» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
11 / 13
»»

BlaY0 ::

A je kdo že poskusil prevekslati bremenitev na drugo kartico po že opravljeni transakciji?

amacar ::

Žena je enkrat narobe izbrala plačljiv plan in sem ji bp preklical. Sicer supporta praktično ne uporabljam, ampak kakšen mesec nazaj sem jih spraševal o podpori GPay in so odgovarjali v normalnem času (v okviru ene ali dveh ur).
Back in time deluje bp, koristil večkrat za kakšne cashbacke.

Badwolff ::

Sam tudi nimam nobenih problemov na Free planu, kakih benefitov plačljivega plana pa ne vidim. Supporta nisem uporabljal.

andro23 ::

Tudi jaz že več let uporabljam brezplačno kartico in to za vse nakupe prek spleta in v trgovinah in še nisem imel težav. Edino z GPay mi na začetku ni delala (kasneje nisem več poizkušal), zato pa uporabljam z Garmin Pay.

buttcrack ::

mihas1919 je izjavil:

Zdravo,
Nekaj dni nazaj sem se registriral na Curve in naročil tudi kartico.
Zanima me predvsem za vse obstoječe, ki že imate to. Vam dela zadeva ok? Meni z virtualno kartico, ki sem si jo zrihtal začasno dokler ne dobim fizične dela brez težave.
Me pa malo skrbi, kar berem zadnje dni na trust pilote:
https://www.trustpilot.com/review/curve...
Ogromno negativnih ocen, da so problemi s podporo, da se naročnina sploh ne da preklicat ko downgradaš paket itd.
Kaj ostali mislite na vse to?

sam imam black plan, tega za 10€ zaradi plutusa, da imam lahko tam max znesek plačil za njihov cashback. naročnino itak dobiš povrnjeno preko perksov. supporta praktično ne potrebujem, ker zadeva funkcionira BP.

sem pa kolegu enkrat pomagal pri prekinitvi naročnine in je težje kot bi si mislil, ni pa nič blazno zahtevnega. Če greš preko supporta v appu, zna bit da ti en uspe, zato uporabiš spletno stran in ti v parih dneh uredijo. Če je do konca naročnine še kaj ostalo, povrnejo razliko.

BlaY0 je izjavil:

A je kdo že poskusil prevekslati bremenitev na drugo kartico po že opravljeni transakciji?

go back in time deluje BP, sicer je ena omejitev na free planu (mislim da 3 na mesec in do dva meseca nazaj), ampak deluje. preizkušeno večkrat - tudi za višje zneske, ker se včasih zgodi da na plutus kartici ni dovolj sredstev in plačaš z drugo kartico pa potem prebexlaš.

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

Hvala za info!

mihas1919 ::

Po slabem mesecu uporabe lahko rečem da je zadeva zelo dobra.
Edino fizične kartice pa še nisem dobil. V profilu piše, da bi morala prispeti od 24.12.2022 naprej, kako dolgo ste ostali čakali, da ste jo dobili?

BlaY0 ::

En teden. Mogoče ravno tale cajt ni najboljši za primerjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

kokica2000 ::

@mihas1919 A si že prejel kartico? Jaz še vedno čakam kartico, ki naj bi prispela do 20.12.

mihas1919 ::

Jaz še nimam kartice. Nimam komentarja.
Počakam še en mesec, če je ni vse skupaj ukinem. Naročeno sem imel dne 12.12.2022.
Pridružite se moji skupnosti
https://bit.ly/3iIwH7r

kokica2000 ::

Jaz sem jo naročil 8.12.2022 in je še nimam.

Master_Yoda ::

Jaz sem jo lani novembra narocil in je okoli 3 tedne rabla da sem jo dobil.
Dovie'andi se tovya sagain.

Aleksandra0 ::

Spoštovani uporabniki neobanke Curve in drugih neobank,

želeli bi vas vljudno povabiti k raziskavi neobančnega trga v Sloveniji, ki trenutno poteka na Ekonomsko-poslovni fakulteti Univerze v Mariboru. Prosili bi vas za izpolnitev kratkega anketnega vprašalnika, ki se nahaja na sledeči povezavi: https://www.1ka.si/a/402782af
Vaši odgovori so popolnoma anonimni, vzamejo vam le nekaj minut in pomembno prispevajo k razumevanju neobančnega fenomena in razvoju znanosti na tem področju.
V upanju na sodelovanje se vam najlepše zahvaljujem za vaš čas. Zelo bomo veseli tudi vsake delitve ankete.

Lep pozdrav,
asist. Aleksandra Amon, mag. ekon. in posl. ved

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

janezvalva_5 ::

nehaj spamat

uhuhu ::

Aleksandra0 je izjavil:

Spoštovani uporabniki neobanke Curve


Kaj pri Curve je bančnega? Curve ne ponuja bančnega računa ali bančnih storitev.

BuDi79 ::

uhuhu je izjavil:

Aleksandra0 je izjavil:

Spoštovani uporabniki neobanke Curve


Kaj pri Curve je bančnega? Curve ne ponuja bančnega računa ali bančnih storitev.
Kaj ti veš, a si ti mag. ekon. in posl. ved in doktorski kandidat iz smeri Finance in bančništvo na Ekonomsko-poslovni fakulteti?

V-i-p ::

Sem namestil aplikacijo pa se zatakne že na začetku. Ne dobim namreč tiste kode na telefon tudi po nekaj urah in poskusih ne pride :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pahuljone ::

Tudi jaz ne. Očitno imajo probleme.

vilonja ::

Tudi jaz se ne morem registrirati v curve, ker ne dobim kode.

vilonja ::

Jaz imam izimobil operaterja. Zadevo sem resil s klicem na tehnicno podporo in razlozil da smsi ne delajo. Nekako se je sms izgubil na poti, so me poklicali nazaj in rekli da so zrihtali in naslednji dan je zadeva delala.

V-i-p ::

Ima kdo idejo kaj bi bilo narobe (sem jim tudi pisal). Skratka, Curve sem sedaj aktiviral, svojo DH kartico imam notri, ne morem pa aktivirat Curve Pay. Tisti krogec se vrti v nedogled. Malo iščem po netu pa ne najdem rešitve. Hvala za kakšno idejo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

delavec44 ::

Curve Pay je polizdelek, aktiviraj Google Pay.

Pri meni je ista situacija. Pa mi je Curve Pay v preteklosti, ko ni bil še podprt GPay, deloval.

Zgodovina sprememb…

V-i-p ::

@delavec44: hja, nanestim GPay, hočem vnesti DH kartico pa izpljune tole:

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

amacar ::

DH dodaj v Curve in Curve dodaj v GPay.

V-i-p ::

@amacar: DH je v Curve, jp. Google denarnica nameščena ampak ni mi jasen drugi korak, Curve dodaj v GPay. Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

amacar ::

V GPay vnesi stevilko Curve kartice.

V-i-p ::

Hvala, pol moram itak počakat, da pride fizična njihova kartica. Ok, bom takrat probal, hvala.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

amacar ::

Ne rabiš čakati, lahko dodaš virtualno.

delavec44 ::

Meni virtualne ni hotel, fizična je šla brez problema. Ne vem zakaj.

V-i-p ::

Hvala, je šlo zdaj z virtualno v GPay. Zdaj imam torej tako: v Curve je kartica od DH. V GPay pa Curve. Ko zaženem denarnico, dobim to:


Kako bi zdaj recimo na Petrolu plačal brezstično, da bi šlo iz sredstev DH kartice? Tule itak nimam kaj kliknit. Zaženem app in prislonim?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

amacar ::

Gpay nastavi kot privzeto aplikacijo za placevanje (ce se slucajno ni) in potem ko zelis placati samo prislonis telefon na terminal. Appa ne rabis zaganjati.

V-i-p ::

Hvala, privzeto imam GPay, zdej maš pa že počasi pijačo, dve, tri v dobrem ;). Samo to bi še vprašal potem pa en dan probam. Iz kod bo zdaj trgalo sredstva, bo šlo avtomatsko iz DH kartice, ki je v Curve, ni pa v GPay-u?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

amacar ::

Trgalo bo iz privzete kartice v Curve. Glede na to, da imas dodano samo DH bo iz nje. Ce imas v Curve dodanih vec kartic pa lahko izbiras iz katere privzeto trga.

delavec44 ::

Pri GPay samo odkleneš telefon in prisloniš, ko imaš enkrat pravilno nastavljeno. Nikoli ne zataji. Curve pay je bolj kompliciran.

Pazi ko dobiš pravo curve kartico, da jo ponovno dodaš. Virtualna se povozi.

Pa če gremo na pijačo, sem bil jaz prvi :)

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Za nizke zneske pri GPay niti odkleniti ne rabis telefona, dovolj je, da je osvetljen zaslon.

V-i-p ::

delavec44 je izjavil:

Pri GPay samo odkleneš telefon in prisloniš, ko imaš enkrat pravilno nastavljeno. Nikoli ne zataji. Curve pay je bolj kompliciran.

Pazi ko dobiš pravo curve kartico, da jo ponovno dodaš. Virtualna se povozi.

Pa če gremo na pijačo, sem bil jaz prvi :)

Pardon, ti tudi si na vrsti za drink ja ;). Jah, testiram ob priliki in javim, hvala vsem in vsakemu posebej, res.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CyberPunk ::

Curve spet spreminja pogoje, ki pricnejo veljati s 14.11. Najprej vidim, da bodo za brezplacno verzijo po novem 3 kartice (prej 2), si recem super, potem pa nizje dol v dokumentu vidim, da bo provizija 2% ali 2 EUR za dvig na bankomatu (karkoli je vecji znesek). Torej ne vec do 200 EUR. Eh.

Dober dan ::

Curve je itak dober samo za Gpay in Apple pay. Ostalo je, ali pa ni.

BlaY0 ::

Jaz sem jo v bistvu nucal samo v cash-back obdobju. Par štacun sem takrat odkljukal in na koncu ven dobil okoli 20 EUR. Nič posebnega ampak OK, če že dajo se ne bom branil.

barakus ::

Ker sem preklical curve kartico zaradi izgube, sem moral začasno preklopiti iz curve pay na google wallet. Sedaj bi rad nazaj vklopil curve pay pa ko pritisnem gumb enable curve pay se mi rdeč loader vrti v prazno in ne zmelje do konca. Ali kdo ve kje bi lahko bil problem? Prej mi je deloval normalnom...

amacar ::

Zakaj bi sploh uporabljal Curve Pay, če dela google wallet, ki je boljši. V google wallet dodaš curve kartico in plačuješ enako kot si prej.

ufka ::

barakus je izjavil:

Ker sem preklical curve kartico zaradi izgube, sem moral začasno preklopiti iz curve pay na google wallet. Sedaj bi rad nazaj vklopil curve pay pa ko pritisnem gumb enable curve pay se mi rdeč loader vrti v prazno in ne zmelje do konca. Ali kdo ve kje bi lahko bil problem? Prej mi je deloval normalnom...


se jajcam z njihovim supportom okrog tega ze ene 14 dni... ful so odzivni (not)

ufka ::

ufka je izjavil:

barakus je izjavil:

Ker sem preklical curve kartico zaradi izgube, sem moral začasno preklopiti iz curve pay na google wallet. Sedaj bi rad nazaj vklopil curve pay pa ko pritisnem gumb enable curve pay se mi rdeč loader vrti v prazno in ne zmelje do konca. Ali kdo ve kje bi lahko bil problem? Prej mi je deloval normalnom...


se jajcam z njihovim supportom okrog tega ze ene 14 dni... ful so odzivni (not)


Po nesteto chatih je ocitno fora v tem, da Curve Pay omogocijo samo tam, kjer Google Pay ni omogocen. Meni sicer GPay ni vsec, ker nima nobene varnosti (v Curve Pay se moras prijavit, pri Googlu pa niti aplikacije ni treba odpret), ampak ocitno ne bo slo drugace.

amacar ::

Lahko nastavis, da ni privzetega appa za placevanje in bos pac za vsako placilo moral odpreti aplikacijo google denarnica.

V-i-p ::

Ali pa izklopiš NFC, ko ne rabiš, je še hitreje.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ufka ::

V-i-p je izjavil:

Ali pa izklopiš NFC, ko ne rabiš, je še hitreje.


uu to mi je vsec :) hvala!

barakus ::

Hvala za info! Mi je bil curve pay bolj všeč... iz navade.

Zurbum ::

Včeraj opazil, da imam novo virtualno Curve, fizična pa je na poti - stara bo potekla šele marca 24 in niti opazil nebi, če mi ne bi včeraj začelo zavračat plačil.

Težava pa je, da ko dodam virtualno v GPay mi za verifikacijo pošlje SMS, ki ga pa nikoli ne dobim. Sem poskušal že večkrat - zdaj mi niti pusti ne več. Ima še kdo ta problem? Čudno mi je, da mi ne ponudi verifikacije preko Curve aplikacije, samo SMS.

AllStarc ::

barakus je izjavil:

Ker sem preklical curve kartico zaradi izgube, sem moral začasno preklopiti iz curve pay na google wallet. Sedaj bi rad nazaj vklopil curve pay pa ko pritisnem gumb enable curve pay se mi rdeč loader vrti v prazno in ne zmelje do konca. Ali kdo ve kje bi lahko bil problem? Prej mi je deloval normalnom...

Curve v Sloveniji ne dela več odkar, dela Gpay. So mi razložili iz podpore.
Jaz ga uporabljam samo še za N26( ker ne podpira Gpay)
Curve deluje,če daš Curve karico v Gpay. Tako lahko npr. Uporabiš za N26. Za ostale kartice je nepotreben, razen za dodatne dvige z bankomata
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

delavec44 ::

Zurbum je izjavil:

Včeraj opazil, da imam novo virtualno Curve, fizična pa je na poti - stara bo potekla šele marca 24 in niti opazil nebi, če mi ne bi včeraj začelo zavračat plačil.

Težava pa je, da ko dodam virtualno v GPay mi za verifikacijo pošlje SMS, ki ga pa nikoli ne dobim. Sem poskušal že večkrat - zdaj mi niti pusti ne več. Ima še kdo ta problem? Čudno mi je, da mi ne ponudi verifikacije preko Curve aplikacije, samo SMS.


Moraš plačati novo fizično? Ali imaš kakšen paket?
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52191919 (261) chrush
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19934376 (695) MrStein
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18617065 (3617) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943971 (16543) Excavator

Več podobnih tem