» »

Google pay/Samsung pay

Google pay/Samsung pay

MičoFičo ::

Živjo

sicer sem že videl nekaj tem o Samsung pay in Google pay-u, ampak mi ni uspelo nikakor usposobiti katerega koli.

pred kratkim sem kupil samsungovo uro, tudi z namenom uporabe NFC plačil (vem da v Slo še "ni" teh aplikacij, a sem na forumu videl da je dosti ljudem uspelo), sedaj la niti z Curve niti z Revutom nemorem postaviti contactless paymenta (na telefonu) pri obeh dobim error da banka ne podpira tega oz. naj se obrnem na banko

Ima kdo kakšno priporočilo ali pa rešitev?

Badwolff ::

Kolikor se spomnim, je treba spremenit regijo. Men od takrat naprej dela samsung pasu se ti potem instalira se na telefon, ne moreš pa ga direktno zaganjati, pač vse aktivnosti začneš na uri.

MičoFičo ::

Badwolff je izjavil:

Kolikor se spomnim, je treba spremenit regijo. Men od takrat naprej dela samsung pasu se ti potem instalira se na telefon, ne moreš pa ga direktno zaganjati, pač vse aktivnosti začneš na uri.

Kje pa spremenit regijo?
meni je v glavnem problem da mi kartice v aplikacije ne poveže

Hm, zamenjat moraš firmware.
Sam sem vse naredil moj ko je prišel ven, sem dobil Spotify, ekg/pritisk, pay, mogoče še kaj. Lahko da je sedaj kaj od tega se v naši regiji.

Sicer sem nekaj bral tu, da curve kartice mogoče noče več registrirat. Poglej v Curve temi mogoče. Men ni niti revoluta niti n26.

Dark000 ::

Gpay dela z Vivid bp. Vse ostalo ni več možno. Curve je slo bin, revolute ne pusti več kar tako menjat naslova za potrebe kreiranja virtualnih kartic...

blze ::

Zdravo.

Uporabi link za registracijo na vivid in boš imel še druge ugodnosti in pa google pay dela perfektno.

https://vivid.money/r/blazZX6
uživejte
blze

Lonely ::

vprasanje za maherje:)
Kaj rabim na samsungu, da bi lahko plačeval z njim v šparu naprimer na blagajni?

feryz ::

Denar moraš imeti gor. Naprej gre samo. Aplikacij je na tone.
Najboljša je od tvoje banke.

feryz je izjavil:

Denar moraš imeti gor. Naprej gre samo. Aplikacij je na tone.
Najboljša je od tvoje banke.

Moja banka žal nima e-denarnice in nimam namena menjati banke zaradi tega niti me ne zanima neke revoult itd.. kartice. Torej kateri app je najboljsi, da bo delalo brez problemov?

Mal na pamet govorim, ker že nekaj časa nisem cekiral.
Načeloma razni samsung In Google payi me delujejo.
MBills mogoče?

Seveda delajo, preko banke vivid money
uživejte
blze

blze je izjavil:

rabim app da bi kartica od unicredita delala na google pay ali preko nfc, brez da bi delal neke nove accounte na nekih xy bankah

Dober dan ::

Lonely je izjavil:

blze je izjavil:

rabim app da bi kartica od unicredita delala na google pay ali preko nfc, brez da bi delal neke nove accounte na nekih xy bankah

To je edino Curve kartica. Malo pogooglaj. Ampak mislim, da še to ne gre več, ker dobiš kartico s Slo BIN številko. Probaj. Je zastonj.

Lonely je izjavil:

blze je izjavil:

Potem ne bo slo dokler unicredit ne naredi svojega programa ali da čakaš da pride gpay uradno v slo. Jaz imam tudi unicredir in sam uporabljam vivid ker je itak brezplačno...
uživejte
blze

šernk ::

kaj je s tem google pay v SLO? ga banke namensko blokirajo, ker so razvile vsaka svoj app?

ko zagledaš med podprtimi državami: Tajvan, Bolgarijo, Čile, Kazahstan, Romunijo, Ukrajino...se lahko samo čudiš kako je mogoče da nas ni še nikjer.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Dober dan ::

Mi smo balkanci. Pri nas banke pojejo: Nemože nam niko ništa.. sploh mi ni jasno, kako je lahko intesa tako napredna, da podpira apple pay.

V bistvu res ne moreš verjet, da leta 2022 nobena banka nima svoje PAY aplikacije. Al ma, pa js ne vem?
Sam odkar dela curve pay na telefonu hodim kr brez kartice naokrog. Za vsak slučaj imam sicer se uro, enkrat ni hotel telefon potegnit v hofru, pa so bili že vsi nervozni.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34339477 (669) chrush
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37347759 (2651) barakus
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14929238 (1810) Excavator
»

Spet Google pay in N26

Oddelek: Mobilne tehnologije
203119 (500) buneech

Več podobnih tem