» »

Dnevno Stevilo Okuzenih

Dnevno Stevilo Okuzenih

««
23 / 23
»
»»

WizzardOfOZ ::

Cepit je treba vse ostale, ker se nekaj ogroženih upokojencev noče zaščitit s cepivom. S tem ko bodo vsi ostali cepljeni, jih bomo vsi ostali zaščitili. Pač komunističen pristop; kaznuj vse, ker je par ogroženih pizd brez vesti in se noče zaščitit.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dsfsfawer235 ::

Massacra je izjavil:


Zakaj že skoraj celo leto cepijo z neustrezno učinkovitim cepivom na 100 milionov ljudi, če pa alpha seva več sploh ni?


A ves zakaj? Ne ne ves. Tudi ne ves kako deluje cepivo, se pa vseeno oglasas. Poglej si, pa bos hitro dojel kaksne bedarije govoris.

(p.s.: Hint - spike protein se ni spremenil)
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:


Ne vem če. POtem bi drugje v svetu brali, da se odpirajo, da nimajo ukrepov, da so pripravlili dovolj postelj. Menda pa niso vse evropske vlade nesposobne?


Vse niso, eni majo na voljo Sputnika, kitajska klasična cepiva, posledično večjo precepljenost. Sam mi smo hlapčki, kaj ti ni jasno. To je jasno z lune. Da mi ubogamo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

ker je par pizd brez vesti in se noče zaščitit.


Tole si pa dobro nastudiral.

apfelstrudl je izjavil:

In kaj torej jaz dobim ven iz tega? To kar trobim že kot navit tukaj gor. Osredotočiti se je potrebno na tiste ki so ranljivi (starejši+bolani) in jih poskusiti pripraviti do cepljenja (brez prisile!).

Trobis ja, prav pa nimas, prej kot naucis imunski sistem, kaj je virus, prej ga bo pospravil. In krajsi cas bos kuzen. To sem ti ze drugic povedal v tej temi, pa spet ponavljas svoj bullshit.

Saj razumem, da ste prevec svojega osebnega """ugleda""" (malo sem cinicen, glede na to kar nabijate, ugleda nimate, samo se bolj zabite znance) investirali v neumnost z antivaxom in je zdaj tezko priznati zmoto in, da ste izpadli osli, ki so padli na fake newse in lazi iz FBja.

S tem nimam problema.

Samo ne razumem, zakaj si v obraz mecete se vec dreka in vztrajate na neumnostih, ki jih danes verjamejo samo se najvecji kreteni?

Ja, saj ste omilili dikcijo od pomladi na danes, ampak cez pol leta bo enako, spet boste osli, zaradi neumnosti, ki jih govorite zdaj.

Dajte ze "oladite", pac nategnili so vas, mislite, da ste bolj pametni, kot ste in zdaj svojo neumnost razglasate svetu. Vsaj malo bi vas lahko bilo sram.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Danes smo sli na obisk dedku. Testirala sma se oba z mojo vceraj, pa recema pred odhodom dajmo se enkrat doma. Ok hiter test na mizo v nos, pocakamo 15min oba brez črtice pri T.

Pridemo domov testi še kar na mizi, hočem vreči v koš, en ima črtico pri T.

dsfsfawer235 ::

;-) je izjavil:

Danes smo sli na obisk dedku. Testirala sma se oba z mojo vceraj, pa recema pred odhodom dajmo se enkrat doma. Ok hiter test na mizo v nos, pocakamo 15min oba brez črtice pri T.

Pridemo domov testi še kar na mizi, hočem vreči v koš, en ima črtico pri T.


Ja, T v PCT pogoju je treba cimprej ukinit. Nima nobenega smisla in ne deluje.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Kayzon ::

dsfsfawer235 je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes smo sli na obisk dedku. Testirala sma se oba z mojo vceraj, pa recema pred odhodom dajmo se enkrat doma. Ok hiter test na mizo v nos, pocakamo 15min oba brez črtice pri T.

Pridemo domov testi še kar na mizi, hočem vreči v koš, en ima črtico pri T.


Ja, T v PCT pogoju je treba cimprej ukinit. Nima nobenega smisla in ne deluje.


Ukinit celoten PCT.

dsfsfawer235 ::

Kayzon je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes smo sli na obisk dedku. Testirala sma se oba z mojo vceraj, pa recema pred odhodom dajmo se enkrat doma. Ok hiter test na mizo v nos, pocakamo 15min oba brez črtice pri T.

Pridemo domov testi še kar na mizi, hočem vreči v koš, en ima črtico pri T.


Ja, T v PCT pogoju je treba cimprej ukinit. Nima nobenega smisla in ne deluje.


Ukinit celoten PCT.


Jah potem bos imel lockdown (bedaki ste nam ga verjetno ze "zrihtali")? Se ti zdi boljsi, vkljucno z gospodarskimi posledicami, ki jih bos skozi davke placeval tudi ti?

Ves, meni se pa ne zdi. Sem cepljen, prijavljen na tretji odmerek in mi je lepo fino, da imam relativno normalno zivljenje.

A ti si pa tako neumen, da si izbral zivljenje v kleti, ker te je strah igle? Lepo, samo to si sam izbral. Ne zdaj drkat drugih, ki niso prestraseni kot ti.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

apfelstrudl ::

dsfsfawer235 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

ker je par pizd brez vesti in se noče zaščitit.


Tole si pa dobro nastudiral.

apfelstrudl je izjavil:

In kaj torej jaz dobim ven iz tega? To kar trobim že kot navit tukaj gor. Osredotočiti se je potrebno na tiste ki so ranljivi (starejši+bolani) in jih poskusiti pripraviti do cepljenja (brez prisile!).

Trobis ja, prav pa nimas, prej kot naucis imunski sistem, kaj je virus, prej ga bo pospravil. In krajsi cas bos kuzen. To sem ti ze drugic povedal v tej temi, pa spet ponavljas svoj bullshit.

Daj pojdi malo uč vreč na covid sledilnik, poglej malo starostne skupine, potem se bomo pa naprej pogovarjali o tem kdo je ogrožen in kdo ni, ter kdo mora učiti imunski sistem česarkoli preko cepiv ki očitno pri določenih ljudeh puščajo posledice.
Kaj kojega vraga moram jaz ali pa 10 letni mulac učit imunski sistem kako se borit proti temu sranju? Moj je že itak naučen. 10 letnemu mulcu je kovid malone lažja gripica.
Zraven ti v glavo tupimo da očitno vseeno nekaj ne štima pri teh cepivih pri določenih ljudeh. Opisanih imaš kar nekaj primerov (tudi potrjenih iz strani zdravnikov). In zdaj kaj? Komu se še splača tvegat in komu ne?
Hint : Odgovor imaš v uradnem kovid sledilniku. Idi in čitaj.

Ampak ne. Polovičar rajši drži glavo zakopano v pesku in tuli "Vaxxx good!!! Antivaxxx BAD!!!" ... in to je domet tvojega intelekta očitno.
Ne da bi se vsaj malo še ti pozanimal preden serješ po forumu. Še en hint. Nobeno mnenje (ne moje ne tvoje in ne od "stroke") ni 100% sveto in pravilno. Samo med nama dvema je razlika ta, da je to meni jasno, tebi pa ni in ti očitno nikoli ne bo.
Si kot ovčka ki jo terajo iz štalce na pašo in nazaj. Verjameš 100% vse kar ti tisti katerega si dal v svoji betici na pedestal kot avtoriteto izjavi, vse ostalo so laži in teorije zarote.

In ti imaš jajca ostale zmerjat in jih označevat za bedake.

dsfsfawer235 ::

apfelstrudl je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

ker je par pizd brez vesti in se noče zaščitit.


Tole si pa dobro nastudiral.

apfelstrudl je izjavil:

In kaj torej jaz dobim ven iz tega? To kar trobim že kot navit tukaj gor. Osredotočiti se je potrebno na tiste ki so ranljivi (starejši+bolani) in jih poskusiti pripraviti do cepljenja (brez prisile!).

Trobis ja, prav pa nimas, prej kot naucis imunski sistem, kaj je virus, prej ga bo pospravil. In krajsi cas bos kuzen. To sem ti ze drugic povedal v tej temi, pa spet ponavljas svoj bullshit.

Daj pojdi malo uč vreč na covid sledilnik, poglej malo starostne skupine, potem se bomo pa naprej pogovarjali o tem kdo je ogrožen in kdo ni, ter kdo mora učiti imunski sistem česarkoli preko cepiv ki očitno pri določenih ljudeh puščajo posledice.
Kaj kojega vraga moram jaz ali pa 10 letni mulac učit imunski sistem kako se borit proti temu sranju? Moj je že itak naučen. 10 letnemu mulcu je kovid malone lažja gripica.
Zraven ti v glavo tupimo da očitno vseeno nekaj ne štima pri teh cepivih pri določenih ljudeh. Opisanih imaš kar nekaj primerov (tudi potrjenih iz strani zdravnikov). In zdaj kaj? Komu se še splača tvegat in komu ne?
Hint : Odgovor imaš v uradnem kovid sledilniku. Idi in čitaj.

Ampak ne. Polovičar rajši drži glavo zakopano v pesku in tuli "Vaxxx good!!! Antivaxxx BAD!!!" ... in to je domet tvojega intelekta očitno.
Ne da bi se vsaj malo še ti pozanimal preden serješ po forumu. Še en hint. Nobeno mnenje (ne moje ne tvoje in ne od "stroke") ni 100% sveto in pravilno. Samo med nama dvema je razlika ta, da je to meni jasno, tebi pa ni in ti očitno nikoli ne bo.
Si kot ovčka ki jo terajo iz štalce na pašo in nazaj. Verjameš 100% vse kar ti tisti katerega si dal v svoji betici na pedestal kot avtoriteto izjavi, vse ostalo so laži in teorije zarote.

In ti imaš jajca ostale zmerjat in jih označevat za bedake.


Vasih in tvojih lazi se mi ne da vec ne brati, ne preverjati kje ste spet zajebali, ker vam osnovna matematika dela tezave (da o statistiki sploh ne govorim).

Karta okuzenosti EU pove vse - kjer prevladujejo tali kot si ti, je vse temno rdece.

In zdaj bo se lepo zaprto. Skodljivec.

Ves, briga me za tvoje ideoloske motnje, prav dol mi visi. Vidim samo ucinke. Ki so zaradi tebe in podobnih vedno bolj porazni.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

Ena frišna iz naše vasi.
Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.

V kolikor bo pasal, bo zaveden kot necepljena žrtev korone. Brez vprašanja.
Ok, mogoče bodo dodali nepopolno cepljen, čeprav je zato malo verjetnosti. Bodo raje furali svojo agendo.
Seveda je popolnoma vsem žal, da se je šel cepit. Njemu pa najbolj.

dsfsfawer235 ::

feryz je izjavil:

Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.


Feryz, a po 8 mesecih laganja, se kar nisi nehal fantazirati in si izmisljati pravljice, ki se niso zgodile? :)) A mislis, da ti se kdo kaj verjame? :)
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

feryz je izjavil:

Ena frišna iz naše vasi.
Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.

V kolikor bo pasal, bo zaveden kot necepljena žrtev korone. Brez vprašanja.
Ok, mogoče bodo dodali nepopolno cepljen, čeprav je zato malo verjetnosti. Bodo raje furali svojo agendo.
Seveda je popolnoma vsem žal, da se je šel cepit. Njemu pa najbolj.


Po letu in pol od začetka korone moram priznati da takšnim zgodbam verjamem manj kot verjamem vedeževalcu Blažu.

kopriwa ::

feryz je izjavil:

Ena frišna iz naše vasi.
Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.

V kolikor bo pasal, bo zaveden kot necepljena žrtev korone. Brez vprašanja.
Ok, mogoče bodo dodali nepopolno cepljen, čeprav je zato malo verjetnosti. Bodo raje furali svojo agendo.
Seveda je popolnoma vsem žal, da se je šel cepit. Njemu pa najbolj.

Ahaha, teb se je pa že svašta zgodilo v vasi in med znanci. In glej ga tiča, vse proti cepljenju. Kredibilnost N U L A.

dsfsfawer235 ::

eventyrer je izjavil:

feryz je izjavil:

Ena frišna iz naše vasi.
Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.

V kolikor bo pasal, bo zaveden kot necepljena žrtev korone. Brez vprašanja.
Ok, mogoče bodo dodali nepopolno cepljen, čeprav je zato malo verjetnosti. Bodo raje furali svojo agendo.
Seveda je popolnoma vsem žal, da se je šel cepit. Njemu pa najbolj.


Po letu in pol od začetka korone moram priznati da takšnim zgodbam verjamem manj kot verjamem vedeževalcu Blažu.


U se se kdo spomni Dannyevih Zvezd?



(p.s.: za roko se drzi, verjetno se je cepil :)) )
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

apfelstrudl ::

dsfsfawer235 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

ker je par pizd brez vesti in se noče zaščitit.


Tole si pa dobro nastudiral.

apfelstrudl je izjavil:

In kaj torej jaz dobim ven iz tega? To kar trobim že kot navit tukaj gor. Osredotočiti se je potrebno na tiste ki so ranljivi (starejši+bolani) in jih poskusiti pripraviti do cepljenja (brez prisile!).

Trobis ja, prav pa nimas, prej kot naucis imunski sistem, kaj je virus, prej ga bo pospravil. In krajsi cas bos kuzen. To sem ti ze drugic povedal v tej temi, pa spet ponavljas svoj bullshit.

Daj pojdi malo uč vreč na covid sledilnik, poglej malo starostne skupine, potem se bomo pa naprej pogovarjali o tem kdo je ogrožen in kdo ni, ter kdo mora učiti imunski sistem česarkoli preko cepiv ki očitno pri določenih ljudeh puščajo posledice.
Kaj kojega vraga moram jaz ali pa 10 letni mulac učit imunski sistem kako se borit proti temu sranju? Moj je že itak naučen. 10 letnemu mulcu je kovid malone lažja gripica.
Zraven ti v glavo tupimo da očitno vseeno nekaj ne štima pri teh cepivih pri določenih ljudeh. Opisanih imaš kar nekaj primerov (tudi potrjenih iz strani zdravnikov). In zdaj kaj? Komu se še splača tvegat in komu ne?
Hint : Odgovor imaš v uradnem kovid sledilniku. Idi in čitaj.

Ampak ne. Polovičar rajši drži glavo zakopano v pesku in tuli "Vaxxx good!!! Antivaxxx BAD!!!" ... in to je domet tvojega intelekta očitno.
Ne da bi se vsaj malo še ti pozanimal preden serješ po forumu. Še en hint. Nobeno mnenje (ne moje ne tvoje in ne od "stroke") ni 100% sveto in pravilno. Samo med nama dvema je razlika ta, da je to meni jasno, tebi pa ni in ti očitno nikoli ne bo.
Si kot ovčka ki jo terajo iz štalce na pašo in nazaj. Verjameš 100% vse kar ti tisti katerega si dal v svoji betici na pedestal kot avtoriteto izjavi, vse ostalo so laži in teorije zarote.

In ti imaš jajca ostale zmerjat in jih označevat za bedake.


Vasih in tvojih lazi se mi ne da vec ne brati, ne preverjati kje ste spet zajebali, ker vam osnovna matematika dela tezave (da o statistiki sploh ne govorim). Karta okuzenosti EU pove vse - kjer prevladujejo bedaki kot si ti, je vse temno rdece. In zdaj bo se lepo zaprto. Skodljivec.

Torej imaš dovolj tudi "laži" od zdravnikov? Tudi "laži" od inštitucij ki ravnokar izvajajo raziskave ravno v tej smeri kolapsov imunskega sistema?
Aja, to niso TAPRAVI zdravniki in inštitucije (če se ne strinjajo s tvojo narativo).

Tako kot sem rekel.
Mentalni domet 2 letnega otročička. Glava v pesku in tuljenje "Vaxx goood! Antivax baaad!"

Če iščeš škodljivca poglej v ogledalo model. Me zanima če boš prevzel odgovornost če se SLUČAJNO izkaže da sem imel prav? Kdo bo povrnil škodo ljudem ki bodo zjebali imunski sistem zaradi cepiv? Ti?
Itak da ne. Ti znaš zgolj slediti ukazom in prelagati odgovornost na druge.

Pa daj spokaj stran od mojih prispevkov. Ignoriraj in basta, bom vrnil uslugo.
Itak je občutek kot da se pogovarjam s steno.

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

feryz je izjavil:

Možakar star 70 let se je šel cepit. 3 dni po prvem šusu je fasal krvni strdek. Odpeljali so ga v bolnico. Tam je fasal še korono.


Feryz, a po 8 mesecih laganja, se kar nisi nehal fantazirati in si izmisljati pravljice, ki se niso zgodile? :)) A mislis, da ti se kdo kaj verjame? :)



Jaz mu verjamem. Zakaj pa ne, tud tebi verjamem ker je marsikaj lahko res. Jaz vam vsem verjamem, sam cepit se pa ne grem. Zaj ne iz principa, ker izsiljevanja se ne grem. Torej se ve kdo ma na volitvah moj glas.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

digitalcek ::

Kayzon je izjavil:


Ukinit celoten PCT.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...

Kayzon ::

Ko mislite da precepljenost vodi v odresitev,ima Odrasla populacija Irske precepljenost 93%,obenem imajo najbolj hud porast covid obolenj na celem svetu! In sedaj vlada/stroka pravi da ni dovolj ljudi cepljenih in se govori o zapiranju drzave ter novih ukrepih.

Telbanc ::

https://www.logicno.com/politika/korona...

"Korona slučajevi se namjerno pumpaju kako bi se stvorilo opravdanje za uvođenje Covid certifikata"

""Većina europskih zemalja trenutno prolazi kroz ovaj proces, a najviše se trude u onim zemljama koje dosad nisu imale dovoljan broj cijepljenih. Mislimo poglavito na naše Balkanske zemlje, ali i Rumunjsku, Ukrajinu i sl. Odjednom, čim je počela jesen, testovi u tim zemljama počeli su pokazivati ogroman broj pozitivnih. U Hrvatskoj, tvrde da je trenutno 40-50% svih testiranih pozitivno (!) Ne znam tko može povjerovati u to. Znači da skoro svaki drugi stanovnik ima taj strašan virus, delta plus, lambda, ili kako ga već sada zovu. Osvrnite se malo oko sebe, vidite li ljude kako padaju nemilice pokošeni strašnim virusom?"

"Naravno mi sad ovdje možemo postaviti jedno bitno i logičnih pitanje. Kako je moguće da lani u ovo vrijeme bilo puno manje zaraženih, iako nitko nije bio cijepljen, a sada je višestruko više zaraženih, iako je cijepljeno preko 50% ljudi? To je pitanje koje razotkriva manipulatore, zato se njihovi kontrolirani mediji trude pa dovedu nekog ,,stručnjaka" da to objasni, ali ti razlozi su toliko glupi da nisu ni vrijedni analize. Ipak, puno ljudi će im povjerovati, čisto zato jer su tako rekli na Dnevniku, pa stoga mora da je istina."

"A slijedeći koraci već se znaju. Nakon distribucijskih kanala na udaru će se naći valuta. Inflacija u EU je već stigla na 4% ali to nije ništa prema onome što planiraju u 2022. Nekoliko velikih američkih investicijskih banaka je već na rubu bankrota i kad dođe vrijeme manipulatori će ih gurnuti preko ruba. To će dovesti do krize veće nego 2008 a ako stvari pođu po njihovom planu, gledat ćemo hiperinflaciju i potpuno urušavanje monetarnog sustava, što je naravno potrebno za uvođenje novog digitalnog novca kojeg nam planiraju nametnuti, i koji će biti vezan za Covid-certifikat."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kopriwa ::

Kayzon je izjavil:

Ko mislite da precepljenost vodi v odresitev,ima Odrasla populacija Irske precepljenost 93%,obenem imajo najbolj hud porast covid obolenj na celem svetu! In sedaj vlada/stroka pravi da ni dovolj ljudi cepljenih in se govori o zapiranju drzave ter novih ukrepih.

Antivaks bullshit, za vse normalne. Včeraj 2966 novih primerov, kar je cca. 600/mil prebivalcev. Tudi naša krasna državica jo kar konkretno prekaša.

Kayzon ::

Seveda prijatelj,vse je antivax bullshit bravoo :|

dsfsfawer235 ::

apfelstrudl je izjavil:

Torej imaš dovolj tudi "laži" od zdravnikov? Tudi "laži" od inštitucij ki ravnokar izvajajo raziskave ravno v tej smeri kolapsov imunskega sistema?
Aja, to niso TAPRAVI zdravniki in inštitucije (če se ne strinjajo s tvojo narativo).


Teh lazi ni in rezultati potrjujejo, da imajo prav, hkrati pa zanikajo ves bullshit, ki ste ga natresili od pomladi.

Vec ne rabim.

Glede kolapsov imunskega sistema, pac se ena tvoja laz.

Nic posebnega, ni ne prva in dvomim, da bo znanja.

Pac boli, ko izpades zabit labilen laznjivec, ne dojemas pa, da ni nacin, da to popravis tako, da trosis neumnosti naokrog naprej, ampak, da ali utihes ali pa zacnes kriticno ocenjevati bedarije, ki jih najdes.

In verjeti vsakemu fake newsu, ki ti pride pod roke, samo, da ti vsaj za silo vrne samopodobo, dokler se spet ne izkaze za se eno neumnost. Kot junkie, ki rabi vedno novo in novo dozo neumnosti.

Kayzon je izjavil:

Seveda prijatelj,vse je antivax bullshit bravoo :|

Ja, saj je. Lazete ze od pomladi, vse kar ste natresli je izpadlo popolna neumnost, naredili ste samo veliko skode zaradi katere se nam obeta lockdown in pobili kopico ljudi.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ja, saj je. Lazete ze od pomladi, vse kar ste natresli je izpadlo popolna neumnost, naredili ste samo veliko skode zaradi katere se nam obeta lockdown in pobili kopico ljudi.


Naj dajo ven zdravili, smo v 21 stoletju, ivermektin so propevodali, le zakaj...ej dej ko greš na tretjo dozo si kupi uv lučko pa jo prižgi na mestu vboda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dsfsfawer235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, saj je. Lazete ze od pomladi, vse kar ste natresli je izpadlo popolna neumnost, naredili ste samo veliko skode zaradi katere se nam obeta lockdown in pobili kopico ljudi.


Naj dajo ven zdravili, smo v 21 stoletju, ivermektin so propevodali, le zakaj...ej dej ko greš na tretjo dozo si kupi uv lučko pa jo prižgi na mestu vboda


Varikine niso, veselo grgranje ti zelim.

Pa nobene lucke si ne bom prizigal na mestu uboda, a mislis, da smo vsi taki zblojenci kot ti? :))

To kar sam pocni, pa ne pozabit sestram pokazat, mogoce ti priskrbijo psihiatricno pomoc, resno jo ze potrebujes.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

««
23 / 23
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456597 (44902) D3m

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510298 (8523) Invictus

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722219950 (199035) Conini

Več podobnih tem