» »

PCT - ponarejanje ter preverjanje

PCT - ponarejanje ter preverjanje

solatko ::

ripmork - Grafi sledilnika Belgije, Nemčije, Avstrije, Izraela,... kjer je precepljenost precej višja, kot pri nas, grafi kažejo malo drugačno sliko, pred vsem to, da cepljenje nima velikega upliva na potek bolezni, čakam pa na rezultate testov antiteles, pri cepljenih pozdravljenih po okužbi. Ali bo večje, kot pri prebolellih ali manjše ali pa lastnih protiteles sploh ne bo.
Dokazujete, da cepljenje pomaga, samo to pri čem in s čim, vas statistika obolevnosti in potekov le-teh malo hebe v glavo.
Boste morali najti druge vrste pomoči, ker manjša okuženost in lažja prebolevnost ne gre skoz.
Nič bat, takrat so to vlogo vršili dnevniki in tedenski časopisi, telefoni, telefaxi, TV in radijske postaje,... pa tudi družili so se na osebni ravni, ljudje več kot sedaj.

fordin - Tebe je pa sama znanost od višine IQ, ti pa že malo razganja pokrov glave.

BorutO - Malo se le zamisli, ugotovljeno k nižjemu širjenju virusov vseh vrst pomaga pravilno postavljena maska v gneči (ščiti predvsem druge) razkužila in umivanje rok, zračenje takih prostorov in brez stikov in distanca, to dokazano v določeni meri deluje, vse ostalo pa je hullshit, kar dokazuje statistika in atlas dnevno okuženih.

  - Ne samo maske tudi razkužila, umivanje rok, zračenje prostorov in predvsm fizični stik in distanca. Cepljenje pa glede na širjenje virusa, ne deluje najbolje.
Delo krepa človeka

Mare2 ::

solatko je izjavil:

da cepljenje nima velikega upliva na potek bolezni, čakam pa na rezultate testov antiteles, pri cepljenih pozdravljenih po okužbi.


solatko, ali sem prav razumel. Vsi slo-techovci hočejo (te silijo), da greš na cepljenje, ti pa nočeš? Torej, se na vse kriplje braniš.

Brez veze. Pač se ne greš cepit. Baje bo pacient uvedel plačljivo bolnišnično Kovid 19 zdravljenje za "pametne" ljudi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

delavec44 ::

Mare2 je izjavil:

solatko je izjavil:

da cepljenje nima velikega upliva na potek bolezni, čakam pa na rezultate testov antiteles, pri cepljenih pozdravljenih po okužbi.


solatko, ali sem prav razumel. Vsi slo-techovci hočejo (te silijo), da greš na cepljenje, ti pa nočeš? Torej, se na vse kriplje braniš.

Brez veze. Pač se ne greš cepit. Baje bo pacient uvedel plačljivo bolnišnično Kovid 19 zdravljenje za "pametne" ljudi. :)


Itak da bo. Takoj za tem, ko uvedejo plačljivo zdravljenje srčnih oboljenj predebelih ljudi in plačljivo zdravljenje raka na pljučih kadilcev.

maticb492 ::

delavec44 je izjavil:


Itak da bo. Takoj za tem, ko uvedejo plačljivo zdravljenje srčnih oboljenj predebelih ljudi in plačljivo zdravljenje raka na pljučih kadilcev.



Mogoče bi lahko še pred McDonaldsom poleg PCTja preverjali holesterol preden ti prodajo hamburger?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Netrunner ::

maticb492 je izjavil:

Mogoče bi lahko še pred McDonaldsom poleg PCTja preverjali holesterol preden ti prodajo hamburger?

To niti ni slaba ideja in bo imela večji učinek na preživetje kot PCT.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

feryz ::

Ok, naj đovanoti takoj da ven odlok PCTH. Ob enajstih večer lahko že velja, če bo do desetih na tviterju.

sbawe64 ::

Kaj je h ?
2020 is new 1984
Corona World order

GupeM ::

Holesterol

solatko ::

Mare2 - Se bom zavlekel v brunarco v lastnem gozdu na Blokah pa se bova z medvedom skupaj cajtala.>:D
Nisem namreč prepričan, da bom cepljen okužbo laže prebolel, kot necepljen. Na vsak način čakam določene podatke, da bom prepričan, da je cepljenje boljša opcija, kot prebolevnost, morda pa bom imel srečo, da se sploh ne bom okužil, če mi cepljeni ne boste več dihali za ovratnik v trgovinah,....
Do sedaj sem med tistimi, ki okuženi še nismo bili, bi se pa okužil namerno, če bi vedel, kje se nahaja kak bolnik ali trosilec virusa, raje pa da prepustim organizmu obrambo, kot, da se cepim z nečim, kar po najnovejših podatkih, ne deluje v pravo smer.
Delo krepa človeka

Mare2 ::

solatko je izjavil:

Mare2 - Se bom zavlekel v brunarco v lastnem gozdu na Blokah pa se bova z medvedom skupaj cajtala.>:D

Tebi je lahko, ker ne hodiš na žure, plesne večere, zabave itd. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

Mare2 - Zato pa je prostovoljna odločitev, nekateri cepljenje rabite, drugi, za enkrat še ne. Če so informacije popolne in točne v redu, če pa niso bo pa še hudo in to po celem svstu.
Delo krepa človeka

mzakelj ::

Solatko ti se kar pojdi cepit brez skrbi. Ne poslušaj Bidarce in podobnih bedakov. Za njih je še puščavski pesek zarota, da ne govorim da verjetno imajo doma ploščat globus :|:))

;-) ::

Danes so me po dolgem času vprašali po PCT. Zjutraj na Petrolu v Slov.Bistrici.

Tik pred plačilom-samo kartico bi še položil in bi zaključil storitev kulturno. Iskreno sem povedal da ga nimam in vprašal če je to problem. Prodajalka je rekla da ni problema.

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:

Danes so me po dolgem času vprašali po PCT. Zjutraj na Petrolu v Slov.Bistrici.

Tik pred plačilom-samo kartico bi še položil in bi zaključil storitev kulturno. Iskreno sem povedal da ga nimam in vprašal če je to problem. Prodajalka je rekla da ni problema.

Potem si pa cimprej vtipkal slo-tech in objavil lokacijo, da jih potisnes v drek kot pizda.

;-) ::

Ne razumem zakaj bi jih, to je pohvala, drugje ga nikjer nisem rabil že nekaj časa.

Lahko naštejem kje ga nisem potreboval v zadnjih 14 dneh.

-3 dni v Termah Čatež, spal v hotelu Terme, nobeden me ni niti vprašal, niti 1x nisem rabil nadet maske ne v hotelu ne na bazenih, niti v Merkatorju tam blizu.
-ZOO Ljubljana
-BTC sem prehodil po dolgem in po čez
-e.Leclerc ne v LJ ne v MB
-OMV
-Mercator centri
-Tehnični pregledi
-Nisem ga potreboval v DSO Poljčane
-V gostilni in restavraciji me še nikoli niso vprašali, le pri Grofu so omenili v stilu: "PCT imamo neee?"
-Babycenter
-Pikapolonica
-Hervis
-...

Najbolj fascinantno mi je bilo v Čatežu, da niti vprašajo nič, pa imajo napisano na ponudbi, da je možnost testiranja tam če ne izpolnjuješ PCT-na to sem računal. Potem pa vidim da v Čatežu korone ni. Še otrok me je drug dan vprašal "ati a tu ni koronavirusa".

dsfsfawer235 ::

;-) je izjavil:

Ne razumem zakaj bi jih, to je pohvala, drugje ga nikjer nisem rabil že nekaj časa.

Lahko naštejem kje ga nisem potreboval v zadnjih 14 dneh.

-3 dni v Termah Čatež, spal v hotelu Terme, nobeden me ni niti vprašal, niti 1x nisem rabil nadet maske ne v hotelu ne na bazenih, niti v Merkatorju tam blizu.
-ZOO Ljubljana
-BTC sem prehodil po dolgem in po čez
-e.Leclerc ne v LJ ne v MB
-OMV
-Mercator centri
-Tehnični pregledi
-Nisem ga potreboval v DSO Poljčane
-V gostilni in restavraciji me še nikoli niso vprašali, le pri Grofu so omenili v stilu: "PCT imamo neee?"
-Babycenter
-Pikapolonica
-Hervis
-...

Najbolj fascinantno mi je bilo v Čatežu, da niti vprašajo nič, pa imajo napisano na ponudbi, da je možnost testiranja tam če ne izpolnjuješ PCT-na to sem računal. Potem pa vidim da v Čatežu korone ni. Še otrok me je drug dan vprašal "ati a tu ni koronavirusa".


U tole za Catez pa fino, da si povedal, sem ravno toplice iskal. Torej Catez crtam iz seznama, ker so nevarni za zdravje.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

;-) je izjavil:

Ne razumem zakaj bi jih, to je pohvala, drugje ga nikjer nisem rabil že nekaj časa.

Lahko naštejem kje ga nisem potreboval v zadnjih 14 dneh.

-3 dni v Termah Čatež, spal v hotelu Terme, nobeden me ni niti vprašal, niti 1x nisem rabil nadet maske ne v hotelu ne na bazenih, niti v Merkatorju tam blizu.
-ZOO Ljubljana
-BTC sem prehodil po dolgem in po čez
-e.Leclerc ne v LJ ne v MB
-OMV
-Mercator centri
-Tehnični pregledi
-Nisem ga potreboval v DSO Poljčane
-V gostilni in restavraciji me še nikoli niso vprašali, le pri Grofu so omenili v stilu: "PCT imamo neee?"
-Babycenter
-Pikapolonica
-Hervis
-...

Najbolj fascinantno mi je bilo v Čatežu, da niti vprašajo nič, pa imajo napisano na ponudbi, da je možnost testiranja tam če ne izpolnjuješ PCT-na to sem računal. Potem pa vidim da v Čatežu korone ni. Še otrok me je drug dan vprašal "ati a tu ni koronavirusa".


U tole za Catez pa fino, da si povedal, sem ravno toplice iskal. Torej Catez crtam iz seznama, ker so nevarni za zdravje.


Je vse polno že za ta teden, tko da si mal za časom oziroma, je od tebe v času volitev za pričakovat poste v stilu "vsi v naši družini in vsi znanci bojo volili SDS".

So že prejšnji teden povedli da je vse polno. In ti si zaj pameten.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Invictus ::

dsfsfawer235 je izjavil:


U tole za Catez pa fino, da si povedal, sem ravno toplice iskal. Torej Catez crtam iz seznama, ker so nevarni za zdravje.

Tam prej dobišp kake glivice in okužbo urinotrakta kot korono.

Eni res nimajo pojma kako se virusi širijo.

Razen seveda, če ti je v navadi, da se zalizuješ z ostalimi gosti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Eni res nimajo pojma kako se virusi širijo.

Razen seveda, če ti je v navadi, da se zalizuješ z ostalimi gosti...

Ti pa res obvladaš, vseznalec.

;-) ::

U tole za Catez pa fino, da si povedal, sem ravno toplice iskal. Torej Catez crtam iz seznama, ker so nevarni za zdravje.


Sicer ne razumem zakaj bi bili nevarni za zdravje, vse je praktično enako kot 2018, jaz nisem opazil da bi bili kaj bolj nevarni kot takrat.

solatko ::

mzakelj - Si jezen, ker so ti obljubljali čisto drugačno sliko, kot se dogaja v reali, pred cepljenjem?

c01-a039 - Jezo na to, da so te dobro nategnili in te je strah, kaj te še čaka, stresaj na druge, ne na necepljene. Če je tebi poginila sveta krava, ni potrebe, da vsem, slovencelj nevoščlivi. Sam si se odločil.
Povej za eno zadevo pri cepivu, ki res deluje in te ne bo demantirala statistika o tem, kaj se zadnji teden dogaja v državah, kjer je precepljenost precej višja, kot pri nas - hitro naraščanje okužb med cepljenimi, težki poteki bolezi, cepljeni na ventilatorjih, začuda pa izredno malo prebolelih.
Ops, zajeb, znanost zahteva tudi žrtve.
Delo krepa človeka

jotunn ::

solatko je izjavil:

Povej za eno zadevo pri cepivu, ki res deluje

Eno? Ok to recimo, da mi ni treba stati v vrsti za testiranje in poslusati raznih genialnih "zdravnikov" in "znanstvenikov", ter da grem lahko brez problemov v Italijo, Avstrijo in Nemcijo. Jebiga vem da je to malo blesav razlog, ampak kaj naj pa drugega. Vzamem pusko in grem pred parlament? Zaenkrat mi gre se prevec dobro, da bi bil pripravljen narediti kaj takega, torej...

feryz ::

Vse najbolj pametne države zahtevajo test. Cepljenje ali prebolevnost velja toliko kot nič.
Vse ostale države, ga bodo pa kmalu zahtevale.

widj3098dj32 ::

jotunn je izjavil:

Zaenkrat mi gre se prevec dobro, da bi bil pripravljen narediti kaj takega, torej...

Na to se racuna pri zahodnjakih, slabo so pa zracunali kaj bo s tistimi, ki ne bo vec imel kaj izgubiti ter bo potisnjen v kot.

jotunn ::

feryz je izjavil:

Vse najbolj pametne države zahtevajo test. Cepljenje ali prebolevnost velja toliko kot nič.

In katere so te "pametne drzave"? Ker za vecino drzav to niti pod razno ne velja.

widj3098dj32 je izjavil:

jotunn je izjavil:

Zaenkrat mi gre se prevec dobro, da bi bil pripravljen narediti kaj takega, torej...

Na to se racuna pri zahodnjakih, slabo so pa zracunali kaj bo s tistimi, ki ne bo vec imel kaj izgubiti ter bo potisnjen v kot.

Mi je precej jasno to in to je tudi razlog zakaj ze cel cas govorim da so raznorazna kolesarjenja okoli parlamenta in podobne demonstracije totalen BS in popolna izguba casa. Kvecjemu si tisti, proti katerim ta raja "demonstrira" pumpajo ego na tem. Ampak problem je, ker gre cisto vsem, tudi tistim najbolj bogim se vseeno prevec dobro, da bi bili pripravljeni iti na ulico in umreti. Dokler tega ne bo dovolj, je pac vse ostalo brez veze. V zgodovini se ni bilo mirnih demonstracij, ki bi prinesle spremebo. Vse revolucije, ki so prenesle spremembo so bile krvave. Za to nam je pa vsem skupaj se cisto prevec dobro. Pa se lep cas nam bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jotunn ()

feryz ::

Kaj ti nuca potrdilo o cepljenju s qr kodo, če nekje velja 4 mesece, drugje 5, 6 mesecev..., pri državi z najbolj umsko bolnimi politiki, pa doživljenjsko?

Nazadnje so me Poljaki zasliševali. Čeprav sploh nimajo mejnih kontrol, pct ali ostale šare. Štih proba na meji, pač.
Oni so bili še zeleni, mi temno rdeči. Če imam test ok, drugače direkt na test. Po ostalem niso spraševali.

jotunn ::

feryz je izjavil:

Kaj ti nuca potrdilo o cepljenju s qr kodo, če nekje velja 4 mesece, drugje 5, 6 mesecev..., pri državi z najbolj umsko bolnimi politiki, pa doživljenjsko?

Nazadnje so me Poljaki zasliševali. Čeprav sploh nimajo mejnih kontrol, pct ali ostale šare. Štih proba na meji, pač.
Oni so bili še zeleni, mi temno rdeči. Če imam test ok, drugače direkt na test. Po ostalem niso spraševali.

To da si ti malo poseben ze vemo. To da verjetno ne napises enega samega posta, brez da bi nenormalno pretiraval ali lagal prav tako.
Drugace pa so tole pogoji za vstop na Poljsko... z njihove uradne web strani:
Rules for travellers arriving into Poland from within the Schengen Area.

Persons vaccinated against COVID-19 are exempt from quarantine. This applies to persons who have a certificate of vaccination with a vaccine which has been granted a marketing authorisation within the European Union. Full vaccination is recognised 14 days after completion of the vaccination process.

Rules for travellers arriving into Poland from Member States of the European Union, from within the Schengen Area and from Turkey

Travellers, regardless of their means of transport (collective or individual, including crossing the border on foot), are subject to a 10-day entry quarantine, unless they meet one of the following conditions:
- they have completed a full vaccination cycle, and 14 days (counting from the day following the date of the final dose) have passed since their final dose,
- their vaccination is confirmed by an EU Digital COVID Certificate or by another document in Polish or in English confirming vaccination with a vaccine which has been granted a marketing authorisation within the European Union,
- they have recovered from a SARS-CoV-2 infection (so-called “convalescents”) at most 6 months before the day on which they cross the border of the Republic of Poland. Convalescents are obliged to present a document confirming recovery from the disease, issued in Polish or in English, e.g. an EU Digital COVID Certificate,
- they present a negative COVID-19 test result, confirmed by an EU Digital COVID Certificate or by another document in Polish or in English. The test must be performed at most 48 hours before the border is crossed,


Bo slo ceprav je v anglescini? Toliko o tvojem bullshitu kako velja samo test.

fikus_ ::

feryz je izjavil:

Vse najbolj pametne države zahtevajo test. Cepljenje ali prebolevnost velja toliko kot nič.
Vse ostale države, ga bodo pa kmalu zahtevale.


Imaš kakšen dokaz za tvoji trditvi?! (retorično vprašanje, ker takšnega dokaza ni!)

feryz je izjavil:

Kaj ti nuca potrdilo o cepljenju s qr kodo, če nekje velja 4 mesece, drugje 5, 6 mesecev..., pri državi z najbolj umsko bolnimi politiki, pa doživljenjsko?



Zavajaš/Lažeš! V SLO 6 mesecev, npr Švica 1 leto

Res pa je, da se naši politiki z velikim ijj na čelu niso mogli odločit, kako dolgo velja P in C.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

feryz ::

fikus_ je izjavil:

Zavajaš/Lažeš! V SLO 6 mesecev, npr Švica 1 leto

Res pa je, da se naši politiki z velikim ijj na čelu niso mogli odločit, kako dolgo velja P in C.
"O trajanju zaščite po cepljenju proti covid-19 je 20. 9. 2021 razpravljala Posvetovalna skupina za cepljenje, ki deluje kot svetovalno telo Nacionalnega inštituta za javno zdravje na področju cepljenja, in sklenila, da trajanje zaščite po cepljenju velja neomejeno, dokler ne bodo znana nova dejstva in bo jasno, kdaj je potreben poživitveni odmerek."

In ne, nimam dokaza za to, teksti z interneta pa niti za rit niso obrisati.
Sicer pa je toerija eno, praksa pa drugo. Zapeljite se do nemške meje in izvolite probati. Jaz sem, nedolgo nazaj.
Nekako ne pali, da se na meji, par sto kilometrov od doma, kregaš s policajem, kateri odlok trenutno velja. Ker velja tisti, ki ga on pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

solatko ::

jotunn - Napisal sem razen greenpass-a, ki bo v kratkem času neveljaven, brez 3-je pikice. Upam, da kmalu zamenjate sredine protestnike antiwaxerje leve fašiste, svinje,.... in bomo videli nategnjene waxerje, ki boste hoteli odcepljenje.

feryz - Vse pametne države bojo zahtevale test števila protitels, s tem poročilom je šel moj sin v A brez problemov, brez PCT in še necepljen.
Test pa stane 100€ in zaradi obdržanja službe se je šel prostovoljno cepit.
Delo krepa človeka

feryz ::

Število protiteles nima veze z okužbo ali širjenjem le te. Zato je to nepomembna informacija.
Enako kot status cepljenosti ali prebolevnosti.

solatko ::

feryz - Znanstvenik, ima pa pri teži prebolevnosti ob ponovni okužbi in to je zame najpomembnejše, ne pa dobra dela za druge zaradi nepopolnih podatkov in laži agitprop-a plešastega ogroženega bolnika.
Gledam predvsem zdravstveni segment, zato se držim vseh protokolov, ki so s strani vseh strokovnjakov potrjeni (tudi teoretikov zarod in piselcem fakenews), zaradi tega se še nisem okužil, sploh pa sem se tega striktno držal, ko sem doma skrbel za ženo, ko je zbolela za rakom na želodcu.
Delo krepa človeka

jotunn ::

solatko je izjavil:

jotunn - Napisal sem razen greenpass-a, ki bo v kratkem času neveljaven, brez 3-je pikice. Upam, da kmalu zamenjate sredine protestnike antiwaxerje leve fašiste, svinje,.... in bomo videli nategnjene waxerje, ki boste hoteli odcepljenje.


Napisal si tole, tako da nic o kakrsnem koli greenpassu itd.:
Povej za eno zadevo pri cepivu, ki res deluje in te ne bo demantirala statistika o tem, kaj se zadnji teden dogaja v državah, kjer je precepljenost precej višja, kot pri nas - hitro naraščanje okužb med cepljenimi, težki poteki bolezi, cepljeni na ventilatorjih, začuda pa izredno malo prebolelih.
Ops, zajeb, znanost zahteva tudi žrtve.


Ja bo veljaven ali pa neveljaven. O tem se bom sekiral takrat ko bo. Do takrat mi pac cepivo dela to zaradi cesar sem se sel cepit. Kot sem napisal, stati 20min v vrsti za testiranje in imeti za seboj tebe in feryza, oz. dva genialca vajinega kova, ter biti prisiljen poslusati vse te genialnosti, kar se mi je enkrat zares zgodilo, je precej huje kot najhujsi stranski ucinki, kar jih lahko prinese cepivo. Zares sem dokaj odporen na neumnosti, ampak tisto je bilo pa resno za popizdit prevec. Tako da se grem raje vsako leto enkrat spiknit. Konec koncev, se grem vsako leto cepit za gripo, pa vsake tri leta za KME, da o vsej svinjariji, ki jo tako ali drugace dobim v telo niti ne govorim. Jebiga ali to ali pa take genije v vrsti poslusati. Sem se izogibal dokler je slo, ampak danes pac vsaj meni ne znese vec brez tega, sploh ker se glavna sezona potovanj bliza in 3 ali 4x teden, kot sem to delal lansko zimo resno nimam volje v vrsti stat. Ce bi slo kot je slo lani ok, da pa si delim vrsto z vsemi idoti katerih kretenizme moram potem hocem nocem poslusati pa sorry ne bi vec.

solatko ::

jotunn - Saj veš da pišemo v več temah in, ker ne copy-paste mi pač iz ene v drugo kaka trditev uide. Ne pišem iz listkov, tako kot nekateri, temveč sproti, ker hočem konkretno odgovorit na določene trditve, ki se mi zdijo populistične in so namenjene agitprop-u določene politike.
O zdravstvenih segmentih v glavnem razpravljam jaz, večina drugih to sprejema kot levičarsko antiwax nasprotovanje SDS bolniku in njegovim sledilcem.
Delo krepa človeka

fordin ::

Ce zahtevas nezanesljiv test, si pameten? Cela statistika in ustrahovanje temelji na teh spornih testih. na zacetku je bilo mal vec ustrahovanja, na podlagi anomalije iz bergama, kjer je mimogrede bilo rekordno precepljenost ravno pred prihodom korone,, vendar proti drugim boleznim, tako da jim je verjetno padla odpornost. potem se pred tem pa so strasili s posnetki, kako folk hodi po ulici in kao cepajo dol ko muhe, se spomnite. Zdaj se vidi kaka lazna propaganda in ustrahovanje je bilo to. Ste prebrali nov clanek danes, novo ustrahovanje iz romunije? kaka apokalipticna korona? kot iz holivudskih filmov. Naslednje leto podelitev oskarjev? sej ne vedo vec kako bi folk prepricali. Ampak vedno je kaka zgodbica, apokalipsa iz tuje dezele, kjer povprecen slovenc nima vpogleda, kaj se tam dogaja. ali pa tisto, pridite v bolnisnice delat brez maske in zascite , ce ne verjamete v nevarnost virusa. Ko se doloceni ljudje res javijo, pa ne dovolijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

mtosev ::

Rabim rečt, da vidim v trgovinah kak ljudje hodijo okoli brez maske. Ja res čudno, da imamo tolikšno število pozitivnih primerov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

Sem že napisal, da vidim, ko se z napačno kodo sprehajam po trgovskih centrih, da vidim veliko 2x cepljenih bedakov, ki mislijo, da se lahko obnašajo kot pred epidemijo, po drugi strani pa nam govorijo, da jih necepljeni ogrožamo. Dihanje za ovratnik, maske na pol ali sploh ne, brskanje po sadju in zelenjavi brez obveznih rokavic, nerazkuževanju rok,.... se vidi, da jim precej fali na IQ področju, da so se cepili v glavnem zaradi tega, da se lahko kažejo v centrih, včasih (redko posedijo ob kavici), zdravstvenega vidika ostalih ukrepov pa niti ne poznajo, niti se jih ni treba držati, saj so polno cepljeni cepci.

Tudi večina kritizerjev drugačne komunikacije je PNG ali PR in je tak tudi pogovor tu gor, veljajo samo argumenti agitprop fantazerjev.
Delo krepa človeka

D3m ::

A res? ;)

"Ko bomo imeli 90 odstotkov populacije imune, se bo epidemija ustavila"

Vir: RTV
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Telbanc ::

mtosev je izjavil:

Rabim rečt, da vidim v trgovinah kak ljudje hodijo okoli brez maske. Ja res čudno, da imamo tolikšno število pozitivnih primerov.


Ja to mi je mal čudno.

Zgleda da je folku pršla tema na oči. Prejle u trgovini od 10 sam trije smo meli masko pravilno nameščeno. Ena ženska pred mano brez maske, za mano en model tud brez maske, ostali so meli vsi nos vuni.

D3m je izjavil:

A res? ;)

"Ko bomo imeli 90 odstotkov populacije imune, se bo epidemija ustavila"

Vir: RTV


To pomen čez dober mesec.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LeQuack ::

mtosev je izjavil:

Rabim rečt, da vidim v trgovinah kak ljudje hodijo okoli brez maske. Ja res čudno, da imamo tolikšno število pozitivnih primerov.


A poleti se zato ni tako širil virus ker so imeli tisti v trgovinah maske čez nos?
Quack !

D3m ::

Verjetno zaradi mask. Tistih 30°C+ verjetno ni imelo učinka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

LeQuack ::

Beovička je sicer rekla nzadnje kak teden nazaj, da se virus širi zaradi druženja v lokalih.
Quack !

;-) ::

LeQuack je izjavil:

Beovička je sicer rekla nzadnje kak teden nazaj, da se virus širi zaradi druženja v lokalih.

V šotorih pa ne?

Telbanc ::

D3m je izjavil:

Verjetno zaradi mask. Tistih 30°C+ verjetno ni imelo učinka.


Če po trgovinah ne jebejo več žive sile, pol si lah predstavljaš kak je zaj privat, kaj morejo to padat fešte.

Folk se prekužeje na mrtvo, v MB včerej vsak drugi pozitiven na hitrem testu. To je noro.

Študentarija ne bo devala vsak drug dan dodatno 10 evrov za trolo (hitri test). Tko da zaj bo prava štala.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

kamiKaZaA ::

mtosev je izjavil:

Rabim rečt, da vidim v trgovinah kak ljudje hodijo okoli brez maske.

Pohvalno. Če sem bil še pred meseci eden redkih, ki je hodil po trgovinah v MB brez maske, nas je zadnje čase vedno več (brez maske ali maska pod brado). Ko več nihče ne bo upošteval ukrepov, se bomo vrnili nazaj normalno živet kot smo nekoč živeli (brez mask, brez nekih potrdil če si šel v trgovino, preko meje ali kamorkoli).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ripmork ::

solatko je izjavil:

Sem že napisal, da vidim, ko se z napačno kodo sprehajam po trgovskih centrih, da vidim veliko 2x cepljenih bedakov, ki mislijo, da se lahko obnašajo kot pred epidemijo, po drugi strani pa nam govorijo, da jih necepljeni ogrožamo. Dihanje za ovratnik, maske na pol ali sploh ne, brskanje po sadju in zelenjavi brez obveznih rokavic, nerazkuževanju rok,.... se vidi, da jim precej fali na IQ področju, da so se cepili v glavnem zaradi tega, da se lahko kažejo v centrih, včasih (redko posedijo ob kavici), zdravstvenega vidika ostalih ukrepov pa niti ne poznajo, niti se jih ni treba držati, saj so polno cepljeni cepci.


Pa veš, da so ti brez mask cepljeni, ali samo predvidevaš?
Sam (precepljen) sem se pravkar vrnil iz trgovine, v katero sem se odpravil dvakrat (masko pozabil doma, sem se še pred vhodom obrnil in vrnil z njo). Bedaki po obnašanju so bedaki, cepljeni ali ne. Cepljeni sicer težje širimo virus, ga pa še vedno lahko, tako da nihče nima izgovora.

PS: Pohvala Hali L56 (Litostroj), kjer so dober mesec pa pol nazaj na dogodku striktno preverjali PCT na vhodu - edina lokacija do sedaj, kjer so mi dejansko poskenirali kodo (marsikje le na hitro pokažeš). Me pa ob trenutnem trendu covida in očitno velikem številu goljufanja s PCT-jem prav na noben dogodek več ne mika hodit.

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

Me pa ob trenutnem trendu covida in očitno velikem številu goljufanja s PCT-jem prav na noben dogodek več ne mika hodit.

Tako je. Ostani doma. Hrano in zdravila ti lahko dostavijo na dom. Izven doma pa se lahko okužiš. Poskrbi za svoje zdravje in ostani doma, kjer je najbolj varno. Ko pa bodo vsi virusi enkrat leta 2.120.364 izginili, pa se spet sprehodi po mestu, trgovinah, naravi,...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kamiKaZaA ::

@ripmork - poglej si te kamikaze. 1 teden star posnetek. 100-letna ženska brez maske in se še rokuje, ter ne drži varnostne distance. Prev tako njen vnuk sredi debate z drugimi, prav tako brez maske. Same kamikaze.

sbawe64 ::

mtosev je izjavil:

Rabim rečt, da vidim v trgovinah kak ljudje hodijo okoli brez maske. Ja res čudno, da imamo tolikšno število pozitivnih primerov.

https://www.24ur.com/novice/korona/kopr...
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...
https://www.rtvslo.si/slovenija/vrhovno...


http://www.sodnapraksa.si/?q=id:2015081...

http://www.sodnapraksa.si/?q=id:2015081...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

solatko ::

D3m - Imunosti na virus ne moreš imet, lahko imaš samo več protiteles, da je potek v blažji obliki. Torej virus ne bo odšel, se boš še kar hodil špikat.

LeQuack - Največja teleta vedo, kdaj razsajajo respriatorni virusi, poduči se malo.

ripmork - Glede na zelo majhno število gostov v lokalih in trgovskih centrih, nas goljufa izredno malo, smo pa menda edini, ki nosimo maske prav pa še roke si razkužujemo, pri sadju nataknemo rokavice in bi nas inšpektorji lahko hitro našli, če bi nas imel po čem kaznovat.
Ko ni bilo PCT-ja, dva dni prej v soboto, se je v Europarku in Supornovi v MB trlo ljudi pri Fridi smo pa pol ure čakal na mizo. Sedaj pa prazno, da je dolgčas it na kofe, saj sta dva ali trije gosti in cel kup kelnarjev.

kamiKaZaA - Ko bi bili samo brez mask, bi še šlo, tudi na vse druge ukrepe ste pozabili, zaot širjenje okužb nobenega ne čudi, samo "stučkote" okoli Twirkota, krivi pa smo seveda necepljeni, ki smo še vedno zdravi. To je približno tako, kot na AC, kaj eden, vsi vozijo v napačno smer, kakšen butast folk je pri nas.

sbawe64 - A mora bit res vse sankcionirano, se ne da držati priporočil? Jaz sem se leta pred obveznim privezovanjem privezal, če je imel avto tudi vzglavnik. Tudi luči podnevi sem imel prižgane, zaradi sebe, ne zaradi ukrepov politike.

Ah seveda, pozabljam, da ste polno cepljeni.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112495776 (73973) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895448 (72886) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456614 (44919) D3m

Več podobnih tem