» »

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

««
13 / 14
»»

lisjak ::

50% cenejši orto paket do konca življenja oz. dokler boste to sami hoteli...


ni blo to za ena in tri zame ? al je zaj kaj novega spet ?

pomojem pa bo jeseni še kaka fajn akcija ... ker za študenteke in dijakece vedno kaj pripravijo, da jih ulovijo.

šernk ::

Ramon dekers je izjavil:


od kje ideja da je najboljši ponudnik? Subvencionirane cene telofonov so minimalne, paketi ki jih ponujajo so dražji od konkurence, njihova stran za plačevanje računov je v piz... in se moras jajcat s tistimi certifikati (skratka totalno unuser friendly) odns do naročnik je v podnu tako v naročniški kot reklamacijski službi...torej kaj je že dobrega na mobitelu?
Na simobilu je že odnos tisti da ti da jasno vedeti da so oni tam ker so plačani da pomagajo, ti dajo kakšen evro dobropisa če vejo da so zajeba... in da si ti njihov naročnik in bos tako se ostal.


zate že mogoče ni najboljši, zame pa je mobitel: najcenejši, z odnosom še nikoli nisem imel težav, pa sem 2x letno pri njih le za nakup novega telefona in povrhu vsega še zanesljiv
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

js osebno ::

Ramon dekers je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

super bi bilo če bi bil kak tujec. Potem bi bila na trgu večja in močnejša konkurenca, mobitel pa bi se končno pobral s trga.

Ker je (tehnično gledano) najboljši ponudnik?



od kje ideja da je najboljši ponudnik? Subvencionirane cene telofonov so minimalne, paketi ki jih ponujajo so dražji od konkurence, njihova stran za plačevanje računov je v piz... in se moras jajcat s tistimi certifikati (skratka totalno unuser friendly) odns do naročnik je v podnu tako v naročniški kot reklamacijski službi...torej kaj je že dobrega na mobitelu?
Na simobilu je že odnos tisti da ti da jasno vedeti da so oni tam ker so plačani da pomagajo, ti dajo kakšen evro dobropisa če vejo da so zajeba... in da si ti njihov naročnik in bos tako se ostal.

V naših rovtah Mobitel lovi.. skoraj poln 2G signal.. Simobil je že na prostem bolj bogi..

PrimozR ::

Ramon dekers je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

super bi bilo če bi bil kak tujec. Potem bi bila na trgu večja in močnejša konkurenca, mobitel pa bi se končno pobral s trga.

Ker je (tehnično gledano) najboljši ponudnik?



od kje ideja da je najboljši ponudnik? Subvencionirane cene telofonov so minimalne, paketi ki jih ponujajo so dražji od konkurence, njihova stran za plačevanje računov je v piz... in se moras jajcat s tistimi certifikati (skratka totalno unuser friendly) odns do naročnik je v podnu tako v naročniški kot reklamacijski službi...torej kaj je že dobrega na mobitelu?
Na simobilu je že odnos tisti da ti da jasno vedeti da so oni tam ker so plačani da pomagajo, ti dajo kakšen evro dobropisa če vejo da so zajeba... in da si ti njihov naročnik in bos tako se ostal.

No še enkrat preberi moj post, še posebej del v oklepaju, ter nato spiši nov odgovor :P

Karaya 52 ::

BlueRunner je izjavil:

Že samo dejstvo, da se o temu uradno ne sme nič govoriti pa mi da za misliti... zunaj se resne firme tega lotevajo drugače. Bolj transparentno.


Na tušmobilu sem že skoraj dve leti, s paketom ki danes ni konkurenčen. Baje Orange že slabo leto preverja naš trg ter Tušmobil tako da zna biti ta skrivnostnost samo zatišje pred agresivno kampanjo. Dvomim da bi se takšna multinacionalka (5. največja na svetu) zadovoljila z manj kot 200.000 uporabniki. Glede na to da je Orange že prisoten v Avstriji, bi lahko večino stvari vodil ravno od tam, imajo pa tudi zanimiv paket:

mesečna naročnina: 19 €
- 2010 minut v vsa avstrijska omrežja
- 1000 SMSov v Avstriji in EU
- 1 GB prenosa podatkov.

BlueRunner ::

Ciljal sem na to, da tipicno pride do razkritja imen zelo hitro po temu, ko novica o nakupu prodre do javnosti. Seveda se dela v tajnosti, dokler se le da. Seveda je zazeljeno, da jez vzdrzi do dneva zakljucka transakcije. Vendar pa potem, ko enkrat novica pride ven, nihce vec ne vztraja pri skrivnostnosti.

Iz vidika konkurence pa je za ostale igralce na trgu cisto vseeno katera multinacionalka vstopa. Ena ali druga, vsi bodo gledali na to kaksno strategijo bo ubrala. Ime je cisto drugotnega pomena.

lisjak ::

mesečna naročnina: 19 EUR
- 2010 minut v vsa avstrijska omrežja
- 1000 SMSov v Avstriji in EU
- 1 GB prenosa podatkov.


kupim :)

denabiker ::

js osebno je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

super bi bilo če bi bil kak tujec. Potem bi bila na trgu večja in močnejša konkurenca, mobitel pa bi se končno pobral s trga.

Ker je (tehnično gledano) najboljši ponudnik?



od kje ideja da je najboljši ponudnik? Subvencionirane cene telofonov so minimalne, paketi ki jih ponujajo so dražji od konkurence, njihova stran za plačevanje računov je v piz... in se moras jajcat s tistimi certifikati (skratka totalno unuser friendly) odns do naročnik je v podnu tako v naročniški kot reklamacijski službi...torej kaj je že dobrega na mobitelu?
Na simobilu je že odnos tisti da ti da jasno vedeti da so oni tam ker so plačani da pomagajo, ti dajo kakšen evro dobropisa če vejo da so zajeba... in da si ti njihov naročnik in bos tako se ostal.

V naših rovtah Mobitel lovi.. skoraj poln 2G signal.. Simobil je že na prostem bolj bogi..


kakor kje, sam imam bogi signal od mobitela, tušmobil in simobil pa lovi v naših koncih na ful. Če omenim samo Goričko in okolico, mobitel signala nisem imel, kje pa kje kakšno črtico in še to je kdaj zajebavalo kot napaka omrežja. Najboljše je tisim v mestih. Imajo vse, od optike dalje, mi v zakotnihi krajih pa nič:(

Tody ::

jest sem do zdej porabil 10 mb podatkov. Je pa res da več wifija doma uporabljam.

PrimozR ::

Porabljenih 65 MB, doma stalno na WiFi.

js osebno ::

76 MB, doma imam wlan.

Lonsarg ::

Ko pride do 100MB lepo poslat SMS za aktivacijo dodatnih 100MB za 2 EUR:)

šernk ::

porabljenih 2 MB :)

se bo pa v naslednjih 14 dneh poraba spet močno približala 100MB :/
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

dukenukem ::

mam že 75mb od 100, tole nebo vse skup nič ,saj nismo v kameni dobi, da mamo samo 100mb v paketu

ZaLoMaT ::

Porabljenih 66MB :@ ...

PrimozR ::

Lonsarg je izjavil:

Ko pride do 100MB lepo poslat SMS za aktivacijo dodatnih 100MB za 2 EUR:)

URL pls! :>

šernk je izjavil:

porabljenih 2 MB :)

se bo pa v naslednjih 14 dneh poraba spet močno približala 100MB :/

A si bil v tujini? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Dr_M ::

Prejsnji mesec sem imel okoli 90-95MB, trenutno imam 1MB, je pa res, da sem bil prejsnji teden na hrvaskem.
Ni mi pa jasno, kaj vi delate, da toliko porabite. Jaz sem ucasih musko z neta (128kbit) precej poslusal, pa nisem porabil cez 200MB.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

jaz mam ze porableno 120MB :P
Zadna dva dni v tem mesecu bom pa celo brez neta. Tak da bo poraba naskocla magicnih 1giga :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

šernk ::

PrimozR je izjavil:


šernk je izjavil:

porabljenih 2 MB :)

se bo pa v naslednjih 14 dneh poraba spet močno približala 100MB :/

A si bil v tujini? :D


povprečna poraba se mi giblje do 20MB na mesec, rekord pa okrog 360MB, s tem da sem bil cel mesec brez interneta, le prek mobitela, opera turbo FTW :D pa vse sklopiš in je nizka poraba, seveda namesto vašega pametnega telefona za 400€ imam neuničljivega 3 leta starega za 60€ :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

PrimozR je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Ko pride do 100MB lepo poslat SMS za aktivacijo dodatnih 100MB za 2 EUR:)

URL pls! :>



Pa saj ima vse lepo na svoji strani objavljeno:
http://www.mobitel.si/storitve/mobilni-...

V akcijskem obdobju je cena samo 2EUR za 100MB / mesec. 4.5EUR pa za 500MB. Spodaj pa je tudi napisano, da se da to preprosto vklopiti kar z SMSom samo za tekoči mesec, torej da ni treba iti zdaj podpisat pogodbe za dodatno storitev Mobilni Internet, ampak lahko sam za tisti mesec, ko vidiš, da ti zmanjkuje preprosto vklopiš.

Namreč ko enkrat prideš čez 100MB podatkov, te naslednih 10MB pride 2 EUR, torej se mnogo bolj izplača kupiti 100MB za isti denar:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

BCSman ::

neki me zanima, jaz bi konec septembra prekinil đabest, vendar položnice se plača za mesecvnaprej, torej mi bodo oktobra vrnili preplačano naročnino?

Lonsarg ::

Položnico da se plača vnaprej? mislim da ne, saj če prejšni mesec na moneto nekaj plačam, nalsedni mesec dobim tak račun, ne morejo pavšalne cene vnaprej računati, to bi bilo čudno.

Ramon dekers ::

ja dobil boš nekje 1,92 EUR preplačane naročnine, ker ti bodo odšteli še nekaj od odklopa!

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Strošek prenosa cifre je 5EUR, zakonsko določen, stroška prekinitve same pa ni. Če je dejansko vnaprej plačevano preprosto ne plačaš ane, pa pol ko enkrat prekineš pokličeš za novo poračunsko položnico da pošljejo:)

PrimozR ::

Azgard Đabest plačaš vnaprej, ja. Dodatne stroške pa pač za nazaj.

Ramon dekers ::

Lonsarg je izjavil:

Strošek prenosa cifre je 5EUR, zakonsko določen, stroška prekinitve same pa ni. Če je dejansko vnaprej plačevano preprosto ne plačaš ane, pa pol ko enkrat prekineš pokličeš za novo poračunsko položnico da pošljejo:)



ne bluzi. plačaš odklop. Pa koji... k govoriš nekaj česar pojma nimaš. Ti skeniram položnico?

Tody ::

Orto ma po novem 300 mb prenosa :D For ever baje :) http://www.simobil.si/sl/actions.cp2?ci...

IvoJan ::

fucking A :) novembra mi poteče aneks in grem nazaj na orto u nulo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

BCSman ::

do 31. oktobra traja ta akcija :D

PrimozR ::

Temtping...

Dr_M ::

Opcija 201 po dopolnjenem 31. letu starosti ni več združljiva z izbranim paketom ORTO in se avtomatično prekine.


F*ck that shit!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lambda ::

Navajeni smo že, da je nekje v drobnem tisku nekaj, s čimer te bodo potem "seznanili". In ti paketi se bodo čez par let prekvalificirali v neko novo ime, za stari paket se bo pa že poskrbelo, da bo nekako postal neaktualen.

IvoJan ::

BCSman je izjavil:

do 31. oktobra traja ta akcija :D



kako do oktobra??
sicer že mam orto u nulo naročnino, ampak je ne uporabljam ker je punca trenutno tut se na mobitelu -.-
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PrimozR ::

Ja do konca oktobra je akcijska ponudba s 300 MB podatkov. Kaj je tako težko razumet?

Ramon dekers ::

lambda je izjavil:

Navajeni smo že, da je nekje v drobnem tisku nekaj, s čimer te bodo potem "seznanili". In ti paketi se bodo čez par let prekvalificirali v neko novo ime, za stari paket se bo pa že poskrbelo, da bo nekako postal neaktualen.



Japajade od kje vam takšne ideje? Sam sem imel stari paket, dokler sem sam želel, preden je prišel orto u nulo in sem ga spremenil. Sem že cca 6 let pri simobilu, do sedaj ni bilo problemov ne pri paketih, ne pri spreminjanju cen. To dela mobitel. Simobil pa je večja korporacija ki si po mojem mnenju ne bo tega privoščila. Sploh če ti da reklamo do konca življenja, dokler boste vi želeli.

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

PrimozR je izjavil:

Ja do konca oktobra je akcijska ponudba s 300 MB podatkov. Kaj je tako težko razumet?



ampak a to velja tud za obstoječe naročnike?? al sam za te k na novo podpišejo??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

servo ::

za tiste ki do konca oktobra naredijo aneks in se vežejo na orto u nulo

Lonsarg ::

Sej ne da vse na glavni strani reklame piše lolz.

IvoJan ::

bom pa podaljsal narocnino xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

lambda ::

Ramon dekers je izjavil:

Japajade od kje vam takšne ideje? Sam sem imel stari paket, dokler sem sam želel, preden je prišel orto u nulo in sem ga spremenil. Sem že cca 6 let pri simobilu, do sedaj ni bilo problemov ne pri paketih, ne pri spreminjanju cen. To dela mobitel. Simobil pa je večja korporacija ki si po mojem mnenju ne bo tega privoščila. Sploh če ti da reklamo do konca življenja, dokler boste vi želeli.

Si prepričan, da ne morejo preprosto dvignit cene? Jasno, da jo lahko ...

uvz123 ::

BCSman je izjavil:

neki me zanima, jaz bi konec septembra prekinil đabest, vendar položnice se plača za mesecvnaprej, torej mi bodo oktobra vrnili preplačano naročnino?

Da ali pa tudi ne! Po zakonu jo seveda morajo! Pri meni so se naredili "neumne" in mi je niso odračunali. Po pritožbi na njihovo reklamacijsko službo (mislim, da je 041 700 703) so mi poslali novo položnico z odračunano naročnino, ki je nisem porabil! Imel sem pa klasično naročnino.

Pri paketih, kjer sta naročnina in pogovori ločeni, to ni problem. Pojma pa nimam, kako ti bodo odračunali pri paketu. Logično bi bilo, da po istem kopitu, % od naročnine od že pretečenih dni v mesecu, kjer seveda ne boš smel preseči % od določene storitve. Malo je zakompliciran stavek, bom poskušal na primeru razložit:
V paketu je 1000 SMSjev na mesec in paket stane 15 € na mesec. Če prekineš storitev 10-tega v mesecu, kjer ima mesec 30 dni, potem ti morajo vrniti 10 € (5 si jih porabil), če seveda nisi poslal več kot 333 SMS-ov do tistega dne. Če si jih poslal več in sicer npr. 350, potem ti jih bodo dodatno zaračunali 17 SMSsov po ceniku.
Vse skupaj je samo moja predpostavka in nimam niti najmanjšega pojma, kako mislijo tole izvesti pri mobitelu, če to sploh bodo!

St235 ::

lambda je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Japajade od kje vam takšne ideje? Sam sem imel stari paket, dokler sem sam želel, preden je prišel orto u nulo in sem ga spremenil. Sem že cca 6 let pri simobilu, do sedaj ni bilo problemov ne pri paketih, ne pri spreminjanju cen. To dela mobitel. Simobil pa je večja korporacija ki si po mojem mnenju ne bo tega privoščila. Sploh če ti da reklamo do konca življenja, dokler boste vi želeli.

Si prepričan, da ne morejo preprosto dvignit cene? Jasno, da jo lahko ...


Eno je kaj lahko naredijo, drugo je pa kaj bodo. Pri simobilu sem že 10 let, pa mi do sedaj še niso bistveno spremenil pogojev med trajanjem pogodbe. O Mobitelu pa je bilo na to temo že dovolj povedanega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ph4nt0m ::

Ah kje pa... Simobil pač ni spreminjal cen... Dajte no, ne govorite nekaj na pamet. Ravno zaradi tega sem lani proti koncu leta šel od njih. In cene so občutno povišali, ne pa da jih sploh niso. Mislim, da cen paketov res niso spreminjali, kar se pa tiče obračunavanja glede na porabo je pa to čisto druga zgodba. Iz rednih približno 20EUR na mesec, sem naenkrat začel dobivat položnice 40+ in ne, porabil nisem nič več kot pred tem. Sicer pa se je o vsem skupaj pisalo tudi na tem forumu...
www.kartusatoner.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ph4nt0m ()

St235 ::

Jaz mam orto paket zadnja 3-4 leta, in moj računa se ni bistveno spremenenil. Edina sprememba, ki se spomnim je bla , da so iz sekundnega obračunavanja prešli na minutni.

šernk ::

sam imam mobitelov itak (od đžabesta dalje đžabest), pa najprej je cena padla iz 20EUR (varčevanje, klici na minimumu, interneta nisem uporabljal) na 15EUR, sedaj pa je 19EUR s tem da sem dosti na internetu, kličem 5x več kot prej.

cena se mi bistveno v zadnjih 3 letih ni dosti spremenila, poraba pa precej povečala. torej ne vem kaj se nad mobitelom vsi pritožujejo (aja še to: pri Simobilu pridem skozi pri trenutni porabi z okoli 22EUR/mesec po izračunu).
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

Ja za ne-data folk se je povečal znesek za 4 EUR. Za folk, ki uporabla podatke, pa se je povečal, če hoče še naprej 1GB iz 15EUR na 31EUR, ko bo konec te akcije.

Pesimist ::

mah jaz sem sel na tus brez+5EUR za 1giga. Data folk sem pac in sem vec kot srecni sej sem zdaj na dosti boljsem sej mobitelov hdsa na 2100 je svoh na HTC desiru tak da sem itak bil nonstop na edge, sej ni nikjer lovilo v zgradbah. Zdaj z tusevim umts 900 pa dobim signal vsepovsod. Od 1Mbit-3Mbit. Vec kot dovol za mene pa se cheap je. Minute pa po programu tuš klub tudi dobivam for free. Trenutno nima doben boljse in cenejse ponudbe za data folk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PrimozR ::

Pa GPS ti ne dela, kajne? ;)

Pesimist ::

kurc gleda gps. Tak mam garmina ce ze rabim, kar pa je mogoce 1x na leto, drugace pa takaltak moram met telefon na edge drugace je prazen v roku 24 ur, tam pa tudi dela gps za silo. :)
za 3g pa mam switch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mehmed ::

A se komu nagaja internet odkar so ga omejil na 100mb? Bi milsu da bo lepse delalo pa je prej obratno.
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635514 (30365) Bobr123
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534144991 (124492) Lonsarg
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460657 (52784) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210948 (8767) Gandalfar

Več podobnih tem