» »

Telekom Slovenije mobilne storitve vzamem ali ne

Telekom Slovenije mobilne storitve vzamem ali ne

TelemachSLO ::

Pozdravljeni

Uporabljam Telemach omrežje doma res, da v hiši dosegal samo do 5 mega linije z paketom največ imam tudi domači internet od A1 ampak,ko gledam kake filme al je to hbo go ali netflix vsakih par sekund lovda preko Telemacha omrežja tega ni .
Stvar je taka vzel bi Telekom Slovenije paket naj c zaradi tega, ker se kdaj pri Telemachu ping, kar poveča na 400 in ni možno igrati odzivnost v kurcu rad bi od vas slišal ali je dobro it na Telekom pa tam bit al naj počakam se par mesecev, če bodo mogoče v moji bližini izgradili novo bazno od Telemacha kako ste vi zadovoljni s Telekomom prosim čim več komentarjev

Hvala LP

šernk ::

bom primerjal telekom in A1:

moč signala je po meritvah tam tam, običajno celo A1 vodi za malenkost, oddajnik je na isti lokaciji, vendar so storitve občutno slabše na A1 na mojem koncu. Internet prek LTE mi dela z 20% hitrostjo glede na telekom (A1: 3/1, telekom 20/2)

klici: telekom lovi v kleti vkopani v zemljo in se lahko normalno pogovarjaš, A1 sicer kaže da ima isto močen signal kot telekom ampak se ni mogoče pogovarjat ker te uni na nasprotni strani ne sliši skoraj nič.

10 let sem rabil in študiral ali naj vseeno sprobam A1 omrežje ali ne, sedaj so mi prestavili službeno številko tja in lahko rečem, da nikakor nisem pričakoval takšne katastrofe, glede nato da je oddajnik na istem mestu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

TelemachSLO ::

Se kdo naj pove, da vidim kaj bo iz tega akcija za naj c velja do konca januarja 5 evrov popusta imam se čas se odločiti z vašimi komentarji bo se tak boljše za mene ali Telekom vzamem al ostanem pri Telemachu

Arzen28 ::

Kar se tiče storitev, sem jaz bil zadovoljen tako z A1 kot z Telekomom. Oba sta tam tam. Tudi pri (ne)dajanju popustov sta na istem. Ko sem se preselil na novo delovno mesto, pri Telekomu velikokrat nisem bil dosegljiv. Smo s sodelavci ugotovili, da sta edino A1 in Telemach bila dosegljiva 100% cel čas. Je pa zanimivo, da so bazne postaje oz. antene v bližini. No, A1 ima 2, Telekom 1.

Zakaj je temu tako ne vem, nisem stručko za to, sem pa izgubljal živce, ker tudi službeno nisem mogel uporabljati telefona, če sem koga rabil. Jaz bi na tvojem mestu vzel naročnino brez vezave, da vidim kakšno bo stanje potem pa se veži če želiš. Jaz npr. ne vzamem popusta (ponavadi znaša 20-50€, kar je občutno premalo, da se splača vezati na 2 leti), telefon na obroke pa raje vzamem pri big bangu pa grem lahko kadarkoli k drugemu operaterju. K sreči sam menjavam telefone na cca 4-5 let oz. dokler ne crknejo.

2dark ::

šernk je izjavil:

bom primerjal telekom in A1:

moč signala je po meritvah tam tam, običajno celo A1 vodi za malenkost, oddajnik je na isti lokaciji, vendar so storitve občutno slabše na A1 na mojem koncu. Internet prek LTE mi dela z 20% hitrostjo glede na telekom (A1: 3/1, telekom 20/2)


Se strinjam. Sam sem pri A1, vednar LTE pri telekomu v praksi dela bolje. To je hakeljc.

Invictus ::

Pojdi na Hofer Hot.

10 EUR na mesec za 30 GB... Brez vezav...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

2dark ::

Invictus je izjavil:

Pojdi na Hofer Hot.

10 EUR na mesec za 30 GB... Brez vezav...



Hpfer gostuje v A1 omrežju. Isti kur..c glede LTE-ja.. na a1 enostavno slabše dela net, slabši signal , pa se nahajam v mestu...

telekom je tukaj najmočnejši.

Invictus je izjavil:



10 EUR na mesec za 30 GB... Brez vezav...



Samo to je pa veliko. jaz mam za 15€ 60 GB mesečno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

klinker ::

Potrjujem. Sam imam v kleti, ki ima 3 stene pod zemljo 4G, medtem ko je moja na A1 v prtlicju bla nedosegljiva.
Smo sli doma kar vsi na Telekom. Zadeva enostavno dela, razen ce si res v kaki vukojebini.

2dark ::

klinker je izjavil:

Potrjujem. Sam imam v kleti, ki ima 3 stene pod zemljo 4G, medtem ko je moja na A1 v prtlicju bla nedosegljiva.
Smo sli doma kar vsi na Telekom. Zadeva enostavno dela, razen ce si res v kaki vukojebini.



Razmišljam, a pri A1 enostavno slabši oddajniki kot pri Telekomu. Za klice je vseeno. Ko pa pride do uporabe interneta na mobilcih nastane pa problem.

A1 ma problem v strogem centru mesta in to v kupovalnih središčih. LOl...

klinker ::

Ne vem. Vem da moja je bla vecX nedosegljiva na mestih kjer tega ne bi pricakoval, zdaj na telekomu pa bp.
Ima pa sodelavec obratno izkusnjo pri sebi doma, pri meni v sluzbi pa npr. TS in A1 delajo super, medtem ko pa folk s telemachom stalno pizdaka da net ne gre nikamor, tako da je smiselno malo potestirat kaj na tvoji lokaciji resnicno bolje dela, ker je odvisno od postavitve in frekvenc baznih postaj.

šernk ::

Očitno ima A1 slabše bazne postaje (sam sem vezan na isto lokacijo in isto frekvenco tako 2G kot 4G). Pa pri nas je tako, da ne moreš reči da se gre za prezasedenost linije, ker kaj dosti bazna postaja ne pokriva, vse skupaj morda 2000 ljudi in ker je še 10 let nazaj bil simobil bolj kot ne v temi na našem koncu je lahko rečem večina ljudi še vedno na telekomu.

Eni so mi govorili, da sem trmast ker vztrajam na telekom omrežju, pa sedaj iz prve roke vem da upravičeno. Je pa 10km stran ena lokacija, kjer so pa stvari ravno obrnjene: A1 dela brez problema, telekom je v temi, tako da najboljš je dat 5eur za testno sim kartico in stestirat obe omrežji na tvoji lokaciji. Telemach kar vem gostuje tudi v telekom omrežju, tako da probaj prisilit da ti gre na telekom in stestirat (lahko imajo pa hitrosti blokirane).

Recimo jaz na megatel nimam VoLTE, čeprav ga telekom omrežje podpira ampak ga imajo samo zase.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Invictus ::

2dark je izjavil:


Samo to je pa veliko. jaz mam za 15€ 60 GB mesečno.

Lahko bi vzel tudi tak paket, pa ga ne rabim...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Invictus ::

2dark je izjavil:

Razmišljam, a pri A1 enostavno slabši oddajniki kot pri Telekomu. Za klice je vseeno. Ko pa pride do uporabe interneta na mobilcih nastane pa problem.

A1 ma problem v strogem centru mesta in to v kupovalnih središčih. LOl...

Saj jih ima Telekom tudi. Imel tudi to, isto sranje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Arzen28 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arzen28 ()

TelemachSLO ::

Arzen28 je izjavil:

Tip se je že odločil.

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p...



Ja se res je pozabil tudi tukaj napisati se vam oproščen za to LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557174 (5280) starfotr
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649233 (11561) V-i-p
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583127 (28891) simnov
»

Katerega operaterja priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6518601 (11356) Invictus
»

Katerega operaterja priporocate ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
111707 (1321) starfotr

Več podobnih tem