» »

Formula 1 2015

Formula 1 2015

««
50 / 69
»»

Super Sonic ::

Tako je. Interes Pirellija ni, da Vettlu raznese gumo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

billy ::

Ojoj, očitno resno mislijo s temi jajci:

Pokriti kokpiti le še vprašanje časa?
http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb...

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/3294...

Ampak...se bomo že navadili I guess. Dirkanje (v F1) pač nikoli več ne bo, kot je bilo tam v 70-90 letih prejšnjega stoletja, to je zdaj samo evolucijski napredek tehnike.

PrimozR ::

Lol, dobro zaščiten, kot v bojnih letalih :D

Zmaga tudi prevod 'rezil' ^^

EDIT: ironija je, da Mercedesova rešitev (če je to to, kar se meče naokoli) morda ne bi pomagala v primeru Massove nesreče (vzmet bi še vedno lahko priletela mimo sredinske podpore), zelo rado pa se izpostavlja Bianchija, ki pa prav tako ni umrl, ker je dobil udarec v glavo, vsaj ne takšnega, kjer bi neka taka rešitev pomagala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

noraguta ::

ma bedarija, streho nej čez nardijo pa je.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Dr_M ::

Raje naj v simulatorjih dirkajo, pa je, ce se ze gremo gluposti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

billy ::

Če gledaš kako se širi "online" gaming, letos so celo začeli z anti dopingom, bo enkrat vse v simulatorjih in online, geeki pa bodo skandirali na štadionih.

Ah..kako prelepa je prihodnost.

Sriple Tix ::

Prehod iz resničnega v simulacije je že v polnem zamahu, le širša populacija se tega še ne zaveda :)

http://www.teamredline.co.uk/
http://www.racedepartment.com/threads/m...
http://www.playseathq.com/max-verstappe...
http://s1069.photobucket.com/user/adria...



Od 3:30 naprej

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

no comment ::

Dr_M je izjavil:

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.

To lahko vsak dirka, tudi talenti!

(there, fix'd it for ya)

PrimozR ::

Zakaj se tako rado pozabi proper simulator, Force Dynamics?

http://www.force-dynamics.com/

Dr_M ::

no comment je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.

To lahko vsak dirka, tudi talenti!

(there, fix'd it for ya)



Ah, se pravi, zate je simulator enako kot prava stvar? A potem bi bil zadovoljen z zensko v simulatorju?
Tako dobro si me popravil, da sem kar malo bruhnil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BT52 ::

Ko smo že pri Maxu...

Kaka prehitevanja v Blanchimonu. Bolano. Pri tistem prehitevanju Masse sem skočil z stola

BT52 ::

Dr_M je izjavil:

no comment je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.

To lahko vsak dirka, tudi talenti!

(there, fix'd it for ya)



Ah, se pravi, zate je simulator enako kot prava stvar? A potem bi bil zadovoljen z zensko v simulatorju?
Tako dobro si me popravil, da sem kar malo bruhnil.


No ja, ko bomo spoznali popolno delovanje nevronskih odzivov možganov (nekaj v tej meri že znamo stumulirat) še tole ni tako odaljenja prihodnost. :D Pač cena razvoja tehnike in teorije. Skratka nič ni večno, vedno se razvijamo. Še posebaj človeška radovednost in lenost ne pozna meja, akr je sploh glavni motivacijski faktor za razvoj. Zakaj bi zajebaval v baru 4 ure, zapravil 40 eur za pijačo, če lahko kupiš "češpljo" v katalogu... :D Bizarno, ampak mogoče našim potomcem ne več tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Dr_M ::

BT52 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

no comment je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.

To lahko vsak dirka, tudi talenti!

(there, fix'd it for ya)



Ah, se pravi, zate je simulator enako kot prava stvar? A potem bi bil zadovoljen z zensko v simulatorju?
Tako dobro si me popravil, da sem kar malo bruhnil.


No ja, ko bomo spoznali popolno delovanje nevronskih odzivov možganov (nekaj v tej meri že znamo stumulirat) še tole ni tako odaljenja prihodnost. :D Pač cena razvoja tehnike in teorije. Skratka nič ni večno, vedno se razvijamo. Še posebaj človeška radovednost in lenost ne pozna meja, akr je sploh glavni motivacijski faktor za razvoj. Zakaj bi zajebaval v baru 4 ure, zapravil 40 eur za pijačo, če lahko kupiš "češpljo" v katalogu... :D Bizarno, ampak mogoče našim potomcem ne več tako.


Po svoje imas prav, verjetno se utegne zgodit kaj takega.
Ena dobra na to temo, popolnoma realna: klik
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BT52 ::

Drugače se strinjam s Sonicom, da je Ferrari oz. VET imel zelo zelo mojstrsko kontroliran stint, kjer se ne da iz časovne da razbrat klifa pnevmatike. Je pa zelo očitno, da je obraba tako dobro kontrolirana, da je v idelani lineanrnosti. Ferrari tole dirko ni imel šans na isti taktiki.

Še posebaj, če bi VET inženirji razbijali oz. krajšali stint na SOFT gumo, ki takrat sploh ni bil tako slab takrat (bilo nekje na polovici stinta, ko je bil celo hitrejši od GRO), bi bil pravgotovo za obema RB-jema. Poglejte kje je končal KVYAT. Vet pravgotovo nebi bil hitrejši od rusa, ker RB je bil 2 najboljše moštvo na mehkejših, Ferrari pa povprečen (rang Lotusa).

Zdaj mi kot gledalci iz časov ne moremo tolmačit oz. sploh obsojat napake ekipe, ker slednja spremlja še veliko dodatnih parametrov od "tire wear-a" v mm, tlake v pnevmatikah, glede na load (tudi na oscilacijo), ter termalno IR sliko notranjega nabolj obremenjenega ramena pnevmatike. Tako lahko verjamemo ekipi.

Pireliju pa po tolkih letih več ne verjamem. Dejansko vsi vzorci kažejo, da se oni z tem varčevalnim pristopom; naredi 4 zmesi pre letom, potem pa boli kita, pobiraj PR sadeže v obliki reklame; naredijo premalo. Dejasko verjamem tudi, da je težko zagotavljat muham FIA, ampak, če zna Bridgestone, Michelin; zakaj se oni nebi potrudili in navkljub mehkim zmesem naredili nek kvazi neuničljiv palšč. Samo verjamem, da bi jih tole stalo 2 krat več denarja, čeprav se vprašaš, če si z tole slabo reklamo skozi leta niso naredili minusa, ki bi jim pokril tale razvoj... Tudi kvaliteta je bila v preteklih letih z strani moštev že vprašljiva. Ponovljivost in standardi proizvodnje bi mogli biti visoki, kot je F1 razredu pritiče.


Mi je pa všeč, da imajo tudi pri Ferrariju jajca, da demantirajo stare klišeje ko niso tvegali z taktiko. Dejansko so prijetno presenečenje sezone. Ravno kotra, kot Honda.

Naj še dodam, da je ta SPA verzija Merc W06 meni osebno tako seksi, kot marsikero dekle. No mogoče pa sem na novo zaljubljen. Ha ha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Gregor5816 ::

Izgleda da so pokrite kokpite testirali že 2011:

PrimozR ::

Dr_M je izjavil:

no comment je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Brez veze, to lahko vsak dirka, ne samo pravi talenti.

To lahko vsak dirka, tudi talenti!

(there, fix'd it for ya)



Ah, se pravi, zate je simulator enako kot prava stvar? A potem bi bil zadovoljen z zensko v simulatorju?
Tako dobro si me popravil, da sem kar malo bruhnil.

Zadovoljen? o.O

V resničnem motošportu ne more dirkati vsak, ker marsikdo nima denarja. Pa morda je previsok in še kaka druga takšna bananlnost. Na PC-ju v simulatorjih je to lažje, torej ja, dejansko lahko dirka vsak, tudi kdor je le talent, ni pa bogat. Če je to ženska pa naj bo ženska. Razen če imaš težave, da ženska vozi bolje od tebe.

Dr_M ::

PIPI: a ni malo zgodaj za alkohol? (ciljam na tisto izjavo o zenskah, nevem iz kje si to potegnil?)

To ni dirkanje, to je igranje video iger. Sej imas lan partije, kjer se to nabija.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Jah ne vem, ne pijem alkohola.

Dr_M je izjavil:

Ah, se pravi, zate je simulator enako kot prava stvar? A potem bi bil zadovoljen z zensko v simulatorju?
Tako dobro si me popravil, da sem kar malo bruhnil.


Če ima kdo težave s hitrimi bejbami si, po mojem glede na tale citat, to ti. Pa dirkanje na lan partijih ni pretirano popularno, ker ni ravno običajno, da folk na la party vlači kišto, 3 ogromne monitorje, volan, pedala, shifter in stojalo s stolom za vse to. Mal velik robe je to, da bi jo prenašal naokrog. Se pa dirka prek interneta, dirka se pa resno. Imaš zgoraj linke, ravno Verstappen je član ene virtualne ekipe, ki ima dejansko sponzorstvo.

Pa če bi bilo dirkanje v simulatorjih samo 'igranje iger', simulatorjev ne bi uporabljali vsi dirkači, vsi piloti, kapitani ladij in še kdo, ker ne bi bilo niti približno realistično. Sorry to burst your bubble, ampak je. Ni 100 % realno, a je dovolj blizu realnosti, da iz tega potegnejo nekaj uporabnega.

Dr_M ::

Če ima kdo težave s hitrimi bejbami si, po mojem glede na tale citat, to ti.


A teb se kar ne potegne? Kdo kej govori o zenskah v simluatorjih dirkanja? Dej prosim pokazi? Ce bi spremljal pogovor naprej, bi videl o cem se gre.

Sem mislil, da vsaj ti znas malo bolj spremljat dogajanje okoli sebe, pa se kar mlatis prazno slamo.

Torej, bogati lahko dirkajo s pravimi avtomobili, simulatorje imamo pa lahko vsi doma? Ker se jih dobi za drobiz.
In ja, simulatorji so se vedno blizje video igram, kot pravi zadevi.
Malo spremlji pilote, ki se ucijo. Vsak bo rekel, da je velika razlika.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

veqlargh ::

Dr_M: vsak, ki ga poznam (piloti letal) in je letal v simulatorju ni rekel tega. Sistemi so tam v nulo simulirani, edino kar ni je g-sila. Turbolence so, ostalo je. Za avte ne vem, za pilote pač. V Airbusov simulator za A320 sem osebno mel priložnost pokukat in bit zraven pr eni seansi v Švici. Granted, je velka zadeva odzivna kot ladja napram vojaškim lovcem ampak leti se kot v pravem letalu. Minus G-sile.

Hec je samo v tem, da se v simulatorju zavedaš, da te napaka ne ubije.

PrimozR ::

O geezus, dejansko si primerjal dirkanje v simulatorjih s seksom v simulatorju?

Jah, v primerjavi z avtom, ki stane (samo avto) recimo 200k €, volan (začetek simulatorja, ne potrebuješ s prve treh monitorjev in volana za 1000 €) pa 200 €, simulator je drobiž, ja.

Simulatorji pod črto so video igra. Torej itak da so bližje temu. Ampak to ne spremeni dejstva, da se na ogromno resnih področjih dnevno uporabljajo simulatorji. Sicer ker so bistveno cenejši od 'prave zadeve', a če ne bi bili vsaj približno ustrezna zamenjava, tega ne bi počeli.

Vsak bo rekel, da je velika razlika ja, tako med pravim avionom kot simulatorjem, a vseeno je tudi velika razlika med ničemer in simulatorjem, kar se tiče nabranega znanja. Navsezadnje lahko o tem povprašaš vse dirkače in pilote.

Dr_M ::

veqlargh je izjavil:

Dr_M: vsak, ki ga poznam (piloti letal) in je letal v simulatorju ni rekel tega. Sistemi so tam v nulo simulirani, edino kar ni je g-sila. Turbolence so, ostalo je. Za avte ne vem, za pilote pač. V Airbusov simulator za A320 sem osebno mel priložnost pokukat in bit zraven pr eni seansi v Švici. Granted, je velka zadeva odzivna kot ladja napram vojaškim lovcem ampak leti se kot v pravem letalu. Minus G-sile.

Hec je samo v tem, da se v simulatorju zavedaš, da te napaka ne ubije.



Par dni nazaj sem gledal dokumentarec o pilotih potniskih letal. Iz simulatorja v pravo letalo. Pravijo, da je velika razlika v obnasanju letala, vecje kot je, vecja razlika. Ja, je pa fino, ko imas cel kokpit pred sabo v simulatorju.

O geezus, dejansko si primerjal dirkanje v simulatorjih s seksom v simulatorju?


Sej bos tudi ti enkrat sprobal v zivo, upam. Bos malo manj zategnjen.

Simulator je za ucenje, ja definitivno. Zato pa se rece simulator.
Da bi pa nadomestil dirkanje z avtomobili s simulatorji in to prodajal miljonom ljudi za gledat? Nekako me ne cudi, da gre clovestvo v kur... pocas oz kar hitro.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

PrimozR ::

Hja, to je bil tvoj predlog, če greš pogledat nazaj v temo. Oz. tvoj velepameten, sarkastičen komentar je bil celoten povod za tole smer debate ;)

Aja, sem kar dolgo dirkal prek interneta, precej dobro poznam simracing svet :P Morda moraš ti sprobat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jst ::

Offtopic: Moja zvrst iger niso dirkačine, sem pa odigral kakšno (na gamepad). Simulacije pa sploh ne, ker nimam niti opreme, niti nimam želje. Sem pa na enem žuru imel priložnost oddirkati 15 krogov Monze z Audi A? 200KM (obnašal se je podobno kot moj Passat; bil je pač boljši, hitrejši). Ne vem točno, katera igra je bila. Setup: trije monitorji, pro sedež (sicer statičen), volan, ročka in pedala (za menjanje prestav sem si izbral ročke na volanu). Po teh petnajstih krogih sem bil dobesedno izmučen, 10 krat bolj, kot če bi eno uro igral FPS Multiplayer. Zadnjih par krogov sem bil že čisto na trnih in prešvican, da ne naredim napake in da bi zadržal 6. mesto (od desetih). Simulatorji, katere uporabljajo F1 dirkači, so pa še na dosti višji ravni. In dvomim, da bi jih uporabljali, če ne bi bilo nič koristi.

Kar se pa tiče nedeljske dirke: fenomenalno! Ena boljših dirk v sezoni.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

billy ::

To okoli simulatorjev je že bilo razloženo, pač korist je predvsem zato, ker so testiranja v živo omejena, nekje pa morajo drkat steze...in plus tega je ceneje.

Torej če ne bi bilo omejitev okoli testiranj in če ne bi bil problem z denarjem pa nihče pri zdravi pameti ne bi raje fural simulatorje, kot dejansko delal kroge na stezah...

Sriple Tix ::

V zadnjem času bolj površno spremljam formulo 1, pa še takrat se med dirko, od enega do naslednjega dremeža, osredotočam kaj počne Verstappen, ampak zdajle me je pogled na skupno lestvico dirkačev 2015 prav presenetil. Verjetno ne skrivam, da španskega prepotentneža in jokave princeske F1 orkestra niti slučajno ne prebavljam, toda kapo dol za 11 točk, ki jih je pripeljal letos McLarnu. Nič bolj ga ne maram, kot ga nisem maral že prej, vendar si za tole zasluži vse spoštovanje, ne glede koliko hitrejših je pri njegovih osvojenih pikah odstopilo pred ciljem.

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Max je v SPAju prikazal, pomoji oceni, eno najboljših voženj v zadnjih letih. Vsekakor nivo Lewisa Hamiltona v letu 2007; izredno. Je pa res, da je F1 kariera dolga in tudi njega čakajo porazi. Zanimivo je v prispevku v SPAju izpostavil ravno Alonsa, tako cenjen je Alonso v dirkaških krogih kot dirkač. Mislim tudi, da se je po uvodu v sezono sestavil in da počasi prihaja v svojo staro formo; letom navkljub.

Druga stvar so pa njegove osebne kvalitete, katerih posledice trpi največkrat kar sam.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

MaterVola ::

broken/link ::

Monzo bo prav boleče gledat.
Mercedes je porabil še svojih zadnjih 7 tokenov za izboljšavo motorja, 1 prosti trening
1 Lewis Hamilton Mercedes 1m24.670s -
2 Nico Rosberg Mercedes 1m25.133s 0.463s 22
3 Sebastian Vettel Ferrari 1m26.258s 1.588s 17
4 Nico Hulkenberg Force India 1m26.612s 1.942s 19
5 Sergio Perez Force India 1m26.730s 2.060s 29
6 Kimi Raikkonen Ferrari 1m26.783s 2.113s 16
7 Daniel Ricciardo Red Bull Renault 1m26.922s 2.252s 27
8 Felipe Massa Williams-Mercedes 1m26.936s 2.266s 22
9 Valtteri Bottas Williams-Mercedes 1m27.075s 2.405s 25
10 Pastor Maldonado Lotus 1m27.118s 2.448s 28
11 Felipe Nasr Sauber-Ferrari 1m27.232s 2.562s 21
17 Fernando Alonso McLaren Honda 1m28.023s 3.353s 11
19 Will Stevens Marussia-Ferrari 1m29.853s 5.183s 22

res je, da je to šele prvi prosti trening, ampak 1.6s ...

TribesMan ::

Kaj veš, mogoče hočejo prehitet cel field za en krog :D
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

innerspace ::

FP2 - zaostanki zaenkrat niso tako grozni kot v FP1, bo pa zanimivo spremljati padanje casov vodilnih.

Stream
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

roCkY ::

Tistle stream je precj bogi. Če kak šef ne sme videti in si v službi je "OK".

Sam zadnji čas uporabljam KODI z "Daffys IPTV" dodatkom za športne kanale. Gledam večinoma p2p verzijo, ki uporablja Ace Stream.
Verjetno je znotraj KODI dodatkov še kaj boljšega, a se mi ne da raziskovat. Spotoma pa nisem nič zasledil.

Mclaren bo očitno celo sezono testiral. Vsak dan novi motorji. Upam, da v naslednjem letu pridejo v boj za stopničke. Alonsa sicer ne maram, a tole letos zaradi materiala je pa... da se človek toliko zafrkne v svoji karieri je pa (pre)huda.

Super Sonic ::

En je 'zanč dobr napisu, da je Honda skoraj uničila Buttnovo kariero prvič in vse kaže, da bo Honda spet ta imenovalec drugič. ;)

Alonso se ni zafrknil, s svojim odnosom si je zaprl vsa vrata in šel čez tisto okno, ki je bilo na razpolago. Vseeno, meni se ne smili niti malo. 30 miljonov na let, 2 naslova, spoštovanje vseh dirkačev v polju... vse ostalo je smetana za ego. Brez veze.

Pri čemer obstaja realna možnost, da bo dirkalnik drugo leto mal boljši, se pravi se bo lahko vozil ob ostalih in jih celo malo prehiteval. :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

Ko (če) bo Honda popravila svoje težave z ERS bo Mclaren zelo na hitro preskočil mid-filed... Šasija ni slaba, sploh mehanski grip je dober. Aero oddelek mora še naredit kak korak ali dva. Ampak brez ERSa je vse zaman.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

win64 ::

Ne razumem zakaj se Vettelu tako popušča pri upoštevanju bele črte.
V prvem delu kvalifikaciji je v obeh hitrih krogih šel čez črto.

Jst ::

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

roCkY ::

Smola za ROS. Bolje za prvenstvo nas gledalce, bi bilo, če bi imel HAM probleme z novim motorjem in bi moral nastopiti s starim. Se pa tu vidi kako gre razvoj vztrajno naprej. In nikakor ne bo lahko Renoju in Hondi ujeti Mercedesa in Ferrarija.

Jst ::

>Mercedes je porabil še svojih zadnjih 7 tokenov za izboljšavo motorja

Rosbergu so menjali motor na tistega iz SPAja, ker je ta kazal znake, da bo failal.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

broken/link ::

iz skysports-ove spletne strani glede menjave renojevih in hondinih motorjev

Red Bull alone have amassed *we think* a combined 85-place grid drop, with a full 50 places for Daniel Ricciardo and another 35 for Daniil Kvyat. However, Red Bull's decision to add an extra engine to their pool backfired a touch this morning when the brand-new seventh ICE on Ricciardo's car failed within seven laps. The Australian will therefore revert to his sixth unit, run for the first time yesterday, for the remainder of the weekend.

Although Rosberg won't be penalised fo his engine change, we might need a calculator after today's session given that all of the Red Bull, Toro Rosso and McLaren drivers are facing engine-related grid demotions.

Although we haven't even had the qualifying hour yet, we already pretty much know that the back rows of the grid are going to be filled by three teams - Red Bull, McLaren and Toro Rosso.

Sriple Tix ::

Ni formula 1, je pa malce nižja kategorija in česa podobnega, pa spremljam vse vrste motošporta že vrsto let, še nisem videl.



edit:
Oba sta OK https://twitter.com/oliverjameswebb/sta...

Zgodovina sprememb…

broken/link ::

Prenosa na RTVju nisem gledal, ker sem spremljal prenos na skyu. Verjetno je bilo povedano, da je Mercedes porabil še zadnjih 7 žetonov pred dirko v Monzi. Povedano je tudi bilo, da je Rosbergov nov nadgrajen motor že na delavni mizi, ker je z njim očitno nekaj narobe in so mu preventivno menjali motor s starim. Verjetno pa ni bilo povedano, da je to stari motor, ki ima za sabo že 5dirk. Rosberg je tudi izjavil, da je zadovoljen s svojim dosežkom, glede na celotno situacijo in že precej iztrošen motor.
Ni bilo pa povedano (ker je bilo to ekskluzivno zaupano skysports portalu), zakaj je ferrari kar naenkrat tako blizu mercedesu. namreč tudi ferrari je pred domačo dirko porabil žetone - tri od sedmih, tako da štirje jim še ostanejo do konca sezone. moram priznati, da letos ferrari lepo preseneča s postopnim in izjemno pametnim razvojem.

billy ::

Če je razlika med ham in ferarijem "realna" in ni zgolj posledice nekega navitja ferari motorja, ki pride v poštev zgolj v Q, potem se nam obeta zanimiva dirka, ker do zdaj je vedno mercu kar konkretno padel race pace...tako da je upanje :)

ros pa letos nima sreče, vse ga jebe že od lanskega SPAja.

Super Sonic ::

broken/link -> vse kar pade ven po bilokaterem tvju je v isti sekundi na/po twitterju.

Tisto kar mene "straši" je strahotno slaba predstava Renaulta. Ferrari OK, ampak videli smo zadnje dirke kako so se odklopil iz letošnje sezone; bolj ali manj so cilj samo posamične dirke.

F1 je zares v krizi. 168 kazenskih mest danes jutri za dirko. WTF!!!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

TribesMan ::



Lep pogled... si je kar težko predstavljati kako majhni so ti novi motorji. Cev za izpuh je dolga ko ponedeljek.
Škoda da večkrat tkole kej ne odpihne :D

Sicer pa zaradi tega "razkazovanja", bo Verstappen jutri dobil drive-through kazen v prvih treh krogih.

Ferrari je porabil 4 tokene pred Monzo.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

billy ::

Kakšno pa kaj kaže vreme za današnjo dirko?

connel ::

Billy, čisto isto kot mi lahko pogledaš na netu :D

Bo pa sončno vreme, 27 C

Sriple Tix ::

TribesMan je izjavil:


Sicer pa zaradi tega "razkazovanja", bo Verstappen jutri dobil drive-through kazen v prvih treh krogih.

A zdaj pa še to, ker je mehanik šlampasto nekaj prišraufal na avto? Še dobro, da je (zgolj del) današnjega avto/moto programa videti takole in se ne obremenjujem preveč s to limonado.

billy ::

Mislim, da je to bila posledica časovne stiske, da so ga še pravi čas poslali ven, torej ne posledica šlamparije.

Drugače pa koga drugega, kot voznike, je v F1 brezveze kaznovati, ker je denarja itak preveč, tako da tudi tista kazen mclarna (100mio) pred leti je bila smešna.

MaterVola ::

Denarja ni preveč, vsaj za ekipe ne. Lastniki celega cirkusa se pa ne pritožujejo nad pomanjkanjem ;)
««
50 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251172534 (104093) broken/link
»

Formula 1 2013 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Na cesti
1899233939 (139765) Alexius Heristalski

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177211 (140456) WarpedGone

Več podobnih tem