» »

Phillips Android TV

Phillips Android TV

divx man ::

V podjetju se zanimamo za nakup televizorjev. Glede na to da imamo možen priklop samo na internet, sem razmišljal, da se nabavi smart tv z androidom saj glede na market applikacij pridobimo najširšo možnost uporabe. Ker nimam ravno izkušenj s temi televizorji me zanima ali je mogoče uporabljati večino aplikacij iz android marketa ali so samo posebne prilagojene aplikacije za tv? zanima me predvsem aplikacije kot so siol tvin ali pa MS powerpoint za prikaz kakšnih predstavitev.

za odgovor se že v naprej zahvaljujem.

LP

Mavrik ::

Privzeto ti bodo delale aplikacije ki so eksplicitno narejene za AndroidTV. Siol TvIN to ni, powerpoint tudi ne.

Da pa se to omejitev zaobiti.
The truth is rarely pure and never simple.

Tribal ::

Ampak se da vse "načeloma" uporabljat. Sam ga imam že eno leto, sicer je malo podhranjen hardware ampak stvari delujejo. Večino aplikacij kar sem jih sprobal deluje bp.

divx man ::

in kako se tem omejitvam izogniti oz. jih zaobiti? kakšen link ne bo odveč. :)

Tribal ::

Malo pogooglaj, sem lansko leto takoj najdu, zdej se ne spomnim več točno.

telexdell ::

Imam Philips android TV letnik 2015 pa so stvar tako zaklenili, da še nisem našel načina, kako naložiti aplikacije iz neznanih virov (za Android TV 2014 in starejše pa obstajajo načini).
Na TV lahko naložiš aplikacije katere lahko delujejo v ležečem načinu pa še teh ne vseh) zato je izbor aplikacij precej okrnjen.

Lahko pa do Tvin-a dostopaš preko spletnega mesta tvin.si.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

koyotee ::

Mavrik je izjavil:

Privzeto ti bodo delale aplikacije ki so eksplicitno narejene za AndroidTV. Siol TvIN to ni, powerpoint tudi ne.

Da pa se to omejitev zaobiti.


Siol tvin to je!!!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

slodreamer ::

Če ne gre drugače, pa lahko poleg televizorja namestiš Android TV box, ti imajo običajno navaden Android 5.1 ali 6.0 namesto Android TV. Potem lahko normalno uporabljaš vse aplikacije.

telexdell ::

slodreamer je izjavil:

Če ne gre drugače, pa lahko poleg televizorja namestiš Android TV box, ti imajo običajno navaden Android 5.1 ali 6.0 namesto Android TV. Potem lahko normalno uporabljaš vse aplikacije.

In zakaj potem kupovati android TV???
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

vozimiško ::

Andrid da, ampak Phillips vsekakor ne. Strinjam se da Philips ima veliko dobrih aplikacij kot je tudi Ambilight samo je problem da je predrag. Zakaj je predrag, zato ker vam display gre po dobrih 3 letih delovanja in nobenmu nič. Garancija je potekla za 46" njihove serije 7 stane display 700€. Moj nasvet čim dalje od Phillipsa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341145647 (17438) zitrus
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325828 (2240) Assass1n
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482170178 (28376) yani2000

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561130099 (390106) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14233754 (23119) sasoe

Več podobnih tem