» »

Fargo

Fargo

Cruz ::

Meni zaenkrat zelo všeč, najbolj do zdaj(do zdaj mi je bila najboljša druga sezona). Ravno pravšnja mešanica drame, komedije, akcije, ... pa še kaj, da ne bom spoilal. :)

oo7 ::

Jaz pa se nemorem odločiti ali je bila prva ali druga sezona boljša :) sta bili pa obe naravnost odlični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

Druga je kar špica ja. Jo zdaj gledam in se sprašujem, kam je izginila genijalnost hawleya.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Druga je kar špica ja. Jo zdaj gledam in se sprašujem, kam je izginila genijalnost hawleya.



Zdaj oktobra sem spet pogledal prvo sezono zdaj pa tudi jaz spet gledam drugo sezono trenutno sem pri 4 epizodi.

Konlov ::

Ali je na HBO že?

Shin ::

5. epizoda odlična. Komaj čakam naslednjo.

Shin ::

Shin je izjavil:

5. epizoda odlična. Komaj čakam naslednjo.
Niz odličnih epizod se nadaljuje. Napetost se stopnjuje. Počilo bo. Močno.

Outcast ::

Nisem zdržal da bi počakal vse epizode :D, trenutno končal drugi del in mi je všeč so far, sicer bolj počasen tempo vendar je zelo dobro nastavljeno...

Cruz ::

Ta tema pa je kar mrtva, bi si človek mislil, da bo v času karantene dosti bolj živa. :'( Vprašanje je, če ljudje ne gledajo sproti ali pa jim enostavno ni všeč.

Nič ne de, pa bom preživljal več časa na r/fargotv.

9. del je bil G.O.A.T, vsaj meni, ki sem fan dueta Coen Brothers. Zlahka bi lahko ta del nastopal samostojno, kot kratki film o nestabilnosti in negotovosti življenja. Sem zelo vesel, da so se v tem delu osredotočili na ta2 karakterja. Bom definitivno še 1x, 2x pogledal ta del do ponedeljka. Komaj čakam zadnjega.

Outcast ::

Cruz je izjavil:

Ta tema pa je kar mrtva, bi si človek mislil, da bo v času karantene dosti bolj živa. :'( Vprašanje je, če ljudje ne gledajo sproti ali pa jim enostavno ni všeč.

Nič ne de, pa bom preživljal več časa na r/fargotv.

9. del je bil G.O.A.T, vsaj meni, ki sem fan dueta Coen Brothers. Zlahka bi lahko ta del nastopal samostojno, kot kratki film o nestabilnosti in negotovosti življenja. Sem zelo vesel, da so se v tem delu osredotočili na ta2 karakterja. Bom definitivno še 1x, 2x pogledal ta del do ponedeljka. Komaj čakam zadnjega.


Zadnja...mislim da sta še 2 dela do konca sezone;)

Meni je over all ta sezona najslabša, še vedno dobra in zanimiva, vendar glede na vse sezone najslabša.
Tud ne zdi se mi da lahko zadnje 2 dela kej to spremenita...

strawman ::

Tudi meni je zadnja sezona slabša od ostalih, ampak Fargo je še vedno izredno kvalitetna serija.
Že samo pri tistem prizoru za mizo pri večerji v 9. delu, sem bolj "začutil" razne karakterje, kot v nekaterih drugih serijah po par sezonah.

Phantomeye ::

Ta zadnja epizoda je najboljša v sezoni IMO, polno referenc in pridih cohen brotherjev. Boljša tudi od marsikatere prejšnje epizode iz drugih sezon.

Se mi pa zdi, da so overall malo zašli. Sej imaš še vedno quiry like in vse, samo ... something is different. Mogoče lokacija (kansas)

Outcast ::

Kot sem že povedal: najslabša sezona, ampak še vedno dokaj dobra...

Cruz ::

Outcast je izjavil:

Kot sem že povedal: najslabša sezona, ampak še vedno dokaj dobra...
Bi se strinjal, zadnja 2 dela mi nista bila všeč.

Pri meni je tako: S2>S3>S1>S4
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Peta sezona bo ampak ne še kmalu. Naj bi bila pa tudi zadnja.

oo7 ::

Fargo 5 sezona se bo dogajala v letu 2019 in se bo dogajala okoli ugrabitve.

oo7 ::

Fargo | Installment 5 Official Trailer | Juno Temple, Jon Hamm, Jennifer Jason Leigh




21 november.

oo7 ::

Danes sta izšli prvi dve epizodi 5 sezone Fargo. Naprej pa bodo epizode izhajale 1x tedensko.

GrimReaper3 ::

Se je hitro videlo, da je 5. sezona na ravni 1. do 3.

IL_DIAVOLO ::

Wut?! To je ze zunaj?

Zakon. Upam da je dodelana kot mora bit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nesta ::

Treba pogledat

oo7 ::

In je že kdo gledal ? Zunaj so že tri epizode kako se vam zdi ?

IL_DIAVOLO ::

Pilot je bil zakon, dalje se nisem gledal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

stevemcq_ ::

Vse tri epizode, ki so zunaj so odlične in spominjajo na prve 2 sezoni. Kdor je fan Fargo sveta, se bo počutil domače tudi v tej sezoni.

oo7 ::

Tudi jaz sem pogledal pilot ni slabo. Bom danes probal pogledati še drugi in tretji.

StarMafijec ::

Prve štiri epizode so na nivoju in so primerljive s 1. in 2. sezono serije Fargo.

mihi666 ::

Kje pa dol zvlečete te serije? Sem gledal vse tudi film.

Nesta ::

Soap2day...

oo7 ::

Sem pogledal prve tri epizode. Fargo Sam doma :)

oo7 ::

Sem pogledal še 4 epizodo zaenkrat dobro čeprav ne tako kot prva in druga sezona in defeinitivno boljše kot tretja in četrta.

IL_DIAVOLO ::

Ni mi vsec, da se druzbeni problemi mesajo v serijo. Čeprav je femicid precej hud problem, ampak come on :8)

Nadpovprečno dobra serija sicer, ampak kot sem rekel, nepotreben dodatek k seriji, ki je sama po sebi odlicna.

Ali pa res ni vec dobrih idej za fargo zgodbo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

Jaz moram pogledati še 6 in 7 epizodo. Prvih 5 je bilo dobrih.

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni mi vsec, da se druzbeni problemi mesajo v serijo. Čeprav je femicid precej hud problem, ampak come on :8)

Nadpovprečno dobra serija sicer, ampak kot sem rekel, nepotreben dodatek k seriji, ki je sama po sebi odlicna.

Ali pa res ni vec dobrih idej za fargo zgodbo.


K recimo umori, mafija, splošno nasilje niso "družbeni problemi".

papasmrk ::

Meni pa ta sezona ni tolk všeč. Določene lastosti pri nekaterih likih so tolk pretirane, da na koncu izpade ko ena komedija.
Za komentiranje se moraš prijaviti

yayo ::

Jaz sem imel vtis v prejšnjih sezonah, da so bolj počasi in podrobno gradili like, ki so vsi imeli neko strukturirano, zanimivo ozadje. Bili so bolj "fleshed out" kot pravijo anglofoni. V peti sezoni pa so narisani le z par risi čopiča, tudi zato, ker so vsi že videni. Liki v tekoči sezoni so majne variacije likov katere smo v Fargo doživeli skozi leta. Meni je sezona drugače všeč, tistih 45 minut mi mine kot bi jih bilo le 15. Najbolj zanimiv mi je Ole Munch, seveda. Videl sem 5 epizod in ga še nisem pogruntavščina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Edit: nisem ga še pogruntal, autocorrect na tablici me zajebava.

IL_DIAVOLO ::

No ja saj fargo je neke vrste komedija, s pridihom crime felerjov. Vsec mi je da se je obrazlozila immortality dolocenih karakterjev aka tiger, ki so bili ze videni v prejsnjih sezonah. Zanimivo, da nisem dobil obcutka da je serif tako evil, do epizode z lutkami, kar jim stejem v minus. Ceprav, ce bi bilo bolj ocitno, ne bi bilo potrebe po tej epizodi, ki je bila se najmanj predvidljiva, a po drugi strani nepotreben filler.

Sem malo navijal za serifa in sovrazil tasco od Nadine, zdaj pa kontra. Ni pa mi jasno, zakaj je policistka izdala Nadine in odpeljala Scotty nazaj k babici? Malo posiljeno vse skupaj brez prave povezave v zgodbi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mihi666 ::

Si je kdo pogledal film Fargo? Ko pogledaš film ti je marsikaj bolj jasno.

kuglvinkl ::

nisem gledal TV izvedb, sem pa vseeno poizkusil S05. Je solid. Še posebej mi všeč prikaz "pičk", torej biološko moških - all fucking useless. Al pa faking toxic thorugh the roof.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

nisem gledal TV izvedb, sem pa vseeno poizkusil S05. Je solid. Še posebej mi všeč prikaz "pičk", torej biološko moških - all fucking useless. Al pa faking toxic thorugh the roof.



Poglej prvo in drugo sezono daleč najboljši sezoni.

kuglvinkl ::

ok. Biliy Bob pa to?
Your focus determines your reallity

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

ok. Biliy Bob pa to?


Med drugimi ja :)

kuglvinkl ::

Haha, v eni zadnih epizod so za podlago prizora izbral komad toxic od britney spears, kamera je pa total na Royevem obrazu. Ce je kdo za sekundo pomislil, da je Roy vseeno mogoce good guy.

Spoiler!!!

Na konc bo kot kaze Wako style obracun. Teh civil war prizor utegne bit v popularni kulturi v 2024 vec, kot sicer.
Your focus determines your reallity

IL_DIAVOLO ::

Se mi zdi, da je ta sezona vsako epizodo slabsa.

Ne vem, slaba neprivlačna rdeca nit, nekako me sploh ne zanima finale, igralci so slabi. Kako pogrešam Malva in Milligana in kup ostalih igralcev, ki so odigrali za 10-ko.

In se največji minus...skoraj noben ne umre, v Fargu(!)

Ce ni Noah postal dementen, je edina moznost ki jo vidim, da jim ne pustijo biti brutalni. Oziroma povedano drugace woke je ugrabil se eno izmed zadnjih top serij.

Skoda.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

papasmrk ::

Meni je tale sezona težko gledljiva. Tolk enih glupih karakterjev dat na kup pa tud sama rdeča nit se je skozi epizide malo izgubila...
Za komentiranje se moraš prijaviti

yayo ::

Mene tale sezona zabava je pa res, da po inteligenci scenarija zelo zaostaja napram boljšim sezonam. Šli so povsem v smer komedije, glavni lik Doroty/Nadine pa je, sicer odlično zaigrana s strani Juno Temple, ampak je že čisto karikaturalna Mary Sue. Povejte mi kaj ne obvlada? :)) Komedija v skladu s časom, me pa nič ne moti, ker smo desetletja gledali razne vsemogočne McGiverje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kuglvinkl ::

papasmrk je izjavil:

Meni je tale sezona težko gledljiva. Tolk enih glupih karakterjev dat na kup pa tud sama rdeča nit se je skozi epizide malo izgubila...


Rdeca nit je zelo preroska za 2024 - kaj se zgodi, ce damo Royem Tilmanom besedo. Celo volitve same so vkljucil v serijo, za tiste, ki sedijo na najcenejsih sedezih. Z jasnim sporocilom, so totalni joke in skodljivi kot zivo apno.

To je edini msg serije. Vse ostalo je okoli zato, da je gledljivo in da vam proda ta msg.

Se to, to je cist in line s Filmom. Tist azijat se je napucaval visoko noseci Francis v restavraciji. Je odmislu to. Vseeno mu je blo, bo ze baba nekak. Njen moz, kontrastna liga brezjajcnega modela, je pa slikal znamke. Se pravi, na eni strani imamo Roye Tilmane na drugi pa te Wayne - kurantni mož od Dorothy. In pravi Dot, da ga ima rada neskončno, slednjega namreč. Izbrala je nežnost čez moškost. Ker ve, kaj ji je delala moškost - pretepala.

Jasno, da enim ti msg niso vsec.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

StarMafijec ::

kuglvinkl je izjavil:

Se pravi, na eni strani imamo Roye Tilmane na drugi pa te Wayne - kurantni mož od Dorothy. In pravi Dot, da ga ima rada neskončno, slednjega namreč. Izbrala je nežnost čez moškost. Ker ve, kaj ji je delala moškost - pretepala.

Jasno, da enim ti msg niso vsec.

Ja, ker žal pač ženske rajše izberejo može, ki so prvega tipa. Tepežem navkljub.

papasmrk ::

kuglvinkl je izjavil:


To je edini msg serije. Vse ostalo je okoli zato, da je gledljivo in da vam proda ta msg.

Se strinjam s tvojo recenzijo te sezone. Res prikazuje stanje duha leta 2024 ampak bi pa lahko naredili bolj gledljivo zadevo. Mentalno sem še v prejšnjem stoletju in odraščal v času filmov kot so Good Fellas in Terminator 2.
Za komentiranje se moraš prijaviti

StarMafijec ::

Woke finale sezone.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
511112910 (1353) HitroDihanje
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219245924 (3910) oo7
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021820 (1016) Likalnik
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30874033 (24942) A. Smith

Več podobnih tem