» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
8 / 50
»»

Daniel ::

Zgleda, boš moral med žvižgače :-)

Operaterji očitno tudi po forumih oprezajo, da jim kdo ne bi rušil umetno postavljenih omejitev (npr. 3 je sprejemniki pri Telemachu, pa še to en ali dva za doplačilo) , da se naročniki čimbolj oskubijo. Bo treba za objave na forumih pričeti uporabljati TOR in VPN. Tudi Eon za android TV ima namerno tako postavljene omejitve (zgolj ena ali dve aplikaciji naenkrat). Namesto, da bi podprli inovativnost in še kaj vložili v razvoj aplikacije za kodi in sistem kot pri T2, kdor ima naročeno, lahko gleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

dragot ::

misek je izjavil:

Addon-a pa ne bo, kakor tudi ne več informacij. Sem dobil eno napol grožnjo pa ne bi rad, da me Telemach doma odklopi :(

Logicno.. to je za varnost in dobrobit nas vseh, da ne omenim izgube, ki bi jo telemach imel ce bi bil do naročnikov(plačnikov) tehnološko prijaznejši..
Sej sem z njimi sicer zelo zadovoljen, ampak na trenutke se obnasajo kot 15 let nazaj, ko so bili poden od ponudnikov interneta..

clip ::

Phantom20 je izjavil:

Zelo dobrodošla bi bila informacija, kako zadeva (če sploh) funkcionira na Mi BOX 3, je kdo morda že sprobal? Ima kdo Mi BOX 3 in bi bil pripravljen testirat?


Ne vem, če ti je že kdo odgovoril, ampak jaz imam EON na Mi BOX 3 in zadeva zelo lepo dela.Vse razen video kluba, kar pa naj bi uredili v kratkem.

lp
Pozdrav od Clipa

Pro ::

clip je izjavil:

Phantom20 je izjavil:

Zelo dobrodošla bi bila informacija, kako zadeva (če sploh) funkcionira na Mi BOX 3, je kdo morda že sprobal? Ima kdo Mi BOX 3 in bi bil pripravljen testirat?


Ne vem, če ti je že kdo odgovoril, ampak jaz imam EON na Mi BOX 3 in zadeva zelo lepo dela.Vse razen video kluba, kar pa naj bi uredili v kratkem.

lp


A ti je kdo rekel, da bodo video klub uredili? Sem namreč tudi jaz vprašal, pa niso nič konkretnega odgovorili.

clip ::

Pro je izjavil:

clip je izjavil:

Phantom20 je izjavil:

Zelo dobrodošla bi bila informacija, kako zadeva (če sploh) funkcionira na Mi BOX 3, je kdo morda že sprobal? Ima kdo Mi BOX 3 in bi bil pripravljen testirat?


Ne vem, če ti je že kdo odgovoril, ampak jaz imam EON na Mi BOX 3 in zadeva zelo lepo dela.Vse razen video kluba, kar pa naj bi uredili v kratkem.

lp


A ti je kdo rekel, da bodo video klub uredili? Sem namreč tudi jaz vprašal, pa niso nič konkretnega odgovorili.


No napisali so mi samo, da trenutno še ne dela.
Pozdrav od Clipa

Redman ::

Včeraj mi je na EON TV - amazon fire tv javljalo error 1000. Kaka ideja kaj ta error pomeni? Na tablici in comp je delalo BP.

clip ::

Redman je izjavil:

Včeraj mi je na EON TV - amazon fire tv javljalo error 1000. Kaka ideja kaj ta error pomeni? Na tablici in comp je delalo BP.


Eon si spravil na amazon fire tv ? Meni se zaustavi na izbiri jezika in noče naprej.
Pozdrav od Clipa

Redman ::

Ja sem imel isti problem, pol sem dal pa TV al android verzijo :) pogledam doma.

tole imam:
Dol sem si potegnil eon.tv verzijo in jo sideloadal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

clip ::

Redman je izjavil:

Ja sem imel isti problem, pol sem dal pa TV al android verzijo :) pogledam doma.

tole imam:
Dol sem si potegnil eon.tv verzijo in jo sideloadal.


Meni TV verzija EON-a ne dela. Bom probal še z apk za telefon, vendar je menda izkušnja slabša.
Pozdrav od Clipa

kiki111 ::

Pozdravljeni!
Nedavno sem kupil android tv box MXQ PRO 4K naprava deluje ok edina težava je pri aplikaciji EON Telemach. Ne gre predvajati vsebin za nazaj, kadar kliknem z miško na ikono se pojavi bel zaslon. Lahko mi prosim kdo pojasni ka je vzrok tega. Hvala za odgovor, LP

mjaa ::

A je mogoče komu v zadnjih tednih nehal delati EON na Smart TV? Meni na Philips PUS6501 (Android) sicer aplikacija dela, videa pa nobenega.

XS!D3 ::

mjaa je izjavil:

A je mogoče komu v zadnjih tednih nehal delati EON na Smart TV? Meni na Philips PUS6501 (Android) sicer aplikacija dela, videa pa nobenega.

Preveri, katero verzijo imaš nameščeno. Kolikor sem videl pri kolegu na Philipsu, se mu ne posodablja in čisto možna, da kaka stara verzija več ne deluje. Je pa zanimivo, da se meni na Sonyu posodablja, čeprav model ravno tako ni uradno podprt in se na samem TVju v storeu app ne pokaže (sem ga pa lahko bp namestil iz play storea na PCju).

Redman ::

Ja meni se je isto zgodilo na fire tv, tako da sem moral ponovno namestiti latest verzijo + ponovna aktivacija. Očitno so nekaj spreminjali v ozadju.

GRT ::

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.

Sparkxl ::

Na telefon sem si naložil EON z namenom da streamam preko chromecasta na tv. Videoklub gre streamat, tv program pa ne?? Ali sem kaj spregledal?

gregyk ::

GRT je izjavil:

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.


Ne

GRT ::

Mi je že ratalo. Nč bat.

carlosk1966 ::

Me zanima kako ti je ratalo?
Tudi sam imam LG smart TV.

cordoba ::

Tudi sam imam smart tv Samsung, me zanima, kako si tole usposobil, če ni android tv?

Daniel ::

GRT je izjavil:

Mi je že ratalo. Nč bat.


Zelo uporaben odgovor za vse tiste, ki jih zanima ista stvar...

GRT ::

Ja kakršen odgovor sem jaz dobil takega sem dal naprej.

gregyk je izjavil:

GRT je izjavil:

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.


Ne

Sem čakal pa nobenega ni bilo, ki bi mi pomagal, sedaj ste pa vsi pametni.
Če sem se jaz lahko sam znašel se pa dajte še vi.

gregyk ::

GRT je izjavil:

Ja kakršen odgovor sem jaz dobil takega sem dal naprej.

gregyk je izjavil:

GRT je izjavil:

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.


Ne

Sem čakal pa nobenega ni bilo, ki bi mi pomagal, sedaj ste pa vsi pametni.
Če sem se jaz lahko sam znašel se pa dajte še vi.


Ne pametuj, za LG WEB OS (zaenkrat) ni aplikacije za EON. Lahko si rešil na drug način, EON aplikacije uradne ni.

GRT ::

Jaz sem samo napisal, da mi je ratalo, da lahko preko tega tvja gledam eon. Zato ne bluzi ti. Drugič ti s takimi butastimi odgovori sploh ni treba pametovat. Če si že tako pameten pa bi povedal kako se da. Ne pa se sedaj nekaj duvat tle, če nimaš blage veze.

gregyk ::

GRT je izjavil:

Jaz sem samo napisal, da mi je ratalo, da lahko preko tega tvja gledam eon. Zato ne bluzi ti. Drugič ti s takimi butastimi odgovori sploh ni treba pametovat. Če si že tako pameten pa bi povedal kako se da. Ne pa se sedaj nekaj duvat tle, če nimaš blage veze.

Vprašal si ali se da naložiti EON na tvoj tv. Dal sem ti jasen odgovor:NE. Kaj ti ni jasno?

Daniel ::

Či bi kdo vedel bi ti že napisal. Ker pa je splošno znano, da se ne da odgovor "ne" zadostuje. Ali kaj si pričakoval cel spis okrog tega?

Glede na tvoj odnos bi si vsekakor zaslužil kakšno Slo-Tech titulo ob uporabniškem imenu...

Magic1 ::

GRT je izjavil:

Ja kakršen odgovor sem jaz dobil takega sem dal naprej.

gregyk je izjavil:

GRT je izjavil:

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.


Ne

Sem čakal pa nobenega ni bilo, ki bi mi pomagal, sedaj ste pa vsi pametni.
Če sem se jaz lahko sam znašel se pa dajte še vi.

Sam si res en asshole. Folk ni vedel, da se da, verjetno so še na podpori rekli, da se še ne da. Ti si našel neko rešitev in zdaj si ves smotan, ko te sprašujejo za rešitev. Slo-tech bi rabil še en naziv: pijavka
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Dimnik ::

GRT je izjavil:

Ja kakršen odgovor sem jaz dobil takega sem dal naprej.

gregyk je izjavil:

GRT je izjavil:

Imam LG 42LV5590 kao"smart" tv


Je možno nanj naložit EON.


Ne

Sem čakal pa nobenega ni bilo, ki bi mi pomagal, sedaj ste pa vsi pametni.
Če sem se jaz lahko sam znašel se pa dajte še vi.


Če noben ni vedel, ti bi lahko čakal še zdaj, če nebi sam ugotovil.....zato, če si se že javil in ugotovil rešitev, bi bilo res fer in lepo, da bi povedal kako si rešil.....

legendary ::

Kako je s sliko na EON app-u za tv. So kaj popravili, ali so se vedno prisotni duhci pri hitrejše premikajoči sliki...npr.sport itd?

scipascapa ::

lahko furaš EON preko neta recimo na pametnem TVju?

matter ::

Da. Ampak mora biti podprti TV (ti piše na EON strani, kateri so).
Meni na Sony dela OK, na starejšem Philipsu ne. Sta pa oba Android.
Grem basket pa bom neloke metal

Ales ::

Preko neta je verjetno mislil v brskalniku na pametnem TV-ju, ne z uporabo aplikacije.

KuhaR ::

Ali je uspelo komu naložit na starejše (2015-16) Samsung TV-je EON aplikacijo?
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

XS!D3 ::

KuhaR je izjavil:

Ali je uspelo komu naložit na starejše (2015-16) Samsung TV-je EON aplikacijo?

Na 2016 dela (probal ob izidu na leto dni starem modelu iz Hoferja za cca. 500€, mislim da KU serija), na starejših, kolikor vem, ne. Torej serije KU, KS, M, MU, Q in dalje.

KuhaR ::

Torej, na mojem 1500€ JU7000 iz 2015 pa ne, LOL.
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

jusv ::

na starješih smart Tv ne dela... mi pa dela super dela na tablici in telefonu. tako stream vseh programov, kot tudi video.. TOP zadeva!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

M.B. ::

@misek: Nekaj me samo zanima, ti dela scrollanje po oddajah na pvr.simple addonu na kodiju? Jaz sem neki simpl addon naredo ko pač URL da Kodiju. Predvaja se, samo scrollat ne morem, ker ne znam trenutne pozicije informacije mojemu addonu dat.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

misek ::

M.B.: Ne razumem vprašanja. Misliš v EPG-ju? Dela tako kot je predvideno.
Kako pa bi naj delovalo v tvojem addonu pa ne vem :) Se ne spoznam na GUI kodiranje.

M.B. ::

Jaz sem simpl addon naredo, ko pač da seznam kanalov pa stvari, ko daš play predvaja. Ne znam pa poslat trenutnega časa addonu da bi lahko seekal. Zato me zanima če v tvojem addonu to dela da lahko gledaš neko oddajo pa previješ reklame npr. Pol bom pač tak probal.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

gregor ::

Ali se že ve kdaj bo na voljo nova EON škatla.
Lanksko leto so rekli da bo va na voljo enkrat v tem letu, pa me zanima če se že ve kdaj?

Ker imam plazmo brez smart platforme in če bo EON box kmalu na voljo, raje počakam, kot pa da kupujem nov TV.

LP

misek ::

M.B.: Jaz uporabljam standarden kodi in malce dodelan pvr.iptvsimple klient, ki zna uporabljati čas v epg-ju (začelo se je s tem commitom). Playlista je klasična z linki. Če v epg-ju izberem neko staro oddajo se k linku doda parameter za čas. In potem se predvaja ta link in torej predvaja staro oddajo.

Aja, za seek-anje pa sem moral narediti eno čudno rešitev. Ko izberem previjanje naprej/nazaj pogledam trenuten link in ustrezno spremenim parameter za čas. In nato predvajam ta novi link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

M.B. ::

Hvala. Bom pogledal.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mat xxl ::

GRT vas je zavedel, dela mu z zunanjo android škatlico ali pa preko računalnika na Tv, ja ploskajmo frajerju !!! Saj on res nikjer ni napisal, da je na TV , kaj naložil, samo, da gleda to preko TV......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

r0Kk ::

Se je še komu zgodilo, da mu je v zadnjih dneh EON nehal delati?

Na Philipsovem Android TV je zadnja (1.11) Android TV verzija delala normalno do tega tedna. Zdaj pa napiše "Network error. No language file found."

Če dam gor 1.3, se sicer lahko prijavim in vidim kanale, ampak je slika črna, zvoka pa ni. Normalno mi pa dela na ostalih aplikacijah...

XS!D3 ::

Meni na Mi Boxu dela (EON TV 1.11), na drugih napravah pa tudi (iPhone, iPad, Mac, PC).

ESTRmusic ::

Zdravo

Mene pa nekaj zanima. S punco sva v najemu in v eni hiši in lastnik ima Telemach operaterja. TV sva imela do nedavnega preko kabelske in je lovil ogromno programov, kar naenkrat pa je pri skoraj vseh pisalo, da ni CI modula. In me zanima, če je kakšna omejitev s temi karticami koliko jih imaš lahko na hišo. In ali lahko kupim katero koli (Conax-ovo) ni nujno da D3cam, kar vem da ima Telemach? Da bo delalo. Ker programov mi najde pa preko 300+ (DTV), samo ne delajo.

Ali je ta EON kot nek TVIN (Telekomova zadeva) ali kaj?

PS: imava star ldc tv LG32LD350 in verjetno bi za EON rabila nov Smart TV.

r0Kk ::

XS!D3 je izjavil:

Meni na Mi Boxu dela (EON TV 1.11), na drugih napravah pa tudi (iPhone, iPad, Mac, PC).


Meni na Mi Box tudi dela, na iPad, Windows, Android tudi ... ampak na Philips Android TV pa ne. Kaj je možno, da ker uradno ni podprto, kaj spreminjajo? Ima kdo Philipsovo Android TV in lahko preveri?

EON je kot TVIN, da :) s tem, da je aplikacija tudi za pametne televizije.

Kartice pa so v različnih paketih vključene v naročnino, sicer pa nimam izkušenj z neuradnimi. Mi uporabljamo štiri, pa za enkrat dela vse OK.

misek ::

Kakšne pa so neuradne kartice?

XS!D3 ::

Za neuradne kartice še nisem slišal, razen če je mišljen card sharing, ampak to je že druga stvar. Lahko pa uporabiš svoj Conax modul, vendar še vedno rabiš kartico, ki je vezana na tvojo naročnino in jo vtakneš v Conax modul. Kolikor vem, lahko na posamezno naročnino dobiš največ 3 kartice (koliko od teh je vključenih v ceno, pa je odvisno od samega paketa). Ponavadi zraven kartice dobiš tudi modul oziroma sta v določenih primerih kartica in modul že integrirana (ne vem, kaj dejajo trenutno). Sicer pa to nimaj kaj dosti veze z EONom....

RokX ::

Funkcija Ogled nazaj na digitalnih sprejemnikih omogoča ogled vsebin do 3 dni nazaj, v storitvi EON pa ogled vsebin do 7 dni nazaj.

Škoda ker EON ponuja le 42 kanalov in od tega jih je 20 RTVSLO in razni športklubi. Sem iskal Fox Life pa ga na EONu ni.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

mumbo ::

A da ne? :)

 eon

eon



V EONu lahko gledaš tiste kanale, ki jih imaš v programski shemi v trojčku. Če imaš EON v okviru mobilnega paketa VEČ pa ga seveda ni noter.
««
8 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15448842 (596) Ulixes
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959415 (1300) Ulixes
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23933836 (2246) Han
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138414 (10205) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311137 (5529) Daniel

Več podobnih tem