» »

Ko anticepilci rabijo zdravnika.

Ko anticepilci rabijo zdravnika.

111111111111 ::

Takole pa izgleda, ko protestniki, ki so še prejšnji teden pozivali, da morajo zdravniki pred strelski vod, rabijo zdravnika.
https://siol.net/novice/slovenija/parad...

Kje se sploh najde takšen folk.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
  • zaklenil: bluefish ()

DarwiN ::

Lahk bi bilo še huje.. Tile anti-znanost pacienti se skoraj po pravilu vsi zahvalijo Jezusu, potem ko jim dohtarji rešijo življenje.. Tisti najbolj radikalni med njimi celo zdravnike kasneje obtožijo, da so jih skušali ubiti s svojimi zdravstvenimi protokoli.

Takle pač imamo v letu 2021. It is what it is.

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

kuall ::

ma kakšnemu bogu. večina antivaxerjev je mladih ateistov. nima vere tu nobene veze. to je v resnici še najbolj strašljivo, da so mladi, ki naj bi bili kao napredni, tako zaostali.

LeQuack ::

DarwiN je izjavil:

Lahk bi bilo še huje.. Tile anti-znanost pacienti se skoraj po pravilu vsi zahvalijo Jezusu, potem ko jim dohtarji rešijo življenje.. Tisti najbolj radikalni med njimi celo zdravnike kasneje obtožijo, da so jih skušali ubiti s svojimi zdravstvenimi protokoli.

Takle pač imamo v letu 2021. It is what it is.



Nisem vedel da si moraš rešilni jopič vbrizgati v žilo. Vsak dan nekaj novega zveš.
Quack !

DarwiN ::

Evo, sta se že takoj dva oglasila z glavne palube Titanica.. Resnično unbelievable. Človek ostane brez besed.. 2021, people !!!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

NMH ::

111111111111 je izjavil:

Takole pa izgleda, ko protestniki, ki so še prejšnji teden pozivali, da morajo zdravniki pred strelski vod, rabijo zdravnika.
https://siol.net/novice/slovenija/parad...

Kje se sploh najde takšen folk.


Na tem forumu se ga še najde. Dokler ni treba k zdravniku zaradi covida.

kuall je izjavil:

da so mladi, ki naj bi bili kao napredni, tako zaostali.


In kaj lahko pričakuješ od FB & Tiktok generacije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

FoxKnox ::

Večina anticepilcev ne zna misliti s svojo glavo, so lahko vodljivi, neinteligentni, impuzni, brez reda, smisla in odgovornosti, skratka zumbiji.

feryz ::

Yep, predvsem zumbiji.
Ti si pa, predvidevam, predstavnik inteligence.

AliRes ::

Veliko cepljenih ne bo šlo po poživitveni odmerek. Pravijo, da gre osel samo enkrat na led.

gozdar1 ::

A jih ne bo lockdown pozdravil?

Primer izpitnega vptrašanja me...covid(tiktok) fakultete v akademskem letu l.2030/31.

Simptomi:
Kevavitev iz desnega spodnjega uda.

Diagnoza:
Covid sars-cov-2

Zdravljenje:
14 dnevni lockdown v trajanju od septembra do maja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

PrihajaNodi ::

:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Adder ::

Take samo naboksat v gobec

Invictus ::

Anticepilciu so Židje 21. stoletja, vaxtardom se pa to zdi čisto normalno...

Očitno je 75 let napredka po 2. svetovni vojni šlo v kurac...

Znanost my ass...

Edini vir vse znanosti so trenutno proizvajalci cepiv, ni pa neodvisnih študij.

BTW. Pfizerju se je za 77% povečala poraba zdravila za miokarditis...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

styrian ::

Če se okužiš z virusom imaš še večje možnosti za miokarditis kot če se cepiš.

pirat ::

Invictus je izjavil:

Anticepilciu so Židje 21. stoletja, vaxtardom se pa to zdi čisto normalno...

Očitno je 75 let napredka po 2. svetovni vojni šlo v kurac...

Znanost my ass...

Edini vir vse znanosti so trenutno proizvajalci cepiv, ni pa neodvisnih študij.

BTW. Pfizerju se je za 77% povečala poraba zdravila za miokarditis...

Invictus, poglej svoj lastni podpis.
Točno zato je življenje anticepilcev težje in težje :D

jest10 ::

styrian je izjavil:

Če se okužiš z virusom imaš še večje možnosti za miokarditis kot če se cepiš.

Čakej.
Tole je že next level. Do sem anticepilčki še niso prilezli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Anticepilciu so Židje 21. stoletja, vaxtardom se pa to zdi čisto normalno...

Očitno je 75 let napredka po 2. svetovni vojni šlo v kurac...

Znanost my ass...

Edini vir vse znanosti so trenutno proizvajalci cepiv, ni pa neodvisnih študij.

BTW. Pfizerju se je za 77% povečala poraba zdravila za miokarditis...


Invictus zate bi pricakoval da si ze na jahti in izoliranem otoku kjer vse poteka normalno. Sem objavil dokument svetotovne banke kdaj se konca. In bo krvavo. Glede na fakt da si pameten in te druzba potrebuje sem pricakoval vec od tebe.

Veselo branje

https://www.worldbank.org/en/about/what...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gozdar1 ::

Smeh je, da cepljenje ničesar ne spremeni..večina držav ima še vedno omejitve. Stavit bi šel, da pridejo še strožje.
Torej fail cepljenja(pa sem cepljen).

PrihajaNodi ::

Avtor tega clanka je opica. Oseba ki se je zgrudila ima raka in je prisla z onkoloskega instituta protestirat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

styrian ::

Če ne verjame zdravnikom lahko prostovoljno zapusti onkološki oddelek.

||_^_|| ::

gozdar1 je izjavil:

Smeh je, da cepljenje ničesar ne spremeni..večina držav ima še vedno omejitve. Stavit bi šel, da pridejo še strožje.
Torej fail cepljenja(pa sem cepljen).


Kako preprosto je vse, ne?

Primer: V Dalmaciji zagori, prihiti 8 gasilcev, požar je zajel 1500m2, vendar je začel pihati močan veter. Stanje čez 5 dni: Gori 20ha, požar gasi 200 gasilcev, helikopter in dve letali. Torej lahko sklepamo, da če pridejo gasilci, se ne spremeni nič, samo še huje je.

PrihajaNodi ::

ne verjame plandemiji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

||_^_|| ::

PrihajaNodi je izjavil:

Oseba ki se je zgrudila ima raka in je prisla z onkoloskega instituta protestirat.


Noro.

TheBlueOne ::

kuall je izjavil:

ma kakšnemu bogu. večina antivaxerjev je mladih ateistov. nima vere tu nobene veze. to je v resnici še najbolj strašljivo, da so mladi, ki naj bi bili kao napredni, tako zaostali.


Ateisti praviloma niso antivax, je prej obratno. Zakaj bi kdo, ki verjame v znanost bil bolj proti cepljenju kot nekdo, ki verjame v pravljice? Dejansko je znano, da se namesto na znanost prav na primeru covida zanasajo na boga, posebej v ZDA.

||_^_|| ::

TheBlueOne je izjavil:

kuall je izjavil:

ma kakšnemu bogu. večina antivaxerjev je mladih ateistov. nima vere tu nobene veze. to je v resnici še najbolj strašljivo, da so mladi, ki naj bi bili kao napredni, tako zaostali.


Ateisti praviloma niso antivax, je prej obratno. Zakaj bi kdo, ki verjame v znanost bil bolj proti cepljenju kot nekdo, ki verjame v pravljice? Dejansko je znano, da se namesto na znanost prav na primeru covida zanasajo na boga, posebej v ZDA.


Ja, samo pri nas se je stvar zakomplicirala. Če bi bila trenutno vladajoča stranka (namenoma sem napisal stranka in ne stranke) v opoziciji, potem vemo kdo bi bil v Sloveniji, s svojimi podaniki, glavni antivaxer in teoretik zarot. Tako imamo pa nekaj legit antivaxerjev in loonijev, nekaj jih je pa tam iz nasprotovanja enemu in edinemu.

TheBlueOne ::

gozdar1 je izjavil:

Smeh je, da cepljenje ničesar ne spremeni..večina držav ima še vedno omejitve. Stavit bi šel, da pridejo še strožje.
Torej fail cepljenja(pa sem cepljen).


Kako pa ves, da nic ne spremeni, ker projekcije kazejo drugace? Ce bos dal kaksno primerjave z drzavo, kjer so pogoji za sirjenje bistveno drugacni lahko iz prve primerjavo ovrzes. Ali pa vsaj sprejmi statistike, ki so na podobni osnovi ampak ti niso vsec. Da ne bo vsak detajl, ki podpre tvojo agendo sveta resnica, vse kaj je proti pa fake news.

PrihajaNodi ::

Evo posledice cepljenja:

https://odysee.com/@Gibanje_OPS:7/Posle...

Youtube je cenzuriral
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

Da ne bo vsak detajl, ki podpre tvojo agendo sveta resnica, vse kaj je proti pa fake news.

Haha, kdo se oglaša...

Miki N ::

Saj v Italiji, Avstriji, Nemčiji folku vedno bolj težijo, skoraj da bolj ko se cepiš, bolj te jebejo - pa tudi Franciji samo ta niti ni tak vzor na našem koncu. Pač ti ukrepi so kot razred, kjer vsi prepisujejo od ene par.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TheBlueOne ::

||_^_|| je izjavil:



Ja, samo pri nas se je stvar zakomplicirala. Če bi bila trenutno vladajoča stranka (namenoma sem napisal stranka in ne stranke) v opoziciji, potem vemo kdo bi bil v Sloveniji, s svojimi podaniki, glavni antivaxer in teoretik zarot. Tako imamo pa nekaj legit antivaxerjev in loonijev, nekaj jih je pa tam iz nasprotovanja enemu in edinemu.


Ne vem, ce ja tako enostavno. Bi moral gledati statistike koliko vernikov vs ateistov je cepljenih, ne pa kdo je na protestih. Vecina, ki jih jaz poznam in protestiratjo se ne strinjajo z nacinom, ki ga ima vlada, torej kako zadeve plasirajo in kaj vsiljujejo. Pomisleki niso antivax. Seveda pa bodo SDSovsai poiskali loonije in jih potiskali v ospredje.

Ce jaz ne bi zivel dalec bi tudi sel na proteste samo zato, ker se mi gnusi vlada. Trenmutno podrejanje policije me je skoraj motiviralo, da se peljem nekaj 100km in se udelezim. Pa sem precepljen in zagovornik cepljenja.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Smeh je, da cepljenje ničesar ne spremeni..večina držav ima še vedno omejitve. Stavit bi šel, da pridejo še strožje.
Torej fail cepljenja(pa sem cepljen).


Kako pa ves, da nic ne spremeni, ker projekcije kazejo drugace? Ce bos dal kaksno primerjave z drzavo, kjer so pogoji za sirjenje bistveno drugacni lahko iz prve primerjavo ovrzes. Ali pa vsaj sprejmi statistike, ki so na podobni osnovi ampak ti niso vsec. Da ne bo vsak detajl, ki podpre tvojo agendo sveta resnica, vse kaj je proti pa fake news.


Cepljene -> ni več ukrepov, konec kovida ni več grožnje novih ukrepov. Ni nikjer, celo v opevani danski ne. To je vsa statistika , ki jo potrebujem.

PrihajaNodi ::

gozdar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Smeh je, da cepljenje ničesar ne spremeni..večina držav ima še vedno omejitve. Stavit bi šel, da pridejo še strožje.
Torej fail cepljenja(pa sem cepljen).


Kako pa ves, da nic ne spremeni, ker projekcije kazejo drugace? Ce bos dal kaksno primerjave z drzavo, kjer so pogoji za sirjenje bistveno drugacni lahko iz prve primerjavo ovrzes. Ali pa vsaj sprejmi statistike, ki so na podobni osnovi ampak ti niso vsec. Da ne bo vsak detajl, ki podpre tvojo agendo sveta resnica, vse kaj je proti pa fake news.


Cepljene -> ni več ukrepov, konec kovida ni več grožnje novih ukrepov. Ni nikjer, celo v opevani danski ne. To je vsa statistika , ki jo potrebujem.


Drzi, ker so stalni novi sevi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

gozdar1 je izjavil:



Cepljene -> ni več ukrepov, konec kovida ni več grožnje novih ukrepov. Ni nikjer, celo v opevani danski ne. To je vsa statistika , ki jo potrebujem.


Ne, ni tako. Virus ni nekaj kar je naredil zakon ampak je sranje, ki se spreminja in proti kateremu se boris. Bo pa verjetno pocasi konec in na koncu pa bo znano koliko ljudi je resilo cepljenje, ker za nazaj pa se da dosti tocno poracunati.

To je kakor da je vojna, tipi kot si ti pa pricakujejo, da ceprav si na strani, kjer se branis, da ti politika da tocni datum konca. Ali pa napove, da ko bo neko novo orozje bomo pa sigurno v tednu dni koncali vojno.

Je pa problem, ko ti vlada SDS, ki si vse podreja in bp napise zakon, da se piskati ne bos smel mimo njih. Covid je zanje samo sredstvo za diverzijo in doseganje dolocenih ciljev. Shitty vlada ne pomeni, da znanost nima pojma. Je pa problem ce shitty vlada provocira z ignoriranjem stroke.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Saj je tocni datum kdaj bo konec.

https://www.worldbank.org/en/about/what...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895446 (72884) AliRes

Protest LJ 22.9.2021 18:00 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
43847015 (40892) BigWhale

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42038401 (33529) BigWhale

Več podobnih tem