» »

Je že komu kej jasno glede TV-outa na Radeon9000 PRO

Je že komu kej jasno glede TV-outa na Radeon9000 PRO

Brody ::

Opazu sm, da je veliko folka na forumu imelo iste probleme z radeonovim TV-outom kot jaz.
Namreč Tvout dela, gledam filme, potem pa kr naenkrat guzne, črna slika na Tvju in je treba računalnik restartat, da spet dela...in pol se zgodba ponavlja v nedogled jst pa gubim fuckin živce!!
Probal sem in z navadnim klonom in z overlay funkcijo in je isto.

Je že kdo od vas rešu to stvar....?

YdoIPonU ::

Se strinjam s tabo Brody! Js mam isti problem, če si kej bral moje poste! Isto nekaj časa dela pol pa kr naenkar vrže sliko ven! Ne vem kaj bi to blo. Probal sem že vse mogoče, vendar mi ni uspelo težave odpraviti! Sam čudno se mi zdi, da nekaterim dela dobro oz. tako so vsaj pisali. Me pa res zanima kako to? Ne vem Brody, jst bom verjetno počaku na Catalyst gonilnike 3.5, če to ne bo odpravilo težavo gre v reklamacijo!!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

OZZY ::

Jaz mam doma dve kartici radeon9000pro in obem dela TV out brez problema.
Go with the flow.

V-i-p ::

Imam Sapphire Radeon 9000pro in TV-OUT (zaenkrat) deluje odlično. Catalyst so pa tazadnji...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

YdoIPonU ::

Ni mi jasno. kako ti lahko deluje odlično, če nama dvema ven meče! Mogoče je pa finta v čem drugem?? Samo v čem??

Voyager ::

V-i-p, mejhn bol stestiraj pa bos opazil da ti v resnici ne dela. Vcasih lahko crkne ze po par minutah, al pa sele po parih urah. Ampak crkne pa !

YdoIPonU, Brody: Čimprej reklamirat da ne bo prepozn. Pa drugo firmo vzet, npr HIS. Bo vsaj delal.

V-i-p ::

Ne, ne, kolegi, motite se. Ker sem bil tako vesel tega TV-OUTA sem vse filme oblajal na tvju ;) No, da povem kako imam jaz, da vidimo če to mislite. Zalaufam bsplayerja in film, pritisnem bližnjico da prešalta na tv. Takrat bo zvok na tvju, slika bo pa črna. Ne vem zakaj, ampak to me ne moti. Če pa prej prešaltam na tv in takrat odprem bsplayerja in film, pa deluje odlično pa sem jih že blizu 15 pogledal kar imam kartuljo in vsak film se je odvrtel lepo do konca...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Maximus ::

Ziu!

Mam saphire 9000Pro in TV-OUT dela bp. Vcasih sem znal s kolegi po 2 do 3 filme na enkrat pogledat, pa ni niti enkrat kj zejbaval.

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564093 (3422) anjica
»

Problem z Geforce-om Ti 4200!!!

Oddelek: Zvok in slika
131766 (1382) partysound
»

Sapphire Radeon 9000PRO TV out problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111284 (1090) Swiwer
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292073 (1573) Kawl6
»

Radeon 8500

Oddelek: Strojna oprema
111325 (1045) meacho

Več podobnih tem