» »

Placevanje s telefonom

Placevanje s telefonom

1 2
3
»

modelno1 ::

V Curve lahko linkaš tudi slovenske kartice, tako da Revolut/n26 ni obvezen.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

mikko ::

Zdravo, ali je kdo usposobil Google Pay v kombinaciji z N26/Revolut? Kakšen je postopek?

Ras003 ::

Iz apk miror nalozi Google pay.

Potem pa v Revolut aplikaciji spremeni naslov v poljubnega v Veliki Britaniji in kreiraj virtualno kartico. Dodaj kartico v Google pay. In seveda spremni si nazaj pravi naslov.

Nesta ::

Jaz sem si namestil GPAY preko apkja. Dodal Curve. Vendar na POS vedno javlja nekaj v stilu neveljavna kartica? Tudi ko prislonim telefon na kak čitalec vedno drugo kodo vn dobim...
Kaj moram narediti da bo delalo plačevanje preko GPAYA? ali je tudi možno urediti virtualno kartico za kontrolo pristopa? Tako da si dodam v CARD app kartico?

Hvala

Hvala

Grephe76 ::

mBills je zame najboljša možnost ... vsaj druge možnosti še nisem preizkusil

Karen ::

Ti si pa od drugod "uletel" zgleda. Pojdi v mercator z naloženo mbills aplikacijo pa plačaj, če znaš. Potem pa pridi nazaj poročat :D kako si s telefonom plačal. V bistvu sploh nisi nobene možnosti plačila s telefonom preizkusil, mogoče bi začel na prvi strani tega posta, da se vsaj seznaniš kaj se da s telefonom.

Samsung pay mi javlja. Connection Error: Unable to connect to Samsung pay temporarily. Try again later.

To se mi pojavlja od kar sem ga namestil na S20...

Samsung pay ne dela v SLO?
Na Galaxy Watch 3 ni mozno dati drugih aplikacij ala Google pay ipd?

Hvala

WaterBoy ::

Ras003 je izjavil:

Iz apk miror nalozi Google pay.

Potem pa v Revolut aplikaciji spremeni naslov v poljubnega v Veliki Britaniji in kreiraj virtualno kartico. Dodaj kartico v Google pay. In seveda spremni si nazaj pravi naslov.

Tako je. Edino kar bi dodal je to da vsaj meni je GPay izginil z telefona, aplikacije ne vidim, a vseeno deluje.

Mogoče ti jo je lano laucher skril?

@Nesta
Ne Samsung Pay pri nas ni podprt.

modelno1 je izjavil:

Mogoče ti jo je lano laucher skril?

@Nesta
Ne Samsung Pay pri nas ni podprt.

Aha Hvala. Torej je galaxy watch neuporaben. Obstaja še kakšna overal Best ura? Pa da podpira tudi NFC plačevanje v Slo? Hvala

matobeli ::

Jabuček mrbit?

Blaz90 ::

Garmin Pay + mBills (čeprav trenutno ne dela na novih karticah).

Garmin Pay dela tudi z Revolutom.

XS!D3 ::

Pri nas uradno delata Garmin Pay (Revolut, Curve, do nedavnega tudi mBills ampak trenutno ne dela) in Apple Pay (Revolut, Curve, N26, Bunq, Monese, TransferWise, iCard, Intesa Sanpaolo). Za vse ostalo pa rabiš več ali manj dodatne zafrkancije da nekako usposobiš (ali pa tudi ne).

GupeM ::

Čakam, da zrihtajo Flik Pay, da bo mogoče plačevati na POS terminalih. Upajo da jim uspe do konca leta.

Obstaja kaka možnost plačevanja z Samsungovo uro v Sloveniji?
1 2
3
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36135254 (96) LightBit
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25018865 (470) svetidej
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
181454 (244) of47
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
131013 (698) WhiteAngel
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6011729 (7044) Jerry000

Več podobnih tem