» »

Dnevno Stevilo Okuzenih

Dnevno Stevilo Okuzenih

««
«
1 / 23
»»

Kayzon ::

Torej,kako so sploh mozne dnevne stevilke okuzenih za tako majhno drzao. Stejemo 2 milijona ljudi,od tega milijon precepljenih in milijon prebolelih. Od kje potem mesecno 100k okuzenih ljudi. Ali je problem v testerjih ki ne zaznavajo resne okuzbe ali v temu da stroka laze? Naj mi kdo pojasni to.
  • zaklenil: bluefish ()

Utk ::

Trenutno raste zarad cepljenih. Prej ko se to prizna in ukrepa, prej bo bolje. Če ne, bomo pač dali še en val čez enako kot 3 do zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

botatust43 ::

po moje stroka strokovno laže

IL_DIAVOLO ::

Kitajski testi kripto nategunov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Miki N ::

No nekaj rezerve je še v študentih - tajming bi bil ravno pravi - to se bo razkrilo kmalu. Naslednjih 14 dni bo ključnih!

Comandante ::

Cepljenje po naravni poti poteka na polno, viroza bi znala do bozica biti samo slab spomin. Imam obcutek, da je ta val zadnji.

Kebo ::

Konkretno primer mojih sorodnikov. V razredu prvošolcev se je pojavil izbruh in je pol razreda okužilo še vse domače. Zboleli so vsi, čeprav sta bila oba starša cepljena, vsi so imeli precej blage simptome. Starša sta pa imela pozitivne teste šele kakšne 3 dni za otroci.

pirat ::

Kayzon je izjavil:

Torej,kako so sploh mozne dnevne stevilke okuzenih za tako majhno drzao. Stejemo 2 milijona ljudi,od tega milijon precepljenih in milijon prebolelih. Od kje potem mesecno 100k okuzenih ljudi. Ali je problem v testerjih ki ne zaznavajo resne okuzbe ali v temu da stroka laze? Naj mi kdo pojasni to.

Številke so vsekakor tvoja močna stran.

;-) ::

To so bav bav številke. Imamo milijon precepljenih, imamo 300-400.000 prebolevnikov, ostane nam pol milijona ljudi.

Tega pol milijina dosega cifre kot jih lani dva milijona nista, kljub PCTju-ki je superioren ukrep (tako pravi minister za zdravje)...

Zanimivo vse skupaj.

Do cepljenja sem poznal 11 okuženih s covid. Sedaj poznam še samo cepljene okužene-samo iz firme 17kom, ostalih niti več ne štejem.

FoxKnox ::

Načrt o 80 % precepljenosti se je klavrno izjalovil, cepljenje je popolnoma zastalo. Najnovejši načrt je 100 % prekuženost do marca 22, po možnosti z lahkim potekom in čim bolj neobremenjenim zdravstvu.Trenutna situacija kaže na lep potek, 3 do 4 jurje dnevno, kar obljublja pol miljona dodatno prekuženih do pomladi, torej vsi necepljeni in del cepljenih, ob večini cepljenih in cepljenih prebolelih že nudi dobro čredno imunost. Na ta način dosežemo pomladi padec vseh ukrepov in konec epidemije, ter se vsi zdravi in polni energije odpravimo na volitve

c3p0 ::

Saj bo spet kaj novega, da se agonija podaljša, nov sev...

Egidij88 ::

Kakšna agonija? Jaz živim čisto normalno, ko grem v trgovino (1x na teden za par minut) si dam masko gor, to je pa tudi edina razlika. Dejte manj novic brat, pa bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

shadeX ::

Kayzon je izjavil:

Torej,kako so sploh mozne dnevne stevilke okuzenih za tako majhno drzao. Stejemo 2 milijona ljudi,od tega milijon precepljenih in milijon prebolelih. Od kje potem mesecno 100k okuzenih ljudi. Ali je problem v testerjih ki ne zaznavajo resne okuzbe ali v temu da stroka laze? Naj mi kdo pojasni to.



Evo jaz ti pojasnim na lep način, če do danes še nisi uspel tega ugotovit: Covid je zajebana bolezen. Lahko jo dobiš večkrat. Cepivo in prebolelost pa zmanjšata verjetnost hujšega poteka.

Če si prebolel in če si cepljen NE pomeni da se ne moreš okužiti. Zakaj je to tako težko razumet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Goran's Blog ::

Ok lani smo bili dejansko bolj zaprti kot letos s tem PCT pogojem katerega itak preverja bore malo ljudi, pa letos so šole odprte kar je tudi razlog, da se virusi letos širi bolj kot lani..
Ma uglavnem sam tudi pravkar prebolevam covid.
Upam, da bo šlo tako naprej da se populacija prekuži namesto cepljenja.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Ok lani smo bili dejansko bolj zaprti kot letos s tem PCT pogojem katerega itak preverja bore malo ljudi.


Da. Zato tudi tako veliko število okužb (odprta družba, ter neupoštevanje PCT). Prebolelost in cepljeni pa zmanjšujejo verjetnost hujšega poteka bolezni, zato število okuženih (cepljenih in prebolelih) ne igra bistvene vloge.


Upam, da bo šlo tako naprej da se populacija prekuži namesto cepljenja.


Zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

c3p0 ::

Egidij88 je izjavil:

Kakšna agonija? Jaz živim čisto normalno, ko grem v trgovino (1x na teden za par minut) si dam masko gor, to je pa tudi edina razlika. Dejte manj novic brat, pa bo.


Če tudi sam gledam na zadevo egocentrično kot ti, mi je trenutno boljše kot prej, prazne trgovine, brez trum kitajcev in američanov na dopustih. TV, kaj je to?

Če pogledaš malo širše, pa ni tako rožnato.

Goran's Blog ::

shadeX je izjavil:

Ok lani smo bili dejansko bolj zaprti kot letos s tem PCT pogojem katerega itak preverja bore malo ljudi.


Da. Zato tudi tako veliko število okužb (odprta družba, ter neupoštevanje PCT). Prebolelost in cepljeni pa zmanjšujejo verjetnost hujšega poteka bolezni, zato število okuženih (cepljenih in prebolelih) ne igra bistvene vloge.


Upam, da bo šlo tako naprej da se populacija prekuži namesto cepljenja.


Zakaj?


Kaj zakaj...ja če se je cepljenje ustavilo se je treba pa prekužit.
Sam pač tudi nisem cepljen. Podpiram cepljenje za starejšo populacijo ter populacijo za katero je res covid nevaren ne podpiram pa cepljenje manjše populacije ter tudi fizično zdravih ljudi nesmiselno.

shadeX ::

Kaj zakaj...ja če se je cepljenje ustavilo se je treba pa prekužit.


Jaz upam da se bo vseeno folk spametoval in cepil namesto okužil. In če se okuži upam da se kadar bo cepljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Comandante ::

(Skoraj) vsi bomo na koncu precepljeni. Na izbiro imamo varen nacin s cepivi, in malo manj varen nacin s prebolevanjem. Kakor kdo zeli.

Kot receno, pri trenutnem tempu (2000 potrjenih na dan), realno se jih okuzi po ocenah NIJZ 3x toliko, smo na skoraj 200k na mesec. Dva do tri mesece tega heca, pa bo covid zakljucil svoj pohod, ker bomo vsi imeli PC pogoj.

Miki N ::

Kampanja cepljenja za Ronco je trenutno v Sloveniji na respiratorju in mislim, da ne bo preživela. Upajte samo, da se bo folk hodil cepiti sploh še za kaj drugega, ne samo faking Rono.

Poleg politikov in psevdoznanstvenikov - ki so v resnici bili v veliki večini čisto navadni NPC akademiki in funkcionarji (ja gledem tebe Krek, fatass!) ste krivi tudi vacinaciji in vaxfagi v Raji s svojim genijalnim PR pristopom - valda delovalo bo "že vem, dajmo zmerjat in žalit folk!", le kdo bi se lahko uprl tej zmagoviti taktiki prepričevanja? Ja, krivi, psice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

DarwiN ::

1. Imamo 1 do ~1.3 milijona cepljenih/prebolevnikov. Ostane torej ~700k necepljenih oz. oseb brez protiteles.
2. Okužijo in virus prenašajo tudi cepljeni, čeprav so manj kužni (manj simptomov, manj kašljanja/kihanja/pljuvanja) in manj časa kužni.
2. Za razliko od lani je tokrat država takorekoč odprta, business as usual.. Neki ukrepi sicer so, PCT, ampak ljudje niso zaprti v kleteh.
3. Ljudje se po domače rečeno požvižgajo na virus. Strahospoštovanje do virusa je minilo. Nosimo maske in to je to.
4. Medtem je udarila še delta, ki je bojda 50-150% bolj kužna od alfe.
5. Odprle so se šole in tako dalje ...

Suma sumarum, nov val.

Skratka, stvar ni tolk simple. Desničarji in anti-vaxerji ste bolj simpletoni, poznate samo črno in belo barvo. Ali cepivo deluje 100% ali pač 0%. Vmesne opcije niste sposobni dojeti.. Tko da razumem, zakaj ste eni zmedeni.. Še dodatno, ker konzumirate izključno fake news in teorije zarot na družbenih omrežjih.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Utk ::

Ampak "stroka" pravi, da cepljenje deluje 100%, zato se cepljeni ne rabijo testirat dokler niso res bolni, niti ne rabijo it v karanteno, tudi če so vsi naokoli bolni. FB pravi, da ni glih tako. Kdo ima prav?

DarwiN ::

Utk je izjavil:

Ampak "stroka" pravi, da cepljenje deluje 100%

Lažnjivec.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Smurf ::

DarwiN je izjavil:

Utk je izjavil:

Ampak "stroka" pravi, da cepljenje deluje 100%

Lažnjivec.

Mah jaz verjamem, da je zgolj funkcionalno nepismen.

Utk ::

DarwiN je izjavil:

Utk je izjavil:

Ampak "stroka" pravi, da cepljenje deluje 100%

Lažnjivec.

Zakaj ne citiraš cele povedi? Predolga za razumet?

Comandante ::

2. Za razliko od lani je tokrat država takorekoč odprta, business as usual.. Neki ukrepi sicer so, PCT, ampak ljudje niso zaprti v kleteh.

Mi imamo PCT samo na papirju. 3x tedensko prehajam mejo, 3x tedensko jem zunaj, hodim v trgovske centre itd. Ves kolikokrat so mi do zdaj preskenirali QR kodo? Enkrat, predvcerajsnjim, v eni piceriji v Ljubljani. Jih ne bom imenoval, ampak pohvale, da so resni. Hec je bil, ker mi koda ni delovala - od maja pa do zdaj sem se nevede prosto gibal z nedelujoco QR kodo, tudi z letali sem letel po Evropi brez tezav, ter se vozil v Avstrijo in na Hrvasko. Vedno je zadostovalo, da sem pomahal z neko kodo, ki bi lahko bila od cesarkoli.

Ce to ni vic potem ne vem kaj je.

Likalnik ::

poznam primer trgovca...kateri ima doma bolano ženo za covid....in je z njo vsak dan v stiku (on je sicer cepljen)...ampak lahko hodi v službo brez težav....toliko časa dokler se ne pokažejo prvi znaki, da je bolan tudi on.

Prvi znaki so pa ponavadi vidni šele čez nekaj dni...se pravi je on lahko že okužen par dni in hodi v službo...ima stik s strankami in sodelavci

dild0idis ::

Tukaj je veliko nelogičnosti.

Kolega je bil bolan s Covid, žena njegova, čeprav je bila ves čas v stiku z njim, pa ne, ves čas testirana, nikoli pozitivna, oba testa, hitri in PCR.

Pri drugemu je žena bolana in potrjena, da je Covid, otroci in mož zdravi kot dren, tudi testirani z obemi testi.

Pri kolegu gre manjša hčerka v izolacijo, ker je bila v stiku z okuženo sošolko, sin in ostali pa ne, čeprav živijo v istem gospodinjstvu, ker?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Looooooka ::

Utk je izjavil:

Trenutno raste zarad cepljenih. Prej ko se to prizna in ukrepa, prej bo bolje. Če ne, bomo pač dali še en val čez enako kot 3 do zdaj.

Tell me you don't know what you're talking about, without telling me you don't know what you're talking about.

Looooooka ::

DarwiN je izjavil:

1. Imamo 1 do ~1.3 milijona cepljenih/prebolevnikov. Ostane torej ~700k necepljenih oz. oseb brez protiteles.
2. Okužijo in virus prenašajo tudi cepljeni, čeprav so manj kužni (manj simptomov, manj kašljanja/kihanja/pljuvanja) in manj časa kužni.
2. Za razliko od lani je tokrat država takorekoč odprta, business as usual.. Neki ukrepi sicer so, PCT, ampak ljudje niso zaprti v kleteh.
3. Ljudje se po domače rečeno požvižgajo na virus. Strahospoštovanje do virusa je minilo. Nosimo maske in to je to.
4. Medtem je udarila še delta, ki je bojda 50-150% bolj kužna od alfe.
5. Odprle so se šole in tako dalje ...

Suma sumarum, nov val.

Skratka, stvar ni tolk simple. Desničarji in anti-vaxerji ste bolj simpletoni, poznate samo črno in belo barvo. Ali cepivo deluje 100% ali pač 0%. Vmesne opcije niste sposobni dojeti.. Tko da razumem, zakaj ste eni zmedeni.. Še dodatno, ker konzumirate izključno fake news in teorije zarot na družbenih omrežjih.

Logika, ki jo furamo v Sloveniji: Umre 1 cepljena, cepivo ne sano da ne deluje, dokazano je smrtno nevarno. Umre 4500 necepljenih...ti bi tako ali tako umrli, s cepivom ali brez.
In potem imamo neke strokovnjake(sociologi iz FDV), ki nas mirijo, da to v bistvu niso butasti ljudje. Ampak so. Najhujsa vrsta butcev. Izobrazeni butci, po moznosti profiji na svojem podrocju(podrocje nima blage veze z zdravstvom) in se jim zato dopusca, da imajo butasta mnenja povsod drugje.
Izhaja pa verjetno iz tega, da so se in se se zmeraj, vse stare mame klanjajo vsakemu, ki je DOKTOR. Pa tudi ce iz podrocja glivic na nohtih. DOKTOR vse ve pa tudi ce je sele danes za zadevo prvic slisal.

sbawe64 ::

Miki N je izjavil:

Kampanja cepljenja za Ronco je trenutno v Sloveniji na respiratorju in mislim, da ne bo preživela. Upajte samo, da se bo folk hodil cepiti sploh še za kaj drugega, ne samo faking Rono.

Poleg politikov in psevdoznanstvenikov - ki so v resnici bili v veliki večini čisto navadni NPC akademiki in funkcionarji (ja gledem tebe Krek, fatass!) ste krivi tudi vacinaciji in vaxfagi v Raji s svojim genijalnim PR pristopom - valda delovalo bo "že vem, dajmo zmerjat in žalit folk!", le kdo bi se lahko uprl tej zmagoviti taktiki prepričevanja? Ja, krivi, psice.

Z vsemi potrebnimi odmerki cepiva je cepljenih 52,7 odstotka celotne populacije.
Zgornja številka se bo kmalu začela zmanjševati.
V želji prepričati ljudi k cepljenju se je vlada odločila potrdilo o cepljenju izdajati za "neomejeno" časa.
Nekateri bodo nasedli, nato pa čez čas postali razočarani, ko jim bodo vzeli še ta bonbonček. Potrdila bodo namreč veljala po vsej EU enako dolgo.
Za time machine glejte Izrael, kjer velja pol leta, nato postanejo 2x cepljeni anti-vaxxerji.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

FrRoSt ::

shadeX je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Torej,kako so sploh mozne dnevne stevilke okuzenih za tako majhno drzao. Stejemo 2 milijona ljudi,od tega milijon precepljenih in milijon prebolelih. Od kje potem mesecno 100k okuzenih ljudi. Ali je problem v testerjih ki ne zaznavajo resne okuzbe ali v temu da stroka laze? Naj mi kdo pojasni to.



Evo jaz ti pojasnim na lep način, če do danes še nisi uspel tega ugotovit: Covid je zajebana bolezen. Lahko jo dobiš večkrat. Cepivo in prebolelost pa zmanjšata verjetnost hujšega poteka.

Če si prebolel in če si cepljen NE pomeni da se ne moreš okužiti. Zakaj je to tako težko razumet?


:)):)):))

Le ZAKAJ!?? 8-O

Ker gre za google doktorje!! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

feryz ::

Looooooka je izjavil:

Logika, ki jo furamo v Sloveniji: Umre 1 cepljena, cepivo ne sano da ne deluje, dokazano je smrtno nevarno. Umre 4500 necepljenih...ti bi tako ali tako umrli, s cepivom ali brez.
In potem imamo neke strokovnjake(sociologi iz FDV), ki nas mirijo, da to v bistvu niso butasti ljudje. Ampak so. Najhujsa vrsta butcev. Izobrazeni butci, po moznosti profiji na svojem podrocju(podrocje nima blage veze z zdravstvom) in se jim zato dopusca, da imajo butasta mnenja povsod drugje.
Izhaja pa verjetno iz tega, da so se in se se zmeraj, vse stare mame klanjajo vsakemu, ki je DOKTOR. Pa tudi ce iz podrocja glivic na nohtih. DOKTOR vse ve pa tudi ce je sele danes za zadevo prvic slisal.
Problem je, ker cela Slovenija brezpogojno verjame, da je ta ena res umrla od cepiva, hkrati pa, da ostalih 4500 zagotovo ni umrlo od korone.
Zakaj je temu tako, pa sam razmisli.
Mogoče, za izhodišče, je to zato, ker vsakih 5 minut drugače lažejo?

mr_chai ::

Kot anekdoto lahko povem, da med mojimi prijatelji, so se z corono okužili samo tisti, ki so se cepili. Ne delam zaključkov, je le anekdota. Po neki zdravi logiki bi moralo biti ravno obratno, ampak očitno je hudiču dolgčas.

;-) ::

feryz je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Logika, ki jo furamo v Sloveniji: Umre 1 cepljena, cepivo ne sano da ne deluje, dokazano je smrtno nevarno. Umre 4500 necepljenih...ti bi tako ali tako umrli, s cepivom ali brez.
In potem imamo neke strokovnjake(sociologi iz FDV), ki nas mirijo, da to v bistvu niso butasti ljudje. Ampak so. Najhujsa vrsta butcev. Izobrazeni butci, po moznosti profiji na svojem podrocju(podrocje nima blage veze z zdravstvom) in se jim zato dopusca, da imajo butasta mnenja povsod drugje.
Izhaja pa verjetno iz tega, da so se in se se zmeraj, vse stare mame klanjajo vsakemu, ki je DOKTOR. Pa tudi ce iz podrocja glivic na nohtih. DOKTOR vse ve pa tudi ce je sele danes za zadevo prvic slisal.
Problem je, ker cela Slovenija brezpogojno verjame, da je ta ena res umrla od cepiva, hkrati pa, da ostalih 4500 zagotovo ni umrlo od korone.
Zakaj je temu tako, pa sam razmisli.
Mogoče, za izhodišče, je to zato, ker vsakih 5 minut drugače lažejo?

Imamo še zgodovinski presežek mrtvih v starostnem obdobju 1-51 let ki ga niti stroka ne zna razložiti. Na vprašanje ali so to cepljeni molčijo.

FrRoSt ::

;-) je izjavil:


Imamo še zgodovinski presežek mrtvih v starostnem obdobju 1-51 let ki ga niti stroka ne zna razložiti. Na vprašanje ali so to cepljeni molčijo.

Covid epidemija ne bo prizadela samo starejših in samo nekih ceplenih!! ;)

Menda je to sila težko razumeti!??

Zna stroka vsaj to pojasniti!?? 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

;-) ::

Pod covid jih ni, poglej grafe o presežkih smrti.

FoxKnox ::

;-) je izjavil:

Pod covid jih ni, poglej grafe o presežkih smrti.

Menda sindrom dolgega Covida.Eni se ga nikakor ne morejo znebiti tudi ko niso več bolni in podležejo,medtem ko drugi še vedno trdijo, da virus ne obstaja.

Comandante ::

feryz je izjavil:


Mogoče, za izhodišče, je to zato, ker vsakih 5 minut drugače lažejo?

Tezava folka je, da slepo verjamejo, komurkoli ze.

Nikomur ne smes slepo verjeti, vsaka izjava kogarkoli ze zahteva analizo in kriticno presojo, sploh v danasnjih casih. Vsakemu izobrazenemu in razgledanemu cloveku mora to biti jasno. Dvom je ok, je osnova znanosti. Od odraslega cloveka z neko osnovno izobrazbo bi se smelo pricakovati, da mu bo jasno, da je kredibilnost FB strokovnjakov brezveznikov na drugi stopnji kot kredibilnost izobrazenega zdravstvenega osebja. Ocitno je, da temu ni tako.

Jasno je, da so cepiva za nekaj redov velikosti varnejsa od same bolezni. Ne zato, ker tako trdijo pokvarjeni rezimski predstavniki (ki btw vecinoma niso niti infektologi, glavno merilo je da so zvesti sladoledarju), ampak ker so to znanstvena dejstva, bazirana na stevilkah. Ne gre za diskusijo in nekaj abstraktnega, zadeva je podprta s statistiko. Koliko vas je prebralo vsaj povzetke klinicnih studij cepiv? Pogojevati svoje cepljenje s tem kdo je na oblasti je samo pokazatelj, da se intelektualno clovek nahaja precej levo na gaussovi krivulji.

;-) ::

FoxKnox je izjavil:

;-) je izjavil:

Pod covid jih ni, poglej grafe o presežkih smrti.

Menda sindrom dolgega Covida.Eni se ga nikakor ne morejo znebiti tudi ko niso več bolni in podležejo,medtem ko drugi še vedno trdijo, da virus ne obstaja.

Prosim za link ker stroka tega ni rekla me pa zanima kdo je to izustil

FrRoSt ::

Izustil kaj!??? :))

Graf presežnih smrti še ni odšel v presežke! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

nekikr ::

Tezava folka je, da slepo verjamejo, komurkoli ze.

Ne, to ni težava folka. Za določene profile bi moralo biti povsem jasno, da govorijo resnico. Ne moreš pričakovati od ljudi, da bodo fact-checkali čisto vsako izjavo in številko, ki jo slišijo. Niso vsi zaposleni v javni upravi, da bi se lahko s tem ukvarjali. Ljudje pričakujejo, da "stroka" nekaj pove in ker je "stroka" temu nekako verjamejo in sledijo. Potem se pa izkaže, da ta "stroka" vedno znova laže in to še bolj kot kakšen FB alu-folija debil. Folk ima težavo, da si nikakor ne uspe izboriti, ker je mafija globoko zakoreninjena in bi res potrebovali velik reset, da ji pridemo do živega, da bi takoj in nemudoma sankcionirali vse, ki se na poziciji lažejo.
Levi, desni in sredinski, da ne bo pomote. Si se zlagal? Takojšnja odpoved delovnega razmerja iz krivdnih razlogov in povrnitev vseh plač, ki si jih kot javni uslužbenec dobil, z obrestmi. Če zmanjka se rubi hiša, tudi od žene. Za malce večjo laž pa še konkreten zapor, 20 let minimalno, da bo kdo drug dvakrat premislil preden na poziciji naredi kaj takega.
Zdaj imamo pa afero glupi davki, kjer se bo še do srede morda govorilo o tem potem bo pa počasi čas za novo dvodnevno afero. Akterji bodo isti in na poziciji do smrti.

korenje3 ::

Utk je izjavil:

Trenutno raste zarad cepljenih. Prej ko se to prizna in ukrepa, prej bo bolje. Če ne, bomo pač dali še en val čez enako kot 3 do zdaj.


Po moje raste zarad teh, ki ponarejajo PCT potrdila.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Vuli ::

mr_chai je izjavil:

Kot anekdoto lahko povem, da med mojimi prijatelji, so se z corono okužili samo tisti, ki so se cepili. Ne delam zaključkov, je le anekdota. Po neki zdravi logiki bi moralo biti ravno obratno, ampak očitno je hudiču dolgčas.

jaz se nisem okužil pa kot necepljen in kot cepljen tudi ne, pa sem imel precej stikov z okuženimi v 1. in 2. varjanti.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

FireSnack ::

korenje3 je izjavil:

Utk je izjavil:

Trenutno raste zarad cepljenih. Prej ko se to prizna in ukrepa, prej bo bolje. Če ne, bomo pač dali še en val čez enako kot 3 do zdaj.


Po moje raste zarad teh, ki ponarejajo PCT potrdila.

Evo in so se začele avtoimunske bolezni pri cepljenih. Ni trajalo dolgo.
Preprodajalec NFT umetnin

Pac-Man ::

Goran's Blog je izjavil:

Sam pač tudi nisem cepljen. Podpiram cepljenje za starejšo populacijo ter populacijo za katero je res covid nevaren ne podpiram pa cepljenje manjše populacije ter tudi fizično zdravih ljudi nesmiselno.

Lahko bit pameten, dokler ne boš za stalno izgubil okusa & vonja.

https://jamanetwork.com/journals/jamane...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

FireSnack ::

Če je tvoja želja da ne izgubiš vonja, se samo nehaš umivat. Preprosto.
Preprodajalec NFT umetnin

Jerry000 ::

Tud js ne vem od kje jim te cifre, pomoje (pa po izkušnjah od lani) se itak lažejo

Unilseptij ::

Ena možna razlaga bi bila tudi, da so bodisi spremenili metodologijo testiranja ali pa so hitri testi postali precej bolj zanesljivi, kar bi pojasnilo povečan delež v odstotku pozitivnih testov, ki je v bistvu poskočil iz danes na jutri. Par dni bo še treba počakati, da bomo videli ali se bo tako strmo dvignilo tudi število hospizaliziranih in umrlih.

Zgodovina sprememb…

Colt1911 ::

korenje3 je izjavil:

Utk je izjavil:

Trenutno raste zarad cepljenih. Prej ko se to prizna in ukrepa, prej bo bolje. Če ne, bomo pač dali še en val čez enako kot 3 do zdaj.


Po moje raste zarad teh, ki ponarejajo PCT potrdila.


Imamo enega množičnega ponarjevalca PCT potrdil , ki pa se mu ne bo nič zgodilo in bo še naprej zganjal svoje nečedne rabote.
NIJZ. Cepljenim z Đonijem (so) izdajajo potrdila že na sam dan cepljenja , vsem ostalin cepljenim izdajajo potdila z veljavnostjo na veke vekov , amen. Ni večjega ponarejevalca!
««
«
1 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456614 (44919) D3m

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510298 (8523) Invictus

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722219955 (199040) Conini

Več podobnih tem