» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
11 / 15
»»

MrStein ::

Prenos številke ne vpliva na naročnino. Dokler se ne prenese številka, imaš drugo (začasno) številko.
Razen če ima kaki operater politiko, da ti do prenosa ne aktivira računa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Senzor ::

Ne vem, če se razumeva.

Jaz sem šel v Telekomovo poslovalnico 25.11., sklenil naročniško razmerje in zahteval prenos številke z A1 na TS.

Številka je bila prenesena 29.11. (vmes je bil vikend).

A1 mi je 29.11. dodelil začasno številko do konca obračunskega obdobja -> torej do 30.11.

Pri TS se mi je naročniško razmerje začelo na dan sklenitve, 25.11.

Torej sem samo 5 dni imel dve naročnini (TS namreč zaračuna samo sorazmerni del naročnine za mesec, v katerem si jo sklenil).

Če bi šel na TS zadnji dan novembra, bi se prenos številke izvedel šele decembra in bi mi A1 zaračunal naročnino za začasno številko še za cel december.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Senzor ()

MrStein ::

Odvisno, kdaj prekineš pri A1. Če bi prekinil z decembrom, bi številko izgubil.

Tako da ja, ima smisel malo prej narediti zaradi prenosa, ker če "zamudiš", lahko številko izgubiš. Nazaj dobiti pa je zelo težko, če sploh možno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Senzor ::

Ja, to itak. Pri obstoječem operaterju ne smeš prekiniti razmerja, dokler številka ni prenesena, sicer jo izgubiš. Najbolje je pooblastiti novega operaterja, da istočasno s prenosom številke uredi tudi prekinitev razmerja pri trenutnem operaterju.

Groot ::

Senzor je izjavil:

Naročnino pri novem operaterju skleneš 5 delovnih dni pred iztekom meseca (2-3 dni traja prenos številke + 2 dni za rezervo), da ne plačaš istočasno 2 naročnin za cel mesec, ampak samo za tistih nekaj dni do konca meseca (obračunskega obdobja).


To je rešitev ja. Ne spremeni pa to dejstva da je politika A1 precej hinavska, ker ni prav nobenega razloga, da ti ne bi naročnine obračunali sorazmerno do dne prenosa številke na novega operaterja.

ales85 ::

Saj če bi se nekdo pritožil, bi verjetno tudi zmagal. V splošnih pogojih sem sicer zasledil samo tole "? prvi dan po poteku odpovednega roka zaradi odstopa Naročnika ali A1 od Naročniške pogodbe ", kar pomeni, da bi lahko prekinil tudi 15. v mesecu in ti ne bi smeli zaračunati preostalega obdobja na drugi številki. Ali sem kaj spregledal?

DePalmo ::

Jaz sem se. In so mi odpisali strošek nove naročnine, katere nisem niti uporabljal. Je pa to zelo hinavski način kako iz bivših naročnikov potegniti še nekaj evrov. Po drugi strani, so me dobro naučili da moraš vse imeti pisno. In to čisto vse kar se reče in če nebi vztrajal pri tem, bi ob prekinitvi naročnine (katera je trajala par dni), imel cca. 200 eur stroška.

Tako da fantje in dekleta, ko se nekaj pogovarjate in dogovorite, imejte vse pisno potrjeno preko maila. Drugače velja natanko nič. In to govorim na splošno, ne samo za A1.

Senzor ::

Tako da fantje in dekleta, ko se nekaj pogovarjate in dogovorite, imejte vse pisno potrjeno preko maila. Drugače velja natanko nič. In to govorim na splošno, ne samo za A1.

Jep, tole je tudi moj nasvet. Vsa komunikacija obvezno pisna. Pri čemer se mi pojavi občutek, da so na A1 morda namenoma ukinili info@a1.si mail. Da bi jih ljudje kontaktirali na druge načine (call center, poslovalnice, chat), kjer uporabnik nima ničesar, s čimer bi dokazoval vsebino komunikacije.

Tako da če jih kontaktirate, obvezno prek kontaktnega obrazca, ker v tem primeru odgovorijo na mail. Vse ostalo je useless, če pride do potrebe po dokazovanju.

Je pa žalostno, kam smo prišli, da se je treba tako boriti in ščititi pred poslovnimi praksami operaterjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Senzor ()

starfotr ::

Na splošno je tako, da je bolje imeti napisano nekaj, četudi na sekret papir, kot pa nič.

Meni se folk smeje ko kupim ali prodam kaj preko bolhe. Vendar nikoli ne veš, zato je dobro imeti kupo prodajno pogodbo. 5 min vložiš in imaš lahko mirno življenje, brez sitnosti za kake neprijetne zadeve.

DePalmo ::

Pri čemer se mi pojavi občutek, da so na A1 morda namenoma ukinili info@a1.si mail. Da bi jih ljudje kontaktirali na druge načine (call center, poslovalnice, chat), kjer uporabnik nima ničesar, s čimer bi dokazoval vsebino komunikacije.

Seveda, to je jasno vsakemu ki zna malo razmišljat. In njihov novi obrazec "da nam olajša komunikacijo", je namerno narejen tako butasto da sem vedno do sedaj moral najprej poklicati kje se skriva primerna tema mojega sporočila. Zato preko telefona komuniciram samo kakšne osnove, ostalo hočeme vse pisno.

MrStein ::

DePalmo je izjavil:

Jaz sem se. In so mi odpisali strošek nove naročnine, katere nisem niti uporabljal. Je pa to zelo hinavski način kako iz bivših naročnikov potegniti še nekaj evrov. Po drugi strani, so me dobro naučili da moraš vse imeti pisno. In to čisto vse kar se reče in če nebi vztrajal pri tem, bi ob prekinitvi naročnine (katera je trajala par dni), imel cca. 200 eur stroška.

Tako da fantje in dekleta, ko se nekaj pogovarjate in dogovorite, imejte vse pisno potrjeno preko maila. Drugače velja natanko nič. In to govorim na splošno, ne samo za A1.

+1
Znanec se pred leti zmenil na A1 (takrat še SiMobil), vse le ustno, čez eno leto pa račun za 200 EUR. Plus "stroški".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tralala999 ::

Tole bo šlo kar pod tole temo :)

1. novembra uspešno oddam naročilo paketa midi mio spletna akcija 8,99 EUR za 1 leto. (drugače 17,99)
2. novembra preko spletne identifikacije sklenem naročilo

nekaj dni da začne delovati nov sim.... vse kul
plačam še 12 EUR prikjlučnine ok
potem pa prvi račun, ni ok....cena 13,73 EUR za od 7.nov do 7 dec torej en mesec (nobene dodatne porabe, samo znesek za paket)
grem na a1 u BTC, prijazni možakar, spiševa pritožbo, pokaćem mu korespodencu po mailu, še sam pravi da bo trajalo nekja dni, pa da dobropis uredijo.... kul si mislim
potem pa odgovor A1;

Spoštovani xxxxxxxxx,

prejeli smo obvestilo glede obračuna mesečne naročnine midiMIO.

Pri pregledu podatkov za številko xxx xxx xxx smo ugotovili, da ste naročniško razmerje sklenili v času Praznične ponudbe, s katero novi naročniki prejmete 3 EUR dodatnega popusta na mesečno naročnino midiMIO za 12 mesecev.

Redna mesečna naročnina midiMIO znaša 17,99 EUR, z upoštevanim popustom pa 14,99 EUR.

Zaradi sistemskih nepravilnosti je bil dodan višji popust kot pa ste upravičeni. V bodoče bo upoštevan popust 3 EUR do poteka 12 mesecev.

V želji, da boste naša pojasnila prejeli z razumevanjem, vas lepo pozdravljamo.

A1 Slovenija
Skupina za podporo uporabnikom A1
Odgovor za vas je pripravila: Alenka Osredkar
https://www.a1.si/spoznaj-racun
Za hitrejši in enostavnejši dostop do informacij smo za vas dosegljivi prek spletnega klepeta na povezavi: https://web.a1.si/klepet

Obveščamo vas, da je naša odločitev o vašem ugovoru dokončna. Če se z njo ne strinjate, lahko v roku 15 dni od dneva vročitve tega dopisa vložite pobudo za začetek postopka na Agenciji za komunikacijska omrežja in
storitve Republike Slovenije. A1 Slovenija, d. d. ne priznava nobenega izvajalca izvensodnega reševanja potrošniških sporov kot pristojnega za reševanje tovrstnih potrošniških sporov

Na kratko, ne mislim se več kaj preveč ubadat....vračam se verjetno na Telekom.

DOOM_er ::

:)) wut? Jaz imam tudi eno dobro. Doma druge opcije kot A1 internet preko LTE-ja nimamo zato sem načeloma obsojen na njih. Hitrosti so porazne, oz. internet pač ne deluje kar velikokrat, nakar zadnjič pokličem na A1 povem kaj in kako. Me kličejo čez par dni ja gospod veste mamo nov paket A1 Ultra ki ga ponujamo na vaši lokaciji in v katerem je rezerviran promet samo za 5G tako da so prenosi vedno 150 Mbit+. Štos je da 5G omrežja na mojem koncu daleč naokoli ni, LTE prenosi so pa v optimalnih okoliščinah tam nekje do 20 Mbit max. Povem pač da 5G omrežja ni, mi še vedno sveto zatrjuje da bom dobil prenos 150 Mbit :D

Pač A1 je samo še downhill
Robots will steal your job. But that's OK

starfotr ::

Če se greš cenovni dumping, potem zmanjka denarja za razvoj, dober servis, ljudi ipd.

jukoz ::

starfotr je izjavil:

Če se greš cenovni dumping, potem zmanjka denarja za razvoj, dober servis, ljudi ipd.


Hm, se ti zdi da se gredo ISPji in ponudniki mobilne telefonije cenovni dumping?

starfotr ::

A1 trenutno na fiksnih storitvah prekaša cenovno vse ostale.

Na mobilnem je tudi z bobom kar nizko cenovno poziciniran.

Kakovostno je sicer drugje bolje. Vendar vsak se odloči med razmerjem cena/kakovost.

Jaz na primer imam doma fiksne storitve na A1, mobilne pa telekom.

V podjetju pa imam fiksne t-2 in telemach.

bambam20 ::

Sem pa letos izvedel, da ni več stroškov pri menjavi paketov.. To je tudi nekaj. Do sedaj so zaračunavali lep čas 9,99€,. če se je mobilni paket zamenjal. Sedaj je to gratis.

Tralala999 ::

No mene ne vidijo več, jutri od 3:00 dalje sem nazaj na Telekomu.
Potrjeno, A1 so šalabajzeri :)

Alexius Heristalski ::

bambam20 je izjavil:

Sem pa letos izvedel, da ni več stroškov pri menjavi paketov.. To je tudi nekaj. Do sedaj so zaračunavali lep čas 9,99€,. če se je mobilni paket zamenjal. Sedaj je to gratis.

To je po novem zakonsko urejeno. Ne gre za Simobilovo dobro voljo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bambam20 ::

Alexius Heristalski je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sem pa letos izvedel, da ni več stroškov pri menjavi paketov.. To je tudi nekaj. Do sedaj so zaračunavali lep čas 9,99€,. če se je mobilni paket zamenjal. Sedaj je to gratis.

To je po novem zakonsko urejeno. Ne gre za Simobilovo dobro voljo.


Tega pa nisem vedel.

Ganon ::

starfotr je izjavil:

Če se greš cenovni dumping, potem zmanjka denarja za razvoj, dober servis, ljudi ipd.


starfotr je izjavil:

Kakovostno je sicer drugje bolje.


Ne pri A1 ne pri bobu (A1) nimam nobenih težav. Tudi pri drugih ponudnikih v preteklosti jih nisem imel. Odločala je samo ponudba in cena. To posploševanje je malce hecno. Vedno in povsod se bodo našli ljudje, ki se bodo pritoževali.

starfotr ::

Glej, televizija je pri npr. T2 boljša kot na A1.

Ganon ::

V smislu kvalitete? Bi moral primerjati doma na svojem televizorju.

Alexius Heristalski ::

Za kakovost slike ne vem, uporabniški vmesnik pa je pri T-2 več razredov boljši.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Lightning5 ::

Slika pri A1 je slabša kot pri Telemach. Očitno šparajo na encodingu. Mi pa ni jasno zakaj, ker se itak uporablja multicast.

bambam20 ::

Sej signal UMTS pri A1 noro niha in je tudi bolj šibek, kot pri ostalih ponudnikih, kar je dejansko smešno, da se to dogaja v mestu. A1 nato poizkuša z nekaj nižjimi naročnimami privabit stranke, ker Telekom ima pasje drage mobilne pakete, ki jih želijo podtaknat v pakete z internetom.

Meizu ::

Telemach ima proti A1 šalabajzerjem dosti boljši signal in pokritost.

Šalabajzerji so mi za novo leto poslali opomin za neplačano položnico, ki je sploh poslali še niso. :) Jih moram kontaktirat, če gre to zdaj kar telepatatsko skozi :)

bambam20 ::

Meizu je izjavil:



Šalabajzerji so mi za novo leto poslali opomin za neplačano položnico, ki je sploh poslali še niso. :) Jih moram kontaktirat, če gre to zdaj kar telepatatsko skozi :)


A si sploh podal zahtevek , da se ti še naprej pošilja položnico v tiskani obliki ali imaš samo digitalni račun, ki ga najdeš v moj A1?

todman74 ::

Tralala999 je izjavil:

1. novembra uspešno oddam naročilo paketa midi mio spletna akcija 8,99 EUR za 1 leto. (drugače 17,99)


Večkrat sem v zadnjih mesecih spremljal njihovo ponudbo, pa se ne spomnim, da bi kdaj imeli ta paket znižan iz 17,99 na 8,99. Da nisi ti pomešal midi mio z mini mio?

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

Tralala999 je izjavil:

1. novembra uspešno oddam naročilo paketa midi mio spletna akcija 8,99 EUR za 1 leto. (drugače 17,99)


Večkrat sem v zadnjih mesecih spremljal njihovo ponudbo, pa se ne spomnim, da bi kdaj imeli ta paket znižan iz 17,99 na 8,99. Da nisi ti pomešal midi mio z mini mio?


Ja. Pomešal je. 8,99EUR je bil MINI in ne MIDI.. zdaj je 9,99EUR ( vključeno 10 GB prenosa ) za nove naročnike za obdobje enega leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

starfotr ::

Meizu je izjavil:

Telemach ima proti A1 šalabajzerjem dosti boljši signal in pokritost.

Šalabajzerji so mi za novo leto poslali opomin za neplačano položnico, ki je sploh poslali še niso. :) Jih moram kontaktirat, če gre to zdaj kar telepatatsko skozi :)


Če imajo toliko boljšo pokritost, zakaj potem nacionalni roaming?

Tralala999 ::

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Tralala999 je izjavil:

1. novembra uspešno oddam naročilo paketa midi mio spletna akcija 8,99 EUR za 1 leto. (drugače 17,99)


Večkrat sem v zadnjih mesecih spremljal njihovo ponudbo, pa se ne spomnim, da bi kdaj imeli ta paket znižan iz 17,99 na 8,99. Da nisi ti pomešal midi mio z mini mio?


Ja. Pomešal je. 8,99EUR je bil MINI in ne MIDI.. zdaj je 9,99EUR ( vključeno 10 GB prenosa ) za nove naročnike za obdobje enega leta.


Pregled naročila




Vaše naročilo je bilo uspešno oddano in je trenutno v obdelavi.


Pozdravljeni,

preverjamo pravilnost podatkov. O nadaljnjem poteku nakupa vas bomo obvestili na vaš e-naslov.

Lep pozdrav,
A1
________________________________________
Povzetek naročila št. [19177]
Izdelek Enkratni stroški Mesečni stroški
midiMIO 0,00 € 8,99 €/m
Priključnina 11,99 € 0 €/m

Skupaj
Ob današnjem nakupu
0,00 €
Prvi račun + priključnina

20,98 €
Na vsaki prihodnji položnici
8,99 €


Način plačila: A1 blagajna

Način dostave: Pošta Slovenije

Naslov za dostavo: xxxxxxxx







Prenesite Moj A1 aplikacijo



________________________________________
Prosimo, ne odgovarjajte na to sporočilo.

Za več informacij nas pokličite na 040 40 40 40 ali nam

pišite na info@A1.si.

Ganon ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Za kakovost slike ne vem, uporabniški vmesnik pa je pri T-2 več razredov boljši.


Meni osebno ne.

Meizu je izjavil:

Telemach ima proti A1 šalabajzerjem dosti boljši signal in pokritost.


Dobro, zdaj pa že nakladate. :)) Sodelavcem, ki so pri Telemachu, ne lovi na obrobju mesta, v stavbi podjetja. Edina točka, kjer je vsaj malo signala, je stranišče. Pravijo, da je tega ogromno. Ampak so preleni, da bi zamenjali operaterja. Medtem meni bob prikazuje 5G signal. Tudi drugače nisem imel še niti enega samega primera, ko bi ostal brez signala, pa sem bil že marsikje. Nikoli.

Tralala999 ::

scythe ::

starfotr je izjavil:

Glej, televizija je pri npr. T2 boljša kot na A1.


Glede T2 in A1 Tv komunikatorja, je T-2 svetlobna leta pred A1 in to sami na A1 vedo in delajo na tem, naredijo konkurenčen TV komunikator. Trenutno uporabljal oba TV komunikatorja, A1 je na testu do 1.1. Prvo sem bil 99% da bom zapustil T-2, zdaj sem še sam 40%. Tudi helpdesk je na A1 čisti poraz, njih dobiti na telefonm, si prej v penziji.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

starfotr ::

Vedno je na tehtnici cena in kakovost.

Meni je važno, da dela internet v redu in to na A1 dela. Tudi stacionarni telefon dela ok.

TV vmesnik je malo štorast. Prav tako ni nobene pametne podpore več.

To vzameš v zakup ali pa pač menjaš ponudnika.

Nekaterih zadev ne znajo zrihtat. Kot je dostop do moj A1. So mi že n-krat pobrisali profil in ne vem kaj še vse. Pa še vedno ne dela. Imajo neke težave pa se nihče noče s tem ukvarjat. Oz. se ne more, ker nimajo ljudi. Lastnik pa tudi najbrž pobere ves denar, kar naredijo presežka. In to je to.

d4vid ::

Kolk pasovne širine požre en xplore tv box?
Imam težavo, da če delujeta dva sprejemnika na adsl, zadeva šteka...

Mamo koga tu, ki bi lahko kaj uredil?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mag3 ::

d4vid je izjavil:

Kolk pasovne širine požre en xplore tv box?
Imam težavo, da če delujeta dva sprejemnika na adsl, zadeva šteka...

Mamo koga tu, ki bi lahko kaj uredil?


Odvisno kako je nastavljeno v bazi...

Imamo SD programe, ki so do 3 Mb/s.
HD programe, ki so do 6 Mb/s.
Pa FHD programe, ki so do 13 Mb/s.

Daj mi v ZS naročniške podatke pa ti jutri preverim kaj se da naredit.

zobnik ::

Gledam pri A1 paket MIO mini za 10 evrov, neomejen prenos, do 10gb je ena normaln prenos...., pol je sam 2MB, ni mi jasn, ta 2 MB, to je resnično počasno, če mi sedaj v hribih od HOT vleče 28Mbps
Se prav bi 14x počasneje delal?

ales85 ::

zobnik je izjavil:

Gledam pri A1 paket MIO mini za 10 evrov, neomejen prenos, do 10gb je ena normaln prenos...., pol je sam 2MB, ni mi jasn, ta 2 MB, to je resnično počasno, če mi sedaj v hribih od HOT vleče 28Mbps
Se prav bi 14x počasneje delal?

Ja, 2 Mbps je precej pocasno, ampak se da, ce ne gledas stalno video vsebin ali pa vsebin v visoki locljivosti. Jaz imam ta paket, pa teh 10 Gb ne porabim, ker sem vecino casa na WiFi.

bambam20 ::

ales85 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Gledam pri A1 paket MIO mini za 10 evrov, neomejen prenos, do 10gb je ena normaln prenos...., pol je sam 2MB, ni mi jasn, ta 2 MB, to je resnično počasno, če mi sedaj v hribih od HOT vleče 28Mbps
Se prav bi 14x počasneje delal?

Ja, 2 Mbps je precej pocasno, ampak se da, ce ne gledas stalno video vsebin ali pa vsebin v visoki locljivosti. Jaz imam ta paket, pa teh 10 Gb ne porabim, ker sem vecino casa na WiFi.


Kako hitro pa recimo naloži youtube posnetek v resoluciji 480p pri hitrosti 2/1 Mb/s in kako glasko ga predvaja. Ker 480p je na tudi na teleofnih še vedno dovolj ostra slika, da se da gledat.

Drugače pa imam tudi jaz ta paket, ker sem si preračunal, da mesečno ne porabim 10 GB, ker sem doma na wi-fi-ju. Na splošno pa ne slonim ves čas na telefonu.

Valvoline ::

Pri telemachu je akcija se vec neomejen net 1 leto 1e naslednje pa 17e, povprecje torej pod 10e :). Splaca se tudi za fixni net, pa se mobilni tv je gratis z pac nekaj osnovnih tv programov.

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Nam telemach ne dela, pademo ravno v 0,01% nepokritega območja, ma pa 100gb za 2 evrov samo net, sedaj imam 10 evrov pri hot za neomejen klice, sms in 80gb.
Povezava dela od 20 do 30 Mb
Torej bi tud A1, Bob prišla v upoštev.

ales85 ::

Valvoline je izjavil:

Pri telemachu je akcija se vec neomejen net 1 leto 1e naslednje pa 17e, povprecje torej pod 10e :). Splaca se tudi za fixni net, pa se mobilni tv je gratis z pac nekaj osnovnih tv programov.

Ali Telemach sploh ima samo internet, brez TV?

MrStein ::

Baje. V ceniku imajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Meizu ::

Dobro, zdaj pa že nakladate. :)) Sodelavcem, ki so pri Telemachu, ne lovi na obrobju mesta, v stavbi podjetja. Edina točka, kjer je vsaj malo signala, je stranišče. Pravijo, da je tega ogromno. Ampak so preleni, da bi zamenjali operaterja. Medtem meni bob prikazuje 5G signal. Tudi drugače nisem imel še niti enega samega primera, ko bi ostal brez signala, pa sem bil že marsikje. Nikoli.


Odvisno kje si. V Leblani vse dela ane. Ko greš pa malo ven so pa vedno neke težave, A1 prizna da imajo prezasedene centrale, pa da nimajo v planu nobenih nadgradenj... Eh ja.

Medtem edino telemach lovi pri meni tam, kjer tako A1 kot Telekom počepneta. Pa imajo kao vsi centralo v našem mestu. Ja, mogoče kako Wi-Fi antenco z nekega trash ruterja. Pa dve zajle okrog.

Remark18 ::

A1 ni niti Š od Šalabajzerov.

Danes 25.01.2023 mi že tretji dan ne dela nič, ne internet ne TV ne Wi-Fi. nešteto klicev, izgovarjajo se na vremenske razmere v Slo, sosedu v istem bloku pa vse deluje. bežite čim dlje od A1, samo boste imeli probleme. Takoj jutri jim odpovem pogodbo, vrnem opremo in me NIKOLI več ne vidijo. Katastrofa.

Ganon ::

Remark18 je izjavil:

A1 ni niti Š od Šalabajzerov.

Danes 25.01.2023 mi že tretji dan ne dela nič, ne internet ne TV ne Wi-Fi. nešteto klicev, izgovarjajo se na vremenske razmere v Slo, sosedu v istem bloku pa vse deluje. bežite čim dlje od A1, samo boste imeli probleme. Takoj jutri jim odpovem pogodbo, vrnem opremo in me NIKOLI več ne vidijo. Katastrofa.


Skoraj identične komentarje zaslediš glede vseh ponudnikov. Ti kot posameznik nisi merodajen. Kaj bi moral reči jaz, ki nimam nobenih težav? Ne pri A1 ne pri prejšnjih ponudnikih?

Bakunin ::

Evo. Še jaz na A1 OŠO. Kar me je edino zmotilo, da se je A1 najavil za obisk, GVO pa ne in sem imel srečo, da sem bil takrat zjutraj doma, ker potem A1 ne bi imel kaj delati...
Dosedaj vse ok.

Mobidick ::

A pozna kdo trenutni veljaven mail za reklamacije računov? S strani so umaknili vse kontaktne mail naslove, forum... Na samem računu ali v mailu z računom ni nobenega naslova, kam se jim lahko reklamacije pišejo. Hvala.
The future is digital!
««
11 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35085826 (84) Cantstandya
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1879562835 (1089) MrStein
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649903 (12231) V-i-p
»

A1 bo z novim letom podražil stare pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5314226 (7238) pwn3rrr
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569379 (56825) Cruz

Več podobnih tem