» »

Wasteland 3

Wasteland 3

1
2
»

Izi ::

Wasteland 3 trailer za Valentinovo:

oo7 ::

The Wasteland 3 backer beta begins on March 17
https://www.pcgamer.com/the-wasteland-3...


Če je kdo podprl igro potem bo lahko igral Beto 17 marca.

oo7 ::

THE FIRST HOUR | Wasteland 3 - GAMEPLAY PREVIEW

drvo ::

Je kdo igral dvojko na ps, moj prenosnik bo verjetno prešvoh, pa me zanima če je na konzoli sploh igralno.

YesMan ::

Jaz. 2-ka je na konozoli čisto fajn za igrati, če si vsaj malo spreten s kontrolerjem.

oo7 ::

Igra bo imela zamudo. Nov izid igre 28 avgust 2020.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Igra bo imela zamudo. Nov izid igre 28 avgust 2020.

Shit, ne smemo pozabiti, da je tole že druga prestavitev.
Igra naj bi izšla že Q4 2019, potem pa jih je kupil Microsoft in so z novim budgetom nabavili kup novih razvijalcev in izid prestavili na Q1 2020. Sedaj pa spet nova prestavitev na Q3 2020.

Bolje za njih, da bo tole mojstrovina, saj so že presegli trikratni budget od Wasteland 2, ki je bil odlična igra. Jaz W2 ravno sedaj igram že v tretje. Director's Cut verzija je precej nadgrajena in si zasluži ponovno igranje.
Na lestvicah za najbolj pričakovano RPG igro leta 2020 je W3 na drugem mestu takoj za Cyberpunk 2077. Upam, da ne razočarajo.

oo7 ::

Izi je izjavil:


Na lestvicah za najbolj pričakovano RPG igro leta 2020 je W3 na drugem mestu takoj za Cyberpunk 2077. Upam, da ne razočarajo.


Na katerem mestu je pa Baldurs s Gate 3 ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Na katerem mestu je pa Baldurs s Gate 3 ?

Ga ne bo letos, razen okleščeni early access, pa tudi drugače ni nekega hypa okoli BG 3.
Cyberpunk 2077, Wasteland 3 in Vampire - The Masquerade: Bloodlines 2 so trojica najbolj pričakovanih in obetavnih RPGjev za letos.

oo7 ::

Wasteland 3 - Player Choice Matters (Behind the Scenes)

oo7 ::

Wasteland 3 Dev Diary #1 - Character Creation, Customization & Combat [NA]

Izi ::

Wasteland 3: Dev Diary #2 - The Story, World, and Characters

oo7 ::

Wasteland 3: Factions of Colorado - Official Trailer | Summer of Gaming 2020

oo7 ::

Čez slab mesec izide igra Wasteland 3

oo7 ::

Še 12 dni, do izida igre Wasteland 3.



SYSTEM REQUIREMENTS



MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3.3 GHz or better, or AMD Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 760 or AMD Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 52 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card


RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 GHz or better, or AMD Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), or AMD RX 480 (8GB)
DirectX: Version 11
Storage: 52 GB available space

oo7 ::

Wasteland 3 Review "Buy, Wait for Sale, Never Touch?"

Izi ::

Reviewi so zunaj in Wasteland 3 povsod dobiva odlične ocene.
Metacritic - 88
Gamesradar - 4/5
PCGamer - 84
"Enjoyable old school RPG"
Opozorilo: Če nimate na voljo 100 ur za igranje se igre raje ne lotevajte ;)

matobeli ::

Je kdo že špilal? Kako se odreže proti dvojki?

Mal me mika da bi vzel, po drugi strani pa bo čez eno leto za pol cene...

svecka ::

Špil še ni zunaj. Jaz sem ga backal na crowdfund, sam ga ne morem igrat ker je dx11 only :(

matobeli ::

Uh pa res, še dva dni če sem prav zračunal.

Kolk pa te je koštal? Mogoče bi pa odkupil zadevo :)

svecka ::

Sry ne prodam, sem že redemal na Steamu ključ...Wasteland 2 mi je bil res top, Wasteland 3 bom verjetno šele čez nekaj let igral (upam da pride "directors cut", ko si bom nov računalnik nabavil (enkrat takrat ko pride Starcitizen ven :D)

Za igro mislim da sem dal 25$ (najcenejša digitalna izdaja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Izi ::

Po našem času izide iz 27. na 28. avgusta tam nekje okoli polnoči.
Prodajajo ga na GOG in Steam. Na Epic ga ni.
Ker je na GOG pomeni, da igra ne bo imela nobene zaščite.
Igra ima polno ceno 60€, CDKeys pa ga ima trenutno za dobrih 33 €.

oo7 ::

Ja igra naj bi bila velika in tudi primerna za odigrati večkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yoco ::

A kdo igra? Meni je zelo dobra. Sem skoraj končal.

Izi ::

Jaz igram. Bližam se level 20. Fantastična igra, pravi Fallout.
Sama igra deluje v redu in stabilno, tudi pri questih nisem opazil večjih napak ampak pri skillih pa zaenkrat kar mrgoli malenkostnih bugov. Bi rekel, da so preveč hiteli z izdajo.
Pa nalagalni časi so kljub SSDju ogromni, po pol minute vsakič ko kakšen boj ne gre po načrtu, kar pa je pri tem strateškem bojevanju praktično vsakič.

yoco ::

Izi je izjavil:

Jaz igram. Bližam se level 20. Fantastična igra, pravi Fallout.
Sama igra deluje v redu in stabilno, tudi pri questih nisem opazil večjih napak ampak pri skillih pa zaenkrat kar mrgoli malenkostnih bugov. Bi rekel, da so preveč hiteli z izdajo.
Pa nalagalni časi so kljub SSDju ogromni, po pol minute vsakič ko kakšen boj ne gre po načrtu, kar pa je pri tem strateškem bojevanju praktično vsakič.

En side quest ima bug. Ja, loading time so kar dolgi, tudi, če imaš SSD. Jaz sem skoraj da že končal, ampak sem opazil nekaj čudnega, in ne vem a sem sam kaj narobe naredil??? Točke v "strength" (za HP) skoraj da nisem vlagal, razen za melee. Zanj sem našel tudi armor set, ki ima kar vrednost 74 (z modi). A kljub temu me zadnjih par ur skoraj da vsak NPC v dveh/treh poskusih ubije. Kot da ne bi imel nič armorja.

Izi ::

yoco je izjavil:

Zanj sem našel tudi armor set, ki ima kar vrednost 74 (z modi). A kljub temu me zadnjih par ur skoraj da vsak NPC v dveh/treh poskusih ubije. Kot da ne bi imel nič armorja.

Sovražniki v tej igri skalirajo z nami. Kdo bi si mislil, da se bodo Wasteland avtorji spustili tako nizko in uporabili eno najbolj osovraženih taktik v RPG igrah in za povrh se še upajo omenjati "old school game". Nobena old school igra nima skaliranja.
Kakorkoli že Armor je v tej igri bolj kot ne neuporaben. Sovražni sniper te bo zadel z 5000 damage, ti pa imaš 500 zdravja. Prav noben Armor ti ne bo kaj dosti pomagal. Za povrh Energijska in vsa elementarna orožja (ogenj, led, elektrika,...) popolnoma ignorirajo Armor, ki je tako še bolj neuporaben.

Edina uporabna obramba je Evasion. Po moje se mora Tank build skoncentrirazi na Coordination, Speed in Luck. Te trije atributi so tisti, ki ti dajo zaščito.
Strength je uporaben samo zaradi višjega zdravja. Pri modificiranju Armorja pa bi jaz priporočal nadgradnje za povečanje Evasion in pa Energy, Heat, Cold in Explosive Damage Resistances.

yoco ::

lol, jz pa k nor, vsakemu dajem največ armorja, da me ja težje ubijejo :))
Opcije, da spremeniš build verjetno ni? Edino lahko narediš nov lik?

Izi ::

V našem HQ lahko odpustiš vse člane skupine razen glavnega vodje in sestaviš novo skupino, AMPAK pozor, pri tem izgubiš vse stalne bonuse, ki so si jih ti člani že nabrali, kot na primer knjige za +1 skill in podobne zadeve.
Naša skupina ima 4 glavne člane + 2 sopotnika, ki jih sproti poberemo po svetu. Ta dva te lahko tudi hitro zapustita, če delaš kaj kar jima ni všeč. Ta dva dodatna člana skupine pri meni vedno močno zaostajata v levelih za mojo glavno skupino, ki so vsi ročno narejeni in precej karizmatični zaradi česar precej hitro levelajo (+35% XP) in zato jih moram praktično vsakič, ko pridem v HQ odpustiti in jih nato vzeti nazaj. Ko sopotnike namreč odpustiš te čakajo v bazi in ko jih vzameš v skupino se jim level avtomatsko dvigne na enak level kot ga ima najnižji član iz glavne skupine štirih.

Če sem prav obveščen je maksimalni level 50, kar pomeni, da lahko pri level 50 izpolniš praktično vse Atribute do konca.
Začneš z 21 atributi, do level 50 pa jih potem dobiš še 48, kar pomeni skupaj 69 atributov od 70 možnih.
Ampak kot zaenkrat kaže je do level 50 kar težko prilest, zato sem jaz sestavil karizmatično skupino s +35% XP, da vidim, če mi bo še pred koncem uspelo vse skupaj spraviti na level 50.

Opažam pa, da so tudi moji glavni člani kljub enaki karizmi že precej različnih levelov. Pri level 20 je moj ključavničar (Locksmith skill) že kar 3 levele višji od vodje skupine, ker je v igri kup zaklenjenih vrat in skrinj, katerih odklepanje očitno prinaša največ XP od vsega početja v igri.

Izi ::

Patch 1.1.0

Quests and Gameplay
- Fixed issues that could cause character and quest progression to be lost
- Fixed Fishlips’ encounter
- Fixed an issue where some players would see an endlessly looping Ambush Site intro
- The La Perla quest can now be completed
- Polly and the Cyborg Chickens have been beefed up

Co-op
Please note: Co-op players should ensure their client versions match as mismatched clients can cause unforeseen issues.
- Fixed issues that could cause character and quest progression to be lost
- Fixed multiple issues that could cause an infinite loading screen (We're aware this issue is still impacting some players and are investigating)
- Fixed a sync issue where the host and guest could see the Kodiak in different places after receiving a radio call
- The host and guests will no longer get different radio calls on the world map
- Resolved an issue where one player would only see a black screen while the other is watching the intro video
- Resolved an issue whereby one player getting disconnected in character creation within Ranger HQ would cause the other player’s game to become unresponsive
- Fixed a crash that could occur when a second player joins an in-progress conversation with Irv
- Fixed a crash that could occur for the guest when talking with Hope Emerson

Stability
- Fixed a possible freeze when approaching a specific robot in Broadmoor Heights
- Fixed an issue where the UI could disappear if viewing the main menu for a long time

xxxul ::

a niso mogl najt bolj pametnega nacina kako narest špil bolj zanimiv kot pa filanje NPCjev z Health Pointi?
sej ne da jih je problem pobijat, samo je butasto - jst sm zdej avg lvl 19 in mam tkole:
moj najmočnejši karakter 280HP
moj tovornjak (kr nabildan) 1500HP
nasprotnik Fishlips ko se z njim tepem 1600HP
taisti Fishlips ko ga spravim na mojo stran - 318HP

tale pa zmaga:
moj companion, maček Major Tom 1475HP

Izi ::

xxxul je izjavil:

a niso mogl najt bolj pametnega nacina kako narest špil bolj zanimiv kot pa filanje NPCjev z Health Pointi?

HP je odvisen od težavnostne stopnje in ga torej lahko spreminjaš oziroma si sam filaš NPCje s Health Pointi :P
Jaz sem opazil tako dogajanje:
Povprečni NPC imajo HP ki je približno tak kot če imaš ti Strength 10. To je default HP, ki ga lahko vidiš, če z orožjem pomeriš v NPCja ko je v miroljubnem stanju. Takoj ko pa katerikoli NPC preide v sovražno stanje pa se mu ta default HP prilagodi glede na izbrano težavnost in če igraš na normalni Wastelander težavnosti bo HP sovražnikov vedno ostal na default ravni.
Na Rookie se ob začetku boja HP zmanjša za -50%
Na Wastelander bo HP ob začetku boja ostal na default
Na Ranger se ob začetku boja HP poveča za +50%
Na Supreme Jerk se ob začetku boja HP poveča za +100%

Torej na najvišji težavnosti imajo sovražniki 4-krat višji HP kot pa na najnižji. To je pa kolikor sem opazil praktično edina razlika. Naš damage se mi zdi, da je vedno enak.
So pa to samo moja opažanja, tako da me ne držati za besedo.

Izi ::

Moram reči, da sem kar malo razočaran nad to igro.
Zgodba je sicer odlična, ampak nalagalni časi so pa nad vsako sprejemljivo mero, pa skozi igro se samo še daljšajo in daljšajo. Praktično 10% igralnega časa presediš pred nalagalnim zaslonom ;(( To je namreč igra, kjer mimogrede narediš kakšno usodno napako in je potreben reload.
Če bi se igra loadala nekje do še sprejemljivih 15 sekund, bi si zaslužila oceno okoli 85/100, tako pa ji ne dam več kot 65/100.
Za povrh je še občutno krajša kot Wasteland 2 in zame že kar prekratka.
Tudi precej neuravnotežena se mi zdi. Na začetku je bilo težko ko hudič, na koncu pa sem odločno premočan. Šibrovka Jackhammer je tako overpower, da čeprav je samo Tier 6, z nekaj modifikacijami z enim samim strelom (trojni rafal) pobijem polovico bojišča, na voljo pa imam kar 6 strelov na potezo.
Pa trenutno najdenih bugov je tudi že preko 500, ampak se da vseeno igrati.
Kljub vsemu pa vleče, ker zgodba je precej odpuljena in odločitve prinašajo precej hude in daljnosežne posledice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Patch 1.1.1
Glavna stvar je verjetno tole:
Some slight load time improvements have been made.
(We’re finalizing some more impactful load time reductions which you’ll see in a future patch)


Se pravi ob naslednjem obližu, za katerega pravijo, da bo velikanski, bo igra morda že v igralnem stanju.

VaeVictis ::

Končal par dni nazaj, vredu igra, nič posebnega, ogromno bugov, pa konec pride enostavno prehitro.

Osebno sem pričakoval nek velik boss fight, recimo, da bom moral napasti določeno vilo, ki jo večkrat prej obiščeš, a na koncu je bilo pa vse v parih potezah konec.

Pa moram priznati, da vsaj v mojem igranju, nisem 100%, da je Colorado sedaj občutno kaj na boljšem.

ps: Aja pa pri meni je bilo moja sniperka totalno OP.

S prvim zadetkom ponavadi ubiješ nekoga (glede na to, da imaš sneak nabildan) in začneš fajt, običajno na veliki oddaljenosti, potem pa samo daš ambush (obstaja tudi perk, ki ne prekine ambusha pri sniper classi) in samo pridejo v bližino že s cca. pol zdravja, ko sem prišel spet na vrsto. Vse kar je še živo pa shotgun oz. mini gun pospravi.

ps2: Plus tole, da greš v bazo in vzameš karakterja, ki ga lahko sam narediš in mu daš armor and weapon modding na 10, plus vse perke v ti dve kategoriji, zmodaš orožja in oklep tudi filed stripaš za mode in greš naprej je totalen cheat po eni strani, isto za barter na 10 z vsemi perki v barter (imaš denarj lahko kakor želiš, samo junk prodajaš in kupiš nazaj scrap in ga parkrat ponoviš, dokler se ti ne aktivira večkrat perk Antiques Appraiser in se proda kak item za veliko denarja).
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Izi ::

VaeVictis je izjavil:

barter na 10 z vsemi perki v barter (imaš denarj lahko kakor želiš, samo junk prodajaš in kupiš nazaj scrap in ga parkrat ponoviš, dokler se ti ne aktivira večkrat perk Antiques Appraiser in se proda kak item za veliko denarja).

Nič več :P

Parch 1.1.1
The Antiques Appraiser perk no longer triggers on Scrap.

To je bil hud exploit. Ne vem kako pri izdelavi niso pomislili na to. Šlamparija. Ko sem jaz aktiviral ta Perk je bila prva misel: Kaj bo če nazaj kupim ves Scrap in ga spet prodam?

oo7 ::

Wasteland 3 Patch 1.1.2 naj bi za 60% popravil loading čas.

oo7 ::

Junij 2021

Wasteland 3: The Battle of Steeltown Announcement Teaser

drvo ::

Razmišljam, da bi si ga kupil za PS4, kako se obnese igranje na konzoli?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2918485203 (112) Zmajc
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123536 (9483) oo7
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830432 (10010) yoco
»

Apocalypse Now - the Game

Oddelek: Igre
192267 (1541) oo7
»

Wasteland 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28052526 (29664) Ghenghiz

Več podobnih tem