» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
10 / 15
»»

Master_Yoda ::

Kolikor vem brez doplacila, ker sem jim napisal da ce je res da je to brezplacno za stare ce recejo, da naj mi vklopijo :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Master_Yoda ::

Heh uradno so mi spremenili hitrost, ampak pri meni pa se to ni vidno - sem klical v ponedeljek in so mi rekli da moram restartati modem, ampak to ni pomagalo. Sem jim pred dvema dnevoma poslal mail ker se mi ni dalo klicati, ampak do sedaj se nobenega odgovora. Na https://www.a1.si/pogodbena-hitrost pa mi drugace kaze da bi moralo biti, ampak je izmerjena in dejanska hitrost se vedno 350/40.

Oglaševana hitrost 500.0/100.0 Mbit/s
Maksimalna hitrost 500.0/100.0 Mbit/s
Običajno razpoložljiva hitrost 400.0/80.0 Mbit/s
Minimalna hitrost 250.0/50.0 Mbit/s
Izmerjena hitrost 350.0/40.0 Mbit/s
Dovie'andi se tovya sagain.

mag3 ::

Pošlji mi na ZS naročniške podatke pa ti pogledam.

Master_Yoda ::

Poslano. Thx.
Dovie'andi se tovya sagain.

Vanich ::

Hmmmm - še eno vprašanje za mag3: Voyo aplikacijo na Android smart TV ni možno aktivirati? Menu mi pokaže in vse programe in sezname, vendar se ne da nič zagnati - pravi, da ta naprava ni registrirana.
Preko vmesnika pa Voyo na drugem TV deluje normalno.
A1 ultra, seveda.

Reaper ::

Ima mogoče Voyo tudi max število registriranih naprav in moraš najprej kakšno odstraniti, predno lahko dodaš novo? Poglej malo pod svoj profil.

mag3 ::

Voyo ima max naprav 5 kolikor vem.
A voyo pa A1 račun si že povezal? V moj A1 aplikaciji bi moral imeti neko kodo, oziroma po novem mislim, da se samo prijaviš z moj A1 podatki na https://voyo.si/operater

Vanich ::

mag3 je izjavil:

Voyo ima max naprav 5 kolikor vem.
A voyo pa A1 račun si že povezal? V moj A1 aplikaciji bi moral imeti neko kodo, oziroma po novem mislim, da se samo prijaviš z moj A1 podatki na https://voyo.si/operater


Ja, pa mi nič od tega ne dela - skozi teži za registracijo.

Motion ::

mag3 je izjavil:

Voyo ima max naprav 5 kolikor vem.
A voyo pa A1 račun si že povezal? V moj A1 aplikaciji bi moral imeti neko kodo, oziroma po novem mislim, da se samo prijaviš z moj A1 podatki na https://voyo.si/operater


A Voyo dela samo z tanovim boxom? Jst uporabljam še starega s katerima naj nebi deloval. Me pa zanima če bi ga laho koristil prek PCja ki ga mam vezanega na televizijo.

mag3 ::

Motion je izjavil:

mag3 je izjavil:

Voyo ima max naprav 5 kolikor vem.
A voyo pa A1 račun si že povezal? V moj A1 aplikaciji bi moral imeti neko kodo, oziroma po novem mislim, da se samo prijaviš z moj A1 podatki na https://voyo.si/operater


A Voyo dela samo z tanovim boxom? Jst uporabljam še starega s katerima naj nebi deloval. Me pa zanima če bi ga laho koristil prek PCja ki ga mam vezanega na televizijo.


Samo na novem boxu je voyo aplikacija ja. Lahko ga koristiš na PCju, samo tam ga moreš naročit, na starih paketih ni voyo gratis.

Ganon ::

Kaj je novega pri zadnji posodobitvi TV komunikatorja?

Motion ::

mag3 je izjavil:

Motion je izjavil:

mag3 je izjavil:

Voyo ima max naprav 5 kolikor vem.
A voyo pa A1 račun si že povezal? V moj A1 aplikaciji bi moral imeti neko kodo, oziroma po novem mislim, da se samo prijaviš z moj A1 podatki na https://voyo.si/operater


A Voyo dela samo z tanovim boxom? Jst uporabljam še starega s katerima naj nebi deloval. Me pa zanima če bi ga laho koristil prek PCja ki ga mam vezanega na televizijo.


Samo na novem boxu je voyo aplikacija ja. Lahko ga koristiš na PCju, samo tam ga moreš naročit, na starih paketih ni voyo gratis.


Paket mam nov in mam vključen gratis voyo. Me sam zanima če lahko to gratis naročnino koristim na PCju?

Reaper ::

Lahko, moraš si samo aktivirati/ustvariti spletni Voyo račun, pokliči na support pa te bodo vodili čez postopek. Jaz sem tako naredil, ker nisem nikjer zasledil pisnih navodil.

Boobiz ::

Imam zanimivo težavo z A1, če je kdo imel kaj podobnega/pozna kaj podobnega.

Internet mi deluje čisto OK, ko imam dinamični IP. Zadnjič sem dal zahtevek za statiko in ko so mi jo vklopili, se modem ni več povezal v internet (luč na modemu za internet ni gorela). A1 je zatrjeval, da je pri njih vse OK. Rebooti in hard reseti niso pomagali. Naslednji dan kenslam statiko, ker seveda internet rabim in voila, vse spet deluje tako kot treba.

Na A1 mi ne znajo razložiti v čem je problem.
I'm drunk, what's your excuse?

starfotr ::

A je vpisana statika v modem?

Johhny ::

Zdravo. Imam vprasanje. Pri A1 se mi iztekla vezava za mobilni paket. Imam zeljo iti drugem ponudniku. Ampak nevem kam? Telekom telemach ali t2?
Telemach da pol leta gratis narocnino.. ampak nevem kake so povezave.
Lp

Mikrohard ::

Če ne koristiš kakšnih aneksov za nakup telefonov na obroke, ali kakšnih bolj naprednih storitev (e-sim, itd), potem si izberi nekega nizkocenovnika (bob, hot, ...).

bambam20 ::

Johhny je izjavil:


Telemach da pol leta gratis narocnino.. ampak nevem kake so povezave.
Lp


Če je pol leta gratis zelo verjetno je vezava. Dobro se informiraj. Nič ne dajo zastonj.

DePalmo ::

Sem prepričan da je vezava za dve leti. Mene občasno pokličejo in kot zvesti stranki ponudijo en (ja, 1!) mesec zastonj, če se zavežem za dve leti. Seveda za vezavo izvem ko jih zelo specifično vprašam, drugače jo "zamolčijo". In vsakič jim dam isti odgovor, da bodo morali narediti boljšo akcijo da me privežejo. Ko mi rečejo en mesec in dve leti vezave, se jim začnem smejat.

Drugače sem pa s samim omrežjem zadovoljen. Dela boljše oz. bolj stabilno kot Hot oz. Bob (oz. A1 ;)), je pa malo važno od lokacije. Za dve lahko potrdim da je tako in to so okolica Cerkna in okolica Police pri Grosuplju.

Mare2 ::

DePalmo je izjavil:

Seveda za vezavo izvem ko jih zelo specifično vprašam, drugače jo "zamolčijo". In vsakič jim dam isti odgovor, da bodo morali narediti boljšo akcijo da me privežejo. Ko mi rečejo en mesec in dve leti vezave, se jim začnem smejat.



To imajo tako prodajno foro, da namenoma zamolčijo vezavo. Tudi mene kličejo, kar prevečkrat. To je barabinstvo, ker nekdo pa ziher nasede.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MrStein ::

https://web.a1.si/sprememba2023

Sprememba splošnih pogojev, cenika in reguliranih pogojev za EU gostovanje

S 01.01.2023 se delno spreminjajo pogodbeni pogoji naročniške pogodbe vsem naročnikom, ki jih zavezujejo.


Kaj točno se spremeni, pa v podrobnostih...

Imajo diff-e, vsaj ena pozitivna točka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

xseki ::

S 1. januarjem 2023 se spreminja mesečna naročnina spodaj navedenih paketov mobilnih storitev in paketov fiksnih storitev interneta in televizije. Mobilnim paketom in paketu A1 Fix net se bo cena mesečne naročnine zvišala za 2 EUR z DDV, ostalim fiksnim paketom za 3 EUR z DDV, paketu 2.SIM pa se bo zvišala cena iz 5 € oz. 6 € na enotno ceno 7 €. S 1. februarjem 2023 se bo zvišala tudi mesečna naročnina storitve HBO MAX, in sicer na 6,99 €.

2€ za Fix Net, ostali paketi pa 3€.
:O:O:O

Ganon ::

Tega si nihče ne želi, ampak ne mislite, da ostali ne bodo podražili. Še vedno A1 ostaja daleč najcenejši.

Han ::

web.a1.si/sprememba2023

A1 Fix Net + stacionarni telefon = 31 eur (s 1.1.2023) ;(

Telemach EON LIGHT ima hitrejši net + TV in stane prvi dve leti prav toliko.

Invictus ::

Itak, da so na A1 salabajzerji. Sploh kadrovska, pa tudi sefi po ITju

Iskal sluzbo lani, mi kolega posreduje eno sluzbo pri njih (A1). Operativni ekspert za IT poslovne rešitve...

Se mi je zdelo zanimivo, ker sem mislil, da res rabijo eksperta, ki bo implementiral kaj.

Grem na razgovor, on bere moj CV, in zacne razlagati kaj naj bi sploh pocel.

Na koncu pridemo do tega, da rabijo fucking first level support za en fucking homepage/portal.

Ko jih vprasam, zakaj so me pri mojih kompetencah sploh povabili na razgovor, se je nekaj izmikal in bluzil. Imel se hiter razgovor z enim sefom DevOpsa (ko je temu sefku je potegnilo kaj vse znam in ga je poklical), ampak ni nikamor naprej prislo. Fucking amaterizem in scitenje vrtickov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jusv ::

Pa kaj je to z A1 zadne čase?! Ko se mi konča vezava sploh nebom razmišlal, ali grem drugam ali ne. Kolega, ki je pri telemachu, pravi da je že dolgo časa zadovoljen z njimi, niso dragi in da nima problemov s signalom. In glede na to, da se gibljeva po podobnih krajih, bom 100% šel na telemach, ker nočem bit več z EDGE signalom (na A1) fcking blizu mesta, cmon!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

DonRan ::

jusv je izjavil:

Pa kaj je to z A1 zadne čase?! Ko se mi konča vezava sploh nebom razmišlal, ali grem drugam ali ne. Kolega, ki je pri telemachu, pravi da je že dolgo časa zadovoljen z njimi, niso dragi in da nima problemov s signalom. In glede na to, da se gibljeva po podobnih krajih, bom 100% šel na telemach, ker nočem bit več z EDGE signalom (na A1) fcking blizu mesta, cmon!



Se pridružujem tvojemu mnenju. Mobilni signal na A1 peša.. pa investirajo v omrežje in nevem kam še vse. Kako potem ne dela tako kot je treba, če se na veliko investira v omrežje! Mislim, da bo tokrat A1 izgubil veliko naročnikov..

Senzor ::

Mene bodo sigurno izgubili. V pol leta je to zdaj že druga podražitev.

Konkretno jaz bi po novem ceniku plačeval 6€ več (2€ več za net, 2€ več za mobilni paket in 2€ več za opcijo dodatne sim kartice). Naj se lepo slikajo.

Saj ne, da je 6€ nek velik denar, ampak vseeno si za prišparanih 72€ na leto raje privoščim kaj dobega za pod zob, kot da jih dam dobesedno za nič.

Groot ::

Good luck z iskanjem cenejše opcije.

Lonsarg ::

Preko akcijskih cen se da začasno za dve leti dobiti ceneje.

Redne cene pa ima A1 kar se tiče fiksnih paketov kljub podražitvam še vedno cirka 10€ cenejše od konkurence. Izven fiksnih paketov ne spremljam.

Senzor ::

Tako je. Dobil dobro ponudbo za 2 leti na Telekomu. Po 2 letih bomo pa videli, kdo bo takrat najugodnejši.

Master_Yoda ::

Ve kdo zakaj A1 android aplikacija hoce imeti root pravice ? :))
Dovie'andi se tovya sagain.

zobnik ::

Nam v hribih dela najboljš A1. Telemach šteka.
Ve morda kateri ponudniki so še del a1
Bob....

xseki ::

Hot hofer uporablja a1 omrežje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Misty ::

A1 naj si trenutno ponudbo nekam zatakne. Za obstoječe naročnike imajo neke 20% popuste, ampak samo za tiste, ki so na SMS dobili kodo. Ostalim, ki smo dobili SMS o njihovi ugodni ponudbi, brez te kode popust ne pripada. Če žena prijavi nov priključek na istem naslovu in s tem koristi ugodnosti novega uporabnika, preklop ne bo izveden takoj, lahko traja en mesec - na www strani se sicer hvalijo s priklopom v 48 urah.
Je kdo dejansko dobil to kodo, ker jim od reklamacije oktobra letos, ko TV ni delal na vsaj dveh različnih priključkih (in so trdili, da je težava pri meni), ne verjamem več dosti?

zobnik ::

xseki je izjavil:

Hot hofer uporablja a1 omrežje

tega imam sedaj 10/10 delovanje

ales85 ::

Tej so res posebni... sem šel k njim konec avgusta, ker so bili pač konkretno cenejši. Pa še s prehodom sem imel konkretne težave in odzivnost ni bila ravno najboljša.

Zdaj sem jih pa že dvakrat vprašal (prek obrazca), kako lahko aktiviram popust na miniMIO, pa sploh ni odziva. Po 8+ dneh.

Mehr57 ::

Kakšno darilo od A1 za praznike. Odklenili so tv shemo L. Ja bravo. Kaj pa mi, ki že imamo shemo L in jo plačujemo? Kaj imamo od tega darila? Prst v r..! Konkurenca odklene vse programe, tudi tiste v dodatnih paketih.

Gatsu ::

Pri Telekomu se mi izteka aneks in ker rabim samo in le Internet me zanima kako je kaj s hitrostmi na optiki pri A1? Pri Telekomu imam 350/100 in dejansko download vedno laufa na tej hitrosti in se hitrost prav nič ne zmanjša čez vikend/zvečer ko je obremenjenost logično največja.

jukoz ::

Gatsu je izjavil:

Pri Telekomu se mi izteka aneks in ker rabim samo in le Internet me zanima kako je kaj s hitrostmi na optiki pri A1? Pri Telekomu imam 350/100 in dejansko download vedno laufa na tej hitrosti in se hitrost prav nič ne zmanjša čez vikend/zvečer ko je obremenjenost logično največja.



Imam A1 100/20 optiko , povečanja nisem plačal, grep pa do 500/100?

Hitrosti dosegam brez težav

Priključen sem 1 leto - od lani decembra in ob sklenitvi sem dobil polovico cene za 1 leto.

Cena je šla gor iz 24,99 na 28,99 v pol leta, vezava jih boli, mene pa tudi in jim ne plačujem več kot dogovorjen z vezavo. Težav zaenkrat ni, bom pa šel na Telekom ob prvi priliki - so bolj resna firma kadar ne forsirajo nore24tv.

Groot ::

Misty je izjavil:

A1 naj si trenutno ponudbo nekam zatakne. Za obstoječe naročnike imajo neke 20% popuste, ampak samo za tiste, ki so na SMS dobili kodo. Ostalim, ki smo dobili SMS o njihovi ugodni ponudbi, brez te kode popust ne pripada. Če žena prijavi nov priključek na istem naslovu in s tem koristi ugodnosti novega uporabnika, preklop ne bo izveden takoj, lahko traja en mesec - na www strani se sicer hvalijo s priklopom v 48 urah.
Je kdo dejansko dobil to kodo, ker jim od reklamacije oktobra letos, ko TV ni delal na vsaj dveh različnih priključkih (in so trdili, da je težava pri meni), ne verjamem več dosti?


Sem tudi sam bentil čez tole ponudbo, ampak so mi potem povedali da naj bi bil 20% popust za 2 letu. Tako je če upoštevaš da je popust za nove samo prvo leto, si ob 20% popustu le dober evro na mesec na slabšem na koncu po dveh letih. Plus nobene vezave ni.

Misty ::

To sploh ni problem, sem izračunal in je tako kot praviš. In ja, ker ni vezave, lahko ob pričakovanih novih podražitvah takoj menjaš paket/ponudnika za bolj ugodnega*. "Problem" je, ker sem od njih dobil samo SMS z reklamo, dejanske kode pa ne...

*računajo nek preklop/priklop cca 12EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Misty ()

Senzor ::

Barabe so tudi s tem, da moraš zelo paziti, kdaj prekineš naročniško razmerje. Po prenosu številke k drugemu operaterju ti namreč dodelijo novo začasno številko, ki velja do konca obračunskega obdobja. Tako da če prekineš naročnino pri njih v začetku meseca, boš plačal naročnino še za cel mesec. Je sicer napisano v splošnih pogojih, a me zanima, kolikšen odstotek uporabnikov jih dejansko prebere. Če prekinjate mobilno naročnino pri njih, torej prekinite proti koncu meseca.

Prav tako imajo 30-dnevni odpovedni rok pri naročnini na fiksni internet. Od trenutka, ko podaš odpoved, bo do dejanske prekinitve preteklo še 30 dni. Sicer ponovno piše v splošnih pogojih, a kolikšen odstotek uporabnikov jih dejansko prebere?

Še salmonele se prej rešiš kot njih. :))

Drugače je IMO tole zrelo za kakšno skupinsko tožbo zaradi nepoštenih pogojev, ki so izrazito v škodo potrošnika.

d4vid ::

Saj jih ne zagovarjam, jih imam tudi sam poln kufer. Ampak to pač dobiš za ta denar. Sem gledal konkurenco in za podobne želje našel 10-20€ dražje ponudbe. Pa tud neke izbire nimam v teh hribih.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Senzor ::

Niti se ne gre toliko za denar v tem primeru (+ vedel sem za te njihove fore, tako da sem časovno optimiziral odpoved, kot napisano zgoraj), ampak za to, da so barabe. Da namenoma delajo odpoved naročniškega razmerja inconvenient, da bi uporabnike odvrnili od tega (ali jih vsaj zmolzli še za dodatne EUREUREUR).

Ne vem, no. Toliko vlagajo v marketing, ampak word of mouth je še vedno eno najmočnejših marketinških orodij. Tile pa delajo v smislu let's burn all the bridges, ko se uporabnik odloči oditi drugam.

Jaz sigurno ne grem več nazaj, tudi če bodo za moj use case kdaj cenejši. Razlog je njihov odnos. Poleg tega jih bom odsvetoval tudi domačim ... ampak hej, očitno se jim takšna politika splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Senzor ()

MrStein ::

Senzor je izjavil:

Barabe so tudi s tem, da moraš zelo paziti, kdaj prekineš naročniško razmerje. Po prenosu številke k drugemu operaterju ti namreč dodelijo novo začasno številko, ki velja do konca obračunskega obdobja. Tako da če prekineš naročnino pri njih v začetku meseca, boš plačal naročnino še za cel mesec. Je sicer napisano v splošnih pogojih, a me zanima, kolikšen odstotek uporabnikov jih dejansko prebere. Če prekinjate mobilno naročnino pri njih, torej prekinite proti koncu meseca.

Kaj s tem pridobiš?
Pozneje se naročiš na konkurenco in dobiš od njih nižji račun?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Groot ::

MrStein je izjavil:

Senzor je izjavil:

Barabe so tudi s tem, da moraš zelo paziti, kdaj prekineš naročniško razmerje. Po prenosu številke k drugemu operaterju ti namreč dodelijo novo začasno številko, ki velja do konca obračunskega obdobja. Tako da če prekineš naročnino pri njih v začetku meseca, boš plačal naročnino še za cel mesec. Je sicer napisano v splošnih pogojih, a me zanima, kolikšen odstotek uporabnikov jih dejansko prebere. Če prekinjate mobilno naročnino pri njih, torej prekinite proti koncu meseca.

Kaj s tem pridobiš?
Pozneje se naročiš na konkurenco in dobiš od njih nižji račun?


Ne, ampak dejansko hkrati plačuješ dve naročnini. Če prekineš naročnino na A1 in preneseš svojo številko k drugemu operaterju, ti bo A1 naročniško razmerje prekinil s koncem obračunskega obdobja, tvoja številka pa bo takoj (v roku par dni, ko obdelajo prenos na obeh straneh) prenesena k novemu operaterju kjer ti bo začelo teči naročniško razmerje. Pri A1 pa prejmeš začasno številko, da si pokrijejo obdobje do konca obračunskega obdobja. Kaj točno naj bi v primeru, ko svojo številko preneseš drugam, počel z začasno številko od A1, pa najbrž vedo tako ali tako samo oni sami.

crniangeo ::

Invictus je izjavil:

Itak, da so na A1 salabajzerji. Sploh kadrovska, pa tudi sefi po ITju

Iskal sluzbo lani, mi kolega posreduje eno sluzbo pri njih (A1). Operativni ekspert za IT poslovne rešitve...

Se mi je zdelo zanimivo, ker sem mislil, da res rabijo eksperta, ki bo implementiral kaj.

Grem na razgovor, on bere moj CV, in zacne razlagati kaj naj bi sploh pocel.

Na koncu pridemo do tega, da rabijo fucking first level support za en fucking homepage/portal.

Ko jih vprasam, zakaj so me pri mojih kompetencah sploh povabili na razgovor, se je nekaj izmikal in bluzil. Imel se hiter razgovor z enim sefom DevOpsa (ko je temu sefku je potegnilo kaj vse znam in ga je poklical), ampak ni nikamor naprej prislo. Fucking amaterizem in scitenje vrtickov...


Tudi tebe? Sem se takrat tudi sam čudil.. sedaj sem šel na še en razgovor , bomo videli kaj bo letos :⁠-⁠)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

MrStein ::

Groot je izjavil:

MrStein je izjavil:

Senzor je izjavil:

Barabe so tudi s tem, da moraš zelo paziti, kdaj prekineš naročniško razmerje. Po prenosu številke k drugemu operaterju ti namreč dodelijo novo začasno številko, ki velja do konca obračunskega obdobja. Tako da če prekineš naročnino pri njih v začetku meseca, boš plačal naročnino še za cel mesec. Je sicer napisano v splošnih pogojih, a me zanima, kolikšen odstotek uporabnikov jih dejansko prebere. Če prekinjate mobilno naročnino pri njih, torej prekinite proti koncu meseca.

Kaj s tem pridobiš?
Pozneje se naročiš na konkurenco in dobiš od njih nižji račun?


Ne, ampak dejansko hkrati plačuješ dve naročnini.

Torej ciljaš na to, da bi novo naročnino začel ko se stara konča?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Senzor ::

Naročnino pri novem operaterju skleneš 5 delovnih dni pred iztekom meseca (2-3 dni traja prenos številke + 2 dni za rezervo), da ne plačaš istočasno 2 naročnin za cel mesec, ampak samo za tistih nekaj dni do konca meseca (obračunskega obdobja).
««
10 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1878561484 (309) permit
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34985250 (718) krefi
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649777 (12105) V-i-p
»

A1 bo z novim letom podražil stare pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5314190 (7202) pwn3rrr
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569210 (56656) Cruz

Več podobnih tem