» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
3 / 49
»»

#000000 ::

Men še vedno napiše enako, klical na support razložil problem, povedal da D3go je delal BP le da počasi, EON pa mi niti ne pusti prijavit, geslo za D3go pozabil, obnovit ga ne morem (vsaj ne vem kako) bil pa je drugačen tako mail kot geslo za moj.telesmeh, fukit kva je to zdej zaen handrmindr, je pa res da imam samo gold paket, ampak ta je že star nekaj let, so se med tem preimenovali paketi petkrat in moj bi dejansko ustrezal temu gold trojka ekstra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

harvey ::

Sepravi geslo bi moralo biti enako, ampak ni.

Geslo je kr neki, pred prenovo portala moj Telemach, si lahko spreminjal geslo na D3GO. Po tem urarjenju pa je urejanje izginilo. Klical in pisal sem na podporo, a odgovora nisem dobil, najbolj absurdno pa je, da svetovalci sploh ne vedo kako izgleda portal moj Telemach. Sem pa dobil mail o novosti EON.tv :) Čakam na odgovor glede dostopa do platforme, ki ga verjetno ne bom dobil....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

#000000 ::

Itaq, ne vedo kaj sploh naložit klicočim glede EON, drugače pa ajde resetiraj tv, MODEM, TELEFON itd.

Zelenko ::

Po dobre pol ure čakanja na svetovalca na Telemachu mi je končno dvignil! Seveda sem klical, ker EON ne deluje!

Vprašam, kako je s tem in on meni, naj povem podatke in bo preveril... veliko tišine...potlej sem mu moral povedati GSM, da me pokličejo nazaj, kaj so ugotovili... GDAJ, prašam, ADONS!!!??....reče, da v naslednjih dneh... pa ga kar direkt po nekaj minutah vprašam, če ta zadeva EON nagaja samo meni ali še komu ali sploh že deluje in mi končno izdavi, da je sistemski problem...

TO JE EDINA INFO, KI SEM JO RABIL! mu rečem in dodam, zakaj sploh komplicirajo in skrivajo, naj dajo ven informacijo za nas, rajo, da bomo vsaj vedeli, da ne dela in ne bomo vsi viseli na telefonih in nas bodo lepo nate*ovali, da bodo preverili...

Sprenevedanje...

Lepo se imejmo do klica v prihodnjih dneh!

Pi*da, pa glih dons, ko sem hotu posnetek košarke pogledat! :(

HA! Trma včasih pomaga! Mi je uspelo: prijava z mailom in geslom za D3GO mi je uspela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zelenko ()

#000000 ::

a jebiga, jest se pa gesla od D3Go ne spomnim :( my bad

Torrent ::

Telemach je eno navadno sranje. Vsak browser šteje kot svojo napravo! Wtf!?!?!?!?! Pa še ne dela mi v nobenem, sem pogledal pod developer in blokira 403 error za playlist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

XS!D3 ::

Sej lahko na portalu pobrišeš naprave.

Če ti vrne 403 za playlist dobiš v reponse headerju tudi razlog (sem probal s francoskim ipjem in je pisalo geoblocked). Najboljše da javiš dalje čimveč podatkov. Meni deluje na iPhoneu, iPadu, v vseh browserjih na Macu in PC kar sem uspel sprobat (Safari, Chrome, Firefox, IE in EDGE) in tudi na Samsung TVju BP. Morem edino probat še na Android TVju.

Kar se pa tiče težav z gesli imate očitno problem tisti, ki ste imeli že prej d3go z ločenim geslom in ste ga pozabili. Novi userji imajo enako geslo kot za portal, tisti ki smo imeli že prej d3go, pa to geslo deluje tudi z EONom vendar se ga trenutno ne da spremenit.

#000000 ::

pure fukin zmeda, jebea šlamastika bi reku en Janez, potrdil pa bi tudi kučanov zet.

Pa sej to en more bit res, oglašuješ super duper storitev katera niti ne začne delat pa že počepne da fafne vse oatalim podobnim storitvam, ogašuješ najbolj napredno storitev BAJE KAO, na koncu pe ne ponudiš niti ytube effekta.

Jah neč jest bon odinštaliral zadevo, enako bom predlagal če bilokdo vpraša za nasvet, in to je to. Kakor začeto tako končano. LP

damjan1980 ::

Kaj to čisto resno mislijo, da dela samo na samsungih in sony letnik 2017, ostali, ki pa takih tv nimamo (verjetno 99% uporabnikov), pa lahko pozabimo, da to gledamo na tv??

ant ::

Dela tudi na Philips tv od leta 2015 dalje. Na mojem pus7150 sem lahko namestil app, vendar zaradi paketa nimam možnosti preizkusiti. Če ima kdo paket gold extra ali gold premium sem pripravljen plačati mesečno (več na zs).

lopov ::

XS!D3 je izjavil:

Sej lahko na portalu pobrišeš naprave.

Če ti vrne 403 za playlist dobiš v reponse headerju tudi razlog (sem probal s francoskim ipjem in je pisalo geoblocked). Najboljše da javiš dalje čimveč podatkov. Meni deluje na iPhoneu, iPadu, v vseh browserjih na Macu in PC kar sem uspel sprobat (Safari, Chrome, Firefox, IE in EDGE) in tudi na Samsung TVju BP. Morem edino probat še na Android TVju.

Kar se pa tiče težav z gesli imate očitno problem tisti, ki ste imeli že prej d3go z ločenim geslom in ste ga pozabili. Novi userji imajo enako geslo kot za portal, tisti ki smo imeli že prej d3go, pa to geslo deluje tudi z EONom vendar se ga trenutno ne da spremenit.


Prijava na portal z obstoječim geslom ne deluje in sem poskusil obe varianti -- staro, ko sem za D3GO imel ločeno geslo in novo, ko so so zagnali portal z novo podobo in je bilo za D3GO in portal isto geslo.

- ne morem se prijaviti v portal
- ne morem se prijaviti v EON
- če vnesem reset gesla + vse podatke mail ne prispe (uporabljam TB z izklopljenim junkom)

Prvi reset sem poskusil takoj 5.9, nazadnje pa včeraj popoldan okoli 19h. Svetovalci po tej uri niso bili dosegljivi in "tajnik" je vestno ponavljal, naj jih kontaktiram preko drugih kanalov.

OSA je izjavil:

jusv je izjavil:

OSA je izjavil:

Meni ne primejo podatki od D3GO, niti na moj telemach portal se ne morem prijavit. Še kdo z enakimi problemi?


Prijavi se z podatki iz moj telemach. Nekaterim je tuki gor prijelo s podatki iz d3go, ampak to je bol izjema kot pravilo.
Kaj pa ti napiše ob neuspešni prijavi?


Saj uporabim podatke od moj telemach, ampak napiše, geslo ali up. ime ni pravilno. Čeprav so podatki pravi. Do jutri bom še počakal potem pa jih poklical, če nebo nič boljše...


A je še vedno zahteva, da naprava ni rootana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Kekec ::

ant je izjavil:

Dela tudi na Philips tv od leta 2015 dalje. Na mojem pus7150 sem lahko namestil app, vendar zaradi paketa nimam možnosti preizkusiti. Če ima kdo paket gold extra ali gold premium sem pripravljen plačati mesečno (več na zs).

Kako ti je pa to uspelo, jaz imam isti tv pa mi v google storu napiše da ni kompatibilen.

ant ::

Poskusi s to povezavo Android TV:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Prijavi se v store prek neta in izberi gumb Naloži pa ti bo app naložilo v tv.

Ne vem pa če app najdeš na storu prek tvja.

Kater tv pa imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ant ()

blaz5 ::

Trenutno se odločam o sklenitvi paketa in vidim, da je bolje če vzamem top trio c na telekomu. Malo počasnejši internet ampak je celotna zadeva vsaj zanesljiva. Kake so vaše izkušnje na telemachu?

jusv ::

blaz5: Mislim, da si malo zgrešil temo, ta je o novi video platformi eon. Če pa že vprašaš, jaz osebno sem zadovoljen. Tako s podporo, kot s hitrostjo, in s ceno. Tudi ta Eon meni dela na vseh napravah bp.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hafo123 ::

Ali se še komu na android boxu aplikacija EON sesuje takoj ko hočeš gledati katerikoli program?
Ne bi rad preveč preizkušal na različnih napravah, ker lahko samo dve izbrišeš v mesecu.

Kekec ::

ant je izjavil:

Poskusi s to povezavo Android TV:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Prijavi se v store prek neta in izberi gumb Naloži pa ti bo app naložilo v tv.

Ne vem pa če app najdeš na storu prek tvja.

Kater tv pa imaš?


Zanimivo zdaj mi ga je pa upelo namestiti, tvoj link ima na koncu .tv.

Imam philips 55pus7150
tnx

Ko pridem pa domov pa preverim če deluje.

XS!D3 ::

Kekec je izjavil:

ant je izjavil:

Poskusi s to povezavo Android TV:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Prijavi se v store prek neta in izberi gumb Naloži pa ti bo app naložilo v tv.

Ne vem pa če app najdeš na storu prek tvja.

Kater tv pa imaš?


Zanimivo zdaj mi ga je pa upelo namestiti, tvoj link ima na koncu .tv.

Imam philips 55pus7150
tnx

Ko pridem pa domov pa preverim če deluje.


Dve aplikaciji sta. Tisti brez .tv na koncu je "mobilni" EON, ki dela samo na Androidu, ne pa tudi na Android TV. To pa je ločen app za Android TV.

Kekec ::

Čudno da ga play store na tv-u ne najde.

VaeVictis ::

Kateri tv, ki ga trenutno Telemach prodaja, podpira EON aplikacijo?

Shagrath ::

Jaz se že dva dni poizkušam registrirat, a mi vedno vrže napako: "STREŽNIŠKA NAPAKA
Oprostite. Prišlo je do napake na strežniku. Upamo, da jo bomo kmalu rešili."

Iskreno, presenečen bi bil, če bi mi delalo "iz prve", saj sem imel že z d3go ogromno težav.

ant ::

Kekec je izjavil:

ant je izjavil:

Poskusi s to povezavo Android TV:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Prijavi se v store prek neta in izberi gumb Naloži pa ti bo app naložilo v tv.

Ne vem pa če app najdeš na storu prek tvja.

Kater tv pa imaš?


Zanimivo zdaj mi ga je pa upelo namestiti, tvoj link ima na koncu .tv.

Imam philips 55pus7150
tnx

Ko pridem pa domov pa preverim če deluje.


Tudi jaz imam isti tv pus7150. Prosim sporoči kako tekoče je delovanje ko potestiraš.

Kekec ::

Na hitro preizkušeno, bi rekel da ni ravno "blesteče" hitro ampak gre. Poizkusil sem tudi kakšen HD kanal ampak je bil v 4:3 razmerju.
Morem se malo bolj poigrati.

ant ::

Saj mene bolj zanima ali tekoče deluje predvajanje ne toliko hitrost vmesnika.

Hvala

#000000 ::

Fak tud na podpori že cel dan uben ne dvigne, men vmestink moj telemach pokaže tole, se pravi da imam vkliopljeno možnost ker drugače nebi bilo označeno za eon ipd.

Sej v bistvu me sam zanima kako bo to zgledalo na iOS če bo gledljivo.

Pro ::

Pozdravljeni.

Zanima me, ali EON preko TV aplikacije v popolnosti nadomesti SET TOP BOX? Ker kupujem nov TV bi kupil takega, ki omogoča EON na TV in bi s tem "pospravil" škatlico pred TV.

strup121 ::

men so zrihtali Eon, dela tekoče brez težav edini problem, ki ga imam je da ne vem pin kode za kanale z odraslo vsebino, llasični kodi 0000 in 1234 pa ne primeta. To me sicer ne moti zelo, samo gre se mi za princip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: strup121 ()

ant ::

poskusi še 8888 ali 4321

Kekec ::

Pro je izjavil:

Pozdravljeni.

Zanima me, ali EON preko TV aplikacije v popolnosti nadomesti SET TOP BOX? Ker kupujem nov TV bi kupil takega, ki omogoča EON na TV in bi s tem "pospravil" škatlico pred TV.


Verjetno lahko zamenja setup box, ampak to pomeni, da ti odkrhne nekaj tvojega interneta. Oz. drugače povedano, če boš gledal tv preko aplikacije, nekdo drug na tvojem omrežju pa bo na polno nekaj vlekel dol, lahko pričakuješ motnje. Seveda samo predvidevam.

Pro ::

To razumem. Bolj sem mislil programski vodič, premor, ogled nazaj, video na zahtevo... Predvidevam, da snemanja ne omogoča? Zato bi snemal na usb priklopljen na TV-ju. Televizijo bi gledal na DVB-C, torej ne preko interneta.
Prosim tiste, ki so zadevo že probali, da povej iz prve roke.

#000000 ::

Baje bodo vse fuinkcije dostopne drugo leto tak čas, seveda če pomislim na sedanje težave, bo bolj verjetno poleti 2020 vse delalo kot se spodobi IF

excel ::

Meni na Samsungu ne najde EON, sicer tv ni 2017 ima pa Tizen OS. Čuda...

d4vid ::

Kekec je izjavil:

Pro je izjavil:

Pozdravljeni.

Zanima me, ali EON preko TV aplikacije v popolnosti nadomesti SET TOP BOX? Ker kupujem nov TV bi kupil takega, ki omogoča EON na TV in bi s tem "pospravil" škatlico pred TV.


Verjetno lahko zamenja setup box, ampak to pomeni, da ti odkrhne nekaj tvojega interneta. Oz. drugače povedano, če boš gledal tv preko aplikacije, nekdo drug na tvojem omrežju pa bo na polno nekaj vlekel dol, lahko pričakuješ motnje. Seveda samo predvidevam.


QoS resi vse.
Jaz mam nastavljeno ves promet na normalno, le promet na server ma visjo prioriteto.
Na tem serverju mam tvheadend nafilan s iptv programi in bazo serij in filmov. Na android boxu pa gledam TV preko kodija. Od kar mam tko urejen qos, zasteka vse prej kot meni TV. Naceloma pa 3 stbji in moj android box delujejo hkrati in dela brez tezav. Linija pa seveda 10/1 od amisa/A1
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

clip ::

Redman je izjavil:

Lahko kdo objavi APK, da si ga probam namestiti na fire tv?

Drugače mi na compu dela tudi na t-2 omrežju.


Ti dela na Fire TV ??
Pozdrav od Clipa

clip ::

Meni pa v siolovem omrežju na pc prikaže vse slike in vodiče, slike pa ni ??
Pozdrav od Clipa

jure3000 ::

Komu uspelo namestit na android tv? meni ga ne najde na storu.

Kekec ::

jure3000 je izjavil:

Komu uspelo namestit na android tv? meni ga ne najde na storu.

Poskusi z linkom, ki ga je navedel ant par postov nazaj, ta dela.

XS!D3 ::

jure3000 je izjavil:

Komu uspelo namestit na android tv? meni ga ne najde na storu.

Jaz sem danes namestil na Sonya KD-65X8509C (letnik 2015) in zaenkrat vse dela BP. Namestil sem iz tega linka, tako da sem se na računalniku vpisal v Google Play račun in na tem linku kliknil Install.

Yossarian ::

Televizija je Samsung ES 6100, imam tudi Google Chromecast 2. Zanima me, kako bi to speljal, da bi lahko gledal program za par dni nazaj direkt na TV.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

harvey ::

Rešitev, če geslo od portala Moj Telemach ne prime na EON.tv:

Pri določenem segmentu naročnikov smo imeli splošno težavo z vpisom v EON aplikacijo, katero smo danes generalno urejali. Prosimo, da se ponovno poizkušate prijaviti z obstoječimi podatki za Moj Telemach. Če uporabniškega imena in gesla še vedno ne sprejme, vas prosimo, da spremenite geslo za Moj Telemach in ponovno poizkusite z vpisom v aplikacijo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

andromedar ::

Meni so identično odpisali :)

Nekdo je vprašal ali app deluje na rootani napravi.
Deluje - celo več, ob zagonu in menjavi kanalov mi gnjavi, da hoče imet root dostop.

WTF?!?
Eh?

Big_Al ::

Na androidu se da danes zadeva nenormalno obeša in sesuva...

Vprašanje pa imam glede programskih list. Kreiram programsko listo in izberem programe, uredim vrstni red. Aplikacija trmasto pri vsakem zagonu vztraja na vseh kanalih, ko pa izberem svojo listo je vrstni red spet neurejen. Android app ali Windows enako. Je to "normalno" ali kje kaka dodatna nastavitev?

Linko ::

ima kdo na PCju samo črno sliko?

Tinaamalaa ::

Pred kaksnimi tremi meseci sem narocila paket gold extra trojka, pa nikjer ne najdem podatkov (uporabnisko ime in geslo), dobila sem samo pogodbo. To si sam kreiras kje ali jih moram poklicat?

4knative ::

Telemach kot telemach, šalabajzerji. Sem že mislil, da so se kaj popravili. Zadeva ne deluje kot bi bilo potrebno, support ne dviga telefonov, na emaile odgovarjajo enkrat na teden. Grozno. In oni bi se šli ponudnika širokopasovnih storitev?

hafo123 ::

Tinaamalaa je izjavil:

Pred kaksnimi tremi meseci sem narocila paket gold extra trojka, pa nikjer ne najdem podatkov (uporabnisko ime in geslo), dobila sem samo pogodbo. To si sam kreiras kje ali jih moram poklicat?


Samo registriraj se preko https://telemach.si/zakaj-moj-telemach
Registriraj se preko zavihka fiksno. Rabila boš št. kupca in pogodbe kar pa dobiš lahko iz računa.

andromedar ::

Tinaamalaa je izjavil:

Pred kaksnimi tremi meseci sem narocila paket gold extra trojka, pa nikjer ne najdem podatkov (uporabnisko ime in geslo), dobila sem samo pogodbo. To si sam kreiras kje ali jih moram poklicat?


Imaš kreirano uporabniško ime/geslo za 'Moj Telemach'? Če nimaš, idi na moj.telemach.si in si ga kreiraj (potrebovala boš podatke iz pogodbe). S tem uporabniškim imenom/geslom se nato prijaviš v EON. Ampak itak je brezveze, ker je EON bolj tako...ša-la-la (po mojih izkušnjah).
Eh?

XS!D3 ::

Vsi podatki za registracijo na moj telemach so (tudi) na računu in ti pri registraciji tudi točno pokaže katero polje iz računa moraš prepisat. In meni tale EON deluje BP tako na telefonu, tablici, prenosniku kot na televizorju oziroma dveh (Sony z Android TV in Samsung s Tizen OS). Dejansko TV doma gledamo samo še preko EONa. Meni se zdi top rešitev.

Redman ::

clip je izjavil:

Redman je izjavil:

Lahko kdo objavi APK, da si ga probam namestiti na fire tv?

Drugače mi na compu dela tudi na t-2 omrežju.


Ti dela na Fire TV ??


Navaden apk (brez .tv) se takoj sesuje. Tisti za TV mi ga pa odpre, samo nimam tistega paketa, da bi lahko aktiviral device.

Redman ::

A kdo ve ali se uporaba eona ma smart tv šteje kot ena od aktiviranih naprav ali je to dodatna?
««
3 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932749 (1159) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247097 (1294) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136997 (8788) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557393 (7085) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310987 (5379) Daniel

Več podobnih tem