» »

Google Pixel

Google Pixel

««
71 / 73
»»

GupeM ::

Jap, tudi mene je 2x prevezalo na 112 pred kakšnim mesecem ali dvema. Ob drugem klicu je operater kar sam takoj rekel, da me očitno avtomatsko preklaplja na 112 in je sam prevezal na 113, brez da bi jih jaz prosil.

NejcSSD ::

Pixel 8 in 8 Pro dela tudi VoWifi na Telekomu. Torej celoten nabor funkcionalnosti vključno z esim
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Nejkoy ::

Živjo

Imam Pixel 8 in pa omrežje T2, gostovanje po novem na A1. Zanima me zakaj mi 5G ne deluje? Na telefonu je funkcija
vklopljena, na območju kjer testiram je 5G na voljo (testirano na enakem gostovanju prek A1). Ima kdo idejo?

˙janezvalva ::

ker 5g je kot plašna žival, zdaje, zdaj ni. rabiš precej dober signal.

Nejkoy ::

Signal ni problem v tem primeru. Na drugem telefonu deluje brez težav, ves čas.

Andrejpan ::

klein je izjavil:

A mi zna kdo zanesljivo povedat če pixel 7a dela zdaj na A1 omrežju 5G, VoLTE?


Sem na Re:do operaterju (podružnica A1) in zadeva deluje brez problema, edino explicitne ikonce na ekranz nimam za VolLTE.

Clone ::

Zdravo. Kje najceneje do Pixla 8, lahko 128GB, v Mediamarkt.at so pred časom imeli akcijo, si ga dobil za 520€ ampak ne velja več...

vinkop ::

amazon ???

neskoncno ::

530EUR je bil v Unieuro v Italiji pred kratkim. Mal spremljaj take akcije trajajo ponavadi kakšen teden.

Clone ::

Hvala

Nejkoy ::

Živjo. kako nastaviti na Pixel 8, da lovi 5G omrežje? Signal preverjeno na lokaciji je. Pod nastavitvami je 5G omrežni način izbran. SIM kartica podpira 5G. Imam T2
gostovanje A1. Kaj je tu problem še?

lp

mirkuma ::

Clone je izjavil:

Zdravo. Kje najceneje do Pixla 8, lahko 128GB, v Mediamarkt.at so pred časom imeli akcijo, si ga dobil za 520EUR ampak ne velja več...

Na amazonu.de za cca.530EUR

Med 1.7 in 14.7 je bila pa še cash-back 100EUR akcija s strani googla pri nakupu 8 in 8 PRO
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

Clone ::

Hvala, naročen včeraj preko Amazon.de ?

tomazic89 ::

Razmisljam o menajvi operaterja (kompletno) iz Telekom na T2. Kako je s Pixli na T2? Imam 7-ko in vidim da imajo nekateri tezave s 5G.

d_DJ ::

Preden greš na T2 si morda še kaj v tej temi preberi Slab signal T-2/A1

Trenutno veliko ljudi jamra da nimajo signala na T2.

MadMicka ::

Kaj ti bo 5g? Prva stvar, ki jo narediš na gsm aparatu je, da izklopiš 5g in tako šparaš baterijo. Če pa res kdaj rabiš, tam, kjer dejansko dela, ga pa vklopiš.

Pinturicchio ::

MadMicka je izjavil:

Kaj ti bo 5g? Prva stvar, ki jo narediš na gsm aparatu je, da izklopiš 5g in tako šparaš baterijo. Če pa res kdaj rabiš, tam, kjer dejansko dela, ga pa vklopiš.

Bravo, na mojem pixlu mi še 4g požira baterijo kaj šele 5g

vinkop ::

MadMicka je izjavil:

Kaj ti bo 5g? Prva stvar, ki jo narediš na gsm aparatu je, da izklopiš 5g in tako šparaš baterijo. Če pa res kdaj rabiš, tam, kjer dejansko dela, ga pa vklopiš.

no ja, ni neke blazne razlike. Sem že testiral 5g only in 4g only. razlike je nekje med 5-8% v korist 4g. po domače povedano, če ne loviš 5g na lokaciji kjer se največ zadržuješ, potem izklopiš 5g,če pa imaš 5g na lokaciji potem pa uporabljaš 5g.....

MojsterX ::

Ne vem zakaj taka panika za baterijo. Google Pixel odlično opravlja vlogo pri varčevanju baterije, ko je telefon nedejaven. Razen tistih bugov, ko je kurilo baterijo non stop, samo to je pri mojem že bilo popatchano.

tomazic89 ::

d_DJ je izjavil:

Preden greš na T2 si morda še kaj v tej temi preberi Slab signal T-2/A1

Trenutno veliko ljudi jamra da nimajo signala na T2.

Hvala lepa... Torej vzamem paket brez telefona, telefon pa selim na prakticno karkoli drugega kot T2.

Nejkoy ::

V katerem slovenskem omrežju google pixel 8 deluje na 5g?

vinkop ::

verjetno na vseh omrežjih

Nejkoy ::

A1 so mi zagotovili, da nimajo dogovora z Googlom za uporabo 5g omrežja. Tudi T2 gostovanje prek A1 ne deluje 5g.

GupeM ::

Naj ti zagotavljajo kar ti želijo, ampak na A1 5G na Pixlu dela že kar nekaj časa.

V-i-p ::

Cja, ko sem bil še na Izi-ju, je meni telefon prikazoval 5G, ki pa to ni bil (A54 5G).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

vinkop ::

pri meni na pixel 8 deluje 5G tako z bob kot z A1 SIM-ko. Prav tako deluje tudi VOLTE na obeh simkah....

MPM ::

prav tako vse zgoraj omenjeno deluje na re:do (prav tako od a1) na esim

Nejkoy ::

GupeM je izjavil:

Naj ti zagotavljajo kar ti želijo, ampak na A1 5G na Pixlu dela že kar nekaj časa.


Jaz imam sicer simko od T2 in gostovanje na A1. Če simko dam v drug telefon lovi 5g takoj. Imaš mogoče kakšne dodatne nastavitve?
Res ne vem v čem je fora.

vinkop je izjavil:

pri meni na pixel 8 deluje 5G tako z bob kot z A1 SIM-ko. Prav tako deluje tudi VOLTE na obeh simkah....


Zanimivo. Imaš kakšne drugačne nastavitve? Ne vem niti kaj bi nastavljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejkoy ()

vinkop ::

nastavitve so standardne, edino ne vem kako gre sedaj to preko T2 simke v A1 gostovanju ???

Clone ::

Je že kdo naročil Pixla iz Aliexpressa? Pixel 8 iz Španije za 477€. Reviewi so večinoma pozitivni, negativni pa niso prejeli blaga, imajo pa US verzije, če to kaj vpliva na delovanje pri nas.

https://a.aliexpress.com/_EusuzFT

S53SG ::

Nejkoy je izjavil:

V katerem slovenskem omrežju google pixel 8 deluje na 5g?


Je pa bilo potrebno aktivirati 5G;
AKTIVACIJA: Aktivacija se izvede s poslanim SMS sporočilom 5G na 7070 ali. USSD ukaznim nizom *121*7*1*1#.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: S53SG ()

Nejkoy ::

S53SG je izjavil:

Nejkoy je izjavil:

V katerem slovenskem omrežju google pixel 8 deluje na 5g?


Je pa bilo potrebno aktivirati 5G;
AKTIVACIJA: Aktivacija se izvede s poslanim SMS sporočilom 5G na 7070 ali. USSD ukaznim nizom *121*7*1*1#.


Katero omrežje pa imaš to?

S53SG ::

@Nejkoy; piše spodaj Tusmobil d.o.o. oz. Telemach. Je pa bazna postaja v vidnem polju.

Onlyx ::

Mogoče kdo ve, če bo sedaj možen direkten nakup preko googla? Če ja, to pomeni tudi opcijo trade in & upgrade opcijo ter možnost financiranja na obroke? Predvsem me zanima prva možnost, saj imam lepo ohranjeno 7ko pro in je lahko trade in zamenajava za nov telefon tudi 300 eur...

vinkop ::

uhhh, ne verjamem, da bo to sploh kdaj v Sloveniji....

esel ::

Kaže, da je Marques po prvih testih navdušen nad novimi Pixli 9.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

Ganon ::

Če je navdušen nad to žalostjo, katere cena se začne pri 940 evrih, potem je jasno, kam sodi. Za polovico te cene bi bil še nekako smiseln nakup.

Egidij88 ::

Saj je navdusen vsako leto. Pixel 8a pa dobis za pol cene.

borutz ::

novi pixli bodo uradno naprodaj tudi v sloveniji
https://www.blog.uporabnastran.si/2024/...

Boobiz ::

Vsi tisti, ki bodo telefon kupili v času prednaročila bodo dobili brezplačno nadgradnjo iz spominske različice 12/128GB na 12/256GB.


ajde, nekaj je. popolnoma druga tema je sicer, da telefon, ki stane 930€+ ponuja le 128gb prostora v letu 2024.
I'm drunk, what's your excuse?

tomazic89 ::

Boobiz je izjavil:


ajde, nekaj je. popolnoma druga tema je sicer, da telefon, ki stane 930€+ ponuja le 128gb prostora v letu 2024.

Cloud?
Potreba po storage-u se dejansko z leti manjsa zaradi vse hitrejsih internetnih povezav in cloud storage-a.
Lep primer so Google Photos.

Mato989 ::

tomazic89 je izjavil:

Boobiz je izjavil:


ajde, nekaj je. popolnoma druga tema je sicer, da telefon, ki stane 930€+ ponuja le 128gb prostora v letu 2024.

Cloud?
Potreba po storage-u se dejansko z leti manjsa zaradi vse hitrejsih internetnih povezav in cloud storage-a.
Lep primer so Google Photos.



Nimam rad cloud shranjevanja nagih slik od ženske... oz. sploh katerihkoli slik... to je neumnost.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

tomazic89 je izjavil:

Cloud?
Potreba po storage-u se dejansko z leti manjsa zaradi vse hitrejsih internetnih povezav in cloud storage-a.
Lep primer so Google Photos.


Izvrstna ideja. Že tako iz leta v leto dražijo in skubijo telefone, zdaj lahko to storijo še pri količini notranjega pomnilnika. Dajmo vse prestaviti na 10GB, ker obstaja oblačna storitev. Dodana vrednost, zaradi katere bo cena telefona narasla za dodatnih 100 evrov.

Boobiz ::

a taisti goolagov free cloud, ki ti slike stisne do te mere, da se MORAŠ vprašat zakaj si plačal XYZ keša za telefon z best-possible kamero? dvomim da si kaj več kot 10% folka plačuje cloud za shranjevanje v polni kakovosti. dvomim, da kaj več kot 10% sploh ve, da se slike ne shranjujejo v polni kvaliteti.

Besides, cloud je le bonus za "varnostno kopijo". v momentu ko je treba lokalno slike brisat, ker prostora zmanjka in porabit 20x več časa za iskanje nečesa specifičnega med iz clouda počasi nalagajočimi thumbnaili (sploh če plačuješ za polno kakovost in so slike 10mb+)... hvala lepa.
I'm drunk, what's your excuse?

Onlyx ::

Meni je pa ravno obratno in sicer sam med poplavo slik, ki jih imam v googlovem oblaku preko ključnih besed hitro najdem želene fotografije. Najbrž bo z nadaljnjo implementacijo AIja to postalo še lažje. Je vsega prevec in sem prelen, da bi vse slike urejal sproti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

PARTyZAN ::

Cene v BigBangu so bonkers:
Pixel 9 Pro XL:
- Slovenija: 1500€
- Avstrija: 1200€

Pixel 9:
- Slovenija: 1040€
- Avstrija: 900€

https://store.google.com/at/?hl=de&regi...

flyby ::

ima kdo kakšno uporabno informacijo glede Pixel 9a?

Reaper ::

Komaj so predstavili nove modele pa se že čaka (a) model. Ta po navadi pride kasneje, ne takoj ob napovedi novega modela.

vinkop ::

PARTyZAN je izjavil:

Cene v BigBangu so bonkers:
Pixel 9 Pro XL:
- Slovenija: 1500€
- Avstrija: 1200€

Pixel 9:
- Slovenija: 1040€
- Avstrija: 900€

https://store.google.com/at/?hl=de&regi...

to bojo prodali samo tistim, ki ne znajo nakupovati v tujini....že itak so telefoni predragi potem pa te pri nas še za 10-20% dodatno oberejo kot čez mejo....

PrimozR ::

Plus da bo verjetno v par mesecih konkretno cenejši na Amazonu, kot običajno...
««
71 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32157506 (8876) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8813189 (10065) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146806 (3066) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410802 (7813) blackbfm

Več podobnih tem