» »

Logitech kvaliteta no more?

Logitech kvaliteta no more?

«
1
2

Arctander ::

Ali je še kdo razočaran nad kvaliteto novejših Logitech izdelkov? V dveh letih so mi crknile tri njihove miške (v vseh mikrostikalo za levi klik). Medtem ko stari Logitech glodalci, ki jih imam na šihtu, delajo in delajo, pa so dali skozi že ogromno, tudi nič kaj nežnih rok.

Imam samo jaz takšno smolo, ali so začeli zadnja leta vgrajevati slabše komponente, da prej crknejo?

hamez66 ::

Večji del Logitechovih mišk mi je crknil malo po izteku garancije. Ker mi je všeč ergonomska oblika in ker niso tako zelo drage, si potem vedno kupim novo.

AlienRR ::

Tudi mojo g700 je začelo zezat stikalo in počasni premiki, ki jih včasih ne zazna. Za prvo sem razstavil stikalo in ga popravil, drugo pa izgine s priklopom na USB3.. Brezvezni problemi vendar ima nekaj funkcij ki jih želim, tako za zdaj še vztrajam pri Logitech.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

darkolord ::

hamez66 je izjavil:

Večji del Logitechovih mišk mi je crknil malo po izteku garancije. Ker mi je všeč ergonomska oblika in ker niso tako zelo drage, si potem vedno kupim novo.
Mimogrede, Logitech velikokrat upošteva garancijo, če jih kontaktiraš direkt prek spletnega obrazca, ko je garancija v trgovini že potekla.

dela ::

Imam izredno slabe izkušnje z logitech, kar se tiče zanesljivosti, tudi napram no name miškam. Pa to tudi ne pred kratkim, zadnjo sem imel kakšnih 7 let nazaj, od takrat naprej se jih pa ne dotaknem več.

s1m0n ::

Ne vem kako so zadnja leta a moja MX518 še zdaj dela 1A (mislim da nekje 7 let)

Dr_M ::

Meni se nikoli ni crknila miska od logitecha, pa jih uporabljam ze vec kot 15 let.
Do sedaj sem jih imel ze ene 6 komadov, pa sem jih menjal kvecjemu zato, ker so zastarele (sej veste, kugla, brez kolescka ipd).
Pa tudi tipkovnice so top, razen ultra flat X je bila za en k.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

šernk ::

za zvočnike jim ne zaupam že 10 let, od kar sem videl kaj njihovi prvi spodobni zvočniki za cca 150€ zmorejo.

leto nazaj sem kupil potem od njih brezžični komplet pa sem samo še bolj razočaran. sprejemnik moram imeti na sprednji strani računalnika in še tako občasno tipke ne primejo...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

OD logija mam sam spletno kamero.. Mene logitech ne prepriča ... NIkol me ni.

someboody99 ::

Od njih imam 10 let ali več stare PC zvočnike, delajo super, in pred pol leta sem kupil tisto njihovo tipkovnico, ki se da "prat" če kaj poliješ pa sem tudi zadovoljen...

eric_cartman ::

Čudno..

Jaz pa imam ravno kontra izkušnjo z Logitech stvarmi. Vse od volana, zvočnikov, mišk, tipkovnice mi dela že kar konkretno čez garancijo. No.. Tipkovnica je novejša oz. garancija še velja.

Zato pa se vedno ponovno odločim za nakup Logitech stvari, kar pač v tistem momentu kupujem.

[D]emon ::

Sam ze par let uporabljam Logitech m185 misko, ki je prezivela ze vsega vraga. Enkrat vmes mi je levo stikalo malce nagajalo, pa sem odprl in popravil; to je bilo vec kot eno leto nazaj in od takrat naprej deluje bp. :)

So mi pa crknili eni zvocniki od Logitecha, samo se ne sekiram, ker sem jih dobil zastonj. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: ingeniero ()

Napajalc ::

Logitech miška na kolešček, se niti ne vidi več katera je: zamenjal 1x tiste drsnike ki so spodaj, še vedno deluje
Mx 518: zamenjal 1x kabel in 2x drsnike, nič ne kaže da bi gre proti koncu.
S "staro" kvaliteto se ni za pritoževat.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: ingeniero ()

Mordecai ::

Jap, moja mx620 je bila zanic od day one, pa mi je kurceva avtera ni hotela menjat. Verjetno zato, ker so bile serijsko zanic.>:D V istem obdobju je kolega s podobno misko imel podobne tezave. Sedaj imam sidewinder x8, ki logitechovih problemov nima. Od logija seveda nikoli vec nic ne bom kupil in se ga izogibam kot hudic kriza.

hamez66 ::

darkolord je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Večji del Logitechovih mišk mi je crknil malo po izteku garancije. Ker mi je všeč ergonomska oblika in ker niso tako zelo drage, si potem vedno kupim novo.
Mimogrede, Logitech velikokrat upošteva garancijo, če jih kontaktiraš direkt prek spletnega obrazca, ko je garancija v trgovini že potekla.


A res? Zanimivo. Bom poskusil, ko mi bo crknila trenutna. :)

Seljak ::

Imam volan g27,še prej Dfgt,brezžične miške in tipkovnico,kamero,gamepad in vse deluje super pa čeprav že čez garancijo. Vse je odvisno od uporabnikov in tudi kdaj pa kdaj se tudi najboljšim zgodi da kaj odpove.

issak ::

High end roba se mi zdi da je še vedno ok, naprimer gaming serija. Sem nabavil G502, pa je sicer nimam še niti 1 leto, ampak je fajn. Tudi podlogo za miš imam Logitech, ker je tanka in mehka (G240). Sem pa imel dokaj slabe izkušnje s Performance MX, najprej sem imel en gumb že od začetka pokvarjen, delal je, ampak brez klika, kot da bi peno pritiskal. Pa sem jo čez nekaj časa nesel na servis pa dobil novo. Potem so se mi požrle tačke od miši, pa so mi to zamenjal, nakoncu sem jo pa nesel nazaj ker je piskal laser tako naglas da mi je šlo na živce že nekaj časa, pa nikoli nisem pogruntal kaj to je. No, končno sem enkrat pogruntal da je to miš, jo nesel na servis, dobil novo zapakirano nazaj in jo prodal. Potem sem pa raje kupil G502, in mi deluje dobre kvalitete na dotik in materiali in vse.

Gledam pa malo teli njihovi zvočniki zadnje čase delujejo tako ceneno, da razen tistih za 14€ da nadomestijo laptop, nebi več kupil. Sem zamenjal stare Z2300 (super dokler so trajali!) za M-Audio.

Tipkovnice so pa tudi vedno bolj 'cheap', ampak vedno dražje. 100€ za neko plastično tanko tipkovnico, pa ja de, za ta denar dobiš že Ducky mehansko z ledicami in vse kar češ. Pa kaj pol če tipkovnica ni brezžična, sej je skos na istem mestu.

Kamero sem zadnjič neko 720p logitech primerjal z vgrajeno od MacBook Pro, in se logitechova lahko samo skrije. Tako v barvah kot v detajlih.

In pa dobil sem v službi Anywhere MX, pa sem tudi zelo zadovoljen. Staro verzijo (VX Nano) moja žena še zdaj uporablja, pa je stara po mojem okoli 9 let.

TDLR: (gaming) miši še še, zvočniki in tipkovnice pa ne.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

technolog ::

Moja MX performance je glihkar na servisu. Bomo vidli, kakšen bo epilog.

Drugače imam vse ostalo od logitecha, tipkovnico, zvočnike, ... Zaenkrat nobenih pripomb.

Arctander ::

Malo mešano, torej ... oziroma odvisno od sreče, ali kaj. Meni sta crknili dve m705, te dni pa hudič jemlje navadno žično m100. Pri vseh je, kot že omenjeno v prvem postu, crknilo mikrostikalo za levi klik.

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ... Not. Imam na šihtu en 2.1 sistem, menda ni bil ravno med najcenejšimi, in je živa žalost. Poudarjeni basi in visoki toni, ostalo vmes pa komaj slišno. Verjetno optimizirano za tuc tuc štanco.

Ok, da ne bomo samo kritizirali ... katera firma miši je ok, če se ne bi več šel igre na srečo z Logitechom? Tam v rangu do 50€, za pisarniško delo + Photoshop?

issak ::

Arctander je izjavil:

Malo mešano, torej ... oziroma odvisno od sreče, ali kaj. Meni sta crknili dve m705, te dni pa hudič jemlje navadno žično m100. Pri vseh je, kot že omenjeno v prvem postu, crknilo mikrostikalo za levi klik.

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ... Not. Imam na šihtu en 2.1 sistem, menda ni bil ravno med najcenejšimi, in je živa žalost. Poudarjeni basi in visoki toni, ostalo vmes pa komaj slišno. Verjetno optimizirano za tuc tuc štanco.

Ok, da ne bomo samo kritizirali ... katera firma miši je ok, če se ne bi več šel igre na srečo z Logitechom? Tam v rangu do 50EUR, za pisarniško delo + Photoshop?


Do 50EUR bo tudi logitech čisto OK. G502 je super miš, mogoče G602 z ekstra tipkami za photoshop?
Mislim da so miši še vedno ene boljših od logitecha, ostale firme delujejo še bolj ceneno. Pojdi v trgovino pa poglej kaj ti sede v roko, če kupiš Performance MX imaš vsaj 3 leta garancije, pri marsikateri drugi le eno leto, če ne drugega se zaradi tega splača. G502 ima 2 leti se mi zdi.

Zvočniki so pa res čisto brez middlow. Ko sem kupoval nove sem nekaj časa še gledal Z623 (ker sem bil še pod dobrim vtisom Z2300), pa sem k sreči prebral par reviewev in se raje odločil za dober 2.0 par zvočnikov (AV40). Glede na to, da jih uporabljam večinoma za serije/filme in glasbo sobne jakosti, so bistveno boljši kot Logitech, ki govor kar nekako pogoltnejo. Za štancat so pa super, pa za party, tuc tuc tuc, ampak to je pa tudi to.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

šernk ::

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ...


dokler ne slišiš konkurenco za 100€ so vredni ja, ampak zvočniki od logitecha so vsaj tistih stari cca 10 let za moje pojme popolnoma zanič.

imam doma cambridge soundworks 2.1 sistem star 15 let, ki je takrat stal slabih 30.000 SIT in vse te logitech za okoli 100€ poseka po kvaliteti zvoka. moč ni problem, čistost zvoka je pa neki kar logitech ne pozna, ravno v zadnje so mi peli 30cm od glave 5.1 sistem od njih ne sprašujte me točne serije, takšne videvam po trgovinah tam od 100-130€ pa lahko rečem nula. čeprav so jih vsi okoli mene hvalili na veliko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

issak ::

šernk je izjavil:

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ...


dokler ne slišiš konkurenco za 100EUR so vredni ja, ampak zvočniki od logitecha so vsaj tistih stari cca 10 let za moje pojme popolnoma zanič.

imam doma cambridge soundworks 2.1 sistem star 15 let, ki je takrat stal slabih 30.000 SIT in vse te logitech za okoli 100EUR poseka po kvaliteti zvoka. moč ni problem, čistost zvoka je pa neki kar logitech ne pozna, ravno v zadnje so mi peli 30cm od glave 5.1 sistem od njih ne sprašujte me točne serije, takšne videvam po trgovinah tam od 100-130EUR pa lahko rečem nula. čeprav so jih vsi okoli mene hvalili na veliko.


Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ... Not


Not si pozabil. Rekel je not. Ve da so šrot. Če bi prebral njegov post do konca, bi videl da sta enakega mnenja.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

dope1337 ::

Zadnje čase res da nisem kupil nobenega produkta od Logitech. Ampak moja cca 3 leta stara g400 pa prav noče crknat, upam si trditi, da deluje kot nova. V stanju, ki je prikazan na spodnji sliki je že kakšno leto (predvsem zaradi moje brutalne uporabe - beri: metanja v steno, vlečenja za kabel, tolčenja po njej, ipd.).

 Logitech g400 Powah

Logitech g400 Powah



Kaj še lahko naredim, da crkne? Razen, da prerežem kabel? :D Saj bi si počasi radu kupil novo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

šernk ::

issak je izjavil:

šernk je izjavil:

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ...


dokler ne slišiš konkurenco za 100EUR so vredni ja, ampak zvočniki od logitecha so vsaj tistih stari cca 10 let za moje pojme popolnoma zanič.

imam doma cambridge soundworks 2.1 sistem star 15 let, ki je takrat stal slabih 30.000 SIT in vse te logitech za okoli 100EUR poseka po kvaliteti zvoka. moč ni problem, čistost zvoka je pa neki kar logitech ne pozna, ravno v zadnje so mi peli 30cm od glave 5.1 sistem od njih ne sprašujte me točne serije, takšne videvam po trgovinah tam od 100-130EUR pa lahko rečem nula. čeprav so jih vsi okoli mene hvalili na veliko.


Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ... Not


Not si pozabil. Rekel je not. Ve da so šrot. Če bi prebral njegov post do konca, bi videl da sta enakega mnenja.


sem prebral post do konca, besedo not sem pa res spregledal :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MacGyver141 ::

Arctander je izjavil:

Malo mešano, torej ... oziroma odvisno od sreče, ali kaj. Meni sta crknili dve m705, te dni pa hudič jemlje navadno žično m100. Pri vseh je, kot že omenjeno v prvem postu, crknilo mikrostikalo za levi klik.

Zvočniki so pa tudi svojega denarja vredni ... Not. Imam na šihtu en 2.1 sistem, menda ni bil ravno med najcenejšimi, in je živa žalost. Poudarjeni basi in visoki toni, ostalo vmes pa komaj slišno. Verjetno optimizirano za tuc tuc štanco.

Ok, da ne bomo samo kritizirali ... katera firma miši je ok, če se ne bi več šel igre na srečo z Logitechom? Tam v rangu do 50EUR, za pisarniško delo + Photoshop?



Mal se poigraj z sound equalizerjem (slika spodaj), če slučajno to nisi že naredil. Drugače imam jaz X-530 in sem zelo zadovoljen, edino na nizkotoncu se je pojavila neka težava, da moram imeti bass na minimum, drugače ne delujejo vsi zvočniki (sej na minimum je glih prov bassa).


Čeprav se na sliki vidi, da imam zelo povečan 31hz pa 62h, ni pretirano veliko bassa.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

issak je izjavil:



Zvočniki

Za štancat so pa super, pa za party, tuc tuc tuc, ampak to je pa tudi to.


To je to. nekdo, ki kupuje zvočnike z dobrim zvokom se ne bo oziral po logitechu.

klinker ::

Microsoftova periferija v kvaliteti povozi Logitechovo za salo. Vse kar sem do sedaj imel od MS-a, je trajalo dokler nisem prodal naprej, skratka, nic okvarjenega, medtem ko od Logija mi je ze vse, razen ene cheap tipkovnoce za 10€, crknilo.

Jerry000 ::

Moram reči da me logitech še ni razočaral, verjetno imaš smolo

pijavka ::

Uporabljam veliko Logitechovih izdelkov že mnogo let, vendar sem razočaran samo nad miškami. Težave so se začele z VX nano. Kupil nekje v 2010/11. Po dobrem letu in pol se je začela težava z levim dvoklikom - stikalo. Jeseni 2011 sem kupil Anywhere MX in septembra 2013 se tudi tu pojavi težava z dvoklikom. Kontaktiram Logitech in mi pošljejo novo. Aprila 2015 začne nadomestek, ki so ga takrat poslali, spet povzročati težave (po enem letu in 8 mesecih). Težko delati s tako miško. Sedaj mi ne preostane drugega kot, da zamenjam stikalo.

darkolord je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Večji del Logitechovih mišk mi je crknil malo po izteku garancije. Ker mi je všeč ergonomska oblika in ker niso tako zelo drage, si potem vedno kupim novo.
Mimogrede, Logitech velikokrat upošteva garancijo, če jih kontaktiraš direkt prek spletnega obrazca, ko je garancija v trgovini že potekla.

To žal ne velja več. Ravno pred dobrimi tremi tedni sem jim pisal in mi ne priznajo garancije, ki je potekla oktobra lani:
Thank you for your reply.
Any replacement that you might receive is within warranty for as long as your original device would be. Since your original product is no longer covered by warranty, we can not offer any other replacement. In this case, you can contact any local service center and check your repair options there.

Dr_M ::

Zdej sem s spomnil, da mi je na mx1000 po 6 letih zacel slabo delat klik na kolescku, po 8 letih je pa dokoncno crknila, ko mi je ze "miljontic" padla na tla.
Jap, logitech je res eno nekvalitetno sranje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

A zato so se preimenovali v Logi. :)

Blazz ::

men je moja G710+ 2x crknila po 2 dneh uporabe in so me na eventusu že postrani gledali, nato sem našel na spletu, da jih je ogromno takih. Da ne omenjam, da sem moral 2x na servis v 1 tednu....grrrr sedaj pa že 2 leti deluje BP. Se pa strinjam, da miške pri logitechu niso več to kar so bile, zraven so pa še precej porazni v driverjih, sploh tista njihova G aplikacija je totalen poden...

Mare2 ::

Prej sem imel Logitech miško (mislim, da še vedno deluje), sedaj imam HP-jevo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

69charger ::

Vse kar sem kdaj kupil od Logitecha kupil še vedno dela. Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

destroyer2k ::

Največja škoda je da so prenehali izdelovati logitech g9/g9x serijo, ker to je pa bilo res neuničljivo. Imam g9 ki že deluje 7-8 leto in še zdaj brez napak (edino prah sem mogel na koleščku spucati).

Sami ::

Vse kar sem kupil od Logitecha še deluje (miške, tipkovnice), vsakodnevna večurna uporaba, menjal sem samo zaradi dejanske zastarelosti, mene Logitech ni razočaral.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dominuspro ::

Jst imam tudi obratne izkušnje. Miš sploh ne povoham več, če ni Logitech.

zee ::

Uporabljam Performance MX ze zadnja stiri leta. Baterija je crknila, vendar se ne sekiram. Enkrat na mesec cirka vstavim frisno alkalinko in gremo dalje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr_M ::

Glede na to, da je notri AA baterija, to sploh ni problem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bambam20 ::

69charger je izjavil:

Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.


Mhm. Prosim, še eno šalo.

Noben logijev zvočni sistem ni dober. Noben. Pri vseh je zvok neuravnotežen. Značilnost logijeveih zvočniških sistemov je močan bas , da lepo dela tuc, tuc, tuc...

issak ::

zee je izjavil:

Uporabljam Performance MX ze zadnja stiri leta. Baterija je crknila, vendar se ne sekiram. Enkrat na mesec cirka vstavim frisno alkalinko in gremo dalje.


Saj veš, da lahko kupiš v trgovini NiMH AA akumulator? Stane te toliko kor 3 mesece baterij, le da ga lahko filaš...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

69charger je izjavil:

Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.


Mhm. Prosim, še eno šalo.

Noben logijev zvočni sistem ni dober. Noben. Pri vseh je zvok neuravnotežen. Značilnost logijeveih zvočniških sistemov je močan bas , da lepo dela tuc, tuc, tuc...

Men je to čist zakon da je bas :). Mam logitech zvočnike in so mi zakon. Lahko se smejiš temu ali ne, i am happy user

zee ::

issak je izjavil:

zee je izjavil:

Uporabljam Performance MX ze zadnja stiri leta. Baterija je crknila, vendar se ne sekiram. Enkrat na mesec cirka vstavim frisno alkalinko in gremo dalje.


Saj veš, da lahko kupiš v trgovini NiMH AA akumulator? Stane te toliko kor 3 mesece baterij, le da ga lahko filaš...


Vem vem ... sem slucajni kupil par baterij za druge naprave. V Singapurju je tudi problem, da ti vsaka baterija (AA so posebej problematicne) zaradi vlage hitro oksidira in crkne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Domobrancek ::

Js osebno mam logitech-ovo g400s in mi deluje zaenkrat bp (imam jo morda eno leto..moram pogledati za zihr)vzel sem jo pa predvsem zato, ker ima 3 leta garancije. Logitech pa (kolikor vem)ne komplicira pri garanciji. Če ti stvar crkne ti jo zamenjajo brez večjih nevšečnosti in to je to. Imel sem tudi njihov gamepad, ki je delal blizu 10 let in bi ga verjetno imel še vedno če nebi kupil original fife in ga začel metati v steno (nevem če me kaj ob živce spravi bolj od raznih seratorjev ob igranju fife po netu -_-). Imam tudi zvočnike od njih, ki imajo tudi nekje 5-6 let in tudi delujejo zaenkrat bp. Ravno tako jih ima bratranec in tudi njemu delujejo super zaenkrat. Je pa pri vsaki znamki tako, da se kakšna serija ponesreči. Lahko pa imaš samo nesrečo in pač dobiš nekoliko slabši produkt. Sam sem pred nekaj leti kupil miško steelseries xai za katero sem odštel nekaj več kot 90EUR. Delovala mi je točno do izteka garancije nato pa je začelo nekaj zajebavati tako da ni bila več uporabna. Za g400s sem odštel "samo" 40EUR in nisem opazil da bi bila kaj slabša od Xai miške.

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Zvočniki res niso kaj ampak meni X-230 čist lepo služijo že 8 let. Bas pa je res treba znižat pa si lepo v nastavitvah zvočne dvignit srednje tone.

69charger ::

bambam20 je izjavil:

69charger je izjavil:

Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.


Mhm. Prosim, še eno šalo.

Noben logijev zvočni sistem ni dober. Noben. Pri vseh je zvok neuravnotežen. Značilnost logijeveih zvočniških sistemov je močan bas , da lepo dela tuc, tuc, tuc...


Se ukvarjam z glasbo in snemanjem pa vem kaj je dober zvočnik. Za tako ceno in tako star sistem je Logitech bog proti temu šrotu, ki se dandanes v trgovinah prodaja. Bas se pa itak regulira ker je sub posebaj.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

DKirbi ::

Logitech MX Performance, najboljša miška ki sem jo mel do zdaj, že drži skoraj tretjo leto, brezhibna, jo prenašam naokrog, sicer s podlago vred... mogoče se ji že malo vidi obrabljenost ampak deluje vseeno. Če bi se še enkrat odločal o novem nakupu, bi najbrž zbral enako.

Logitech K360 tipkovnica, pa se mi je zlomila tačka, tako da si pač moram zmislit neko DIY varjanto da jo popravim. Poceni brezžična tipkovnica, baterija še vedno drži od nakupa, zdaj bo približno dve leti stara. Vse skupaj poteka preko Unifying usb vmesnika. Pač tukaj in pri marsikateri drugi firmi velja isto pravilo, malo dnarja malo muzike. Logitechovi produkti so po mojem mnenju še vedno v ospredju.

boolsheat ::

Nisem vedu, da so sedaj preimenovali v Logi.

http://www.digitaltrends.com/computing/...

bambam20 ::

69charger je izjavil:

bambam20 je izjavil:

69charger je izjavil:

Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.


Mhm. Prosim, še eno šalo.

Noben logijev zvočni sistem ni dober. Noben. Pri vseh je zvok neuravnotežen. Značilnost logijeveih zvočniških sistemov je močan bas , da lepo dela tuc, tuc, tuc...


Se ukvarjam z glasbo in snemanjem pa vem kaj je dober zvočnik. Bas se pa itak regulira ker je sub posebaj.


Logitech nima dobrih zvočniških sistemov. To je zadnje, kar bi sploh poslušal, če bi kupoval.

[D]emon ::

Rebrand != Rename

Podjetje je se vedno Logitech. Samo branding imajo drugacen.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048133 (16627) Matej_K
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187691 (40166) staher
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
302146 (1530) Kleemen
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626769 (14025) psytoma
»

Katere računalniške zvočnike mate

Oddelek: Loža
232942 (2567) flood

Več podobnih tem