» »

Kateri mobilni paket

Kateri mobilni paket

«
1
2

PrihajaNodi ::

Iščem nek soliden paket nekje do 12EUR mesečno. Trenutno gledam tušmobilov :
http://www.tusmobil.si/paketi/free2go.h...

Kjer imaš za 10EUR neomejno klicanje na tušmbil ter 100enot v ostala omrežja ali prenosa podatkov. Samo koliko je tuš kaj zanesljiv je pa druga pesem.

Kot drugo je problem ker že imam številko in bi jo rad obdržal. Kak nasvet?

bluefish ::

Sem ravno pred kratkim primerjal pakete v tem cenovnem rangu in meni bi nekako ustrezal Itak250 - omejitev je starost. Seveda vse odvisno od tega, koliko pogovorov dejansko opraviš,...
Malo si oglej, kolikšna je tvoja trenutna poraba.

PrihajaNodi ::

Hja zgleda kar ok itak 250. Mislim koliko dejansko pa rabiš paket kjer imaš neomejeno vsega. Meni je to nesmiselno pa kakrkoli obračam. 1 uro viset na telefonu se ne dela biznis, ampak se gre na kavo in zadevo pregleda kot je treba:)

A je pri paketu 250 vezava za 1 leto ali 2 ali samo vezava kot taka?

bluefish ::

Če nisem kaj spregledal, ni potrebna vezava za določeno časovno obdobje. Tule so pogoji: http://ponudba.itak.si/_files/25729/Pro...

PrihajaNodi ::

Hvala za tole. Se bom najverjetne odločil kar za tega.

SLO_Matej ::

Trenutno je na paketih Itak džabest za zmeri akcija in lahko ta paket za mlade obdržiš praktično za vedno, torej tudi po 31. letu starosti. Več: http://ponudba.itak.si/paketi

StarMafijec ::

Kateri predplačniški paket priporočate? V mojem času se je uporabljalo Mobi in Halo, zdaj pa ne vem več, kako je s tem :(.

SLO_Matej ::

Če želiš Mobitelovo omrežje, potem je najcenejši Izimobil: http://izimobil.si/cenik

PrihajaNodi ::

Bob. Imaš 4 cente na minuto, najceneje kar lahko dobiš. Torej imaš lahko 300 enot za karkoli za ceno 12€. Najceneje.

...:TOMI:... ::

StarMafijec je izjavil:

Kateri predplačniški paket priporočate? V mojem času se je uporabljalo Mobi in Halo, zdaj pa ne vem več, kako je s tem :(.


PrihajaNodi je izjavil:

Bob. Imaš 4 cente na minuto, najceneje kar lahko dobiš. Torej imaš lahko 300 enot za karkoli za ceno 12EUR. Najceneje.


Nekdo je nepismen. Predplačniški bob je 6,6 centa, naročniški je 4.
Tomi

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

kak se pa obnese kej tušmobil z temi free2go paket ?
predvsem tole ko majo zdej, ko napolniš za 5/10/20€ in maš potem neko obdobje enot ?

also
koliko stane, če bi si hotu prepisat svojo mobitel preplačniško k njim ? so še kaki haklci tle ?
#brezpodpisa

...:TOMI:... ::

Malo si preberi teme po forumih, kake probleme imajo ljudje na omrežju tuša. Drobnega tiska je kolikor hočeš, seveda so finte take in drugačne.

Preden karkoli podpišeš, točno vse preveri.
Tomi

hojnikb ::

sj na kako naročnino tak ne mislim it, to da enote veljajo samo v tušmobil omrežju mi je tut jasn...
Mobitel je pač oderuško drag..
#brezpodpisa

...:TOMI:... ::

Vzemi raje bob 4 cente, če že. Vsaj ni ti treba filat s kartico vsake 3 mesece, ni kake minimalne porabe... Pri prvem računu narediš preplačilo, pa prihraniš pri položnicah oziroma provizijah. Lahko je provizija višja, kot račun.
Tomi

PrihajaNodi ::

zemi raje bob 4 cente, če že. Vsaj ni ti treba filat s kartico vsake 3 mesece, ni kake minimalne porabe


Točno tako. Nobene vezave, če želiš nazaj na predplačniško varianto plačaš 5 EUR, če zamenjaš paket plačaš 5EUR. Položnica ti pride domov in potem plačaš. Meni bolje kot na kartice, prekineš lahko kadarkoli...je pa slaba podpora na klicnem centru.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

ne, mene nebojo vidl na kakršni koli naročnini.. z vezavo ali brez..
#brezpodpisa

PrihajaNodi ::

ok, samo potem bodo dražji impulzi. Je pa bob v vsakem primeru najcenejša varianta

hojnikb ::

glede na to da rabim največ smsjov in podatkovnega prenosa, minut pa skoraj nič, se mi zdi free2go kr ok..
#brezpodpisa

theBill ::

hojnikb je izjavil:

glede na to da rabim največ smsjov in podatkovnega prenosa, minut pa skoraj nič, se mi zdi free2go kr ok..

Če si iz mesta OK, če pa ne boš pa, po komentarjih uporabnikov Tušmobila sodeč, cel mesec lahko brezmejno užival v EDGE hitrosti prenosa... seveda če boš vsak mesec polnil za 20€.

Čista bedarija, za 20€ se dobi že zelo dober naročniški paket 2014 pri Mobitelu, in to z najboljšim omrežjem. Če ne vzameš telefona nisi vezan prav z ničemer in lahko kadarkoli prekineš.

einstein :P ::

thebill ima prav. hitrost tušmobila je res slaba - praktično povsod, na kamniški strani pa sploh ne dela - dobesedno.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Maxl ::

Imam Tušmobil že zelo dolgo časa in imam mnogo manj problemov s signalom, hitrostjo interneta in nedosegljivostjo, kot moja punca, ki je na Simobilu.
Pač probaj sam, kakšna je situacija pri tebi. Konec koncev reskiraš samo 5€.

hojnikb ::

kar se neta tiče so ok, ker že imam tale preplačniški net 24h... seveda pokritost ni perfketna, ampak tam ko jo rabim, deluje..

kar se pa tiče same telefonije pa smsjov, bo ma najbrž najbol smotrna opcija, da trejdam števile z mtko , ki afaik že ma preklopleno na ta free2go in bom vidu kako se bo obnesl..

v vsakem primeru pa nebojo vidl mojega denarja na mesečnem ciklu oz. kakršno koli obliko vezave.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

PrihajaNodi ::

je pa opcija da plačuješ 4cente na minute, in plačaš 5€ za guga podatkov na bobu. Seveda naročniško, predplačniško pa nevem če obstaja ta opcija

Izaso ::

hojnikb je izjavil:

sj na kako naročnino tak ne mislim it, to da enote veljajo samo v tušmobil omrežju mi je tut jasn...
Mobitel je pač oderuško drag..


No ja, samo veliko teh uporabnikov prodaja tudi buče oz. so bile dejansko te težave kako leto ali več nazaj. Tušmobil ti tudi nudi, da lahko izkoristiš breplačno testno obdobje, vzameš to za en teden brezplačno in se pač giblješ okoli in vidiš kako je z omrežjem. Če ti ustreza, paket vazmeš, če ne pa rečeš hvala in nasvidenje. Jaz z omrežjem nimam težav, pa tudi na roamingu nisem bil že dolgo.

red_baron ::

Kaj pa t-2 mobilno:


http://www.t-2.net/mobilna-telefonija/m...


Gostujejo v simobilovem omrežju. jaz imam že par let. za 8 evrov 500Mbv t-2 /50 v simobil, 100 min- vsa omrežja, 100 sms, pa neomejeni klici v t-2.

Liniss ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bob. Imaš 4 cente na minuto, najceneje kar lahko dobiš. Torej imaš lahko 300 enot za karkoli za ceno 12€. Najceneje.


Škoda ker si zamudil akcijo pri Tušmobilu v paketu Najbližji 1500, tole je bila res dobra ponudba. Si imel po 1500 enot, kar je bilo kar veliko. Ker ne vem koliko kaj porabiš enot, po moje tudi ne bi bil slab tale ta zadnji paket Najbližji M, kjer pa imaš po 500 enot za 14,90€. Omenjena je bila opcija tudi Bob, je sicer poceni, samo kaj ko v to ceno niso vključene enota za prenos podatkov in pa pošiljanje MMS-ov. Rajš daš 3€ več na mesec pa si povsem miren :)

lonewolf_ ::

Kaj bi se dobilo najcenejšega za ta primer:
Poraba v tem mescu:
-minut 250
-prenos podatkov 300mb
SMS ne vem, ker imam neomejeno in ne šteje.. Verjetno kakih 500

Plačujem 24€ pri mobitelu in bi rad kolikor se da znižal mesečno naročnino..
Mobitel: Đdabest 2000 za 20€ - sem nekje na istem
Simobil: Fantastik 15€ - ta se mi zdi kar soliden, ampak ne vem kako je z omrežjem
TušMobil: Mingl 10€ - Še največ za ta denar, ampak me skrbi omrežje... Kako je s tem? Enkrat sem slišal, sicer že nekaj časa nazaj, da so preko mobitelovega omrežja.
Se pravi ko nisi na pravem Tušmobilovem ti normalno nabija impulze? Se motim? Je Tuš omrežje sploh zadovoljivo?

http://www.orto.si/ponudba/orto-paketi/...
http://ponudba.itak.si/paketi?utm_sourc...
http://www.tusmobil.si/mingl
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

matejm1994 ::

Jaz imam TM in sem zadovoljen. Ko sem v Ljubljani itak dela 3g, ko pa sem doma, pa ga nimam, je pa itak WLAN. Omrežje meni ne prekinja, nič, le pač 3g ni povsod, kjer je od Mobitela. Je pa fanj, ker imaš sedaj do konec meseca akcijo in je v teh 10€ vključeno tudi omrežje od Mobitela. Torej, če ni signala od TM, se lahko priklopiš na Mobitelovo omrežje, tam pa lahko porabiš vse, razen prenosa podatkov (samo ta se zaračuna sposebej).

lonewolf_ ::

Hvala za odgovor, se pravi se tistih 300min šteje tudi takrat, ko sem v mobitelovem omrežju?
Za prenos podatkov bom pač potrpel...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

mitoess ::

drugače imaš na orto paketih zdaj 2 GB zastonj če vzameš kakega od orto paketov .. .;)

lonewolf_ ::

Za simobil imam problem doma , stestirano nimam omrežja (mogoče eno ali pa včasih dve črtici). Več kot 300mb pa itak ne porabim. Dokler je bila šola sem imel vključeno petko, zdaj pa hočem znižat strošek kar se da.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

s6c-gEL ::

Mobitel enostavni paket.

Filipko ::

lonewolf_ je izjavil:

Hvala za odgovor, se pravi se tistih 300min šteje tudi takrat, ko sem v mobitelovem omrežju?
Za prenos podatkov bom pač potrpel...


Paketa Mingl (drzen in odbit) za vse starosti in za vedno sta podaljšana tudi v mesecu juliju, tako da sta še vedno najbolj vroča paketa na trgu :)

Scorpia ::

Men bob ni ne vem kaj, pa tudi delovalo ni najboljse. Prvo ok minuta je 4 cente, pol ko dobis poloznico, sele vidis da ti dodajo davek. Ne dobis sms o zgresenem klicu kar mi ni panike, ker je telefon ves cas vklopljen. Problem se pojavi pri random folka, ki so me klicali pa pravijo da me ne dobijo. Ni jim javilo da sem nedosegljiv, samo prekinilo. Tudi ce se javim in govorim halo, me 3 do 5 sekund ne slisijo. Internet je sicer ok in zadovoljivo hiter. Zanimivo da v tujini bob dober dela :D
Ampak po tusu in zdaj simobil/bob sem sel na mobitel, je pa cisto druga zgodba in zal mi je da se nisem ze prej odlocil.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Master_Yoda ::

BOB je 4c na minuto z davkom.

Gregor5816 ::

Trenutno imam paket pri Telekomu Džabest 2000, ampak zadnje čase ugotavljam, da nič več ne rabim toliko enot in mi je škoda 20€ dat za nekaj, česar ne izkoristim. Trenutno sem porabil 500 enot ta mesec, od tega 300MB za hotspot, ko sem bil 2 dni brez interneta. Gledal sem cenejši paket, Džabest 250 za 12€, ampak imam občutek, da mi bo to malenkost premalo enot. Po brsklanju po telekomovih straneh nisem našel nobenega paketa, ki bi mi ustrezal, zato sem pogledal še Tušmobil in Simobil. Pri Tušmobilu pride v poštev paket Mingl drzen, za 10€ 300 minut klicev, 300 MB in neomejeno SMS. Tušmobila sem se do sedaj izogibal, ker sem vedno slišal pritožbe glede pokritosti omrežja. Se je to kaj spremenilo/izboljšalo?

Ena alternativa je še paket minibob. 7€ za 200 minut in 200 SMS, moti me le to, da ni nič prenosa podatkov. Ampak za 5€ lahko vzamem 1 GB, pa sem potem na 12€. Slišal sem tudi, da so imeli do konca avgusta en paket (zdajle sem videl, menda je bil to kulbob), 6€ za 100 minut, 100 SMS in 100 MB? Ali lahko v prihodnjih mesecih pričakujem kakšen nov paket pri bobu (računam predvsem na december, ko imajo ponavadi skoraj povsod kakšno posebno ponudbo)?

Matevz96 ::

Motion ::

Ojla a ma kdo kaj izkušenj z izimobilom. Trenutno mam Đžabest 2000 sam se mi da več tolk plačevat za enote kr jih ne porabim. Pr telekomu mi je fajn njihovo omrežje ker ma res fajn pokritost. V Gradežu al pa Malfalkonu mi lovi na polno H+ kar mi je super. Zdaj Izimobil naj bi mel njihovo omrežje. A to pomeni da bom deležen iste pokritosti hitrosti kot na mobitelu? Na splošno kake izkušnje z izimobilom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

XCom ::

Imam Izimobil, deluje kot je treba, itaq je pa telekomovo omrežje. Imam pa Mesec M (600/600/600), za 8,90€, pa še na Petrolu kupujem predplačniške kartice s pikami za 9€ dobiš 10€ dobroimetja.

GTX970 ::

Izimobil = Mobitel (Telekom) omrežje.
Enako je pri Debitelu.

Motion ::

XCom je izjavil:

Imam Izimobil, deluje kot je treba, itaq je pa telekomovo omrežje. Imam pa Mesec M (600/600/600), za 8,90€, pa še na Petrolu kupujem predplačniške kartice s pikami za 9€ dobiš 10€ dobroimetja.

Ta paket tudi jst gledam. A ta akcija 600 600 600 enot velja samo prvih 12 mesecev ko si naročnik, in potem se ti prepolovijo? al je to zavedno?

XCom ::

Kakšni so pogoji, da najmanj 12 mesecev prejemam akcijske enote?
Akcijske enote boste prejemali, dokler boste imeli aktiven akcijski izimesec paket. Če boste vmes akcijski izimesec paket izklopili oziroma preklopili na drugo tarifo in potem ponovno vklopili katerikoli izimesec paket, boste prejeli enote, ki bodo na novo vklopljenem izimesec paketu aktualne.

Glede na to bi rekel, da dokler plačuješ.

zindo23 ::

Da ne odpira nove teme..

Mene zanima, ampak izključno ponudba na Telekomu slovenije, kateri mobilni paket bi mi priporočali, ker vem da je tukaj veliko uporabnikov z različnimi paketi...

Ko malo gledam, se mi zdi da ni nikakršne vmesne opcije, ali ti dajo 250 enot za 12€ ali pa lahko vzameš za 2000 enot za 20€.
Sem pa že spogledoval k bobu in podobnim, pa nevem kako je s tem, ali lahko potem pošiljaš MMS sporočila, ker pri navadnih predplačniških paketih
pri telekomu oz. starem Mobiteli ne moreš pogledati MMSa, ki ti ga nekdo pošlje oziroma ga lahko pogledaš samo na internetu.

Sam mesečno porabim približno:
- 400 SMS
- 500 Mb
- 50 minut

Dobro odvisno od meseca, ampak, če potegnem črto, bi mi zadostovalo 1000 enot, sedaj sem napaketu Đabest 2000, plačujem pa 21€, pa nevem ali se da kaj bolj ugodnega dobit ali v mojem primeru ni idealne rešitve.. :D

Mogoče ve kdo, kaj se splača izbrati, oziroma lahko priporoči kateri paket, sam sem malo brskal, nevem pa kako je pri ostalih operaterjih..

az8H ::

zindo23 je izjavil:

Da ne odpira nove teme..

Mene zanima, ampak izključno ponudba na Telekomu slovenije, kateri mobilni paket bi mi priporočali, ker vem da je tukaj veliko uporabnikov z različnimi paketi...

Ko malo gledam, se mi zdi da ni nikakršne vmesne opcije, ali ti dajo 250 enot za 12€ ali pa lahko vzameš za 2000 enot za 20€.
Sem pa že spogledoval k bobu in podobnim, pa nevem kako je s tem, ali lahko potem pošiljaš MMS sporočila, ker pri navadnih predplačniških paketih
pri telekomu oz. starem Mobiteli ne moreš pogledati MMSa, ki ti ga nekdo pošlje oziroma ga lahko pogledaš samo na internetu.

Sam mesečno porabim približno:
- 400 SMS
- 500 Mb
- 50 minut

Dobro odvisno od meseca, ampak, če potegnem črto, bi mi zadostovalo 1000 enot, sedaj sem napaketu Đabest 2000, plačujem pa 21€, pa nevem ali se da kaj bolj ugodnega dobit ali v mojem primeru ni idealne rešitve.. :D

Mogoče ve kdo, kaj se splača izbrati, oziroma lahko priporoči kateri paket, sam sem malo brskal, nevem pa kako je pri ostalih operaterjih..



Spar mobil(mobitelovo omrežje) 1500 enot za 7€

http://www.spar-mobil.si/paketi-ceniki

zindo23 ::

To sem gledal ampak, glede na to da je predplačniški, ali lahko potem gledaš MMS-e?

strup121 ::

kaj pa ta brutalni bob ki ga sedaj tako oglašujejo:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

zindo23 ::

Ima kdo izkušnje z Bobom? Kako je s prejetimi MMS-i, signalom in podobno?

modelno1 ::

Link za ogled MMS na internetu, kolikor je meni znano, dobiš le, če tvoj tvoj telefon ne podpira MMS oz. imaš nekaj narobe nastavljeno oz. nimaš vklopljene storitve MMS.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

zindo23 ::

No, ker moja mama ima predplačniški mobi paket, in ji to ne dela, telefon pa je dovolj zmogljiv za MMSe

blink ::

V primeru, da imam pri Izimobilu mesečni paket (npr. izimesec S za 6,9 eur), kako lahko uporabljam telefon v tujini? Ali moram pred odhodom v tujino iziračun posebej napolniti?

Če imam na iziračunu 15 eur, ali to pomeni da mi za izimesec S trgajo kar z njega namesto z bančnega računa (direktna obremenitev)?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150785 (15506) Steinkauz
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440705 (17051) VrtniPalcek
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710704 (9606) sejmon
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640865 (23912) MrStein
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379624 (8715) EdoK

Več podobnih tem