» »

Problem z Geforce-om Ti 4200!!!

Problem z Geforce-om Ti 4200!!!

Bacilio ::

No kupu sm ves vesel geforca Ti 4200, 8X AGP, 128MB, firma leadtek. Problem je pa sledec. Tv-out mi dela samo v črno beli barvi. Tam v nview nastimam na kompozitni izhod sam ni nobene spremembe, imam nastiman pal-b sem probu ze vse mogoce pal-e pa vse pa ni spremembe. To me tolk zivcira da ne morm met te grafične. Ni mi jasno zakaj ne dela. Prej sem imel grafično MX440 ista firma pa je vse delalo vredu. Pa vse sem ze probal iz drugih tem in ni pomoči! Proooooooosim pomagajte mi ker ne vem kaj nej zdej z njo naredim! :'( :'( :'(

Aja tv-out pa nujno rabim za gledanje filmov ker 17" monitor proti 72cm televiziji ni primerjave ane >:D

Loser ::

Instaliraj 8-O TVTool in voila dela

Bacilio ::

Nope ne radi... Pa verjem da sm ze vse probu ampak stvar ne dela... Rabm kksno novo idejo... Tvtool je pa kr neki sm ze probu!

barbo ::

Jaz mam isto grafično in isti problem kot ti. A ti je uspelo vzpostaviti sliko z barvami. Odgovorri čim hitreje

pingo76 ::

Si poskusil čačkati nastavitve?
Aako imaš morda nastavljeno NTSC je slika črnobela! Spremini v PAL (D,B,G,I)
Poglej tudi kako gre ven izhod (S-Video, kompozitni). Sicer ne vem kako to vpliva na tv-out ker jaz koristim le S-Video pa še to večinoma za zajemanje videa.
Lastnim (moja punca ga ima zdaj) si Leadteka 250LE MyVIVO 120Mb.
Glede na izkušnje sumim da si le 1 klik stran od zadovoljnega uporabnika.

roland ::

jao.. kaj je s to grafo
jas mam cisto isto in isti problem
"To je le moje mnenje!!!"

partysound ::

jst sem s tovarniškimi nastavitvami preko chinch izhoda speljal na tv in je takoj delala.

ne vem kje je problem pr vaju? 8-O

nikoli nisem imel črno bele slike.


format imam pal b

prkloplen imam še en monitor ter tv in pol izbiram al drug monitor al pa tv

probi se še mal z nastavitvami igrat.

preko kaj si pa speljal na tv
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

connan ::

Še en z enakim problemom ! Kaj lahko še naredimo ?

nosferatu666 ::

Še en z enakim problemom ! Kaj lahko še naredimo ?

Kupite si Radeone :D :P >:D

frenk ::

nosferatu666: dej gmh...kdo bo pa kupval radeone k maš pa enga radeona dost:D...sicer mam pa raj ti4200>:D

connan ::

Partysound je lepo povedal: "jst sem s tovarniškimi nastavitvami preko chinch izhoda speljal na tv in je takoj delala! "

Če malo pomislim in pogledam čemu je na tv dejansko namenjen scart, vidim da moram, če jih tv ima, uporabiti samo chinch video izhod/vhod, druge tv pa za to kombiniran scart, ker nimajo chinch vhoda.

Povzetek: če imamo na televiziji chinch vhod in za priklop audio/video kljub temu uporabimo scart bo slika na tv vedno črno bela. Štekaš.

Zato kupimo chinch kable in ne jokajmo na forumu!

Zgodovina sprememb…

fAtso ::

Connan dej ne bit prevec pameten prosim te ker nisi. Ce prek scarta vkljucis dela popolnoma lepo. jest sm probu tudi cinch vhod na tvju pa je bla povsod ČB slika. Resu sm pa tako da sem vzel drugo grafično in zdej dela. Pa ne mi govort o pal-b pa g pa ntsc formatih ker jih moj tv vse podpira. dejansko je bil problem samo v grafični. leadtek je sranje!!! Majo ene cheap tv-out cipe gor. ABIT dela brez problema sam prklopu sm!!!

Connan resno ti bodi pa raje tiho ker v stvari nimas blage veze!!!

_Dejan_ ::

jst si tut lastim leadtek A280LE TDH My ViVo 64 MB pa sem dones mal probaval TV out pa mi sploh ni ratal ga uštimat. Res pa je da TV nima niti S-video niti scarta tako da sem probaval prek navadnega antenskega vhoda. A se sploh da met TVout pek antenskega vhoda?

fAtso dej poglej ker TV out čip maš pa ti gor pa bomo vidl če je res kej drugačn.
Glede Radeona pa sucks, sm mel R9000pro pa mi Tv out ni delal pa še zdej je kr neki začel zajebavat tko da radeona pomoje nikoli več.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

partysound ::

jst mam na tvju samo scart. kupil sem si adpater, ki ima prekolop in/out...na eni strani scart, na drugi pa chinch,s-video,audio l/r...

stvar pa mi dela preko chincha super. chinch sem izbral pa zaradi tega, ker sem imel že dolgega narejenega.probal sem tudi s-video in dela.ni kakšne velke razlike.

taki računalničarji k znate vsi neki navijat grafe pa proce pa rame ____ ne znate pa enga tv-out naštimat!!!!!!!!!!!!!!!!!!8-O :\

mene bi blo sram!!!!


navodila so zraven da jih človek prebere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lsahk narediš po svoji pameti več škode kot koristi!!!!!!!!!!!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564294 (3623) anjica

S-video

Oddelek: Zvok in slika
81473 (1090) podtalje
»

Povezava Laptop-TV PROBLEM ČRNO-BELA SLIKA

Oddelek: Zvok in slika
91583 (1429) peterg
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario
»

Slika s PC-ja na Video rekorder

Oddelek: Zvok in slika
81081 (946) SasoS

Več podobnih tem