» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
25 / 49
»»

MrStein ::

A EON škatla podpira DLNA? Ali karkoli, kar laiku omogoča preko njega gledati filme, ki so shranjeni na PC-ju?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

https://www.maketecheasier.com/dlna-str...

Pač Android teče na njej, the possibilities are limitless. And a Google away.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

webmaher ::

jaz sem včeraj pokuril vseh 8GB na EON boxiću pa sem danes poklical na POmoč :D
Kljub temu da sem odtipkal 33 sem namesto expertov za TV dobil silno prijazno blondinko, ki kakopak ni vedela nič in me je dala na čakanje, ki ni obrodilo sadov, zato me je prevezala na Level 2 :))
Dejstva so, da ne nameravajo zaenkrat nuditi kakšnega močnejšega bratca niti ni možno, da bi recimo kupil svojega (tale ni švoh: Mecool TV Box 4GB DDR4 64GB ROM Android 9.0 Amlogic S905X2 DVB T2 DVB S2 DVB C Dual WiFi 4K LED Display Antenna K7 Set Top Box) pa da potem oni namestijo softver... Vprašal sem še kdaj lahko pričakujem športni kanal SK v 4k pa tudi tu nič od nič... Srbi pri nas delajo lep dobiček in se jim sladko webe :))

MrStein ::

Soko82 je izjavil:


Enako mi tudi EON box app Plex ne najde Plex media serverja, ki deluje na desktopu... še tle kakšna rešitev?

Kaj zdaj Plex dela ali ne?

Razen tega: Plex clients don’t act as DLNA clients, so you won’t be able to stream it to the Plex client.

A sploh podpira DLNA ali ne?

Kot sem rekel, gre za laika, 5 strani dolga navodila odpadejo, mora delati na 2, maksimalno 3 klike.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Xserces ::

Men plex laufa normalno. Drugače pa chromecast. Velikokrat gledam kakšno stvar preko chromecasta
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

MrStein ::

chromecast hadver? ali app?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Xserces ::

Eon box podpira chromecast. Torej na računalniku v chromu samo kliknem cast to device in dela. Drugače pa Plex laufa čisto vredu.

Stegneš dol plex media server, izbereš media folder in počakaš da prepozna videe. Na eonu samo instaliras plex client ga zazenes in registreras s telefonom. Ti pokaže navodila kako (Neka 4 ali 6 mestna koda).
Edino kar je da se moraš poigrat s prikazom kako ti prikazuje library ker po defaultu je porazno.

Če plex ne dela je problem ponavadi v firewallu
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Ales ::

webmaher je izjavil:

jaz sem včeraj pokuril vseh 8GB na EON boxiću pa sem danes poklical na POmoč :D
Kljub temu da sem odtipkal 33 sem namesto expertov za TV dobil silno prijazno blondinko, ki kakopak ni vedela nič in me je dala na čakanje, ki ni obrodilo sadov, zato me je prevezala na Level 2 :))
Dejstva so, da ne nameravajo zaenkrat nuditi kakšnega močnejšega bratca niti ni možno, da bi recimo kupil svojega (tale ni švoh: Mecool TV Box 4GB DDR4 64GB ROM Android 9.0 Amlogic S905X2 DVB T2 DVB S2 DVB C Dual WiFi 4K LED Display Antenna K7 Set Top Box) pa da potem oni namestijo softver... Vprašal sem še kdaj lahko pričakujem športni kanal SK v 4k pa tudi tu nič od nič... Srbi pri nas delajo lep dobiček in se jim sladko webe :))

Ja ja, kar spravili se bodo podpirati nek N box, za katere se nekomu sprdne, da bi ga imel. A si ti resen? Sicer pa si omisli Android TV (dejanski Android TV in ne Android) box in nanj naloži EON, a je tako težko? Ne vem če se imaš ti kaj dosti za pritoževat nad tisto punco, kateri si tako genijalno po telefonu prepoznal barvo las... bog ve, kaj si je ona mislila o tvoji... :))

Mimogrede, lastniki Telemacha so United group iz ZDA, katere so od investicijske skupine KRR nedavno prevzela investicijska skupina BC Partners iz Velike Britanije.

Vsi tile imajo naložbe po celem svetu, med ostalim pač tudi v Sloveniji, BiH in Srbiji (Telemach oz. SBB, N1, ...). To je samo kapital, ki se preklada sem in tja, tudi po politični liniji. Moderni kolonializem.

OK.d ::

BTW, Plex for noobees, sicer za novega Shielda ampak je zelo podoben postopek.
LPOK.d

Osprey ::

Imam EON Box, na njega sem priklopil externi USB disk. Pripravil (formatiral) sem ga kot izmenljivi disk na samem Boxu. Ko hočem na njega kaj zapisati ali narediti nov folder, dobivam napako, da je samo read-only. Je kdo že naletel na to in rešil?

nekikr ::

Se da na ta EON smart box priklopiti gamepad morda?

Buggy ::

nekikr je izjavil:

Se da na ta EON smart box priklopiti gamepad morda?


DA. Sam sem uparil Xbox One bluetooth gamepad brez tezav z original firmwarom.
https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...

Osprey ::

Telemach support pravi, da pisanje na disk na Boxu ni možno. Je to res? Obstaja kak workaround za to? Je možno namestiti kak unofficial firmware?

nekikr ::

Buggy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Se da na ta EON smart box priklopiti gamepad morda?


DA. Sam sem uparil Xbox One bluetooth gamepad brez tezav z original firmwarom.
https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...

Dva žična imam....bi to šlo?

miko22 ::

Gledam tole tv:
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Ali podpira EON aplikacijo? Naj bi od leta 2017, samo ni android. Kaj mislite?
Pa tv se mi zdi poceni

vinkop ::

meni telemach ne bo prodajal VHS kvaliteto slike na HD programih...imel sem EON premium par mesecev pa sem moral prekiniti....bogi ljudje, koliko morajo placevati za kao HD sliko....pa da ne bom samo telemach omenjal ni nic drugace niti pri ostslih ponudnikih....pri sosedih, eden ima A1 eden pa T2 in je podobno sranje, mogoce je za odtenek tukaj T2 v prednosti...
EDIT: se vedno se prodaja Beelinkov GT-King android tv box...rabljen samo 10 dni....razlog prepocasen zagon in pa skoraj nemogoce kaj napisati z daljincem, ki pa je seveda potrebno kadar iscem serije ali filme v kodiju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

PrimozR ::

miko22 je izjavil:

Gledam tole tv:
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Ali podpira EON aplikacijo? Naj bi od leta 2017, samo ni android. Kaj mislite?
Pa tv se mi zdi poceni

Tizen je, tako da na Android appe pozabi.

webmaher ::

Xserces je izjavil:

Eon box podpira chromecast. Torej na računalniku v chromu samo kliknem cast to device in dela. Drugače pa Plex laufa čisto vredu.

Stegneš dol plex media server, izbereš media folder in počakaš da prepozna videe. Na eonu samo instaliras plex client ga zazenes in registreras s telefonom. Ti pokaže navodila kako (Neka 4 ali 6 mestna koda).
Edino kar je da se moraš poigrat s prikazom kako ti prikazuje library ker po defaultu je porazno.

Če plex ne dela je problem ponavadi v firewallu


jaz sem si Plex namestil kar v Kodiju in vanj stlačil okoli 90kilo serij in filmov in prišel do webenega limita, zato sem pa klical ono blondinko o kateri sanja @Ales in se sprašuje o barvi las, ki kakopak nimajo nobene veze s stvarnostjo :))
In kot vem so Srbi ipak šefi glede tega kaj imamo in kaj nimamo....in @vinkop ima čisto prav ko omenja VHS, ki najboolj pride do izraza ravno tam kjer najbolj boli... angleška Premiership, kjer črte kar vibrirajo pa trava je čisto VeHe eSovska :))

freesty ::

Imam android box in EON aplikacijo. Ampak je prestavljanje cez menije zelo zoprno, je kdo to uspel optimizirat, da je bolj ucinkovito. Zdaj morm met na telefonu daljinec kot misko..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

trancer01 ::

Buggy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Se da na ta EON smart box priklopiti gamepad morda?


DA. Sam sem uparil Xbox One bluetooth gamepad brez tezav z original firmwarom.
https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...


Katere igralne ploščke pa še podpira? Ker uradno podprtih za android TV pri nas skoraj ni. So samo za PC(Windows), PS4 ipd.

Zgodovina sprememb…

WaterBoy ::

Xserces je izjavil:

Eon box podpira chromecast. Torej na računalniku v chromu samo kliknem cast to device in dela. Drugače pa Plex laufa čisto vredu.

Stegneš dol plex media server, izbereš media folder in počakaš da prepozna videe. Na eonu samo instaliras plex client ga zazenes in registreras s telefonom. Ti pokaže navodila kako (Neka 4 ali 6 mestna koda).
Edino kar je da se moraš poigrat s prikazom kako ti prikazuje library ker po defaultu je porazno.

Če plex ne dela je problem ponavadi v firewallu

Zdravo

Tebi deluje chromecast? Meni ne? Nekaj časa je deloval, potem pa se je nehalo. ČE kličem na telemach pravijo da odpravljajo težave, ampak to traja že 4 mesece.

Trrnutno me ni doma, da bi pokazal kakšno napako mi napiše.

Daniel ::

Meni dela iz EON aplikacija čisto normalno na Chromecast. Sem ravno prej nekaj gledal na tv.

WaterBoy ::

Ne ne. Sem mislul če dela chromecast na eon boxu :)

PrimozR ::

Meni dela. So bile pa težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

ttommy ::

Ali se še komu dogaja, da med gledanjem filmov iz video kluba film prekine in se na ekranu izpiše "video klub ni na voljo, gledate lahko samo televizijo"? Zadnje čase se to kar pogosto dogaja.
Gamer

ttommy ::

Ali se da Ubee modem konfigurirati tako, da bi za en port določil fiksno pasovno širino? Se pravi, da bi tam, kamor je vklopljen Eon box imel rezervirano 100Mbps...
Gamer

WaterBoy ::

PrimozR je izjavil:

Meni dela. So bile pa težave.


Hvala

Sem danes testiral in dela. Še nekaj dni nazaj ni

trancer01 ::

Kateri poceni igralni ploščki, ki se jih da dobiti pri nas, delujejo na EON boxu?

OSA ::

miko22 je izjavil:

Gledam tole tv:
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Ali podpira EON aplikacijo? Naj bi od leta 2017, samo ni android. Kaj mislite?
Pa tv se mi zdi poceni


Imamo enak model, le da je 55" in dela Eon aplikacija.
lp OSA

-JM- ::

Novi EON boxi imajo drugačen daljinec - tipka gor/dol, levo/desno (okrogla na sredini) je sedaj izbočena,kar je bolje, na mojem je vbočena...

Anney ::

Še komu ne dela EON na računalniku? Slovenske prijave ne dobim, in skoz mi meče neki error, sem pa na tekelom omrežju.

''EON
EMPOWERED BY GIGA NETWORK
Došlo je do problema pri učitavanju stranice. Molimo osvežite stranicu kako biste rešili problem.''
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

bmwwww ::

Kake probleme mate eni. Meni dela eon brez problemov na TVju. Vrjetno zato ker je android tv :D8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bmwwww ()

Vanquish ::

bmwwww je izjavil:

Kake probleme mate eni. Meni dela eon brez problemov na TVju. Vrjetno zato ker je android tv :D8-)


meni televizija dela katastrofalno - verjetno zato ker je android tv :D8-)....

bmwwww ::

Vanquish je izjavil:

bmwwww je izjavil:

Kake probleme mate eni. Meni dela eon brez problemov na TVju. Vrjetno zato ker je android tv :D8-)


meni televizija dela katastrofalno - verjetno zato ker je android tv :D8-)....



Hehe, meni pa ne.:D

Pro ::

Tudi meni dela EON aplikacija na android TV dobro. Slika je na določenih programih skoraj enaka sliki preko kabelske.

-JM- ::

Včeraj se je EON Box oz. EON aplikacija želela posodobiti iz verzije 1.59 na 1.78, vendar je prišlo do nekega problema in je nonstop nalagal (Prenašam-Nameščam), nisi mogel prekiniti in priti v meni, tudi po izklopu iz elektrike enako. Po klicu so rekli da bodo poslali tehnika.
Pozneje sem v času ko je prenašal posodobitve iztaknil mrežni kabel iz boxa, nakar je box ponudil preklic posodobitve. Po preklicu box več ni težil s posodobitvijo vse do izklopa in ponovnega vklopa. Skratka po preklicu sem v Android meniju dal na tovarniške nastavitve, po ponovnem zagonu pa je posodobitev uspela. S tovarniškimi nastavitvami seveda izgubiš vse, razen svojo listo kanalov, ki je očitno shranjena nekje na strežniku. Pa v določenem koraku po tov. nastavitvah (ko se na ekranu izpiše ser. številka boxa in neka koda) moraš poklicati in zahtevati višji nivo, da te "spustijo naprej"...

vres.ales ::

Pozdravljeni,
na smart tv imam Eon aplikacijo, ki bi jo rad usposobil
Plačujem paket gold trojka. Na portalu moj telemach piše Prijavljene naprave 0/5. Ko pritisnem puščico zraven mi odpre gor katere tv imam na priklopljene nimam pa nobene dodatne izbire, da bi lahko vnesel aktivacijsko kodo

Zgodovina sprememb…

gorann ::

Zivjo

Iscem si ponudnika za tv in net.
Trenutno sem na t2, mi pa februarja potece in ker ne dajo nobenih ugodnosti za obstojece narocnike, samo za nove, grem pac drugam. Najbolj ugoden je eon premium, bi pa rad iz prve roke zvedel, kako delujejo eon in tv programi, a je kaj zajebancije z ogledom za nazaj, a je slika kvalitetna, predvsem v HD. A ima eon app za tv slabso sliko kot eon box itd

Lp, goran

mat xxl ::

vres.ales je izjavil:

Pozdravljeni,
na smart tv imam Eon aplikacijo, ki bi jo rad usposobil
Plačujem paket gold trojka. Na portalu moj telemach piše Prijavljene naprave 0/5. Ko pritisnem puščico zraven mi odpre gor katere tv imam na priklopljene nimam pa nobene dodatne izbire, da bi lahko vnesel aktivacijsko kodo


Moj Telemach NI EON, torej inštalirajte EON.

bedarija ::

vres.ales je izjavil:

Pozdravljeni,
na smart tv imam Eon aplikacijo, ki bi jo rad usposobil
Plačujem paket gold trojka. Na portalu moj telemach piše Prijavljene naprave 0/5. Ko pritisnem puščico zraven mi odpre gor katere tv imam na priklopljene nimam pa nobene dodatne izbire, da bi lahko vnesel aktivacijsko kodo


na spletni strani moj telemach / naprave / Aktivacija EON Smart TV aplikacije. sta EON smart TV aplikacija in EON apliakcija, ki sta dve ločeni stvari. tam pod EON 0/5 so aplikacije za mobi, tablica, komp ta drugi eon pod tem pa kodo vpišeš

@Gorann
jaz sem zadovoljen na telamchu, EON smart TV deluje brez problema (TV letošnji model) slika je kul, se ne zatika ogled za nazaj deluje. prav tako eon preko spleta (mobi, PC) deluje kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

gorann ::

Zivjo
Sem dobil na test za 15 dni ogled na tvju.

Slika je zanic v hdjih, pac nizek bitrate, se razume zakaj je tako zanic potem

Nekj sem zasledil, da je max 7mbit na eon boxu, a ni to prenizko za dobro sliko za hd?

Sem probal tudi na telefonu in je dost hitreje vse skupaj kot na tvju, lazje je kliknit in gledat za nazaj, pa prevrtavanje je izi ker samo kliknes na crto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

Ales ::

gorann je izjavil:

Zivjo
Sem dobil na test za 15 dni ogled na tvju.

Slika je zanic v hdjih, pac nizek bitrate, se razume zakaj je tako zanic potem

Si dobil prav EON box, prikopljen preko koaksialnega omrežja ali le aktivirano Android TV EON aplikacijo za tvoj TV?

Nekj sem zasledil, da je max 7mbit na eon boxu, a ni to prenizko za dobro sliko za hd?

Ne, v EON aplikaciji za navaden Android (telefoni, tablice, ...) je max 4 Mb/s, v EON aplikaciji za Android TV pa max 7 Mb/s. Za sam EON box, povezan hkrati preko LAN in preko koax omrežja pa mi ni poznano, da bi bila omejitev.

Sem probal tudi na telefonu in je dost hitreje vse skupaj kot na tvju, lazje je kliknit in gledat za nazaj, pa prevrtavanje je izi ker samo kliknes na crto

Na TV si priklopi air mouse ali kar pravo miško/tipkovnico. Sicer pa je glede prevrtavanja podobno, tudi v Andorid TV aplikaciji le klikneš na črto, samo malo bolj okorno je priti na točko na črti, kjer bi želel biti...

XS!D3 ::

Ales je izjavil:


Ne, v EON aplikaciji za navaden Android (telefoni, tablice, ...) je max 4 Mb/s, v EON aplikaciji za Android TV pa max 7 Mb/s. Za sam EON box, povezan hkrati preko LAN in preko koax omrežja pa mi ni poznano, da bi bila omejitev.

To pa NE drži. Tudi na mobilnih napravah in webu dobiš 7Mb/s, če seveda ne omejiš na manj (opcije so do 1 Mbps, do 2 Mbps, do 4 Mbps in pa Samodejna, kjer dobiš 7Mbps stream, če je seveda povezava dovolj hitra).

Na coaxu so pa bitne hitrosti odvisne od kanala do kanala, medtem ko pri ogledu za nazaj (ki itak ne gre preko DVB-C) dobiš, kolikor vem, isti stream kot na Android TV aplikaciji (torej 7Mbps).

gorann ::

vsak drugace pove, kjer koli vprasam :)

grem pogledat, kako bo na "samodejna" kazalo sliko, ce bo kaj lepsa, upam da nisem izbral 4mbit ker sem pomislil, da je to max

Ales ::

A, ok! Hvala za informacijo, XS!D3.

Zavedle so me po moje te ročne izbire pasovne širine, ki so različne. Nisem pa nikoli dejansko meril...

Skylord ::

XS!D3 je izjavil:

Ales je izjavil:


Ne, v EON aplikaciji za navaden Android (telefoni, tablice, ...) je max 4 Mb/s, v EON aplikaciji za Android TV pa max 7 Mb/s. Za sam EON box, povezan hkrati preko LAN in preko koax omrežja pa mi ni poznano, da bi bila omejitev.

To pa NE drži. Tudi na mobilnih napravah in webu dobiš 7Mb/s, če seveda ne omejiš na manj (opcije so do 1 Mbps, do 2 Mbps, do 4 Mbps in pa Samodejna, kjer dobiš 7Mbps stream, če je seveda povezava dovolj hitra).

Kako pa lahko preveriš koliko ti na samodejno vleče?

XS!D3 ::

gorann je izjavil:

vsak drugace pove, kjer koli vprasam :)

grem pogledat, kako bo na "samodejna" kazalo sliko, ce bo kaj lepsa, upam da nisem izbral 4mbit ker sem pomislil, da je to max

Če si izbral 4Mb/s, si omejil na manj, in sigurno nisi dobil najvišje kvalitete (verjetno 3,5Mb/s stream).

XS!D3 ::

Skylord je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

Ales je izjavil:


Ne, v EON aplikaciji za navaden Android (telefoni, tablice, ...) je max 4 Mb/s, v EON aplikaciji za Android TV pa max 7 Mb/s. Za sam EON box, povezan hkrati preko LAN in preko koax omrežja pa mi ni poznano, da bi bila omejitev.

To pa NE drži. Tudi na mobilnih napravah in webu dobiš 7Mb/s, če seveda ne omejiš na manj (opcije so do 1 Mbps, do 2 Mbps, do 4 Mbps in pa Samodejna, kjer dobiš 7Mbps stream, če je seveda povezava dovolj hitra).

Kako pa lahko preveriš koliko ti na samodejno vleče?

Na webu lahko, če ne drugače, čez developer konzolo odpreš chunke videa (vsaj za non DRM content) in pogledaš recimo v VLCju kakšen je bitrate. Možno pa da se vidi tudi kje direktno v appu. Ampak nazadnje, ko sem gledal, je šlo definitivno za 7Mb/s. Zdaj odvisno na kako velikem zaslonu potem gledaš, na večjem TVju je kar ogromna razlika med 3,5Mb/s in 7Mb/s streamom.

webmaher ::

Za tulifončke, prenosnike in ekrane 40 ali manj je 7Mb/s čez glavo dovolj... Ko pa se začnemo pogovarjat o 55 in več inčnih zaslonih je pa tudi webenih 8Mb/s, ki so povečini na športnih kanalih 2,5x premalo... pred leti sem imel eno fajn praktično primerjavo za Slovenijo 2...imel sem vir 12 in 20Mb/s... 7 osebkov je pri 12 reklo, da slika ne more biti opazno boljša.... ko sem jim preklopil na 20Mb/s vir se jih je 6 takoj premislilo, eden pa je cincal in po 10 minutah le spregledal :))
Kakopak je šlo za prenos žogobrca :)

gorann ::

XS!D3 je izjavil:

gorann je izjavil:

vsak drugace pove, kjer koli vprasam :)

grem pogledat, kako bo na "samodejna" kazalo sliko, ce bo kaj lepsa, upam da nisem izbral 4mbit ker sem pomislil, da je to max

Če si izbral 4Mb/s, si omejil na manj, in sigurno nisi dobil najvišje kvalitete (verjetno 3,5Mb/s stream).

Res je, moja napaka, sem imel na 4mbit

Zdaj je dosti boljsa slika na eon appu na android tvju. Upam da je preko boxa se boljsa :)

webmaher je izjavil:

Za tulifončke, prenosnike in ekrane 40 ali manj je 7Mb/s čez glavo dovolj... Ko pa se začnemo pogovarjat o 55 in več inčnih zaslonih je pa tudi webenih 8Mb/s, ki so povečini na športnih kanalih 2,5x premalo... pred leti sem imel eno fajn praktično primerjavo za Slovenijo 2...imel sem vir 12 in 20Mb/s... 7 osebkov je pri 12 reklo, da slika ne more biti opazno boljša.... ko sem jim preklopil na 20Mb/s vir se jih je 6 takoj premislilo, eden pa je cincal in po 10 minutah le spregledal :))
Kakopak je šlo za prenos žogobrca :)
sk hd je zelo slaba slika, kot bi radi prikazali, da je vredna visje cene za t2 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()
««
25 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932749 (1159) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247096 (1293) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136997 (8788) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557390 (7082) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310987 (5379) Daniel

Več podobnih tem