» »

nlb paketi?

nlb paketi?

«
1
2

korenje3 ::

Ima še kdo račun na NLB? Pravkar dobil sporočilo da mi bodo začeli kasirat 10€/mesec. To je čisti nateg, za moj denar na banki dobim pa pičkin din manj kot 5€/mesec.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W
  • zaklenil: ahac ()

Vazelin ::

Za forex povzpetnika si precej stiskač:D

Mam en letak. Lahko plačuješ manj kot 5 eur za osnovni paket.

korenje3 ::

Malo berem pa vsi pišejo delavska hranilnica. Ima delavska hranilnica mobilno aplikacijo za plačevanje računov po qr kodi?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ganon ::

korenje3 je izjavil:

Malo berem pa vsi pišejo delavska hranilnica. Ima delavska hranilnica mobilno aplikacijo za plačevanje računov po qr kodi?


Seveda ima. QR in OCR.

mojsterleo ::

S 1.2. forsirajo nove pakete.
Pri meni konkretno sem šel iz 2,60 eur na 3,99 eur. Je pa res da je mastercard pol cenejši in dobim naročnino na teledom in klik (ne enega ne drugega sicer ne uporabljam dosti). Tako da je vse skupaj tm tm.

bf4ed ::

Delavska hranilnica ima najboljšo mobilno in web bančništvo. Takoj šaltaj. Jebheš NLB.

branc ::

mojsterleo je izjavil:

S 1.2. forsirajo nove pakete.
Pri meni konkretno sem šel iz 2,60 eur na 3,99 eur. Je pa res da je mastercard pol cenejši in dobim naročnino na teledom in klik (ne enega ne drugega sicer ne uporabljam dosti). Tako da je vse skupaj tm tm.


Jaz osebno sem v plusu....pač moraš tapravga izbrat..

gusto ::

Jaz mam tud paket za 3,99€ (paket Mladostni, ni starostno pogojen). Zajema klik, klikin, krije pol letne članarine za MasterCard, dva dviga na mesec na bankomatih drugih bank, pa še kej, to je iz glave. Cena za vse skupaj se mi ne zdi pretirana.

OK.d ::

korenje3 je izjavil:

Ima še kdo račun na NLB? Pravkar dobil sporočilo da mi bodo začeli kasirat 10€/mesec. To je čisti nateg, za moj denar na banki dobim pa pičkin din manj kot 5€/mesec.

Kaj to kar avtomatsko posiljujejo ali se moraš strinjati s pogoji in podpisati?
LPOK.d

Highlag ::

Če ne reagiraš, ti lepo kar določijo kaj boš plačeval.

Mladostni žal ne podpira direktnih SEPA bremenitev... Ravno razmišljam kaj naredit...
Never trust a computer you can't throw out a window

Ganon ::

gusto je izjavil:

Jaz mam tud paket za 3,99€ (paket Mladostni, ni starostno pogojen). Zajema klik, klikin, krije pol letne članarine za MasterCard, dva dviga na mesec na bankomatih drugih bank, pa še kej, to je iz glave. Cena za vse skupaj se mi ne zdi pretirana.


Pri DH so dvigi gotovine na vseh bankomatih brezplačni, Mastercard pa je praktično pol cenejši in z njim lahko povsod kupuješ na obroke. NLB vas nateguje.

delfinus ::

Hoj,
zaradi tega razloga sem zakljucil zgodbo pri NLB. Sem imel Premium kartico, ki je bila zastonj svoj cas, ce si porabil vec kot 4000EUR na leto. Sedaj bi mi na leto udarili kar cca 160 EUR za to isto storitev. Hvala lepa, je v EU dovolj cenejsih ali zastonj alternativ.
Ker rabim eno SI banko sem presaltal na Delavsko hranilnico. Eno leto imas vodenje racuna zastonj (kasneje 1.25€ na mesec), eno leto je Mastercard zastonj. Cena Mastercarda je po enem letu pol manj kot pri NLB (kasneje 14.50EUR na leto). Ni provizij za placevanje preko kreditne kartice v tuji valuti. Cena za spletno banko + mobilno banko je 0,45€ na mesec. Ni provozij za dvig gotovine v SI in drzavah z EUR.

Edino kar je slabse je, da transakcije preko Mastercarda vidim sele po 2 ali 3 dneh v spletni banki. Slednje pa pac komepenziram s Curve card, kjer lahko lepo sledim vsem transakcijam, ki so bile opravljene preko kreditne od Delavske hranilnice.

lp, d.

mojsterleo ::

Pri NLB dobiš še osnovni limit in z NLB karticami je možno plačevati na obroke brez stroškov in brez obresti na večini prodajnih mest v Sloveniji. Tega DH nima.

Ganon ::

mojsterleo je izjavil:

Pri NLB dobiš še osnovni limit in z NLB karticami je možno plačevati na obroke brez stroškov in brez obresti na večini prodajnih mest v Sloveniji. Tega DH nima.


Tudi pri DH imaš limit, če tako želiš in prav tako lahko kupuješ na obroke. Ne na večini, kot je to pri NLB, ampak na vseh prodajnih mestih.

c0dehunter ::

Delavska++.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

McClane ::

Ne rabiš it v predlagane pakete, obstaja tudi osnovni račun..samo tega seveda ne oglašujejo na veliko.
Itak, da te želijo poriniti v dražje pakete, no, če se ti splača pa sam preračunaš.

Sam sem prešel na N26 in Revolut, tole je samo zadnja stvar da z NLB dokončno prekinem. Ne vem zakaj bi NLB plačeval za trajnike in položnice v paketni storitvi, če na obeh omenjenih bankah lahko zares brezplačno izvajam plačila.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

_Sajmon_ ::

Sodelavec in jaz sva šla na Sparkasse. Udobni pozitivni račun. 0EUR stroškov, polovična cena za MC. Ostaja provizija za plačila in trajnike, a to imam jaz urejeno preko N26. Edini stroški, ki mi ostanejo, je če občasno plačam kak račun preko Sparkasse, sploh če gre za račun, ki občasno pride (npr. 1x letno) in se ne bi rad lovil s tem, ali bodo moje plačilo najdli ali ne. Provizija pa je 21 centov. Aja, N26 pa občasno polnim z ženinega N26 računa, kamor ona dobiva plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Sajmon_ ()

korenje3 ::

mojsterleo je izjavil:

S 1.2. forsirajo nove pakete.
Pri meni konkretno sem šel iz 2,60 eur na 3,99 eur. Je pa res da je mastercard pol cenejši in dobim naročnino na teledom in klik (ne enega ne drugega sicer ne uporabljam dosti). Tako da je vse skupaj tm tm.


čudno. a ni mastercard 24EUR/leto ali nekaj takega? to pomeni 2EUR/mesec.

OK.d je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Ima še kdo račun na NLB? Pravkar dobil sporočilo da mi bodo začeli kasirat 10EUR/mesec. To je čisti nateg, za moj denar na banki dobim pa pičkin din manj kot 5EUR/mesec.

Kaj to kar avtomatsko posiljujejo ali se moraš strinjati s pogoji in podpisati?


Napisal so da so mi izbral najbolj ustrezen paket ker neki menjajo storitve.... verjetno je to avtomatsko.

Pred 15 leti je bilo kakšnih 90 centov/mesec, potem 2EUR/mesec, potem 3EUR/mesec, zdej hočejo pa kar 10EUR/mesec. To je nategovanje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

McClane ::

Lahko:
- si sam izbereš paket, če ti je ta predrag ali ti ne ustreza
- izbereš osnovni račun brez teh paketov
- zamenjaš banko.

Ne razumem kdo te sili da sprejmeš to kar ti predlagajo?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

cesnja ::

Pa se en detajl, nihce te ne sili, da uporabljas slovensko banko. V EU jih je kar nekaj, ki so krepko cenejse.

tony1 ::

Highlag je izjavil:

Če ne reagiraš, ti lepo kar določijo kaj boš plačeval.

Mladostni žal ne podpira direktnih SEPA bremenitev... Ravno razmišljam kaj naredit...


Ne podpira verjetno pomeni, da v tem paketu niso več zastonj?

PandaFlow2 ::

V UK je vecina bancnih racunov in transakcij znotraj drzave zastonj, transakcije pa so instantne (cas merjen v sekundah, 24/7).

Res je zanimivo, da uspejo v Sloveniji trziti bancni racun za 10 EUR/mesec pri taksni konkurenci v tujini...

korenje3 ::

Sej še niso začel tržit. Bodo pa hitro videli kako so se se zajebal.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Highlag ::

Mogoče še komu prav pride:
https://cekin.si/clanek/posojila_in_var...
Never trust a computer you can't throw out a window

Vazelin ::

korenje: si že zrihtal in prihranil 1EUR na mesec?

Machete ::

Meni tudi vsiljujejo zdaj nek paket, ki ga ne rabim. Če hočeš nižjega moraš osebno v banko. Ne gre na kliku, ne gre po telefonu. Nikakor se mi ne splača njihov predlagani paket.

Veseli smo, da ste nam s klikom na povezavo sporočili, da želite svoj osebni račun preoblikovati v paket Mladostni.

Izkoristite vse prednosti svojega novega paketa:

vodenje osebnega računa z osnovnim limitom do 300* EUR,
50 % popust na članarino za plačilno kartico Mastercard,
SMS-Alarmi in Opomniki,
Klikin, NLB Klik in NLB Teledom,
2 brezplačna dviga gotovine s kartico BA Maestro na bankomatih drugih bank v Sloveniji.

Vse to je namreč že vključeno v paket. Če katere od storitev še ne uporabljate, jo lahko brez dodatnih stroškov aktivirate v eni od poslovalnic.

Vaš osebni račun se bo v paket Mladostni preoblikoval med 1. in 5. marcem 2019, prvi mesečni strošek vodenja paketa v višini 3,99 EUR** pa bo obračunan 1. aprila 2019.


Veseli smo, da ste nam s klikom na povezavo sporočili, da želite svoj osebni račun preoblikovati v paket Osnovni.

Izkoristite vse prednosti svojega novega paketa:

vodenje osebnega računa z osnovnim limitom do 300* EUR,
plačilno kartico Karanta,
NLB Teledom,
2 brezplačna UPN** pri bančnem okencu ali NLB Bankomatu in brezplačno plačilo 4 direktnih obremenitev,
2 brezplačna dviga gotovine s kartico BA Maestro na bankomatih drugih bank v Sloveniji,
kolektivno nezgodno in zdravstveno zavarovanje z medicinsko asistenco na Hrvaškem NLB Vita.

Vse to je namreč že vključeno v paket. Če katere od storitev še ne uporabljate, jo lahko brez dodatnih stroškov aktivirate v eni od poslovalnic.

Vaš osebni račun se bo v paket Osnovni preoblikoval med 1. in 5. marcem 2019, prvi mesečni strošek vodenja paketa v višini 4,99 EUR*** pa bo obračunan 1. aprila 2019.


Veseli smo, da ste nam s klikom na povezavo sporočili, da želite svoj osebni račun preoblikovati v paket Aktivni.

Izkoristite vse prednosti svojega novega paketa:

vodenje osebnega računa z osnovnim limitom do 500* EUR,
plačilno kartico** Mastercard, Visa ali Karanta z SMS-Alarmom o uporabi kartice,
Klikin, NLB Klik in NLB Teledom,
? brezplačnih plačil direktnih obremenitev in UPN*** brez provizije v NLB Kliku, Klikinu in NLB Teledomu,
2 brezplačna dviga gotovine s kartico BA Maestro na bankomatih drugih bank v Sloveniji,
kolektivno nezgodno in zdravstveno zavarovanje z medicinsko asistenco na Hrvaškem NLB Vita.

Vse to je namreč že vključeno v paket. Če katere od storitev še ne uporabljate, jo lahko brez dodatnih stroškov aktivirate v eni od poslovalnic.

Vaš osebni račun se bo v paket Aktivni preoblikoval med 1. in 5. marcem 2019, prvi mesečni strošek vodenja paketa v višini 9,40 EUR**** pa bo obračunan 1. aprila 2019.


Veseli smo, da ste nam s klikom na povezavo sporočili, da želite svoj osebni račun preoblikovati v paket Premium.

Izkoristite vse prednosti svojega novega paketa:

vodenje osebnega računa z osnovnim limitom do 2400* EUR,
zlato kartico BA Maestro in plačilno kartico** Mastercard, Visa ali Karanta z SMS-Alarmi o uporabi vseh kartic, plačilno kartico Visa Premium brez članarine pri porabi nad 4000 EUR letno ter 50 % popusta na članarino Zlate Mastercard za imetnike Vise Premium,
Klikin, NLB Klik in NLB Teledom,
? brezplačnih plačil direktnih obremenitev in UPN*** brez provizije v NLB Kliku, Klikinu in NLB Teledomu ter 4 brezplačne UPN** pri bančnem okencu ali NLB Bankomatu,
? brezplačnih dvigov gotovine s kartico BA Maestro na bankomatih drugih bank v Sloveniji,
enkrat letno sestanek z upraviteljem premoženja,
kolektivno nezgodno in zdravstveno zavarovanje z medicinsko asistenco na Hrvaškem NLB Vita.

Vse to je namreč že vključeno v paket. Če katere od storitev še ne uporabljate, jo lahko brez dodatnih stroškov aktivirate v eni od poslovalnic.

Vaš osebni račun se bo v paket Premium preoblikoval med 1. in 5. marcem 2019, prvi mesečni strošek vodenja paketa v višini 13,30 EUR**** pa bo obračunan 1. aprila 2019.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

weasel ::

V poplavi drugih bank ni logicno, da bi pustil avtomatsko spremembo paketa na 9,40Eur. Verjetno racunajo, da se nam ne bo dalo menjati banke?

delfinus ::

Pomoje bo guzva na NLB :).
lp, d.

PacificBlue ::

Jaz imam premium paket vsaj že pol leta. Mi ustreza.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

delfinus ::

Ta paket je 160EUR letno?

BuDi79 ::

delfinus je izjavil:

Pomoje bo guzva na NLB :).
lp, d.
Danes sem bil na poslovalnici popolnoma sam - da sem šel na osnovni račun. Pa 6 zaposlenih od katerih se jih je 5 delalo da delajo.

Vazelin ::

https://www.nlb.si/novi-paketi-primerja...
Premium obravnava:)) kakšen abuse je ratal ta premium
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Ganon ::

5 evrov za osnovni paket, ahahahahaha! :))

Vazelin ::

čak a sploh lahko imaš Mastercard ali Viso v prvem paketu ali si primoran it v višje pakete, če želiš imeti kreditno kartico (razen karante)?:)) ne bi 2x rekel da so šli v full retard
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

https://www.nlb.si/novi-paketi-primerja...
Premium obravnava:)) kakšen abuse je ratal ta premium


Verjetno ti za šalterjem kavico skuhajo na kamping šporgetu. :D

Pri premium paketu imaš 1x letno še sestanek s svetovalcem za upravljanje premoženja - verjetno ti svetuje, da je za premoženje najbolje čimprej zamenjati banko. :D

Ganon ::

Vazelin je izjavil:

čak a sploh lahko imaš Mastercard ali Viso v prvem paketu ali si primoran it v višje pakete, če želiš imeti kreditno kartico (razen karante)?:)) ne bi 2x rekel da so šli v full retard


V osnovnem paketu je samo Karanta. :D

nsa_ag3nt ::

S takimi cenami paketov imajo pri NLB imajo trr samo še bedaki in konji.
Ter kakšen 80 letni oča, ki je digitalno nepismen (in se tudi iz principa **ne bo** prestavil kam drugam).

Q: koliko komitentov ima NLB ?


omfg, update:
https://www.zurnal24.si/slovenija/noro-...
15. OKTOBER 2018
NLB je v nameri razkrila tudi nekaj zanimivih podatkov. Na slovenskem trgu ima po bilančni vsoti 23,2-odstotni tržni delež ter največjo bazo komitentov: več kot 47 tisoč pravnih oseb in skoraj 751 tisoč fizičnih oseb na dan 30. junija 2018, od tega je 688 tisoč aktivnih komitentov.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Vazelin je izjavil:

čak a sploh lahko imaš Mastercard ali Viso v prvem paketu ali si primoran it v višje pakete, če želiš imeti kreditno kartico (razen karante)?:)) ne bi 2x rekel da so šli v full retard

???
Imaš jo lahko v vsakem paketu. Le da je v enih vključena v ceni, pri drugih pa ne.

nsa_ag3nt je izjavil:

S takimi cenami paketov imajo pri NLB imajo trr samo še bedaki in konji.

In tisti pametni, ki imajo osebni račun za poslovno uporabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Gagatronix ::

Ne vem zakaj bi kdorkoli leta 2019 se zelel biti komitent NLB-ja. Jugoslavijo smo ze zdavnaj pokopali.

Filip8 ::

jaz sem še pri NLB-ju zaenkrat, študentski račun je zastonj, edino mastercard plačam 25 eur na leto.

Ganon ::

jest10 je izjavil:

???
Imaš jo lahko v vsakem paketu. Le da je v enih vključena v ceni, pri drugih pa ne.


Aha, zdaj sem še enkrat pogledal. Omenjene so kartice, ki so vključene v ceno. Ampak, za 60 evrov na leto, kolikor jim pustiš pri osnovnem računu, ti privoščijo samo Karanto. Paketa, pri katerih lahko izbiraš še med ostalimi, pa staneta več kot 100 oz. 150 evrov letno. Iz koga se norčujejo? :))

nsa_ag3nt ::

https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

No zdaj pa naj še nekdo naredi neposredno primerjavo recimo za paket premium, koliko to stane pri drugih bankah;)
LPOK.d

Vazelin ::

Nekaj pozabljate. Ogromno ljudi ima tudi visoke izredne limite pri NLB in se jih ne rešijo in tudi zato niti ne razmišljajo o menjavi banke, za tistih nekaj eur razlike. Plus to, da je NLB najbolj zastopana banka s poslovalnicami.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BuDi79 ::

Vazelin je izjavil:

Plus to, da je NLB najbolj zastopana banka s poslovalnicami.
2019 ... kdaj ste bili nazadnje v poslovalnici?

Še upokojenci uporabljajo bankomate in plačujejo položnice v najbližji trgovini (pošti, kiosku, petrolu, vrtnariji...)

Jaz sem bil po kakih petih letih ko sem moral osebno povedat, da me paketi ne zanimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Vazelin ::

Moja matka vsak mesec obišče NLB;) Stara šola
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Dimnik ::

OK.d je izjavil:

No zdaj pa naj še nekdo naredi neposredno primerjavo recimo za paket premium, koliko to stane pri drugih bankah;)


Nkbm paket komplet 4,99e

edlstahl ::

je kdo pri unicredit ? Izkušnje ?
Paketi se mi zdijo bolj ugodni kot pri NLB

priden2 ::

Ko so me prejšnji mesec drugič poklicali z NLB, da bi moral k njim za spremembo paketa, sem se takoj vsedel v avto in šel na delavsko hranilnico in rešil stvar v 15. min. Naslednji dan sta še ostala 2 družinska člana naredila isto kot jaz.
Niti to, da me že 20 let gulijo jim ne folga, še več bi radi. Se ne grem več te igre.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837182816 (3241) V-i-p
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052596 (2119) cortez
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19843813 (19423) harvey
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228655 (23020) šernk

Več podobnih tem