» »

Na Tusmobilu dobil račun za 1100eur!

Na Tusmobilu dobil račun za 1100eur!

«
1
2 3

5er13 ::

Pozdravljeni!

Kako naprej...:(

Lp

r00k ::

Tema na slotech z minimalnimi podatki. Alternativno pokličeš tušmobil.

BigHugo ::

5er13 je izjavil:

Pozdravljeni!

Kako naprej...:(

Lp



Idi na pošto in plačaj. Si pač toliko porabil.
LP BigHugo

5er13 ::

Porabil sem zaradi prenosa podatkov. Cudno se mi zdi da mi niso prej poslali sms-a. V tujini ti takoj posljejo sms in te opomnijo, da ste presegli podatke...:(

xda develope ::

Slika računa.Zgleda kot troll tema.

bambam20 ::

ja seveda. Točno si vedel da porabljaš MB , ki jih nimaš zakupljenih in čakal na njihov SMS. Zakaj bi ti ga poslali, če nisi imel vklopljene opcije opozarjanja , ko si presegel zakupljeno količino?

Čista troll tema. :D

Oni so seveda veseli, da bodo toliko iztržili od tebe.

Miha 333 ::

Mislim, da bo treba plačat. Kot rečeno, oni so veseli, da toliko porabiš, zakaj bi te opozarjali. Je pa vse določeno v splošnih pogojih.

Zapomnite si: operaterji (ter tudi zavarovalnice, itd.) niso tam zato, da boste vi imeli poceni storitve, ampak zato, da bodo oni dosegali svoj profit, vi ste pa sredstvo za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

bambam20 ::

Miha 333 je izjavil:

Mislim, da bo treba plačat. Kot rečeno, oni so veseli, da toliko porabiš, zakaj bi te opozarjali. Je pa vse določeno v splošnih pogojih.


če vklopiš opcijo opozorila te. Ampak ne vem zakaj bi te sami od sebe :). Jao, pa eni res ne vem al imajo možgane povsem razvite ali kaj jim je?

hojnikb ::

a je dans tako težko nastavit zaporo podatkov po preseženi kvoti ?
#brezpodpisa

lonewolf_ ::

hojnikb je izjavil:

a je dans tako težko nastavit zaporo podatkov po preseženi kvoti ?


če pa smart phone ni tolk pameten, da bi nastavil sam.....
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

hojnikb ::

ker smartphone točno ve kater paket maš...
#brezpodpisa

NotSpecial ::

Treba bo plačat. Če si nekaj koristil, boš to tut plačal. Za v bodoče si "nastavi omejitev" (da te opozorijo k boš ravno pri tem, da boš pokuril), zdej pa se poskusi zmenit za obročno odplačilo (če v enem šusu ne moreš plačati).

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Ta bo težka, če si zavedno trošil prenos podatkov. Za vnaprej si pa naloži AVG Antivirus za Android (predpostavljam, da imaš tak smartphone), ki ti vedno prikazuje količino prenešenih podatkov poleg tega, da si zaščiten pred virusi in te tudi opozori, ko se približuješ meji, ki si jo nastavil. Lahko tudi nastaviš, da ti takrat onemogoči povezavo.

hojnikb ::

te zadeve majo androidni telefoni že vgrajeno, ni potrebe po odvečnem antivirusu
#brezpodpisa

suhi ::

Prejšnji teden sem bil v tujini in sem zakupil 100 MB prenosa podatkov v EU pri Telekomu. Ko sem presegel 80% zakupljene količine, so mi poslali SMS sami od sebe. Tušmobil so pač šalabajzerji, čeprav si je OP seveda kriv sam.

slovenec_89 ::

Pred leti sem imel zelo podoben problem. Sem ga opisal tudi v temi tu na forumu.
Položnica je bila 400€, ki sem jo sicer plačal. Problem je pa takrat bil, da njihov števec na moj.simobil ni deloval, oz. je miroval. Prav tako preverjanje preko SMSja ni delovalo.
Pritožbo so mi zavrnili, po prijavi na TIRS in AKOS pa sem dobil povrnjeno vse.

bbbbbb2015 ::

slovenec_89 je izjavil:

Pred leti sem imel zelo podoben problem. Sem ga opisal tudi v temi tu na forumu.
Položnica je bila 400€, ki sem jo sicer plačal. Problem je pa takrat bil, da njihov števec na moj.simobil ni deloval, oz. je miroval. Prav tako preverjanje preko SMSja ni delovalo.
Pritožbo so mi zavrnili, po prijavi na TIRS in AKOS pa sem dobil povrnjeno vse.


Čisto tako, vseeno ne zaupat operaterjem. Jaz sem fasal par let nazaj račune za cca 2100 €. Pri Telekomu, oziroma takrat Mobitelu.

Prosim te lepo. Najprej je mesečni račun 70 €, potem pa 1100 €?

To jih mora nekdo stožiti, zveza potrošnikov. Ma kakšen zakup. To je goljufija. Najprej nizke cene, potem pa samo čakajo, da se kaj zalomi. In zalomi se hitro.

Včasih ne tebi, njim.

Sicer sediš na tempirani bombi - ves čas.

Tako da. Moje osebno mnenje je, da se to nikoli ne bi smelo zgoditi. Period.

Glugy ::

To je najmanj zavajanje potrošnikov. Zavedli so te. Če se da to pravno dokazat pa verjetno da je težko.

hojnikb ::

predplacnik ftw ;)
#brezpodpisa

bbbbbb2015 ::

Glugy je izjavil:

To je najmanj zavajanje potrošnikov. Zavedli so te. Če se da to pravno dokazat pa verjetno da je težko.


Ne toliko zavajanje. Ampak predatorski model.

Tako kot piramidni, bi tudi predatorski morali z zakonom prepovedati.

Predatorski model pomeni, recimo da maš lizing avta.

do 400km na mesec je to 130 €/mesec. Pri 401km in nadalje pa je to 900€ za vsak nadaljnji km.

Pa ste normalni?

Pa tega v Belgiji ni.

Phantomeye ::

Sej povsod podobno delajo. Zadnjič sem na zadnji dan presegel zakupljen internet pri simobilu, oni so mi pa avtomatsko aktivirali dodatni gigabajt za 3€. Sredi meseca meseca bi bilo to fino (če bi želel uporabljat internet še naprej), zadnji dan, niti ne. Sicer sem se pritožil in dobil dobropis. Ampak vseeno. Njihov argument je bil sicer, da bi že s par MB presegel 3€, če ne bi aktivirali. Šure, samo kje pa piše, da ne bi pač ukinil interneta, ko bi ga presegel, kot se je ponavadi počelo?

bbbbbb2015 ::

Phantomeye je izjavil:

Sej povsod podobno delajo. Zadnjič sem na zadnji dan presegel zakupljen internet pri simobilu, oni so mi pa avtomatsko aktivirali dodatni gigabajt za 3€. Sredi meseca meseca bi bilo to fino (če bi želel uporabljat internet še naprej), zadnji dan, niti ne. Sicer sem se pritožil in dobil dobropis. Ampak vseeno. Njihov argument je bil sicer, da bi že s par MB presegel 3€, če ne bi aktivirali. Šure, samo kje pa piše, da ne bi pač ukinil interneta, ko bi ga presegel, kot se je ponavadi počelo?


Glej, 10 let sem delal na Telekomu Slovenije. Ko sem odšel, pa mogoče 2-3 leta pozneje, se je začela ta zajebancija.

Mislil sem, da sem modrejši, pa na žalost ne. Prvič se mi je zalomilo z GSM modemom, ko sem 48 ur visel na modemu, ker je en IT sistem šel cu grunt.

Drugič se mi je zalomilo, ko sem bil v Maleziji na službeni poti in je vrglo ven varovalko in sem zopet rihtal in usmerjal po telefonu.

Vedno je nekaj, ko se zalomi. In preprosto povedano, slovenski telefon sem pustil v Sloveniji. Nazadnje sem imel vklopljen Simobilov EU NESKONČNO.

Neskončen je bil samo moj račun. 680 €.

In je mir s tem sranjem, odkar sem Simobil pustil v Sloveniji. V Belgiji imam pa belgijski telefon. 15 €/mesec fiksno. Ker toliko čist zares telefon je vreden in nič več. Pa koliko vidim, ljudje v Belgiji tudi tu nekje za telefon plačujejo. Ma kje pa 100 €. To operaterji v Sloveniji tako nategujejo, da organsko popenim, ko tole zajebancijo vidim.

mihec87 ::

Če je interes bi se zadeve rešle enostavno kot dnevni limit dviga pri bančni kartici...

Limit bi bil postavljen kot bi želel sam oz default bi bil limit količina zakupljenga prenosa potem pa blokada-če hočeš več pošlji sms.
Zadeva bi se ponastavla ob koncu obračunskega obdobja..

hojnikb ::

mihec87 je izjavil:

Če je interes bi se zadeve rešle enostavno kot dnevni limit dviga pri bančni kartici...

Limit bi bil postavljen kot bi želel sam oz default bi bil limit količina zakupljenga prenosa potem pa blokada-če hočeš več pošlji sms.
Zadeva bi se ponastavla ob koncu obračunskega obdobja..

to je edini razlog da se se vedno drzim kartic... ja vem, za otroke, but it gets the job done. brez presenecenj¸¸
#brezpodpisa

bbbbbb2015 ::

mihec87 je izjavil:

Če je interes bi se zadeve rešle enostavno kot dnevni limit dviga pri bančni kartici...

Limit bi bil postavljen kot bi želel sam oz default bi bil limit količina zakupljenga prenosa potem pa blokada-če hočeš več pošlji sms.
Zadeva bi se ponastavla ob koncu obračunskega obdobja..


Vidiš, v tem je problem.

Vsadili so ti v glavo neko linijo, črto. Do črte je zgodba A, po črti zgodba B.

Zgodba A je v vseh reklamah. Zgodba B pa je drobni tisk aneksa dodatka k pogodbi.

Zdaj pa se žonglirajmo okrog črte.

Glej, kot sem ti rekel..

Če nekdo začne prodajati zgodbo, da bo on meni prodal, jaz pa desetim naprej pa bova zaslužla. Ta je kriminalec in bi ga celo sodnik pripravnik poslal za zapahe.

Podobno, če ti nekdo začne prodajati zgodbo, da vložiš 100€, pa so mesečne obresti 70%, je to Ponzijeva shema in tudi gre za zapahe.

Ker so generalna ekonomija in politika ugotovile, da ti dve zgodbi v svoji osnovi skrivata nategunski namen.

Jaz evo trdim suvereno, da to velja za zakup minut, MB, GB, TB če hočeš in cena naraste več kot 8% glede na izhodiščno ceno. Ker tu nekje se vrtijo penali (zamudne obresti, penali za neizvedbo pogodbe).

Vse kar je nad 8-9% je nateg. NATEG.

njyngs ::

Ne razumem zakaj govorite o zavajanju in krivdi operaterja. Operater zaračuna toliko kot si porabil. Po pogodbi, ki si jo sam podpisal. Isto je na cesti. Nihče si ne vozi policaja s sabo, ki bi te ob približevanju max dovoljeni hitrosti udaril s pendrekom in pri prekoračenju zategnil ročno zavoro. Isto ti finančni svetovalec ne hodi za tabo pa ti govori, da si tega ne moreš privoščiti v trgovini.

Če si nesposoben nadzirati lastno porabo pač plačaš. Kriv si sam.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Rok Woot ::

Problem je v nefleksibilnosti, ko kličeš operaterja se neda nič zmenit. Kot drugo mora biti potrošnik zaščiten, imaš ti čas cele dbeve mali tisk brat. Porabiš 100 min je ok pri 101 ti pa nogo odrežejo, to se ti zdi normalno?

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:

Ne razumem zakaj govorite o zavajanju in krivdi operaterja. Operater zaračuna toliko kot si porabil. Po pogodbi, ki si jo sam podpisal. Isto je na cesti. Nihče si ne vozi policaja s sabo, ki bi te ob približevanju max dovoljeni hitrosti udaril s pendrekom in pri prekoračenju zategnil ročno zavoro. Isto ti finančni svetovalec ne hodi za tabo pa ti govori, da si tega ne moreš privoščiti v trgovini.

Če si nesposoben nadzirati lastno porabo pač plačaš. Kriv si sam.


Ni res. Preberi si Obligacijski zakonik. V grobem, vsaka stvar mora imeti pošteno ceno. In vsako ravnanje pogodbenih strank mora biti v dobri veri.

Cena, ki je kot sem rekel, 8% nad izhodiščno, ni poštena. Bodisi je osnovna cena prenizka ali pa penali previsoki. Ali oboje.
In ravnanje, da so te cene skrite ali napisane tako, da povprečen uporabnik tega ne zazna, ni pošteno.

To skupaj pa da ravnanje ene od pogodbenih strank, ki je kaznivo.

Bil sem celo na šolanju, kako se pogajati, poštena ravnanja, nepoštena ravnanja. Zveza potrošnikov je preveč pasivna. Pa ta APEK (ali je kaj drugega zdaj) - enako.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Kakšen šitload prodajanja megle. Ali bodi konkreten ali pa nič.

njyngs ::

Seveda, najboljše, da kar vsi začnemo kršiti vse pogodbe in potem dajati pritožbe, ker se nam cena nad v paket vključeno vsebino zdi "nepoštena".

Meni še noben operater ni držal pištole na glavo in mi rekel naj podpišem pogodbo. Sem se kar sam odločil za to. Če ne spoštuješ dogovora si sam kriv.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Aston_11 ::

Bralno pismeni pa smo tudi vsi in imamo možnost prebrati pogodbe in pogoje.

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:

Seveda, najboljše, da kar vsi začnemo kršiti vse pogodbe in potem dajati pritožbe, ker se nam cena nad v paket vključeno vsebino zdi "nepoštena".

Meni še noben operater ni držal pištole na glavo in mi rekel naj podpišem pogodbo. Sem se kar sam odločil za to. Če ne spoštuješ dogovora si sam kriv.


Verjetno, če bi ti napisali, da bo povprečna cena pogovorov 119,17 € - je sigurno ne bi podpisal.

Ker če 11x plačaš 30 €, dvanajstič pa 1100 €, je to povprečje 119,17 €.

No, nič hudega hotshot. Nihče ti ni držal pištole na glavo.

Zadostuje, da imaš mino na riti. Mina, kapiš?

Pardon, telefon v žepu.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

bbbbbb2015 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Seveda, najboljše, da kar vsi začnemo kršiti vse pogodbe in potem dajati pritožbe, ker se nam cena nad v paket vključeno vsebino zdi "nepoštena".

Meni še noben operater ni držal pištole na glavo in mi rekel naj podpišem pogodbo. Sem se kar sam odločil za to. Če ne spoštuješ dogovora si sam kriv.


Verjetno, če bi ti napisali, da bo povprečna cena pogovorov 119,17 € - je sigurno ne bi podpisal.

Ker če 11x plačaš 30 €, dvanajstič pa 1100 €, je to povprečje 119,17 €.

No, nič hudega hotshot. Nihče ti ni držal pištole na glavo.

Zadostuje, da imaš mino na riti. Mina, kapiš?

Pardon, telefon v žepu.

To se dogaja nepismenim in neizobraženim, ki se dovolj ne pozanimajo kaj podpisujejo ali pa za to nimajo interesa zaradi navdušenosti nad nakupom novega gadgeta.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Rok Woot ::

Ja in ti bi rad živel v svetu, kjer 20% časa bereš pogodbe?

njyngs ::

Če toliko pogodb podpisuješ bi ti priporočal, da si priskrbiš enega pomočnika.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

repson ::

Moj švicarski operater prekine podatkovno povezavo, ko dosežem limit. Po tem se lahko povežem samo na njihovo stran, kjer lahko izberem 1) surfanje po ceni na MB, 2) zakup 1GB, 3) zakup 5GB. Brez vklapljanja opcij in ukvarjanja s tem. Temu se reče fer poslovanje.

@njyngs: Zakaj postavljaš interes operaterja pred lastnega?

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:


To se dogaja nepismenim in neizobraženim, ki se dovolj ne pozanimajo kaj podpisujejo ali pa za to nimajo interesa zaradi navdušenosti nad nakupom novega gadgeta.


Pyzda. Tvoj svet je pa tako flat, raven ko daska.

Pridem jaz, magister znanosti, oni ta pravi akademski, z interesom, srednje navdušen, v BASE trgovino,ter nabašem nek priključek. Pogodba, 10 strani, cenik. Še podpis, s'il vous plaît. In to je to.

Pogodba je v francoskem jeziku, visokem francoskem pravnem.

S svojo francoščino bi švical ko konj, preden preberem 10 strani. Za mano pa vrsta. Deca jočejo, vroče je, zaprli bodo trgovino... Kaj zdaj, podpišem, ne podpišem?

njyngs ::

repson je izjavil:

Moj švicarski operater prekine podatkovno povezavo, ko dosežem limit. Po tem se lahko povežem samo na njihovo stran, kjer lahko izberem 1) surfanje po ceni na MB, 2) zakup 1GB, 3) zakup 5GB. Brez vklapljanja opcij in ukvarjanja s tem. Temu se reče fer poslovanje.

@njyngs: Zakaj postavljaš interes operaterja pred lastnega?

Ravno obratno. Moj interes je NE plačati več. Operaterjev pa vice versa. Torej moj interes je, da ne presežem zakupljene omejitve. Seveda moj Android to dela sam namesto mene.

bbbbbb2015 je izjavil:

njyngs je izjavil:


To se dogaja nepismenim in neizobraženim, ki se dovolj ne pozanimajo kaj podpisujejo ali pa za to nimajo interesa zaradi navdušenosti nad nakupom novega gadgeta.


Pyzda. Tvoj svet je pa tako flat, raven ko daska.

Pridem jaz, magister znanosti, oni ta pravi akademski, z interesom, srednje navdušen, v BASE trgovino,ter nabašem nek priključek. Pogodba, 10 strani, cenik. Še podpis, s'il vous plaît. In to je to.

Pogodba je v francoskem jeziku, visokem francoskem pravnem.

S svojo francoščino bi švical ko konj, preden preberem 10 strani. Za mano pa vrsta. Deca jočejo, vroče je, zaprli bodo trgovino... Kaj zdaj, podpišem, ne podpišem?

Koliko sem nazadnje bral drobni tisk pri Telekomu za paket Brezskrbni je bil dolg za 3 minute branja in označen z zvezdico. Torej manj kot traja klikanje zaposlenih pri operaterju, ko ti pregleduje tvoje trenutne podatke in sestavlja pogodbo.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:

Koliko sem nazadnje bral drobni tisk pri Telekomu za paket Brezskrbni je bil dolg za 3 minute branja in označen z zvezdico. Torej manj kot traja klikanje zaposlenih pri operaterju, ko ti pregleduje tvoje trenutne podatke in sestavlja pogodbo.


Pustimo to. Ti gledaš svet iz svoje mikro perspektive, kjer si ti referenčna točka.

Realen svet je mlada mamica z jokajočim otrokom, ki nima časa brati. Klining woman, ki bere, a ne razume. Dedek, s penzijo, pa si misli, saj ta mladina je pa to urihtala. Japi, ki misli, da je svet njegov, ter pogodb pod 10.000 € RVC ne bere.

Ti piflar pa si eno pogodbo prebral, pa si zdaj car.

Ti bom jaz dal eno iz Libije, pa si polomi te svoje nabrušene zobke. Pojma nimaš, kaj tam piše. Prodali te bomo na tržnici za sužnjo. Sam še turo na glavo rabiš. ;)

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Zgleda maš probleme z razumevanjem realnega sveta. V realnem svetu je pogodba pogodba in nima veze kdo in v kakem stanju jo podpisuje. Ko je podpisana je važno samo kaj v njej piše in do kolikšne mere se izpolnjuje. Ne bom podpisal pogodbe iz Libije ker ne vem kaj tam piše. In če pogodbe ne podpišem posledično nimam problema.

Priporočam pa ti, da si mlado mamico z jokajočim otrokom, dedka in tisto žensko pelješ na pijačo v prvo vaško gostilno. Priporočam, da s sabo vzameš kako pogodbo in skupaj preberete.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

mihec87 ::

repson je izjavil:

Moj švicarski operater prekine podatkovno povezavo, ko dosežem limit. Po tem se lahko povežem samo na njihovo stran, kjer lahko izberem 1) surfanje po ceni na MB, 2) zakup 1GB, 3) zakup 5GB. Brez vklapljanja opcij in ukvarjanja s tem. Temu se reče fer poslovanje.



Točno tako in z tem bi se operater rešil nevšečnosti,slabe volje itd...Pač ni interesa oz je bolj fajn pokasirat višek..

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:

Zgleda maš probleme z razumevanjem realnega sveta. V realnem svetu je pogodba pogodba in nima veze kdo in v kakem stanju jo podpisuje. Ko je podpisana je važno samo kaj v njej piše in do kolikšne mere se izpolnjuje. Ne bom podpisal pogodbe iz Libije ker ne vem kaj tam piše. In če pogodbe ne podpišem posledično nimam problema.

Priporočam pa ti, da si mlado mamico z jokajočim otrokom, dedka in tisto žensko pelješ na pijačo v prvo vaško gostilno. Priporočam, da s sabo vzameš kako pogodbo in skupaj preberete.


Zakaj bi jih moral peljati na pijačo? Pozabi. Pa še pravnika bi jim špilal. A ni to moj problem.

Kot rečeno, povedal sem, kaj sem mislil. Saj si me razumel.

Ti pač ne misliš tako. Saj ni konec sveta.

njyngs ::

Če ne razumeš principa pogodbe ni treba hejtati mene in operaterjev. Sploh ni pomembno kaj si jaz ali ti mislima.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Rok Woot ::

Zgleda ti ne razumeš našega pravnega sistema pol pa kle neki piskaš oziroma trobiš. Si že slišal, da smo potrošniki zaščiteni?

Tudi to, da bereš pogodbe in ne poznaš zakonov ti ne pomaga kaj dosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

njyngs ::

Se strinjam. V Sloveniji si zaščiten, če kršiš pogodbo. Verjetno si se tega naučil od Hilde ali pa Boška?
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Rok Woot ::

Torej po tvoje gre lahko človek po telefon in je ob življenje, ker ni prabral malega tiska. Tak svet si želiš ti? Na srečo ne živimo v takem svetu oziroma državi.

njyngs ::

Jaz sem obupal, prekinjam pogovore z vama. V naši državi bi očitno vsak rad vzel koliko mu odgovarja - ne glede na to koliko je za to plačal.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Blazz ::

Grey je izjavil:

Ta bo težka, če si zavedno trošil prenos podatkov. Za vnaprej si pa naloži AVG Antivirus za Android (predpostavljam, da imaš tak smartphone), ki ti vedno prikazuje količino prenešenih podatkov poleg tega, da si zaščiten pred virusi in te tudi opozori, ko se približuješ meji, ki si jo nastavil. Lahko tudi nastaviš, da ti takrat onemogoči povezavo.


lol.. ne rabiš te aplikacije, to vse je že v androidu.

SimstrX ::

Kot potrošnik imaš tako pravice, kot tudi dolžnosti, ki jih moraš spoštovati. Če podpišeš pogodbo za nov telefon, kjer piše, da imaš zakupljeno 1Gb podatkov, nimaš kaj pol piskat, če si skuril 100Gb za YouTube...

Sicer ne vem kako imajo pri Tušmobilu, ampak meni je na Telekomu že ob sklepanju pogodbe delal kljukice, katera obvestila hočem prejemat in katera ne... Poleg tega, če prebereš vsaj enkrat navodila za telefon, je verjetno tudi tam opisana funkcija omejitve podatkov... Da ne omenjam, če nisi prepričan o čemer koli (poraba, prenos), pokličeš na center in vprašaš...

Ampak nekateri bodo še vedno vse to preskočili... pa glavo v pesek in nisem nič kriv...

opeter ::

OBVESTILO: avtor teme se več ni oglasil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19568531 (55977) Cruz
»

Si.mobil spreminja cenik in obračunski interval

Oddelek: Novice / Ostale najave
4717124 (13100) Hayabusa
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145206 (124707) Lonsarg
»

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
674218221 (185681) šernk
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460765 (52892) nekikr

Več podobnih tem