» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
13 / 50
»»

M.B. ::

Nič. Nisem nič spraševal. Ko sem svoj EON app posadablal z novimi TV programom za naslednji tedn sem opazo da so določene SD kanale zamenjali za HD. Zgleda pa le niso vse tako je bla novica.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

roki11 ::

A mogoče kdo ve, Telemach je predstavil EON TV in Smart box...očitno gre za android box...nikjer pa ne najdem podatkov o kakšni zadevi (tehnično) je govora. Torej kakšne specse ima box in če se npr da kodi inštalirat gor...

m3k ::

That's a nice looking DVB-C Android TV 8.0 STB from @KAONMEDIA with a @Broadcom BCM7268.
https://twitter.com/androidtv_rumor/sta...


Inače, uz EON smart boks dolazi i novi daljinski upravljač sa bluetooth-om i glasovnom pretragom, koji značajno olakšava pretragu samog sadržaja. Korisnici će na taj način moći da upere ovaj uređaj bilo gde i promene kanal, te jednostavno glasovnim komandama pretražuju sadržaj koji žele da gledaju.
EON box (SBB Srbija)
SBB predstavio EON Smart Box – pametne funkcije i 4K rezolucija sastavni deo ponude
Mirko tipka na radirko ////

Veron ::

Se kaj ve, če tale EON box podpira HDMI CEC?

m3k ::

EON box specifikacije,

Vanadium je izjavil:

Če se ne motim je sledeči: https://sites.google.com/view/droid-tv/...
Mirko tipka na radirko ////

dussan ::

Kdaj pa to pride v SLO? Na webu so že neki EON paketi, ki vključujejo EON box, nikjer pa nisem zasledil, kdaj bodo menjali obupno počasne Cisco D3 DVB boxe....

lp, Dušan

rose2288 ::

dussan je izjavil:

Kdaj pa to pride v SLO? Na webu so že neki EON paketi, ki vključujejo EON box, nikjer pa nisem zasledil, kdaj bodo menjali obupno počasne Cisco D3 DVB boxe....

lp, Dušan


Je že v Slo. EON smart box dobiš, če prestopiš na EON pakete. Potem ti pa en Cisco D3 DVB box zamenjajo z EON smart boxom.

dussan ::

rose2288 je izjavil:

dussan je izjavil:

Kdaj pa to pride v SLO? Na webu so že neki EON paketi, ki vključujejo EON box, nikjer pa nisem zasledil, kdaj bodo menjali obupno počasne Cisco D3 DVB boxe....

lp, Dušan


Je že v Slo. EON smart box dobiš, če prestopiš na EON pakete. Potem ti pa en Cisco D3 DVB box zamenjajo z EON smart boxom.


Sem malo gledal, EON FULL je od Gold Trojke, ki jo imam, dražja za 7 eur mesečno :( Zakaj? Za to, da dobim normalno delujoč set top box. Sem si (naivno) predstavljal, da bodo vse D3 boxe zamenjali z EON-ni...

rose2288 ::

dussan je izjavil:

rose2288 je izjavil:

dussan je izjavil:

Kdaj pa to pride v SLO? Na webu so že neki EON paketi, ki vključujejo EON box, nikjer pa nisem zasledil, kdaj bodo menjali obupno počasne Cisco D3 DVB boxe....

lp, Dušan


Je že v Slo. EON smart box dobiš, če prestopiš na EON pakete. Potem ti pa en Cisco D3 DVB box zamenjajo z EON smart boxom.


Sem malo gledal, EON FULL je od Gold Trojke, ki jo imam, dražja za 7 eur mesečno :( Zakaj? Za to, da dobim normalno delujoč set top box. Sem si (naivno) predstavljal, da bodo vse D3 boxe zamenjali z EON-ni...


V bistvu, če že imaš smart tv, ni nobene razlike z eon box...

Izaso ::

m3k je izjavil:

That's a nice looking DVB-C Android TV 8.0 STB from @KAONMEDIA with a @Broadcom BCM7268.
https://twitter.com/androidtv_rumor/sta...


Inače, uz EON smart boks dolazi i novi daljinski upravljač sa bluetooth-om i glasovnom pretragom, koji značajno olakšava pretragu samog sadržaja. Korisnici će na taj način moći da upere ovaj uređaj bilo gde i promene kanal, te jednostavno glasovnim komandama pretražuju sadržaj koji žele da gledaju.
EON box (SBB Srbija)
SBB predstavio EON Smart Box – pametne funkcije i 4K rezolucija sastavni deo ponude


dobro zgleda ta eon box... bo treba nabavit

ge ::

Na kakšen način je mogoče izklopit novo storitev TV SLO - zvočno branje podnapisov?
Torej, dostop do EON-a prek Chrome brskalnika na PC računalniku ali android tablici.
Ge

M.B. ::

ge je izjavil:

Na kakšen način je mogoče izklopit novo storitev TV SLO - zvočno branje podnapisov?
Torej, dostop do EON-a prek Chrome brskalnika na PC računalniku ali android tablici.

Na kak način pa se jo vklopi? Namreč zlo bi bla fajn za babico, ampak v soboto še ni blo druge zvočne sledi na voljo da bi se lahko potestiralo.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Blue30 ::

Sem narocil eon premium za navaden lcd, torej eon box zraven. D3 boxa ne rabim, a ne?

FeniksX ::

Blue30 je izjavil:

Sem narocil eon premium za navaden lcd, torej eon box zraven. D3 boxa ne rabim, a ne?

Ne, ker EON box naj bi nadomestil D3 GO.

Ampak pričakuj 26EUR stroškov na naslednjem računu. To naj bi računali za tehnični priklop naprave, vsaj tako so danes rekli mojim domačim, ki so zamenjali paket.
Me prav zanima če je to samo za priklop napajalnega kabla in UTP kabla, to lahko naredim seveda sam :)

Kolegu so še baje računali 18EUR za "dodatno hišno napeljavo", takrat njega ni bilo doma, ampak sklepa da je bil to UTP kabel. Kar je seveda nateg 10m kabla stane cca 5EUR :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FeniksX ()

clip ::

Jaz sem želel s paketa Gold extra prehod na EON Full,( razlika v ceni 4,5 € ) vendar so mi rekli, da prehod na nižji paket ni mogoč, ker imam še vezavo do januarja 2019.Po tem datumu je menjava paketa možna, vendar se plača 50 € za spremembo paketa.Super za stare zveste naročnike !
Pozdrav od Clipa

oiwedfhjweif ::

FeniksX je izjavil:

Kolegu so še baje računali 18EUR za "dodatno hišno napeljavo", takrat njega ni bilo doma, ampak sklepa da je bil to UTP kabel. Kar je seveda nateg 10m kabla stane cca 5EUR :)

10m utp cat5e stane 1,70€, cat6 1,90€, tovarniška vrvica pa 2,5€. Če so pa utp pečirali, je še poceni prišel skozi.

Blue30 ::

FeniksX je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Sem narocil eon premium za navaden lcd, torej eon box zraven. D3 boxa ne rabim, a ne?

Ne, ker EON box naj bi nadomestil D3 GO.

Ampak pričakuj 26EUR stroškov na naslednjem računu. To naj bi računali za tehnični priklop naprave, vsaj tako so danes rekli mojim domačim, ki so zamenjali paket.
Me prav zanima če je to samo za priklop napajalnega kabla in UTP kabla, to lahko naredim seveda sam :)

Kolegu so še baje računali 18EUR za "dodatno hišno napeljavo", takrat njega ni bilo doma, ampak sklepa da je bil to UTP kabel. Kar je seveda nateg 10m kabla stane cca 5EUR :)


To o 26 EUR mi je rekla ja. UTP mora prit do sosednje sobe, bom poskusil prek elektrike spravit signal v drugo sobo. Tako imamo Telekom urejen doma in kar laufa.

Hrenowsky ::

Eno vprasanje glede EON box-a. Trenutno imam paket gold trojka extra z dvema d3 boxoma, pa me zanima a eon box poleg koaksialca rabi tudi utp kabel? A je koaksialec dovolj?
.:Biological insanity:.

Blue30 ::

Utp gre do modema ja.

Hrenowsky ::

Damn... Sem nekako upal da bo koaksialc do obstojecih tv-jev dovolj, pa zgleda da bom moral vlect utpje po hisi :S ravno to me je odvracalo od tega da bi sel na optiko (pac stara hisa in vzidani kabli na yugo sistem). Se pravi zdaj morata do vsakega tega eon box-a dva kabla, koax in utp :S
.:Biological insanity:.

chucki ::

https://www.mimovrste.com/mrezni-adapte...

Ali pa kaj taksnega? Mislite, da bi slo?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Blue30 ::

Tako mi je rekel. Boma pa poskusila speljat po elektriki, je rekel, da je ze slo, ampak da po kablu je mozna 4k hitrost (kar zame sicer ni pomembno).
Danes ali jutri napeljemo.

chucki je izjavil:

https://www.mimovrste.com/mrezni-adapte...

Ali pa kaj taksnega? Mislite, da bi slo?


Fino je imet vticnice na isti fazi ali vsaj isti varovalki za to, bo boljsi prenos. Mi imamo tako speljan Telekom in gre kar ok, vecina HD programe gledamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

FeniksX ::

No ja glede oglaševanja so katastrofa, vse imajo skrito po vseh možnih straneh, glih toliko da se lahko zakonsko krijejo.

Me prav zanima, kaj je vključenih v teh 26€ za priklop, ker štrom pa UTP kabl lahko sam priklopim na napravo :)

Nisem pa nikjer zasledlil, da bi pisalo kakšen mora biti priklop, tak da glede nato da smo v 21. stoletju so za moje pojme kabli obsolete :P
Tak, da sklepam da so njihovi monterji sposobni narediti bridge preko 2 Wifi ruterjev en dva tri (govorijo samo o ceni priklopa, ne pa na kakšen način :P )

Blue30 ::

No ja, še več signalov, routerjev in elektrike po hiši....sam imam raje kabel :)

harvey ::

FeniksX je izjavil:

No ja glede oglaševanja so katastrofa, vse imajo skrito po vseh možnih straneh, glih toliko da se lahko zakonsko krijejo.

Me prav zanima, kaj je vključenih v teh 26€ za priklop, ker štrom pa UTP kabl lahko sam priklopim na napravo :)

Nisem pa nikjer zasledlil, da bi pisalo kakšen mora biti priklop, tak da glede nato da smo v 21. stoletju so za moje pojme kabli obsolete :P
Tak, da sklepam da so njihovi monterji sposobni narediti bridge preko 2 Wifi ruterjev en dva tri (govorijo samo o ceni priklopa, ne pa na kakšen način :P )

Ta postavka je že dolgo v ceniku - samo tehnik lahko nastavi povratni pas in pa registrira MAC naslov naprave in ta strokovni klik in priklop štroma ter utp kabla v ustrezno odprtino pač toliko stane.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Filipko ::

FeniksX je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Sem narocil eon premium za navaden lcd, torej eon box zraven. D3 boxa ne rabim, a ne?

Ne, ker EON box naj bi nadomestil D3 GO.

Ampak pričakuj 26EUR stroškov na naslednjem računu. To naj bi računali za tehnični priklop naprave, vsaj tako so danes rekli mojim domačim, ki so zamenjali paket.
Me prav zanima če je to samo za priklop napajalnega kabla in UTP kabla, to lahko naredim seveda sam :)

Kolegu so še baje računali 18EUR za "dodatno hišno napeljavo", takrat njega ni bilo doma, ampak sklepa da je bil to UTP kabel. Kar je seveda nateg 10m kabla stane cca 5EUR :)


To pa sploh ni res, ker noben operater ne zaračunava kabla. Meni so vlekli v 4 nadstropje zastonj + še v stanovanju, tako da s tem "baje" ne zavajaj. So mi pa recimo v firmi na T2 zaračunal obisk pri menjavi modema in ko smo ga še enkrat prosili naj s piskačem preveri in preveže telefon, faks in routerje, nam je to dodatno zaračunal.

FeniksX ::

Filipko je izjavil:

FeniksX je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Sem narocil eon premium za navaden lcd, torej eon box zraven. D3 boxa ne rabim, a ne?

Ne, ker EON box naj bi nadomestil D3 GO.

Ampak pričakuj 26EUR stroškov na naslednjem računu. To naj bi računali za tehnični priklop naprave, vsaj tako so danes rekli mojim domačim, ki so zamenjali paket.
Me prav zanima če je to samo za priklop napajalnega kabla in UTP kabla, to lahko naredim seveda sam :)

Kolegu so še baje računali 18EUR za "dodatno hišno napeljavo", takrat njega ni bilo doma, ampak sklepa da je bil to UTP kabel. Kar je seveda nateg 10m kabla stane cca 5EUR :)


To pa sploh ni res, ker noben operater ne zaračunava kabla. Meni so vlekli v 4 nadstropje zastonj + še v stanovanju, tako da s tem "baje" ne zavajaj. So mi pa recimo v firmi na T2 zaračunal obisk pri menjavi modema in ko smo ga še enkrat prosili naj s piskačem preveri in preveže telefon, faks in routerje, nam je to dodatno zaračunal.


Na računu je pisal "Dodatna hišna napeljava" 18€, potrdil ko je videl dejanski račun, ko je prispel domov.

LapD ::

Je objavljen kje seznam Smart TVjev, ki uradno podpirajo EON aplikacijo? Na mojem Samsungu iz leta 2016 namreč nista sinhronizirana zvok in slika, ne pomaga niti če zmanjšam kvaliteto. Po drugi strani pa tekoče predvaja iz telefona preko chromecasta. Ali TV enostavno ni dovolj zmogljiv, ali je napaka v aplikaciji?

edit: našel seznam: https://devices.eon.tv/recommended-devi... ... očitno bo app neuporaben na mojem TVju
web&motion designer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

slovenc86 ::

Živjo

Ali ima kdo izkušnje z smart Tv,in sicer ali deluje tudi na drugem omrežju ( konkurenčnem) in ne samo na Telemachovem ?

Hvala za odgovor

amacar ::

Ja, deluje na drugem omrežju.

radmannsdorf ::

Naj gredo v rt s kanglco. Tole kar vidim, da računajo po 26EUR in 50EUR za montažo/menjavo paketov me je dokončno odvrnilo od EON boxa. Hvala lepa za take cene za obstoječe naročnike. Pa še paketi so dražji, ker so posodobili že tako čudne D3 boxe. Wow telesmeh.

Zgodovina sprememb…

slovenc86 ::

radmannsdorf je izjavil:

Naj gredo v rt s kanglco. Tole kar vidim, da računajo po 26EUR in 50EUR za montažo/menjavo paketov me je dokončno odvrnilo od EON boxa. Hvala lepa za take cene za obstoječe naročnike. Pa še paketi so dražji, ker so posodobili že tako čudne D3 boxe. Wow telesmeh.



Torej mi sledi ob menjavi še oderuško zračunavanje "priklopa " ???

bo treba povprašat konkurenco kaj oni ponudijo za ta denar :)

misek ::

slovenc86 je izjavil:

bo treba povprašat konkurenco kaj oni ponudijo za ta denar :)
Ravno kakšen teden dni ali malo več je nekdo ugotovil, da nič kaj posebnega :D

Filipko ::

LapD je izjavil:

Je objavljen kje seznam Smart TVjev, ki uradno podpirajo EON aplikacijo? Na mojem Samsungu iz leta 2016 namreč nista sinhronizirana zvok in slika, ne pomaga niti če zmanjšam kvaliteto. Po drugi strani pa tekoče predvaja iz telefona preko chromecasta. Ali TV enostavno ni dovolj zmogljiv, ali je napaka v aplikaciji?

edit: našel seznam: https://devices.eon.tv/recommended-devi... ... očitno bo app neuporaben na mojem TVju


Maš uradno tudi na Telemach strani seznam https://telemach.si/eon-tv/priporocene-...

FeniksX je izjavil:

Na računu je pisal "Dodatna hišna napeljava" 18EUR, potrdil ko je videl dejanski račun, ko je prispel domov.


Dej prilepi ta račun, ker me res zanima in res ne verjamem. Da mu niso zaračunal napeljavo podometne inštalacije + glajenje stene in barvanje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Filipko ()

radmannsdorf ::

Ima kdo EON na Xiaomi TV Boxu?

FeniksX ::

Filipko je izjavil:


Dej prilepi ta račun, ker me res zanima in res ne verjamem. Da mu niso zaračunal napeljavo podometne inštalacije + glajenje stene in barvanje :D


Racun

18,30EUR

Glede nato da ma modem praktično 2m stran od TVja, ne vidim zakaj bi mu šli podometno delat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FeniksX ()

OK.d ::

ge je izjavil:

Na kakšen način je mogoče izklopit novo storitev TV SLO - zvočno branje podnapisov?
Torej, dostop do EON-a prek Chrome brskalnika na PC računalniku ali android tablici.

To tudi mene zanima, je prav nadležno če storitve ne potrebuješ.
LPOK.d

Phantom20 ::

radmannsdorf je izjavil:

Ima kdo EON na Xiaomi TV Boxu?


Jaz ga imam ja, deluje BP.

speedtouch ::

Danes so nam zmontirali ta eon box in ugotovil, da samo podpira fat32 podatkovni sistem. Se kje da nastavit na ntfs podatkovni sistem da bi lahko samo priklopil zunanji disk in gledal filme?

XS!D3 ::

speedtouch je izjavil:

Danes so nam zmontirali ta eon box in ugotovil, da samo podpira fat32 podatkovni sistem. Se kje da nastavit na ntfs podatkovni sistem da bi lahko samo priklopil zunanji disk in gledal filme?

A exFAT ne dela? NTFS je malo problematičen za non-Windows sisteme, ker je proprietary. Lahko pa probaš tole, če se da namestit, ampak ni free.

Če imaš pa možbost, je pa pomoje itak najboljša opcija, da vrtiš content iz mrežnega diska....

speedtouch ::

XS!D3 je izjavil:

speedtouch je izjavil:

Danes so nam zmontirali ta eon box in ugotovil, da samo podpira fat32 podatkovni sistem. Se kje da nastavit na ntfs podatkovni sistem da bi lahko samo priklopil zunanji disk in gledal filme?

A exFAT ne dela? NTFS je malo problematičen za non-Windows sisteme, ker je proprietary. Lahko pa probaš tole, če se da namestit, ampak ni free.

Če imaš pa možbost, je pa pomoje itak najboljša opcija, da vrtiš content iz mrežnega diska....


Napiše da je nepodprta naprava če dam v exFAT. Bom probal z mrežnim diskom. S katerim appom pa bi predvajal preko mrežnega diska?

speeddragon ::

Namestil sem si EON na philips tv (2016) in deluje.. dobro.
Deluje tudi preko telefona na TV. In imam gold paket (extra).
Ne vem zakaj bi naj šel na novi paket EON...

teoo ::

Glede na to, da imam eon box, lahko napišem par opazk po kakem tednu uporabe. Ker sem nov naročnik, nimam izkušenj s starim boxom in zato ne morem relevantno primerjati.

- Najpomembneje: Sam vžge in ugasne TV prek hdmi povezave. In to 10 let star tv. To deluje out of the box.
- Box ima integriran chromecast.
- Priložen je bluetooth daljinec, zato je box lahko skrit. Baje lepo deluje tudi s TV-ji, ki podpirajo BT.
- Slika gre primarno prek koaksialca, eth povezava je za metapodatke, ogled nazaj in ostale android tv funkcionalnosti
- Minus bt daljinca je in ne bt televizije je, da ne morem upravljati glasnosti tv signala. Nastavljati se da le glasnost vseh ostalih android tv appov, na eon pa nima vpliva.


Sicer nimam izkušenj z android tv boxi, a v appstoreu ne najde nobenega internetnega browserja, nekatere aplikacije pa niso podprte.
Primer je netflix, ki ne zanimivo ne deluje niti prek chromecasta. Rešitev za to je verjetno sideloadanje aplikacij, a tega še nisem poskusil.
defying gravity

Filipko ::

EON je kot sem prebral inhouse resitev. United Cloud je del skupine United Group, se pravi da bodo verjetno vse nadgradnje in popravki lahko veliko hitrejši. EON multiscreen app je dobil nagrado v Amsterdamu in večina tega SW/FW je tudi v EON boxu.

dussan ::

D3 box sem zamenjal z EON in nekaj opažanj. Poleg D3 občasno uporabljam tudi T2, ostalih naprav pa ne poznam.

Torej - D3 je bil obupno počasen in zato sem ga tudi zamenjal. EON je dosti hitrejše, ko se android naloži. Tako je brskanje po knjižnici tekoče in mislim, da je bom sedaj celo pogledal kakšno serijo iz video kluba. Plus je na vsak način daljinec, kot je že omenil teoo, čeprav je pri meni problem glasnosti ravno pri aplikacijah, ki tečejo na TV, za spreminjanje glasnosti tam, moram uporabljati TV daljinec ali pa na EON daljincu preklopiti na TV. Slika je, vsaj na mojem nekaj let starem TV, po občutku boljša kot je bila pri D3.

Potem pa minusi. Za mene največji minus, da ne omogoča zaklepanja TV programov. Omogoča starševski nadzor, ne moreš pa programov zakleniti. Starši z otroki že vedo, zakaj je to pomembno. Na Telemachu pravijo, da sem prvi, ki to želi. Očitno ostali starši pustijo otrokom, da gledajo TV brez omejitev.

Časovni zamik deluje bolj zanesljivo kot pri D3, vendar je premikanje naprej, oziroma nazaj, milo rečeno, zanič. Namesto, da bi se prikazovala slika, da bi videl, kdaj je konec reklam, se premika samo časovna oznaka in še to z minutno natančnostjo. Poleg tega ni, kot je bilo pri D3, skoka naprej (npr. za 5 minut), ko želiš priti na polovico dvournega filma. Mislim, da daljinec ne bo dolgo preživel...

Brskanje po TV programih je nerodno. Ne vem kakšno nagrado je dobil EON v Amsterdamu, ampak naj si pogledajo EPG, ki ga ima T2. Preprosto, predvsem pa veliko informacij na eni strani. To da moram najprej izbrati program, nato dan, nato uro oziroma oddajo, nato pa še enkrat desno in potem skok na podrobnosti, če me zanima celoten opis oddaje, je kruto. Ta način je za uporabnika tablice mogoče primeren, za daljinca pa povsem neprimeren. IMHO je bilo oblikovanje narejeno za tablice, kjer zmanjkuje prostora, na TV bi se dalo to prikazati drugače.

Še en minus - naprava ne podpira plex klienta, ki ga zato še vedno uporabljam na TV. Tudi na ostalih aplikacij je zelo malo.

Skratka - bom poskusil preživeti še kakšen teden. Če ne bom našel rešitve za zaklepaje programov bom verjetno šel nazaj na D3. Kljub neznanski počasnosti vmensika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dussan ()

oiwedfhjweif ::

FeniksX je izjavil:

Filipko je izjavil:


Dej prilepi ta račun, ker me res zanima in res ne verjamem. Da mu niso zaračunal napeljavo podometne inštalacije + glajenje stene in barvanje :D


Racun

18,30EUR

Glede nato da ma modem praktično 2m stran od TVja, ne vidim zakaj bi mu šli podometno delat :D

To ni račun... skeniraj dejanski račun, kjer je to na položnici zaračunano.

XS!D3 ::

dussan je izjavil:

Plus je na vsak način daljinec, kot je že omenil teoo, čeprav je pri meni problem glasnosti ravno pri aplikacijah, ki tečejo na TV, za spreminjanje glasnosti tam, moram uporabljati TV daljinec ali pa na EON daljincu preklopiti na TV.

Tole je precej čudno. Nimam boxa pri sebi, ampak na tistem, ki sem ga probal, je volume delal BP povsod. Preveri, če je kaj update, ampak načeloma bi moglo to že v osnovi delat.

dussan je izjavil:


Časovni zamik deluje bolj zanesljivo kot pri D3, vendar je premikanje naprej, oziroma nazaj, milo rečeno, zanič. Namesto, da bi se prikazovala slika, da bi videl, kdaj je konec reklam, se premika samo časovna oznaka in še to z minutno natančnostjo. Poleg tega ni, kot je bilo pri D3, skoka naprej (npr. za 5 minut), ko želiš priti na polovico dvournega filma. Mislim, da daljinec ne bo dolgo preživel...

Tole mi je spet čudno. Ko sem probal je šlo po občutku cca. 5s naprej, potem pa progresivno vedno hitreje, če si držal gumb dlje časa. Malo drugače kot na SmartTV appu, ki ga uporabljam sam, ampak tudi tam ne gre po minuto. Scrubber previewja pa res ni.

Filipko ::

dussan je izjavil:

Brskanje po TV programih je nerodno. Ne vem kakšno nagrado je dobil EON v Amsterdamu, ampak naj si pogledajo EPG, ki ga ima T2.

Za nagrado sem tukaj snel: https://telemach.si/a39257/Pomoc/Novost...

Za zaklep programov, CUTV bodo verjetno dodajali sproti, glede na to da sami razvijajo. Za običajne uporabnike ocenjujem, da je BOX dovolj nadgrajen, da so ga dali že na trg. Verjetno pa rabijo nek feedback kaj še potrebujemo..

M.B. ::

Glede reklam mam jaz na lasten appu pri nemških kanalih 7min skoz za reklame pol pa še 1-3x skoz za 30sekund odvisno kolko je oglaševanja oddaj še pol. Na slovenskih pa nekje 4-5min. Pa dela 90% vse.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

dussan ::

XS!D3 je izjavil:

dussan je izjavil:

Plus je na vsak način daljinec, kot je že omenil teoo, čeprav je pri meni problem glasnosti ravno pri aplikacijah, ki tečejo na TV, za spreminjanje glasnosti tam, moram uporabljati TV daljinec ali pa na EON daljincu preklopiti na TV.

Tole je precej čudno. Nimam boxa pri sebi, ampak na tistem, ki sem ga probal, je volume delal BP povsod. Preveri, če je kaj update, ampak načeloma bi moglo to že v osnovi delat.

Glede na to, da imam box dober teden je verjetno posodobljen. Sem preveril še enkrat - če na eon daljincu prestavim na TV, potem kontrolira zvok na TV, sicer ne...

dussan je izjavil:


Časovni zamik deluje bolj zanesljivo kot pri D3, vendar je premikanje naprej, oziroma nazaj, milo rečeno, zanič. Namesto, da bi se prikazovala slika, da bi videl, kdaj je konec reklam, se premika samo časovna oznaka in še to z minutno natančnostjo. Poleg tega ni, kot je bilo pri D3, skoka naprej (npr. za 5 minut), ko želiš priti na polovico dvournega filma. Mislim, da daljinec ne bo dolgo preživel...

Tole mi je spet čudno. Ko sem probal je šlo po občutku cca. 5s naprej, potem pa progresivno vedno hitreje, če si držal gumb dlje časa. Malo drugače kot na SmartTV appu, ki ga uporabljam sam, ampak tudi tam ne gre po minuto. Scrubber previewja pa res ni.



Na žalost pri meni ne gre. Držim gumb, vendar se hitrost "previjanja" ne spreminja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dussan ()
««
13 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15448739 (493) Ulixes
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959402 (1287) Ulixes
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23933815 (2225) Han
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138371 (10162) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311125 (5517) Daniel

Več podobnih tem