» »

NLB paketi

NLB paketi

1 2
3
4

fosil ::

Tr0n je izjavil:

Pri aktivnem paketu imas:

∞ plačil direktnih obremenitev brez provizije
∞ plačil UPN brez provizije v NLB Kliku, Klikinu in NLB Teledomu

Tole zna kar nanest na mesec, in ce je del paketa se lahko dolocenemu uporabniku celo splaca.

Vse to imaš pri DH na digitalnem paketu za 4,5 EUR na mesec.
Tako je!

dukedl ::

hotig je izjavil:

Torej začenjam primerjavo ostalih bank in ponudbe ter mesečnih stroškov. Verjetno bo bajbaj NLB.


keep us informed...
torej, kot napisano zgoraj, tudi mene mika prehod na DH..za okol 6€/mesec imam vse kot pri NLB..razen, če sem kaj zgrešil
lp dukedl

Machete ::

Brezplačen paket se sliši dobro. Kaj pa dobiš v njemu? Eno latex rokavico in žlico masti?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

OK.d ::

dukedl je izjavil:

hotig je izjavil:

Torej začenjam primerjavo ostalih bank in ponudbe ter mesečnih stroškov. Verjetno bo bajbaj NLB.


keep us informed...
torej, kot napisano zgoraj, tudi mene mika prehod na DH..za okol 6€/mesec imam vse kot pri NLB..razen, če sem kaj zgrešil

Mogoče limit na karticah?
LPOK.d

Tr0n ::

Ganon je izjavil:

Postopek je precej enostaven.

https://www.delavska-hranilnica.si/oseb...

Ta link ne omenja, kaksno dokumentacijo vse potrebujes in sicer konkretno zraven osebnega dokumenta in davcne se zadnje tri bančne izpiske obstoječe banke ter pogodbo o zaposlitvi.

Ganon je izjavil:

Kako to misliš, kako je z Mastercardom? Dobiš kartico in jo začneš uporabljati.

Vcasih je tezava z dolocenimi "slovenskimi MasterCards", da jih ne mores uporabljat online ali v tujini. Zato sprasujem. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

priden2 ::

Tr0n je izjavil:

priden2 je izjavil:

Ko so me prejšnji mesec drugič poklicali z NLB, da bi moral k njim za spremembo paketa, sem se takoj vsedel v avto in šel na delavsko hranilnico in rešil stvar v 15. min.

Lahko na kratko opises postopek prehoda na novo banko? V tvojem primeru je vse uredila DH ali si moral se kaj v NLB rihtat? Kako je z MasterCard pri DH? Ker tole kar pogosto uporabljam za nakupe preko spleta in v tujini.


Za DH banko sem se odločil po nizki proviziji položnice, nižji ceni spletne banke ,nižji ceni mastercard in seveda nižji ceni vodenje računa, ki ga imam sedaj prvo leto zastonj. Na banki sem podpisal 2 papirja, enega za navadno kartico drugega za mastercard. Ženska me vprašala, če bom menjavo banke naredil sam ali mi oni zrihtajo. Sem vprašal koliko me to stane in mi odvrnila, da nič.
Sem ji dal zadnje 3 izpiske visa kartice in zadnje 3 izpiske osebnega računa in je to to. Spletna banka mi je že bila aktivirana večer istega dne a stanje mi bo aktivno pri prvi naslednji plači, ki bo šla na novi račun in takrat ti prenesejo tudi vso stanje iz prejšnje banke. Po prvi plači ti dajo tudi vlogo za mastercard, katero vlogo sem podpisal že ob odprtju računa. Baje čakaš nekje 2 tedna po nakazilu prve plače, če sem zastopil pravilno, da dobiš mastercard.
Kar mi ženska "pozabila" povedati je, da imajo načrtovano podražitev nekaterih storitev s 1.5. letošnjega leta (provizijo za položnice prek spletne banke in vodenja računa).

Master_Yoda ::

Zakaj pa traja tako dolgo da se stanje prenese ? Te je bolje iti na banko ki jo zapuscas in z UPNom prenesti denar na novo (oz. to narediti preko spletne banke) in placati tisto provizijo za 1 upn.
Dovie'andi se tovya sagain.

peky ::

Včeraj odprl račun pri Unicreditu - paket brezskrbni. Celoten postopek je online.

-4e/mesec (6m zastonj)
-brezplačni dvigi na vseh bankomatih
-brez brez provizije pri plačilih v online banki
-spletna/mobilna banka v ceni paketa
-varnostni sms za eno kartico v ceni paketa
-500e limita na kartici

+50e bonusa, ko opraviš prva plačila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peky ()

Tr0n ::

priden2 je izjavil:

Kar mi ženska "pozabila" povedati je, da imajo načrtovano podražitev nekaterih storitev s 1.5. letošnjega leta (provizijo za položnice prek spletne banke in vodenja računa).

Ah, pa ravno zaradi provizije UPN nakazil bi sel na DH. Crap. :)

weasel ::

DH-ju se prav smeji, zdaj gre veliko ljudi k njim in pustijo, da se ves drek zliva na NLB, nato bodo pa se oni dvignili cene. Komu se bo pa dalo spet iti na drugo (slovensko) banko v tako kratkem casu.

ziga1990 ::

^^ to tudi jaz sumim ali pa bo NLB znižal cene paketov, da bi obdržal stranke
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tr0n ::

weasel je izjavil:

DH-ju se prav smeji, zdaj gre veliko ljudi k njim in pustijo, da se ves drek zliva na NLB, nato bodo pa se oni dvignili cene. Komu se bo pa dalo spet iti na drugo (slovensko) banko v tako kratkem casu.

Ce bodo pustili dvige in placila na bankomatih in POS znotraj Slovenije in EMU brez provizije, bom ogromno prisparal. V NLB tudi aktivni paket nima tega (samo 2x lahko dvignes brez provizije na bankomatih ki niso NLB), kar je totalen bullcrap. :)

ziga1990 ::

^^ ampak ima dejansko odlično pokritost s svojimi bankomati
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

scipascapa ::

peky: dej link in info kako.

kaj če nimaš spletne kamere :P

Zgodovina sprememb…

peky ::

https://epristop.unicreditbank.si

Telefon :)

Lahko zaključiš v poslovalnici, samo prideš podpisat in aktivirat mobilno banko.

Shegevara ::

Nekaj še s strani NLB-ja, da ne bomo samo kurcali :)

Tr0n ::

Lol.

BuDi79 ::

Če pa hočeš ven iz paketov pa "ni tako preprosto".

OK.d ::

weasel je izjavil:

DH-ju se prav smeji, zdaj gre veliko ljudi k njim in pustijo, da se ves drek zliva na NLB, nato bodo pa se oni dvignili cene. Komu se bo pa dalo spet iti na drugo (slovensko) banko v tako kratkem casu.

Točno to se bo zgodilo.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Machete ::

BuDi79 je izjavil:

Če pa hočeš ven iz paketov pa "ni tako preprosto".


V bistvu je, samo svoj korpus moraš prinesti na najbližje okence.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

weasel je izjavil:

DH-ju se prav smeji, zdaj gre veliko ljudi k njim in pustijo, da se ves drek zliva na NLB, nato bodo pa se oni dvignili cene. Komu se bo pa dalo spet iti na drugo (slovensko) banko v tako kratkem casu.


Tole traparijo poslušamo že LETA. "Boste že videli, DH bo nabrala komitente in dvignila cene!!!" Začuda so iz leta v leto najcenejša banka. Niso neumni, čeprav si konkurenca to močno želi.

delfinus ::

DH in sindikalni background bo ze poskrbel, da bo med najcenejsimi. Ce pa vec ne bo, pa tudi prav. Dandanes ni vec tezko poiskati alternativo in ponovno zamenjati. Zamenjava ni prav noben bavbav.

lp, d.

edlstahl ::

peky je izjavil:

Včeraj odprl račun pri Unicreditu - paket brezskrbni. Celoten postopek je online.

-4e/mesec (6m zastonj)
-brezplačni dvigi na vseh bankomatih
-brez brez provizije pri plačilih v online banki
-spletna/mobilna banka v ceni paketa
-varnostni sms za eno kartico v ceni paketa
-500e limita na kartici

+50e bonusa, ko opraviš prva plačila


Kakšna je cena direktnih obremenitev ?
Cena kreditne kartice ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: edlstahl ()

dukedl ::

ma kdo dostop do celotne vsebine?

https://www.finance.si/8945831/Banke-uv...
lp dukedl

dottor ::

Sam sem za zdej označil paket Mladostni, naslednje leto ko odplačam hitri kredit grem na Delavsko Hranilnico. Račune že tako al tako plačujem tam, ker imajo občinsko blagajno in določene zadeve plačujem brez provizije. Pa za člane SVIZ sindikata imajo še posebne ugodnosti.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

recmajkemi ::

dukedl je izjavil:

ma kdo dostop do celotne vsebine?

https://www.finance.si/8945831/Banke-uv...

Kaj morate proučiti, vedeti in na kaj biti pozorni, če razmišljate o menjavi banke
Komitenti NLB ste morda že zaznali, da vas banka opominja, da namesto osebnih računov prihajajo paketi. Z začetkom leta so namreč pri NLB začeli postopno preoblikovanje računov v pakete za tiste stranke, ki niso tega storile že same. »Predvidoma do konca 2019 bomo našim strankam postopoma preoblikovali samostojne račune v pakete,« pojasnjujejo. Z aprilom pa pakete uvaja tudi SKB.

Če se vam zdi, da paket, ki so ga »izbrali« v banki, ne ustreza, morate izbor paketa opraviti sami. In seveda je to pametno storiti, še preden vam ga banka sama preoblikuje. Paketi so štirje: osnovni (4,9 evra na mesec), mladostni (3,9 evra na mesec), aktivni (9,4 evra na mesec), premium (13,3 evra na mesec). Seveda vsak vključuje različne stvari, eni paketi vključujejo manj, drugi več storitev. Kateri je za vas kot komitenta najprimernejši, je vaša odločitev. »Paketna ponudba za stranke pomeni učinkovitejši pregled nad stroški, ki jih imajo z bančnimi storitvami,« pravijo v NLB.
SKB s paketi za fizične in pravne osebe

Ponudbo paketov z aprilom uvaja tudi SKB. "Ponudba paketov bo pripravljena bo za fizične in za pravne osebe, pri manjših podjetnikih bo združevala bančne storitve, ki jih opravljajo v svojem zasebnem in poslovnem življenju. Za stranko bo paketna ponudba cenovno praviloma ugodnejša, kot če bi kupovala posamične storitve ali produkte, enostavnejša in bolj pregledna," pojasnjujejo v banki in dodajajo, da bodo za fizične osebe na voljo trije paketi, za pravne pa dva.
ZPS: Pri izbiri bančnega paketa premislite, kaj res potrebujete

Zveza potrošnikov Slovenije (ZPS) na splošno o izbiri bančnih paketov pravi: »Pri izbiri paketov dobro premislite, ali tisto, kar paket vsebuje, tudi zares potrebujete. Odločite se za paket, ki ga boste lahko izkoristili in ne boste po nepotrebnem plačevali za storitve, ki jih ne uporabljate.«
Nočem paketa! Lahko obdržim svoj osebni račun?

Če niste zagovornik paketov in bi radi le obdržali svoj osebni račun, vam iz NLB sporočajo, da od samostojnih osebnih računov ostaja le osnovni račun. Drugih v njihovi ponudbi ni več.

Pri SKB pa pravijo, da bodo stranke paketno ponudbo izbrale, če bodo to želele. "Tiste, ki paketne ponudbe ne bodo želele, bodo lahko izbirale med samostojnim osebnim računom in posamičnimi produkti in storitvami."
Katera banka vas najbolj lupi?

V svoji analizi je Banka Slovenije raziskovala cene košarice storitev tradicionalnega in elektronskega bančništva. To so izračunali iz povprečja obsega transakcij bank.

Najdražjo košarico »tradicionalnih« bančnih storitev, torej storitev pri bančnem okencu, ima za fizično osebo s 169,71 evra SKB banka, več kot petkrat cenejšo pa z 31,85 evra Delavska hranilnica. Pri elektronskem bančništvu ima s 56,23 evra najdražjo košarico storitev NLB. Najmanj vas bo elektronsko bančništvo stalo spet pri Delavski hranilnici, kjer košarica storitev stane 27,23 evra.

Kaj morate upoštevati, če se odločite menjati banko
Slovenci zadnja leta več menjamo banke, opažajo pri ZPS. Razlogov je po njihovih besedah več. Od velikih cenovnih razlik, iskanja prihrankov pri stroških pa do večje finančne pismenosti.
Zamenjava banke načeloma ne prinaša nikakršnih stroškov, izjema je strošek zaprtja računa ali paketa, pa še to le v prvih šestih mesecih po odprtju, pojasnjujejo v ZPS. Kolikšen je ta strošek, je odvisno od banke. Če imate račun na banki že dlje časa, stroškov (razen kakšnih neporavnanih posojil) ne bi smeli imeti.
Pri menjavi banke si morate kot uporabnik ustvariti celotno sliko. »Poleg stroškov bančnega računa in plačilnih storitev, kartic, tudi morebitnih posojil, ki jih odplačujete ali jih želite skleniti pri novem ponudniku, je treba upoštevati tudi vezana varčevanja in druge produkte, pa tudi bližino poslovalnic in bankomatov izbrane banke,« opozarjajo pri ZPS.
Preden tečete na banko, da jo zamenjate, preverite predvsem: svoje neporavnane obveznosti do trenutne banke in posojila, ki jih odplačujete. Če ste pogodbo o posojili sklenili kot komitent banke, se kreditni pogoji ob zaprtju računa lahko močno poslabšajo ali pa računa sploh ne boste mogli zapreti, preden ne boste posojila v celoti poplačali, svarijo v ZPS.
Seveda pa, ko se odločite za novo banko, opravite temeljito primerjavo. Na Mojih financah vam vsako leto pripravijo pregled najugodnejših bank, lani pa so izbrali tudi najugodnejšo banko zadnjega desetletja. Lani je bil najugodnejši Lon, zadnjih deset let pa Delavska hranilnica.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

lolipop2 ::

Hmm, če ima nekdo sedaj NLB osnovni paket, račun pa uporablja samo za trajnik, nič klika, nobene Vise ali Mastercarda,nobenih plačil položnic, a se splača potem vzeti Osnovni račun nazaj?
Je ta Osnovni račun (ne paket!) nujno it uredit na banko?

Machete ::

1. izračunaj si 2+2
2. Da, na banko moraš stopit. Itak imaš še 5 gdpr papirjev za podpisat, če nisi že dolgo bil tam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fujtajksel ::

> uporablja samo za trajnik

Tudi trajniki se plačujejo, mensezdi po 0,28€. Da se Osnovni račun splača, jih je dobro prenest na N26 ipd.
Ja moraš na banko, kjer se pripravi na klistiranje s paketi in da te bodo mogoče hoteli "zatipkat" v Osnovni paket.

negot ::

Paketi so štirje: osnovni (4,9 evra na mesec), mladostni (3,9 evra na mesec), aktivni (9,4 evra na mesec), premium (13,3 evra na mesec).
Mladostni je ugodnejši in ponuja več, :)

lolipop2 ::

fujtajksel je izjavil:

> uporablja samo za trajnik

Tudi trajniki se plačujejo, mensezdi po 0,28€. Da se Osnovni račun splača, jih je dobro prenest na N26 ipd.
Ja moraš na banko, kjer se pripravi na klistiranje s paketi in da te bodo mogoče hoteli "zatipkat" v Osnovni paket.


N26 ne more imeti, ker je na mobi paketu pa telefon je klasičen.... na tipke. :D

Potem je kar kul, če ostane na osnovnem. smo tam tam.... Hvala.

lolipop2 ::

Hmm...oz. kaj pa če namesto osnovnega paketa vzame Mladostni? 1 € ceneje je.... ? Kako pa to, da ji niso že v štartu vklopli najcenejšega, če res nič od nič nima na računu?

Master_Yoda ::

Zato ker tudi ce samo 1 clovek ni pozoren in ne vidi da je drug paket ugodnejsi,ter ne spremeni imajo vec profita. Kaj sele koliko folka tega ne bo naredilo v resnici.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

lolipop2 je izjavil:

Hmm...oz. kaj pa če namesto osnovnega paketa vzame Mladostni? 1 € ceneje je.... ? Kako pa to, da ji niso že v štartu vklopli najcenejšega, če res nič od nič nima na računu?

Odvisno od starosti, 50 letnik bo težko upravičil mladostni paket:D
LPOK.d

Gagarin ::

OK.d je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Hmm...oz. kaj pa če namesto osnovnega paketa vzame Mladostni? 1 € ceneje je.... ? Kako pa to, da ji niso že v štartu vklopli najcenejšega, če res nič od nič nima na računu?

Odvisno od starosti, 50 letnik bo težko upravičil mladostni paket:D


Ni problema, vse se da zmeniti z NLB. Star si toliko kolikor se počutiš.

harvey ::

OK.d je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Hmm...oz. kaj pa če namesto osnovnega paketa vzame Mladostni? 1 € ceneje je.... ? Kako pa to, da ji niso že v štartu vklopli najcenejšega, če res nič od nič nima na računu?

Odvisno od starosti, 50 letnik bo težko upravičil mladostni paket:D

Pa še 20% popusta ima upokojenec na Mladostni paket:) Če rabiš še Master kartico, top izbira, ker imaš 50% popust na letno naročnino.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

FoxKnox ::

Meni so spremenili na Osnovni paket za 4,9 evra. Moj dosedanji strošek 4,56 evra. Za tri trajnike bom doplačal, obvezno pa bom izvršil 2 dviga na bankomatu druge banke in plačilo 2 upn nalogov na okencu nlb banke, kar je v paketu. - 2.1EUR min.

Ps Nimam spletne ali m banke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

fujtajksel ::

OK.d je izjavil:


Odvisno od starosti, 50 letnik bo težko upravičil mladostni paket:D


Ti ga sami ponudijo, če zahtevaš Osnovni račun, ne glede na sive lase ;)
Pa itq nikjer ne piše da je kakšna omejitev, je le popust za mlade:

> * Paket Mladostni je za mlade do 27. leta na voljo s 50 % popustom, in sicer namesto 3,99 EUR mesečno, le 1,99 EUR.

harvey ::

FoxKnox je izjavil:

Meni so spremenili na Osnovni paket za 4,9 evra. Moj dosedanji strošek 4,56 evra. Za tri trajnike bom doplačal, obvezno pa bom izvršil 2 dviga na bankomatu druge banke in plačilo 2 upn nalogov na okencu nlb banke, kar je v paketu. - 2.1EUR min.

Ps Nimam spletne ali m banke

V Mladostnem imaš klik/spletno banko v ceni (pa še brezplačna pristopnina). V tvojem paketu te Klik pride še 0.75 na mesec in pa strošek pristopnine
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

hotig ::

Če jaz prav razumem, ni v paketu Mladostni nobenega pogoja glede starosti? Torej lahko skleneš ta paket tudi če si star 30, 40 ali 50 let? Pa še najcenejši v ponudbi je (3,99) in vključuje Klik ter limit (tega po izjavi v banki uporabniki, ki ostanejo na starih opcijah, več ne bodo imeli). Ampak tega seveda v banki ne bodo povedali, ampak ponujajo paket Osnovni (brez klika) ali Aktivni (višja cena).

Vazelin ::

A je možno, da je premium paket cenejši, ker je "free velik limit" kot cenejši paketi z izrednimi limiti?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

fikus_ ::

Mladostni ni omejen na starost.

Machete ::

hotig je izjavil:

Če jaz prav razumem, ni v paketu Mladostni nobenega pogoja glede starosti? Torej lahko skleneš ta paket tudi če si star 30, 40 ali 50 let? Pa še najcenejši v ponudbi je (3,99) in vključuje Klik ter limit (tega po izjavi v banki uporabniki, ki ostanejo na starih opcijah, več ne bodo imeli). Ampak tega seveda v banki ne bodo povedali, ampak ponujajo paket Osnovni (brez klika) ali Aktivni (višja cena).


https://www.nlb.si/novi-paketi-primerja...
Edino trajnike plačaš po ceniku in sms obvestila.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lolipop2 ::

Machete je izjavil:

hotig je izjavil:

Če jaz prav razumem, ni v paketu Mladostni nobenega pogoja glede starosti? Torej lahko skleneš ta paket tudi če si star 30, 40 ali 50 let? Pa še najcenejši v ponudbi je (3,99) in vključuje Klik ter limit (tega po izjavi v banki uporabniki, ki ostanejo na starih opcijah, več ne bodo imeli). Ampak tega seveda v banki ne bodo povedali, ampak ponujajo paket Osnovni (brez klika) ali Aktivni (višja cena).


https://www.nlb.si/novi-paketi-primerja...
Edino trajnike plačaš po ceniku in sms obvestila.


Se pravi, če ima ta oseba trajnik, potem se mu mladostni ne splača. Edino, če trjnik prevzamem jaz, ki imam paket aktivni....pa je :D

BuDi79 ::

Ko se ljudje prerekajo kateri paket je ugodnejši, namesto da bi pokazali banki sredinec.

OK.d ::

Ja dokler nimaš kreditov zadaj z drobnim tiskom je easy banko zamenjat;)
LPOK.d

Machete ::

Kaka ideja ali link blagoslovljene verzije brskalnika v katerem dela prevzemna stran za nove certifikate? Karkoli namestim:

Nimate ustreznega spletnega brskalnika za prevzem certifikata AC NLB. Več informacij.
Za prevzem certifikata (KDP) uporabite oziroma si namestite zadnjo različico spletnega brskalnika Internet Explorer ali Mozilla Firefox.
Ko namestite ustrezno različico brskalnika, ponovno obiščite spletno stran za prevzem/obnovo certifikata (KDP).

Za prevzem certifikata uporabljajte le najnovejše različice brskalnika Internet Explorer in najnovejše različice brskalnika Mozilla Firefox, ki so skladne z vašim operacijskim sistemom.


https://www.nlb.si/403-prevzem-kdp-chro...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nsa_ag3nt ::

V Firefox 67.0.1 dela.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Machete ::

Ok, meni ne. Kje še gre potem iskati vzrok?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

joze ::

Internet Explorer, ki je nameščen v WIN10. Prevzel pred tednom dni....
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139049 (2300) TrumpDonald
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837182813 (3238) V-i-p
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052594 (2117) cortez
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521287 (11326) kriko1

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517147 (14051) ahac

Več podobnih tem