» »

z 1.000 plače... realno kaj boš s tem kej konkretnega naredil?

z 1.000 plače... realno kaj boš s tem kej konkretnega naredil?

m0LN4r ::

Rok Woot je izjavil:

Je pa tudi škodljivo jesti meso, ki vesbuje antibiotike.

http://www.cfs.gov.hk/english/multimedi...

Kako skodljivo je sele jest antibiotike neposredno !!!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

Rok Woot je izjavil:

Je pa tudi škodljivo jesti meso, ki vesbuje antibiotike.

http://www.cfs.gov.hk/english/multimedi...


Ne bit bolj papeški od papeža, prosim lepo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Ganon ::

Tečaj slovenskega jezika bi bil dobra naložba.

m0LN4r ::

Ganon je izjavil:

Tečaj slovenskega jezika bi bil dobra naložba.

Nepotrebno. Raje anglescino in nemscino.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Ganon ::

Še maternega jezika ne obvlada, pa bo tujega?

Unknown_001 ::

Ganon je izjavil:

Še maternega jezika ne obvlada, pa bo tujega?


Krščen Matiček !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

matjazzz ::

Moje stanje je tako. Plača nekaj nad minimalcem(pripravnik).
350 - 370 soba s stroški.
100€ preostala hrana za večerjo/vikend hrana(med tednom jem kosilo v gostilnah)

Ko vračunam naročnino za telefon, dodatno zdravstveno in ostale stroške pridem na okoli 600€. Konec meseca mi ne ostane praktično nič.

Heavy ::

matjazzz je izjavil:

350 - 370 soba s stroški.


Lahko pogledaš za stanovanje z cimri. Ta znesek lahko prepoloviš.
#TeamFelix

Alien123 ::

Lahko greste za rezervista v vojsko.. 150€ vsaki mesec dodatno. Lahko si poiščete boljšo delo, nihče vas ne sili da delate za tako malo dnarja. Odvisno kolko si upate in grete drugam. Jokat znamo vsi

RedDrake ::

1000 EUR neto na mesec je več kot dovolj za povsem "lagodno" življenje.
Ravno v času gospodarske krize (2009), preden sem se lotil še popoldanskega freelanceanja, sem živel z malce manj kot 1000 EUR končnega priliva na račun. (Bilo je cca 870 neto plače + prevoz LPP + malica).
- Najemal sem polovico hiše, za kar je šlo cca 350-400 EUR mesečno (oprema stara 10 do 25 let).
- Jedel sem pet obrokov dnevno (kruh, salama, skuta, mleko, kako jajce, pa včasih kakšna hrenovka) skupaj cca 2000 kcal dnevno (strošek je bil okoli 15 EUR na teden, se pravi tam 70 EUR mesečno).
- Vzdrževal sem avto (na mesec z bencinom me je prišlo tam okoli 100 EUR).
- Ostali "stroški" (obleke, telefon, ipd ...) so bili v povprečju pod 100 EUR mesečno.
In nič posebej drugega.
Takrat nisem jedel sladkarij (sem hujšal, zato tudi 2000 kcal dnevno), ne pijem alkohola, ne kadim, ipd ...
Ostajalo mi je povsem dovolj, da sem v roku dveh let:
- kupil za 3000 EUR foto opreme
- kupil laptop za 1500 EUR
- šel na trodensko backpackanje po Portugalskem

Pa še nekaj denarja je bilo na banki.
Za hrano in razvade gre _izjemno_ veliko denarja.
Btw, tudi moja pokojna babica je imela cca 370 EUR pokojnine, in je živela v hiši z vrtom.
Ji je uspelo vsako leto na stran dati vsaj eno, če ne dve penziji!

@matjazzz: Če si hrano pripraviš v naprej že doma, lahko vsak obrok ješ za precej manj denarja!
Če nisi ravno najhujši fizični delavec, potem te hrana nebi smela priti več kot 2 EUR na delovni dan.

grobijan ::

- Jedel sem pet obrokov dnevno (kruh, salama, skuta, mleko, kako jajce, pa včasih kakšna hrenovka) skupaj cca 2000 kcal dnevno (strošek je bil okoli 15 EUR na teden, se pravi tam 70 EUR mesečno).

Če nisi ravno najhujši fizični delavec, potem te hrana nebi smela priti več kot 2 EUR na delovni dan.


Kje pa ti kupuješ hrano?

GrX ::

eric_cartman je izjavil:

Trenutno sva s punco pri tem, da na mesec zapraviva cca. 120 € za hrano, kar se mi ne zdi veliko. Verjetno bi lahko zmanjšala še za cca. 20 €. Ampak to bi bila potem res samo na špagetih s paradižnikovo omako.


120€ za cel mesec za dve osebi? To pomeni, da posameznik na dan lahko poje za maksimalno 2€ hrane v 3 - 4 obrokih. Torej je vrednost posameznega obroka pri tebi med 0,50 € ter 0,66€.. Tole jaz ne verjamem!

jype ::

Alien123 je izjavil:

Lahko si poiščete boljšo delo, nihče vas ne sili da delate za tako malo dnarja. Odvisno kolko si upate in grete drugam. Jokat znamo vsi
Ne moremo bit kar vsi prostitutke... Ti imaš srečo v življenju, nekateri imamo pa smolo in smo se rodili s hrbtenico in požiralnim refleksom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Unknown_001 ::

GrX je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Trenutno sva s punco pri tem, da na mesec zapraviva cca. 120 € za hrano, kar se mi ne zdi veliko. Verjetno bi lahko zmanjšala še za cca. 20 €. Ampak to bi bila potem res samo na špagetih s paradižnikovo omako.


120€ za cel mesec za dve osebi? To pomeni, da posameznik na dan lahko poje za maksimalno 2€ hrane v 3 - 4 obrokih. Torej je vrednost posameznega obroka pri tebi med 0,50 € ter 0,66€.. Tole jaz ne verjamem!


Če ne znaš pač ne znaš. Razni "doručaki" in podobni priboljški hitro nanesejo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

grobijan ::

Če greš vsak dan k mamici na kosilo te jasno hrana ne stane veliko.

MadMen ::

Alien123 je izjavil:

Lahko greste za rezervista v vojsko.. 150€ vsaki mesec dodatno. Lahko si poiščete boljšo delo, nihče vas ne sili da delate za tako malo dnarja. Odvisno kolko si upate in grete drugam. Jokat znamo vsi

V drugi temi pa se hvališ, kako dobro je dobiti službo preko vez ;)

GrX ::

Unknown_001 je izjavil:

GrX je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Trenutno sva s punco pri tem, da na mesec zapraviva cca. 120 € za hrano, kar se mi ne zdi veliko. Verjetno bi lahko zmanjšala še za cca. 20 €. Ampak to bi bila potem res samo na špagetih s paradižnikovo omako.


120€ za cel mesec za dve osebi? To pomeni, da posameznik na dan lahko poje za maksimalno 2€ hrane v 3 - 4 obrokih. Torej je vrednost posameznega obroka pri tebi med 0,50 € ter 0,66€.. Tole jaz ne verjamem!


Če ne znaš pač ne znaš. Razni "doručaki" in podobni priboljški hitro nanesejo.


Verjetno še pri mamici živiš kajne..

Okapi ::

shintaro je izjavil:

plačaš položnice, hrano. itd. in kok ti ostane?

Da maš kredit, je pa še večja beda.

Povprečna plača v slo cca 1.000 neto

da maš še otroke... lol?

Će smo pri temu da kaj boš z 1.000€ , kaj pa un k ma 600€...
Kako boš pa kej prišparal ?? Praktično nemogoče.

:/ - krut svet
Še bolj krut je, ko si star. Polna oskrba v domu starejših občanov je 1000 evrov na mesec (v zasebnih tudi več). Koliko ljudi ima (oziroma bo imelo) jurja evrov penzije?

Unknown_001 ::

GrX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

GrX je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Trenutno sva s punco pri tem, da na mesec zapraviva cca. 120 € za hrano, kar se mi ne zdi veliko. Verjetno bi lahko zmanjšala še za cca. 20 €. Ampak to bi bila potem res samo na špagetih s paradižnikovo omako.


120€ za cel mesec za dve osebi? To pomeni, da posameznik na dan lahko poje za maksimalno 2€ hrane v 3 - 4 obrokih. Torej je vrednost posameznega obroka pri tebi med 0,50 € ter 0,66€.. Tole jaz ne verjamem!


Če ne znaš pač ne znaš. Razni "doručaki" in podobni priboljški hitro nanesejo.


Verjetno še pri mamici živiš kajne..


Kaj tebi zdaj ni prav ???
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GrX ::

Okapi je izjavil:

shintaro je izjavil:

plačaš položnice, hrano. itd. in kok ti ostane?

Da maš kredit, je pa še večja beda.

Povprečna plača v slo cca 1.000 neto

da maš še otroke... lol?

Će smo pri temu da kaj boš z 1.000€ , kaj pa un k ma 600€...
Kako boš pa kej prišparal ?? Praktično nemogoče.

:/ - krut svet
Še bolj krut je, ko si star. Polna oskrba v domu starejših občanov je 1000 evrov na mesec (v zasebnih tudi več). Koliko ljudi ima (oziroma bo imelo) jurja evrov penzije?


Bog ne daj, da je oseba nepokretna.. V tem primeru so cene krepko čez 1200€ / mesec..

RedDrake ::

Hofer.
- kila kruha (10 obrokov) = 0,8 EUR (0,08 / obrok)
- skuta 500g (4 obroki) = 1,4 EUR (0,35 / obrok)
- 10 dag piš. prsi (3 obroki) = 1 EUR (0,33 / obrok)
- paket 10 jajc (v povprečju 7 oborokov) = 1,2 EUR (0,17 / obrok)
- liter mleka (4 obroki) = 0,56 EUR (0,14 / obrok)
- pol kile testenin (6 obrokov) = 0,6 EUR (0,10 / obrok)
- omaka za testenine (6 obrokov) = 1,2 EUR (0,20 / obrok)
...

En obrok je na primer kruh, skuta in mleko (skupaj 400 kcal), stane 57 centov.
Drugi je recimo jajce, kruh in mleko (skupaj spet 400 kcal), stane 39 centov.
Tretji testenine + omaka (skupaj 400 kcal), stane 30 centov.
Ipd ...
Kombinira se še druge stvari (kakšne hrenovke, navaden jogurt v lončku, ipd ...)
Tisti, ki ne hujšajo, in rabijo na dan tam 2500-3000 kcal, pač malce prilagodijo velikost porcij.
Btw, če rabiš za fizično delo precej več kcal dnevno, kupiš cheapo-di-cheap napolitanke (mislim, da stane 800g tam okoli evra), in meziš po 200-300g tistega dnevno, ekstra k obrokom.

Da se, če se hoče!
Ampak recimo, zdaj, ko živim s partnerko in imava 3k+ na mesec dohodka, pač za hrano zlahka zapravim po 400 EUR na mesec.
Sicer, spet bo treba odstranit plavalne obročke, pa mogoče spet grem na moj jedilnik :D

K0l1br1 ::

To so taboriščni obroki.

dronyx ::

Zadnjič sem prebral v Slovenskih novicah, da neka familija iz okolice Novega mesta (sine je bojda užgal na gobec župana, ampak sam pa trdi, da se je župan sam sebe mahnil) dobi na mesec od države 2700 EUR raznih pomoči, dodatkov itd. Koliko jih je sicer ne vem, ampak očitno ta država nekaterim rada da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Lahko si poiščete boljšo delo, nihče vas ne sili da delate za tako malo dnarja. Odvisno kolko si upate in grete drugam. Jokat znamo vsi
Ne moremo bit kar vsi prostitutke... Ti imaš srečo v življenju, nekateri imamo pa smolo in smo se rodili s hrbtenico in požiralnim refleksom.


Ironicno je da si ravno ti, pred casom, podajal podobne izjave. Kot Mr.b.
Res je, vsi ne moremo imeti podjetij in 1000 BTC v denarnici. Na vsakega miljonarja, pride 100.000 revezev. Matematika je tu sila preprosta.

Zgodovina sprememb…

GrX ::

RedDrake je izjavil:

Hofer.
- kila kruha (10 obrokov) = 0,8 EUR (0,08 / obrok)
- skuta 500g (4 obroki) = 1,4 EUR (0,35 / obrok)
- 10 dag piš. prsi (3 obroki) = 1 EUR (0,33 / obrok)
- paket 10 jajc (v povprečju 7 oborokov) = 1,2 EUR (0,17 / obrok)
- liter mleka (4 obroki) = 0,56 EUR (0,14 / obrok)
- pol kile testenin (6 obrokov) = 0,6 EUR (0,10 / obrok)
- omaka za testenine (6 obrokov) = 1,2 EUR (0,20 / obrok)
...

En obrok je na primer kruh, skuta in mleko (skupaj 400 kcal), stane 57 centov.
Drugi je recimo jajce, kruh in mleko (skupaj spet 400 kcal), stane 39 centov.
Tretji testenine + omaka (skupaj 400 kcal), stane 30 centov.
Ipd ...
Kombinira se še druge stvari (kakšne hrenovke, navaden jogurt v lončku, ipd ...)
Tisti, ki ne hujšajo, in rabijo na dan tam 2500-3000 kcal, pač malce prilagodijo velikost porcij.
Btw, če rabiš za fizično delo precej več kcal dnevno, kupiš cheapo-di-cheap napolitanke (mislim, da stane 800g tam okoli evra), in meziš po 200-300g tistega dnevno, ekstra k obrokom.

Da se, če se hoče!


Vse skupaj je narobe zastavljeno.. Vprašanje bi morali biti koliko od tega vas tako živi ne pa kaj se da.. Preživiš lahko tudi samo z 2 šnitam kruha na dan..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Unknown_001 ::

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.


Prej zmerni in uravnoteženi. Pol pa vidiš dece z vampi kot sod in babe z ritjo velikosti prikolice.

Jebiga. Preveč se žre. Žre, NE jé. Da smo na jasnem. Drugo je če si fizikalc ki rabi veliko kalorij sam roko na srce... mislim da jih lahko na prste obeh roku tule preštejem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RedDrake ::

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.

400 kcal na obrok.
Pet na dan je 2000 kcal.
S tem boš počasi (2-3 kg na mesec) zgubljal težo pri nizki telesni aktivnosti (morda celo ohranjal, ko se telo prilagodi).
Dodaš 20% gor, pa si na ohranjanju teže.
Če pa rabiš za fizično delo 3k+ kcal dnevno, pa posežeš po napolitankah ...
Pa še to, če ješ 5x dnevno na recimo 3 ali 3,5 ure, potem nisi nikoli lačen. Lahko potrdim iz lastnih izkušenj.
Če nisi lačen, ne ješ sladkarij, doručkov in podobnih bedarij in strošek spet pade :)

Saj, tisti, ki živijo z malo, vedo, kakšne obroke se je.
Tisti, ki pa imate polne riti, pa pač ne.
Nič novega, bi rekli.

GrX ::

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.


Ja so ja.. Si ne predstavljam, da bi vsak dan otrokom dajal jajca in skuto za jest..

RedDrake ::

GrX je izjavil:


Vse skupaj je narobe zastavljeno.. Vprašanje bi morali biti koliko od tega vas tako živi ne pa kaj se da.. Preživiš lahko tudi samo z 2 šnitam kruha na dan..

Tako sem živel skoraj polni dve leti.
Z 2 šnitam na dan boš živel par mesecev, potem pa končal v bolnici.

Unknown_001 ::

GrX je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.


Ja so ja.. Si ne predstavljam, da bi vsak dan otrokom dajal jajca in skuto za jest..


Saj lahko kak zdrob skuhaš... kakšni kornfleksi za zajtrk...

Pač si vajen drugega standarda. Nimamo ti kaj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GrX ::

RedDrake je izjavil:

GrX je izjavil:


Vse skupaj je narobe zastavljeno.. Vprašanje bi morali biti koliko od tega vas tako živi ne pa kaj se da.. Preživiš lahko tudi samo z 2 šnitam kruha na dan..

Tako sem živel skoraj polni dve leti.


Torej zakaj ne več če je tako super in fino?

RedDrake ::

GrX je izjavil:


Torej zakaj ne več če je tako super in fino?

Ko se hrane navadiš, je super.
Zakaj danes ne?
Ker imam sredstev več kot dovolj, da bi lahko vsak dan jedel tri obroke v restavraciji, pa bi mi ostajalo več kot dovolj denarja.
Jasno, ne jem v restavracijah, ampak kupujem dražjo in tudi nepotrebno (sadne pijače) hrano.

Okapi ::

RedDrake je izjavil:

Hofer.
- pol kile testenin (6 obrokov) = 0,6 EUR (0,10 / obrok)

Kaj pa če si alergičen na poceni špagete iz Hoferja in ješ samo dobre, po 5 evrov pol kile?:D

K0l1br1 ::

Če grem vsak drugi dan 1 ali 2 uri na bicikl, ga gonim na polno, naredim ustrezno klancev, je 2000 kalorij huda šala. Za gret fotelj pa je najbrž res dovolj.

Unknown_001 ::

Ješ potem bolj kalorično. Brez problema tudi kaj mastnega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

K0l1br1 ::

Brez problema jem kar mi paše in si ne predpisujem nobenih diet, kaj šele, da bi si štel kalorije....

GrX ::

Tako je prav.. tudi če ima človek nekoliko manj si pač privošči na vsake toliko.. Rajši vidim, da me takoj pobere kot, da bi dve leti jedel samo skuto in jajca, za nameček vsega pa s tem filal še otroke..

PS: Upam, da te teme ne vidi kak politiki ali delodajalec, kajti minimalna plača se bo takoj znižala za 20%, sa ljudje za hrano ne porabijo več kot 50EUR / mesec...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ironicno je da si ravno ti, pred casom, podajal podobne izjave.
Citiraj me.

Heavy ::

Unknown_001 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.


Prej zmerni in uravnoteženi. Pol pa vidiš dece z vampi kot sod in babe z ritjo velikosti prikolice.



To je daleč od zmernega med židom v taborišču in američanom v all-you-can-eat. Računaš kalorije, nikjer pa ne pišeš o vitaminih/mineralih.
#TeamFelix

GrX ::

Heavy je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

To so taboriščni obroki.


Prej zmerni in uravnoteženi. Pol pa vidiš dece z vampi kot sod in babe z ritjo velikosti prikolice.



To je daleč od zmernega med židom v taborišču in američanom v all-you-can-eat. Računaš kalorije, nikjer pa ne pišeš o vitaminih/mineralih.


Sploh hecne so tiste že pripravljene omake za testenine, ki vsebujejo n-število E-jev in so bojda precej strupene..

RedDrake ::

Ammm, rekli ste, da se ne da živeti z 2 EUR dnevno za hrano.
Sem pokazal, s primeri, kako se to stori.
Jasno, lahko se prilagaja jedilnik svojim željam in potrebam (kot je napisal Raptor, tu so še žitarice, riž, meso, ...).

Btw, težje je sestavit poceni jedilnik za eno osebo kot za dve. Še lažje pa je to narediti za štiri.
Rabiš poceni kosilo za otroke?
Kupi pol kile piščanjega mesa (~2,5 EUR), dve skodelici riža (~par centov), rezino ali dve sira (spet mogoče 10-20 centov), smetano za kuhanje (50-70 centov, se mi zdi so najcenejše) + začimbe (načeoma zanemarljiv strošek, ker se uporabi zelo malo)
Zrezki v smetanovi omaki s sirom in z rižem.
Vse skupaj je tam dobrih 80 centov na osebo, pa je konkreten obrok, pa če niste ravno vegani, verjetno tudi zelo všečen.

OrkAA ::

RedDrake je izjavil:


- 10 dag piš. prsi (3 obroki) = 1 EUR (0,33 / obrok)


100g piscanca je en mini zrezek. Kako iz tega naredis 3 obroke? :)

Unknown_001 ::

Eni se prav norca delate v smislu "Nisem vidu zato ne verjamem." Pa prov, ka ti jest čem.

"Samo skuta in jajce" ... ne gospoda, več kot to se premore le da se ne kupi vsake bedarije za priboljšek. Pije se večinoma vodo. O vitaminih mineralih se pa ne bi razpravljal ker z zadostno količino zaužite zelenjave, sadja, mlečnih izdelkov brez problema pokriješ potrebe.

Tako kakor @RedDrake opisuje. Lažje je količinsko veliko nakuhat za več oseb. Ampak če imaš mikrowelle ni problema. Razdeliš na porcije, spraviš in si po potrebi greješ. In imaš že pripravljeno hrano.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

GrX ::

RedDrake je izjavil:

Ammm, rekli ste, da se ne da živeti z 2 EUR dnevno za hrano.
Sem pokazal, s primeri, kako se to stori.


Tvoj izračun je pač pomanjkljiv.. Sicer pa ljudje živijo in tudi preživijo z dvema kosoma kruha na dan in z nekaj vode..

RedDrake ::

OrkAA je izjavil:


100g piscanca je en mini zrezek. Kako iz tega naredis 3 obroke? :)

To so tri šnite "šunke".
Zraven daš še 10 dag kruha in dobiš sendvič plus recimo jogurt (ali pa šalico mleka).
A nisi nikoli imel malice v šoli v ranjki jugi?
Dve šnite kruha, namazne z nečim (užitnim, če je bil dan dober!) in pa skodelica čaja ali vrelega mleka.

GrX je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ammm, rekli ste, da se ne da živeti z 2 EUR dnevno za hrano.
Sem pokazal, s primeri, kako se to stori.


Tvoj izračun je pač pomanjkljiv.. Sicer pa ljudje živijo in tudi preživijo z dvema kosoma kruha na dan in z nekaj vode..

Zakaj je izračun pomanjkljiv?
Ker hrana ni dovolj raznovrstna?
Ker je je premalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

perci ::

GrX je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ammm, rekli ste, da se ne da živeti z 2 EUR dnevno za hrano.
Sem pokazal, s primeri, kako se to stori.


Tvoj izračun je pač pomanjkljiv.. Sicer pa ljudje živijo in tudi preživijo z dvema kosoma kruha na dan in z nekaj vode..

Ljudje preživijo tudi brez vode in kruha. Vendar ne prav dolgo.

GrX ::

Unknown_001 je izjavil:

Eni se prav norca delate v smislu "Nisem vidu zato ne verjamem." Pa prov, ka ti jest čem.

"Samo skuta in jajce" ... ne gospoda, več kot to se premore le da se ne kupi vsake bedarije za priboljšek. Pije se večinoma vodo. O vitaminih mineralih se pa ne bi razpravljal ker z zadostno količino zaužite zelenjave, sadja, mlečnih izdelkov brez problema pokriješ potrebe.

Tako kakor @RedDrake opisuje. Lažje je količinsko veliko nakuhat za več oseb. Ampak če imaš mikrowelle ni problema. Razdeliš na porcije, spraviš in si po potrebi greješ. In imaš že pripravljeno hrano.


S tabo sem že zdavnaj zaključil, ker še vedno živiš pri mami in nimaš lastnih izkušenj. Sploh nisi napisal nič konkretnega ali karkoli argumentiral.. Prosim ne trudi se!

Unknown_001 ::

GrX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Eni se prav norca delate v smislu "Nisem vidu zato ne verjamem." Pa prov, ka ti jest čem.

"Samo skuta in jajce" ... ne gospoda, več kot to se premore le da se ne kupi vsake bedarije za priboljšek. Pije se večinoma vodo. O vitaminih mineralih se pa ne bi razpravljal ker z zadostno količino zaužite zelenjave, sadja, mlečnih izdelkov brez problema pokriješ potrebe.

Tako kakor @RedDrake opisuje. Lažje je količinsko veliko nakuhat za več oseb. Ampak če imaš mikrowelle ni problema. Razdeliš na porcije, spraviš in si po potrebi greješ. In imaš že pripravljeno hrano.


S tabo sem že zdavnaj zaključil, ker še vedno živiš pri mami in nimaš lastnih izkušenj. Sploh nisi napisal nič konkretnega ali karkoli argumentiral.. Prosim ne trudi se!


Očitno nisi.

Šupak. Edini ki ne podaja argumentov si ti s svojim ignorantakim posploševanjem. Zame se pa ti ne sekiraj kje pa kako živim. Izkušnje mam samo ti je pretežko napet tisto ubogo sinapso v glavi da bi to bil sposoben razumet.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: GrX ()

OrkAA ::

RedDrake: Aja oprosti, nisem pomislil na salamo. Jaz vecinoma nabavljam surove piscancje prsi, ki so ponavadi pakirane po 400-500g in imam to za nekje 3 obroke. Zato sem bil zacuden. :)

PrihajaNodi ::

GrX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Eni se prav norca delate v smislu "Nisem vidu zato ne verjamem." Pa prov, ka ti jest čem.

"Samo skuta in jajce" ... ne gospoda, več kot to se premore le da se ne kupi vsake bedarije za priboljšek. Pije se večinoma vodo. O vitaminih mineralih se pa ne bi razpravljal ker z zadostno količino zaužite zelenjave, sadja, mlečnih izdelkov brez problema pokriješ potrebe.

Tako kakor @RedDrake opisuje. Lažje je količinsko veliko nakuhat za več oseb. Ampak če imaš mikrowelle ni problema. Razdeliš na porcije, spraviš in si po potrebi greješ. In imaš že pripravljeno hrano.


S tabo sem že zdavnaj zaključil, ker še vedno živiš pri mami in nimaš lastnih izkušenj. Sploh nisi napisal nič konkretnega ali karkoli argumentiral.. Prosim ne trudi se!


Jasno da je še študent, zato ni ravno kredibilen v tej debati. Potem je se najemnina, stroski, obleke...bog ne daj da imas pamze in ima zdravstvene tezave, kjer stopis do specialista samo skozi vrata in racuna 50EUR. Potem si naj pa nekdo predstavlja pokice: postar , natakar...vsi zjebani pri 30ih, dela pa se za 600 EUR\mesec.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddajanje stanovanja v najem je bajno dobičkonosen posel! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21058671 (40204) Mato989
»

Nakup stanovanja kot naložba (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
504109069 (62042) tommy300
»

Najemnine vs. lastništvo nepremičnine (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1029162882 (132827) thramos
»

Stanovanjski kredit - izračun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11132143 (29185) Ganon

Več podobnih tem