» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
6 / 6
»
»»

FireSnake ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

To so neumnosti.

Nauči se samokontrole.

Nekaj, kar zame deluje ti označiš za neumnost. Zanimivo.
Nadalje: kašna samokontrola, to bi mi pomagalo pri, čem že?
"In The Sound Of Silence Time Is Standing Still"
Poglej, in se nasmej ----> www.vicmaher.si ;)

Kodrnusa ::

krucymucy je izjavil:

legion je izjavil:

hitro prenesite posodobitev Magisk, sedaj lepo deluje hide in DH aplikacija ne zazna več root dostopa

Tudi meni deluje trenutno.
Seveda je potrebno najprej izvesti "repack" magisk managerja, potem pa se uporabiti magisk hide.

A lahko razlozis kako ti je uspelo?
Sem na Magisk 20.1, in sem updatal dh aplikacijo, dal magisk hyde, in ne dela. Na pise da iz varnistnih razlogov ne dela na tej napravi..

krucymucy ::

Najprej magisk manager preimenuj. V nastavitvah klikni "repack manager" ali nelaj podobnega, ne vem, ker spremeni naziv potem kot to storis. 4. opcija v nastavitvah v glavnem. potem ko se restarta zadeva pa se v magisk hide skrijes.

Zgodovina sprememb…

krucymucy je izjavil:

Najprej magisk manager preimenuj. V nastavitvah klikni "repack manager" ali nelaj podobnega, ne vem, ker spremeni naziv potem kot to storis. 4. opcija v nastavitvah v glavnem. potem ko se restarta zadeva pa se v magisk hide skrijes.

Hvala, deluje

krucymucy ::

Do naslednjega update-a appa verjetno.

d_DJ ::

Ima še kdo problem se prijavit v spletno banko z digitalnim potrdilom:
Digitalno potrdilo ni prijavljeno v aplikaciji.
Izberite drugo digitalno potrdilo ali se prijavite z uporabniškim imenom in geslom!.

Pač s tem dp sem se prijavljal vedno je pa res, da se na spletno banko že nekaj časa nisem, ker bolj uporabljam mobilno. Rabim se avtenticirat z dp da si nakažem denar. Na mail so mi iz DH sicer poslali neka navodila in sem jih sprobal v treh brskalnikih in ni nič pomagalo. Na telefon se pa noben ne javlja.

V edavke se lahko bp prijavim.

delfinus ::

DH mora avtorizirat digiltani certifikat kot se spomnim, ce slucajno nisi to naredil. To velja za Sigen-Ca. Vem, da sem jim poslal en E-mail in potrebovali so en podatek od mene, kaj tocno se zal ne spomnim. Sicer pa sem se sedajle prijavil v njihovo spletno banko in deluje.

Za prijavo pa pravilno instaliran certifikat, ukucat moras svoje geslo za prijavo v DH in nato se SMS, ki ga dobis na telefon.

lp, d.

d_DJ ::

Jaz imam Postr-ca. Če grem pod osebne nastavitve imam pod "Trenuten certifikat" zapisane podatke o DP.
Pod "Prijavljen certifikat" imam pa prazno.

DP je pravilno nameščen sem ga danes še enkrat namestil. Tudi v preteklosti je že delovalo, tudi v e-davke se lahko prijavim. Samo v banko ne gre.

Ice-Heki ::

Pošlji mail na dh-osebni@delavska-hranilnica.si, napiši kdo si, da imaš Postar-ca certifikat in ti bodo v roku nekaj ur omogočili prijavo.

Vanadium ::

Nevem če je bilo omenjeno ali mogoče kdo ve če na lineage os dela mobilna aplikacija od DH? Vem da je nekaj časa nazaj sralo vendar sem imel neko custom lineage verzijo zdej pa če pure lineage brez root-a dela bi bilo top.

l.p.
ASUS SABERTOOTH Z97 MARK S; Intel I7-4790K; MSI R9 390X GAMING 8G;
2x8GB Corsair Vengeance Pro; Intel DC S3520 120GB SSD; 2TB Seagate barracuda;
EK-Supremacy EVO; EK-FC R9-390X TF5; EKWB PE360; Laing D5;

Jaz imam rootan telefon, magisk hide naredim in repackam magisk in mi dela. Nima veze to z romom ampak rootom. Moraš smo repack magiska naredit in obkljukat da ti pred dh mobilni skrije root.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Kodrnusa ()
««
6 / 6
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36057417 (1816) Barko
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

16216787 (4282) Vazelin

nlb paketi? (strani: 1 2 )

557984 (4888) ahac
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

19436847 (13582) MrStein
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

9219626 (13991) šernk

Več podobnih tem