» »

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

««
14 / 14
»
»»

Lonsarg ::

V kakem smislu nagaja? Moje izkušnje z Mobitelovim internetom so 100% povezljivost. Za razliko od WIFI, ko moram včasih resetirat...

Mehmed ::

Vcasih melje pa je treba refreshat da sploh nalozi stran. Pa vem da tega ni pocelo mi se mesec, dva nazaj.

šernk ::

meni se je to zgodilo ravno včeraj, mlelo v nedogled, ob ponovnem zagonu brskalnika pa takoj odprlo stran.

vendar to se mi je zgodilo 1x, pa sem v avgustu porabil 200MB (dokupil 100MB) brez težav, sedaj bom pa itak porabil 10-20MB na mesec kot ponavadi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Alencica ::

Ima kdo mogoče kakšno insajdersko informacijo, kako bo z iphonom za jesen? Bila je špekulacija za poletje 2010, ampak zgleda nič od tega.

Ph4nt0m ::

PrimozR je izjavil:

Pa GPS ti ne dela, kajne? ;)

Ne vem kaj ima GPS s ponudnikom storitev. Kar se tiče vodenja preko internetne povezave pa je itaq za en k*...
www.kartusatoner.si

PrimozR ::

Jah jest tu ne vem, ti si postavil teorijo da ima vezo z 900 MHz UMTSom :)

Ph4nt0m ::

A jaz sem postavil teorijo? Daj prosim poglej, kdo kaj piše, kajti do sedaj nisem ničesar pisal o UMTS-u. Če ne preneseš bolečine ob tem, da je nekdo napisal, da mu Tušmobilovo omrežje deluje bolje kot (očitno tvoje predrago) Mobitelovo, pa tudi ni potrebno pisat neumestnih komentarjev.
www.kartusatoner.si

Ramon dekers ::

kdo pa sploh uporablja tuš? mislim za navadnega uproabnika ima simobil sedaj dejansko najboljšo ponudbo.


1000 v notranje omrežja
1000smsov
200 minut v zunanje
300 mb prenosa podatkov

več kot to ne povprečni uporabnik ne potrebuje!

FeniksX ::

Eno vprašanje bi mel ... če mogoče kdo ve.

Recimo, da pošljem SMS iz Slovenije v drugo državo ... Ali se šteje to pod džbestovih 1000 SMS ali se računa po ceniku smsov?

js osebno ::

smsi v tujino naj bi bili zastonj..
EDIT: v sklopu 1000 smsev, seveda.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Ph4nt0m je izjavil:

A jaz sem postavil teorijo? Daj prosim poglej, kdo kaj piše, kajti do sedaj nisem ničesar pisal o UMTS-u. Če ne preneseš bolečine ob tem, da je nekdo napisal, da mu Tušmobilovo omrežje deluje bolje kot (očitno tvoje predrago) Mobitelovo, pa tudi ni potrebno pisat neumestnih komentarjev.

Ups, pa res, nisi Pesimist :)

Ramon dekers je izjavil:

kdo pa sploh uporablja tuš? mislim za navadnega uproabnika ima simobil sedaj dejansko najboljšo ponudbo.


1000 v notranje omrežja
1000smsov
200 minut v zunanje
300 mb prenosa podatkov

več kot to ne povprečni uporabnik ne potrebuje!

Sam 200 mnut v druga omrežja je treba doplačat, lahko vzameš brez za 10 €. Kar se v bistvu bolj splača, če kličeš manj kot mislim da 50 minut v druga omrežja (tam nekje je break-off point, vsaj glede na ceno minue, ki mi jo je povedal frend - ni nujno točno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tody ::

Jest sem bil ta mesec (avgust) v Bosni 3 dni in sem šel pogledat, kdo je zmagal na forumuli pa mislim da sem enkrat preveril če je kak pomembn email. Števec zna povedati da podatkov v obe smeri ni bilo več kot 2 mb. Mobitel mi je zaračunal 37 EUR za to!

dunda ::

Tody je izjavil:

Jest sem bil ta mesec (avgust) v Bosni 3 dni in sem šel pogledat, kdo je zmagal na forumuli pa mislim da sem enkrat preveril če je kak pomembn email. Števec zna povedati da podatkov v obe smeri ni bilo več kot 2 mb. Mobitel mi je zaračunal 37 EUR za to!


Verjetno so toliko zaračunali bosanci Mobitelu :-)
https://www.kacnje.eu

barakus ::

Kaj ta tušmobilVESOLJE paket, a teh 2010 MB prenosa podatkov lahko povsod koristim ali samo na določenih točkah, kjer ima tuš svoje oddajnike? Kako je s tem?

Dr_M ::

Sam v tusevem omrezju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

barakus ::

Obstaja kje zemljevid omrezja?

Lonsarg ::

na njihovi spletni strani?

barakus ::

Ok, hvala. Če bo še kdo iskal klik
A lahko kdo iz prve roke pove, kakšna je pokritost z UMTS v LJ s strani tušmobil in pa na obali?

Edit: Sem našel super link za pokritosti operatrejev: klik

Pokritost TUŠmobila sploh ne zgleda tako slaba, sploh če si iz večjega mesta. Bi veljalo poskusiti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

mailer ::

V primerjavi z Mobitelom ima Tuš zelo ugodne pogoje naročnine in cen telefonov. kako je pri simobilu niti ne vem. Kako da je Mobitel tako nefleksibilen? Lahko bi imel podoben paket kjer imaš določeno število točk in se potem sam odločiš s katero storitvijo jih boš porabil. Kaj mi nuca 1000 smsov če jih ne pošljem več kot 100 na mesec, kaj mi nuca več kot 1000 min klicev če jih porabim samo 150 in kaj mi pomaga 100 mb prenosa če jih na mesec porabim 500?

Pa predvsem pri ceni telefona se sam odločiš pod katerimi pogoji jih boš prevzel, za eno oz dve leti, mobitel pa še vedno fura obvezno dve leti, klub temu, da so jim priporočali s strani varstva potrošnikov naj omenjeno časovno vezavo iz dveh let znižajo na eno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

PrimozR ::

V primerjavi z Mobitelom se Tuš šlepa na Mobitelovemu omrežju ter gre za povrhu vsega baje še v stečaj (nekaj se je govorilo o tem).

dmk ::

barakus je izjavil:

Obstaja kje zemljevid omrezja?


http://www.dreamdesign.si/informacije/m...
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

Lonsarg ::

Ah tiste 3% prebivalcev, kjer ti namesto tuša priklopi na mobitel. Recimo v Bevkah mi če nisem zraven okna pa Mobitel ne lovi, TUŠ pa mi:D

Dr_M ::

Ah tiste 3% prebivalcev, kjer ti namesto tuša priklopi na mobitel.Ah tiste 3% prebivalcev, kjer ti namesto tuša priklopi na mobitel.


Toliko, kot jih zivi izven mest. :))
Imam predplacniski tusmobil za rezervo, pa razen v vecjih mestih, se povsot slepa po mobitelovem omrezju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lonsarg ::

"razen večjih mest" je zate 97.67% prebivalstva? :) Površine pa ima Tušmobil 76%, Simobil 80%, Mobitel pa 84%, tu se celo vidi razlika, ampak to so po mojem mnenju za večino ljudi zanemarljive razlike.

Sploh mene(in podobne heavy data smarthphone userje) zanima recimo predvsem EDGE pokritost(GPRS je kot dial-up neuporaben namreč za današnje smarthphone) in tam pa Tušmobil in Mobitel vodita z 97.67%, ter 97.7%, Simobil pa jima sledi z 90.00%. Sori Simobil odpadeš zame:)

šernk ::

Sploh mene(in podobne heavy data smarthphone userje) zanima recimo predvsem EDGE pokritost(GPRS je kot dial-up neuporaben namreč za današnje smarthphone)


meni pa prenos podatkov sploh ne briga, lahko zmanjšajo na 10MB se ne bom sekiral.

in mobitel ima 1 leto naročnine za GSM telefone, na UMTS pač dajejo 2 leti.

ko se mi kvaliteta storitev in cena približa mobitelovi ponudbi lahko začnem razmišljat o menjavi, dokler mi bo pa simobil v povprečju za cca 3EUR dražji mesečno pa ne pride v poštev.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635514 (30365) Bobr123
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534144991 (124492) Lonsarg
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460657 (52784) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210948 (8767) Gandalfar

Več podobnih tem