» »

Placevanje s telefonom

Placevanje s telefonom

strani: 1 2 »

anketar ::

aja za mbills, sm mislu da govoriš za n26, my bad

OvCa77 ::

Mbills je posodobil cenik, in obljubil da bo tako vsaj 1 leto.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

xardas ::

Danes sem na svoj Nexus 4 želel naložiti aplikacijo Abadenarnica. Pogoj za namestitev naj bi bila podpora za NFC in android verzija >=5. Na google play mi napiše, da aplikacija ni združljiva s telefonom, čeprav izpolnjuje oba omenjena pogoja. Na GP strani aplikacije ni zapisana nobena obrazložitev za nekompatibilnost. Na rootanem telefonu trenutno teče Nougat (7.0), drugače je naprava uradno ostala pri verziji 5. Ideja je, da bi si kolega prenesel in namestil aplikacijo, ter mi nato posredoval datoteko .apk, vendar me pred tem zanima, ali je imel še kdo probleme s kompatibilnostjo in če morda kdo ve, kaj je vzrok za nezmožnost namestitve?

Naabo ::

Bi rekel, da je problem v rootu.

Mavrik ::

xardas je izjavil:

Danes sem na svoj Nexus 4 želel naložiti aplikacijo Abadenarnica. Pogoj za namestitev naj bi bila podpora za NFC in android verzija >=5. Na google play mi napiše, da aplikacija ni združljiva s telefonom, čeprav izpolnjuje oba omenjena pogoja. Na GP strani aplikacije ni zapisana nobena obrazložitev za nekompatibilnost. Na rootanem telefonu trenutno teče Nougat (7.0), drugače je naprava uradno ostala pri verziji 5. Ideja je, da bi si kolega prenesel in namestil aplikacijo, ter mi nato posredoval datoteko .apk, vendar me pred tem zanima, ali je imel še kdo probleme s kompatibilnostjo in če morda kdo ve, kaj je vzrok za nezmožnost namestitve?

Večina bančnih aplikacij ne bo delala na rootanih telefonih.
The truth is rarely pure and never simple.

xardas ::

Hvala obema.

Sem s SuperSu izvedel unroot, ponovno zagnal napravo in preveril stanje z aplikacijo Root checker, kjer je zapisano, da nimam root pravic. Aplikacije se še zmeraj ne da namestit.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: xardas ()

Mavrik ::

Gleda se SafetyNet bolj kot pa trenutno stanje roota.
The truth is rarely pure and never simple.

stara mama ::

OvCa77 je izjavil:

Mbills je posodobil cenik, in obljubil da bo tako vsaj 1 leto.

Petrolu zaupat da se ne bo podražil, je kot prostitutki zaupat da bo samo še tvoja.
Procrastinators be procrastinating

Zgodovina sprememb…

spice_man ::

torej je po novem mbills takorekoč zastonj? (za casual plačevanje in položnice) je kje kak catch? lahko z mbills na telefonu plačaš kjerkoli ali mora bit podpora? (ker ni kao nfc?). gledam ker N26 pač tega ne omogoča...

kokica2000 ::

Če ostanemo zgolj v okviru teme (plačevanje s telefonom), potem mora biti podpora na plačilnem mestu (https://www.mbills.si/lokacije/). Sicer pa ima mBills zdaj tudi MasterCard kartico, s katero lahko seveda plačuješ povsod.
strani: 1 2 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
607877 (3192) Jerry000
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
899038 (4627) drekodovce
»

Najenostavnejše plačevanje položnic

Oddelek: Loža
425142 (2055) Alien123

Več podobnih tem