» »

Slika s PC-ja na Video rekorder

Slika s PC-ja na Video rekorder

gigaherz ::

A bi mi lahko kdo opisal postopek, kako bi posnel film z diska na Video rekorder. Imam TV kartico Cinergy 600 in še kar star Video rekorder. Slednji ima Scart priključek in Antena Out in IN.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

kerga dika? ::

Z računalnika lahko na video presnameš film, če imaš na Kartici TV-Out. Postopek pa je enak kot če hočeš gledat film s PC-ja na TV-ju, samo da namesto v TV vtakneš SCART v videorekorder. Boljši videorekorderji imajo direktno Chinch Video in Avdio vhod, tako da je možno da SCART priključka sploh ne rabiš.

V glavnem: ko imaš vse povezano samo še na računalniku poženeš film, na videorekorderju pa stisneš record, pa pazi da imaš TV-Out pravilno naštiman (fulscreen, PAL B/G/H,...).

Upam da ti je vsaj malo jasno (slabo razlagam;) )

gigaherz ::

Torej če sm prav razumel moram chinch izhod (video) dat v Scart pretvprnik in nabavit banana-ChinchChinch prikluček (za zvok) in potem levi in desni chinch vklopim tudi v pretvornik, na drugi strani pa vklopim banano v zvočno in chinch (video) v TV-out.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Hux ::

Ja. Btw. jaz mam probleme z glasnostjo zvoka pri filmih. Moram met televizijo zelo visoko nastufano da se cuje dovol dobro pol pa ce slucajno preklopim na kiri drugi kanal mi tak bobencki poknejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

AlienGT ::

Če se prav spomnim obstajajo za to določeni programi, link pa naj obesi kdo drug, ker ga jaz žel nimam.

gigaherz ::

Dejte natančno opište, ker meni nič ni več jasno. Slika z vcr dela na pcji. kako pa bi to delalo obratno?????????0:)
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

SasoS ::

Rabiš kartico z TV-Out ne TV-Tuner (TV-In!).

gigaherz ::

Jo imam (Saphire Radeon 9500 PRO), sam ma izhod SVHS, a moj TV nima SVHS in niti video rekorder.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

SasoS ::

zato pa uporabi s-video to composite adapter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS z eno ali več glavami

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
171804 (1032) andrej007
»

TV-out problemi

Oddelek: Zvok in slika
121016 (871) Mr. Wally DJ
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291657 (1394) flipflop
»

Problem z Geforce-om Ti 4200!!!

Oddelek: Zvok in slika
131766 (1382) partysound
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario

Več podobnih tem