» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
16 / 17
»»

poweroff ::

Še večja težava je po besedah odvetnice Maje Šubic zavračanje vlog za odprtje osnovnega računa, ki je namenjen prejemanju prihodkov in socialnih transferjev ter so ga vse banke po zakonu dolžne odpreti. To smejo zavrniti le v primerih, ko je oseba vpletena v sumljive posle pranja denarja ali financiranja terorizma in če je v postopku izvršbe ali prisilne poravnave. "To je v praksi velik problem. Na eni strani imamo zakonodajo, ki določa, da se na primer plača in socialni transferji smejo nakazovati zgolj na transakcijski račun. Prav zato mora država omogočiti pogoje, da lahko posamezniki odprejo račune in prek njih poslujejo. To je pobuda zakonodajalcu, da bi moral narediti nekaj glede spremembe zakonodaje." Na ministrstvu za finance menijo, da je zakonodaja ustrezna, saj bankam nalaga, da morajo osnovni plačilni račun odpreti vsem, razen v zakonu navedenim izjemam. Da se banke tega ne držijo, so potrdili v odvetniški pisarni Senica, kjer obravnavajo več primerov tujcev, ki zakonito prebivajo na območju Evropske unije, a jim banke osnovnih plačilnih računov ne želijo odpreti. Pri Banki Slovenije, ki izvaja nadzor nad delom bank, pa so nam pojasnili, da nadzorniških in prekrškovnih postopkov skladno z zakonodajo ne smejo razkriti.

Evo. Takole slovenska zakonodaja. Seveda jo nategunske banke kršijo. Vprašanje je samo, kaj dela država.
sudo poweroff

matijadmin ::

Regulator in vsi pristojni za nadzor pregledujejo vlažnost zemlje v fikusih, lak na nohtih ... Med tem pa banke kažejo nove težnje po manjšanju obsega varovanega dela min. plače pred uzvršbo.
Vrnite nam techno!

Jazzie ::

REKONO - Danes mi poteče digitalno potrdilo. Poskušam dodati novega v Rekono, a mi ne sprejme potrditvene kode iz e-maila. Čeprav jo skopiram (sem pa poskusila tudi s prepisovanjem), mi javi naslednje: "Napačen vnos podatkov! Odpravite napake in poskusite ponovno." Je imel kdo podoben problem? Ta Rekono je res obup.

Manu ::

Jaz sem lahko zamenjal novo potrdilo. Se ne spomnim, da bi imel kakšne probleme. Je mogoče treba najprej odstraniti starega iz Rekona?
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Jazzie ::

Ja, sem ga potem odstranila, pa ni pomagalo. :/ Ustavi se pri preverjanju e-mail naslova, ne sprejme kode.

dev ::

Jaz sem ga ze tudi menjal ze pred par mesecim, pa ni blo tezav.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

V-i-p ::

Danes dam novo kartico v mašino, uspešno spremenim pin ampak brezstično ne dela. Bankomati javijo: napaka pri branju kartice? Njihov in nlb-jev. Eh, bo treba spet tja it, na telefon itak nobenga ne dobiš :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ganon ::

V-i-p je izjavil:

Danes dam novo kartico v mašino, uspešno spremenim pin ampak brezstično ne dela. Bankomati javijo: napaka pri branju kartice? Njihov in nlb-jev. Eh, bo treba spet tja it, na telefon itak nobenga ne dobiš :].


Je to tvoja prva bančna kartica? Ne hodi tja, ker se ti bodo smejali. Tvoja stara kartica poteče konec januarja. Preden poteče, prejmeš novo. Nova prične veljati s 1. februarjem. Za brezstično plačevanje jo je potrebno aktivirati, to storiš tako, da jo ob prvi uporabi vstaviš v režo POS terminala in vtipkaš PIN številko.

V-i-p ::

Ni prva, je pa prva brezstična ;). Pa staro sem moral tam pustit, ko sem šel po novo. Hvala za nasvete ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Puubec ::

Jazzie je izjavil:

REKONO - Danes mi poteče digitalno potrdilo. Poskušam dodati novega v Rekono, a mi ne sprejme potrditvene kode iz e-maila. Čeprav jo skopiram (sem pa poskusila tudi s prepisovanjem), mi javi naslednje: "Napačen vnos podatkov! Odpravite napake in poskusite ponovno." Je imel kdo podoben problem? Ta Rekono je res obup.


Ena od prednosti računa Rekono je, da certifikata sploh ne potrebuješ več. Drugi korak prijave lahko potrdilš preko SMS ali pa preko potisnega sporočila v aplikaciji OnePass.

Že sama registracija ni bila potreba, saj omogočajo identifikacijo na podlagi bančne kartice (mislim da 1. in še vedno edini v EU)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Puubec ()

delavec44 ::

Zelo varno.

šernk ::

bere se kot da bi bil Pubii eden od razvijalcev rekono, ker drugače ne vem kdo vidi sms kot prednost namesto slabost :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

poweroff ::

Puubec je izjavil:

Drugi korak prijave lahko potrdilš preko SMS ali pa preko potisnega sporočila v aplikaciji OnePass.

Kadar dela. Pa kadar nisi nekje, kjer ni GSM signala oz. v tujini.
sudo poweroff

Puubec ::

šernk je izjavil:

bere se kot da bi bil Pubii eden od razvijalcev rekono, ker drugače ne vem kdo vidi sms kot prednost namesto slabost :))


Ah daj no... Nikjer ne navajam kot prednost. Je ena od možnosti, poleg vseh ostalih.

Ice-Heki ::

poweroff je izjavil:

Puubec je izjavil:

Drugi korak prijave lahko potrdilš preko SMS ali pa preko potisnega sporočila v aplikaciji OnePass.

Kadar dela. Pa kadar nisi nekje, kjer ni GSM signala oz. v tujini.

OnePass dela brez težav v tujini. Ne vem pa zakaj bi se prijavljal v spletno banko, ko/če ni GSM signala? Preko odklenjenega WiFi omrežja, ki ga telefon na random zazna? :O

Dodaten plus je, da Rekono podpira tudi FIDO ključke. To še nisem videl, da bi implementirala katera od slovenskih bank ...

Puubec ::

poweroff je izjavil:

Puubec je izjavil:

Drugi korak prijave lahko potrdilš preko SMS ali pa preko potisnega sporočila v aplikaciji OnePass.

Kadar dela. Pa kadar nisi nekje, kjer ni GSM signala oz. v tujini.


Imaš tudi generiranje enkratne kode, kar dela tudi v offline

Pač pogledam kaj vse se da, ker sem lenuh po naravi

Ice-Heki je izjavil:

poweroff je izjavil:

Puubec je izjavil:

Drugi korak prijave lahko potrdilš preko SMS ali pa preko potisnega sporočila v aplikaciji OnePass.

Kadar dela. Pa kadar nisi nekje, kjer ni GSM signala oz. v tujini.

OnePass dela brez težav v tujini. Ne vem pa zakaj bi se prijavljal v spletno banko, ko/če ni GSM signala? Preko odklenjenega WiFi omrežja, ki ga telefon na random zazna? :O

Dodaten plus je, da Rekono podpira tudi FIDO ključke. To še nisem videl, da bi implementirala katera od slovenskih bank ...


A si ti tudi Rekono razvijalec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Puubec ()

NuMaN ::

A mi lahko nekdo razloži, kaj je bilo narobe s sistemom certifikat + sms ...
Rekono ni nič bolj varna zadeva, brez certifikata pa sploh.

Ice-Heki ::

Puubec je izjavil:


A si ti tudi razvijalec?

Ne delam na Rekono, na žalost. Sem bil prisiljen v uporabo tega Rekonota kot komitent DH, ampak moram reči, da sem nad zadevo zelo navdušen. Če bi kje opazil oglas, da iščejo razvijalca, bi se verjetno prijavil ...

V-i-p ::

Meni onepass nikoli ni delal, krogec se vrti v prazno in piše: "Za nadaljevanje odprite svojo mobilno napravo in potrdite prejeto obvestilo, ki vam ga je poslal Rekono." Kako naj jo odprem, če je že odprta in iz nje dostopam :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Puubec ::

NuMaN je izjavil:

A mi lahko nekdo razloži, kaj je bilo narobe s sistemom certifikat + sms ...
Rekono ni nič bolj varna zadeva, brez certifikata pa sploh.


Narobe nič, je pa veliko omejitev. Ne deluje na mobilnih napravah, obstajajo druge tehnične omejitve... Potrebno je ločiti med soft (enaka varnost kot SMS, če ne co manjša) in izdanimi na QSCD...

Ne nazadnje se opuščajo tudi z zakonom (ZEISZ)
»7. PREHODNE IN KONČNE DOLOČBE

58. člen

(uporaba kvalificiranih potrdil za elektronski podpis, ki so izdana tudi za namen avtentikacije)

(1) Fizična oseba lahko za namene elektronske identifikacije in avtentikacije za dostop do elektronskih storitev v javnem sektorju iz 14. člena tega zakona uporablja kvalificirano potrdilo za elektronski podpis še pet let po uveljavitvi tega zakona, če:

- je kvalificirano potrdilo izdal ponudnik kvalificiranih storitev zaupanja, ki je bil ob uveljavitvi zakona registriran v Republiki Sloveniji in vpisan v nacionalni zanesljivi seznam,

- je bilo kvalificirano potrdilo izdano tudi za namen avtentikacije in

- je iz kvalificiranega potrdila mogoče samodejno, na avtomatiziran način, nedvoumno ugotoviti identiteto imetnika.

(2) Če drugi predpis zahteva uporabo sredstva elektronske identifikacije, se kot ustrezno šteje tudi kvalificirano potrdilo iz prejšnjega odstavka.

V-i-p je izjavil:

Meni onepass nikoli ni delal, krogec se vrti v prazno in piše: "Za nadaljevanje odprite svojo mobilno napravo in potrdite prejeto obvestilo, ki vam ga je poslal Rekono." Kako naj jo odprem, če je že odprta in iz nje dostopam :).


Piši na support... Meni dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Puubec ()

Jazzie ::

Jazzie je izjavil:

REKONO - Danes mi poteče digitalno potrdilo. Poskušam dodati novega v Rekono, a mi ne sprejme potrditvene kode iz e-maila. Čeprav jo skopiram (sem pa poskusila tudi s prepisovanjem), mi javi naslednje: "Napačen vnos podatkov! Odpravite napake in poskusite ponovno." Je imel kdo podoben problem? Ta Rekono je res obup.


Evo, update: Ugotovila sem, da je bila težava v tem, da starega certifikata v brskalniku nisem odstranila (zgolj v Rekono). Nisem pa od tehnične podpore Rekono še do danes dobila nobenega odgovora ...

poweroff ::

Ice-Heki je izjavil:

Ne vem pa zakaj bi se prijavljal v spletno banko, ko/če ni GSM signala? Preko odklenjenega WiFi omrežja, ki ga telefon na random zazna? :O

Za VPN še nisi slišal?

Poleg tega nekateri banke uporabljamo v tujini. V državah izven EU, kjer je roaming drag in uporabljaš lokalno SIM kartico.
sudo poweroff

Puubec ::

Jazzie je izjavil:

Jazzie je izjavil:

REKONO - Danes mi poteče digitalno potrdilo. Poskušam dodati novega v Rekono, a mi ne sprejme potrditvene kode iz e-maila. Čeprav jo skopiram (sem pa poskusila tudi s prepisovanjem), mi javi naslednje: "Napačen vnos podatkov! Odpravite napake in poskusite ponovno." Je imel kdo podoben problem? Ta Rekono je res obup.


Evo, update: Ugotovila sem, da je bila težava v tem, da starega certifikata v brskalniku nisem odstranila (zgolj v Rekono). Nisem pa od tehnične podpore Rekono še do danes dobila nobenega odgovora ...


Zanimivo. Menda so hitri, tudi meni so takoj. support@rekono.si?

Ice-Heki ::

poweroff je izjavil:

Za VPN še nisi slišal?

Poleg tega nekateri banke uporabljamo v tujini. V državah izven EU, kjer je roaming drag in uporabljaš lokalno SIM kartico.

Ja, v takem primeru namesto SMS uporabiš push, ki ga prejmeš v Rekono OnePass.

maticb492 ::

Na rekono si lahko nastaviš enkratno geslo + SMS.

Meni 1 mesec aplikacija ni delala, ker se mi je telefon sam updejtal na Android 12, njihov app (DH Denarnik), so pa nadgradili šele v začetku januarja.

Tako da se da uporabljat skoraj isto kot je bilo peej, samo je malo "skrito" v nastavitvah in ne reklamirajo na veliko.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

poweroff ::

Ice-Heki je izjavil:

poweroff je izjavil:

Za VPN še nisi slišal?

Poleg tega nekateri banke uporabljamo v tujini. V državah izven EU, kjer je roaming drag in uporabljaš lokalno SIM kartico.

Ja, v takem primeru namesto SMS uporabiš push, ki ga prejmeš v Rekono OnePass.

Ja, kadar dela. Meni recimo nazadnje ni delal. Par dni pred tem pa normalno.

Kakor veter zapiha, očitno...
sudo poweroff

kixs ::

Sem se spozabil in sel na Hrvaskem dvignit denar na bankomat. Pozabil sem, da racunajo provizijo 35kn. Tako me je 700kn prislo namesto 93€, 98€. Ce bi uporabil njihovo konverzijo (ZABA), bi bilo pa celih 103€! Gotovina je postala drag sport.

Ima kdo izkusnje pri dvigu casha z N26 kartico? Predvidevam, da je enaka provizija.

matobeli ::

N26 ima nekaj lastne provizije za dvig v tuji valuti.

Najboljša opcija je najt bankomat ki ne zaračunava provizije in dvig z Revolutom ki prav tako nima provizije in ima še dober tečaj.

Magic1 ::

Jaz sem lani šel na ene 5 različnih bankomatov in je bilo 35 kun na vseh za 700kun. Se bo pač šlo na začetku sezone po ene 1000-2000 kun pri nas, da imaš pocket change, a vseeno plačaš kjer se da s kartico.
Ali pa se ne sekiraš in požreš teh 5% provizije + še 2€ na dvig od naših.
Magic

kixs ::

Ce se prav spomnem od lani, je teh 35kn fiksnih in ne gre za 5%. Vem, da sem prvic rabil 300kn in je bilo vseeno 35kn provizije.

Bo potrebno evre pri nas dvignit, dol pa po potrebi v menjalnici ali banki zamenjat. No, vsaj do 2023, ko tudi Hrvati prevzamejo Evro.

Ravno gledam obvestilo o novem delovnem casu od 1.3.2022... do 16h, pa parkrat do 16:30. Res uporabnikom prijazno - kot Posta v manjsih krajih. Brezveze... Sicer DH lahko vecinoma online poklikas, Poste pa vseeno ne morem online prevzet.

barakus ::

Jaz sem lutal po zagrebu in poskusil ene 7 bankomatov. Provizije med 24 in 35kn, našel pa sem enega, ki ni vzel provizije. To je bila neka banka, ki ima v logotu zeleno ali rumeno barvo in dve črki. Če bi imel vse logotipe HR bank, bi jo verjetno prepoznal :-D

Edit: ta je bila https://www.otpbanka.hr/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

kixs ::

Hvala za info. Lani na morju je bil res en bankomat s samo 24kn provizije. Prvic sem seveda nasel tistega za 35kn :lol: Pa samo 300kn sem dvignil, ker vec seveda ne bom rabil. Potem sem pa se dvakrat sel na "poceni" bankomat :(

krucymucy ::


Spoštovani,

spletni goljufi prek elektronske pošte pošiljajo lažna sporočila v imenu Delavske hranilnice, zato svetujemo veliko previdnost pri odpiranju povezav v sporočilih, domnevno poslanih s strani hranilnice.

Prevara se prične tako, da dobite elektronsko sporočilo, v katerem vas pod pretvezo, da sporočilo pošilja Delavska hranilnica, obvestijo, da se zaradi vzdrževalnih del in dodatne zaščite izvaja posodobitev podatkov. Goljufi vas pozivajo, da kliknete na povezavo, na kateri vnesete svoje podatke za Rekono uporabniški račun. Opozarjamo vas, da tega nikakor ne storite, saj gre za lažno povezavo in lažna sporočila v imenu hranilnice. Sporočilo izbrišite in nanj ne odgovarjajte.

Če pa ste povezavo že odprli in vnesli podatke, vam svetujemo, da takoj preventivno zamenjate svoje geslo za Rekono uporabniški račun na spletni strani www.rekono.si (Nadzorna plošča).

V kolikor ste takšno elektronsko sporočilo prejeli, vas prosimo, da nas o tem obvestite na elektronski naslov kontaktni.center@dh.si

Delavska hranilnica d.d.


No, posiljevanje z rekono. SMS se tudi da prestreci.

recmajkemi ::

Kako zaupat banki k se jim baza podatkov podira... V pregledu prometa od 2019 nazaj se včasih pokažejo imena prejemnikov nakazil, včasih ne, včasih manjka le del...
Na telefonu pa; "Ja, vemo za problem ne vemo kdaj bo urejeno, saj 2021 in 2020 sta že popravljeni". ;((

Pa implementacija Rekone se je tudi "postarala kot mleko". Je še kdo dobil zastrašujoč mail, naj se gesel ne daje naokoli?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Ja. S tem da je mail tako oblikovan in napisan, da sem najprej mislil, da je scam.

Mimogrede, zapiranje TRR pri njih traja 15+ dni. Katastrofa.
sudo poweroff

OZZY ::

poweroff je izjavil:


Mimogrede, zapiranje TRR pri njih traja 15+ dni. Katastrofa.


Pri osebnem računu če imaš še kake druge produkte kot Mastercard je treba po navadi počakat, da se sknjiži. Koilikor vem lahko prej poplačaš tole 9 dni pred rokom nato moraš počakat.

Glede poslovnega pa je verjento vezano na to, da imaš kartico in ko se ukine mora potem preteči določen obdobje, da ne dobijo kakih zapoznelih transakcij preko nje. Če kartice nimaš se lahko vedno takoj zapira.
Go with the flow.

recmajkemi ::

Kdo ve na podlagi česa se odločijo koliko bo provizija za plačevanje na POS terminalu v drugi valuti? Od maja do sedaj imam vrednosti od 0,27% do 1,57%...
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

V-i-p ::

Spoštovani,

obveščamo vas, da s 27. 7. 2022 Delavska hranilnica ukinja negativne obrestne mere oz. nadomestila za visoka stanja na osebnih in poslovnih računih.

Prijazen pozdrav, DH d.d.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

dev ::

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Ganon ::

Vsi dražijo, navadi se.

LeXani ::

Koliko ugodna je od ostalih bank, oziroma v primerjavi z nkbm?
Čas prve prijave 04.11.2005

Magic1 ::

Če sem prav videl, bodo podražali osnovno zadevo za 55 centov. Do sedaj te je prišlo malo pod 3€, sedaj pa te bo 3,5€ na mesec. Odnovne zadeve kot so kartica, flik in spletna banka. UPN plačuješ posamezno okoli 40 centov. Imajo tudi pakete, ki pa hitro navijejo ceno. Lani so me celoletni stroški okoli banke prišli pod 30€, +UPN plačila. Me skoraj bolj oberejo Hrvatje, ko parkrat na leto tam uporabljam kartico.
Magic

bojsi ::

Vodenje običajnega računa: 2,25
Elektronsko poslovanje: 0,55
==============================
Skupaj 2,80 EUR (to je brez SMS obveščanja - če želiš še to, še dodaš 0,65 eur, kar potem skupaj znese 3,45).

Za primerjavo, NKBM ima za to dvoje skupaj 3,30 (2,5 + 0,8).

erkgheoruugh ::

A ima kdo kombinacijo Pixla in mobilne poslovne DH banke? Po podoboitvi sistema ta teden, je aplikacija nehala delovati oziroma mi javi, da mobilna banka na tej napravi ni omogočena.
Isto se zgodi tudi po ponovni aktivaciji naprave preko Rekono.

Recordman ::

erkgheoruugh je izjavil:

A ima kdo kombinacijo Pixla in mobilne poslovne DH banke? Po podoboitvi sistema ta teden, je aplikacija nehala delovati oziroma mi javi, da mobilna banka na tej napravi ni omogočena.
Isto se zgodi tudi po ponovni aktivaciji naprave preko Rekono.

Nimam piksla, sem pa imel podobno težavo z denarnikom dh na oneplusu, oz. so jo imeli vsi androidi, ki so bili posodobljeni na verzijo 11.
Rešitev je bila forced downgrade aplikacije na staro verzijo (ročna namestitev datoteke .apk). Banka je sčasoma onemogočila delovanje starih verzij aplikacije, ki niso več delovale, uporabnik je dobil sporočilo, da mora posodobit aplikacijo. Ki pa je na Androidu 11 seveda crknila oz. se sploh ni zagnala. Mislim, da so potrebovali več kot pol leta, da so pripravili združljivo verzijo, v tem času Denarnika pač nisem uporabljal.

Skratka: donwgrade appa, če ti brez njega živeti ni.

erkgheoruugh ::

Ne tokrat gre za nekaj drugega. Aplikacija je do torka ali srede delovala normalno, po zadnjem varnostnem popravku Androida pa javlja, da je naprava rootana in ne dovoli laufanja.

Hovdra ::

V vsakem primeru se obrni še na DH support in boš videl kaj bodo odgovorili (če vedo sploh za zadevo in tako naprej)

OZZY ::

Recordman je izjavil:

erkgheoruugh je izjavil:

A ima kdo kombinacijo Pixla in mobilne poslovne DH banke? Po podoboitvi sistema ta teden, je aplikacija nehala delovati oziroma mi javi, da mobilna banka na tej napravi ni omogočena.
Isto se zgodi tudi po ponovni aktivaciji naprave preko Rekono.

Nimam piksla, sem pa imel podobno težavo z denarnikom dh na oneplusu, oz. so jo imeli vsi androidi, ki so bili posodobljeni na verzijo 11.
Rešitev je bila forced downgrade aplikacije na staro verzijo (ročna namestitev datoteke .apk). Banka je sčasoma onemogočila delovanje starih verzij aplikacije, ki niso več delovale, uporabnik je dobil sporočilo, da mora posodobit aplikacijo. Ki pa je na Androidu 11 seveda crknila oz. se sploh ni zagnala. Mislim, da so potrebovali več kot pol leta, da so pripravili združljivo verzijo, v tem času Denarnika pač nisem uporabljal.

Skratka: donwgrade appa, če ti brez njega živeti ni.


Problem je bil samo oneplus telefon in ne vsi ostali na A11.
Go with the flow.

OZZY ::

erkgheoruugh je izjavil:

A ima kdo kombinacijo Pixla in mobilne poslovne DH banke? Po podoboitvi sistema ta teden, je aplikacija nehala delovati oziroma mi javi, da mobilna banka na tej napravi ni omogočena.
Isto se zgodi tudi po ponovni aktivaciji naprave preko Rekono.


problem je verjento, da ko se je nova aplikacija posodobila le to tertira kot da si staro zbrisal in naložil novo. V tem primeru ti morajo v enoti deaktivirati telefon, ti pa narediš samo prijavo z rekono podatki, ki jih že imaš. Uporaba mobilne je samo na eni enoti in če se ti na novo posodobi aplikacija (večinoma je vse OK, lahko pa telefon izvede posodobite kako drugače) lahko to zazna kot drugi telefon, čeprav je na istem.
Go with the flow.

erkgheoruugh ::

Očitno nisem sam. Klic na podporo je razodel, da so tudi drugi pixli v istem zosu.
Ponovna instalacija in aktivacija preko Rekone ne pomaga tudi če oni deblokirajo na svoji strani.
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516940 (1597) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505997 (3340) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16628735 (11831) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424520 (3058) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310116 (7337) SVGA

Več podobnih tem