nabral v teh letih. Morda je del tega, da se nočem cepit tudi v tem, da me je zaradi bolezni zapustil moj dragulj, ampak to je vseeno še ne košček v mozaiku moje odločitve. Sin je prebolel covid, vendar so ga prisilili fašisti, da se je šel cepit, kljub večjemu številu antitels, po enem letu, kot njegov sodelavec tri mesece po drugem cepljenju.
Če bo imel kakšne probleme, vam obljubljam, da bo to nekdo krepko plačal, upam, da se mi ne bojo spravili še na 11 let starega vnuka.


Cry me a river. Daj solatko ne nabijaj in raje globoko dihaj na javnih lokacijah, kjer sploh ne bi smel biti. Ne gre se za to, da bi jaz tebi privoscil smrt, ti jo vsem ostalim vkljucno samemu sabi, z ogrozanjem zdravstvenih ukrepov in nabijanju proti njim. Enako kot vsi ostali "skeptiki" in vse zaradi vasega egoizma.

Te tvoje zgodbe so primerne za 6 mesecev nazaj. Zdaj je jasno, da je cepivo prakticno neskodljivo, jasno je, kaj so posledice necepljenja druzbe in jasno je, da cepivo pomaga. In jasno je, da se ljudje ne cepijo, zaradi "skepticnih", ki ze mesece bijejo propagandno akcijo z lazmi, laznimi novicami, strasenjem ljudi itd.

Se samo strinjam z vami, da se ne greste cepit, ker mislim, da delate toliko skode, da vas ni skoda.

Sicer je PCT pogoj najbolj liberalen mozen ukrep. Sam se odlocis ali se bos zascitil pri obiskovanju riskantnih lokacij, ali pa ostanes doma. To bi moral poceti vsak sam ze po defaultu ampak kot vidimo, temu ni tako. Zatorej je potrebna spodbuda, tako, kot kazen pri prehitri voznji.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

solatko ::

Dimnik - Dovolj sem pameten, da se lahko spustim v polemike s SDS ovcami. Tvoja komunikacija je na nivoju tvojega IQ, ta pa je na nivoju ugasnjene žarnice. Večina v SDS mora bit všečna Stalinu, da si zasluži pingo, če so zelo pridni pa še senvič s pasjo salamo (včasih je bila odlična). Državljani bojo počasi spoznali kdo so "biseri" in kdo "svinje".

c01-a039 - Poročila EMA-e te v veliki meri demantirajo, ampak, kot pravim, spoštoval sem vse ZAKONITE ukrepe, držim se varnostnih protokolov, po nasvetih mednarodnih inštitucij, razdalja, maska, razkuževanje in umivanje rok. Glede na to, da sem veliko v različnih družbah, na različnih konci, avgusta 10 dni v Malinski,... in nisem bil okužen, sem pač v tistem odstotku "varnih" in me mnenja o cepljenju -+, še ne prepričajo, da bi mi bilo življensko pomembno, da se cepim. Brez slabih misli, jeze na politike,..... se pač prilagajam in, če je potrebno zaradi fašističnih odlokov, ki ne dajejo rezultatov, na nek način to izigravat, storim tudi to. Sem pa strikten, ko sem v zaprtem prostoru z drugimi osebami 1,5m razdalje, vsakega, ki nima maske na to opozorim, če se noče umaknit, se pač umaknem jaz. Mi zaradi tega velikokrat sikajo, v primeru fizičnega napada pa jih bom pač podučil, kako to počnejo na daljnem vzhodu in bo potem to tudi objavljeno v dnevnem časopisju. Kljub 67-tim letom, se kakšnega obritoglavega sto kilaša, še ne bojim dati v položaj spečega dojenčka. Mogoče imava ravno zaradi moje navezanosti na daljnovzhodne filozofije in znanja, drugačen pogled na dogajanja in dojemanja znanosti in "znanosti". Če bi bili testi brezplačni, mi nebi bil noben problem vrtanje po nosu vsakih 48ur, da dokažem svojo neokuženost, pri tem pa vedno pomislim na sina (prebolel maja lani), kateremu 3x večje števili protiteles od sodelavca, cepljenega 3 mesece nazaj, v SLO ni bilo dovolj za status prebolevnika, v A pa pri službenem obisku, ni potreboval PCT pildka, je bil izvid laboratorija (potrjen z vsemi podatki) dovolj. S PC pogoji v JU, so ga prisilili, da se je 2x cepil z AZ.
To se pravi, da gre za ukrepe, ki ničesar ne garantirajo, ob komplikacijah pa se vsi umaknejo. Zato prenehaj s temi pozivi za cepljenje in privoščljivimi namigi za necepljene, saj nimaš vseh relevantnih podatkov in ti bo morda, če bojo vsi podatko dostopni, v prihodnosti žal, da si bil tak reklamni pano.
Pusti, naj necepljene prepričujejo taki, ki vedo več od tebe, ti pa živi v upanju, da si se odločil prav, kajti na zajeb, boš slišal samo ops, oprostite, znanost predvideva tudi žrtve.

Sicer pa nič ni jasno, še vedno so vse domneve, naj bi, mogoče,... ko bo sigurno, bojo proizvajalci prevzeli tudi tveganje.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Solatko, ti bi o IQ? Resno??? Poglej svoje nebuloze o sokih in sendvičih....svašta p.... rodi

solatko ::

Dimnik - Celo tebe ni štorklja prinesla, če prav so ti to dolgo govorili in te skoraj prepričali.
Res svašta! Samo para neče!
Delo krepa človeka

fordin ::

Zdaj je jasno, da je cepivo prakticno neskodljivo, jasno je, kaj so posledice necepljenja druzbe in jasno je, da cepivo pomaga. In jasno je, da se ljudje ne cepijo, zaradi "skepticnih", ki ze mesece bijejo propagandno akcijo z lazmi, laznimi novicami, strasenjem ljudi itd.


Tebi tudi ne verjamem cisto nic vec. Katja je dokaz za tvojo laz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

fordin ::

FoxKnox je izjavil:

Do spomladi bo antivax populacija popolnoma izginila. Večina se bo naravno prekužila preko zime, z redkimi tragičnimi izjemami, ostale bodo " prisilno pocepili" z ukrepi, ki se pripravljajo cilno za to populacijo.
Spomladi se svet vrača v "normalo".

Kaj res? A tako kot v britaniji? a se nic ne naucite iz zgodovine. Vse kar rabijo je to, da razglasijo novi sev in imajo spet izgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

fordin ::

l0g1t3ch je izjavil:

Če boste do pomladi vsi prekuženi ali pa na britofu (upam da slednje), potem ne bo potrebe po poživitvenih odmerkih ;)

l0g1t3ch je izjavil:

Takoj po tistem, ko bodo postali pošteni vsi državljani.
Saj veš, država smo ljudje.

Če eni goljufate in to podpirate, ne morete od države pričakovati česa več.


V enem komentarju si zelis videt druge na britofu. v drugem komentarju iz sosednje teme pa moraliziras, da smo drzava ljudje, kako je dobro biti zgled, posten. Pozabil si omenit, da je to zelo slab zgled, ce zelis drugim slabo. Saj ce bi vsak zelel drugim britof, potem to nikakor ne more biti dobro in produktivno. Sem tudi mnenja, da nikol ne zaupaj nikomur, ki zeli drugim slabo. Si pa zelo zleht za enega, ki je menda iz hribov, kot verjetni potomec starovercev si pomoje cist mimo njihovih obicajev in prepricanj. Preseren je omenjal tvoje konce (hribovit svet gorenske), s katerih prihajas pa kako so se tam zatekal ljudje,, ki so zeleli ohranit vero svojih starsev. Se pa nekako ujema tudi z letnico, katero si omenil, da obstajajo cerkvene listine omembe tvojega rojstnega zaselka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

Mare2 ::

Mene zanima, zakaj sploh še sredini protesti, če lahko kamorkoli prideš brez PCT.
Oz. si naožiš QR od prjatla in deluje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

Mare2 - Da se Twitko ne uspava pa še Stankovič s svojo satelitsko stranko SDS-a mora upravičit zaupanje pacienta.
Delo krepa človeka

mzakelj ::

Hm a niso ravno levičarji polni samohvale kako so za ljudi ? In socialni pa te fore ??? Potem pa poslušaš razne zelenjavarje kako se ne bodo cepili in podobne. Kordiži mali ajej... Cepte se pejte da boste malo bolj socialni z ljudmi. Saj je to v vašem DNK-ju kao ....:)):))

ripmork ::

mzakelj je izjavil:

Hm a niso ravno levičarji polni samohvale kako so za ljudi ? In socialni pa te fore ??? Potem pa poslušaš razne zelenjavarje kako se ne bodo cepili in podobne. Kordiži mali ajej... Cepte se pejte da boste malo bolj socialni z ljudmi. Saj je to v vašem DNK-ju kao ....:)):))

Antivax pomoje nima veze s politično pripadnostjo. Nekaj časa nazaj je bilo prikazano, kako je ravno v okrajih kjer je podpora SDS-u najvišja, precepljenost najmanjša - bi človek prej obratno sklepal. Ima pa veze z naivnostjo. Tisti najbolj zagreti proti cepivom, ki jih poznam, od nekdaj konsistentno radi padajo na spiritualne štose in vso psevdoznanost, ki se jim zdi interesantna (pa teorije zarot nasploh).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

solatko ::

mzakelj - Glede na število cepljenih, je med njimi kar nekaj levičarjev, če ne celo večina.

ripmork - Antivax je nastal zaradi cenzure, namesto, da bi se slišalo vse možne nosilce pravih informacij, se spusti v eter samo AGITPOP, druga stran so pa fakenews, teoretiki zarot, podobno, kot je bilo pri "odkritju" DDT-ja in so nekaj let veselo zastrupljali prebivalstvo z tem vojnim strupom v vseh pridelkih, pri katerih so uničevali z njim škodljivce. Nasprotnikom niso zapirali informacij, ker ni bili medmrežja, so jih pa onemogočali na vsakem koraku. Ob odkritju dejanskega stanja pa so propagandisti rekli ops, zajeb, znanost terja tudi žrtve.
Osebno tehtam minuse in pluse, zaenkrat minusi prevladujejo (niti me zaščiti pred okužbo, niti mi ne pomaga k lažji prebolelosti - cepljeni na ventilatorjih, potrebno bo vsako letno večkratno ponavljanje cepljenja, kako bo pa z lastnim tvorjenjem protiteles, se bo pa videlo, ko bojo testirani na njih cprljeni prebolevniki).
Vsaj do takrat čakam s pikanjem.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

fordin ::

ripmork je izjavil:

mzakelj je izjavil:

Hm a niso ravno levičarji polni samohvale kako so za ljudi ? In socialni pa te fore ??? Potem pa poslušaš razne zelenjavarje kako se ne bodo cepili in podobne. Kordiži mali ajej... Cepte se pejte da boste malo bolj socialni z ljudmi. Saj je to v vašem DNK-ju kao ....:)):))

Antivax pomoje nima veze s politično pripadnostjo. Nekaj časa nazaj je bilo prikazano, kako je ravno v okrajih kjer je podpora SDS-u najvišja, precepljenost najmanjša - bi človek prej obratno sklepal. Ima pa veze z naivnostjo. Tisti najbolj zagreti proti cepivom, ki jih poznam, od nekdaj konsistentno radi padajo na spiritualne štose in vso psevdoznanost, ki se jim zdi interesantna (pa teorije zarot nasploh).

Tisti najbolj zagreti placanci pa so pravo nasprotje tega, kar si opisal. popolno nasprotje moralnega cloveka ali karkoli kar je povezano s tem. So pa po mojih izkusnjah placanci taki, da radi ali gemblajo, ali goljufajo tako ali drugace, zavajajo, so sebicni, imajo stil, ki je nasprotje ljubezni, to je sovrastvo, ne marajo svojega soseda, kaj sele svoj narod. Nimajo socutja do drugih, ni jim problem karkol narest za umazan denar. To kar si ti opisal zgoraj, prej sem za to kot pa tole kar sem opisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

fordin ::

sami se izdate, nimate radi tujcev, ampak to je samo kamuflaza, saj vi nimate radi niti svoj narod, niti svojega soseda. Vprasanje ce bi svojo mamo prodal, ce bi dobili dobro ponudbo. Tak vtis sem dobil iz vasih komentarjev. Lepo pisete, tako, da clovek hitro dobi listo uporabnikov, ki imajo znacilnosti, katere lahko vsak prebere v definiciji za sociopate. hvala, ker se sami izdate, ker vsak si lahko prebere strokovne clanke in znacilnosti sociopatov, tako da vas lahko vsak prebere kot knjigo. To ni slucajno, pac vec svetlobe in je vecja vidnost, vse je bolj jasno in osvetljeno. Vedno bolj bo osvetljeno in vidno. tak je program. Visja sila pac. To je le igra, z visjim namenom, ki ga morda ne poznate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

ripmork ::

@fordin: jaz sem na podlagi ljudi, ki jih osebno že dolgo poznam (ter njihovih dolgoletnih teženj k psevdoznanosti, teorijam zarot) komentiral zgolj njihovo naivnost. Ti pa se spuščaš v moralno presojanje ljudi, ki jih niti ne poznaš. Teža tvojih posplošitev je enaka 0. Glede na to, koliko demantiranih laži je do sedaj že razširila antivaxxerska družba bi lahko tudi posplošil, da je to le skupina lažnivcev - pa ne bom, ker vem, da se tako moralno posploševat ne da.

solatko je izjavil:

ripmork - Antivax je nastal zaradi cenzure, namesto, da bi se slišalo vse možne nosilce pravih informacij, se spusti v eter samo AGITPOP, druga stran so pa fakenews, teoretiki zarot, podobno, kot je bilo pri "odkritju" DDT-ja in so nekaj let veselo zastrupljali prebivalstvo z tem vojnim strupom v vseh pridelkih, pri katerih so uničevali z njim škodljivce. Nasprotnikom niso zapirali informacij, ker ni bili medmrežja, so jih pa onemogočali na vsakem koraku. Ob odkritju dejanskega stanja pa so propagandisti rekli ops, zajeb, znanost terja tudi žrtve.
Osebno tehtam minuse in pluse, zaenkrat minusi prevladujejo (niti me zaščiti pred okužbo, niti mi ne pomaga k lažji prebolelosti - cepljeni na ventilatorjih, potrebno bo vsako letno večkratno ponavljanje cepljenja, kako bo pa z lastnim tvorjenjem protiteles, se bo pa videlo, ko bojo testirani na njih cprljeni prebolevniki).
Vsaj do takrat čakam s pikanjem.


Če bi bil internet 50 let nazaj, bi se še danes ubadali s črnimi kozami, ker antivaxxerji. Fakenews = kliki in deljenje linkov = profit. Zato je tega tako veliko, ter ga bo vedno več.
Kot grafi sledilnika kažejo, cepivo deluje. Ni 100%, niti nikoli ni bilo rečeno, da bo.

Ko tehtaš pluse in minuse še del moja replike izpred nekaj dni, ki si jo mogoče spregledal:
Kot sem že omenil; velikost vzorca je vse. Če 95% zdravnikov in zdravstvene stroke po celem svetu poziva k cepljenju, potem je zame situacija zelo preprosta. Mnenje Kreka, Beovičeve, Logarjeve je samo eno od mnogih. Velika večina slovenskih zdravikov je cepljenih, kaj ti to pove? Antivaxxerji pa tistih preostalih 5% skeptikov vzamejo in jih napihnejo na 50%, da se lahko spuščajo v debato v stilu "strokovnjaki imajo različna mnenja". tehnično gledano imajo, a večinsko mnenje je zelo jasno.
Nihče ne ve kaj bo čez 5 let, a vsaj zaenkrat v realnosti ni podpore za "fastforward" pa "replay" funkcijo; ukrepat je treba tukaj in zdaj. Cepiva imajo potencialno bistveno manj neželenih učinkov kot tombola z virusom (tudi mlajši oboleli pristajajo na intenzivni negi).

sbawe64 ::

8 urno live virtual o zasedanje FDA vsebuje dosti materiala za razmislek
https://www.clarkcountytoday.com/news/p...
2020 is new 1984
Corona World order

fordin ::

@fordin: jaz sem na podlagi ljudi, ki jih osebno že dolgo poznam (ter njihovih dolgoletnih teženj k psevdoznanosti, teorijam zarot) komentiral zgolj njihovo naivnost. Ti pa se spuščaš v moralno presojanje ljudi, ki jih niti ne poznaš.


Seveda jih poznam. Ti povem skrivnost kako? Sem ze povedal. V splosni populaciji je zelo malo ljudi, ki imajo znacilnosti sociopatov. vsak si lahko prebere definicijo in strokovne clanke na internetu, znacilnosti teh oseb. Potem pa ce spremljas temo kriptovalut od leta 2017 do danes, kjer doloceni osebki s temi znacilnostmi trolajo cist vsak dan, potem jih lahko zelo hitro spoznas, se sami izdajo. Ne pomaga jim niti VPN, niti skrivanje v temi. Ne. Z lahkoto vas preberem. To pa lahko vsak stori, kot sem ze povedal, enostavno in relativno hitro lahko vsak prebere par strokovnih clankov katere so znacilnosti sociopatov, pa ce spremljajo slotech forum vsaj eno leto, bodo lahko hitro povezali dolocene uporabniske racune, saj imajo poleg sociopatskih znacilnost se nekatere druge redke znacilnosti, ki jih poveze med sabo. Tako lahko izlocijo vsaj 99 procentov uporabnikov iz slotecha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

BorutO ::

Telbanc je izjavil:

Ponarejanje listin, no, je kaznivo, do 3 leta zapora.

Je pa res, da zaj ko bojo zaostrili, je vprašanje, če študenti ne bojo še "bolj pohiteli z prekuževanjem"...in nas čakajo še večje št.

Ko so uvedli testiranje za tehnične trgovine, banke, črpalke, pošte in za javni promet, je zadeva pobezljala. Začele so se demonstracije.........ukrepe pa se upošteva bolj tko.


Po zakonih, ti noben varnostnik in študent ne bi smel pogledati osebne podatke in zdravstveno stanje. Vse, kar jim lahko pokažeš je samo QR koda. Če mu to ni všeč, mu pa drugega ne preostane. Največ, kar mu lahko pokažem nekomu, je QR koda. In tisti, ki niso kreteni in razumejo, ne preverjajo papirja ampak qr kodo že od daleč pogledajo ... eni samo vprašajo, če maš pct in je to to. Nekateri cepljeni debili, si mislijo, da se svet vrti okoli njih, pa bodo delali scene glede pct dokazila.

Recimo, pred dnevi sem v en nakupovalni center šel v lekarno. Je bilo nujno potrebno zaradi tamalega. Ker je lekarna takoj za vhodnimi vrati, me je varnostnik vprašal po PCTju, sem ga vprašal, če more kdo doma umreti od bolečin, da boš ti meni preverjala pct? sem ga vrgel na ignor in šel v lekarno. Itak se mu je že od daleč videlo, da ve, da nima nobenih zakonski pooblastil, da lahko preverja PCT potrdilo in mi ni delal nobenih scen, v nasprotnem primeru sem imel glih dovolj energije, da bi se pičila. Tudi maske ne nosim več nikjer, ker nima nobene zakonske in pravne podlage. Če mi dajo kazen, je ne rabim plačati.

Sicer pa, čemu maske, če izpolnjujemo PCT pogoj? Ali čemu PCT, če imamo maske?

ripmork ::

fordin je izjavil:

@fordin: jaz sem na podlagi ljudi, ki jih osebno že dolgo poznam (ter njihovih dolgoletnih teženj k psevdoznanosti, teorijam zarot) komentiral zgolj njihovo naivnost. Ti pa se spuščaš v moralno presojanje ljudi, ki jih niti ne poznaš.


Seveda jih poznam. Ti povem skrivnost kako? Sem ze povedal. v splosni populaciji je zelo malo ljudi, ki imajo znacilnosti sociopatov. vsak si lahko prebere definicijo in strokovne clanke na internetu, znacilnosti teh oseb. Potem pa ce spremljas temo kriptovalut od leta 2017 do danes, kjer doloceni osebki s temi znacilnostmi trolajo cist vsak dan, potem jih lahko zelo hitro spoznas, se sami izdajo. Ne pomaga jim niti VPN, niti skrivanje v temi. Ne. Z lahkoto vas preberem. To pa lahko vsak stori, kot sem ze povedal, enostavno in relativno hitro lahko vsak prebere par strokovnih clankov katere so znacilnosti sociopatov, pa ce spremljajo slotech forum vsaj eno leto, bodo lahko hitro povezali dolocene uporabniske racune, saj imajo poleg sociopatskih znacilnost se nekatere druge redke znacilnosti, ki jih poveze med sabo. Tako lahko izlocijo vsaj 99 procentov uporabnikov iz slotecha.


Doktor znanosti, ki se na vse spozna po nekaj prebranih člankih. Čestitke!
Prosim za obširno analizo. Predvsem mojih komentarjev v kripto temah (?). Za VPN sem že slišal, ga pa nikoli nisem rabil, ter ga niti ne znam uporabljat. Uporabniško ime imam pa od kreacije (2003) zgolj eno; že tako bi lahko bolj smotrno čas izkoristil, mi ni do investiranja časa / energije v igrice s skrivanjem oz. sploh ne čutim potrebe, da bi imel več nick-ov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

RedDrake ::

BorutO je izjavil:


Po zakonih, ti noben varnostnik in študent ne bi smel pogledati osebne podatke in zdravstveno stanje. Vse, kar jim lahko pokažeš je samo QR koda. Če mu to ni všeč, mu pa drugega ne preostane. Največ, kar mu lahko pokažem nekomu, je QR koda. In tisti, ki niso kreteni in razumejo, ne preverjajo papirja ampak qr kodo že od daleč pogledajo ... eni samo vprašajo, če maš pct in je to to. Nekateri cepljeni debili, si mislijo, da se svet vrti okoli njih, pa bodo delali scene glede pct dokazila.

Recimo, pred dnevi sem v en nakupovalni center šel v lekarno. Je bilo nujno potrebno zaradi tamalega. Ker je lekarna takoj za vhodnimi vrati, me je varnostnik vprašal po PCTju, sem ga vprašal, če more kdo doma umreti od bolečin, da boš ti meni preverjala pct? sem ga vrgel na ignor in šel v lekarno. Itak se mu je že od daleč videlo, da ve, da nima nobenih zakonski pooblastil, da lahko preverja PCT potrdilo in mi ni delal nobenih scen, v nasprotnem primeru sem imel glih dovolj energije, da bi se pičila. Tudi maske ne nosim več nikjer, ker nima nobene zakonske in pravne podlage. Če mi dajo kazen, je ne rabim plačati.

Sicer pa, čemu maske, če izpolnjujemo PCT pogoj? Ali čemu PCT, če imamo maske?

Eh, pusti zakone.
Maske so smiselne v javnih prostorih, ker ko ti troglodit, ki bi moral biti v karanteni, ker je bolan, pa je pač troglodit in gre vseeno ven, kihne za vrat, takrat je razlika med tem ali on ima masko ali jo nima med tem ali boš ti končal teden pozitivno ali negativno.
Trogloditi so vseh vrst. Eni so cepljeni, pa ne vejo, da če kihajo še vedno gladko kihajo ven SARS-CoV2. Drugi imajo IQ nekje na nivoju sobne temperature. Tretji sploh ne znajo slovensko in verjetno ne vedo, da je virus v zraku. Zato so maske smiselne, tudi če ni kazni za nenošnjo.

Netrunner ::

Maske še nekako toleriram, saj mogoče pomagajo pri prenosu raznih okužb do neke mere, kar se tiče PCT-ja pa naj si ga vlada vtakne nekam. Ne upoštevam ga in ga tudi ne nameravam ker to je vladno orožje proti nam in ne nek smiselen ukrep.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112495784 (73981) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895455 (72893) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456620 (44925) D3m

Več podobnih tem