» »

Eon na Fire TV stik 4K

Eon na Fire TV stik 4K

pistek ::

Zanima me, če komu deluje aplikacija EON na Fire TV stik 4 k

Aplikacija ne prosi aktivacije ampak uporabniško ime in geslo.

Stefan

XS!D3 ::

Če zahteva uporabniško ime in geslo, potem si sideloadal napačen apk (EON namesto EON TV).

pistek ::

Nikakor mi ne uspe naložiti Eon

Mi pošlješ link do aplikacije, ki jo naj naložim

Skylord ::

Saj ti je podal linke.
To kar imaš je mobilna aplikacija. Kaj pa če vpišeš up. ime in geslo, se ne moreš prijavit?

pistek ::

Govorim o napravi Amazon Fire TV stik 4 K. Napravo sem dobil včeraj. Koliko sem zasledil na spletu različnih forumih, se lahko Eon TV aplikacija naloži samo preko Downloaderja in s pomočjo https naslova. Za vsako pomoč pri inštalaciji prave aplikacije bom zelo hvaležen

pistek ::

pistek je izjavil:

Govorim o napravi Amazon Fire TV stik 4 K. Napravo sem dobil včeraj. Koliko sem zasledil na spletu različnih forumih, se lahko Eon TV aplikacija naloži samo preko Downloaderja in s pomočjo https naslova. Želim naložiti aplikacijo EON Tv, ki ob prvem zagonu ne zahteva aktivacijsko kodo ampak uporabniško ime. Za vsako pomoč pri inštalaciji prave aplikacije bom zelo hvaležen

Daniel ::

Ja jo pa pač naloži preko Downloaderja iz tistih linkov, kje je problem?

Skylord ::

pistek je izjavil:

Govorim o napravi Amazon Fire TV stik 4 K.

Vemo kaj je to Amazon Fire TV stick 4K brez skrbi.

Enpač ::

Meni EON na Fire TV sticku 4K dela, a ne dobro (včasih dela, včasih ne).
Potrebuješ verzijo EON za "Android TV".

Pobrskaj po youtubu za navodila kako instalirati google play store ali custom store na Fire TV sticku.
Za nekatera navodila rabiš usb tipkovnico in OTG kabel.
Po aktivaciji običajno dela, čez čas pa ne več, potem pa klikam restart, clear app cache,... in se spet zbudi.

Na Xiaomi Mi Box S mi EON dela brez problemov, na Xiaomi Mi TV Stick pa nisem probal.
Oba imata naložen "pravi" Android TV in Google play store.

jabba ::

Eon ne morem nastavit na Amazon Firestick 4K MAX. Naložil sem verzijo za android TV, nato me prosi aplikacija izbiro provider-ja. Izberem Telemach nato mi vrže neko aktivacijsko kodo. Tam piše da to kodo vpišem v računalniku , ali v mobilni napravi. Nato grem v aplikacijo "Telemach" in ne najdem kje morem vnesti to aktivacijsko kodo.
Lp
Rock`N` Roll

bosslipxx ::

Odgovor Telemach podpore izpred nekaj mescev:
Firestick deluje kot smart tv in na firestick je potrebno naložiti eon smart tv aplikacijo. Smart tv potem aktivirate v portalu Moj Telemach. Opozarjamo Vas, da naprava firestick ni kot priporočena naprava za delovanje eona.
slo-fishing.si

jabba ::

Hvala za odgovor.
Rock`N` Roll


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1034178632 (2562) mag3
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348195 (1088) viharnik72
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341137992 (9783) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144111 (8440) ruski76

Več podobnih tem