» »

Google Pixel

Google Pixel

««
72 / 73
»»

vinkop ::

zdajle sem pogledal ta "kao" Slovenski google store, ki pa to še zdaleč ni. Na naši strani ti najde samo posrednika, na tujih straneh pa imaš dejansko google store in zato je precej ceneje....mogoče bo tudi pri nas kdaj tako ?

Ganon ::

Telekom Slovenije:

Google Pixel 9 bo v akcijski ponudbi, ob obročnem odplačevanju za 24 mesecev, na voljo za 37,50 EUR, Google Pixel 9 Pro za 46 EUR in Google Pixel 9 Pro XL za 54,25 EUR mesečno.

Reaper ::

Pri nas bo cena z vezavo takšna kot je v tujini redna cena brez vezave.

GupeM ::

Malo višja.

ZveeZ ::

pri telekomu je p9 256gb 900EUR (brez vezave jurja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Jerry000 ::

Telefone se splaca v tujini kupovat. Pika. Tle BB drazi kot da so njihov telefoni

Pa se Pixel 9 PRO nima BB, bravo xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Ajinca ::

Pixel 9 pro nima nobeden, izide septembra.

OK.d ::

Stock android, kaj je že to:P
LPOK.d

FiReFTW ::

A kdo ve kakšen polnilec bi lahko kupil tukaj pri nam za maksimalno polnjenje google 9 pro? Naj bi bil 45W googlov polnilnik z hitrim polnjenjem ampak naši "pametnjakoviči" kljub temu da zdaj prodajajo te telefone pri nas nimajo tega na voljo... je kakšna alternativa za to?

Han ::

FiReFTW ::

Han je izjavil:

Pri nas npr. Jellico C79 - Gun Quick Charge PD 65W.


Ni pa nič narobe da je 65W torej malo več?

red_baron ::

FiReFTW je izjavil:

Han je izjavil:

Pri nas npr. Jellico C79 - Gun Quick Charge PD 65W.


Ni pa nič narobe da je 65W torej malo več?


Živjo, Pač polni z 45wati moči ta 65 watni polnilec. Ni nič narobe...

opajan ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opajan ()

alenh ::

JE kdo naročil Pixel 9 pro xl na Amazon.de velja tudi za nas 200 kartica ozz dobropis na računu..

FiReFTW ::

alenh je izjavil:

JE kdo naročil Pixel 9 pro xl na Amazon.de velja tudi za nas 200 kartica ozz dobropis na računu..


Ne, jaz sem ga naročil kr prek telekom.

Slooki ::

Spet NLB special...
Google Pixel 9 Pro XL (Android 14 - AD1A.240530.047):
NLB Pay dela, NLB Klik žal ne.

Boobiz ::

Slooki je izjavil:

Spet NLB special...
Google Pixel 9 Pro XL (Android 14 - AD1A.240530.047):
NLB Pay dela, NLB Klik žal ne.



ponavadi je obratno. super jim gre, they always outdo themselves. srečni smo lahko, da so največji in hkrati najbojši!
I'm drunk, what's your excuse?

vinkop ::

kaj pa pomeni "gemini" pri pixlu 9 pro ???

Groot ::

vinkop je izjavil:

kaj pa pomeni "gemini" pri pixlu 9 pro ???


Številne funkcije povezane z umetno inteligenco.

barakus ::

Ali je Pixel 7a v redu telefon? Na amazonu pride 360 eur, je to v redu cena?

ZveeZ ::

barakus je izjavil:

Ali je Pixel 7a v redu telefon? Na amazonu pride 360 eur, je to v redu cena?

Ravno danes sem ga vrnil na amazon:)
Dobil sem ga s polnilcem za 290€. Sicer iz warehousa, ampak brez sledi uporabe, niti kabel ni bil tikan:)

Telefon je povprecen z dobrim SWjem. Ko/ce ga kupis, pa kupi zraven se etui, ker sam telefon noro spolzi iz rok.

Blinder ::

A ni bistvo pixla v njegovi kameri, torej da telefon je povprecen ampak kamera za fotografije je najboljsa v tem cenovnem rangu?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ZveeZ ::

Blinder je izjavil:

A ni bistvo pixla v njegovi kameri, torej da telefon je povprecen ampak kamera za fotografije je najboljsa v tem cenovnem rangu?

Kaj pa vem. To je drzalo nekje do pixla 4a. Sedaj se za 400€ dobi telefone s kar spodobno kamero.

KTr1sk ::

Google Pixel 6 pro ali pixel 7a?
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

ZveeZ ::

KTr1sk je izjavil:

Google Pixel 6 pro ali pixel 7a?

Odvisno od zelja.
6pro je vecji, ima ltpo ekran in laser AF.
7a je manjsi, hitrejsi in predvsem 2 leti novejsi. 6 pro bo verjetno koncal na androidu 15, 7a pa na 16 ali 17.

barakus ::

Zakaj si ga pa vrnil? Ali bos vzel kaj drugega za ta denar? Potrebujem za mamo, ki je sicer nezahtevna, zeli pa da je telefon odziven (kar trenutni samsung ni), da dela lepe slike in da baterija zdrzi cel dan...

ZveeZ ::

barakus je izjavil:

Zakaj si ga pa vrnil? Ali bos vzel kaj drugega za ta denar? Potrebujem za mamo, ki je sicer nezahtevna, zeli pa da je telefon odziven (kar trenutni samsung ni), da dela lepe slike in da baterija zdrzi cel dan...

Vrnil sem gs predvsem zsto, ker nisem opazil nekega upgradea napram 6a.
Verjetno bi tudi jaz vzel pixla za sorodnika, ampak ce si ze v rangu 400€, vzames 8a.

Aemona ::

Morda kdo ve kdaj bo manjši Pixel 9 Pro na voljo pri Telekomu? Danes je zadnji dan promocije...

vuki ::

Jaz bi raje vzel 7a kot 6 pro, najboljša varianta pa je sigurno 8a, ki je praktično nov telefon (maj 2024) - Android 14, up to 7 major Android upgrades.

Jaz sem zdaj iz 6a presedlal na 9. Pri vsakodnevnih opravilih in odzivnosti (net, email, yt, socialna omrežja...) ni skor nobene razlike.
Edina opazna razlika je, da je sedaj na 9-ki:
+ veliko boljši Fingerprint (ultrasonic), res dela odlično in zanesljivo
+ kamera je boljša (je pa tudi pri 6a dobra)
+ ekran (tu govorim samo o svetilnosti, recimo na soncu zunaj)
+ ohišje zadaj steklo (6a ima plastični hrbet, ki tudi če ga nosiš v TPU ovitku se oguli, ker pride vmes prah itd.) -> to je praktično edini minus 6a

Evo toliko na hitro. Izkoristil sem akcijo 256 GB za ceno 128 GB ter 150 € prihranka ob vrednotenju in odkupu stare naprave na Telekom.

ZveeZ ::

vuki je izjavil:

Jaz bi raje vzel 7a kot 6 pro, najboljša varianta pa je sigurno 8a, ki je praktično nov telefon (maj 2024) - Android 14, up to 7 major Android upgrades.

Jaz sem zdaj iz 6a presedlal na 9. Pri vsakodnevnih opravilih in odzivnosti (net, email, yt, socialna omrežja...) ni skor nobene razlike.
Edina opazna razlika je, da je sedaj na 9-ki:
+ veliko boljši Fingerprint (ultrasonic), res dela odlično in zanesljivo
+ kamera je boljša (je pa tudi pri 6a dobra)
+ ekran (tu govorim samo o svetilnosti, recimo na soncu zunaj)
+ ohišje zadaj steklo (6a ima plastični hrbet, ki tudi če ga nosiš v TPU ovitku se oguli, ker pride vmes prah itd.) -> to je praktično edini minus 6a

Evo toliko na hitro. Izkoristil sem akcijo 256 GB za ceno 128 GB ter 150 € prihranka ob vrednotenju in odkupu stare naprave na Telekom.


Na koliko so ti ovrednotili 6a?

Andrejpan ::

Uporabljam Pixel 7a od Januarja naprej in nimam pripomb. Je nadgradnja od 5a, ki mi je nenadoma odpovedal.

Telefon uporabljam tudi kot main internet point preko re:do in zadeva špila brez problema. Nimam IPTV-ja ali kakšnih drugih zadev, ki bi rabile internet 24h na dan v stanovanju.

vuki ::

ZveeZ je izjavil:

Na koliko so ti ovrednotili 6a?

6a sem dal mami, njenega xiaomi brez security updates pa sem poslal v staro za novo. Edini pogoj je da telefon ni starejši od 5. let.

vuki ::

-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vuki ()

ZveeZ ::

Ce bi kdo rabil pixla 6a s podrsano zadnjo ploscico, ga prodam za ene 100€.
Jutri dobim motorolo, tako da pixel lahko gre:)

kanarin ::

Mene pa zanima ali imajo ti Pixli res toliko boljše kamere od (cenovno) primerljive konkurence, da razlike opazijo tudi povsem povprečni uporabniki oz laiki ? Ali pa je to dandanes samo (še) neka stara fama in razlike niso (več) takšen kot so mogoče bile v preteklosti ?

Druga stvar na katero bi opozoril (ker skoraj noben tega ne omenja) je da imajo vsi Pixli res počasno žično polnjenje (za današnje pojme) - vključno s trenutno najboljšim modelo 9 Pro XL ! Glede tega jih peljejo scat bistveno bistveno cenejši modeli konkurence. Ne vem za ostale ampak ampak meni je to funkcionalnost pomembnejše kot mogoče malo lepša fotografija.

Kalibri ::

Ravnokar sem pixla napolnil za 30% v 15 minutah. Konkurenca bi pa v koliko?

Pinturicchio ::

Najbolj superiorna segmenta pri pixlih sta brez dvoma kamera in pa software. Kamera je res odlična in se lahko večina drugih skrije pred njo, kar se pa tiče softwerja brez bloata in reklam, in pa zelo visoka doba updateov. Kar se pa tiče minusov pa vsekakor polnjenje in pa največji baterija. Lahko rečem celo da ena izmed najslabših baterij, predvsem na zaslugo tensorja. Display in ostalo nekje v povprečju.

MPM ::

Ekran od 8 dalje ni samo povprečen.

MPM ::

Predvsem sw je meni pri pixlu všeč. Ni podvojenih stvari kot pri Samsungu (kjer potem dobiš dva ekosistema). S kitajskimi proizvajalci in njihovim sw pa nikoli nisem imel dobrih izkušenj. Mogoče je danes kaj drugače, ampak se mi niti ne da več probavat.
Polnjenje.. polnim zvečer preden grem spat ali zjutraj pred službo, dobre pol ure je dovolj da pride iz 20 na 80%.

vinkop ::

pixel 8 pro, zaenkrat me v dobrih osmih mesecih ni razočaral. Vse deluje stabilno in zelo odzivno, slike so pa itak top.

svecka ::

Jaz sem pixla kupil samo zaradi kamere, ker sem želel super posnetke ponoči. In pixel se je v tem izkazal, da ne rabim dat 2x več denarja za telefon, ki bo delal isto super slike.

Sem se pa primerjavi predvsem opiral na:

https://www.dxomark.com/smartphones/rev...

KTr1sk ::

Tega iz Ebay gledam pa ne vem kaj pomeni "mit OPV"?
https://www.ebay.de/itm/375445735726?va...
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

GupeM ::

Originalna pakunga?

KTr1sk ::

GupeM je izjavil:

Originalna pakunga?

Prav imaš, hvala
https://was-heisst.de/ovp/
dejansko, če je ceneje se splača brez :)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Ganon ::

Kalibri je izjavil:

Ravnokar sem pixla napolnil za 30% v 15 minutah. Konkurenca bi pa v koliko?


Polžje počasno v primerjavi z na primer 120W polnjenjem.

MPM ::

Kdo pa omogoča 120W polnjenje? Kakšen kitajc? Kakšna je življenska doba teh baterij?

ZveeZ ::

MPM je izjavil:

Kdo pa omogoča 120W polnjenje? Kakšen kitajc? Kakšna je življenska doba teh baterij?

Oneplus in xiaomi brandi/podbrandi.
Tudi vecina ostalih je ze na 60-100w
Pixli so sele z 9. serijo prisli do hitrosti polnjenja, kot jo je imela vecina konkurence cca 3-4 leta nazaj.
Sem gledal review pixel 8a na gsmarena.. vec kot 2h za 0-100%. To je noro dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

vuki ::

Ralno gledano je to extra hitro polnjenje super, če rabiš na hitro napolniti na ful, ampak ne nujno potrebno.
- redkokdaj polniš od 0-100% in imaš samo 30 minut časa,
- ko rabiš super hitro polnjenje nimaš tega super duper hitrega polnilca (recimo da si ga pustil doma)
- telefoni o katerih govorimo normalno zdržijo skozi dan

ZveeZ ::

vuki je izjavil:

Ralno gledano je to extra hitro polnjenje super, če rabiš na hitro napolniti na ful, ampak ne nujno potrebno.
- redkokdaj polniš od 0-100% in imaš samo 30 minut časa,
- ko rabiš super hitro polnjenje nimaš tega super duper hitrega polnilca (recimo da si ga pustil doma)
- telefoni o katerih govorimo normalno zdržijo skozi dan

- redkokdaj sploh polnim do 100%. Priklopim tel na polnilec za 10-15min in imam dovolj baterije za cel dan
- ne vem kdaj sem nazadnje polnil izven hise
- vecina telefonov s hitrim polnjenjem zdrzi komot cel dan. Pixli s pocasnim polnjenjem pa lahko hitro ostanejo brez energije, ce se dan malo zavlece. Jp, namigujem, da imajo pixli slabso avtonomijo od povprecnega telefona

Ganon ::

MPM je izjavil:

Kdo pa omogoča 120W polnjenje? Kakšen kitajc? Kakšna je življenska doba teh baterij?


Po dveh letih nobene spremembe. Baterija zdrži nenormalno dolgo. In se napolni bliskovito.
««
72 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32157729 (9099) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8813288 (10164) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146824 (3084) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410826 (7837) blackbfm

Več podobnih tem