» »

Osebni račun katera banka?

Osebni račun katera banka?

1
2
»

woman ::

lonewolf_ je izjavil:

Ocena m-denarnice je nizka verjetno zaradi takih, ki ne znajo uporabljati...

Hvala za pokroviteljski odgovor. :|
Pač ne znam ali nočem uporabljati m-denarnice, ti tudi najbrž ne znaš ali nočeš delati nečesa, kar znam jaz, pa ne bom vzvišena do tebe, a ne? Nismo vsi za vse in jaz pač za to nisem.
Od banke pričakujem in želim osnovne storitve in temu je bil namenjen moj prispevek, zato vljudno prosim za odgovor ter pomoč pri morebitnem iskanju druge za telebane primerne banke.
Hvala :)

Dober dan ::

DH ima tudi denarnik, torej enako kot NkBM dve aplikaciji. Prav tako NLB. Jaz razmišljam o Intesi, ampak nikjer ne zasledim feedbacka kako so kaj zadovoljni trenutni komitenti..

Kasneje so mi na NKBM po telefonu povedali, da naj bi debetna rdeča Visa za spletne nakupe do konca tedna delala tudi z enkratnim varnostnim geslom prek sms-a, brez m-denarnice.
Plačevanje morajo končno omogočiti tudi tistim, ki nimajo pametnega telefona ali imajo starejše telefone, najbrž jih ni malo.
Brez težav sem pa rdečo Viso registrirala na PayPal in plačala HOT (kar prej direktno ni šlo), kar mi je banka dodatno zaračunala 1 U$D.
Upam, da ne bo za vsako plačilo PayPal 1 U$D doplačila, ve kdo?

lonewolf_ ::

woman je izjavil:

lonewolf_ je izjavil:

Hvala za pokroviteljski odgovor. :|
Pač ne znam ali nočem uporabljati m-denarnice, ti tudi najbrž ne znaš ali nočeš delati nečesa, kar znam jaz, pa ne bom vzvišena do tebe, a ne? Nismo vsi za vse in jaz pač za to nisem.
Od banke pričakujem in želim osnovne storitve in temu je bil namenjen moj prispevek, zato vljudno prosim za odgovor ter pomoč pri morebitnem iskanju druge za telebane primerne banke.
Hvala :)

Pokroviteljski odgovor........

Ko bi vedela kolikokrat sem jih pošiljal v 3PM na začetku. Povem kako je. Moral sem trikrat na banko zaradi vnosa telefonske št., rojstni datum sem imel več let napačno vnešen itd.
Kako smo občutljivi, sploh veš kaj pomeni vzvišenost? Čisto lepo sem ti povedal...
R5 3600 + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Palit RTX 3070 | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
Mortar Titanium | beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Boobiz ::

lonewolf_ je izjavil:

Ne. :))

Reviewi na playu dajo tocno sliko kaj je z appom. Kot najvecji joke pa je edini response developerjev copy pašta "pošljite svoje podatke, bomo preverli". Ocitno smo uporabniki beta testerji.

Aplikacija je trenutno v takem stanju, da povecini ne dela. Ce pa dela pa nekje v postopku od nakupa, do potrditve gre nekaj narobe v komunikaciji med appom in ostalimi sistemi.

Zgleda sicer, da je NKBM enakega mnenja kot ti, ker se jim ne mudi nicesar updejtat. Na playu je bil app nazadnje updejtan 8.12.2020. Surely, ne verjames da so vse spisali tako foolproof, da app ne potrebuje kakega popravka glede na migracije sistemov cez novo leto, ocene appa in opisanih problemov v drugi temi na ST? :D
I'm drunk, what's your excuse?

Boobiz je izjavil:

Ne. :))

Reviewi na playu dajo tocno sliko kaj je z appom. Kot najvecji joke pa je edini response developerjev copy pašta "pošljite svoje podatke, bomo preverli". Ocitno smo uporabniki beta testerji.:D

Hvala za tvoj odgovor, veseli me, da nisem edina, ki tako mislim. :)
Tudi Dnevnik je danes objavil članek na to temo, očitno smo nekdanji uporabniki Abanke, 400.000 nas je menda, za NKBM samo številka, ki jim prinaša profit.
Tisti, ki na NKBM odgovarjajo na telefonske klice, če ti jih sploh uspe priklicati, imajo najbrž že polna ušesa pritožb in nejevolje, prav smilijo se mi. :P

lonewolf_ je izjavil:

Ko bi vedela kolikokrat sem jih pošiljal v 3PM na začetku. Povem kako je. Moral sem trikrat na banko zaradi vnosa telefonske št., rojstni datum sem imel več let napačno vnešen itd.
Kako smo občutljivi, sploh veš kaj pomeni vzvišenost? Čisto lepo sem ti povedal...

No, jaz sigurno ne mislim trikrat na banko, da bi urejala stvari, ki so samoumevne in za katere plačujem. Samo enkrat bom šla in to najbrž na drugo banko. Iz mene in za moj denar se diletanti ne bodo norčevali.
Če bi prvič napisal tako, kot si drugič, mi sigurno ne bi stopil na žulj. 8-)

V zvezi s problemi NKBM je sicer posebna tema - https://slo-tech.com/forum/t777881/0

Dober dan ::

A ima kdo Unicredit banko, kakšne imate kaj stroške s to banko?

smacker ::

Ja, paket breskrbni, 4eur na mesec. Jaz k temu doplačam še 1 direktno bremenitev, letno članarino za kreditno kartico in sms obveščanje za dodatno kartico, skupaj malo pod 80eur/leto. Ob pristopu ti 6 mesecev ne računajo tistih 4eur, dobiš pa še do 50eur nagrade (pogojeno s trajnikom, prilivom, uporabo kreditne kartice,...), tak da maš prvo leto praktično gratis. Položnice in dvigi so v paketu, tudi v drugi valuti (npr HRK) če dviguješ na bankomatu skupine unicredit (npr Zagrebačka banka). Majo tudi ugodne kredite in varčevanja napram drugim bankam.
App majo super, spletna banka je malo posebna, ampak se je privadiš. So pa že leta 2019 ukinili SMS token, tako da je nujna uporaba njihove aplikacije na pametnem telefonu.

Sparkxl ::

"ugodbo varčevanje" pri trenutni obrestni meri? Daj razloži to malo :)

MadIggy ::

Dober dan je izjavil:

A ima kdo Unicredit banko, kakšne imate kaj stroške s to banko?

UniCredit ima zelo solidno ponudbo za spletno odprtje računa. Spletna in Mobila banka sta ena boljših na trgu, obrestne mere pa stvar pogajanj :)
EDIT: depoziti pa neobstoječi, ker jih v trenutnih razmerah nihče noče.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: MadIggy ()

smacker ::

Ugodno napram drugim bankam => 0,50%.
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15429955 (598) bosmla
»

Abanka-Katastrofa (strani: 1 2 3 )

1019028 (875) w0mbat
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

37564594 (2482) cortez
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

9220775 (15140) šernk

Več podobnih tem