» »

Formula 1 2015

Formula 1 2015

««
63 / 69
»»

connel ::

Kakšen lep pogled, Mclarna lepo v točkah :P

billy ::

button v boks...

PrimozR ::

Lol, spojler pod ograjo :D

billy ::

en še naj gre ven, da pride rossi med točke...

TribesMan ::

Hehe, zdej pa sprint...
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PrimozR ::

Sam glede na gume pa število krogov zna Hamilton zmagati. Vprašanje če ne bo nažigal Rosberga, ki bo prej uničil gume in pač izgubil vodstvo. We shall see.

connel ::

Juuup, zelo zanimiva dirka :)

TribesMan ::

Tole bodo komaj stlačili v 2 ure dirkanja :)
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PrimozR ::

Z ene 5 minut fore pomojem, če ne bo nobenega (V)SC-ja več.

connel ::

Daaamn, če Alonso prehiti Vettla O.o

PrimozR ::

Ma to se pa res ne bo zgodilo. Sam čimprej mora Vettel priti mimo Verstapna.

No, ja... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

connel ::

Zelo verjetno da res ne, sam zgledalo je pa dobro :D

billy ::

Lojza wins again?

connel ::

Če bo, je spet prvak že danes.

billy ::

haha, kako se wollfu in laudi smeji vse...spet....

connel ::

Wtf?
Ah Rozi, Rozi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

billy ::

Saj nima veze to, verjetno nihče ni verjel, da lojza ne bo prvak, je vseeno če danes ali čez tri mesece ;)

PrimozR ::

Lepo Button :)

connel ::

Yess, Button!!

billy ::

Bo treba počakat na naslednjo dirko, da vidimo če je honda naredila kaj pametnega, alonso ima očitno preveč izrabljene gume, da bi pokazal potencial...

je naredila ja, alonsu nekaj crknilo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

PrimozR ::

Crap, škoda za Alonsa...

connel ::

Damn, pa tako dobro je kazalo :(

billy ::

kako dobro je šele za rBR kazalo...bila sta najhitrejša na začetku, zdaj rikiardo lovi eno točko ;)

Dr_M ::

Button turbo boooooost! :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

connel ::

Bahaha, dobro se je držal Mclaren na ravninah s podhranjenim motorjem.

billy ::

kaj alonso se bo na koncu ubranil celo?

connel ::

Upam da se, jim privoščim par točk.

billy ::

nop, ni zneslo

connel ::

Škoda, vsaj Button je visoko :P

TribesMan ::

Jeboga Honda :/

Je bla pa totalno hektična dirka.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

connel ::

Jup jup, če pa tole ni bila zabavna dirka, potem pa tudi ne vem :D

suhi ::

Precej bolj zanimiva dirka, kot bi šlo sklepat po pogledu na prve tri na koncu :D Hamilton pa seveda zasluženo prvak.

Dr_M ::

Nevem zakaj se Rosberg tako kislo drzi, sam si je kriv, kaj pa neumnosti dela.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Super Sonic ::

Fenomenalna dirka; nek občutek sem imel, da se je Rosberg zadnje dva kroga poigraval z mislijo, da spusti Vettla naprej. Ne zato, da bi imel kaj več možnosti, ampak zato, da Hamiltonu uniči veselje - kot del psihološke igre. Mogoče že za drugo leto.

Na koncu se je odločil kot se je - rezultat je pa na odru.

Dirka pa super, vsi RedBullovi dirkači odlični; Kimi tudi dobro do nesreče. Žal ima ta nihanja in potem situacijo. Riccardo na Hulkenbergu enako kot Bottas in Kimi zadnjo dirko. Ne verjamem, da bo kazen, ker je bil Hulk dovolj hiter, sta jo pa oba odnesla brez točk. Tudi oba McLarna odlično danes; ju je bilo kar veselje gledat na ravninah. Občasno pač :8)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

connel ::

Hja, tudi teoretične možnosti so šle Roziju po zlu danes, konec je za letos. Sem imel isto v mislih, da je že hotel spustiti Vettla naprej.

Super Sonic ::

Sem imel isto v mislih, da je že hotel spustiti Vettla naprej.

Škoda, ker ni tega naredil. Sej v končni fazi vsi vemo kdo bo prvak (zdej je prvak), ampak tako malo, da popiha proti vetru in mu vzame ta naslov iz ZDA in ga prestavi v recimo Mehiko. Ampak Rosberg ni tak in ne bi prenesel tistega kar bi sledilo. Smo videli lani, ko se je začel spuščati v psihično vojno in potem...

Kaj pa prva situacija dans po štartu, ko je Hamilton potisnil Rosberga iz steze? Kje je sedaj ta "space", ki mora biti na voljo? Tudi sicer se mi je zdelo, da so se na začetku dirke vsi izgubil. Komisarji, ljudje/varnostniki ob stezah in režiser.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Dr_M ::

Kaj pa prva situacija dans po štartu, ko je Hamilton potisnil Rosberga iz steze? Kje je sedaj ta "space", ki mora biti na voljo?


Za Hamiltona to ne velja. Ce bi karkoli bilo, bi itak Rosberga obsodili.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

connel ::

Hja, če je lahko Raikonnen zadnjo dirko, z večjimi posledicami,... Uh, si raje ne predstavljam kakšne bi slišal, če bi res spustil Vettla naprej.

TribesMan ::

Hulk ni bil kaj dosti kriv danes. Na ravnini tik pred zaviranjem se mu je sesedlo prednje krilce...
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PredatorX ::

Super Sonic je izjavil:

Sem imel isto v mislih, da je že hotel spustiti Vettla naprej.

Škoda, ker ni tega naredil. Sej v končni fazi vsi vemo kdo bo prvak (zdej je prvak), ampak tako malo, da popiha proti vetru in mu vzame ta naslov iz ZDA in ga prestavi v recimo Mehiko. Ampak Rosberg ni tak in ne bi prenesel tistega kar bi sledilo. Smo videli lani, ko se je začel spuščati v psihično vojno in potem...

Kaj pa prva situacija dans po štartu, ko je Hamilton potisnil Rosberga iz steze? Kje je sedaj ta "space", ki mora biti na voljo? Tudi sicer se mi je zdelo, da so se na začetku dirke vsi izgubil. Komisarji, ljudje/varnostniki ob stezah in režiser.


Hmm či bi si ti mal pogledal situacijo in malce bolj premislil, bi vse takoj opazil. Pač, če je steza mal bolj spolzka. Ma ti pa tvoje razmišljanje.... Pa kva vm je ta HAM naredil. A RAI je pa kr car on pa lahka dela kar hoče. Če bi HAM naredil to Rosbergu, kar je RAI naredil Bottas-u, bi ga Rosberg počakal v graži. A "car" RAI se pa opravičit ni sposoben. Pač klovn v F1.


Čudi me zakaj se je Rosberg tako kislo držal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

connel ::

Konec je bilo sanj o teoretični možnosti za naslov, mogoče nad napako, ki jo je naredil sam, kdo bi vedel.
Vse čestitke Hamkotu za 3. naslov, wohoo :)

PredatorX ::

Button pa Verstappen sta tudi zelo solidno odpeljala... škoda Alonsa. Huh, škoda tudi RIC... tisti prvi krogi so dejansko pokazali, da Redbullu res manjka konskih moči.

PS: Glede Rosija. Jah Marqueza se je prvo zaletel vanj in mu nogo butnil iz stopalke, kar se je lepo videlo, nato pa se ga je Rossi še enkrat dotaknil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

connel ::

Bahaha, Paddy-ju je všeč Bernijeva ideja o škropilcih vode ob stezi po današnji dirki :D

Jst ::

Dirka zanimiva od prve minute. Od warmup kroga (ko je Rosberg po radiu govoril, da mu gume "ne delajo"), štarta in ko je bila steza še mokra, ko sta Red Bulla res razturala, potem se je posušilo, manjava gum, Merc v akcijo, potem (V)SC-ji in še zaključek, ko je Resberg sam naredil napako. Super zanimiva dirka.

Bernijeva ideja o škropilcih vode, sploh ni slaba. To bi morali implementirati na nekaj dirkališčih, tako, da bi bile vsaj 4 dirke (20%) v mokrem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Aja, še čestitke Hamiltonu za tretji naslov!

(Edino ni mi bilo všeč, da je tako agresivno zaprl Rosberga v prvem ovinku.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Super Sonic ::

Bernijeva ideja o škropilcih vode, sploh ni slaba. To bi morali implementirati na nekaj dirkališčih, tako, da bi bile vsaj 4 dirke (20%) v mokrem.

To lahko samo za dirko v ZDA naredijo, da bo bolj v duhu šova in manj v duhu znanosti. Ko bo pač nekomu dolgčas naj pride tisto skropucalo na stezo in naredi dirko zanimivo. V bistvu bi jim lahko še brzostrelke dal gor, da bi bilo še bolj zabavno za amerose.

Škoda, ker F1 ima neznanski potencial v svoji logiki. Vsa ta leta; sploh zadnja desetletja, ko so ljudje okoli te ideje F1 postal miljarderji in je kljub slabemu vodenju šport uspel postat globalen, je praktično ne morejo uničiti. Ampak s temi forami počas najedajo (vsaj meni) čez vse meje zdravega razuma.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

          ::

Rosberg se je pa na odru držal tako kislo kot tisto zelje ki ga bo danes jedel za kosilo.

win64 ::

Meni je izgledalo, kot da je Rosberg imel ukaz, da spusti lojza mimo. To bi pojasnilo tudi čudno voljo na koncu dirke.
Je imel pa tudi Hamilton srečo z varnostnimi avtomobili, Rosberg je namreč imel pred prvim varnostnim avtomobilom več kot 10 sekund prednosti.

Super Sonic ::

Meni je izgledalo, kot da je Rosberg imel ukaz, da spusti lojza mimo. To bi pojasnilo tudi čudno voljo na koncu dirke.

Rosberg se je pa na odru držal tako kislo kot tisto zelje ki ga bo danes jedel za kosilo.

Pa kaj se bo sedaj spet razvilo iz enostavne Rosbergove napake?

Pred nosom je odgovor: Rosberg je imel dirko v svojem žepu in verjetno ne bi bilo lepšega, kot, da mu prenese tale naslov še za en teden. To Hamiltona sicer ne bi toliko bolelo, kot bi ga dejstvo, da je sam (ne moštvo, taktika ali dirkalnik) bil šibkejši člen od Rosberga praktično celotno dirko in posledično naslova ni dobil v njemu ljubi državi.

Tako je pa Rosberg še enkrat več naredil izjemno napako pod pritiskom in mu naslov praktično podaril.

No, sedaj mi naj pa en obrazloži kako bo človek dobre volje na podelitvi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

PredatorX ::

win64 je izjavil:

Meni je izgledalo, kot da je Rosberg imel ukaz, da spusti lojza mimo. To bi pojasnilo tudi čudno voljo na koncu dirke.
Je imel pa tudi Hamilton srečo z varnostnimi avtomobili, Rosberg je namreč imel pred prvim varnostnim avtomobilom več kot 10 sekund prednosti.


Ah, dej no. Rosberg ali Vettel sta imela šanso za naslov samo, če bi se HAM hudo poškodoval. Treba je bi realen. Letos pač vozi najbolj prepričljivo z najboljšim avtom. Mislim, da tudi če bi Rosberg dobil ukaz, da ga izpusti naprej tega nebi naredil. Hmm, mogoče ga pa tudi skrbi za Vettla in 2. mesto ...
««
63 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171468 (103027) broken/link
»

Formula 1 2013 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Na cesti
1899232338 (138164) Alexius Heristalski

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189176348 (139593) WarpedGone

Več podobnih tem