» »

Fargo

Fargo

««
6 / 6
»
»»

Cruz ::

Meni zaenkrat zelo všeč, najbolj do zdaj(do zdaj mi je bila najboljša druga sezona). Ravno pravšnja mešanica drame, komedije, akcije, ... pa še kaj, da ne bom spoilal. :)

oo7 ::

Jaz pa se nemorem odločiti ali je bila prva ali druga sezona boljša :) sta bili pa obe naravnost odlični.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

Druga je kar špica ja. Jo zdaj gledam in se sprašujem, kam je izginila genijalnost hawleya.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Druga je kar špica ja. Jo zdaj gledam in se sprašujem, kam je izginila genijalnost hawleya.

Zdaj oktobra sem spet pogledal prvo sezono zdaj pa tudi jaz spet gledam drugo sezono trenutno sem pri 4 epizodi.

Konlov ::

Ali je na HBO že?

Shin ::

5. epizoda odlična. Komaj čakam naslednjo.

Shin ::

Shin je izjavil:

5. epizoda odlična. Komaj čakam naslednjo.
Niz odličnih epizod se nadaljuje. Napetost se stopnjuje. Počilo bo. Močno.

Outcast ::

Nisem zdržal da bi počakal vse epizode :D, trenutno končal drugi del in mi je všeč so far, sicer bolj počasen tempo vendar je zelo dobro nastavljeno...

Cruz ::

Ta tema pa je kar mrtva, bi si človek mislil, da bo v času karantene dosti bolj živa. :'( Vprašanje je, če ljudje ne gledajo sproti ali pa jim enostavno ni všeč.

Nič ne de, pa bom preživljal več časa na r/fargotv.

9. del je bil G.O.A.T, vsaj meni, ki sem fan dueta Coen Brothers. Zlahka bi lahko ta del nastopal samostojno, kot kratki film o nestabilnosti in negotovosti življenja. Sem zelo vesel, da so se v tem delu osredotočili na ta2 karakterja. Bom definitivno še 1x, 2x pogledal ta del do ponedeljka. Komaj čakam zadnjega.

Outcast ::

Cruz je izjavil:

Ta tema pa je kar mrtva, bi si človek mislil, da bo v času karantene dosti bolj živa. :'( Vprašanje je, če ljudje ne gledajo sproti ali pa jim enostavno ni všeč.

Nič ne de, pa bom preživljal več časa na r/fargotv.

9. del je bil G.O.A.T, vsaj meni, ki sem fan dueta Coen Brothers. Zlahka bi lahko ta del nastopal samostojno, kot kratki film o nestabilnosti in negotovosti življenja. Sem zelo vesel, da so se v tem delu osredotočili na ta2 karakterja. Bom definitivno še 1x, 2x pogledal ta del do ponedeljka. Komaj čakam zadnjega.

Zadnja...mislim da sta še 2 dela do konca sezone;)

Meni je over all ta sezona najslabša, še vedno dobra in zanimiva, vendar glede na vse sezone najslabša.
Tud ne zdi se mi da lahko zadnje 2 dela kej to spremenita...

strawman ::

Tudi meni je zadnja sezona slabša od ostalih, ampak Fargo je še vedno izredno kvalitetna serija.
Že samo pri tistem prizoru za mizo pri večerji v 9. delu, sem bolj "začutil" razne karakterje, kot v nekaterih drugih serijah po par sezonah.
Polarization is the new religion.

Phantomeye ::

Ta zadnja epizoda je najboljša v sezoni IMO, polno referenc in pridih cohen brotherjev. Boljša tudi od marsikatere prejšnje epizode iz drugih sezon.

Se mi pa zdi, da so overall malo zašli. Sej imaš še vedno quiry like in vse, samo ... something is different. Mogoče lokacija (kansas)
««
6 / 6
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30855244 (6153) A. Smith
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

8815587 (2626) oo7
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

42570039 (14363) IL_DIAVOLO
»

12 monkeys (2015) (strani: 1 2 3 )

14722105 (7037) Izi

Več podobnih tem