» »

Testiranje cepljenih?

Testiranje cepljenih?

3p ::

GrX je izjavil:

Naprimer, v moji starostni skupini je smrtnost nična, zato je cepljenje povsem odveč..

V družini smo vsi prebolevniki... od dedka pa vse do najmlajše članice. Res ne vidim razloga.


Tudi že razloženo.

Za posameznika pod neko starostjo, ni občutne dodane vrednosti cepljenja. Ta populacija se dejansko cepi, da pomaga ustavljati epidemijo, ker se kekci iz ogroženih skupin nočejo, ker rama buba pa aluminijaste folije zmanjkuje.

Mato989 ::

arnecan1 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".

Covid udarja necepljeni vzhod Evrope https://siol.net/novice/svet/covid-udar...

Na Danskem, Portugalskem, itd., ni takšnih problemov. In takšnih s tvojim mišljenjem je tam za vzorec. No, pa saj verjetno tu izhaja razlika med Zahodno in Vzhodno Evropo v vseh pogledih, od gospodarstva, kulture in nenazadnje cepljenja. Imajo manj "youtube strokovnjakov" in boljše življenje.


Med zahodnimi državami izstopa Irska. Glede na 92-odstotno precepljenost ima država kljub temu visoko 14-dnevno incidenco. Kot je znano, cepljenje ne zagotavlja stoodstotne zaščite pred okužbo, ampak ščiti pred težjim potekom bolezni.

To pove vse...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

3p ::

Mato989 je izjavil:

Med zahodnimi državami izstopa Irska. Glede na 92-odstotno precepljenost ima država kljub temu visoko 14-dnevno incidenco. Kot je znano, cepljenje ne zagotavlja stoodstotne zaščite pred okužbo, ampak ščiti pred težjim potekom bolezni.

To pove vse...


ne, to pove vse

kopriwa ::

Mato989 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli in se obnašajo neodgovorno (kot je npr. razvidno na posnetkih zadnjega SDS šotorskega srečanja).
Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".

Covid udarja necepljeni vzhod Evrope https://siol.net/novice/svet/covid-udar...

Na Danskem, Portugalskem, itd., ni takšnih problemov. In takšnih s tvojim mišljenjem je tam za vzorec. No, pa saj verjetno tu izhaja razlika med Zahodno in Vzhodno Evropo v vseh pogledih, od gospodarstva, kulture in nenazadnje cepljenja. Imajo manj "youtube strokovnjakov" in boljše življenje.


Med zahodnimi državami izstopa Irska. Glede na 92-odstotno precepljenost ima država kljub temu visoko 14-dnevno incidenco. Kot je znano, cepljenje ne zagotavlja stoodstotne zaščite pred okužbo, ampak ščiti pred težjim potekom bolezni.

To pove vse...

Lol, povednost tvojih nebuloz, ne glede na to ali so okrepljene ali z veliki črkami je 0. Očitno.

Utk ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Med zahodnimi državami izstopa Irska. Glede na 92-odstotno precepljenost ima država kljub temu visoko 14-dnevno incidenco. Kot je znano, cepljenje ne zagotavlja stoodstotne zaščite pred okužbo, ampak ščiti pred težjim potekom bolezni.

To pove vse...


ne, to pove vse

Super graf. Če imamo zdaj več ljudi v bolnicah, ker nismo cepljeni, potem razloži še zakaj smo jih imeli več tudi prejšno zimo, ko niti drugje niso bili cepljeni. Recimo novembra 2020.

49106 ::

Ker se grejo zdravniki vlakca.

shmandi ::

Vitez je izjavil:

Žal ne pomaga nič drugega, kot en hud lockdown.

Saj bo verjetno kmalu. Vprašanje, če bodo po počitnicah še šole odprte...
Ko pride intenziva preko 200, smo pečeni.

3p ::

Utk je izjavil:

Super graf. Če imamo zdaj več ljudi v bolnicah, ker nismo cepljeni, potem razloži še zakaj smo jih imeli več tudi prejšno zimo, ko niti drugje niso bili cepljeni. Recimo novembra 2020.


Cepljenje je eden izmed ukrepov. Pri nas se zdi smiseln okoli 50% populacije.

Maske so bile pri nas tudi problem. Delo na daljavo tudi. Fešte "na črno" pa ne. DSOji neorganizirani. Itd.

Skratka, 50% populacije pri nas se očitno zdi, da so ukrepi brezveze, ker covida itak ni ali pa je le prehlad in podobne straniščno-epidemiološke ugotovitve. Politika pa se je zadev lotevala brez pametnega pristopa, na silo in po sistemu "če ne gre, se bolj zaleti z glavo v zid". Dodajmo še del ljudi, ki je ponotranjil "če si proti ablasti si proti ukrepom"....

Če bo to zimo še štala zaradi covida, in prvi piš hladnega vetra kaže, da mogoče bo, bomo dobro* plačali (z zdravjem, življenji in ekonomsko) svojo trdoglavost.

(*) V primerjavi z državami z boljše precepljenim prebivalstvom in drugimi delujočimi ukrepi.

Unilseptij ::

Lockdowna ne bo vec. Zal se bo verjetno zgodilo neizbezno... ker cepljenje solidno sciti pred tezjim potekom bolezni in smrtjo, bo vlada (ker za kaj vec pac niso sposobni, saj vemo, kako se tam dela) na koncu necepljene prepustila usodi. Umrlo bo verjetno se par tisoc ljudi, od tega bo vec kot 80% necepljenih.
Cepljeni se bomo pac delali, da je vse OK, necepljeni pa bodo konec koncev dobili, kar zelijo, torej da virus prebolijo po naravni poti in pac sprejmejo vsa povezana tveganja. WIN-WIN, hehe.

shmandi ::

A ti res misliš, da bodo hudo bolne pustili ležati doma, na cestah? Če bodo bolnice polne, lock down bo.

Miki N ::

Trenutno od testiranja kogarkoli niti ni neke koristi pri nobeni skupini - razen pri hospitaliziranih. Dodana vrednost je nizka.

Drugače pa imate ideje, strogi ravnatelji ste... samo žal Jajotu dol visi. Če bo lockdown za vse , bo lockdown za vse in prav nič ne boste mogli naredit - razen ga kršiti. Jajo je vaš gospodar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

widj3098dj32 ::

NMH je izjavil:

Neon87 je izjavil:

styrian je izjavil:

Cepljeni imajo 8x manjšo možnost, da z svojim neodgovornim ravnanjem okužijo drugega in ga v najslabšem primeru ubijejo.

Ni videti v najbolj precepljenih državah je tudi denimo več okuženih kot lani tak čas (ko ni bilo cepljenih in toliko prebolelih). Cepljenje ne deluje.


Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Utk ::

(*) V primerjavi z državami z boljše precepljenim prebivalstvom in drugimi delujočimi ukrepi.

Hočeš rečt v primerjavi z državami z delujočim nepokradenim in malo manj pokvarjenim zdravstvenim sistemom in delujočo vlado.
Cepljenje je morda ena stvar, ni pa tako zelo pomembna. 4. val je šel na začetku poletja od zahodne Evrope proti vzhodu, in zdaj je tu. Edini razlog, da je tam zdaj bolje je, da so ga pač že dali čez. To je vsa znanost. Če potegneš tist graf še za pol leta nazaj, Slovenija nič kaj dost ne izstopa, ta trenuten valček tudi ne. Španija je bila avgusta tam kot mi zdaj. Pa so bili kar dobro pocepljeni.

Vitez ::

Čez zimo bomo zaprti. Storitveni sektor bo sigurno zaprt, javna uprava in vsi pisarniški delo od doma. Šole bodo zaprte. Pa veseli december letos še evdno pozabite. To, kar s ejoče gospodarska zbornica, vlade ne bo zanimalo.

Utk ::

Vitez je izjavil:

Čez zimo bomo zaprti. Storitveni sektor bo sigurno zaprt, javna uprava in vsi pisarniški delo od doma. Šole bodo zaprte. Pa veseli december letos še evdno pozabite. To, kar s ejoče gospodarska zbornica, vlade ne bo zanimalo.

Pravilno. Če nočete protestirat.

c3p0 ::

Kaj pa dodatki? JS doma na toplem ne bo preživel brez.

shmandi ::

Dodatek za delo od doma seveda ostaja...

simonchelo ::

Hehe...
Sem cepljen in še pred cepljenjem sem vestno izpolnjeval vse pogoje, nisem se družil, v notranjosti sem nosil masko, razkuževal roke in jih redno umival in pač na splošno upošteval ukrepe. Nimam nič proti tem, da nekdo ni cepljen. pač se je tako odločil, vendar s komurkoli govorim in je proti cepljenju in hkrati tudi ne priznava ukrepov oz. jih ne spoštuje. Pa sem cepljen in še vedno upoštevam vse ukrepe.

Tko da nehite bučke prodajat pa se pejte al cepit al pa ne. itaq nikjer nihče ne preverja PCT tko da ne se obremenjevat pa pejte na rožnik na sprehod al pa neki
ciao

Smrekar1 ::

Vitez je izjavil:

Čez zimo bomo zaprti. Storitveni sektor bo sigurno zaprt, javna uprava in vsi pisarniški delo od doma. Šole bodo zaprte. Pa veseli december letos še evdno pozabite. To, kar s ejoče gospodarska zbornica, vlade ne bo zanimalo.


To ne, če pa bo kak minister interpeliran bi se pa znalo kaj premakniti.

Kar nekaj kvizlingov namreč ni z vlado, ker bi sledili PTTM, temveč ker imajo od tega osebne koristi. Bližje kot so redne volitve manjše so te koristi in počasti gre zadeva v smer, da bodo morali emigrirati, če ne naredijo kakšnega koraka stran od fašizma.

shmandi ::

simonchelo je izjavil:

Hehe...
Sem cepljen in še pred cepljenjem sem vestno izpolnjeval vse pogoje, nisem se družil, v notranjosti sem nosil masko, razkuževal roke in jih redno umival in pač na splošno upošteval ukrepe. Nimam nič proti tem, da nekdo ni cepljen. pač se je tako odločil, vendar s komurkoli govorim in je proti cepljenju in hkrati tudi ne priznava ukrepov oz. jih ne spoštuje. Pa sem cepljen in še vedno upoštevam vse ukrepe.

Tko da nehite bučke prodajat pa se pejte al cepit al pa ne. itaq nikjer nihče ne preverja PCT tko da ne se obremenjevat pa pejte na rožnik na sprehod al pa neki

Pazi, da te na slotech ne bodo označili za janševo ovčko...:)

3p ::

Utk je izjavil:

(*) V primerjavi z državami z boljše precepljenim prebivalstvom in drugimi delujočimi ukrepi.

Hočeš rečt v primerjavi z državami z delujočim nepokradenim in malo manj pokvarjenim zdravstvenim sistemom in delujočo vlado.
Cepljenje je morda ena stvar, ni pa tako zelo pomembna. 4. val je šel na začetku poletja od zahodne Evrope proti vzhodu, in zdaj je tu. Edini razlog, da je tam zdaj bolje je, da so ga pač že dali čez. To je vsa znanost. Če potegneš tist graf še za pol leta nazaj, Slovenija nič kaj dost ne izstopa, ta trenuten valček tudi ne. Španija je bila avgusta tam kot mi zdaj. Pa so bili kar dobro pocepljeni.


To, da so septembra imeli več okužb na zahodu je seveda en del zgodbe. Dodatna prekuženost takrat, manj okužb zdaj.

Ampak ni pa to cela reč. Saj lahko samo pobrskaš po številkah na world-in-data. Španija je imela začetek avgusta res veliko okužb, in podobno razmerje okuženih v bolnišnicah, ampak začetek avgusta so tam v bolnice kapljali pacienti, ki so se okužili sredi julija, ko so bili (polno) precepljeni ~52%. Če upoštevamo še zakasnitev do polne imunosti, pa nekaj ekonomskega interesa do "odpustkov" zaradi turistične sezone, smo že tu.

stara mama ::

Likalnik je izjavil:


to se jaz sprašujem že ves čas....in zaradi tega, ker se to ne izvaja ni cilj zatreti virus...ampak je cilj čisto nekaj drugega....kako čim več zaslužiti.

A bejž no bejž??? Je pa moral bit hud napor, da si prišel do te ugotovitve.

Neon87 je izjavil:


Ostali se namreč moramo ves čas testirati in dokazovati, da smo "zdravi".

Cepi se, pa ti ne bo nihče več žnaril po nosu :)
If you can't beat them, join them!

Vitez je izjavil:

Čez zimo bomo zaprti. Storitveni sektor bo sigurno zaprt, javna uprava in vsi pisarniški delo od doma. Šole bodo zaprte. Pa veseli december letos še evdno pozabite. To, kar s ejoče gospodarska zbornica, vlade ne bo zanimalo.

Kak ste eni črnogledi pesimisti no!!! Kako imate sploh še voljo živet?

Zgodovina sprememb…

simonchelo ::

shmandi je izjavil:

simonchelo je izjavil:

Hehe...
Sem cepljen in še pred cepljenjem sem vestno izpolnjeval vse pogoje, nisem se družil, v notranjosti sem nosil masko, razkuževal roke in jih redno umival in pač na splošno upošteval ukrepe. Nimam nič proti tem, da nekdo ni cepljen. pač se je tako odločil, vendar s komurkoli govorim in je proti cepljenju in hkrati tudi ne priznava ukrepov oz. jih ne spoštuje. Pa sem cepljen in še vedno upoštevam vse ukrepe.

Tko da nehite bučke prodajat pa se pejte al cepit al pa ne. itaq nikjer nihče ne preverja PCT tko da ne se obremenjevat pa pejte na rožnik na sprehod al pa neki

Pazi, da te na slotech ne bodo označili za janševo ovčko...:)


A veš kok me boli K**** za kwa me označjo... Jest bom sam tko reku, v Italiji je na oblasti Levica, pa desnica protestira (in so protesti v soboto) :) Razlaga naj si vsak sam, pa misli kar si hoče. Jest delam to kar me veseli in to delam rad. bil povsod po svetu in v sloveniji za pridne roke je dela povsod (v. Vodnik)

JJ more itaq it v psihiatrično bolnico, sam f*** Kordež, Mesec in ostali pizdeci nej grejo z njim!

sem že velikrat poudaril pa bom še enkrat:
na volilni list dodajmo opcijo:
NE STRINJAM SE Z NOBENIM OD KANDIDATOV
če se 50% volilcev odloči za to opcijo, se v. roku 1 leta ponovijo volitve (do takrat je tehnična vlada). Na ponovnih volitvah ne sme sodelovati nobena stara stranka in nobeni izmed članov strank z novimi strankami!

edina fer opcija pa edina rešitev.
ciao

simonchelo ::

Mah u bistvu mam dost Tega SLO-Techa s temi non-stop covid debatami. Zapuščam.
ciao

Vitez ::

stara mama je izjavil:



Kak ste eni črnogledi pesimisti no!!! Kako imate sploh še voljo živet?


Nisem črnogled, realen sem. Tisti, ki mislite da boste imeli evseli december s koncerti in zabavami, živite v zmoti.

Unilseptij ::

shmandi je izjavil:

A ti res misliš, da bodo hudo bolne pustili ležati doma, na cestah? Če bodo bolnice polne, lock down bo.

Mah, to so tudi buce... Zaradi polovicne precepljenosti in delne prebolelosti bo stevilo hudo bolnih se vedno vsaj za pol manjse kot v prejsnjih valovih, poleg tega se bodo hitro nasle dodatne kapacitete, ko in ce bo to dejansko v interesu vlade. Lockdown za vse (mogoce bo uveljavljen le za necepljene :D) dejansko nima smisla, cepljenim ni vec mozno omejevati svobode gibanja in delovanja z enako logiko kot preden je bilo cepivo na voljo. Ne vem, kako ne vidite tega in se mi zdi, da si nekateri dejansko zelite, da pride do lockdowna... iz nekih sadomazohisticnih nagibov, domnevam.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Jure14 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kdaj mislijo začeti testirati cepljene, ker je očitno, da le-ti raznašajo virus naokoli.

Zakaj pa? A te je strah?
Saj je to samo ena gripa. Al pa niti to ne.

Ni nas strah korone, ampak neumnosti, ki jih vzganja Janša zarad korone, cepci pa to še podpirate.

Hej retardinho, korona je samo v Sloveniji, greš čez mejo, puf, ni Janše, ni kovida. Peace man!

Odvisno kam greš če greš čez južno mejo je res tako.

widj3098dj32 ::

Btw ovce, vasih 70% je zdaj 80% (le kdo tega ni predvidel):

https://orf.at/stories/3233428/

,,Solange nicht über 80 Prozent der Menschen voll geimpft sind, besteht einfach die Möglichkeit, dass der Rest der Bevölkerung von dem Virus noch befallen wird", sagte ECDC-Direktorin Andrea Ammon in einem Interview.


Bomo pobirali stave kdaj se bo "goalpost" premaknil na 90%?

Aja pa tole, za naslednje pandemije se ze ve, da bodo.

Ob Europa aufgrund der Krise für künftige Pandemien besser gerüstet sei, lasse sich schwer sagen. „Klar ist: Unsere Vorbereitung war nicht optimal. Da muss jetzt genau hingeschaut werden, damit es beim nächsten Mal besser läuft.“

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

shmandi je izjavil:

A ti res misliš, da bodo hudo bolne pustili ležati doma, na cestah? Če bodo bolnice polne, lock down bo.


Avstrija in Italija lah pomagata. Tko da to ne bi smel biti problem. Tud pr nas do ene 300 na intenzivni bi moglo iti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Scaramouche ::

Če se cepiš si imun na vremenske razmere!

hendriks ::

Tisti, ki ne razumete spodnjega članka, ne morete razumeti da so cepiva učinkovita.

https://medium.com/sledilnik/ko-u%C4%8D...

feryz ::

Seveda ga razumemo. Statistiko se vedno uporabi tako, da prikaže rezultate, ki jih želi prikazati avtor. Zelo nazorno je razloženo. Kako ne bi dojeli?

gruntfürmich ::

Vitez je izjavil:

Žal ne pomaga nič drugega, kot en hud lockdown. PCT se ne preverja, ali se slabo, precepljenost je nizka. Pri nas so navade balkanske, zato je edino smiselno, da nas čez zimo malo zaprejo.

zaprtje zaradi političnega prehlada?
zveni kr logično.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

FoxKnox ::

Telbanc je izjavil:

shmandi je izjavil:

A ti res misliš, da bodo hudo bolne pustili ležati doma, na cestah? Če bodo bolnice polne, lock down bo.


Avstrija in Italija lah pomagata. Tko da to ne bi smel biti problem. Tud pr nas do ene 300 na intenzivni bi moglo iti.

300 ljudi na intenzivni sploh ni problem, če nisi med njimi ti ali kdo od bližnjih, ane.

arnecan1 ::

Utk je izjavil:

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Med zahodnimi državami izstopa Irska. Glede na 92-odstotno precepljenost ima država kljub temu visoko 14-dnevno incidenco. Kot je znano, cepljenje ne zagotavlja stoodstotne zaščite pred okužbo, ampak ščiti pred težjim potekom bolezni.

To pove vse...


ne, to pove vse

Super graf. Če imamo zdaj več ljudi v bolnicah, ker nismo cepljeni, potem razloži še zakaj smo jih imeli več tudi prejšno zimo, ko niti drugje niso bili cepljeni. Recimo novembra 2020.

Recimo, da vsi strokovnjaki govorijo eno. V celi Evropi. Ali pa vsaj 99 %. Mastnaka in Teršeka ne štejem med medicinske strokovnjake.

Na drugi strani pa imamo Wernerja, pa Troho, pa Stevanovića, pa Zlatka, pa Sašo Lendero....

Saša Lendero je glih včeraj pisal, da še ni zdrava. Ampak Covida pa nima. Ima virusni efekt. Bolana pa že več kakor 2 tedna.


O Wernerju pa tako ali tako brez besed.
https://twitter.com/bojan_krajnc/status...
https://twitter.com/bojan_krajnc/status...

Jaz sicer še nisem videl s svojimi očmi, da je Zemlja okrogla in če bi me kdo kot otroka vprašal, bi rekel, da je ravna. Sedaj pač verjamem drugim, da je res okrogla.

Ampak kaj vedo strokovnjaki in ljudje na Zahodu. Mi smo bolj pametni. Imamo večji BDP, trdnejšo demokracijo, boljšo kulturo, ljudje iz Zahoda množično bežijo k nam v Slovenijo. Tako smo pametni.

Objavili bomo podatke iz novembra 2020 in vsem v Zahodni Evropi obelodanili, kako so bili zavedeni in nasploh kako naivni so. Suckers. Čisto prav jim je, da bodo čez 2-3 leta vsi umrli.

Utk ::

hendriks je izjavil:

Tisti, ki ne razumete spodnjega članka, ne morete razumeti da so cepiva učinkovita.

https://medium.com/sledilnik/ko-u%C4%8D...

To pokaži tistim, ki pravijo, da se morajo 20 letniki cepit proti bolezni zarad katere umre 1% 80 letnikov.
Ta paradoks pravi točno to. Ne rabijo se. Brez veze je, da se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

bolezni zarad katere umre 1% 80 letnikov.
Še en forumski fašist, ki operira s % kot ultra fašist mato.

mihagr ::

FoxKnox:: danes, 13:05:43
Prebolelim podeliti trajni status, sem že napisal to.


in kaj, če si že napisal. Virusi, bolezni in ostale tegobe ne izbirajo tistih ki imajo "podeljen trajni status", ampak take ki niso cepljeni, ali pa so bedaki!

Nebuloze2021 ::

Še malo pa vam bodo otroke pocepili, sedaj od 5-11 let :D White House rolls out plan to quickly immunize kids age 5 to 11 against Covid

Drugače pa ne razumem, zakaj mRNA čudežnih cepiv ekspresno hitro ne prilagodijo na delta različico? Baje jim vzame samo par minut za novo različico, mi se pa še vedno cepimo proti stari alfi. Tako kot Facebook vsak teden posodobi aplikacijo, naj se cepivo. Mi imamo pa še vedno ta stari antivirus v sebi :D

Colt1911 ::

Nebuloze2021 je izjavil:

Še malo pa vam bodo otroke pocepili, sedaj od 5-11 let :D White House rolls out plan to quickly immunize kids age 5 to 11 against Covid

Drugače pa ne razumem, zakaj mRNA čudežnih cepiv ekspresno hitro ne prilagodijo na delta različico? Baje jim vzame samo par minut za novo različico, mi se pa še vedno cepimo proti stari alfi. Tako kot Facebook vsak teden posodobi aplikacijo, naj se cepivo. Mi imamo pa še vedno ta stari antivirus v sebi :D

Revolucionarno mRNA cepivo so naredili v 2 dneh , zdaj ga pa v 6 mesecih še niso uspeli "posodobiti" ?
EU že naroča cepivo za l. 2024.

Kayzon ::

Vitez je izjavil:

Žal ne pomaga nič drugega, kot en hud lockdown. PCT se ne preverja, ali se slabo, precepljenost je nizka. Pri nas so navade balkanske, zato je edino smiselno, da nas čez zimo malo zaprejo.



Kako je prenizka clovek bozji? Cepljenih je dober milijon,prekuzenih slab milijon. Kaj bi vi se,ro je to.

kuall ::

NMH je izjavil:

Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Taki so antijanšisti. Ne preveč brihtni. Kar nekaj na pamet nabijajo.

Telbanc ::

kuall je izjavil:

NMH je izjavil:

Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Taki so antijanšisti. Ne preveč brihtni. Kar nekaj na pamet nabijajo.


Uni z Golnika je zadnjič povedal mal drugo razmerje. Seveda cepljenje deluje, zato naj precepijo une u DOS ih, ne pa da hočejo mlade na iglo.

A zastopiš? Starih nad 60 let mamo 600.000 cepljenih pa je z tretjim odmerkom 33.000 ljudi.

Toorej je evidentno da bojo spet umirali po DOS ih ker niso cepljeni trikrat. Kot zadnjič v Logatcu.

Zakaj sem ati SDS, ker me hočejo une mone iz SDS cepit "prostovoljno".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

WhiteAngel ::

kuall je izjavil:

NMH je izjavil:

Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Taki so antijanšisti. Ne preveč brihtni. Kar nekaj na pamet nabijajo.


Ne samo antijanšisti, antivsemu! Tudi na volitve ne grejo, ker so vsi glih, stranke ne ustanovijo, ker se nič ne da spremenit in ne zaupajo ničemur, ker so farmacevti in dohtarji preplačani zlobneži (za ponarejen PCT so pa pripravljeni podkupovat, itak). Ko je treba jamrati in stresati slabo voljo na forumu in plačanih protestih so prvi v vrsti. To meji na patologijo in me skrbi. K sreči vsaj FB in YT zdaj filtrirata njihove brezumne frustracije.

LeQuack ::

WhiteAngel je izjavil:

kuall je izjavil:

NMH je izjavil:

Imamo 85% necepljenih na intenzivni. In še vedno imamo opice, ki nabijajo, da cepljenje ne deluje. NIKAD KRAJA.

Taki so antijanšisti. Ne preveč brihtni. Kar nekaj na pamet nabijajo.


Ne samo antijanšisti, antivsemu! Tudi na volitve ne grejo, ker so vsi glih, stranke ne ustanovijo, ker se nič ne da spremenit in ne zaupajo ničemur, ker so farmacevti in dohtarji preplačani zlobneži (za ponarejen PCT so pa pripravljeni podkupovat, itak). Ko je treba jamrati in stresati slabo voljo na forumu in plačanih protestih so prvi v vrsti. To meji na patologijo in me skrbi. K sreči vsaj FB in YT zdaj filtrirata njihove brezumne frustracije.


Daj jim boljše plače pa bodo razmišljali o Gucci torbicah in podobnem. Tako kot rich people.
Quack !

rndm2008 ::

Kako, dragi cepljenčki? Ste že šli po tretjo dozo? Pa se menda ne boste ustavili po (le) dveh, hudiča? Kar je na sloteku pred približno dvajsetimi leti Thomas razglašal za bodoči cvet slovenske inteligence, bi danes moralo biti na polno precepljeno. In če sklepam po splošnem tonu, ki ga tule spremljam zadnje leto, trendu sledi tudi naraščaj tega cveta. Pravzprav, če po izraelsko zaupate znanosti, bi zdajle že morali vihati rokave za četrto rundo. Zaupamo znanosti, pa to. Ne odnehajte na pol poti! Pa lahko boste šli smučat, haha.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

mihagr ::

radm2008

Vsakemu svoje, tebi virus in verjetno bolnišnica, meni tretja doza. In ja, že viham rokav ampak najprej proti gripi drugi teden, potem pa še proti koroni.

Reycis ::

NMH je izjavil:

Imamo 85% necepljenih na intenzivni.
Domnevoma
Diversity is our greatest strength

c3p0 ::

rndm2008 je izjavil:

Kako, dragi cepljenčki? Ste že šli po tretjo dozo? Pa se menda ne boste ustavili po (le) dveh, hudiča? Kar je na sloteku pred približno dvajsetimi leti Thomas razglašal za bodoči cvet slovenske inteligence, bi danes moralo biti na polno precepljeno. In če sklepam po splošnem tonu, ki ga tule spremljam zadnje leto, trendu sledi tudi naraščaj tega cveta. Pravzprav, če po izraelsko zaupate znanosti, bi zdajle že morali vihati rokave za četrto rundo. Zaupamo znanosti, pa to. Ne odnehajte na pol poti! Pa lahko boste šli smučat, haha.


Dati rok trajanja 2. dozi, pa bodo tekli po tretjo, če ne prej, pred dopustom.

billy ::

Kakorkoli, debata kako prisili folk v cepljenje ni na mestu in za to je prepozno. Mi smo pač balkanci, in balkanci se ne cepijo, pika. Prisli ne bo, ker ne more biti.

Ampak glede na to, da se bliža zima in že sedaj imamo 2000+ dnevno bi bilo edino smiselno, oz kaj lahko vlada naredi, da pač uvede tedensko testiranje za VSE, ker fact je da tudi cepljeni prenašajo virus in ga vedno bodo - obseg tukaj ni pomemben.

Lahko bi sicer janša naredil enkrat nekaj prav in omogočil vsem brezplačno testiranje, ampak pač tega ne bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112495767 (73964) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895446 (72884) AliRes

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510298 (8523) Invictus

PCT - ponarejanje ter preverjanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36941632 (31468) kamiKaZaA

Več podobnih tem