» »

Promocija Slo-Tech na dirkalniku

Promocija Slo-Tech na dirkalniku

NikGaming ::

Lep pozdrav vsem skupaj! Moje ime je Nik in sem še premlad, da bi zapravljal večino prostega časa za ekranom, pa ga kljub temu. Da ne bo polemik o starosti, naj povem, da se bo 13. oktobra obrnila 15. obletnica mojega rojstva ;) Računalništvo in gadgeti na splošno me zanimajo že od rane mladosti, kar sporoča tudi dejstvo, da sem kot prvi imel telefon med sošolci, že v 1. razredu. Sicer pa zaljubljen v avtošport, gaming in kot že omenjeno, računalništvo in ostalo tehnologijo na 101 način. Pa najsibodi dovolj samospeva :)) Verjetno vas zanima zakaj sem odprl temo? - Več v nadaljevanju.

Torej, moj oče je že več kot 10 let dokaj uspešen dirkač, zato sem prišel do ideje, da bi portalu naredil majhno promocijo v obliki nalepke na dirkalniku, saj je v letošnjem designu ostalo še nekaj prostora za nalepke. V kolikor se ostali strinjate s tem in podpirate mojo idejo, boste moči čez nekaj dni ugledati nalepko na dirkalniku, katerega fotografijo bom seveda objavil prav tu ;)

Iz moje strani je to to, sedaj pa ste na vrsti vi, da poveste, kaj si mislite o ideji :)

vostok_1 ::

Sami uporabniki ti tu kaj dosti ne morajo pomagat. Obrnit se moraš na velike ribe S-Tja ali vsaj mode, ki ti bodo posredovali info. V kolikor je stvar legit, ne vidim, zakaj bi kdo nasprotoval. Tk da...go for it.

Meizu ::

Definitivno pisi Primozu ali kom podobnim.

Okapi ::

Sem piši: team@slo-tech.com.

NikGaming ::

Primozu sem pisal pred nekaj dnevi, pa ni odgovoril ;) Hvala za mail Okapi, bom pisal takoj po šoli.

Olórin ::

na dirkalinike se lepijo nalepke sponzorjev, kar pa slo-tech skoraj zagotovo ne bo. No, vsaj ni videt da bi imeli ravno denar za take reči.

Vseeno pa, če si se v 5 dneh tako zaljubil v ta forum odkar si registriral račun, pač go for it :) Ne bo nihče nasprotoval, ni razloga da bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2020 (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2375183648 (104040) ripmork
»

Brezplačna nadgradnja na Windows 10 še vedno mogoča (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7924550 (14408) floyd1
»

Kaj narediti? Študij.. vaša mnenja. :)

Oddelek: Šola
217013 (6051) KK44444444

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177439 (140684) WarpedGone
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778726 (51046) 'FireSTORM'

Več podobnih tem