» »

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

««
14 / 16
»»

Notnow ::

SeMiNeSanja je izjavil:


Oja... koliko jih je bilo, ki jih je narava podučila, da se motijo! Saj sem napisal: ruska ruleta! 5x klik, 1x BUM! Torej ste se bedaki v familiji že 2x okužili? (pametni, ki se resno mirkajo, se ponavadi ne okužijo - cepljeni ali ne) Torej imaš že nekaj več šans, da bo ravno pri tebi naredilo BUM!
Tepci, ki ne razumete, da izzivate naravo.

In wau! "Zarad tega naj se grem cepiti"? Presnet pussy! Ves precvikan in presran pred cepljenjem. Pa saj, ko te bo Covid zgrabil, boš videl, kaj se pravi usrat se, sploh če ti bo šlo iz ure v uro na slabše. Tak pussy, k se je usrau pred cepljenjem se takrat šele zares userje. Samo takrat je že mal pozno ljubček!


a boš kak članek prpopu kulk jih je pobral? al morm sam mal okol sebe pogledat? matr fabrika z 400 zapslenimi,pa še nobenga ni pobral v zdnem letu pa pol,al kok dolg je že tale kuga :)
ojoj a 5x morm zbolet? a pol bom vedu da sm bolan brez da se grem testirat? lol..
Sj me je že zagrabu tale kovid..sam nevem kdaj,kr sm zvedu ko sm šou za protitelesa delat test :)
Mogoč bom petič tak bogi ko moja 80 letna babica,je mela 37.5 vročine cel tedn! veš ka to ej...boga reva :D čez dva tedna po kovidu že plela po vrtu...matr ej....

SeMiNeSanja ::

Notnow je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:


Oja... koliko jih je bilo, ki jih je narava podučila, da se motijo! Saj sem napisal: ruska ruleta! 5x klik, 1x BUM! Torej ste se bedaki v familiji že 2x okužili? (pametni, ki se resno mirkajo, se ponavadi ne okužijo - cepljeni ali ne) Torej imaš že nekaj več šans, da bo ravno pri tebi naredilo BUM!
Tepci, ki ne razumete, da izzivate naravo.

In wau! "Zarad tega naj se grem cepiti"? Presnet pussy! Ves precvikan in presran pred cepljenjem. Pa saj, ko te bo Covid zgrabil, boš videl, kaj se pravi usrat se, sploh če ti bo šlo iz ure v uro na slabše. Tak pussy, k se je usrau pred cepljenjem se takrat šele zares userje. Samo takrat je že mal pozno ljubček!


a boš kak članek prpopu kulk jih je pobral? al morm sam mal okol sebe pogledat? matr fabrika z 400 zapslenimi,pa še nobenga ni pobral v zdnem letu pa pol,al kok dolg je že tale kuga :)
ojoj a 5x morm zbolet? a pol bom vedu da sm bolan brez da se grem testirat? lol..
Sj me je že zagrabu tale kovid..sam nevem kdaj,kr sm zvedu ko sm šou za protitelesa delat test :)
Mogoč bom petič tak bogi ko moja 80 letna babica,je mela 37.5 vročine cel tedn! veš ka to ej...boga reva :D čez dva tedna po kovidu že plela po vrtu...matr ej....

Se treseš pred iglo, kajne? Pussy!

Tak ste presran, da ni ne konca ne kraja izgovorom.

A na koncu se vedno znova vrnemo na bistvo: eni navadni presranci ste, ki cvikate pred iglo. Pussy!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

PrihajaNodi ::

Se treseš pred iglo, kajne? Pussy!


nismo vsi narkomani, šparamo doze za vaše potomce. Lets monkeys be monkeys
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se treseš pred iglo, kajne? Pussy!


nismo vsi narkomani, šparamo doze za vaše potomce. Lets monkeys be monkeys

Ma jajčka so vam že odpadla, tako da na potomce kar pozabi.

Sorry, ampak tudi za potomce morš met jajca! Taka ali drugačna.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

PrihajaNodi ::

Ja drži, opice bodo ostale opice in se dalje parile. Vmes pa dobivale banene v obliki dozic. Eni nimamo jajčk da smo zdravstveni eksperiment.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CoolBits ::

Kako strah te mora šele bit, da se greš zaradi 0,02% smrtnosti špikat z nepreverjenim zvarkom. ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

SeMiNeSanja ::

CoolBits je izjavil:

Kako strah te mora šele bit, da se greš zaradi 0,02% smrtnosti špikat z nepreverjenim zvarkom. ;((

Pol Evrope je precepljene, vi pa še vedno o 'nepreverjenem zvarku'.

Zanimivo, ko vam v štacuni porinejo neko nepreverjeno genetsko modificirano zelenjado, jo pa brez pomisleka požrete. Da o tistih, ki jih v raznih 'zvarkih' nevede vase spravite, sploh nebi govorili.

Trenutno smo že praktično na temu, da bodo vsa ostala zdravila manj 'preverjena' kakor cepiva, pred katerimi tako zelo trepetate.
Ali to tudi pomeni, da se odpovedujete vsem ostalim zdravilom?

Če ja, potem bo itak naravna selekcija kmalu poskrbela, da bo problem vas lažnivih antivax kljukcev rešen.
Darvin hvala!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Prav imaš, naravna selekcija bo poskrbela.
BTW Darvin je bil freemason :))

PrihajaNodi ::

Necepljeni in tisti ki bodo svojo dozico pozabl gredo v koncentracijske kampe. Gradi, se gradi. Veliko objektov bo, veliko naroda v njih. Spet nas bodo Južnake tregal po evropi ker ne bo dovolj kapacitet tu. Ste pripravljen?

Avstralci imajo že kar ornk kampe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

CoolBits je izjavil:

se greš zaradi 0,02% smrtnosti

Ta virus ima zagotovo višjo smetnost kot pa 0.02%...

CoolBits je izjavil:

BTW Darvin je bil freemason :))


Teoretikom zarot to full nekaj pomeni..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

;-) ::

Pol Evrope je precepljene, vi pa še vedno o 'nepreverjenem zvarku'.


Saj to je problem, pol je precepljene, zdaj pa kak si to razlagaš. Mene recimo ne moti če se cepijo vsi ki se pač cepit želijo. Me pa moti, da se imajo za nekaj več in hočejo svoj pogled na svet vrinit ostlim. Čemu ?

Dokler se ima prav vsak možnost zaščitit skoraj 100% pred virusom, ne vidim razloga zakaj prav te možnosti ne izkoristi, skoraj pol pa se jih gre neko 33% zaščito s cepivom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

CoolBits ::

NMH je izjavil:

CoolBits je izjavil:

se greš zaradi 0,02% smrtnosti

Ta virus ima zagotovo višjo smetnost kot pa 0.02%...

Ne po podatkih uradnih institucij, pa še ti so napihnjeni.

Notnow ::

SeMiNeSanja je izjavil:


Se treseš pred iglo, kajne? Pussy!

Tak ste presran, da ni ne konca ne kraja izgovorom.

A na koncu se vedno znova vrnemo na bistvo: eni navadni presranci ste, ki cvikate pred iglo. Pussy!


Pred kako iglo se tresem? kok sm pa pol za protitelesa test naredu?

haha ti se treseš pred virusom ko ni mogu moje babice pod zemlo spravt...sj za take je pa daddy government an...rabte enga..prpice :)
zapomn si...80 letna babica se ne boji virusa ti pa :D ti pa :)

PrihajaNodi ::

Zakaj se starci sploh tresejo, saj so dali že vse lepo skoz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SeMiNeSanja ::

;-) je izjavil:

Pol Evrope je precepljene, vi pa še vedno o 'nepreverjenem zvarku'.


Saj to je problem, pol je precepljene, zdaj pa kak si to razlagaš. Mene recimo ne moti če se cepijo vsi ki se pač cepit želijo. Me pa moti, da se imajo za nekaj več in hočejo svoj pogled na svet vrinit ostlim. Čemu ?

Dokler se ima prav vsak možnost zaščitit skoraj 100% pred virusom, ne vidim razloga zakaj prav te možnosti ne izkoristi, skoraj pol pa se jih gre neko 33% zaščito s cepivom.

Hja, ker tepci ne razumete kako cepiva delujejo, zakaj se govori o potrebni precepljenosti, da se to sranje že enkrat umiri do take mere, da se nihče ne bo rabil ničesar bati, da se bo lahko vrnilo življenje v normalo.

Drugače pa me spominja argumentacija na cesto in pločnik. Kot da bi rekel:

Mene ne moti če vsi, ki to hočejo, hodijo po pločniku. Me pa moti, da se imajo za nekaj več in hočejo svoj pogled na svet vrinit ostalim. Čemu ?

Ja, eni smo ovce in hodimo po varnejšem pločniku. Seveda tudi na pločniku ni 100% varno. Celo brez prometa, ti lahko kakšna veja / strešnik / ledena sveča pade na glavo.
A kljub temu ni protestov, ker se vas sili, da hodite po pločniku.
Zakaj ne, če tako radi protestirate proti racionalnemu obnašanju? Če vam je vodilo, da se je treba upreti vsakršni zapovedi,....

Eden mi je rekel, da se antivaxerji tako zelo upirajo, ker si hočejo na vsak način priboriti nazaj tiste 'počitnice', ko so v 'lockdown-u' ždeli doma na počitnicah, država pa jih je plačevala za njihovo počitnikovanje.

Nekaj bo gotovo tudi na temu......
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

PrihajaNodi ::

Hja, ker tepci ne razumete kako cepiva delujejo, zakaj se govori o potrebni precepljenosti, da se to sranje že enkrat umiri do take mere, da se nihče ne bo rabil ničesar bati, da se bo lahko vrnilo življenje v normalo.


In opice se naprej mislite da gremo nazaj v normalo hihihi:D

1. Ustvari se plandemija
2. Zjebe se monetarni, gospodarski, zdravstveni sistem
3. Novi temelji: you will owe nothing and ya"ll be happy with it. Qr kode povsod, credit social system

Veliko srece vasim nabockanim otrokom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Hja, ker tepci ne razumete kako cepiva delujejo, zakaj se govori o potrebni precepljenosti, da se to sranje že enkrat umiri do take mere, da se nihče ne bo rabil ničesar bati, da se bo lahko vrnilo življenje v normalo.


Kdo pa se česa boji ? Jaz se ničesar, ne vidim pa razloga zakaj bi se cepil če imam potem paktično isto zaščito kot da se ne, isto bom fasal karanteno če se okužim in isto bom moral biti doma.

Če bi se česa bal oziroma če bi moral kam iti kjer bi se čutil ogroženega pred tem virusom bi uporabil 100% zaščito, ker mi je na voljo in je praktično vsakemu na voljo in dokazano deluje. Nekega polovičarstva pa se ne grem.

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

kiFni ::

V UK je corona že pase.
Zdej je spolna bolezen na udaru.
https://www.zurnal24.si/zdravje/v-velik...

Kenpachi ::

kiFni je izjavil:

V UK je corona že pase.
Zdej je spolna bolezen na udaru.
https://www.zurnal24.si/zdravje/v-velik...


"Brez zdravljenja lahko okužba začne uničevati genitalno tkivo, napada pa tudi druge dele telesa. Bolezen sicer zdravijo z antibiotiki, je za Independent pojasnila dr. Datta."

Waaaaat? Bolezni se lahko, gasp, zdravi, sploh v zgodnji fazi? Vau, nezaslišano.
Zaraki Kenpachi.

anketar ::

;-) je izjavil:

Hja, ker tepci ne razumete kako cepiva delujejo, zakaj se govori o potrebni precepljenosti, da se to sranje že enkrat umiri do take mere, da se nihče ne bo rabil ničesar bati, da se bo lahko vrnilo življenje v normalo.


Kdo pa se česa boji ? Jaz se ničesar, ne vidim pa razloga zakaj bi se cepil če imam potem paktično isto zaščito kot da se ne, isto bom fasal karanteno če se okužim in isto bom moral biti doma.

Če bi se česa bal oziroma če bi moral kam iti kjer bi se čutil ogroženega pred tem virusom bi uporabil 100% zaščito, ker mi je na voljo in je praktično vsakemu na voljo in dokazano deluje. Nekega polovičarstva pa se ne grem.


cepivo, ki rab booster šote na 6 mesecev ni cepivo ampak je naročnina

kotanyi ::

Mislim, jaz celo po eni strani razumem poanto ljudi, ki rečejo boli me za virus, boli me za cepivo, boli me za druge, men tko al tko ne bo nč. Pač, sprejmeš tveganje podobno kot kajenje ali alko, in te boli patak.

Da pa po eni strani trdiš kako je covid brezvezen prehlad zaradi katerega bojda umre >1% folka, pa še to starih/bolnih/debelih, po drugi strani se pa na smrt treseš zaradi cepiva do te mere, da se oprimeš prav vsakega anekdotičnega dreka ki ga folk nastrelja po FBju/Twitterju/Tik-Toku, no, to pa zahteva prav posebno kognitivno disonanco.

Pomoje še kak razred večjo od FlatEartherjev. Tam vsaj ni nobenega neposrednega efekta za persono ki naseda.

Drugače je meni vseeno al se cepite al ne. Suit yourself. Ampak bohpomagaj, res ste ene zablodene posrane reve. Zvarek, Špik, Big Pharma, vsak bebo vas nategne samo da vašo pesmico zapoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

kiFni ::

Kenpachi je izjavil:

kiFni je izjavil:

V UK je corona že pase.
Zdej je spolna bolezen na udaru.
https://www.zurnal24.si/zdravje/v-velik...


"Brez zdravljenja lahko okužba začne uničevati genitalno tkivo, napada pa tudi druge dele telesa. Bolezen sicer zdravijo z antibiotiki, je za Independent pojasnila dr. Datta."

Waaaaat? Bolezni se lahko, gasp, zdravi, sploh v zgodnji fazi? Vau, nezaslišano.

Injekcija penicilina na teden pa lahko porivaš kokr ti paše :D8-)

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hja, ker tepci ne razumete kako cepiva delujejo, zakaj se govori o potrebni precepljenosti, da se to sranje že enkrat umiri do take mere, da se nihče ne bo rabil ničesar bati, da se bo lahko vrnilo življenje v normalo.


In opice se naprej mislite da gremo nazaj v normalo hihihi:D

1. Ustvari se plandemija
2. Zjebe se monetarni, gospodarski, zdravstveni sistem
3. Novi temelji: you will owe nothing and ya"ll be happy with it. Qr kode povsod, credit social system


LeQuack ::

kotanyi je izjavil:


Drugače je meni vseeno al se cepite al ne. Suit yourself. Ampak bohpomagaj, res ste ene zablodene posrane reve. Zvarek, Špik, Big Pharma, vsak bebo vas nategne samo da vašo pesmico zapoje.


In potem ko se cepiš se lahko okužiš, zboliš in vse ostalo. Jaz se ne počutim kaj bolj varnega ko sem cepljen, počutim se samo neumnega ker so me nategnil in bo sedaj itak lockdown. Če pa bi imel kakšne posledice cepljenja pa bi mi rekli da sem sam kriv, še tu na forumu bi me zihr prepričevali da je vse v moji glavi in da to ne more biti od cepiva.
Quack !

shadeX ::

počutim se samo neumnega ker so me nategnil in bo sedaj itak lockdown


Nategnili so te necepljeni sodržavljani in sodržavljanke. Že od konca avgusta je kristalno jasno, da če se ljudje ne bodo precepili v tolikšni meri, da bi zmanjšali število potekov bolezni ki zahtevajo bolnišnično obravnavo, potem se bo družba zapirala. Mogoče bo sedaj s to razliko da bo lockdown samo za necepljene. Naša vlada ima domišljijo, tako da ne dvomim o tem da nekaj "zabavnega" zagotovo bo.


Če pa bi imel kakšne posledice cepljenja


Ampak jih nisi imel in če si cepljen pred kratkim, si nedvomno manj dovzet za hujši potek bolezni ali pa dolgi covid to sezono. Recimo da bo do začetka naslednje jeseni že na voljo zdravilo, ki bo dovolj učinkovito, da bo zmanjšalo hujši potek bolezni in se večini ne bo potreba cepit.

še tu na forumu bi me zihr prepričevali da je vse v moji glavi in da to ne more biti od cepiva.


Ne razumem. Cepljen si, zdrav si tako kot večina nas cepljenih. Nad čim se sploh jeziš in zakaj je to potreba? Manj kot zagovarjaš cepivo, manj se bodo ljudje cepili in več ukrepov oz lockdownov bomo imeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

;-) ::

Mrtvi na 1mio:
SLO 2267
Nemčija 465
Norveška 164
Kuba 725
Venezuela 171

Pa koga farbate, zaženite zdravstvo, v državah ki dela ni toliko mrtvih.

LeQuack ::

;-) je izjavil:

Mrtvi na 1mio:
SLO 2267
Nemčija 465
Norveška 164
Kuba 725
Venezuela 171

Pa koga farbate, zaženite zdravstvo, v državah ki dela ni toliko mrtvih.


Ampak po dodatkih na zdravnika smo pa med vodilnimi.
Quack !

Kayzon ::

shadeX je izjavil:

počutim se samo neumnega ker so me nategnil in bo sedaj itak lockdown


Nategnili so te necepljeni sodržavljani in sodržavljanke. Že od konca avgusta je kristalno jasno, da če se ljudje ne bodo precepili v tolikšni meri, da bi zmanjšali število potekov bolezni ki zahtevajo bolnišnično obravnavo, potem se bo družba zapirala. Mogoče bo sedaj s to razliko da bo lockdown samo za necepljene. Naša vlada ima domišljijo, tako da ne dvomim o tem da nekaj "zabavnega" zagotovo bo.


Če pa bi imel kakšne posledice cepljenja


Ampak jih nisi imel in če si cepljen pred kratkim, si nedvomno manj dovzet za hujši potek bolezni ali pa dolgi covid to sezono. Recimo da bo do začetka naslednje jeseni že na voljo zdravilo, ki bo dovolj učinkovito, da bo zmanjšalo hujši potek bolezni in se večini ne bo potreba cepit.

še tu na forumu bi me zihr prepričevali da je vse v moji glavi in da to ne more biti od cepiva.


Ne razumem. Cepljen si, zdrav si tako kot večina nas cepljenih. Nad čim se sploh jeziš in zakaj je to potreba? Manj kot zagovarjaš cepivo, manj se bodo ljudje cepili in več ukrepov oz lockdownov bomo imeli.



"Cepljen si,zdrav si kot vecina nas cepljenih" :)) Kaj pa mi ki nismo se zboleli za tem,pa ne mi govoriti da se gre za sreco ker sem vsak jeben dan med ljudmi. Da ne govorim o fitnesu,ko nas vak dan 40 ljudi trenira brez maske pa skos isti obrazi.

WizzardOfOZ ::

;-) je izjavil:

Mrtvi na 1mio:
SLO 2267
Nemčija 465
Norveška 164
Kuba 725
Venezuela 171

Pa koga farbate, zaženite zdravstvo, v državah ki dela ni toliko mrtvih.


To je zato, ker drugje so stari že pomrli, pri nas se jih je pa "čuvalo" in jih je zdej pobralo, zvalil so pa vse na ronco.
Če bi bila malo hujša zima, pa bi bilo ene 3 tedne -25 stopinj, bi jih še več pomrlo.
Če pa elektrike zmanjka za ene 3 tedne, pa četrt slovenije gre rakom žvižgat. Veečina od samomorov, ker jim FB nebi delal.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

shadeX ::

Kaj pa mi ki nismo se zboleli za tem,pa ne mi govoriti da se gre za sreco ker sem vsak jeben dan med ljudmi. Da ne govorim o fitnesu,ko nas vak dan 40 ljudi trenira brez maske pa skos isti obrazi.


Lepo. Covid si prebolel brez da bi vedel da ga imaš. Imaš srečo.

Kayzon ::

shadeX je izjavil:

Kaj pa mi ki nismo se zboleli za tem,pa ne mi govoriti da se gre za sreco ker sem vsak jeben dan med ljudmi. Da ne govorim o fitnesu,ko nas vak dan 40 ljudi trenira brez maske pa skos isti obrazi.


Lepo. Covid si prebolel brez da bi vedel da ga imaš. Imaš srečo.


Kako sem lahko prebolel,ce je dve leti odkar nisem bil bolan? Priznam pa da sem bil rahlo prehlajen vmes ene 2-3x,sam sem si pomagal z naravnimi recmi kot so limone/grenivke pa ingver.

NMH ::

CoolBits je izjavil:

NMH je izjavil:

CoolBits je izjavil:

se greš zaradi 0,02% smrtnosti

Ta virus ima zagotovo višjo smetnost kot pa 0.02%...

Ne po podatkih uradnih institucij, pa še ti so napihnjeni.


Vir?

WizzardOfOZ ::

Med prebivalci Slovenije, umrlimi v maju 2021, je bilo po začasnih podatkih 1.119 ali 64,4 % takih, ki so bili ob smrti stari 75 ali več let. V primerjavi s povprečnim številom prebivalcev, umrlih pri isti starosti v letih 2015-2019, je bilo to število za 8,3 % višje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

solatko ::

SeMiNeSanja - Ti siliš ljudi k cepljenju s cepivom, ki dokazano ne delje proti delti+, ki trenutno hebe cepljene v Izraelu. Alfe WU že zdavnaj ni več.
Ajde, ne vemo kako cepiva delujejo, boš razložil, dal potrditev linka v slovenšini (veliko necepljenih pač ne zna jezikov, zato se izobražujemo na FB), da nam bo to, končno jasno. Vsi samo to gobcate - ne veste kako cepiva delujejo, napiše, nariše in linka pa noben ne. Kar se dogaja v Izraelu, izgleda, da trenutna cepiva ne delujejo pri sevu delta+.
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

To kar se dogaja v izraelu je posledica cepiva. Ko te cepijo, dobiš veliko protiteles naenkrat. Vendar se ta razvijajo samo par tednov, potem pa stagnirajo in po nekje pol leta (v povprečju) se njihovo število konkretno zmanjša. Nasprotje tega je pa če kovid preboliš. Takrat pa dobiš protitelesa, ki se razvijajo dlje časa in zaradi tega si tudi dlje časa zaščiten, ter si zaradi daljšega razvoja tudi zaščiten proti novim sevom.
Po nekje 6 mesecih po prebolevnosti ali po cepljenju je ta razlika v zaščitenosti od 6 do 13 krat v prid prebolevniku.

Ampak pri nas se prebolevnike cepi, da se viša procent precepljenosti. In to z cepivom za sev, ki so ga v večini že preboleli.

In ker pri nas ne dajemo še boosterjev na pol leta cepljenim, bo kmalu cifra okuženih cepljenih še mnogo višja.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

With the vaccine at room temperature, gently
invert vial 10 times. Do not shake the vial. If
the vial is shaken, contact the manufacturer.
The vaccine is white to off-white in color and
may contain opaque particles. Do not use if
liquid is discolored.

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/i...

https://ibb.co/y04fQv1

So vam pretresli flaško? Bo kdo znal razložiti v čem so covid cepiva posebna da se jih ne sme tresti?BTW pri večini proizvajalcev covid cepiv so navodila: "če se pretrese se ampulo odvrže!"

Hvala.

L.p.
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To kar se dogaja v izraelu je posledica cepiva. Ko te cepijo, dobiš veliko protiteles naenkrat. Vendar se ta razvijajo samo par tednov, potem pa stagnirajo in po nekje pol leta (v povprečju) se njihovo število konkretno zmanjša. Nasprotje tega je pa če kovid preboliš. Takrat pa dobiš protitelesa, ki se razvijajo dlje časa in zaradi tega si tudi dlje časa zaščiten, ter si zaradi daljšega razvoja tudi zaščiten proti novim sevom.
Po nekje 6 mesecih po prebolevnosti ali po cepljenju je ta razlika v zaščitenosti od 6 do 13 krat v prid prebolevniku.

Ampak pri nas se prebolevnike cepi, da se viša procent precepljenosti. In to z cepivom za sev, ki so ga v večini že preboleli.

In ker pri nas ne dajemo še boosterjev na pol leta cepljenim, bo kmalu cifra okuženih cepljenih še mnogo višja.


Drug teden bo jasno kdaj bo potekla licenca 2X cepljenih. Zaj sem jaz tko zastopu po RTV ju.

LOL::)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Licence to kill
bodo dobil nazaj:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Licence to kill
bodo dobil nazaj:)):))


No zaj je blo tud, kok sem jaz razbral, da bomo zaj mi tud na vrsti. :)):)):))

Zgleda da bere slo tech, ker je mela brezhibno govorico telesa. LOL.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PrihajaNodi ::

Na vrsti za kampe ali prisilno sterilizacijo, pardon cepljenje?

Preden se cepite natančno preverite kaj delajo s flaško.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Na vrsti za kampe ali prisilno sterilizacijo, pardon cepljenje?

Preden se cepite natančno preverite kaj delajo s flaško.



Ma kej se grejo, še pira ne smeš trest. LOL. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

solatko ::

WizzardOfOZ - Preboleli po enem letu 3x več protiteles, kot cepljeni po 3-eh mesecih. O kakšnem ogromnem številu ti govoriš. Sedaj težko zbolevajo cepljeni, ko po 5-6 mesecih nimajo več zaščite, lastne imunosti pa niso ustvarili, se bo pokazalo, če jo sploh lshko, saj te v nasprotnem primeru ubije pik čebele ali ose.

Telbanc - Po 4-ih mesecih si na kritični meji, ko naj bi še "ščitilo", ne vem sicer pred čim.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Gray state:


? GRAY STATE TRAILER ?

i This trailer was released 9 years ago and is more relevant than ever. The man who made this was murdered and his family was murdered too. The government said it was a "murder suicide". The official movie never came out because he was killed before he could release it.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Reycis ::

Države so naročile enormne količine cepiv. Pomoje se bo tudi frekvenca boosterjev povečevala. Vsak naslednji bo prišel hitreje.
Diversity is our greatest strength

SeMiNeSanja ::

solatko je izjavil:

WizzardOfOZ - Preboleli po enem letu 3x več protiteles, kot cepljeni po 3-eh mesecih. O kakšnem ogromnem številu ti govoriš. Sedaj težko zbolevajo cepljeni, ko po 5-6 mesecih nimajo več zaščite, lastne imunosti pa niso ustvarili, se bo pokazalo, če jo sploh lshko, saj te v nasprotnem primeru ubije pik čebele ali ose.

Telbanc - Po 4-ih mesecih si na kritični meji, ko naj bi še "ščitilo", ne vem sicer pred čim.

Tvoje teorije imajo tako grde napake, da verjeti ne moreš.

Kot prvo, da bi lahko postal po tvoje 'superodporni prebolevnik', moraš virus najprej preboleti. Tu pa se ti lahko prekleto grdo zalomi, da boš 'odporen' na prav vse viruse - ampak pod rušo. Žal jih ni bilo malo, ki so svetu nabijali enake in še bolj obskurne teorije od tvojih, ki jih je točno to doletelo.

Ravno zaradi tega bi morali 'prebolevniki' biti tiho ko riti, ker je že samo dejstvo, da so se enkrat okužili dovoljšni dokaz, da niso spoštovali zaščitnih ukrepov.
Tak, ki že v prvo ni upošteval osnovne zaščitne ukrepe, pa bo potem drugim trosil modrosti? Resno? Kaj res ne razume tak bedak, da si je s 'statusom prebolevnika' zadal avtogol, ki ga diskvalificira, da bi o tej temi sploh še kaj jezikal?

To, da 'sedaj težko prebolevajo cepljeni' pa je spet negiranje realnosti. Oz. prodajanje 'facebook resnic'. Že samo s to izjavo si se dodatno diskvalificiral. Povsod po svetu poročajo, da cepljeni na intenzivnih negah spadajo v skupine rizičnih bolnikov, za katere se je že v naprej vedelo, da pri njih cepivo ne bo delovalo tako, kot pri ostali populaciji. Ampak facebook znanstveniki imate svoje razlage in teorije, mar ne?

Sorry dečko, ti nisi noben znanstvenik. Si zgolj presranec, ki se je usral pred iglo. Face it!

Ne razumem, kaj vam je tako težko priznat, da se bojite igle.
Samo tega pa res ne bom razumel, da ste ta svoj strah pred iglo izrodili do te mere, da vsak podatek, ki vam pride čez pot iztrgate iz konteksta in zlorabite za svoje 'znanstvene dokaze'.
Pri teh 'znanstvenih dokazih' pa so začuda najbolj glasni in 'strokovni' tisti, ki so po izobrazbi najdlje od kakšne viruloške stroke.

Hja, ko avtoklepar in vodovodar vse vesta o virusih.... Celo toliko, da pljuvata po dejanskih virologih.
Ja, kam smo prišli!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

simonchelo ::

Fantje pomirite se no... Pa sej nima veze cepljen ali ne, vsi smo ljudje, vsi smo krvavi pod kožo in vsi bomo mogl enkrat z spustit ta svet. To vse je 100% vse ostalo pa so ugibanja.
ciao

;-) ::

Ravno zaradi tega bi morali 'prebolevniki' biti tiho ko riti, ker je že samo dejstvo, da so se enkrat okužili dovoljšni dokaz, da niso spoštovali zaščitnih ukrepov.
Tak, ki že v prvo ni upošteval osnovne zaščitne ukrepe, pa bo potem drugim trosil modrosti? Resno? Kaj res ne razume tak bedak, da si je s 'statusom prebolevnika' zadal avtogol, ki ga diskvalificira, da bi o tej temi sploh še kaj jezikal?


Torej vsi P so packi ki si niso umivali rok in skrbeli za osnovno higieno, vsi C so packi ki se zavedajo, da niso higienični zato so šli po cepivo?

Invictus ::

solatko je izjavil:


Brez veze, poglej kaj se dogaja v Izraelu, Belgiji, Avstraliji,...........

Ah, to ni pomembno, oni delajo za ljudi...

In svojo provizijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456615 (44920) D3m

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16815510 (12293) BigWhale

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026726 (24541) WizzardOfOZ

Več podobnih tem