» »

A1 Kombo M

A1 Kombo M

1
2
3 4 5

slodreamer ::

Vidim da je kar nekaj ljudi ki prav tako ne more razumet, zakaj majo vsi operaterji akcije samo za nove narocnike ... sam razmisljam da bi samo zato presel iz telemacha na a1 ali telekom, ceprav sem naceloma s telemachom zadovoljen (itak bi lahko bil ceneje :P)

Tilen ::

Pokliči na Telemach in povej, da boš šel drugam, ker ni popusta in glej, kako se odvije čarovnija. Če bodo še vedno vztrajali, pošlji pač pisno da prekinjaš, če v roku 14 dni ne najdete rešitve, ki bo približno enako ugodna, kot za nove uporabnike. Še vedno lahko zadnji dan prekličeš odjavo, če si zadovoljen in se slučajno ne bi odzvali. Zagotovo se bodo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Master_Yoda ::

Jaz sem to poskusil z Telekomom in sem dobil odgovor da je to samo za nove narocnike, in da kot stari narocnik lahko z tockami iz programa zvestobe kupujem mobitele, tvje, ipd. "ceneje" (kolikor sem gledal je cena z uporabo teh magicnih tock zvestobe se vedno drazja kot v prosti prodaji). Potem pa mi je hotela prodati se drazji paket.

Sem danes podpisal pogodbo z A1 in bom imel 18.99 eno leto, Telekom me pa mogoce vidi cez dve ko bom za njih "nov" uporabnik.

P.S. Upam pa da ti uspe kaj z Telemachom se izpogajati.

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Ugh ne gre vec popraviti. Mislil sem se dopisati da se "Stroskov prekinitve" ne bom rabil placati, ker so spremenili pogoje in ceno :

Naročniki, na katere se navedene spremembe nanašajo in se z njimi ne strinjajo, imajo do uveljavitve spremembe pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni.

šernk ::

jst sm gledu, vezan sem še 7 mesecev in mi piše na telekomu da imam dolg še 9 eur, a to pomeni da če odstopim od pogodbe moram plačat teh 9eur kazni in to je to?

zgleda da bo treba skakat levo desno vsaki 2 leti za popuste, v letu in pol so na telekomu podražali paket za celih 10eur!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ganon ::

šernk je izjavil:

jst sm gledu, vezan sem še 7 mesecev in mi piše na telekomu da imam dolg še 9 eur, a to pomeni da če odstopim od pogodbe moram plačat teh 9eur kazni in to je to?


Pojdi na Moj Telekom in na levi klikni vezava/aneksi. Tam ti piše, koliko si dolžan plačati. Vse, česar si oproščen, je dodatnih dobrih deset evrov stroškov prekinitve.

Veron ::

Master_Yoda je izjavil:

Jaz sem to poskusil z Telekomom in sem dobil odgovor da je to samo za nove narocnike, in da kot stari narocnik lahko z tockami iz programa zvestobe kupujem mobitele, tvje, ipd. "ceneje" (kolikor sem gledal je cena z uporabo teh magicnih tock zvestobe se vedno drazja kot v prosti prodaji). Potem pa mi je hotela prodati se drazji paket.

Sem danes podpisal pogodbo z A1 in bom imel 18.99 eno leto, Telekom me pa mogoce vidi cez dve ko bom za njih "nov" uporabnik.

P.S. Upam pa da ti uspe kaj z Telemachom se izpogajati.

Ista zgodba. Sam sem ravno prešaltal na T2, prvo leto 20eur naročnina, potem 50eur (še vedno manj kot Modri paket, ampak vsega dovolj).
Čez 2 leti pa nazaj na Telekom kot novi naročnik. Čeprav sedaj malo berem T2 ponudbo in dajejo enake popuste tudi obstoječim naročnikom z novo vezavo. Mogoče me prepričajo, če bo tako tudi čez 2leti.

BCSman ::

Je kakemu dolgoletnemu naročniku pri A1 oz amisu uspelo dobit vezavo in popust? Pri T-2 obstaja milijon vezav, stalno bombardirajo s takšnimi in drugačnimi ponudbami tudi za obstoječe naročnike. Pri amisu pa je že kakih 8 let od ponudbe nekega polletnega popusta za 1letno vezavo, od takrat ne duha ne sluha, da bi namenjali kakršno koli pozornost naročnikom.

slodreamer ::

Jaz sem poslal e-mail na Telemach, in so mi ponudili "akcijo" ob prehodu na paket z višjo hitrostjo interneta - (150/4 Mbps) ter bogatejšo programsko shemo (Gold Trojka Ekstra) - 25% popust prvih 12 mesecev.
S hitrostjo interneta sem že sedaj zadovoljen (mislim da 70/2) pa dejansko verjetno niti te ne dosega povezava - ponudba pa nikakor ni primerljiva z ceno 36€ za 2 leti za isti paket, za nove uporabnike.
Tako da se bom (če ne druga iz principa - več nas bo, prej se bodo zganili) prestavil na Telekom ali Simobil.

MAISTER007 ::

Kako se spremni vrstni red programo pri a1? Imam kombo m in bi rad hd programe vstsvil tja ko so zaj navadni, recimo 17 naj bo kono hd, ne pa kino. Ostale programe bi postil na sedanjih mestih, vendar mi pri ustvarjanju seznama priljubljenih programov tega neomogočajo, saj ne morem številk izpustit.

quadro933 ::

Podobna zgodba. Telekomu se jebe za obstoječe naročnike. Njihov naročnik sem že od leta 2000, pa mi ponudijo le nakup izdelka po ugodnejši ceni. Gospa na drugi strani linije pa pravi, da me razume in da ve da je drago...

Torej imam paket Modri na OŠO + dodatna mobilna številka. Skupaj nanese 88 eur na mesec. V glavnem drago.

Gledam A1 in T2. T2 je ugodnješi. Ima kdo kakšne izkušnje s T2 na OŠO optiki? TV dela dobr? Ali je res, da uporablja Telekomovo mobilno omrežje? Ali se hitro rešijo morebitne težave? Nekaj sem bral o težavah s časovnim zamikom? Prosim za kakšne informacije.

Hvala :)

alexz ::

za T2 boš največ informacij dobil na njihovem forumu

https://t-2.rula.net/index.php

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alexz ()

quadro933 ::

Po študiranju in premlevanju bom zaenkrat ostal na Telekomu. Sem dobil že dobro ponudbo za A1 (kombo M+dodatni TV+časovni zamik+mobilni paket svobodni 40+dodatna številka-->vse skupaj za 58 eur celotnih 24 mesecev), pa sem nisem odločil. Na dolenjski veji OŠO na A1 zelo šteka TV in zadeve kar morejo ne popravijo (preverjeno pri parih kolegih). Se vleče že par mesecev, njihov odgovor je da je to pač stalnica. Mogoče je tud kaj na tem, da je OŠO omrežje delal GVO, aka TS 8-O

Na T2 šteka mobilna telefonija (me bo žena fentala...), na Telemachu pa pravijo, da naj kar ostanem na Telekomu (zanimivo).

Bom en dopis napisal na Telekom, mogoče pa kaj rata znižat ceno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

Veron ::

quadro933 je izjavil:

Podobna zgodba. Telekomu se jebe za obstoječe naročnike. Njihov naročnik sem že od leta 2000, pa mi ponudijo le nakup izdelka po ugodnejši ceni. Gospa na drugi strani linije pa pravi, da me razume in da ve da je drago...

Torej imam paket Modri na OŠO + dodatna mobilna številka. Skupaj nanese 88 eur na mesec. V glavnem drago.

Gledam A1 in T2. T2 je ugodnješi. Ima kdo kakšne izkušnje s T2 na OŠO optiki? TV dela dobr? Ali je res, da uporablja Telekomovo mobilno omrežje? Ali se hitro rešijo morebitne težave? Nekaj sem bral o težavah s časovnim zamikom? Prosim za kakšne informacije.

Hvala :)

Sicer imam T2 od novembra 2017, ampak. TV dela bolje kot pri Telekomu, časovni zamik dela BP. Mobilna telefonija uporablja Telekomovo omrežje, kjer ni na voljo T2 (izven večjih mest).
Kako je z odpravo napak nevem, zaenkrat nisem imel težav.

finpol1 ::

Ali so podražili pakete? Naročnina na Kombo (brez televizije) je višja za 2€!

jedateruk ::

Jaz sem prej imel še stari amisov paket trojček. Lani sem šel na A1 kombo M paket, splača se mi samo še letos, ker je prvo leto bila cena 19,9 - no, ker se je proplus spet podražil, so tudi to ceno prvega leta zvišali. Naslednje leto grem k nekomu, ki bo imel začetno ceno za eno leto. Telemach jo ima samo za 6 mesecev.

finpol1 ::

Ceno pa zvišajo tudi če nimaš tv?

alexz ::

vsem paketom so zvišali cene

https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...

finpol1 ::

alexz je izjavil:

vsem paketom so zvišali cene

https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...


Tu piše:

Naročniki paketov A1 Kombo, ki ste oz. boste naročniško razmerje sklenili v okviru Promocije paketov A1 Kombo Jesen, Promocije paketov A1 Kombo November ter A1 Kombo November + (od 10. 10. 2017 do 31.12.2017), boste v času prejemanja popusta na mesečno naročnino v okviru navedenih promocij plačevali nespremenjeno ceno mesečne naročnine.

Torej a ne bi moralo prvo leto biti brez zvišanja cene?

berlusconi ::

Zakaj sploh kurčeva pogodbe podpisujemo, če lahko oni ko se jim sprdne zvišajo naročnino ... Večje nategancije ni ... Kot da bi kupo avto, lizing, potem pa čez 2 leti, vaš obrok bo višji zaradi dviga davka na južni veter, wtf?!

quadro933 ::

Pri kreditih in lizingih se tudi spreminja obrestna mera:))

Euribor pa te fore...

misso ::

Sam grem na osnovno A1 Kombo S brez stacionarnega telefona + mobilni telefon prenesel na BOB.

Vsi operaterji podražujejo storitev edin BOB in hofer nista podražila stritev ampak sta sam spremenila pogoje.

Pred tem pa imel Modri paket.

Upam da se mi nebo kombo S preveč podražil v 2 letih. (pričakujem za 2€ na mesec v roku 1 leta)

quadro933 ::

Dobil kombo M paket. Slika je isti šmorn kot na telekomu. Hd je kul. Internet laufa skos na polno. Zaenkrat zadovoljen. Lp

Han ::

Tudi jaz, ampak ne tako, kot je bilo dogovorjeno v pogodbi, ker se je nekomu zdelo, da ne rabim stacionarnega telefona za 1 eur... Genexis modem je ena srednja žalost, saj podpira največ 820.11n @ 40 MHz.

Han ::

Hmm, v portal A1 sem se že 2× "uspešno" registriral. 1. ob podpisu pogodbe, 2. prek novih podatkov za registracijo na pildku "Podatki in navodila za dostop" (le zakaj ??). Z nobeno od teh registracij, ki očitno sta v sistemu nekje zavedeni, ne morem dostopat do portala, ker vedno pride do tehnične napake. Jao... ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

quadro933 ::

Jst sm se registriral prvič z mobilnim paketom. Nato pa se je samodejno dodal še paket kombo M.

Lp

starfotr ::

Han, kupi si svoj router. To je že od leta 2001 znano, da je treba naredit,če želiš kaj več.

Han ::

Zaenkrat ni potrebe, bi pa leta 2019 lahko priložili malo bolj zmogljivo in odzivno škatlo. :P

starfotr ::

Potreba je, samo to stane. In imajo raje denar, kot pa da dajo strankam dobro opremo, ki jo bo itak ob prvi nevihti skurilo.

Če bi bila oprema plačljiva, bi biko najbrž drugače.

Han ::

Se strinjam. Torej bi lahko že v štartu ponudili boljšo opremo za doplačilo...

quadro933 ::

Ker sem laik glede opreme ne razumem točno, kaj je narobe z modemom? Za povprečnega uporabnika je ok. Pr meni laufa na wifi dva prenosnika, trije mobiteli. Imam pa dve televiziji. Modem je v enem nadstropju, wifi brez težav lovi eno nadstropje nižje.

Ne vem točno, kaj manjka? Ko sem bil pr telekomu je bla zadeva ista.

Han ::

Za povprečnega uporabnika je modem OK. Za malce bolj zahtevnega mu manjka AC WiFi, nekaj več mrežnih nastavitev in večja odzivnost pri sprehajanju med nastavitvami. Zanimivo, da lahko za dostop do modema spremeniš le geslo, uporabniško ime pa ne.

Tilen ::

Han je izjavil:

Se strinjam. Torej bi lahko že v štartu ponudili boljšo opremo za doplačilo...


Ta možnost dejansko obstaja. Poslovni uporabniki dobijo AVM FRITZ. Box 7580 AC + N WIFI, kateri se prodaja na Amazonu za 210 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mared ::

Ali ima A1 omogočen ogled TV tudi v browserju? kot ima recimo telekom TViN.

Buljan ::

mared ::

Buljan je izjavil:

misliš tole? https://www.a1.si/paketi-in-storitve/mo...


hvala, e ne čisto tako. mislil sem da ti je omogočen ogled TV preko browserja če že imaš njihov kombo paket.

Andrej51 ::

To je verjetno iskal - MobiaTV

mared ::

Andrej51 je izjavil:

To je verjetno iskal - MobiaTV


točno to! hvala.

Anonimnež ::

Tisti ki ste 2018 ali 2017 prešaltali iz Telekoma na A1, kako ste zadovoljni? Ste se privadili na vmesnik na TV-ju? Kako hitro dela TV (preklop ipd.) v primerjavi z Telekomom??

Resno razmišljam o zamenjavi, saj sem bil na A1 in bi za isto shemo, iste dodatke (HBO OD, Minimax), isti internet ter drugo plačeval celih 22€ manj v prvem letu (264 EUR pa je že prevej) in nato cca. 17-18€ manj od Telekoma sedaj.


Skrbi me samo privajanje na novi vmesnik na TV-ju in ogled nazaj. Saj sedaj to pri TK redno prakticiramo.

ps: je pa malce v prednosti Telekomov NEO. Glede obnašanja Telekoma za svoje obstoječe uporabnike...še naprej žalostno...saj smo vseskozi njihov uporabnik (od izuma stacionarnega telefona) in za NEO moram plačati cca. 30€. Novemu uporabniku ni treba :(. Sramota.

Zgodovina sprememb…

mared ::

jaz sem v tem tednu preklopil iz telekoma na A1.

vmesnik:
stvar navade, a že kar takoj naj povem da je telekomov vmesnik veliko bolj pregleden in ga je lažje uporabljati.

ogled nazaj:
deluje, a kot sem napisal prej, je rešitev tega, milo rečeno, butasta!

programi:
seznam programov urejaš na STB-ju. za svojo/željeno listo programov si moraš ustvariti svoj seznam. so pa težave. si kreiraš svoj seznam, ga aktiviraš, a čez nekaj časa STB to nastavitev pozabi in preklopi na splošni (celotni seznam). Je pa nekaj seznamov predpripravljenih (dokumentarni, filmski...). preklop med kanali je pa hitrejši kot na telekomu in A1 STB se tudi hitreje zažene.

STB:
scart priklop na stb-ju je, a ne deluje. tehnična pomoč me je odpravila s "na novejših modelih to ni več omogočeno". verjetno pa tako in tako uporabljaš hmdi povezavo. daljinec je podobna žalost kot telekomov.

slika:
neke razlike v kvaliteti slike nisem opazil. je pa smešno, da internet deluje hitreje oz. modem se poveže s višjo hitrostjo (adsl) kot se je telekomov!

sam pa presodi, ali vse te težave odtehtajo razliko v ceni. meni se zdi da!

starfotr ::

Če bi radi pregleden vmesnika, T-2.

jb_j ::

po mojem mnenju sta telekom in t2, za tiste uporabnike, ki rabijo več tv-komunikatorjev (finančno ugodna),

če je nekomu dovolj 1-2 komunikatorja, je A1 super alternativa zaradi nizke cene, (v našem gospodinjstvu, sem kupil dva android boxa, za manjko tv-komunikatorjev, mogoče bom rabil še enega)
ali za tiste, ki nimajo optike, ker ima A1 nove mobilne pakete v navezi z bakrom, ali celo brez njega in omogočajo hitrosti 10-20mbit+.

Anonimnež ::

mared je izjavil:

jaz sem v tem tednu preklopil iz telekoma na A1.

vmesnik:
stvar navade, a že kar takoj naj povem da je telekomov vmesnik veliko bolj pregleden in ga je lažje uporabljati.

ogled nazaj:
deluje, a kot sem napisal prej, je rešitev tega, milo rečeno, butasta!

programi:
seznam programov urejaš na STB-ju. za svojo/željeno listo programov si moraš ustvariti svoj seznam. so pa težave. si kreiraš svoj seznam, ga aktiviraš, a čez nekaj časa STB to nastavitev pozabi in preklopi na splošni (celotni seznam). Je pa nekaj seznamov predpripravljenih (dokumentarni, filmski...). preklop med kanali je pa hitrejši kot na telekomu in A1 STB se tudi hitreje zažene.

STB:
scart priklop na stb-ju je, a ne deluje. tehnična pomoč me je odpravila s "na novejših modelih to ni več omogočeno". verjetno pa tako in tako uporabljaš hmdi povezavo. daljinec je podobna žalost kot telekomov.

slika:
neke razlike v kvaliteti slike nisem opazil. je pa smešno, da internet deluje hitreje oz. modem se poveže s višjo hitrostjo (adsl) kot se je telekomov!

sam pa presodi, ali vse te težave odtehtajo razliko v ceni. meni se zdi da!


To je torej to...sicer sem bil danes v A1 poslovalnici in si malce ogledal njihov vmesni...zdel se mi je kar OK, sicer sem imel občutek, da njim celo tam malce šteka...

Ogled nazaj: zakaj je ta rešitev pri njih butasta? Kolikor sem tam s prodajalcem gledal je zelo podobna Telekomovi. Ali sem kaj spregledal? - to zadevo redno uporabljamo zato mi je pomembno da stvar deluje.

Kar me je še zmotilo v poslovalnici je to, da sem imel občutek, da kvaliteta slike (predvsem v HD) vseeno ni takšna kot na Telekomu. Ali pa so imeli le preveliko televizijo in sem bil preblizu?

Upam, da bo A1 sledil Telekomu in kaj kmalu zamenjal "stare" STB-je z čim podobnim NEO-tu od TK.

jb_j je izjavil:

po mojem mnenju sta telekom in t2, za tiste uporabnike, ki rabijo več tv-komunikatorjev (finančno ugodna),

če je nekomu dovolj 1-2 komunikatorja, je A1 super alternativa zaradi nizke cene, (v našem gospodinjstvu, sem kupil dva android boxa, za manjko tv-komunikatorjev, mogoče bom rabil še enega)
ali za tiste, ki nimajo optike, ker ima A1 nove mobilne pakete v navezi z bakrom, ali celo brez njega in omogočajo hitrosti 10-20mbit+.



Mogoče res...pri TK sedaj nisem imel problema, če je bilo potrebno priklopit tretji ali četrti TV sem vzel kakšen stari STB in zadeva je delovala. ž

Trenutno nam je polna kapa 2 televiziji...po dveh letih pa bomo sedaj očitno menjavali :). Drugače pa T-2 je tudi dražji pri isti storitve za kakšnih 10 eurov napram A1.

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Ogled nazaj je vsaj meni osebno neposrečen zaradi slabe uporabniške izkušnje. Preprosto rabiš čisto preveč klikov oziroma tudi potem ko že dejansko gledaš vsebine za nazaj je uporabniška izkušnja slaba. Nekaj stvari, ki motijo mene:
- ko gledaš za nazaj na TVju ne moreš več preveriti ure (preprosto ni več vidna v meniju)
- tekom ogleda oddaje za nazaj ne moreš preprosto vtipkati številk da bi preskočil direktno na drug program, ampak moraš najprej ročno iti ven nazaj na TV v živo in šele nato lahko zamenjaš kanal
- med ogledom za nazaj tudi ne moreš v meniju preveriti drugih oddaj na tem istem programu

Glede splošne uporabniške izkušnje pa še naslednje:
- slabo pregleden vmesnik, ki prikazuje vsebino na posameznih programih (npr. da pogledaš vsebino oddaje moraš najprej posebej v meniju izbrati informacije, kjer pa ti pokaže samo en majhen del teksta. Če želiš izvedeti še več o vsebini, moraš ponovno v meniju klikniti še podrobne informacije, da končno vidiš vse)
- ko med prestavljanjem programov prideš na kanal, ki ga nimaš zakupjenega, ne moreš direktno z vnašanjem številk preskočiti na drug program, ampak moraš bodisi s puščicami prestaviti na program, ki ga imaš zakupjenega, bodisi najprej klikniti exit in nato lahko vtipkaš številko programa

Sicer sama kakovost slike je po mojem mnenju popolnoma primerljiva z drugimi ponudniki. Vmesnik in prestavljanje med programi deluje celo hitreje kot npr. na T-2, ki sem ga bil vajen prej. Tako da all in all mene osebno zgornje pomankljivosti ne motijo tako močno, da bi zato plačal precej več in vzel T-2 ali pa Telekom.

mared ::

me je leo232 prehitel in je mogoče celo bolje povzel izkušnjo z ogledom za nazaj in celotni vmesnikom. seveda dopuščam možnost, da je vse stvar navade. telekomov uporabnik sem bil 7 let in se stvari navadiš in nagonsko veš kaj in kje pritisniti. pa vendar, preprosto preveč pritiskov je za isto stvar! na momente dobiš občutek da so vse skupaj spacali na hitro in pozabili na uporabniško izkušnjo. upam, da bodo prišle kakšne posodobitve in da se izboljšajo. konec koncev pa vse skupaj pozabim ko prejmem a1 položnico domov.

-valvoline- ::

A se da nekakor predvajat mobiatv vsebina preko programa za predvajanje iptv? Npr progdvb?

Zgodovina sprememb…

Anonimnež ::

mared je izjavil:

me je leo232 prehitel in je mogoče celo bolje povzel izkušnjo z ogledom za nazaj in celotni vmesnikom. seveda dopuščam možnost, da je vse stvar navade. telekomov uporabnik sem bil 7 let in se stvari navadiš in nagonsko veš kaj in kje pritisniti. pa vendar, preprosto preveč pritiskov je za isto stvar! na momente dobiš občutek da so vse skupaj spacali na hitro in pozabili na uporabniško izkušnjo. upam, da bodo prišle kakšne posodobitve in da se izboljšajo. konec koncev pa vse skupaj pozabim ko prejmem a1 položnico domov.



Glede prehoda od telekoma na A1 pa je šlo gladko? Ker v sosednji temi berem, da imajo probleme s prehodom od Telekoma na Telemach...

Kakšni so kaj odzivni časi A1, če se kaj pokvari? Prihod tehnikov ipd.?? Kako se odzovejo npr. na klicnem centru?

mared ::

pri meni je šlo gladko. stari modem odklopil in priklopil novo opremo. vse delovalo s prve. tehnika na domu nisem potreboval. za telefonsko pomoč pa sem napisal:
"tehnična pomoč me je odpravila s "na novejših modelih to ni več omogočeno"."
so se pa takoj oglasili na njihovi tel. št. :|

Anonimnež ::

Povejte mi še samo eno...aplikacija za gledanje TV na A1 deluje podobno kot Tvin? Mogoče ima kdo informacijo s prve roke ali deluje tudi v tujini? - predvsem mislim na Hrvaško.

bajar ::

Glede tujine ne vem, ampak Mobia TV (A1 TV preko brskalnika) nima vseh programov, ki jih lahko vidiš preko TV vmesnika. Tukaj je seznam: https://www.a1.si/televizija/tv-program...
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34282608 (1247) Peon
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557180 (5286) starfotr
»

A1 Optika TV & Internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7716060 (3295) WaterBoy
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583128 (28892) simnov
»

cene internetnih paketov

Oddelek: Loža
376634 (5020) Ganon

Več podobnih tem