» »

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

buick ::

Imam približno 7 let star televizor Philips 46PFL5507K/12.
Ima Smart tv. Šele sedaj sem ga prvič priklopil v moje wi fi omrežje in poskusil delovanje interneta in raznih drugih aplikacij.
V bistvu se večina odpre ampak zelo počasi in niti približno ne dela tako kot bi moralo.
No, saj glede na starost tv bolje niti nisem pričakoval.
Poskusil sem posodobiti tv - mi napiše, da je posodobljen na najnovejšo različico.
Zanima me vaše mnenje ali se da kaj narediti s tem tv, da bi recimo lahko gor gledal Eon.tv, drugače sem pri T2 - imam optiko.
Ali bo za to potrebno kupiti novega?
Hvala za pomoč.

andrej69 ::

buick je izjavil:

Imam približno 7 let star televizor Philips 46PFL5507K/12.
Ima Smart tv. Šele sedaj sem ga prvič priklopil v moje wi fi omrežje in poskusil delovanje interneta in raznih drugih aplikacij.
V bistvu se večina odpre ampak zelo počasi in niti približno ne dela tako kot bi moralo.
No, saj glede na starost tv bolje niti nisem pričakoval.
Poskusil sem posodobiti tv - mi napiše, da je posodobljen na najnovejšo različico.
Zanima me vaše mnenje ali se da kaj narediti s tem tv, da bi recimo lahko gor gledal Eon.tv, drugače sem pri T2 - imam optiko.
Ali bo za to potrebno kupiti novega?
Hvala za pomoč.


Kar se tiče Eon aplicije in drugih potrebuješ Android televizor, ali kakšen drug televizor z Webos ali Tizen sistemom.

Han ::

Dokupiš lahko androidno škatlico in preko te naprave uporabljaš današnje aplikacije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Apofis ::

andrej69 je izjavil:


Kar se tiče Eon aplicije in drugih potrebuješ Android televizor, ali kakšen drug televizor z Webos ali Tizen sistemom.

Da se uštulim...kaj pa na hisense H50B7500...os ima Vidaa U al neki tazga...ma tud ta možnost eona? thx

andrej69 ::

Han je izjavil:

Dokupiš lahko androidno škatlico in preko te naprave uporabljaš današnje aplikacije...


Tukaj moram opozorit, da vsi Android boxi ne onogočajo Slovenskih aplikacij:)

andrej69 ::

Apofis je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Kar se tiče Eon aplicije in drugih potrebuješ Android televizor, ali kakšen drug televizor z Webos ali Tizen sistemom.

Da se uštulim...kaj pa na hisense H50B7500...os ima Vidaa U al neki tazga...ma tud ta možnost eona? thx


Tale Hisense ne omogoča Eon aplikacijo, ker ima Vida 3.0 sistem. Eon aplikacijo omogoča verzija Vida 4.0

buick ::

To pomeni najboljša in najenostavnejša rešitev nov Android tv?

andrej69 ::

buick je izjavil:

To pomeni najboljša in najenostavnejša rešitev nov Android tv?


Vsekakor.

TOP ::

Daj ne bluzite z novim TV.Han je lepo napisal Android škatlico in stvar rešena,pa ne lih kupit Kitajska jajčka za 15e.

buick ::

No bi poskusil s tole škatlico..kakšen predlog kaj kupiti da bo sigurno delal Eon.tv?

Ales ::

Ali tvoj paket omogoča uporabo EON za Android TV ali le EON aplikacijo za tablice in telefone?

buick ::

Ja sem v bistvu na T2. Rad bi si naredil tako, da bi na tv lahko gledal tudi telemachov Eon.tv - imajo sedaj ponudbo tudi za druge operaterje..

Ales ::

Ja kul story bro, ampak...

...ali bo tvoj bodoči paket omogočal uporabo EON aplikacije za Android TV ali le EON aplikacijo za tablice in telefone?

buick ::

Moj paket na t2 je tak kot je, nimam kaj spreminjat. Telemach je par dni nazaj dal možnost 1 mesečni preizkus tudi za druge operaterje Eon sport paket, ki ga najdeš na Eon.tv. Potem lahko to za 14 eur mesečno naročiš za naprej.
Seveda lahko to uporabljam na mobilnem telefonu, tablici, računalniku..
Za gledanje na tv so mi pa na telemachu rekli, da rabim android tv ali android tv box. Kaj od tega bi bilo sedaj prev?

andrej69 ::

Če imaš denar ti jaz vsekakor priporočam kakšen Android televizor, ker boš tako močno pridobil na sami kvaliteti (slike in zvoka) Poleg tega pa ne boš potreboval nikakršnega zunanjega boxa..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

XS!D3 ::

Če že Android TV, ne Android, sicer pa EON TV deluje tudi (oziroma ponavadi celo bolje) na Samsung Tizen OS in LG Web OS.
Od zunanjih boxov zna bit pa zanimiv novi Chromecast, ki ni več samo crhomecast, ampak naj bi imel full blown Google TV (ex Android TV). New vem pa če je kdo že testiral gor EON TV. Najboljša in preverjena opcija je sigurno Shield TV ampak je tudi cena konkretna. Alternativa še vedno kak FireStick ampak še vedno ni uradno podprt. Načeloma je uradno podprt tudi na MiBoxu ampak ne priporočam za EON, ker slika ni takšna ko bi morala bit (oziroma kakršna je na vseh ostlaih napravah).

Drugače pa kolikor vidim EON Sport vključuje 1 EON Smart TV app + 3 EON mobilne app licence, tako da je za televizijo sigurno najboljša opcija Smart TV app (bodisi za Andorid TV, Tizen ali Web OS).

buick ::

Počasi mi ni več nič jasno.
Gremo od začetka :)
Torej če vzamem od telemacha paket Eon sport rabim ali Android televizor ali tapravo škatlico, ki podpira ogled Eon.tv?
Druga opcija. Jaz sem pri t2, brat je pri telemachu. Lahko jaz prav tako gledam Eon.tv na mojem televizorju z njegovim up.imenom in geslom? Seveda če imam Android televizor ali škatlico?

Anney ::

Da.
Da.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

buick ::

Ok, očitno mi je jasno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buick ()

gregyk ::

XS!D3 je izjavil:


Od zunanjih boxov zna bit pa zanimiv novi Chromecast, ki ni več samo crhomecast, ampak naj bi imel full blown Google TV (ex Android TV). New vem pa če je kdo že testiral gor EON TV.

Imam in Eon dela BP. Bolje kot na novem performance series philips tv-ju z android tv.

Ales ::

buick je izjavil:

... Eon sport paket ...

No pa smo se končno prebili do tega. :)

Vsebuje med drugim:

1 EON Smart TV aplikacija
3 EON mobilne aplikacije

Ne omogočajo tega vsi njihovi paketi.

Če ne boš menjal TV-ja, potem vzemi recimo Mecool KM1 ali Mecool KM3. Na obeh teče Android TV operacijski sistem in na njih ti bo zelo lepo delala ta EON Smart TV aplikacija, pa še marsikaj drugega.

In ja, lahko uporabiš bratov dostop. Če ima v paketu uporabo "EON Smart TV aplikacije", sicer zgornje priporočilo za box ne bo ok.

Sicer pa si preberi zadnje 3-4 strani te teme, z zavedanjem, da obstajajo boxi na katerih je navaden Android in boxi, na katerih je Android TV. Prebit se boš moral čez nekaj balasta, ampak informacije so tam.

buick ::

In če uporabim bratov dostop kot ga uporabljam že zdaj na tablici - torej dostop na Eon.tv za mobilne naprave - kaj rabim potem, da bo to na tv delovalo?
Torej če v paketu nima uporabe "Eon Smart TV aplikacije"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247081 (1278) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136970 (8761) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310981 (5373) Daniel
»

EON TV na več računalnikih - težava

Oddelek: Zvok in slika
267953 (7240) XS!D3

Več podobnih tem