» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
27 / 49
»»

Daniel ::

Ok, zdaj mi je uspelo v staro verzijo vpisati podatke iz zadnje verzije, preizkusiti pa še ne morem, ker še nimam FireTV.

Klemen13 ::

Morda kdo pozna razlog zakaj castanje (AirPlay) EON aplikacije iz iPhona/iPada na Samsung smart TV ne deluje? Prenese se samo zvok, slike pa ni... Druge aplikacije so castane po pricakovanjih.

morosito ::

alexzaki1986 je izjavil:

skylon je izjavil:

alexzaki1986 je izjavil:

Tisti, ki potrebujete EON APK za Amazon FireTV Stick evo vam link: https://ufile.io/blm8qvub

Meni za enkrat se vedno deluje :)

LP,

The hosting period for this file has now expired, only premium users can download it.
Prosim lahko še enkrat naložiš?


Evo https://ufile.io/m7rva9qh

LP,


Kaj bi lahko prosim se meni? Hvala

Phantom20 ::

Meni brez problema deluje EON na Firestick 4k. Namestil pa sem verzijo 3.2.3 direktno iz apkpure.com s pomocjo downloaderja.

NejcSSD ::

A dela potem cast iz telefona Netflix na EON boxa, ki Netflixa nima? Kaj je potrebno narediti, sideloadati apk za Netflix na EON box?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Daniel ::

Phantom20 je izjavil:

Meni brez problema deluje EON na Firestick 4k. Namestil pa sem verzijo 3.2.3 direktno iz apkpure.com s pomocjo downloaderja.


Odlična novica. Potem bom pa kar poskusil z namestitvijo najnovejše verzije, ko Firestick prispe. Trenutno imam H96 pro box, pa se mi tam aplikacija vsakih 20 minut sesuje in je neuporabna za gledanje.

morosito ::

Phantom20 je izjavil:

Meni brez problema deluje EON na Firestick 4k. Namestil pa sem verzijo 3.2.3 direktno iz apkpure.com s pomocjo downloaderja.


super. bom probal. javim

morosito ::

Meni tale eon 3.2.3 ne deluje na fire..se prikaze logo in pol vse crno

Daniel ::

Imaš FireTV ali FireTV 4K?

morosito ::

Daniel je izjavil:

Imaš FireTV ali FireTV 4K?


Oboje

Daniel ::

In na nobenem ti ne deluje zadnja verzija? To je pa res zanimivo, da bi nekaterim delalo, drugim pa ne.

hojnikb ::

ma se kdo tezave pri registraciji eon aplikacije? nikakor mi ne primer.
#brezpodpisa

Ales ::

V zadnjem tednu ali dveh sem normalno na sveže naložil EON na Androidu in na Android TV, preko brskalnika pa tudi dela...

Mimogrede, en Tanix TX3 MAX se prodaja, če koga zanima.

hojnikb ::

zanimivo, meni na tanixu tx3 max z android tv romom nikakor ne uspe naložit ta eon. Vedno dobim napako, ko vpišem aktivacijsko kodo.

še kakšno leto in pol nazaj sem na istem boxu naložu bp
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Ales ::

Kateri ROM imaš to na Tanixu?

Ta teden sem nalagal EON na Mecool KM9PRO Classic s tovarniškim Android TV, nobenih težav...

hojnikb ::

atvXperience v2FF
#brezpodpisa

hojnikb ::

ocitno so mogl neki spreminjat, ker mi tut na kaksnem drugem romu ne dela.
#brezpodpisa

care20 ::

Se ima kdo problem s prihavo v eon?Meni pise,da je napacno uporabnisko ime ali geslo...pa ceprav s tem istim imenom ter geslom dostopam do portala Moj telemach...sem ze 3x spremenil geslo in vedno enako napise..par dni nazaj je se delalo

Mokiunikrum ::

Živjo, meni se dogaja isto. Sem klical na Telemach in so mi rekli naj ťe enkrat naloŞim EON app., kar sem tudi storil, vendar ni pomagalo. Ne vem kaj to dogaja!!!

;-) ::

Tebe zabava tipkovnica, najprej porihtaj to mogoce se bos potem lahko vpisal.

MrStein ::

To forum zajebava šumnike.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

miko22 ::

Včeraj sem gledal oodajo na tv(China On The Move) pa bi si rad to shranil na računalnik. Kake možnosti imam preko EON-a zajet zadevo?

zerdoner ::

Zdravo

Ima morda kdo shranjen letak, ki je imel gold trojko in so mu ga poslali tik pred poteko naročnine in ga vabijo na eon full. V drobnem tisku sem zasledik, da če se prestaviš ti poleg EON boxa pripada tudi brezplačno 1x DTV sprejemnik.

Bil bi hvaležen, če ima kdo, da ga slika.

Hvala

fujtajksel ::

Se spomnim nekej takega, ampak nimam več. Pa kolikor sem razumel naj bi tudi že poteklo (a ti zdaj še imaš staro naročnino)?

Meni je poteklo in so me samodejno dali na tisti "Silver", pa načeloma bi šel na A1 (cenejši Kombo M) samo čakam če bo kej z optiko.
Zdej pa mi s TM po telefonu težijo da Silver ukinjajo in bi me radi za evro več dali na EON Light, 100/5, pa da morajo zamenjat opremo. Kdo ve če je tle slučajno kakšen catch?

zerdoner ::

Ne, meni je oktobra potekla in sem se prestavu na EON Full in sevada vzel tisti sprejemnik, ker je bil kao brezplačni ampak sedaj na položnici so ga pa zaračunali 3eur. Sicer se mi ne gre toliko za 3 eur kot za princip. Ga bom pač nesel nazaj in je stvar rešena.

Badwolff ::

zerdoner je izjavil:

Ne, meni je oktobra potekla in sem se prestavu na EON Full in sevada vzel tisti sprejemnik, ker je bil kao brezplačni ampak sedaj na položnici so ga pa zaračunali 3eur. Sicer se mi ne gre toliko za 3 eur kot za princip. Ga bom pač nesel nazaj in je stvar rešena.


Tudi meni so zaračunali kao dodatni sprejemnik. Sem klical, so rekli, da je napaka in napravili poračun za tistih par mesecev preden sem opazil.

Skylord ::

zerdoner je izjavil:

Zdravo

Ima morda kdo shranjen letak, ki je imel gold trojko in so mu ga poslali tik pred poteko naročnine in ga vabijo na eon full. V drobnem tisku sem zasledik, da če se prestaviš ti poleg EON boxa pripada tudi brezplačno 1x DTV sprejemnik.

Bil bi hvaležen, če ima kdo, da ga slika.

Hvala

Kakšen DTV sprejemnik misliš?
D3 sprejemnik?
Brezplačen D3 sprejemnik je samo v paketu EON PREMIUM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

Zak0n ::

Skylord je izjavil:

zerdoner je izjavil:

Zdravo

Ima morda kdo shranjen letak, ki je imel gold trojko in so mu ga poslali tik pred poteko naročnine in ga vabijo na eon full. V drobnem tisku sem zasledik, da če se prestaviš ti poleg EON boxa pripada tudi brezplačno 1x DTV sprejemnik.

Bil bi hvaležen, če ima kdo, da ga slika.

Hvala

Kakšen DTV sprejemnik misliš?
D3 sprejemnik?
Brezplačen D3 sprejemnik je samo v paketu EON PREMIUM


Mislim da je brezplacen samo tisti, ki nima funkcijo za vrtenje casa nazaj, tisti, ki to funkcijo podpira je z doplacilom.

Skylord ::

Imam EON PREMIUM in dodaten D3 sprejemnik brezplačno. Omogočeno imam vrtenje za nazaj. Res pa je to omejeno na 3 dni in ne vseh programov. Enkrat sem že pisal o tem katerih.
To so domači HD programi, Evrosport HD in še nekaj, sedaj trenutno ne vem na pamet(če pa kdo želi lahko kasneje, ko bom doma preverim) in pa večina SD programov.

gdjv ::

Mi lahko kdo razloži, kako lahko dam EON na Amazon fire prosim. Sem poskušal pa mi ni kasno kako bi lahko dal kakšno aplikacijo gor iz google store.

Kaj aplikacija je enaka za telefon in TV oz. kje se dobi tista za TV?

Hvala.

Zak0n ::

gdjv je izjavil:

Mi lahko kdo razloži, kako lahko dam EON na Amazon fire prosim. Sem poskušal pa mi ni kasno kako bi lahko dal kakšno aplikacijo gor iz google store.

Kaj aplikacija je enaka za telefon in TV oz. kje se dobi tista za TV?

Hvala.



lahko probas dat dol iz raznih APK spletnih strani... ne uraden store. ker verjetno zazna, da si na FIRE stick in ne da zadeve dol?

war-dog ::

Zadnjih par dni, mi kanali na EON aplikaciji na Adroid TV štekajo, in ne vem če je kaj s TV ali moram težit pri telemach?
Do zdaj je delalo brez težav.

TV sem že večkrat reštartal.
Object reference not set to an instance of an object.

beta1 ::

Sva ze dva. Samsung tizen.

Kaksna ideja?

Speedtest v eonu kaze da vcasih pade hitrost na 4000kbps, zato zasteka.

Abr 4mbit dela boljse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

war-dog ::

Koliko opažam, ko se aplikacija nalaga, je neki novi "busy indicator" ozimora loading animacija, sklepam da je nova verzija EON klienta. To bi obrazložilo zakaj crapy experience.
Treba počakat na update.
Object reference not set to an instance of an object.

Daniel ::

3.4.4 je zadnja verzija od 17.12.

XS!D3 ::

gdjv je izjavil:

Mi lahko kdo razloži, kako lahko dam EON na Amazon fire prosim. Sem poskušal pa mi ni kasno kako bi lahko dal kakšno aplikacijo gor iz google store.

Kaj aplikacija je enaka za telefon in TV oz. kje se dobi tista za TV?

Hvala.

Tole je načeloma apk za zadnjo TV verzijo. Probaj če dela. Kolega vem, da je imel na 4k Firesticku latest Android TV verzijo in je delala, ne vem pa katera je bila takrat aktualna oziroma če je potem še kaj updejtal.

Daniel ::

Meni zaenkrat 3.2.2 deluje odlično na Firestick 4K

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

McNato ::

Daniel je izjavil:

Meni zaenkrat 3.2.2 deluje odlično na Firestick 4K


Ali imaš kaken link do delujoče verzije?

Hvala!

Daniel ::

Snel sem jo iz APKPure.com

XS!D3 ::

McNato je izjavil:

Daniel je izjavil:

Meni zaenkrat 3.2.2 deluje odlično na Firestick 4K


Ali imaš kaken link do delujoče verzije?

Hvala!

A 3.4.4 iz linka ti ne dela?

Daniel ::

Si že slišal za pregovor "Don't fix it if it aint broken?" Ne bi rad testiral te sreče.

XS!D3 ::

Daniel je izjavil:

Si že slišal za pregovor "Don't fix it if it aint broken?" Ne bi rad testiral te sreče.

Glede na to, da šele išče apk (predvidevam, da trenutno nima nič gor), bi jaz na njegovem mestu dal zadnjo verzijo gor. Šele če ne dela najnovejša, bi se ukvarjal s starejšimi, saj obstaja možnost, da bo stara v neki točki nehala delovat (+ da nimaš latest fixov/featurjev).

Skylord ::

XS!D3 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Si že slišal za pregovor "Don't fix it if it aint broken?" Ne bi rad testiral te sreče.

Glede na to, da šele išče apk (predvidevam, da trenutno nima nič gor), bi jaz na njegovem mestu dal zadnjo verzijo gor. Šele če ne dela najnovejša, bi se ukvarjal s starejšimi, saj obstaja možnost, da bo stara v neki točki nehala delovat (+ da nimaš latest fixov/featurjev).

Daniel je odgovarjal za sebe.;)

XS!D3 ::

Jaz pa spraševal (in citiral) @McNato, ker je on iskal link ;)

care20 ::

a kdo ve,zakaj VIVAX smart tv pise,da ne podpira EON aplikacije?Ima android sistem,pa sem ga kupil samo iz tega razloga

XS!D3 ::

Med priporočenimi naparavami ga ni (pravzaprav nobenega Vivaxa, konkretnega modela itak nisi napisal), tako da sigurno ni najboljša opcija, če rabiš primarno za EON. Zdaj vprašanje a ima tako zanič harwarde, da ga rajši ne podpirajo, ali pa samo niso uspeli testirat na takem HWju. Lahko edino probaš sideloadat, ampak ni garancije, da bo delalo.

care20 ::

XS!D3 je izjavil:

Med priporočenimi naparavami ga ni (pravzaprav nobenega Vivaxa, konkretnega modela itak nisi napisal), tako da sigurno ni najboljša opcija, če rabiš primarno za EON. Zdaj vprašanje a ima tako zanič harwarde, da ga rajši ne podpirajo, ali pa samo niso uspeli testirat na takem HWju. Lahko edino probaš sideloadat, ampak ni garancije, da bo delalo.


hvala za odgovor...
ampak stvar deluje...sem potegnil apk dol z neke strani in ga dal na usb,pa potem instaliral..
direkt dol z google play pa ni slo,je pisalo da ni podprt...
https://www.aliansa.si/izdelek/led-tv-4...

kupil sem ga ociju.naj mal gleda tv,ker ga zdaj drugi dobesedno lupijo...placuje 23e nekemu sosedu samo za tv programe...zdaj bo gledal zastonj

Ales ::

Pa si mu namestil EON za Android ali EON za Android TV? Če ti paket omogoča uporabo slednje, potem mu bo verjetno ta boljša za uporabo.

XS!D3 ::

care20 je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

Med priporočenimi naparavami ga ni (pravzaprav nobenega Vivaxa, konkretnega modela itak nisi napisal), tako da sigurno ni najboljša opcija, če rabiš primarno za EON. Zdaj vprašanje a ima tako zanič harwarde, da ga rajši ne podpirajo, ali pa samo niso uspeli testirat na takem HWju. Lahko edino probaš sideloadat, ampak ni garancije, da bo delalo.


hvala za odgovor...
ampak stvar deluje...sem potegnil apk dol z neke strani in ga dal na usb,pa potem instaliral..
direkt dol z google play pa ni slo,je pisalo da ni podprt...
https://www.aliansa.si/izdelek/led-tv-4...

kupil sem ga ociju.naj mal gleda tv,ker ga zdaj drugi dobesedno lupijo...placuje 23e nekemu sosedu samo za tv programe...zdaj bo gledal zastonj

Če ima TV res Android in ne Android TV, potem nima operacijskega sistema, ki je namenjen televizorjem, ampak navaden Android (vrjetno z nekim custom launcherjem), ki je namenjen telefonom in tablicam s tocuhscreenom, zato tudi ne vidiš TV aplikacij. Če dela sideloadana aplikacija, super, edino ročno jo boš moral posodabljat, pa upat, da v neki točki ne crkne vse skupaj.

Če bo še kdo kupoval, pa raje par inčev manjši Samsung za ta denar, ali pa 50-10 zraven dat za večjega Samsunga :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()

Daniel ::

No tega pa nisem vedel, da delajo TVje na Hrvaškem, in da je firma Hrvaška, zanimivo. Nekaj robe je najbrž rebrandane, nekaj pa delajo sami.



Piše sicer, da ima tv Android 7 a EON TV app bi moral delati na obeh variantah. Sicer pa pohvalno, da si to storil, ker 23 EUR zgolj za TV je kar precej, sploh če je programska lista bolj švoh.
««
27 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932749 (1159) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247097 (1294) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136997 (8788) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557393 (7085) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310987 (5379) Daniel

Več podobnih tem