» »

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

««
16 / 16
»
»»

NMH ::

Utk je izjavil:

Pa ne vem, kako pa veš, da je 25 procentov za Janšo? Lahko jih vprašaš, recimo...

In itak da si študenti bolj težko privoščijo test za 10 evrov vsakič ko grejo na bus al predavanja, se ti ne zdi?

Itak so pa antivaxerji samo tisti, ki so komaj končali osnovno šolo, to pa ja vsi vemo.


Študenti so na prvem mestu, glede poneverdb. Visi jim dol za virus, poznajo tehnologijo, računalniško so dovolj pismeni.. etc etc...

grobijan ::

Poslusaj bedak, takrat ko si intubiran je ze krepko prepozno, zato pa do tega ne sme prit. In obstajajo NACINI kako to prepreciti, ampak so PREPOVEDANI, ker je edina pozegnana stvar big pharma sus. Brez tega ni hospitalizacij in ni NEVARNOSTI, ki prodaja STRAHOVLADO C19, ter green pass kot njen "enforcer". Pizda ste omejeni in ne znate premislit ne leto ali dve v preteklost ter prihodnost, kot konji s plasnicami.


Pozabil si me še s SDSjevcem ozmerjati.
In seveda, si uporabil tudi svoj priljubljen BIG PHARMA, kjer namiguješ, da je vse za zaslužek. Pa ti resno misliš, da je bila farmacija pred pandemijo v bankrotu? Toliko profita, kot jim prinese cepivo, so dobili samo od viagre.

Itak pa govorim steni.

NMH ::

feryz je izjavil:

Zdajle pride tašča. Stara je okrog 71 let. Za sveto trdi, da korone ni imela, čeprav je januarja vse ležalo okrog naju. Od tasta, se pravi njenega moža, da bo jasno tudi bralcem iz sekte SDS, do sina z družino, hčere z družino (razen mene) in še kup drugih bližnjih ljudi.
V glavnem, njej ni bilo nič. Vsaj nič opaznega ne. Od štarta januarja lani, ali marca, whatever.
Vseeno se je odločila, da gre na test protiteles. Danes je dobila rezultat. 2430 U/ml. Referenčno je, kao, več kot 50 U/ml.


Kaj je to sekta SDS?

PS: In kako vemo, da to ni izmišljena zgodbica kot en kup tvojih do sedaj?

Utk ::

NMH je izjavil:

Utk je izjavil:

Pa ne vem, kako pa veš, da je 25 procentov za Janšo? Lahko jih vprašaš, recimo...

In itak da si študenti bolj težko privoščijo test za 10 evrov vsakič ko grejo na bus al predavanja, se ti ne zdi?

Itak so pa antivaxerji samo tisti, ki so komaj končali osnovno šolo, to pa ja vsi vemo.


Študenti so na prvem mestu, glede poneverdb. Visi jim dol za virus, poznajo tehnologijo, računalniško so dovolj pismeni.. etc etc...

Nov teden, nov grešni kozel.
Sej da so okužbe zarad študentov je že res, da niso cepljeni, je pa...za lase privlečeno.

NMH ::

shadeX je izjavil:

Dejstvo je da se o bolezni in njenih posledicah še učimo, zagotovo pa jo ne smemo jemati zlahka ker ne vemo kako dolgoročno vpliva na naše zdravje. Piskanje se ni ustavilo in vse kaže da nikoli več ne bom slišal tišine.


Skoraj zagotovo lahko pričakujemo bistveno več stranskih dolgoročnih posledic covida (ala dolgi covid) kot pa posledic cepiv. Pa ne toliko glede smrtnosti ampak drugih precej zajebanih stvari (poškodbe čutil za vonj, okus, brain fog...etc etc...).

Utk je izjavil:

Sej da so okužbe zarad študentov je že res, da niso cepljeni, je pa...za lase privlečeno.


Pa kako boš to preveril? Alo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

NMH ::

Kayzon je izjavil:

Ej skoda besed, sem ze zacel pisati odgovor na njuno skorpucalo pa sem zbrisal,ker je skoda casa. To da delas tak halo ker umre 4000 ljudi zaradi covida v dveh letih,medtem ko jih je slabih 80% bilo starejsih od 78 in so imeli pridruzene bolezni?

Ej, jaz bi moral bit že mrtev, ker sem cepljen z mRNA cepivom. Facebook pa to. Zaupni viri pa to.

To da se obnasate kot nekaksn kult ker ste se cepili in slepo podpirate farmacije ki imajo zlo grdo in slabo preteklost,multimilijonske odskodnine so bile izplacane zaradi malomarja pri prejsnih cepivih in zdravilih ki so jih naredili. Resno,poguglate farmacije ki ponujajo covid cepivo pa se cudite kaksne svinjarije so ze vse poceli.

Kakšne svinjarije so počeli? Je več ljudi umrlo od cepiv ali od prvotne bolezni?

To da stroka nima pojma kaj pocne,vsak teden nova zgodba in slavni stavek "Naslednjih 14 dni bo kljucnih".

Kdaj smo na zadnje slišali, da bo naslednji 14 dni ključnih?

To da cepivo ocitno ne pomaga,ker najbolj precepljene drzave imajo v casu prehlada in gripe seveda narast okuzb.

Cepivo zmanjša 90% pacientov na intenzivni. Kako ne pomaga?

To da uradno vemo da PCR/PCT testi niso zanesljivi in se vedno na podlagi njih unicujemo zivljenja ljudem ter gospodarstvo. Btw nove teste dobimo drugo leto,ki naj bi baje znal lociti med covidom in gripo.

Če je temu tako, potem je smrtnost tega virusa še bistveno višja, saj imamo med temi okuženimi tudi tiste, ki niso imeli covid. Sranje ane. Zmisl si še kaj!

Imam zelo izobrazen krog prijateljev in se jih vecina ni cepila.

Nimaš ne. Zabiti ljudje "nimajo izobražen krog prijateljev".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

AliRes ::

NMH je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Ej skoda besed, sem ze zacel pisati odgovor na njuno skorpucalo pa sem zbrisal,ker je skoda casa. To da delas tak halo ker umre 4000 ljudi zaradi covida v dveh letih,medtem ko jih je slabih 80% bilo starejsih od 78 in so imeli pridruzene bolezni?

Ej, jaz bi moral bit že mrtev, ker sem cepljen z mRNA cepivom. Facebook pa to. Zaupni viri pa to.


Tako kot bi morali biti mrtvi vsi antiwaxerji iz slo-tech.

Aston_11 ::

Pr miljardi cepljenih bi že kaj moralo biti na temo posledic cepiv. Pa razen par exanih in veliko izmišljotin nič posebnega. Manj kot posledic kajenja in uživanja alkohola, kar se dnevno pozna tudi na tem forumu.

AliRes ::

Aston_11 je izjavil:

Pr miljardi cepljenih bi že kaj moralo biti na temo posledic cepiv. Pa razen par exanih in veliko izmišljotin nič posebnega. Manj kot posledic kajenja in uživanja alkohola, kar se dnevno pozna tudi na tem forumu.


A te kdo sili v pitje alkohola in kajenje z raznimi pctji? Si predstavljate, da bi moral v bifeju spit štamprle viljamovke že na vratih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456623 (44928) D3m

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16815514 (12297) BigWhale

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026730 (24545) WizzardOfOZ

Več podobnih tem