» »

Tolpi mladoletnikov v Celju ustrahujeta občane: 'Življenje postaja neznosno'

Tolpi mladoletnikov v Celju ustrahujeta občane: 'Življenje postaja neznosno'

Temo vidijo: vsi
«
1
2

Nedasemiveč ::

Povezava do novice : https://www.24ur.com/novice/slovenija/t...

Kje so sedaj robokopi, ki maširajo ob večernih urah po Metelkovi in lovijo nekaj par mirnih zapohancev? Kje je ob takih primerih policija, ki pogumna tala kazni za rogljičke?

enemon ::

Odštevamo do zaprtja teme?

Nedasemiveč ::

enemon je izjavil:

Odštevamo do zaprtja teme?


Do 5h bo zaprta verjetno. To je tema o kateri bi se moralo razglabljati na glas. To se ne dogaja zgolj v Celju, vendar tudi v Kranju, Logatcu itn.

enemon ::

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Odštevamo do zaprtja teme?


Do 5h bo zaprta verjetno. To je tema o kateri bi se moralo razglabljati na glas. To se ne dogaja zgolj v Celju, vendar tudi v Kranju, Logatcu itn.


V Logatcu tudi? Tam je tudi veliko novih državljanov?

Nedasemiveč ::

enemon je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Odštevamo do zaprtja teme?


Do 5h bo zaprta verjetno. To je tema o kateri bi se moralo razglabljati na glas. To se ne dogaja zgolj v Celju, vendar tudi v Kranju, Logatcu itn.


V Logatcu tudi? Tam je tudi veliko novih državljanov?


Jap. Tudi kolega, ki tam živi mi je poročal, da so se res nenormano razpasli v nekaj letih.

enemon ::

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Odštevamo do zaprtja teme?


Do 5h bo zaprta verjetno. To je tema o kateri bi se moralo razglabljati na glas. To se ne dogaja zgolj v Celju, vendar tudi v Kranju, Logatcu itn.


V Logatcu tudi? Tam je tudi veliko novih državljanov?


Jap. Tudi kolega, ki tam živi mi je poročal, da so se res nenormano razpasli v nekaj letih.


O vem, ko si tam v Hoferju, je kot da bi bil v Prištini po govorici sodeč.

Nedasemiveč ::

No, saj se ve, katera manjšina je grozila župniku potem malce naprej v Rovtah :)

Horas ::

evo to je primer nesposobne prpaste policije! spravlajo se nad ljudmi tam kjer ni treba!!! da bi pa takele pohopsali pa ne. majo prenizko plačo ja. policija je že zdavni podalšana roka vlade in ne naroda, kar bi morala biti! služiti in varovati ja najbrž. prej lepo čičat v avtu s radarjem v roki pa nič se pretegnat.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Nedasemiveč ::

Potem pa še policija z izgovorom "zbežali so". Mislim wtf? A nimate psov v Celju? A ne znate v petih minutah sestavit plan, na katerem vogalu bodo čakale dodatne okrepitve?

matobeli ::

Prihajajo že nekaj časa, pa ni blaznih težav.
V Kranju tudi ni omembe vrednega odstopanja. Kljub temu da lokalni pripadniki skrajnih desničarjev kar naprej to govorijo.

Lahko pa kdo prilepi kakšen link.

Sicer pa, gotovo bo to težavo rešilo vlaganje v policijo in vojsko, tako da se ni za bat, vlada dela vse kar lahko v tej smeri.

Nedasemiveč ::

matobeli je izjavil:

Prihajajo že nekaj časa, pa ni blaznih težav.
V Kranju tudi ni omembe vrednega odstopanja. Kljub temu da lokalni pripadniki skrajnih desničarjev kar naprej to govorijo.

Lahko pa kdo prilepi kakšen link.

Sicer pa, gotovo bo to težavo rešilo vlaganje v policijo in vojsko, tako da se ni za bat, vlada dela vse kar lahko v tej smeri.


Ni blaznih težav, zgoraj imaš pa link, ki priča o resnih problemih povezanih s to manjšino :|

Miki N ::

Ok samo tukaj ne govorimo o MS13 ampak o "dečkih iz Dečkovega". Dobesedno. Da te ustrahuje en 12-letnik se je mogoče najprej za zamisliti pri sebi, preden greš na nadaljne rešitve.

Nedasemiveč ::

Miki N je izjavil:

Ok samo tukaj ne govorimo o MS13 ampak o "dečkih iz Dečkovega". Dobesedno. Da te ustrahuje en 12-letnik se je mogoče najprej za zamisliti pri sebi, preden greš na nadaljne rešitve.


Kaj pa ko jih je 20 na kupu?

A110 ::

Miki N en 12-letnik ni problem. Ampak proti recimo 10 nima nihce moznosti. Sploh pa neves kaj se takim mota po glavi in kaksno orozje imajo lahko pri sebi.

Miki N ::

Nedasemiveč je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ok samo tukaj ne govorimo o MS13 ampak o "dečkih iz Dečkovega". Dobesedno. Da te ustrahuje en 12-letnik se je mogoče najprej za zamisliti pri sebi, preden greš na nadaljne rešitve.


Kaj pa ko jih je 20 na kupu?


Odgovarjam na OPov članek.

Nedasemiveč ::

Miki N je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ok samo tukaj ne govorimo o MS13 ampak o "dečkih iz Dečkovega". Dobesedno. Da te ustrahuje en 12-letnik se je mogoče najprej za zamisliti pri sebi, preden greš na nadaljne rešitve.


Kaj pa ko jih je 20 na kupu?


Odgovarjam na OPov članek.


Kaj pa boš storil? 12 letnega mulca počil in šel v zapor? Da za vogalom čakajo okrepitve pa tudi ni dvakrat za rečt. Verjetno oboroženih z vsemi vrstami hladnega orožja.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Kmalu po celi državi, ki smo jo prepustili raznim šiptarjev itd.

PrihajaNodi ::

Zivim v Romuniji in je bolj varna kot Slovenija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

A so ti novodobni državljani samo začasno tu in gredo naprej proti severu? Bojim se, da ne. :(

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zivim v Romuniji in je bolj varna kot Slovenija.


Tudi ljudje iz Albanije se mnogo bolj razlikujejo od teh, ki so tu v Sloveniji ne asimilirani.

enemon ::

Srbija ni naredila reda dol, celo dopustili so jim državo. Zdaj pa trpi cela Evropa posledice.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zivim v Romuniji in je bolj varna kot Slovenija.


Tudi ljudje iz Albanije se mnogo bolj razlikujejo od teh, ki so tu v Sloveniji ne asimilirani.


Najbrz. Pojma nimam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Na žalost eni res mislite da je pozivanje k rešitvi vprašanja določenih etničnih skupin rešljiva s pomočjo nasilja normala.

Ampak ni.

Samo skrajni desničarji ste tako brez hrbtenice da mislite da dva ducata otrok predstavlja resno varnostno grožnjo.

Kaj se da nardit? Vsi pišite na PU Celje naj se zresnejo in grejo že do starcev na pogovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Nedasemiveč ::

matobeli je izjavil:

Na žalost eni res mislite da je pozivanje k rešitvi vprašanja določenih etničnih skupin rešljiva s pomočjo nasilja normala.

Ampak ni.

Samo skrajni desničarji ste tako brez hrbtenice da mislite da dva ducata otrok predstavlja resno varnostno grožnjo.


Očitno neka grožnja z vidika varnosti obstaja, če se otroci zaradi tega bojijo v šolo, na igrišče, po balkonu pa se jim plazijo neznanci kajne?

matobeli ::

Obstaja in treba je ukrepati skladno z zakonom.

Nasilja se pač ne sme tolerirati in če organi spijo je pravilno da se jim teži.

Nedasemiveč ::

matobeli je izjavil:

Obstaja in treba je ukrepati skladno z zakonom.

Nasilja se pač ne sme tolerirati in če organi spijo je pravilno da se jim teži.


V tej temi zaenkrat nisem zasledil teženj po nasilju nad temi ljudmi, samo zgražanje nad državo in policijo, da tega ni sposobna rešiti. To se vleče že mesece, leta!

kuglvinkl ::

Nedasemiveč je izjavil:

Povezava do novice : https://www.24ur.com/novice/slovenija/t...

Kje so sedaj robokopi, ki maširajo ob večernih urah po Metelkovi in lovijo nekaj par mirnih zapohancev? Kje je ob takih primerih policija, ki pogumna tala kazni za rogljičke?


Policija, seveda. Je pa to primarno izziv za socialno službo.

Tako kot je Tatjana Bobnar s svojo skupino zrihtala Ljubljano (sem bil deležen čefurjev, ni blo baš zabavno), upam, da v ttem Celji najdejo svojo Tatjano. Iz policije ali pa CSD.
Your focus determines your reallity

matobeli ::

In jo tudi bodo, očitno je v PU Celje načelnik ki se mu ne da ravno ukvarjat z smotanimi zadevami. Lahko se izvaja pritisk nanj pa bo hitro bolje.

kuglvinkl ::

matobeli je izjavil:

In jo tudi bodo, očitno je v PU Celje načelnik ki se mu ne da ravno ukvarjat z smotanimi zadevami. Lahko se izvaja pritisk nanj pa bo hitro bolje.


Nisem čet razumel, rabi zunanjo spodbudo, da ve, kaj mora delat?
Your focus determines your reallity

matobeli ::

Niso glih vsi najbolj primerni za svojo službo, takle pač mamo, mrbit je pa bratranc?

kuglvinkl ::

a... No Sej Tatjana v 90 tut še ni bila namestnica generalnega direktorja, pa je to ni oviral, da ne bi rešila s kolegi problema. Čem rečt, ne se zanašat na te direktorje uprav.
Your focus determines your reallity

carovnik1900 ::

res ste zanimivi eni. npr. od policije pričakujete ukrepe in ne vem kaj. s tem, da ste pomagali, da so jim zvezali obe roki in eno nogo. ste hoteli imet "človekove pravice" od katerih imajo korist predvsem kriminalci. ta drugi pa ste volili stranko, ki z vsemi topovi tolče po policiji ravno, ker se jih upa preiskovat. enjoy, kaj naj vam rečem.

kuglvinkl ::

carovnik1900 je izjavil:

res ste zanimivi eni. npr. od policije pričakujete ukrepe in ne vem kaj. s tem, da ste pomagali, da so jim zvezali obe roki in eno nogo. ste hoteli imet "človekove pravice" od katerih imajo korist predvsem kriminalci. ta drugi pa ste volili stranko, ki z vsemi topovi tolče po policiji ravno, ker se jih upa preiskovat. enjoy, kaj naj vam rečem.



Jasno, da hočem človekove pravice, jasno, da je treba policijo omejit, ampak, v takšnih primerih je pa omejitev manj - policijska pooblastila kicks in.

mau si zmedenm, pa nič hudega, spremljaj temo v ready-only modu.

A teb bi blo bolš da je Celje pod kameram da jih bodo lahko sploh prepoznal?

Kugl: ja, kaj čmo, dela se s tem kar mamo. Garbage in, garbage out. Alternativa je da jih grejo štajerci prefukat s koli.

Sam se to zdi tko mal srednjeveško.


To sem mel prilko spremljat v UK, ko so se pojavili umori z noži med mladoletnimi. Si stegnu jezik, pa te je vrstnik štihnu, do smrti.

Vsi so vpili na začetku, policija, policija. Hitro so skužili, da je fora drugje - desničarji, se pravi Torijcii so skenslal denar za NGO-je, za mladinske klube, ki so prestregli razsute družine. Ko teh klubov ni blo več, je nastopil Darwin.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Jah kaj vascani naj se sami organizirajo pa patruljirajo. Bo pac tko kot v Bogoti kjer so venezuelcani vdrli notr. Jasno zarad revscine
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

haha, celjska policija bo to reševala... NOT! Prej pomaga molitev kot klic tja. Pa sem ateist...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

matobeli ::

Točno to, policija more zrihtat ko vse ostalo zataji. Ampak takrat je škoda že narjena.

Šole, CSD, NVOji, šele potem policaji.

kuglvinkl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jah kaj vascani naj se sami organizirajo pa patruljirajo. Bo pac tko kot v Bogoti kjer so venezuelcani vdrli notr. Jasno zarad revscine


To je seveda znak, da je država klecnila. Z mojim egom, da bi bil direktor PU Celje in bi slišal, da je treba met vaše straže, če se hočeš počutit varnega, faking šit ne bi jih rabil.

matobeli je izjavil:

Točno to, policija more zrihtat ko vse ostalo zataji. Ampak takrat je škoda že narjena.

Šole, CSD, NVOji, šele potem policaji.


V prenji službi sem občasno naletel na problem, ki je bil za CSD, ne pa zame. Nikol, ampak nikol nismo prišli na skupaj, jebal se jim, pa sem jih probal, mislim, da 4 ali pet v moji regiji.

kuglvinkl je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jah kaj vascani naj se sami organizirajo pa patruljirajo. Bo pac tko kot v Bogoti kjer so venezuelcani vdrli notr. Jasno zarad revscine


To je seveda znak, da je država klecnila. Z mojim egom, da bi bil direktor PU Celje in bi slišal, da je treba met vaše straže, če se hočeš počutit varnega, faking šit ne bi jih rabil.

matobeli je izjavil:

Točno to, policija more zrihtat ko vse ostalo zataji. Ampak takrat je škoda že narjena.

Šole, CSD, NVOji, šele potem policaji.


V prenji službi sem občasno naletel na problem, ki je bil za CSD, ne pa zame. Nikol, ampak nikol nismo prišli na skupaj, jebal se jim, pa sem jih probal, mislim, da 4 ali pet CSDjev v moji regiji. Upam, da je v Celju in drugje boljš
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

To je seveda znak, da je država klecnila. Z mojim egom, da bi bil direktor PU Celje in bi slišal, da je treba met vaše straže, če se hočeš počutit varnega, faking šit ne bi jih rabil.


Drzava je ze nekaj casa nazaj klecnila. Kar v sloveniji se stoji so nakupovalni centri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kuglvinkl ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je seveda znak, da je država klecnila. Z mojim egom, da bi bil direktor PU Celje in bi slišal, da je treba met vaše straže, če se hočeš počutit varnega, faking šit ne bi jih rabil.


Drzava je ze nekaj casa nazaj klecnila. Kar v sloveniji se stoji so nakupovalni centri.


no, tolk hudo ni.
Your focus determines your reallity

PrihajaNodi ::

Sam jst ne vidim drudzga kot nakupovalnih centrov. Je se kaj drudzga...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Ti si že prestar da bi imel oči odprte.

Zimonem ::

Nevem kako bi ti odreagira k ob grožnji posilstva hčerke. Tu je odpirat nočne klube prepozno.
Sistemsko reševanje problemov mladostnikov je seveda nujno ni pa v danem primeru zadostno.
Prav lahko se enemu odtrga nek mulc bo pa nastradal, ponavadi zadnji v tropu. Potem bo pa hallo.
Represija mora svoj del opravit in zagotoviti mir.

lotar123 ::

Bol varno je popisovat kolesarje, kot pa loviti nasilneže po ulicah!

matobeli ::

Sej zato pa pravim, dejte težit poslancem policiji, CSDju, komurkoli že, ker trenutno so prioritete drugje.

Konlov ::

Nedasemiveč je izjavil:

Miki N je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ok samo tukaj ne govorimo o MS13 ampak o "dečkih iz Dečkovega". Dobesedno. Da te ustrahuje en 12-letnik se je mogoče najprej za zamisliti pri sebi, preden greš na nadaljne rešitve.


Kaj pa ko jih je 20 na kupu?


Odgovarjam na OPov članek.


Kaj pa boš storil? 12 letnega mulca počil in šel v zapor? Da za vogalom čakajo okrepitve pa tudi ni dvakrat za rečt. Verjetno oboroženih z vsemi vrstami hladnega orožja.

V dobrih časih smo povprašali, kdo je glavni........................................................................................................................................................................................................ostali so se potem razbežali ko riti...

feryz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zivim v Romuniji in je bolj varna kot Slovenija.
Hmmm, živim v Sloveniji in je bolj varna kot Romunija. Tako nekako zveni tvoj post.

Pojdi na sever Romunije in parkiraj sredi slikovite vasice zvečer. Me zanima, če boš res.
Ja, romunska mesta so bolj varna kot naša. Imajo pa tudi Romuni cca. 15 procentov romov, kjer stvari pa niso tako fajn, kot ti trdiš.
Sem si lep del tega ogledal, ampak striktno podnevi. Že to je cel podvig, če se ga lotiš z "zafiro". Samo moliš, da se guma ne predre.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zivim v Romuniji in je bolj varna kot Slovenija.
Hmmm, živim v Sloveniji in je bolj varna kot Romunija. Tako nekako zveni tvoj post.

Pojdi na sever Romunije in parkiraj sredi slikovite vasice zvečer. Me zanima, če boš res.
Ja, romunska mesta so bolj varna kot naša. Imajo pa tudi Romuni cca. 15 procentov romov, kjer stvari pa niso tako fajn, kot ti trdiš.
Sem si lep del tega ogledal, ampak striktno podnevi. Že to je cel podvig, če se ga lotiš z "zafiro". Samo moliš, da se guma ne predre.


Kak na sever? Saj sem bil tam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

A je govora o albanskih najstnikih ki teroriziajo mescane s hladnimi orozji?

matobeli ::

Ne, o ljudeh ki jih bolj zanimajo trgovski centri kot stanje v državi.

feryz ::

Javni sektor je znan po tem, da ustvarja probleme, ne da jih rešuje.
Mislim da una moja soseda, mami, svojih mulcev že skoraj eno leto ni videla. 10 mesecev ali nekaj takega. Seveda bi se dalo tudi drugače. Ampak zakaj bi, šiht mine tako ali tako.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Javno objavljene plače MNZ (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Problemi človeštva
1018116672 (63034) sbawe64

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17321968 (11366) rabelj5
»

Kateri banki zaupati večjo količino denarja (maljon)

Oddelek: Loža
335573 (3988) lopov
»

Čudni voznik - kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
928984 (7320) T-h-o-r
»

Sarkozijev master plan (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6013981 (12109) Blisk

Več podobnih tem